(Warszawa: Bródno) okolice nawet te dalsze

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Szturmo
Posty: 65
Rejestracja: 01 paź 2011, 05:57
Been thanked: 1 time

(Warszawa: Bródno) okolice nawet te dalsze

Post autor: Szturmo »

Zbieram ekipę do gier planszowych, gry są, miejsce jest, jeśli ktoś chętny to zgłaszać.
wiLLiq
Posty: 24
Rejestracja: 26 mar 2019, 22:37
Been thanked: 2 times

Re: (Warszawa: Bródno) okolice nawet te dalsze

Post autor: wiLLiq »

Szturmo pisze: 25 lis 2019, 12:32 Zbieram ekipę do gier planszowych, gry są, miejsce jest, jeśli ktoś chętny to zgłaszać.
A moglbys rozwinac jakiego typu gry?
Plus w wersji idealnej jak czesto, w jakie dni i jak dlugo mialyby byc spotkania?
pzdr
wiLQ
Szturmo
Posty: 65
Rejestracja: 01 paź 2011, 05:57
Been thanked: 1 time

Re: (Warszawa: Bródno) okolice nawet te dalsze

Post autor: Szturmo »

wiLLiq pisze: 28 lis 2019, 16:51
Szturmo pisze: 25 lis 2019, 12:32 Zbieram ekipę do gier planszowych, gry są, miejsce jest, jeśli ktoś chętny to zgłaszać.
A moglbys rozwinac jakiego typu gry?
Plus w wersji idealnej jak czesto, w jakie dni i jak dlugo mialyby byc spotkania?
Wydaje mi się że nie ma ograniczeń co do typu gier, mam bardzo różnorodne i jestem otwarty na poznanie nowych zależy tylko na co będą chętni, na co będzie nastrój, chęć i czas, wszystko do dogadania się i ustalenia. Można pograć zarówno w eurogry (np Wojna narodów, Cywilizacja poprzez wieki, Lorenzo, Zamki Burgundii inne) lub ameritrashe (np Wojna o pierścień, Zakazane Gwiazdy, Martwa zima inne) dwuosobowe (Gwiezdne wojny rebelia, Discwars, Summoner Wars inne) wieloosobowe (np Siedem Cudów inne), strategiczne (np Struggle Empire, Bitwa pięciu armii, Olympos, Conquest of the Empire inne) ekonomiczne (np , Imperial, Marco Polo inne) przygodowe (np Eldrich horror, Runebound inne).
Jak często i w jakie dni też do dogadania się, nie musi być żadnej regularności, w zależności jak pasowałoby chętnym. Mnie osobiście najbardziej pasowałyby jakieś dni w tygodniu, w weekend mniej ale jest często do ogarnięcia. Godziny podobnie , mnie odpowiadają w tygodniu każde, rano wieczorem, dowolnie.
Widzę to po prostu jako grupę chętnych którzy na bieżąco ustalają sobie w co i kiedy mają ochotę zagrać i dobrze się bawią.
ODPOWIEDZ