Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Witchma
Posty: 450
Rejestracja: 19 sty 2020, 11:25
Has thanked: 145 times
Been thanked: 85 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: Witchma »

ceerha pisze: 10 mar 2020, 12:07
Witchma pisze: 10 mar 2020, 11:48
ceerha pisze: 10 mar 2020, 11:34 Rebel, a jak wygląda sytuacja z Zamkami Big Box? Premiera nie będzie opóźniona?
Z tego, co wiem, już jest oficjalnie przesunięta na pierwszą połowę kwietnia.
Myślałem, że jest to pierwotna data wydania :)
Pierwotnie miał być "pierwszy kwartał 2020".
Awatar użytkownika
upadly_bankowiec
Posty: 250
Rejestracja: 11 lis 2018, 13:48
Has thanked: 58 times
Been thanked: 122 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: upadly_bankowiec »

Rebelu, jaka jest data wydania dodatku do cywilizacji?
Mój kanał na youtube na którym możesz poznać/przypomnieć sobie zasady gier.
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: REBEL.pl »

-------------------------------------
ZAPOWIEDZI:
-------------------------------------

Nakładem wydawnictwa Rebel ukaże się polska edycja gry "Infinity Gaunlet" wydanej przez wydawnictwo Z-man.

Obrazek Obrazek Obrazek

https://www.wydawnictworebel.pl/games/m ... -1512.html

Stań do walki o losy wszechświata w tej szybkiej grze karcianej wymagającej umiejętności dedukcji i gotowości do podejmowania ryzyka!

Wciel się w poszukującego Kamieni Nieskończoności Thanosa albo dołącz do drużyny bohaterów, którzy próbują go powstrzymać. Czy zdołasz przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść?

Gra jest oparta na mechanice "Love Letter" jednak w tym wypadku gracze dzielą się na 2 drużyny (Thanos i Avengersi) rozgrywka jest bardzo asymetryczna i istnieją dwa sposoby na wygranie partii.

Sugerowana cena detaliczna: 59,95
Szacowana data premiery: IV kwartał 2020 r.

-------------------------------------
ODPOWIEDZI:
-------------------------------------
upadly_bankowiec pisze: 10 mar 2020, 15:49 Rebelu, jaka jest data wydania dodatku do cywilizacji?
Aktualnie Czesi nadal utrzymują dostawę do końca marca, jesteśmy w stałym kontakcie z nimi i na chwilę obecną nic nie zapowiada żadnych opóźnień.

ceerha pisze: 10 mar 2020, 12:07
Witchma pisze: 10 mar 2020, 11:48
ceerha pisze: 10 mar 2020, 11:34 Rebel, a jak wygląda sytuacja z Zamkami Big Box? Premiera nie będzie opóźniona?
Z tego, co wiem, już jest oficjalnie przesunięta na pierwszą połowę kwietnia.
Myślałem, że jest to pierwotna data wydania :)
Czekamy na aktualizację od wydawcy - mamy ją otrzymać do końca tego tygodnia.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Awatar użytkownika
refresh
Posty: 29
Rejestracja: 06 mar 2013, 09:30
Been thanked: 1 time

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: refresh »

Rebelu, jakieś nowe wieści odnośnie fix-packa do Na Skrzydłach oraz wydania spolszczonego starter packa do tego?

A poza tym to bardzo odczuwacie problemy spowodowane koronawirusem, mocno komplikuje wam to życie w wydawnictwie w związku z Chinami?
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: REBEL.pl »

refresh pisze: 11 mar 2020, 08:37 Rebelu, jakieś nowe wieści odnośnie fix-packa do Na Skrzydłach oraz wydania spolszczonego starter packa do tego?

A poza tym to bardzo odczuwacie problemy spowodowane koronawirusem, mocno komplikuje wam to życie w wydawnictwie w związku z Chinami?
Nie ma informacji jeszcze na temat daty dostępności fix-packa (szacujemy maj) i wydania starter-packa.

Jeśli zaś chodzi o koronawirusa to powstają opóźnienia, nie mniej my jako firma mamy dość dużą dywersyfikację i nie odczuwamy boleśnie problemów z dostępnością towaru. Przynajmniej na razie :)

Witchma pisze: 10 mar 2020, 12:10
ceerha pisze: 10 mar 2020, 12:07
Witchma pisze: 10 mar 2020, 11:48

Z tego, co wiem, już jest oficjalnie przesunięta na pierwszą połowę kwietnia.
Myślałem, że jest to pierwotna data wydania :)
Pierwotnie miał być "pierwszy kwartał 2020".
Niestety tutaj następuje przesunięcie daty na "przełom czerwca i lipca 2020 r."
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Witchma
Posty: 450
Rejestracja: 19 sty 2020, 11:25
Has thanked: 145 times
Been thanked: 85 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: Witchma »

REBEL.pl pisze: 12 mar 2020, 11:31 Niestety tutaj następuje przesunięcie daty na "przełom czerwca i lipca 2020 r."
Oj, nie cieszy mnie to, ale co zrobić. Dziękuję za informację!
Don Sombrero
Posty: 63
Rejestracja: 09 cze 2017, 14:10
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: Don Sombrero »

Rebelu, co się stało koszulkami ClassicC / Standard CCG?

Widzę, że w wielu sklpeach w ogóle zniknęły z listy produktó :(
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: REBEL.pl »

Don Sombrero pisze: 15 mar 2020, 23:56 Rebelu, co się stało koszulkami ClassicC / Standard CCG?

Widzę, że w wielu sklpeach w ogóle zniknęły z listy produktó :(
Dodruk miał być dostępny w kwietniu, ale niestety będzie opóźnienie w wyniku sytuacji w Chinach i spodziewamy się go dopiero na przełomie maja i czerwca. Jeżeli ktoś dokupuje je do dodatków musi niestety poczekać, ale jeśli otwiera nowe gry to może wypróbować alternatywne wzory od GameGenica:

https://www.rebel.pl/product.php/1,5792 ... sztuk.html

Obrazek
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
gPapryk
Posty: 36
Rejestracja: 08 sty 2020, 12:52
Has thanked: 16 times
Been thanked: 14 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: gPapryk »

Rebelu, czy dodatek do Res Arcana ukaże się w czwartym kwartale tego roku tak jak jest zapowiedziane u was na stronie, czy może ulec to jeszcze zmianie, np. na wcześniejszy termin? XD
Awatar użytkownika
Pomelo
Posty: 79
Rejestracja: 31 lip 2019, 10:37
Lokalizacja: Zielniki
Has thanked: 45 times
Been thanked: 36 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: Pomelo »

Hej,

Rebelu jak wygląda sytuacja z przyszłymi premierami ze stajni Asmodee/FFG w związku z podjętą pauzą? Samo FFG pisze:

"These changes are going into effect for the United States. However, due to the nature of this situation, different countries are taking different approaches. In other territories, please talk to your local retailers and distributors to learn about their plans for upcoming FFG product releases."..

Po prostu smuteczek mnie ogarnął na myśl, że będzie trzeba jeszcze poczekać na dodatek do Podróży przez Śródziemie, którego wydanie jest tuż za (bal)rogiem... :cry:
SuCHaR
Posty: 269
Rejestracja: 25 mar 2015, 22:29
Has thanked: 29 times
Been thanked: 40 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: SuCHaR »

Pomelo pisze: 31 mar 2020, 12:54 Hej,

Rebelu jak wygląda sytuacja z przyszłymi premierami ze stajni Asmodee/FFG w związku z podjętą pauzą? Samo FFG pisze:

"These changes are going into effect for the United States. However, due to the nature of this situation, different countries are taking different approaches. In other territories, please talk to your local retailers and distributors to learn about their plans for upcoming FFG product releases."..

Po prostu smuteczek mnie ogarnął na myśl, że będzie trzeba jeszcze poczekać na dodatek do Podróży przez Śródziemie, którego wydanie jest tuż za (bal)rogiem... :cry:
Chciałem zadać to samo pytanie, z tym że ja czekam na Black Widow Hero Pack do Marvel Champions.
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: REBEL.pl »

gPapryk pisze: 18 mar 2020, 23:42 Rebelu, czy dodatek do Res Arcana ukaże się w czwartym kwartale tego roku tak jak jest zapowiedziane u was na stronie, czy może ulec to jeszcze zmianie, np. na wcześniejszy termin? XD
Raczej nie ulegnie zmianie. Ale ciężko to oszacować na tym etapie prac, w maju/czerwcu będzie można spróbować powiedzieć coś więcej.

SuCHaR pisze: 31 mar 2020, 14:15
Pomelo pisze: 31 mar 2020, 12:54 Hej,

Rebelu jak wygląda sytuacja z przyszłymi premierami ze stajni Asmodee/FFG w związku z podjętą pauzą? Samo FFG pisze:

"These changes are going into effect for the United States. However, due to the nature of this situation, different countries are taking different approaches. In other territories, please talk to your local retailers and distributors to learn about their plans for upcoming FFG product releases."..

Po prostu smuteczek mnie ogarnął na myśl, że będzie trzeba jeszcze poczekać na dodatek do Podróży przez Śródziemie, którego wydanie jest tuż za (bal)rogiem... :cry:
Chciałem zadać to samo pytanie, z tym że ja czekam na Black Widow Hero Pack do Marvel Champions.
Każdy tytuł należy rozpatrywać oddzielnie.
Black Widow Hero Pack - mamy już na magazynie i wysyłka do sklepów rusza od jutra - premiera została zaplanowana na 2 kwietnia.
Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie - Cieniste ścieżki - zapowiedziane są na drugi kwartał i sama premiera na chwilę obecną nie jest zagrożona. Jeśli Asmodee NA przesunie premierę to lokalnie.

Oczywiście, z uwagi na bieżące wydarzenia, sytuacja jest dynamiczna i w przyszłości może się zmieniać.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Kin@a
Posty: 1272
Rejestracja: 27 lip 2015, 16:22
Has thanked: 16 times
Been thanked: 138 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: Kin@a »

Rebel, planujecie może dodruk Terraformacja Marsa - Zestaw Dodatkowy #3 (3 Karty Korporacji)?
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: REBEL.pl »

Kin@a pisze: 31 mar 2020, 17:17 Rebel, planujecie może dodruk Terraformacja Marsa - Zestaw Dodatkowy #3 (3 Karty Korporacji)?
Nawet aktualnie planujemy. Ile dla Pani? ;)
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Kin@a
Posty: 1272
Rejestracja: 27 lip 2015, 16:22
Has thanked: 16 times
Been thanked: 138 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: Kin@a »

REBEL.pl pisze: 31 mar 2020, 17:23
Kin@a pisze: 31 mar 2020, 17:17 Rebel, planujecie może dodruk Terraformacja Marsa - Zestaw Dodatkowy #3 (3 Karty Korporacji)?
Nawet aktualnie planujemy. Ile dla Pani? ;)
No dla mnie tylko jeden zestaw bo się nie załapałam kiedy był dostępny w sklepach i już go nigdzie nie sposób kupić. Myślę, że więcej osób będzie chętnych tak, aby dodruk był opłacalny.
Awatar użytkownika
mat_eyo
Posty: 5599
Rejestracja: 18 lip 2011, 10:09
Lokalizacja: Warszawa / Łuków, woj. lubelskie
Has thanked: 784 times
Been thanked: 1226 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: mat_eyo »

Kiedy można się spodziewać w sklepach koszulek Classic Premium?
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: REBEL.pl »

mat_eyo pisze: 31 mar 2020, 18:12 Kiedy można się spodziewać w sklepach koszulek Classic Premium?
W drugiej połowie maja.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Awatar użytkownika
Shimrod
Posty: 261
Rejestracja: 10 cze 2015, 19:04
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 18 times
Been thanked: 23 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: Shimrod »

Czy wiadomo kiedy będzie uruchomiona przedsprzedaż Wybrzeża Mieczy i Klątwy Strahda do D&D? Gry są w sklepie, ale cały czas ze statusem: niedostępne.
Żeby tak mi się chciało jak mi się nie chce...

Moja skromna kolekcja
Goodies
wesolykowal
Posty: 115
Rejestracja: 22 kwie 2011, 11:56
Lokalizacja: Breslau
Has thanked: 2 times
Been thanked: 7 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: wesolykowal »

Wiadomo może coś o dodrukach dodatków do Posiadłości Szaleństwa - Ulice Arkham i Ścieżka Węża?
Jacek_PL
Posty: 1307
Rejestracja: 25 mar 2007, 18:06
Lokalizacja: Częstochowa
Has thanked: 17 times
Been thanked: 36 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: Jacek_PL »

wesolykowal pisze: 01 kwie 2020, 19:33 Wiadomo może coś o dodrukach dodatków do Posiadłości Szaleństwa - Ulice Arkham i Ścieżka Węża?
Nie to wydawnictwo :)
Tirith
Posty: 115
Rejestracja: 09 sty 2020, 10:48
Has thanked: 22 times
Been thanked: 14 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: Tirith »

REBEL.pl pisze: 11 mar 2020, 08:32 -------------------------------------
ZAPOWIEDZI:
-------------------------------------


upadly_bankowiec pisze: 10 mar 2020, 15:49 Rebelu, jaka jest data wydania dodatku do cywilizacji?
Aktualnie Czesi nadal utrzymują dostawę do końca marca, jesteśmy w stałym kontakcie z nimi i na chwilę obecną nic nie zapowiada żadnych opóźnień.


Czyżby będzie opóźnienie?
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: REBEL.pl »

Shimrod pisze: 01 kwie 2020, 14:32 Czy wiadomo kiedy będzie uruchomiona przedsprzedaż Wybrzeża Mieczy i Klątwy Strahda do D&D? Gry są w sklepie, ale cały czas ze statusem: niedostępne.
Dla Dungeons & Dragons: Wybrzeże Mieczy - Wizards of the Coast jest na finalnym etapie sprawdzania jakości tłumaczenia i składu. Gdy tylko będziemy rozpoczynać druk - od razu odpalimy przedsprzedaż.
W przypadku Dungeons & Dragons: Klątwa Strahda - będzie podobnie, tylko proces rozpocznie się odpowiednio później, gdyż prace nad tłumaczeniem jeszcze trwają.

Jacek_PL pisze: 01 kwie 2020, 22:59
wesolykowal pisze: 01 kwie 2020, 19:33 Wiadomo może coś o dodrukach dodatków do Posiadłości Szaleństwa - Ulice Arkham i Ścieżka Węża?
Nie to wydawnictwo :)
Pytanko do Galakty :)

Tirith pisze: 01 kwie 2020, 23:40
REBEL.pl pisze: 11 mar 2020, 08:32
upadly_bankowiec pisze: 10 mar 2020, 15:49Rebelu, jaka jest data wydania dodatku do cywilizacji?
Aktualnie Czesi nadal utrzymują dostawę do końca marca, jesteśmy w stałym kontakcie z nimi i na chwilę obecną nic nie zapowiada żadnych opóźnień.
Czyżby będzie opóźnienie?
Tak, nawet wiemy już dokładnie jakie - produkcja kończy się 16go kwietnia, kilka dni na podjęcie i dostawę do Polski (nie wiadomo jak będzie na granicach). Szacujemy dostępność na przedostatni/ostatni tydzień kwietnia.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Kin@a
Posty: 1272
Rejestracja: 27 lip 2015, 16:22
Has thanked: 16 times
Been thanked: 138 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: Kin@a »

Rebelu, dodatek do Cywilizacji będzie (nawet go zamówiłam w przedsprzedaży) a czy wraz z nim będzie dodrukowania podstawka? Chciałam nabyć komplet.
krwlng
Posty: 438
Rejestracja: 12 sie 2018, 14:15
Has thanked: 111 times
Been thanked: 131 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: krwlng »

Czy są widoki na premierę Gamegenic: Matte Standard Card Game? U Was w sklepie wisi z terminem 20.03.2020 r., większość pozostałych produktów od Gamegenic też jest już dostępna, a tych koszulek jeszcze nigdzie nie ma :/
gPapryk
Posty: 36
Rejestracja: 08 sty 2020, 12:52
Has thanked: 16 times
Been thanked: 14 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: gPapryk »

Rebelu mam pytanie. 26 Maja rusza na Kickstarter Kemet: Blood and Sand. Czy myślicie może o wydaniu tej wersji po polsku?
Zablokowany