Umow sie na gre przez aplikacje: GramyWTo

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
JoannaJak
Posty: 10
Rejestracja: 28 paź 2019, 14:12
Been thanked: 2 times

Umow sie na gre przez aplikacje: GramyWTo

Post autor: JoannaJak »

Witam,

chcialabym zaproponowac Wam szybki i wygodny sposob umawiania sie na granie w jakimkolwiek miejscu w Polsce. Wystarczy zainstalowac bezplatna aplikacje GramyWTo.
Aplikacja na Android jest intuicyjna. Mozna zarowno zakladac gry, jak i dolaczyc do innych. Dzieki mapie szybko zlokalizujecie bliskosc gry, a jesli interesuje Was konkretny dzien/gra/miejsce- szybko wyszukacie dostepne wydarzenia.
Dla mnie bomba :)

Joanna
P.S. ich strona: https://www.gramywto.pl/index.php
Golfang
Posty: 1982
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:47
Lokalizacja: Będzin
Has thanked: 228 times
Been thanked: 311 times

Re: Umow sie na gre przez aplikacje: GramyWTo

Post autor: Golfang »

JoannaJak pisze: 28 paź 2019, 14:20 Witam,

chcialabym zaproponowac Wam szybki i wygodny sposob umawiania sie na granie w jakimkolwiek miejscu w Polsce. Wystarczy zainstalowac bezplatna aplikacje GramyWTo.
Aplikacja na Android jest intuicyjna. Mozna zarowno zakladac gry, jak i dolaczyc do innych. Dzieki mapie szybko zlokalizujecie bliskosc gry, a jesli interesuje Was konkretny dzien/gra/miejsce- szybko wyszukacie dostepne wydarzenia.
Dla mnie bomba :)

Joanna
P.S. ich strona: https://www.gramywto.pl/index.php
Nie no sorry - ale to ewidentna kryptoreklama.... osoba która się dzisiaj zarejestrowała żeby polecić jakąś apkę? no bez jaj :)

Nie to że mam coś do apek czy tez do reklamowania swojego produktu. Ale to wystarczy otwarcie napisać - zrobiłem/am taką aplikacje - zapraszam do korzystania z niej... a nie takie coś. Bardzo nie ładnie.
----------------
10% flamberg.com.pl
Awatar użytkownika
Blue
Posty: 2323
Rejestracja: 09 gru 2006, 22:42
Has thanked: 196 times
Been thanked: 254 times
Kontakt:

Re: Umow sie na gre przez aplikacje: GramyWTo

Post autor: Blue »

Ano, proponuję usunąć temat i usera, a jak chcą otwarcie napisać to samo to zapraszamy, bo i tematyka apki i tego forum jest spójna, teraz to wygląda okropnie :P.
JoannaJak
Posty: 10
Rejestracja: 28 paź 2019, 14:12
Been thanked: 2 times

Re: Umow sie na gre przez aplikacje: GramyWTo

Post autor: JoannaJak »

Hej Golfang,
nie jestem tworca aplikacji, ale skoro wiesz lepiej, to moje oswiadczenie Ci nie pomoze. Na tym forum jestem faktycznie po raz pierwszy- zauwazylam nieefektywny sposob umawiania sie, wiec polecilam GramyWTo.
Jesli wolisz umawiac sie przez pojedyncze watki na forum- bardzo prosze :)
milego dnia!
Joanna
Awatar użytkownika
Blue
Posty: 2323
Rejestracja: 09 gru 2006, 22:42
Has thanked: 196 times
Been thanked: 254 times
Kontakt:

Re: Umow sie na gre przez aplikacje: GramyWTo

Post autor: Blue »

Ten post nie pomógł, wygląda jak kolejny pisany przez osobę z działu piszącego posty pod pozycjonowanie, a nie prawdziwego człowieka udzielającego się na forach ;).
Awatar użytkownika
AnimusAleonis
Posty: 1775
Rejestracja: 17 paź 2018, 17:03
Been thanked: 251 times

Re: Umow sie na gre przez aplikacje: GramyWTo

Post autor: AnimusAleonis »

JoannaJak pisze: 28 paź 2019, 14:20 ...
Dla mnie bomba :)

Joanna
O kurde...
Brakuje tylko linku pod którym można znaleźć jeden bardzo prosty sposób by zarabiać miliony monet nie wychodząc z domu :lol:
JoannaJak pisze: 28 paź 2019, 14:54 ... Na tym forum jestem faktycznie po raz pierwszy- zauwazylam nieefektywny sposob umawiania sie, wiec polecilam GramyWTo. ...
Jesteś po raz pierwszy i już zauważyłaś nieefektowność sposobów umawiania się które funkcjonują na forum? A gdzie zauważyłaś? Jakie są te nieefektywności? :wink:

Nie będę tak surowo kwitował jak Golfang czy sugerował że jesteś twórcą aplikacji - poza tym twórcy aplikacji sami marketingu, jakkolwiek nie udolnego, przecież robić nie muszą, są firmy, są usługi... - ale mnie to wszystko raczej zraziło niż zachęciło.
Expat który przeprowadził się do Polski rok temu, uczy się polskiego od trochę ponad roku - z góry przepraszam za jakiekolwiek gafy ortograficzne i gramatyczne i proszę o wyrozumiałość :D
KonradT
Posty: 621
Rejestracja: 15 maja 2012, 19:34
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 121 times
Been thanked: 37 times

Re: Umow sie na gre przez aplikacje: GramyWTo

Post autor: KonradT »

JoannaJak pisze: 28 paź 2019, 14:54 Jesli wolisz umawiac sie przez pojedyncze watki na forum- bardzo prosze :)
milego dnia!
Joanna
Forum ma tę przewagę nad aplikacją, że działa na prawie każdym urządzeniu podpiętym do Internetu.
Poza tym są już inne aplikacje do umawiania się na spotkania.
Awatar użytkownika
sqb1978
Posty: 2620
Rejestracja: 18 gru 2013, 16:54
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 41 times
Been thanked: 139 times

Re: Umow sie na gre przez aplikacje: GramyWTo

Post autor: sqb1978 »

Rzeczywiście wygląda to na "zlecone" działania marketingowe. Niestety forma nieadekwatna, bardziej pasuje na polecenie pieluch niż aplikacji dla geeków ;)

Mimo to podrzucę konstruktywny feedback, może autorzy skorzystają:
Ja się umawiam przez messengera / telefon&sms / grupę na FB. Apka żadnego z tych "problemów" nie rozwiązuje lepiej niż w/w sposoby.
Rozumiem, jednak, że nie jestem w grupie docelowej ponieważ aplikacja ma rozwiązywać problemy ludzi, którzy nie mają w danym momencie współgraczy, albo ktoś się z grania wysypał i brakuje do kompletu.
Nie sądzę jednak, aby w tym modelu aplikacja odniosła sukces na dużą skalę. Wszyscy ludzie jakich znam łącznie ze mną, grywamy ze swoimi sprawdzonymi znajomymi graczami i niezmiernie rzadko szuka się kogoś "z ulicy". No nie sprawdza się tu model przygodnego seksu z Tindera ;)
ODPOWIEDZ