Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Gamleer
Posty: 129
Rejestracja: 19 sty 2019, 09:33
Been thanked: 14 times

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: Gamleer »

Na tabletopia.com nie ma Lord of Hellas a AI nie pilnuje by wszyscy gracze trzymali się zasad.
maro40
Posty: 32
Rejestracja: 11 lut 2016, 10:28
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: maro40 »

Tachion pisze: 06 kwie 2020, 21:23 I za każdym razem bez problemu zabijasz potwora? Masz szczęście przy drafcie kart.
2 artefakty, które wymieniłem + siła:3 + błogosławieństwo zwiększające limit kart walki do 6 robiły swoje.
Fenrisek83
Posty: 817
Rejestracja: 30 maja 2018, 10:35
Has thanked: 121 times
Been thanked: 93 times

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: Fenrisek83 »

Robi swoje tylko w ilu partiach będziesz miał taką kombinacje kart? Błogosławieństw jest 36 podczas gry dostaniesz max 3 i nie zawsze zaczynasz draft. Z tego co pamiętam a sprawdzać mi się nie chce to zatrute strzały to neutralny artefakt. Neutralnych artefaktów jest 10 i zdobywa się ja za niektóre misje i zadanie rany niektórym potworom. Trzeba mieć szczęście aby zrobić takie combo.
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4474
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1354 times
Been thanked: 849 times
Kontakt:

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: Hardkor »

Gamleer pisze: 07 kwie 2020, 07:08 Na tabletopia.com nie ma Lord of Hellas a AI nie pilnuje by wszyscy gracze trzymali się zasad.
ale na TTS juz jest :)
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Tachion
Posty: 423
Rejestracja: 24 sty 2019, 00:16
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 168 times
Been thanked: 207 times

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: Tachion »

Gamleer pisze: 06 kwie 2020, 18:35 Mała modyfikacja:

Bardzo często gram w 3 osoby i jeszcze ani razu nie zabiliśmy Hydry.
- Budowa świątyni daje kapłana
- Atak na Hydre
- modlitwa pod posągiem Zeusa +1 do siły
- Budowa monumentu Zeusa w celu odnowienia akcji polowanie +1 do siły
- Atak na Hydre i zdobycie artefaktu
- modlitwa pod posągiem Zeusa +1 do siły
- Budowa monumentu w celu odnowienia akcji polowanie +1 do siły
- Atak na drugiego potwora
- modlitwa pod posągiem Zeusa +1 do siły
- Budowa monumentu w celu odnowienia akcji polowanie +1 do siły
- Atak na trzeciego potwora
- Budowa monumentu rozpoczyna odliczanie do końca gry

Teraz dobrze? :-)
Czyli bierzesz Perseusza, zaczynasz z tokenem czerwonej krainy, uzurpujesz krainę z monumentem Zeusa i dalej lecisz według schematu. Z tym, że nie pokonujesz 3 potworów, a doprowadzasz do zakończenia gry poprzez wybudowanie monumentu. I niekoniecznie ty wygrasz, chyba że pozostali gracze sa daleko od Ciebie na mapie i nie dają sobie bonusów w Przywództwo żeby przesunąć armię. Bo w tej ilości ruchów spokojnie by to ogarnęli w przeciwieństwie do gracza polującego według Twojego schematu. To już bardziej opłaca się budować monument co turę i liczyć, że nie zdążą dotrzeć do monumentu/zrekrutować wystarczającej armii. Raczej ryzykowna strategia.
I nie do końca rozumiem po co ten atak na Hydrę na początku? Po to żeby dobrać kartę walki, która ma symbol odpowiadający temu na karcie Hydry? Też ryzykowne, bo możesz nie dobrać takiej karty.

Bo za zadanie ran potworowi z symbolem artefaktu w nagrodę dostaje się artefakt neutralny. Dopiero za zabicie potwora można dobrać jego artefakt
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2020, 14:04 przez Tachion, łącznie zmieniany 1 raz.
ta.skunk.manitou
Posty: 377
Rejestracja: 04 gru 2015, 11:29
Has thanked: 26 times
Been thanked: 38 times

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: ta.skunk.manitou »

Gamleer: tak podsumowując... udało Ci się może tak wygrać przy sporej dawce szczęścia, ale śmiem wątpić byś tym schematem ograł doświadczonych graczy. LOH: to gra w której najlepszą taktyką jest rozwój równoczesny na 2, a nawet 3 drogach i zaskoczenie innych jakimś cicho organizowanym celem, gdy skupiają się na blokowaniu jednej z Twoich lub innego gracza dróg do zwycięstwa. Oczywiście równolegle obserwujesz co się dzieje na planszy i balansujesz sytuacją, by komuś nie było za blisko. Jeśli idziesz po łepkach i skrajni tylko na 1 możliwą drogę, to doświadczeni gracze to szybko wyłapią będą Cię na różne sposoby blokować i opóźniać równocześnie rozwijając swój win condition. Odnoszę się do rozgrywek na 4 i więcej graczy, bo poniżej tego limitu nie siadam do LOH.
Awatar użytkownika
Gamleer
Posty: 129
Rejestracja: 19 sty 2019, 09:33
Been thanked: 14 times

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: Gamleer »

Nigdy nie wygrałem, sposobem opisanym powyżej. Ale chętnie spróbuje jeżeli ktoś mi napisze co to jest TTS ;-)
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4474
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1354 times
Been thanked: 849 times
Kontakt:

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: Hardkor »

Gamleer pisze: 07 kwie 2020, 17:54 Nigdy nie wygrałem, sposobem opisanym powyżej. Ale chętnie spróbuje jeżeli ktoś mi napisze co to jest TTS ;-)
Tabletop Simulator. Symulator planszówek na steam.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
maro40
Posty: 32
Rejestracja: 11 lut 2016, 10:28
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: maro40 »

Fenrisek83 pisze: 07 kwie 2020, 10:20 Robi swoje tylko w ilu partiach będziesz miał taką kombinacje kart? Błogosławieństw jest 36 podczas gry dostaniesz max 3 i nie zawsze zaczynasz draft. Z tego co pamiętam a sprawdzać mi się nie chce to zatrute strzały to neutralny artefakt. Neutralnych artefaktów jest 10 i zdobywa się ja za niektóre misje i zadanie rany niektórym potworom. Trzeba mieć szczęście aby zrobić takie combo.

Kluczem jest tutaj jak najszybsze podbicie Siły (świątynia->kapłan->modlitwa->budowa monumentu). W 2 rundzie możesz mieć już Siłę 2 i bardzo szybko możesz osiągnąć poziom 3,4 i polujesz z 7,8 Kartami Walki. To Błogosławieństwo przyspiesza tylko ten mechanizm.
Próbowałem to osłabić zadając rany Bohaterowi za pomocą "Pioruna Zeusa" ale i tak trudno było go powstrzymać.
Potrzebne jest coś co opóźniałoby ruch Bohatera albo jego moc w polowaniu.

"Zatrute Strzały" to artefakt Hydry.
Attan
Posty: 98
Rejestracja: 09 gru 2018, 12:22
Been thanked: 5 times

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: Attan »

Trzeba pamiętać za za każdym razem po nieudanym polowaniu dostajesz obrażenie więc po budowie monumentu musiałbys jeszcze trącić turę na przygotowanie aby się uleczyć...
Awatar użytkownika
Muad'Dib
Posty: 1558
Rejestracja: 01 paź 2013, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 61 times
Been thanked: 106 times

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: Muad'Dib »

Czy ktoś ma rozpiskę ile co kosztowało w PM? Niestety zniknęło to z gamefound a bym potrzebował informacji.
IMustNotFear.FearIsTheMind-Killer.FearIsTheLittle-death ThatBringsTotalObliteration.IWillFaceMyFear.
IWillPermitItToPassOverMeAndThroughMe.
AndWhenItHasGonePast,IWillTurnTheInnerEyeToSeeItsPath.
WhereTheFearHasGoneThereWillBeNothing. OnlyIWillRemain.
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4474
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1354 times
Been thanked: 849 times
Kontakt:

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: Hardkor »

Muad'Dib pisze: 15 maja 2020, 00:55 Czy ktoś ma rozpiskę ile co kosztowało w PM? Niestety zniknęło to z gamefound a bym potrzebował informacji.
viewtopic.php?f=55&t=50179&p=937230&hil ... as#p937230

Tutaj coś masz. Mam nadzieję, że pomogłem. Na gamefound owszem brak. Ewentualnie ceny jeszcze masz oczywiście podczas kampanii oraz najnowsze przy Essen Pickup na gamefound
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Azel
Posty: 280
Rejestracja: 16 gru 2018, 17:04
Has thanked: 77 times
Been thanked: 39 times

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: Azel »

Czy u was tułów Posejdona też tak kiepsko się trzyma? Otrzymałem nową figurkę w zamian, ale na niej jest podobnie. Mam wrażenie, że "ten typ tak ma", bo te piny są dość krótkie.
Sprzedaję: Etherfields - Dreamwalker Pledge Sundrop PL + Thorn + Funeral Witch + Sphinx + Creatures
ta.skunk.manitou
Posty: 377
Rejestracja: 04 gru 2015, 11:29
Has thanked: 26 times
Been thanked: 38 times

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: ta.skunk.manitou »

tak.. niestety trzyma się średnio... w pudełku często sie rozpada, ale jak stawiasz na planszy to się trzyma... to pokłosie nowatorskiego rozwiązania jakim były modularne figurki (jedne wyszły lepiej inne gorzej).
ta.skunk.manitou
Posty: 377
Rejestracja: 04 gru 2015, 11:29
Has thanked: 26 times
Been thanked: 38 times

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: ta.skunk.manitou »

Kolejna relacja.

Po dłużej przerwie spowodowanej epidemią udało mi się znowu skrzyknąć ekipę na Lords of Hellas.
Tym razem była to rozgrywka na 4 graczy, jako 4 monument i główny dodatek wybraliśmy tym razem Hadesa. Grałem czerwonymi.
Dodatkowo monument Hermesa zastąpiliśmy Apollem w wersji prostej.
Gra znów bardzo miodna, mechanika najemników + wskrzeszania z tegoż dodatku spowodowała, że było bardzo dużo walk.
Hades bardzo mi się spodobał .... dużo lepszy od Posejdona, na równi z Apollem (a może nawet lepszy, trudno jeszcze teraz powiedzieć).
Na pewno ten dodatek gwarantuje dużo walk.
Po raz pierwszy też udało się zagrać z kartami szkolenia Chirona, który się pojawił w grze... generalnie jest to fajna mechanika, aczkolwiek gracz, który zrobił tego questa nie zdążył za bardzo ją wykorzystać, bo gra się skończyła.

Mi się świetnie skombowały karty do walk, bo miałem Leonidasa (dodaje karty strat jako dodatkowa siła ataku) i wydraftowałem w pierwszym drafcie błogosławieństwo, które powoduje że nie ponosimy strat z naszej pierwszej karty walki.
W połączeniu z ciągle wskrzeszanymi hoplitami w różnych miejscach dało mi to dośc sporą kontrole nad grą.
Było bardzo blisko by zielony oponent wygrał posiadając 4 żetony chwały - to nasz home rule zamiast zabicia 3 potworów (miał już 3), udało mi się jednak wykorzystać zamieszanie która się zrobiła po karcie mitów (o niej później) i wygrałem po raz kolejny dzięki 5 świątyniom (w 1 turze przejąłem 2 tereny ze świątyniami, a w ramach akcji specjalnej zbudowałem ostatnią).
Rozgrywka jak zwykle REWELACJA... uwielbiam tą gre jest w gronie moich absolutnych topek.
Ostatnio zmieniony 27 maja 2020, 10:08 przez ta.skunk.manitou, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8741
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2653 times
Been thanked: 2332 times

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: Curiosity »

Tym razem była to rozgrywka na 4 graczy, jako 4 monument i główny dodatek wybraliśmy tym razem Hadesa.
Heh, zabawna rzecz: jak to przeczytałem, to miałem w głowie taki dysonans - jak to 4 monumenty na 4 graczy? Jakoś tak miałem zaprogramowane, że dodatkowy monument jest dla tryby 5-osobowego. A przecież miejsce na czwarty monument jest na głównej planszy. Ech, dawno już nie grałem, czerwcu przybywaj!
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4474
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1354 times
Been thanked: 849 times
Kontakt:

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: Hardkor »

Curiosity pisze: 27 maja 2020, 08:19
Tym razem była to rozgrywka na 4 graczy, jako 4 monument i główny dodatek wybraliśmy tym razem Hadesa.
Heh, zabawna rzecz: jak to przeczytałem, to miałem w głowie taki dysonans - jak to 4 monumenty na 4 graczy? Jakoś tak miałem zaprogramowane, że dodatkowy monument jest dla tryby 5-osobowego. A przecież miejsce na czwarty monument jest na głównej planszy. Ech, dawno już nie grałem, czerwcu przybywaj!
Miałem to samo XD Z ciekawości Curiosity jak tam reklamacja do AW? Mi w końcu wczoraj doszły reklamowane rzeczy...
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8741
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2653 times
Been thanked: 2332 times

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: Curiosity »

Hardkor pisze: 27 maja 2020, 14:34 Miałem to samo XD Z ciekawości Curiosity jak tam reklamacja do AW? Mi w końcu wczoraj doszły reklamowane rzeczy...
Karty ze złymi rewersami dostałem już kilka tygodni temu. Realizacja była po miesiącu.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
lukkk
Posty: 443
Rejestracja: 21 gru 2017, 00:49
Has thanked: 95 times
Been thanked: 99 times

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: lukkk »

Gromb pisze: 03 mar 2020, 08:07 Zleciłem wydruk jednemu z użytkowników forum.
Tak to wygląda w modelu przed wydrukiem.
Trochę takie odgrzebywanie tematu, ale ile Ciebie wyniósł wydruk tego wszystkiego? :)
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2820
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 841 times
Been thanked: 363 times

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: Gromb »

lukkk pisze: 24 cze 2020, 12:30
Gromb pisze: 03 mar 2020, 08:07 Zleciłem wydruk jednemu z użytkowników forum.


cena za sztukę, per model rozdzielczość 0,12mm:
4zl miasto
8zl wyrocznia
6zl portal h
7zl portal v
7zl portal v1
10zl sparta
3zl świątynia
5 zł port
Brałem zestaw portów i portali.
Teraz nie wiem, czy cena nie uległa zmianie.
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
Awatar użytkownika
VivoBrezo
Posty: 781
Rejestracja: 11 sie 2019, 10:56
Has thanked: 155 times
Been thanked: 528 times
Kontakt:

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: VivoBrezo »

Cześć, a właściwie Kalimera!

W 9 odcinku, znowu sporo polskich akcentów. Trafiamy do starożytnej cyberpunkowej Grecji, walczymy o dominację nad Helladą i zastanawiamy się, dlaczego w ryżu, nasze figurki się prostują.

Do usłyszenia.



https://youtu.be/iI4MC3IYsfY

https://open.spotify.com/show/3MkBUCotttCcC2LmohY418
Cześć! Nie widzicie nas, ale możecie nas usłyszeć w podcaście Kości, Piony i Bastiony. Rozmawiamy o grach, które lubimy, bo życie jest za krótkie, na te słabe.
Kości, Piony i Bastiony Youtube
Kości, Piony i Bastiony Spotify
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4474
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1354 times
Been thanked: 849 times
Kontakt:

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: Hardkor »

Mały update z Q&A z Marcinem. Planuja sprzedawać na gamefound dodatki do LoH, najpierw backerzy, potem wszyscy. Jeśli dobrze usłyszałem za 1/2 miesiące, ale nie jestem pewny daty
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Fenrisek83
Posty: 817
Rejestracja: 30 maja 2018, 10:35
Has thanked: 121 times
Been thanked: 93 times

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: Fenrisek83 »

Ja to czekam na mate. :)
Awatar użytkownika
addekk
Posty: 642
Rejestracja: 28 gru 2018, 11:54
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 44 times
Been thanked: 103 times

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: addekk »

Hejka udało mi się kupić na forum od jednego z użytkowników LOH z warlord boxem lord of the sun i city of steel.
Mam kilka pytań do was bo narazie więcej czasu spędziłem przy kończeniu malowania(prawie cała gra była pomalowana przez poprzedniego właściciela)
Jestem po jednej dwuosobowej niedokończonej rozgrywce z kumplem aby zkumac na początku zasady.
Oczywiście graliśmy w gola podstawke z terrain expansion.
Kilka pytań nawet nie do samych zasad bo te zadam w odpowiednim wątku.
Które elementy możemy dodać do podstawki aby nie upackac za bardzo pierwszych rozgrywek dodatkowymi zasadami wyjątkami etc.
Czy zalecacie narazie ogranie podstawki na 3 monumenty i bez dodatkowej zawartości która wprowadzi się z czasem ?
Jak wygląda rozgrywka w 5 osób nie dluzy się niemiłosiernie na początku ?
Który monument wziąć pierwszy na warsztat ?
Weźże chodźże grać BGG
feniks_ciapek
Posty: 2290
Rejestracja: 09 lut 2018, 11:14
Has thanked: 1596 times
Been thanked: 931 times

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: feniks_ciapek »

addekk pisze: 18 lip 2020, 17:27 Które elementy możemy dodać do podstawki aby nie upackac za bardzo pierwszych rozgrywek dodatkowymi zasadami wyjątkami etc.
Czy zalecacie narazie ogranie podstawki na 3 monumenty i bez dodatkowej zawartości która wprowadzi się z czasem ?
Jak wygląda rozgrywka w 5 osób nie dluzy się niemiłosiernie na początku ?
Który monument wziąć pierwszy na warsztat ?
Ja bym polecał najpierw zagranie w podstawkę. LoH to gra, w której jest wbrew pozorom sporo zasad i w trakcie gry pojawiają się od nich wyjątki (np. karty błogosławieństw). Przy czym jak dla mnie najwięcej sensu ma granie w 2 albo 4 osoby (w 5 ani 6 jeszcze nie grałem), bo mam wrażenie, że rozkład planszy na 3 graczy jest jednak bardzo niekorzystny dla tego, który znajdzie się w środku, albowiem musi on walczyć na 2 fronty i z mojego doświadczenia gra na 3 osoby kończy się tym, że ktoś nieoczekiwanie zajmie 5 świątyń albo 3 krainy, bo w pewnym momencie nie ma już możliwości ogarnięcia i obrony wszystkich regionów.

Co do dodatków - ostatnio rozstawiłem sobie LoH na 2 osoby ze wszystkim, co się da na planszy dla 6 graczy, jak to ktoś opisał w wątku na BGG: https://boardgamegeek.com/thread/221186 ... ayer-games

Było to ciekawe. Da się i to chyba nawet funkcjonuje, jeśli gracze są już doświadczeni. Stanowczo bogowie w wersji zaawansowanej zmieniają rozgrywkę - porty dają łatwy dostęp do regionów z monumentami, Hades zupełnie zmienia myślenie o planszy, rekrutacji i przemieszczaniu wojsk, Apollo z muzami daje bardzo mocne, nieoczekiwane bonusy, a Hefajstos modyfikuje karty walki. Jest to ciekawe, choć mnogość opcji bardzo spowalnia grę i jeszcze bardziej naraża ją na zwycięstwo z zaskoczenia/przez przeoczenie, bo czasem nie daje się do końca ogarnąć sytuacji na planszy i poza nią. Jedyne, z czym jeszcze nie grałem, to Atlas, który wprowadza dodatkowy warunek zakończenia gry.

Niezależnie od wszystkiego bardzo polecam zamianę warunku zwycięstwa przez zabite potwory na liczbę żetonów chwały, żeby była jakaś możliwość powstrzymania przeciwnika. Wydaje mi się, że gra się wtedy staje jeszcze ciekawsza i robienie questów nabiera dodatkowego znaczenia.
ODPOWIEDZ