Horror w Arkham: Gra karciana / Arkham Horror: The Card Game LCG (N. French, M. Newman)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Zorak
Posty: 613
Rejestracja: 02 lip 2008, 01:22
Has thanked: 42 times
Been thanked: 49 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Zorak »

Yuri pisze: 29 kwie 2020, 09:34 Nie wiem czy do końca dobry watek, ale w razie czego prosze dać znać to skasuje.

W związku z tym, że FFG "kładzie łapę" z tego co widać na elektronicznych wersjach swoich gier, które póki co jeszcze są darmowe, chciałem się "zaopatrzyć" w takąż wersje AH LCG. Czy mógłby ktoś mnie - i pewno kilku innym - wyjasnić gdzie można znaleźć moda AH LCG i czym to-to obsłużyć? Wiem, że takie coś istnieje, pamiętam kurka screeny i nie mogę oczywiście znaleźć.
Dzis już skasowali tego moda i nie moża go pobrać :(
Horror w Arkham LCG na FB https://www.facebook.com/groups/1656455741348152/
Horror w Arkham LCG na Discord https://discord.gg/AEbARQx
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Yuri »

Na spokojnie, ktoś pobrał na pewno :) Co go obsługiwało ?
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Marks
Posty: 55
Rejestracja: 04 sty 2018, 09:55
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Marks »

c08mk pisze: 29 kwie 2020, 09:21 Rozegrałem wczoraj partie na dwie ręce i różnica w gameplayu jest ogromna.
Badacze mogą być wyspecjalizowani dzięki czemu zarówno podnoszenie wskazówek jak i walka nie sprawia problemu tym bardziej, że jedna postać może wspomagać towarzysza dodatkową kartą w teście.
AH to z założenia coop, więc gra była robiona pod taką rozgrywkę (np. "peril" na encounter kartach). Granie solo też ma swoje plusy, a jak się używa postaci, która w solo dobrze sobie radzi, i ma się odpowiednik deck, to
moim zdaniem da się spokojnie osiągnąć pomyślne zakończenie. Używałem różnych kombinacji postaci w Dunwich i czasem miałem wrażenie, że jedna postać nieco zwalnia drugą. Oczywiście wszystko jest obwarowane wieloma zmiennymi. Natomiast wyspecjalizowanie postaci jest dobre, tak długo jak jest dobre. :) Jeśli jedna postać nie potrafi szukać clues, to czasem może być nieco bezproduktywna, a w grze w której tempo jest tak ważne, pachnie to problemami za kilka tur.
Miszon
Posty: 2515
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1015 times
Been thanked: 492 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Miszon »

No tak, ma to i swoje minusy. Jak szukacz wskazówek jest zaatakowany przez wrogów, a w tym czasie zabijacz zablokowany w jakiejś lokacji, gdzie ani nie daje rady szukać wskazówek, ani nie może się z niej wyplątać przez jakieś zdarzenie go tam blokujące, albo zabierające mu akcje na ruch.
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
c08mk
Posty: 2463
Rejestracja: 02 sie 2013, 16:24
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 100 times
Been thanked: 286 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: c08mk »

100% specjalizacja w grze na dwie postaci na pierwszy rzut oka mi nie pasowała. Biorę to pod uwagę i postacie są tak skonstruowane, żeby szukacz mógł zrobić jakieś obrażenia (albo unikać), a łowca żeby miał jakieś możliwości podnoszenia wskazówek. Dodatkowo jeżeli są na tej samej lokacji to mogą się wspomagać nie tracąc wiele dla siebie, bo użyją karty z ikonką, która przeważnie im nie jest potrzebna.
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4081
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: brazylianwisnia »

Największy plus jednej postaci to latwosc zarzadzania przeciwnikami i bardzo mala ilosc wskazowek z lokacji z wysoką zaslona. Moim zdaniem to kwestia budowy dobrego decku ktory wykorzystuje te rzeczy. Z pewnością nie jest tal ze pozytywne zakończenie to wyczyn. Pete lub Wendy potrafia pozamiatac konkretnie.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Marks
Posty: 55
Rejestracja: 04 sty 2018, 09:55
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Marks »

rattkin pisze: 28 kwie 2020, 21:21 Rugaroux jak przez mgłę pamiętam, że trzeba się było nauczyć na pamięć rozkładu lokacji i odwiedzić w bardzo wycyrklowanej kolejności, bo inaczej okienko na pozytywne rozwiązanie zamykało się drastycznie szybko. A co do tej jednej karty, to zdaje się, że dużo pomagał
Spoiler:
Jeśli idzie o Rougarou, to nic nie trzeba wkuwać na pamięć, chyba nie ten scenariusz przywołałeś z pamięci. :)

Zaś odnośnie karty, to ta wskazana przez Ciebie często robi robotę, lecz w tym wypadku myślałem o:
Dzemi
Posty: 5
Rejestracja: 27 lis 2019, 20:40

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Dzemi »

Hej,

Wczoraj dotarła do mnie podstawka i jestem po pierwszej rozgrywce. Gra bardzo się spodobała dlatego miałbym także kilka pytań o to od czego wystartować:
- Czy mechanizmy zawarte w kolejnych dodatkach są na prawdę trudne do ogarnięcia jeśli nie grało się w poprzednie? Nie kupując obecnego dodatku tylko cały czas czekając na dodruki czy to Dunwich czy kolejnych dojdzie do sytuacji w której obecny dodatek się wyprzeda i na jego dodruk także przyjdzie mi czekać.
- Czy druga podstawka jest potrzebna tylko w początkowym etapie kolekcjonowania? Czy też karty z obu podstawek przydają się nawet posiadając kilka dodatków?

Dzięki
Zorak
Posty: 613
Rejestracja: 02 lip 2008, 01:22
Has thanked: 42 times
Been thanked: 49 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Zorak »

Dochodza nowe mechaniki zarowno w kartach badaczy jak tez scenariuszy. Czy bardzo komplikuje ? No ludzie graja i sobie radza ale na pewno jest tego troche wiecej do spamietania niz w samej podstawce.

Na drugie pytanie to czekaj juz wyciagam krysztalowa kule :-P tego nikt nie wie ale dodatki szybko sie wyprzedaja. Obecnie w pelni jest dostepny tylko 5ty cykl (w calosci). Reszta albo wyprzedana albo ma braki. Galakta robi dodruki ale czy wszystko sie doczego dodruku i ile to potrwa tego nikt nie wie. Gra jest popularna wiec o przyszle cykle mozna byc spokojnym.

Karty z podstawki sa uniwersalnie dobre. Mam wszystko co wyszlo a nadal w taii zawsze jest pare talii z podstawki. Przy kosztach tego lcg 2ga podstawka to kropla w morzu a bardzo pomaga zwlaszcza na starcie
Horror w Arkham LCG na FB https://www.facebook.com/groups/1656455741348152/
Horror w Arkham LCG na Discord https://discord.gg/AEbARQx
Awatar użytkownika
13thcaesar
Posty: 607
Rejestracja: 13 kwie 2014, 21:11
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 47 times
Been thanked: 29 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: 13thcaesar »

Prędzej czy później chyba każdy dochodzi do wniosku że dopiero z 2 Core Setami można cieszyć się w pełni deckbuildingiem - każdej karty można mieć dwie kopie w talii, granie z jedną kopią karty zmniejsza szansę na dobranie kluczowych w danym momencie (oczywiście są karty "wyławiające" np. Broń czy inne karty z naszych talii), dodatkowo gdy nam jedna spadnie, zawsze gdzieś tam w talii możemy mieć jeszcze drugą. Mimo że mam wszystko na bieżąco (wszystko co do tej pory wyszło) to nadal używam kart z podstawki, nie "starzeją" się nawet przy dostępie do tak dużej puli wszystkich kart.
Ja posiadam 4 Core Sety i grając na 2-4 graczy mogę zbudować dzięki temu nawet dwie talie dla jednej klasy (gdy np. dwóch graczy chce grać Strażnikami), nie ma też kłótni o karty (Ja biorę 2 Maczety, ty śmigaj sobie z 2 .45 Automatic).
Oczywiście da się grać na jednej podstawce, ale po pewnym czasie dobrze zakupić sobie drugą.
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4081
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: brazylianwisnia »

Dzemi pisze: 29 kwie 2020, 19:59 Hej,

Wczoraj dotarła do mnie podstawka i jestem po pierwszej rozgrywce. Gra bardzo się spodobała dlatego miałbym także kilka pytań o to od czego wystartować:
- Czy mechanizmy zawarte w kolejnych dodatkach są na prawdę trudne do ogarnięcia jeśli nie grało się w poprzednie? Nie kupując obecnego dodatku tylko cały czas czekając na dodruki czy to Dunwich czy kolejnych dojdzie do sytuacji w której obecny dodatek się wyprzeda i na jego dodruk także przyjdzie mi czekać.
- Czy druga podstawka jest potrzebna tylko w początkowym etapie kolekcjonowania? Czy też karty z obu podstawek przydają się nawet posiadając kilka dodatków?

Dzięki
Nie ma pewnosci ze dodrukuja kolejne cykle. Z mechanikami w kampaniach jest tak ze czesc z nich jest tylko w obrebie danego cyklu wiec nie jest tak ze 5ty cykl to wszystkie skumulowane mechaniki. Autorzy staraja sie pilnowac by to nie przytlaczalo nowych graczy.


Jutro o 20 stream na temat Innsmouth jesli kogos to interesuje ;-)
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
tapczanik420
Posty: 328
Rejestracja: 26 kwie 2020, 12:15
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 22 times
Been thanked: 112 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: tapczanik420 »

Czy nowe wydania też posiadają błędy? Nastawiać się od razu na erratę przy pierwszym graniu?
Na sprzedaż, a poza tym to szukam kafla promo do Dice Settlers ze Sierra West. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miszon
Posty: 2515
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1015 times
Been thanked: 492 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Miszon »

Dodruk podstawki i Dunwich posiadał już erratę. Dodruku Carcosy nie było, errata jest na stronie Galakty.
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
Ushi
Posty: 62
Rejestracja: 07 kwie 2017, 09:53
Has thanked: 292 times
Been thanked: 16 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Ushi »

skiba pisze: 01 kwie 2020, 14:03 Skrzynki z internetu po 25 złotych od sztuki: https://skrzynkizdrewna.pl/pl/skrzynka- ... 761-z.html
Insert do środka (...) od longmen76.
Gorąco polecam! :-)
Również bardzo polecam.
Moje gotowe skrzynki na zdjeciach:
Spoiler:
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Yuri »

Zapowiedziano szósty Cykl, wygląda ciekawie :)

https://www.fantasyflightgames.com/en/n ... KYUn_Hx5fw
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Skid_theDrifter
Posty: 581
Rejestracja: 25 mar 2017, 19:53
Has thanked: 26 times
Been thanked: 182 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Skid_theDrifter »

Zdecydowanie coś nowego, aczkolwiek odczucia dość mieszane, bo za mało danych.
Spoiler:
Ogólne wrażenie jest takie, że bardzo chcieli namieszać - i wygląda na to, że im się uda. Zdaje się, że sporo pracy poszło w Innsmouth. Nie dziwi mnie to. Dla masy osób Innsmouth to kwintesencja Lovecrafta. Nie wolno im tego spartaczyć. Pozostaję optymistą, choć czas oczekiwania będzie przytłaczający. Październik? Powrót do Ery w Lipcu? Welp. Ale przynajmniej mamy potwierdzenie, że coś specjalnego czeka nas 5 maja. Overall, good times ahead.
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Yuri »

Skid_theDrifter pisze: 01 maja 2020, 03:27 ...Ale przynajmniej mamy potwierdzenie, że coś specjalnego czeka nas 5 maja...
Musiałem przegapić info. Coś ogólnie z Arkham Files, czy coś z AH LCG ?
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Skid_theDrifter
Posty: 581
Rejestracja: 25 mar 2017, 19:53
Has thanked: 26 times
Been thanked: 182 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Skid_theDrifter »

Na końcu zapowiedzi w formie wideo była o tym mowa. Potwierdzenie czegoś, o czym pisałem kilka dni temu. Jakieś PnP, co najmniej w wersji anglojęzycznej - nie wiem, czy ktoś od nas coś tłumaczy(ł).
Awatar użytkownika
narandil
Posty: 354
Rejestracja: 09 gru 2013, 10:06
Has thanked: 257 times
Been thanked: 55 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: narandil »

cześć, 2 pytania początkującego jeśli można:
1. Czy dobrze rozumiem, że kupując drugą podstawkę praktycznie kupuję tylko drugą kopię kart gracza? Cała reszta jest zbędna? (pytam głównie pod kątem jednoczesnego zakupu koszulek)
2. Czy możecie podesłać linki do gotowych talii gracza, jeśli ma się 2 podstawki? Raczej do gry solo jeśli ma to znaczenie. Albo gdzie/jak najlepiej szukać takowych ?

z góry dzięki
Arius
Posty: 1413
Rejestracja: 30 mar 2016, 16:31
Has thanked: 297 times
Been thanked: 159 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Arius »

narandil pisze: 03 maja 2020, 07:26 cześć, 2 pytania początkującego jeśli można:
1. Czy dobrze rozumiem, że kupując drugą podstawkę praktycznie kupuję tylko drugą kopię kart gracza? Cała reszta jest zbędna? (pytam głównie pod kątem jednoczesnego zakupu koszulek)
2. Czy możecie podesłać linki do gotowych talii gracza, jeśli ma się 2 podstawki? Raczej do gry solo jeśli ma to znaczenie. Albo gdzie/jak najlepiej szukać takowych ?

z góry dzięki
1. Tak, tylko karty gracza uzupełniasz.
Natomiast niektórzy chętnie odkupię od Ciebie karty mitów. Zdarzają się takie ogłoszenia.
2. https://arkhamdb.com
Tam poszukaj, chociaż na dwie podstawki może być ciężko.
Awatar użytkownika
narandil
Posty: 354
Rejestracja: 09 gru 2013, 10:06
Has thanked: 257 times
Been thanked: 55 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: narandil »

Arius pisze: 03 maja 2020, 08:30
narandil pisze: 03 maja 2020, 07:26 cześć, 2 pytania początkującego jeśli można:
1. Czy dobrze rozumiem, że kupując drugą podstawkę praktycznie kupuję tylko drugą kopię kart gracza? Cała reszta jest zbędna? (pytam głównie pod kątem jednoczesnego zakupu koszulek)
2. Czy możecie podesłać linki do gotowych talii gracza, jeśli ma się 2 podstawki? Raczej do gry solo jeśli ma to znaczenie. Albo gdzie/jak najlepiej szukać takowych ?

z góry dzięki
1. Tak, tylko karty gracza uzupełniasz.
Natomiast niektórzy chętnie odkupię od Ciebie karty mitów. Zdarzają się takie ogłoszenia.
2. https://arkhamdb.com
Tam poszukaj, chociaż na dwie podstawki może być ciężko.
1. Tak z ciekawości - a na co ludziom te karty ?
2. Czemu ciężko? Z tego co zrozumiałem to właśnie dopiero 2 podstawki dają szanse na zbudowanie silnych decków ... ?
Arius
Posty: 1413
Rejestracja: 30 mar 2016, 16:31
Has thanked: 297 times
Been thanked: 159 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Arius »

1. Sam się nad tym zastanawiam, czy nie kupić.
Wprowadzono produkt powrót do <tu nazwa cyklu> z pudełkiem na przechowanie kart.
Tak więc jak ktoś kupi kolejny zestaw to może do każdego pudełka włożyć karty z podstawki które dla różnych cykli się powtarzają. Dzięki temu mają wygodę, że jak chcą zagrać dany cykl, to w pudełku mają wszystkie karty, których potrzebują. Nie muszą sięgać do innego pudełka i brakujące karty z core seta wyszukiwać. Po prostu kwestia wygody.
2. O tyle ciężkie, że tam ludzie wrzucając takie robią to z tego co mają. I pewnie mało kto już ogranicza się do samych podstawek. Ale jakbyś poszukał w taliach wrzucanych na początku (jak jeszcze nie było dostępnych więcej dodatków), to coś powinieneś znaleźć.
Ostatnio zmieniony 03 maja 2020, 09:27 przez Arius, łącznie zmieniany 1 raz.
Dhel
Posty: 698
Rejestracja: 28 wrz 2018, 09:49
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 462 times
Been thanked: 390 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Dhel »

narandil pisze: 03 maja 2020, 09:01
Arius pisze: 03 maja 2020, 08:30
narandil pisze: 03 maja 2020, 07:26 cześć, 2 pytania początkującego jeśli można:
1. Czy dobrze rozumiem, że kupując drugą podstawkę praktycznie kupuję tylko drugą kopię kart gracza? Cała reszta jest zbędna? (pytam głównie pod kątem jednoczesnego zakupu koszulek)
2. Czy możecie podesłać linki do gotowych talii gracza, jeśli ma się 2 podstawki? Raczej do gry solo jeśli ma to znaczenie. Albo gdzie/jak najlepiej szukać takowych ?

z góry dzięki
1. Tak, tylko karty gracza uzupełniasz.
Natomiast niektórzy chętnie odkupię od Ciebie karty mitów. Zdarzają się takie ogłoszenia.
2. https://arkhamdb.com
Tam poszukaj, chociaż na dwie podstawki może być ciężko.
1. Tak z ciekawości - a na co ludziom te karty ?
2. Czemu ciężko? Z tego co zrozumiałem to właśnie dopiero 2 podstawki dają szanse na zbudowanie silnych decków ... ?
Ja ci jeszcze polecam polską grupę na Facebooku, sam aktywowałem konto tam tylko po to by do tej grupy dołączyć, dużo informacji o grze, przeglądy kart, dyskusje na poziomie.
Arius
Posty: 1413
Rejestracja: 30 mar 2016, 16:31
Has thanked: 297 times
Been thanked: 159 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Arius »

Tak, grupa na fb jest świetna. Administratorzy odwalają kawał dobrej roboty. Prowadzą akademię zasad, w której świetnie tłumaczą zawiłości gry. Jest cykl karta dnia, w której omawiają po kolei wszystkie karty. Grupa żyje i ma dużo osób chętnych do pomocy.
Zorak
Posty: 613
Rejestracja: 02 lip 2008, 01:22
Has thanked: 42 times
Been thanked: 49 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Zorak »

Jak masz konto na arkhamdb to mozna tam zaznaczac swoja kolekce. I chyba jest opcja aby pokazywalo tylko talie ktore mozesz zbudowac z tego co masz.
W przypadku 2 podstawek jest o tyle latwiej ze jest seria fajnych talii startowych wlasnie z 2 podstawek.
Horror w Arkham LCG na FB https://www.facebook.com/groups/1656455741348152/
Horror w Arkham LCG na Discord https://discord.gg/AEbARQx
ODPOWIEDZ