Nemesis (Adam Kwapiński)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
dawid
Posty: 516
Rejestracja: 26 lut 2014, 14:59
Has thanked: 183 times
Been thanked: 239 times

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: dawid »

Carmash pisze: 18 maja 2020, 18:28 Zanim zacząłem kompletować dodatki z KS, w pierwszej kolejności nabyłem wersję retailową od Rebela.
Czym się różni retail od wersji z KS ? Widzę na KS w Stretch goalach tryby 5graczy, film coop i playing as Intruder. Wersja retailowa nie posiada tych trybów ?

W prezencie dostałem wersję retail na dodruk, której cały czas czekam, no ale oczywiście wraz ze startem nowej kampanii będzie okazja do urozmaicenia podstawki. Czy któreś dodatki polecasz szczególnie ? (Raczej takie, które wnoszą coś do samej gry, niż dodatkowe figurki).

Czy dodatki z KS w miarę współgrają z podstawką retail ?
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4472
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1354 times
Been thanked: 848 times
Kontakt:

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: Hardkor »

dawid pisze: 19 maja 2020, 19:43
Carmash pisze: 18 maja 2020, 18:28 Zanim zacząłem kompletować dodatki z KS, w pierwszej kolejności nabyłem wersję retailową od Rebela.
Czym się różni retail od wersji z KS ? Widzę na KS w Stretch goalach tryby 5graczy, film coop i playing as Intruder. Wersja retailowa nie posiada tych trybów ?

W prezencie dostałem wersję retail na dodruk, której cały czas czekam, no ale oczywiście wraz ze startem nowej kampanii będzie okazja do urozmaicenia podstawki. Czy któreś dodatki polecasz szczególnie ? (Raczej takie, które wnoszą coś do samej gry, niż dodatkowe figurki).

Czy dodatki z KS w miarę współgrają z podstawką retail ?
Wersja z KS zawiera Aftermath i Voidseeders (jest to osobne pudełko, które dostali wspierajacy) oraz Nieznane Historie #1 (chyba, nie jestem pewny czy retail tez to ma).
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
kelvar
Posty: 327
Rejestracja: 04 lut 2017, 18:11
Has thanked: 16 times
Been thanked: 24 times

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: kelvar »

Hardkor pisze: 19 maja 2020, 22:23 Wersja z KS zawiera Aftermath i Voidseeders (jest to osobne pudełko, które dostali wspierajacy) oraz Nieznane Historie #1 (chyba, nie jestem pewny czy retail tez to ma).
Nieznane Historie #1 są sprzedawane oddzielnie (tj. będą w nowej kampanii, w wersji sklepowej nie ma ich, podobnie w zestawie KS - Podstawka + Aftermatch + Voidseeders), tak samo postać Medyka (był za darmo przy wsparciu w pierwszych 24 godzinach) - będzie można go kupić, ale oddzielnie.
Ogólnie z tego co widzę będzie też można zamówić oddzielnie Aftermatch i oddzielnie Voidseeders (jako niezależne dodatki, w KS było to w jednym pudełku).

Samo pudełko w podstawce ze sklepu i z KS jest takie samo (tj. ta sama zawartość).
Co można będzie i za ile kupić było już udostępniane...

W kampanii będzie sporo gratów:
https://www.kickstarter.com/projects/aw ... u1qzC5hKaI
Na grafikach prawdopodobne ceny, a niżej zawartość cora boxa (tj. też tego co w sklepie).

Bardzo dobre opinie zbiera (przynajmniej tak widzę) z Carnomorfami (jeszcze nie grałem... fajnie się prezentują, acz i tak chyba najbardziej popisowa jest Królowa z podstawki:D). Dla mnie bardzo fajną opcją jest więcej postaci (Medyk + Aftermatch) - choć ten dodatek też na razie nie zapowiada u mnie pełnego wyeksploatowania w najbliższym czasie (...ale spokojnie... przyjdzie jego czas! 8) ). Fajna opcja z krótszą grą, nawet miałem pomysł, że przecież układ po grze podstawowej można "zapisać" (mieć z 3-4 gotowce, żeby odpalić krótką rozgrywkę, ale... rozkładanie takiego pomysłu jest słabe - szykowane byłoby to tyle co grania :twisted:
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4472
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1354 times
Been thanked: 848 times
Kontakt:

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: Hardkor »

"Nieznane Historie #1 są sprzedawane oddzielnie"
Co? To jakim cudem niby #1 mam z KS, a 2 nie? 1 była dla każdego, 2 tylko dla tych którzy kupili w PM
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10922
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3356 times
Been thanked: 3217 times

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: japanczyk »

Hardkor pisze: 19 maja 2020, 23:22 "Nieznane Historie #1 są sprzedawane oddzielnie"
Co? To jakim cudem niby #1 mam z KS, a 2 nie? 1 była dla każdego, 2 tylko dla tych którzy kupili w PM
kelvar pisze: 19 maja 2020, 22:46 Nieznane Historie #1 są sprzedawane oddzielnie (tj. będą w nowej kampanii, w wersji sklepowej nie ma ich, podobnie w zestawie KS - Podstawka + Aftermatch + Voidseeders), tak samo postać Medyka (był za darmo przy wsparciu w pierwszych 24 godzinach) - będzie można go kupić, ale oddzielnie.
Untold Stories #1 było jednym z SG w pierwszym KSie, teraz będzie sprzedawany oddzielnie, tak samo jak Voidseers i Aftermath
Untold Stories #2 było dodatkowym add-onem, równiez pojawi się w sprzedazy podczas drugiej kampanii
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4472
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1354 times
Been thanked: 848 times
Kontakt:

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: Hardkor »

No to dobrze napisałem
Cytując
"Untold Stories #1 było jednym z SG w pierwszym KSie, teraz będzie sprzedawany oddzielnie, tak samo jak Voidseers i Aftermath"
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Gothik
Posty: 490
Rejestracja: 02 sty 2012, 12:36
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 6 times
Been thanked: 34 times

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: Gothik »

Tak się powinno grać w Nemesis! :D
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Carmash
Posty: 419
Rejestracja: 13 sty 2016, 08:25
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 3 times
Been thanked: 15 times

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: Carmash »

W trakcie kampanii planuję zakupić Carnomorphy. Czy ktoś jest w stanie powiedzieć, czy warto nabyć ten dodatek?
Ostatnio zmieniony 20 maja 2020, 21:17 przez Carmash, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bartoszeg02
Posty: 564
Rejestracja: 25 mar 2009, 21:35
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 172 times
Been thanked: 43 times

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: Bartoszeg02 »

a ja rozszerzę pytanie kolegi powyżej: Voidseeders czy Carnomorphy? :)
gogovsky
Posty: 2209
Rejestracja: 25 sty 2018, 23:48
Has thanked: 464 times
Been thanked: 511 times

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: gogovsky »

Bartoszeg02 pisze: 20 maja 2020, 20:53 a ja rozszerzę pytanie kolegi powyżej: Voidseeders czy Carnomorphy? :)
najlepiej oba pozdrawiam:D
Firma Rebel niech się zajmie wydaniem gry Domek, bo tylko do tego się nadaje.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10922
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3356 times
Been thanked: 3217 times

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: japanczyk »

Bartoszeg02 pisze: 20 maja 2020, 20:53 a ja rozszerzę pytanie kolegi powyżej: Voidseeders czy Carnomorphy? :)
Carnomorphy ;-)
Zagrałem po jednej partii Voidseers/Carnomorphs i wybrałbym te drugie
Zielony123
Posty: 146
Rejestracja: 03 sty 2020, 18:08
Has thanked: 28 times
Been thanked: 25 times

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: Zielony123 »

Bartoszeg02 pisze: 20 maja 2020, 20:53 a ja rozszerzę pytanie kolegi powyżej: Voidseeders czy Carnomorphy? :)
Carnomorphy bez wątpienia.
zastanowiłbym się jeszcze nad zakupem osobno Aftermatha by mieć dodatkowe postacie
KrzysiekL
Posty: 1180
Rejestracja: 22 gru 2015, 10:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 28 times
Been thanked: 53 times

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: KrzysiekL »

Dość niecodzienny materiał z Adamem Kwapińskim: https://www.youtube.com/watch?v=0YwOpVPJWFI :-)
Ostatnio zmieniony 25 maja 2020, 11:29 przez KrzysiekL, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10922
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3356 times
Been thanked: 3217 times

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: japanczyk »

KrzysiekL pisze: 25 maja 2020, 11:12 Dość niecodzienny materiał z Adamem Kwapińskim: https://www.youtube.com/watch?v=kd4hFKvwY4w :-)
Film niedostępny
Ten film został usunięty przez przesyłającego
KrzysiekL
Posty: 1180
Rejestracja: 22 gru 2015, 10:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 28 times
Been thanked: 53 times

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: KrzysiekL »

japanczyk pisze: 25 maja 2020, 11:18
KrzysiekL pisze: 25 maja 2020, 11:12 Dość niecodzienny materiał z Adamem Kwapińskim: https://www.youtube.com/watch?v=kd4hFKvwY4w :-)
Film niedostępny
Ten film został usunięty przez przesyłającego
Dzięki, zrobili reupload pod nowym adresem:
https://www.youtube.com/watch?v=0YwOpVPJWFI
Awatar użytkownika
EsperanzaDMV
Posty: 1521
Rejestracja: 17 lut 2017, 14:40
Has thanked: 301 times
Been thanked: 639 times

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: EsperanzaDMV »

Wybaczcie proszę, jeśli pytania już gdzieś padły, ale gubię się trochę w tym wszystkim i potrzebuję jasnych odpowiedzi.

Chcę wesprzeć Nemesis podczas nadchodzącej kampanii Lockdown. Nie wiem tylko, czy klasyczną podstawkę, czy Lockdown. Dwa pytania:
1) W skrócie, to jestem typem kolekcjonera i już czuję, że będę się źle czuł, nie mając "wszystkiego" (mówię tu o pełnoprawnych dodatkach, nie koniecznie o artbookach). Czy wszystko zostało już dostarczone do wspierających z pierwszej kampanii? Jest coś, co jeśli chcę mieć wszystko, to będę musiał szukać po prywatnych osobach i dokupować, czy wszystko jest/będzie dostępne w sklepach?
2) Z tego co widzę na ten moment, wersja "all-in" klasycznego Nemesisa będzie kosztować ok. $310 ze wszystkimi bajerami. Czy płacąc tę kwotę, dostanę dokładnie to samo, co dostali wspierający pierwszy projekt w wersji "all-in"?
3) Jeśli jestem malarskim beztalenciem, to opłaca się dopłacić te $20 za wersję z sundropem? Ładne to, daje więcej klimatu? :D
4) Na koniec prośba o pomoc, wskazówki. Zakładając, że mogę wesprzeć tylko jedną grę w wersji "na wypasie", to lepiej wejść "all-in" w Lockdown i sobie później na spokojnie dokupować pierwszego Nemesisa z dodatkami, czy kupić wszystko do klasycznego Nemesisa i poczekać na Lockdown w wersji retailowej (i przede wszystkim jego recenzje)?
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10922
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3356 times
Been thanked: 3217 times

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: japanczyk »

EsperanzaDMV pisze: 25 maja 2020, 13:42 1) W skrócie, to jestem typem kolekcjonera i już czuję, że będę się źle czuł, nie mając "wszystkiego" (mówię tu o pełnoprawnych dodatkach, nie koniecznie o artbookach). Czy wszystko zostało już dostarczone do wspierających z pierwszej kampanii? Jest coś, co jeśli chcę mieć wszystko, to będę musiał szukać po prywatnych osobach i dokupować, czy wszystko jest/będzie dostępne w sklepach?
W sklepach niekoniecznie bedzie dostepne, na pewno całość (niestety podstawka w wersji angielskiej) bedzie dostepna podczas kampanii
EsperanzaDMV pisze: 25 maja 2020, 13:42 2) Z tego co widzę na ten moment, wersja "all-in" klasycznego Nemesisa będzie kosztować ok. $310 ze wszystkimi bajerami. Czy płacąc tę kwotę, dostanę dokładnie to samo, co dostali wspierający pierwszy projekt w wersji "all-in"?
Tak
EsperanzaDMV pisze: 25 maja 2020, 13:42 3) Jeśli jestem malarskim beztalenciem, to opłaca się dopłacić te $20 za wersję z sundropem? Ładne to, daje więcej klimatu? :D
Zalezy od partii, ale w tej cenie kupiusz sobie farbki Citadel Contrast i mozesz pouczyc sie malowania - efekt będzie podobny/lepszy.taki sam :P
EsperanzaDMV pisze: 25 maja 2020, 13:42 4) Na koniec prośba o pomoc, wskazówki. Zakładając, że mogę wesprzeć tylko jedną grę w wersji "na wypasie", to lepiej wejść "all-in" w Lockdown i sobie później na spokojnie dokupować pierwszego Nemesisa z dodatkami, czy kupić wszystko do klasycznego Nemesisa i poczekać na Lockdown w wersji retailowej (i przede wszystkim jego recenzje)?
Ciezko orzec jaki bedzie Lockdown i co bedzie mial w dodatkach, jak i ile bedzie kosztował All-In
Ja bym wszedł w All-In zwyklego Nemesisa, aczkolwiek pewnie bedzie drozszy niz Lockdowna, bo ejst juz dostepny w retailu
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4472
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1354 times
Been thanked: 848 times
Kontakt:

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: Hardkor »

EsperanzaDMV pisze: 25 maja 2020, 13:42 Wybaczcie proszę, jeśli pytania już gdzieś padły, ale gubię się trochę w tym wszystkim i potrzebuję jasnych odpowiedzi.

Chcę wesprzeć Nemesis podczas nadchodzącej kampanii Lockdown. Nie wiem tylko, czy klasyczną podstawkę, czy Lockdown. Dwa pytania:
1) W skrócie, to jestem typem kolekcjonera i już czuję, że będę się źle czuł, nie mając "wszystkiego" (mówię tu o pełnoprawnych dodatkach, nie koniecznie o artbookach). Czy wszystko zostało już dostarczone do wspierających z pierwszej kampanii? Jest coś, co jeśli chcę mieć wszystko, to będę musiał szukać po prywatnych osobach i dokupować, czy wszystko jest/będzie dostępne w sklepach?
2) Z tego co widzę na ten moment, wersja "all-in" klasycznego Nemesisa będzie kosztować ok. $310 ze wszystkimi bajerami. Czy płacąc tę kwotę, dostanę dokładnie to samo, co dostali wspierający pierwszy projekt w wersji "all-in"?
3) Jeśli jestem malarskim beztalenciem, to opłaca się dopłacić te $20 za wersję z sundropem? Ładne to, daje więcej klimatu? :D
4) Na koniec prośba o pomoc, wskazówki. Zakładając, że mogę wesprzeć tylko jedną grę w wersji "na wypasie", to lepiej wejść "all-in" w Lockdown i sobie później na spokojnie dokupować pierwszego Nemesisa z dodatkami, czy kupić wszystko do klasycznego Nemesisa i poczekać na Lockdown w wersji retailowej (i przede wszystkim jego recenzje)?
1. Wszystko zostało dostarczone, w kampanii lockdown mozesz kupic rzeczy z pierwszej kampanii, ale na nie poczekasz. Za to ludzie sprzedadza ci je drozej ale od razu. Twoj wybor.
2. Tak dostaniesz to samo. Jedyna roznica to gratis do kampanii Nemesis był artbook do TG, talia kart do Etherfields (zwykla taka) oraz moneta z TG. Zero gameplayu, jak chcesz to wciaz ludzie to sprzedaja i sam to mam na sprzedaż
3. Bardzo sie oplaca, ale 20$ to na pewno nie kosztuje. Jak juz 20 funtów lub wiecej. Moim zdaniem warto, gdyż dodaje mega klimatu, lepiej wyglada i jest to ułamek ceny jaki zapłacisz za malowanie u profesjonalisty (moje malowanie nemesisa kosztowało koło 500 zł). Wiadomo malowanie przez kogos jest ładniejsze, ale drogie. Sundrop moim zdaniem to idealny kompromis miedzy cena, a wygladem. Samemu zaluje ze nie wzialem podstawki w tej wersji, no ale za to pomalowal mi ktos
4. Lockdown z tego co mi sie wydaje nie bedzie miał dodatków skoro sam nim jest, wiec wyjdzie te 75 funtów i tyle. Ale to tylko moje zdanie. Dodruk podstawki w wersji PL jest planowany na grudzień. Moim zdaniem najlepsza opcja to zainwestowanie w dodatki z KS (wersja PL, taniej nie dostaniesz niz na nim) oraz Lockdown. Podstawke to opcje masz 3- a) bierzesz ANG na KS i mieszasz wersje jezykowe b) kupujesz w sklepie i pod koniec roku masz dodruk (moim zdaniem najlepsza) c) szukasz z drugiej reki (o ile sie uda to jeszcze lepsza opcja niz B)
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10922
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3356 times
Been thanked: 3217 times

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: japanczyk »

Hardkor pisze: 25 maja 2020, 13:58 4. Lockdown z tego co mi sie wydaje nie bedzie miał dodatków skoro sam nim jest, wiec wyjdzie te 75 funtów i tyle. Ale to tylko moje zdanie.
:D
Nie bądź naiwny - to STANDALONE expansion, co oznacza ze jest samodzielna grą z nową rasą. Dam sobie rękę uciąć, że pojawi sie w tej kampanii jakiś dodatek z kolejną rasą, albo dodatkowe postaci (chociaz te znajac zycie beda w SG)

Kampania bez dodatków? Impossibru
Awatar użytkownika
E2MD
Posty: 382
Rejestracja: 11 kwie 2017, 12:42
Lokalizacja: 43-518
Has thanked: 53 times
Been thanked: 135 times

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: E2MD »

japanczyk pisze: 25 maja 2020, 13:52
EsperanzaDMV pisze: 25 maja 2020, 13:42 4) Na koniec prośba o pomoc, wskazówki. Zakładając, że mogę wesprzeć tylko jedną grę w wersji "na wypasie", to lepiej wejść "all-in" w Lockdown i sobie później na spokojnie dokupować pierwszego Nemesisa z dodatkami, czy kupić wszystko do klasycznego Nemesisa i poczekać na Lockdown w wersji retailowej (i przede wszystkim jego recenzje)?
Ciezko orzec jaki bedzie Lockdown i co bedzie mial w dodatkach, jak i ile bedzie kosztował All-In
Ja bym wszedł w All-In zwyklego Nemesisa, aczkolwiek pewnie bedzie drozszy niz Lockdowna, bo ejst juz dostepny w retailu
Dodałbym jeszcze, że dostaniesz zwykłego Nemesisa w skończonym czasie.
Bo dla Lockdwon przewiduję - pół roku spóźnienia od ręki (gratis), później zdziwienie że jest chiński Nowy Rok, później znajdą że połowa kart jest źle wydrukowana, później dostaniesz połowę, później wymienią Ci trzy karty i dwie figurki, dojdzie kolejna część ale trochę w innym języku, a jak po dwóch latach dojdzie całość all-in to się okaże że nie wiadomo jak grać bo instrukcja balansuje tylko podstawkę z pierwszym dodatkiem :D
Nie przyszedłem tutaj wygrać
wert74
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2019, 00:21
Has thanked: 54 times
Been thanked: 3 times

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: wert74 »

Cześć, mam nadzieję że nie powtórzę innych pytań, do tej pory nie miałem w ogóle do czynienia z Nemesis'em i chcę to naprawić. Przeczytałem część postów i chcę się tylko upewnić, rozumiem że w nowej kampanii:

- mogę kupić Lockdown, który dopiero będzie miał premierę (plus ewentualnie jakieś jego rozszerzenia),
- oprócz tego mogę kupić podstawkę gry Nemesis ale prawdopodobnie będzie tylko po angielsku?
- mogę kupić wszystkie inne wydane wcześniej dodatki (także, te które były dostępne na pierwszym KS) w wersji PL?
- Jeśli chcę mieć wszystko po polsku to podstawkę kupuję w polskim sklepie a dodatki na KS?

Nie mam żadnego doświadczenia z KS, uświadomi mnie ktoś jaką dodatkową rezerwę muszę zrobić na koszt wysyłki? Płaci się od tego jakieś cło?
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10922
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3356 times
Been thanked: 3217 times

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: japanczyk »

wert74 pisze: 25 maja 2020, 15:35 Cześć, mam nadzieję że nie powtórzę innych pytań, do tej pory nie miałem w ogóle do czynienia z Nemesis'em i chcę to naprawić. Przeczytałem część postów i chcę się tylko upewnić, rozumiem że w nowej kampanii:

- mogę kupić Lockdown, który dopiero będzie miał premierę (plus ewentualnie jakieś jego rozszerzenia),
- oprócz tego mogę kupić podstawkę gry Nemesis ale prawdopodobnie będzie tylko po angielsku?
- mogę kupić wszystkie inne wydane wcześniej dodatki (także, te które były dostępne na pierwszym KS) w wersji PL?
- Jeśli chcę mieć wszystko po polsku to podstawkę kupuję w polskim sklepie a dodatki na KS?

Nie mam żadnego doświadczenia z KS, uświadomi mnie ktoś jaką dodatkową rezerwę muszę zrobić na koszt wysyłki? Płaci się od tego jakieś cło?
Wszytsko sie zgadza ;-)
Co do KS - w przypadku zamówien z Awaken Realms polecam dolaczyc do zbiorowek, w skrocie daja znizke wielkosci prowizji Kickstartera :P

search.php?keywords=nemesis&terms=all&a ... mit=Szukaj
Awatar użytkownika
kuchar
Posty: 104
Rejestracja: 05 lip 2019, 18:45
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 29 times
Been thanked: 47 times

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: kuchar »

Takiego pytania chyba jeszcze nie było, chociaż odpowiedź sama się nasuwa :lol:
Jeżeli w poprzednim KS zamówiłem podstawkę z sundropem (swoją drogą również polecam) a teraz dokupiłbym np dodatek Carnomorphs, to za maźnięcie sundropem musiałbym pewnie dopłacić ponownie? 8) 8) 8)
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4081
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: brazylianwisnia »

Wyobrazasz sobie inaczej?w oryginalnym KS rowniez musialbys doplacic za sundrop na innych elementach niz core wiec niby dlaczego mialbys dostac teraz promocje?
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Awatar użytkownika
kuchar
Posty: 104
Rejestracja: 05 lip 2019, 18:45
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 29 times
Been thanked: 47 times

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: kuchar »

A to przepraszam. Myślałem że była jedna, stała kwota za maźnięcie farbą
ODPOWIEDZ