IUVI Games - plany wydawnicze 2019

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10882
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3349 times
Been thanked: 3205 times

Re: IUVI Games - plany wydawnicze 2019

Post autor: japanczyk »

rastula pisze: 10 paź 2019, 14:35 używanie "darmowych kopii gry" w kontekście gry , za którą ktoś zapłacił to zaiste marketing najczystszy :)...
żeby nie było - fajnie że nowy wydawca zadba o te osoby, które wsparły grę - a nie musiał przecież ....
Ja bardzo szanuje ten ruch, bo pewnie narzekanie osób, które wsparły a nie dostały miałoby negatywny wpływ na opinie o grze
Nie zmienia to faktu, ze na BGG pozostanie smród po KSie i szkoda, bo dobrze zapowiadajaca sie gra zbierze backlash

W ogole IUVI bardzo odwaznie i ryzykownie dziala z tym projektem - 500 pudełek rozdać "za darmo" to naprawdę niezły gest.
Obstawiam, że autorzy dostali część pieniedzy z wspieraczki i zrzekli się czesci wynagordzenia byle gra ujrzala swiatlo dzienne? No idea, ale szacunek - czekam na cene gry w sklepach zeby sie za nia rozejrzec

Pytanie tez czy gra ukaze sie z wszystkimi rzeczami odblokowanymi na zagramw.to oraz czy czesc tych rzeczy bedzie eksluzywna dla wspieraczkowej wersji, czy jednak wszystko trafi do wspierajacych w wersji retailowej
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10021
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1307 times

Re: IUVI Games - plany wydawnicze 2019

Post autor: rastula »

polwac pisze: 10 paź 2019, 14:39
rastula pisze: 10 paź 2019, 14:35 używanie "darmowych kopii gry" w kontekście gry , za którą ktoś zapłacił to zaiste marketing najczystszy :)...
Komu zapłacił? Bo na pewno nie IUVI Games.
Dlatego w tym zdaniu została powiedziana sama prawda i chwała im za to, że robią ukłon w stronę wspierających i biorą na siebie koszty.
ależ to piękny gest, choć pewnie nikt ze wspierajacych nie bedzie uważał, że grę dostał za darmo...

nie chodzi mi o to zeby toczyć wojny o oczywiste rzeczy
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9425
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 503 times
Been thanked: 1441 times
Kontakt:

Re: IUVI Games - plany wydawnicze 2019

Post autor: MichalStajszczak »

To, że ktoś nie musiał drugi raz zapłacić za to samo, nie oznacza raczej, że dostał za darmo.
Awatar użytkownika
AnimusAleonis
Posty: 1775
Rejestracja: 17 paź 2018, 17:03
Been thanked: 251 times

Re: IUVI Games - plany wydawnicze 2019

Post autor: AnimusAleonis »

Miałem coś o Minerałach zapytać ale...
rastula pisze: 10 paź 2019, 14:35 używanie "darmowych kopii gry" w kontekście gry , za którą ktoś zapłacił to zaiste marketing najczystszy :)...
MichalStajszczak pisze: 10 paź 2019, 15:47 To, że ktoś nie musiał drugi raz zapłacić za to samo, nie oznacza raczej, że dostał za darmo.
:shock: .....

Jakbyś kupił telefon, książkę, cokolwiek, ze sklepu internetowego który się okazał oszustwem i po prostu znikł z Twoimi pieniędzmi, a bliska Ci osoba o tym się dowiedziała i podarowała Ci w prezencie ten właśnie telefon, książkę, cokolwiek, to też byś powiedział jej "no w sumie dzięki, ale to żaden prezent bo już zapłaciłem za to"?? Jakbyś zapłacił z góry dla hochsztaplera aby pomalował Ci ścianę a ten znikł z pieniędzmi, i kolega przyszedł i od siebie pomalował Ci tą ścianę to byś powiedział mu "fajnie, ale żadna to przysługa bo ja już na to dałem pieniądze"?? Naprawdę? :?

Albo jeśli automat w którym chciałeś kupić puszkę Coli zjadł Twoje drobne i musiałeś się smakiem obejść, a kilka dni póżniej Coca Cola by robiła jakąś akcje promocyjną na ulicy rozdając puszki Coli, to byś też podbiegł, wziął puszkę i krzykną do osoby rozdającej "Ja wcale nie za darmo biorę! Mi się należy! A wy to tylko czysty marketing robicie!"? :lol: :lol:

A co do użycia przymiotnika "darmowe", to jeśli ktoś (Iuvi) daje, za darmo, drugiej osobie coś, to jaki przymiotnik byś Ty użył? Taki by wiesz, ktoś nie posądzał Cię o marketing ;)

Iuvi na pewno zysku na rozdawaniu tych kopii nie zrobi, a że robi to po części by była dobra renoma o nich, a o samym tytule pozytywny rozgłos, no to chyba jasne i komentowanie czy wytykanie tego jest tak samo sensowne i błyskotliwe jak komentarz że sprzedają gry aby... zarobić pieniądze! :shock:
:lol: :lol: :lol:

**EDIT**

Dodam tylko, bowiem wcześniej nie znałem szczegółów pierwotnej kampanii Solar City, a trochę teraz poczytałem, i podkreślę jeszcze raz że tą akcją rozdania kopii dla pierwotnych wspierających i Iuvi i autorzy wykazali się klasą, szacunkiem, i podejściem do klienta który ostatnie czasy jest bardzo rzadko widziany ze strony wydawców - hasło "błędy na kartach" coś komuś przypomina ;) - tak więc kompletny szacunek im za to, a u mnie jako wydawnictwo mają duży plus i kredyt zaufania. Bravo :D
Ostatnio zmieniony 10 paź 2019, 23:13 przez AnimusAleonis, łącznie zmieniany 1 raz.
Expat który przeprowadził się do Polski rok temu, uczy się polskiego od trochę ponad roku - z góry przepraszam za jakiekolwiek gafy ortograficzne i gramatyczne i proszę o wyrozumiałość :D
Awatar użytkownika
Lets_Grajmy
Posty: 397
Rejestracja: 16 lip 2016, 19:22
Has thanked: 75 times
Been thanked: 439 times
Kontakt:

Re: IUVI Games - plany wydawnicze 2019

Post autor: Lets_Grajmy »

Nie wspierałem, nie interesowałem się za bardzo samą grą, ale muszę powiedzieć, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tą wiadomością. Jaki by nie był powód takiego działania, to osoby poszkodowane dostaną grę, której by już raczej nie dostały. Brawo IUVI.
Facebook: LET'S GRAJMY - Facebook
YouTube: LET'S GRAJMY - YouTube
Buycoffee: Jeśli sądzisz, że to co robię zasługuje na uznanie to --> Wspieraj kanał tutaj <--
krwlng
Posty: 438
Rejestracja: 12 sie 2018, 14:15
Has thanked: 111 times
Been thanked: 131 times

Re: IUVI Games - plany wydawnicze 2019

Post autor: krwlng »

AnimusAleonis pisze: 10 paź 2019, 16:21
Spoiler:
Z tego co kojarzę zobowiązanie wysłania "darmowych" kopii do wspierających było wliczone w licencję na grę/oprawę graficzną, taki był wymóg Autorów przy okazji szukania nowego wydawcy. Środki ze wsparcia przynajmniej w jakiejś części poszły na developing gry, więc wydaje mi się że powyższe przykłady niekoniecznie adekwatnie oddają sytuację. Nie uważam, że określenie "darmowe" jest na miejscu - raczej są to "egzemplarze promocyjne" :wink: Marketingowo zagranie genialne - Iuvi zyskuje dobrą sławę, a porażka GF nie kładzie się cieniem na historii Autorów i zagramw.to.

@Iuvi Games - proszę Was, nie róbcie czasem przypinek "Czekałem na Solar City" :wink:
Awatar użytkownika
Iuvi Games
Posty: 36
Rejestracja: 07 kwie 2019, 21:19
Been thanked: 70 times

Re: IUVI Games - plany wydawnicze 2019

Post autor: Iuvi Games »

Cześć.
Z nieukrywaną radością informujemy, że październikowa premiera gry Star Realms: Colony Wars jest niezagrożona i odbędzie się 17 października w całej Polsce.
Otrzymaliśmy info od Dystrybutora - firmy Ateneum Dystrybucja (wyłączny dystrybutor produktów IUVI Games), że rozpoczęli właśnie wysyłkę gier do sklepów, które zamówiły w promocji gry.

Obrazek
Otrzymaliśmy info od Dystrybutora - firmy Ateneum Dystrybucja (wyłączny dystrybutor produktów IUVI Games), że rozpoczęli właśnie wysyłkę gier do sklepów, które zamówiły w promocji gry.
"IUVI Games - jeden wydawca, wiele światów"
Obserwuj nas na:
FB: IUVI-Games
Instagram: @iuvigames
Awatar użytkownika
wolf_kain
Posty: 44
Rejestracja: 14 kwie 2017, 07:51
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: IUVI Games - plany wydawnicze 2019

Post autor: wolf_kain »

Po Colony Wars jakie kolejne dodatki zamierzacie wydać do Star Realms i kiedy ?
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10882
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3349 times
Been thanked: 3205 times

Re: IUVI Games - plany wydawnicze 2019

Post autor: japanczyk »

wolf_kain pisze: 18 paź 2019, 15:51 ... i kiedy ?
Przecież date premiery Colony Wars ogłosili dopiero niedługo przed wlasciwa premiera, wiec poytanie o takie rzeczy to chyba za wczesniej
Awatar użytkownika
wolf_kain
Posty: 44
Rejestracja: 14 kwie 2017, 07:51
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: IUVI Games - plany wydawnicze 2019

Post autor: wolf_kain »

japanczyk pisze: 18 paź 2019, 15:54
wolf_kain pisze: 18 paź 2019, 15:51 ... i kiedy ?
Przecież date premiery Colony Wars ogłosili dopiero niedługo przed wlasciwa premiera, wiec poytanie o takie rzeczy to chyba za wczesniej
To nie było pytanie o dokładną datę tylko o to w który kwartał roku celują :wink:
Awatar użytkownika
Iuvi Games
Posty: 36
Rejestracja: 07 kwie 2019, 21:19
Been thanked: 70 times

Re: IUVI Games - plany wydawnicze 2019

Post autor: Iuvi Games »

Cześć.
Jak już wcześniej wspominaliśmy, nabyliśmy prawa do serii gier Star Realms i Hero Realms i mamy w planach wydać wszystkie produkty z tej serii.
Nie podajemy przybliżonych dat, póki nie będziemy pewni, że dotrzymamy terminu. Spowodowane jest to m.in. tym, że: obserwując historie innych wydawnictw i braku dotrzymanych terminów, w sieci wrze od pytań, spekulacji, pretensji i nieprzychylnych komentarzy. Niejednokrotnie brak dotrzymania terminu to nie jest brak woli wydawnictwa czy opieszałość pracowników, a czynniki niezależne (np. usterka w drukarni, spóźnienie się wydawcy z innego kraju przy wspólnym druku)
Zapewniamy tym samym, że chcemy dostarczyć Wam - graczom jak najlepszej jakości produkty.
Rok 2020 będzie obfitował w same dobre gry naszego wydawnictwa.
"IUVI Games - jeden wydawca, wiele światów"
Obserwuj nas na:
FB: IUVI-Games
Instagram: @iuvigames
Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Posty: 2821
Rejestracja: 19 paź 2016, 13:39
Has thanked: 447 times
Been thanked: 318 times

Re: IUVI Games - plany wydawnicze 2019

Post autor: Dr. Nikczemniuk »

Włościanie, są już jakieś konkrety?
Kto nie widzi ciemności, nie będzie szukał światła.
Awatar użytkownika
Iuvi Games
Posty: 36
Rejestracja: 07 kwie 2019, 21:19
Been thanked: 70 times

Re: IUVI Games - plany wydawnicze 2019

Post autor: Iuvi Games »

Dr. Nikczemniuk pisze: 25 paź 2019, 07:01 Włościanie, są już jakieś konkrety?
J/W.
Nie podajemy przybliżonych dat, póki nie będziemy pewni, że dotrzymamy terminu. Spowodowane jest to m.in. tym, że: obserwując historie innych wydawnictw i braku dotrzymanych terminów, w sieci wrze od pytań, spekulacji, pretensji i nieprzychylnych komentarzy. Niejednokrotnie brak dotrzymania terminu to nie jest brak woli wydawnictwa czy opieszałość pracowników, a czynniki niezależne (np. usterka w drukarni, spóźnienie się wydawcy z innego kraju przy wspólnym druku)
"IUVI Games - jeden wydawca, wiele światów"
Obserwuj nas na:
FB: IUVI-Games
Instagram: @iuvigames
Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Posty: 2821
Rejestracja: 19 paź 2016, 13:39
Has thanked: 447 times
Been thanked: 318 times

Re: IUVI Games - plany wydawnicze 2019

Post autor: Dr. Nikczemniuk »

Iuvi Games pisze: 28 paź 2019, 09:42
Dr. Nikczemniuk pisze: 25 paź 2019, 07:01 Włościanie, są już jakieś konkrety?
J/W.
Nie podajemy przybliżonych dat, póki nie będziemy pewni, że dotrzymamy terminu. Spowodowane jest to m.in. tym, że: obserwując historie innych wydawnictw i braku dotrzymanych terminów, w sieci wrze od pytań, spekulacji, pretensji i nieprzychylnych komentarzy. Niejednokrotnie brak dotrzymania terminu to nie jest brak woli wydawnictwa czy opieszałość pracowników, a czynniki niezależne (np. usterka w drukarni, spóźnienie się wydawcy z innego kraju przy wspólnym druku)
Niestety ale już sobie sami strzeliliście w stopę :lol: Podaliście plan wydawniczy Włościan na ten rok, mamy już listopad a wy bawicie się teraz w dyplomację i piszecie że nie będziecie podawać przybliżonych dat... :roll: Ale fajnie że uczycie się na swoich błędach... :wink:
Kto nie widzi ciemności, nie będzie szukał światła.
Awatar użytkownika
Blue
Posty: 2323
Rejestracja: 09 gru 2006, 22:42
Has thanked: 196 times
Been thanked: 254 times
Kontakt:

Re: IUVI Games - plany wydawnicze 2019

Post autor: Blue »

Z perspektywy wydawnictwa to jest zrozumiałe. Podadzą cos, zawali cokolwiek, drukarnia, transport, cło, tłumacz, inne wydawnictwo do wspólnego druku, a potem pretensje że sie nie wywiązują z tego co podali. Lepiej nic nie podawać do momentu jak nie schodzi z granicy. A jak nie podaja to sie znow ludzie rozpytują o przewidywany termin, podadzą, wojna ze sie nie zgadza.


A potem wojna że ja nie wiem co to globtroter, albo markiz psuje całą grę :p współczuję. Najlepsze ze te przegadywanki na forum o takie rzeczy potrafia sie ciagnac na kilka stron a potem wrażeń z gry całe 2 posty :D.
Ostatnio zmieniony 02 lis 2019, 17:42 przez Blue, łącznie zmieniany 4 razy.
krwlng
Posty: 438
Rejestracja: 12 sie 2018, 14:15
Has thanked: 111 times
Been thanked: 131 times

Re: IUVI Games - plany wydawnicze 2019

Post autor: krwlng »

Dr. Nikczemniuk pisze: 02 lis 2019, 17:20
Spoiler:
Solar city też pierwotnie zapowiadali na IV kwartał tego roku i nie przeszkadzało to w opóźnieniu wydania na (miejmy nadzieję) przyszły rok. Pozostaje tylko czekać na jakieś oficjalne informacje :wink:
Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Posty: 2821
Rejestracja: 19 paź 2016, 13:39
Has thanked: 447 times
Been thanked: 318 times

Re: IUVI Games - plany wydawnicze 2019

Post autor: Dr. Nikczemniuk »

Blue pisze: 02 lis 2019, 17:33 Z perspektywy wydawnictwa to jest zrozumiałe. Podadzą cos, zawali cokolwiek, drukarnia, transport, cło, tłumacz, inne wydawnictwo do wspólnego druku, a potem pretensje że sie nie wywiązują z tego co podali. Lepiej nic nie podawać do momentu jak nie schodzi z granicy. A jak nie podaja to sie znow ludzie rozpytują o przewidywany termin, podadzą, wojna ze sie nie zgadza.


A potem wojna że ja nie wiem co to globtroter, albo markiz psuje całą grę :p współczuję. Najlepsze ze te przegadywanki na forum o takie rzeczy potrafia sie ciagnac na kilka stron a potem wrażeń z gry całe 2 posty :D.
Tylko że jak się powiedziało A to teraz wypadałoby powiedzieć B, prawda?
Jak się w kwietniu pisze że wydamy WKRÓTCE grę a teraz mamy listopad i wydawca zaczyna gubić się w zeznaniach i nabiera wody w usta i wypisuje jaki to on teraz chce być szlachetny to skutek jest odwrotny do zamierzonego, zamiast zyskiwać szacunek to go traci. Tyle w temacie z mojej strony, wnioski wyciągnięte zostały na podstawie tego co wydawnictwo samo napisało, a wystarczyło napisać "wydajemy grę xyz- mamy nadzieję że w tym roku pojawi się w sklepach, jak będziemy mieli jakiś konkret damy znać"- można się bawić...? :wink:
Kto nie widzi ciemności, nie będzie szukał światła.
Awatar użytkownika
Blue
Posty: 2323
Rejestracja: 09 gru 2006, 22:42
Has thanked: 196 times
Been thanked: 254 times
Kontakt:

Re: IUVI Games - plany wydawnicze 2019

Post autor: Blue »

O panie. Juz widzę jak z tego mamy nadzieje ludzie juz maja pewny max Q4, a od takiego newsa co tydzien sie dopytuja czy już cos wiadomo.
Awatar użytkownika
wolf_kain
Posty: 44
Rejestracja: 14 kwie 2017, 07:51
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: IUVI Games - plany wydawnicze 2019

Post autor: wolf_kain »

Iuvi Games pisze: 28 paź 2019, 09:42 Nie podajemy przybliżonych dat, póki nie będziemy pewni, że dotrzymamy terminu.
Ale możecie podać który dodatek do Star Realms będzie następny ?
Awatar użytkownika
Kurczu
Posty: 373
Rejestracja: 16 mar 2010, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 349 times
Been thanked: 83 times

Re: IUVI Games - plany wydawnicze 2019

Post autor: Kurczu »

Iuvi Games pisze: 03 cze 2019, 11:40 Cześć.

Mamy dla Was wiadomość związaną z dodrukiem polskiego wydania gry Najeźdźcy z Północy.
Przez kilka ostatnich tygodni prowadziliśmy intensywne rozmowy z oryginalnym wydawcą tego tytułu (Garphill Games) i otrzymaliśmy zgodę na przejęcie licencji na rynek polski. Niezwłocznie skontaktowaliśmy się z fabryką w Chinach, która była odpowiedzialna za produkcję polskiej (i wszystkich pozostałych) wersji językowej. Czekaliśmy dość długo na wycenę. W momencie, gdy ją otrzymaliśmy, wiedzieliśmy, że realizacja tego projektu stoi pod znakiem zapytania. Koszt produkcji gry w Chinach okazał się bardzo wysoki, a do tego dochodzi jeszcze transport i cło.

Oczywiście negocjowaliśmy cenę z drukarnią, otrzymaliśmy jednak odpowiedź, że dopóki nie będzie tzw. łączonego druku gry, to kosztów tych nie da się obniżyć. Szukając innego rozwiązania, podjęliśmy rozmowy z drukarniami w Polsce. Niestety drukując w Polsce, nie bylibyśmy utrzymać tej samej jakości produktu co pierwsze wydanie tej gry drukowane w Chinach. Dotyczy to większości komponentów gry. Zarówno kolory, elementy drewniane, customowe kostki jak i karty różniłyby się od wcześniej wydanej podstawki jak i dodatków „Pola Chwały” i „Hala Bohaterów”, a na to nie możemy sobie pozwolić.

Ubiegając Wasze pytania, informujemy, że nie planujemy wydania gry przy pomocy portali crowdfundingowych. Pozostaje nam czekać na informację o łączonym druku międzynarodowym, który pozwoliłby obniżyć koszty produkcji.

Nie tracąc nadziei na taki scenariusz, serdecznie pozdrawiamy,

Zespół IUVI Games
Czy są może nowe informacje w sprawie łączonego druku? :)
Awatar użytkownika
Iuvi Games
Posty: 36
Rejestracja: 07 kwie 2019, 21:19
Been thanked: 70 times

Re: IUVI Games - plany wydawnicze 2019

Post autor: Iuvi Games »

Cześć.
Do tej pory nie otrzymaliśmy infomacji od Garphill Games na temat planowanego druku wspólnego Najeźdźców z Północy.
Pozdrawiamy
"IUVI Games - jeden wydawca, wiele światów"
Obserwuj nas na:
FB: IUVI-Games
Instagram: @iuvigames
Awatar użytkownika
Jareks1985
Posty: 1089
Rejestracja: 05 cze 2018, 09:01
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 91 times
Been thanked: 132 times

Re: IUVI Games - plany wydawnicze 2019

Post autor: Jareks1985 »

Iuvi Games pisze: 06 lis 2019, 16:48 Cześć.
Do tej pory nie otrzymaliśmy infomacji od Garphill Games na temat planowanego druku wspólnego Najeźdźców z Północy.
Pozdrawiamy
Mam ograną podstawkę i dodatki bohaterów do hero realms, przydały by się jakies nowe dodatki
Awatar użytkownika
roadrunner
Posty: 536
Rejestracja: 22 sie 2013, 12:30
Has thanked: 261 times
Been thanked: 274 times

Re: IUVI Games - plany wydawnicze 2019

Post autor: roadrunner »

wolf_kain pisze: 05 lis 2019, 12:56
Iuvi Games pisze: 28 paź 2019, 09:42 Nie podajemy przybliżonych dat, póki nie będziemy pewni, że dotrzymamy terminu.
Ale możecie podać który dodatek do Star Realms będzie następny ?
Pewnie ten: https://boardgamegeek.com/image/4065159 ... romo-cards
skoro przez kogoś (dobrą duszę? wolontariusza?) został przetłumaczony na polski, wydrukowany i jest dawany w formie nagrody na turniejach.

IUVI, uraczycie potwierdzeniem albo oficjalną informacją, że do otwartej sprzedaży nie trafi czy kolejną pseudoPR-ową wydmuszką?

Do urażonych:
Mój ton wynika wprost z poziomu komunikacji IUVI w tym wątku.
Cały zestaw "Year Two Promo Cards" pojawia się po polsku w drugim obiegu, a wydawca serii SR nawet nie raczy uprzejmie pytających @up poprzedników, co i dlaczego. Wnioski i epitety każdy może wyciągnąć sam.
Mam | Mogę zagrać | Udane transakcje: 100+ na forum, 6 na FB
Hejtowałem Kaskadię przed tym, jak się opamiętaliście. ;)
Sprzedam: dobre gry @Dział Handlu | Kupię: Tokaido: Rozdroża i inne @Kupię
100P |> Moje top
Awatar użytkownika
Iuvi Games
Posty: 36
Rejestracja: 07 kwie 2019, 21:19
Been thanked: 70 times

Re: IUVI Games - plany wydawnicze 2019

Post autor: Iuvi Games »

IUVI, uraczycie potwierdzeniem albo oficjalną informacją, że do otwartej sprzedaży nie trafi czy kolejną pseudoPR-ową wydmuszką?
Cześć - ten zestaw (Promo - year II) jest dostępny do wygrania na organizowanych przez różne kluby, stowarzyszenia i organizacje turniejach w Całej Polsce.
Aktualizowana mapa turniejów dostępna jest tu: https://www.google.com/maps/d/viewer?mi ... sp=sharing
Do urażonych:
Mój ton wynika wprost z poziomu komunikacji IUVI w tym wątku.
Cały zestaw "Year Two Promo Cards" pojawia się po polsku w drugim obiegu, a wydawca serii SR nawet nie raczy uprzejmie pytających @up poprzedników, co i dlaczego. Wnioski i epitety każdy może wyciągnąć sam.
Zwróćcie proszę uwagę, że seria gier Star Realms i Hero Realms byłą wydawana wcześniej przez poprzedniego wydawcę. Nie otrzymaliśmy od poprzedniego wydawcy żadnych danych kontaktowych, informacji, co zostało wydane oficjalnie a co nie. Powoli do wszystkiego dochodzimy sami, jednocześnie starając się wydawać dla Klientów jak najlepszej jakości produktu.
Pozdrawiamy
Zespół IUVI Games
"IUVI Games - jeden wydawca, wiele światów"
Obserwuj nas na:
FB: IUVI-Games
Instagram: @iuvigames
Awatar użytkownika
wolf_kain
Posty: 44
Rejestracja: 14 kwie 2017, 07:51
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: IUVI Games - plany wydawnicze 2019

Post autor: wolf_kain »

roadrunner pisze: 06 lis 2019, 22:20
wolf_kain pisze: 05 lis 2019, 12:56
Iuvi Games pisze: 28 paź 2019, 09:42 Nie podajemy przybliżonych dat, póki nie będziemy pewni, że dotrzymamy terminu.
Ale możecie podać który dodatek do Star Realms będzie następny ?
Pewnie ten: https://boardgamegeek.com/image/4065159 ... romo-cards
skoro przez kogoś (dobrą duszę? wolontariusza?) został przetłumaczony na polski, wydrukowany i jest dawany w formie nagrody na turniejach.
Fascynujące jest jak bardzo unikacie odpowiedzi na tak proste pytanie, a wystarczyłoby napisać że na razie nie wiemy kiedy i co bo zajmujemy się czymkolwiek innym i nie byłoby problemu, a takie unikanie odpowiedzi bardzo źle się kojarzy biorąc pod uwagę jaka była historia Waszych poprzedników i serii Star Realms.
Zablokowany