Krwawa Oberża / The Bloody Inn (Nicolas Robert)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
bly73
Posty: 115
Rejestracja: 07 lis 2017, 22:50
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Has thanked: 103 times
Been thanked: 17 times

Re: Krwawa Oberża / The Bloody Inn (Nicolas Robert)

Post autor: bly73 »

Deem pisze: 28 maja 2020, 15:36 Gra może sporo, ale najwyraźniej niewiele kupiło...
Jakoś mi się to nie klei, ale co kto uważa. Wg Rebela tak właśnie było, wg mnie to tylko tania wymówka. Wystarczy popatrzeć jak w Polsce schodzi angielska wersja dodatku, a po co się wysilać z dodatkiem jak sobie za niego zbyt dużo nie można policzyć. Lepiej wcisnąć klientowi podstawkę następnej gry i następnej...A co do tezy rattkina, według mnie gra jest całkiem dobra w swojej kategorii i jeszcze nie spotkałem się wśród grających z tezą, że kiepściuchna.
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 929 times

Re: Krwawa Oberża / The Bloody Inn (Nicolas Robert)

Post autor: rattkin »

bly73 pisze: 28 maja 2020, 23:02 Wystarczy popatrzeć jak w Polsce schodzi angielska wersja dodatku
A gdzie są dostępne takie dane?
Awatar użytkownika
Propi
Posty: 1151
Rejestracja: 04 sty 2019, 19:06
Has thanked: 504 times
Been thanked: 333 times

Re: Krwawa Oberża / The Bloody Inn (Nicolas Robert)

Post autor: Propi »

rattkin pisze: 28 maja 2020, 23:58
bly73 pisze: 28 maja 2020, 23:02 Wystarczy popatrzeć jak w Polsce schodzi angielska wersja dodatku
A gdzie są dostępne takie dane?
Chyba chodzi o to, że dość długo po wyprzedaniu się podstawki dodatek jest nadal w stockach niektórych sklepów, np.

https://planszostrefa.pl/pl/p/The-Blood ... rnies/8150

https://aleplanszowki.pl/dodatki-do-gie ... rnies.html

Sam mam podstawkę i jestem w sumie zauroczony, ale gra jest faktycznie specyficzna i niezbyt oczywista - za trudna dla casuali, dla "graczy graczy" może być zbyt ciasna.
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 929 times

Re: Krwawa Oberża / The Bloody Inn (Nicolas Robert)

Post autor: rattkin »

Propi pisze: 29 maja 2020, 00:03 Chyba chodzi o to, że dość długo po wyprzedaniu się podstawki dodatek jest nadal w stockach niektórych sklepów, np.

https://planszostrefa.pl/pl/p/The-Blood ... rnies/8150
https://aleplanszowki.pl/dodatki-do-gie ... rnies.html
Pomijając już kulowpłotowość tego argumentu, to w jednym podlinkowanym sklepie nie ma, a w drugim są "ostatnie sztuki".
Awatar użytkownika
vikingowa
Posty: 575
Rejestracja: 18 maja 2015, 21:42
Has thanked: 455 times
Been thanked: 307 times

Re: Krwawa Oberża / The Bloody Inn (Nicolas Robert)

Post autor: vikingowa »

Bardzo mnie cieszy, że ożywiłam troszkę temat tej gry😉 Mnie zauroczyła prześmiewcza makabryczność tematu i ciekawe, karykaturalne arty. Gra dopiero do mnie jedzie i mam nadzieję, że będzie fajnym urozmaiceniem w kolekcji. Troszkę mi przypomina serię Oniverse, nie wiem czemu.
Awatar użytkownika
bly73
Posty: 115
Rejestracja: 07 lis 2017, 22:50
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Has thanked: 103 times
Been thanked: 17 times

Re: Krwawa Oberża / The Bloody Inn (Nicolas Robert)

Post autor: bly73 »

rattkin pisze: 29 maja 2020, 00:40 Pomijając już kulowpłotowość tego argumentu, to w jednym podlinkowanym sklepie nie ma, a w drugim są "ostatnie sztuki".
I to właśnie nie jest "kulowpłotowość" tego argumentu, bo kto śledzi co się dzieje z tą grą, ten wie, że takie statusy są w sklepach co jakiś czas po dostawie nowej partii tych dodatków i to nie tylko w aleplanszówkach i planszostrefie, bo sprowadza też mepel i 3trolle. Znaczy się ludzie wykupują.
Awatar użytkownika
kinioo
Posty: 629
Rejestracja: 01 kwie 2016, 10:25
Has thanked: 64 times
Been thanked: 57 times

Re: Krwawa Oberża / The Bloody Inn (Nicolas Robert)

Post autor: kinioo »

vikingowa pisze: 29 maja 2020, 01:25 Bardzo mnie cieszy, że ożywiłam troszkę temat tej gry😉 Mnie zauroczyła prześmiewcza makabryczność tematu i ciekawe, karykaturalne arty. Gra dopiero do mnie jedzie i mam nadzieję, że będzie fajnym urozmaiceniem w kolekcji. Troszkę mi przypomina serię Oniverse, nie wiem czemu.
My lubimy z zonka "pyknac" jakas partyjke...wkurzjacy (pozytywnie) jest fakt tzw przykrotkiej kolderki - ach, gdybym mial jedna akcje wiecej itp!

K.
Sorki za brak polskich znakow....
ODPOWIEDZ