Zombicide: Black Plague (R. Guiton, J.-B. Lullien, N. Raoult)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
KOSHI
Posty: 873
Rejestracja: 23 kwie 2011, 19:23
Has thanked: 301 times
Been thanked: 294 times

Re: Zombicide: Black Plague (R. Guiton, J.-B. Lullien, N. Raoult)

Post autor: KOSHI »

Przepraszam omas, ale kogo oceniam? Ciebie? Jakiegoś innego użytkownika? Jedyne co oceniłem to grę i tylko dlatego rozwinąłem wątek, bo mnie ktoś o to poprosił. Ani nie zamierzam kogoś nakłaniać do gry ani wmawiać mu, że gra jest do bani i żeby jej nie kupował. Każdy ma swój rozum i zrobi co uważa. Napisałem, co sądzę o grze i nie mam zamiaru ciągnąc tego wątku dalej. Po to jest forum, żeby się każdy mógł podzielić swoja opinią i to zrobiłem. Nie każdemu gra się musi podobać i o tym napisałem post wyżej. Niektórzy to zrozumieli a inni widać nie bardzo chcą zrozumieć i jeszcze nie wiadomo czego doszukują się w moim poście...
omas
Posty: 166
Rejestracja: 25 lut 2019, 08:47
Has thanked: 437 times
Been thanked: 30 times

Re: Zombicide: Black Plague (R. Guiton, J.-B. Lullien, N. Raoult)

Post autor: omas »

Nie traktuj wszystkiego tak osobiscie. Dla jednych smietana dla innych smietanka. Jak pewnie sam zauwazyles, nie atakowalem Cie :) pozdrawiam
Mendaks
Posty: 243
Rejestracja: 04 mar 2020, 20:57
Been thanked: 53 times

Re: Zombicide: Black Plague (R. Guiton, J.-B. Lullien, N. Raoult)

Post autor: Mendaks »

Witam

Zapraszam do obejrzenia filmu o Zombicide: Czarna Plaga. Bede wdzieczny za wszelkie uwagi.

https://www.youtube.com/watch?v=UAkqxNYn04c

Pozdrawiam
Pawel z Gram Tadam
Lipa
Posty: 164
Rejestracja: 10 paź 2005, 19:18
Lokalizacja: Morąg, pobliże Olsztyna
Has thanked: 8 times
Been thanked: 7 times

Re: Zombicide: Black Plague (R. Guiton, J.-B. Lullien, N. Raoult)

Post autor: Lipa »

Czy ma ktoś poratować skanem zasad do króków w wersji angielskiej lub polskiej? Niestety gdzieś zagubiłem kartkę z zasadami.
Jak jest jedno wejście, to nie ma wyjścia
Awatar użytkownika
Piaskoryb
Posty: 423
Rejestracja: 14 lis 2016, 18:56
Has thanked: 112 times
Been thanked: 153 times

Re: Zombicide: Black Plague (R. Guiton, J.-B. Lullien, N. Raoult)

Post autor: Piaskoryb »

KOSHI pisze: 20 lut 2020, 13:07 Powiem tak - jednym się gra podoba innym nie. Na pewno nie ma co się nastawiać w niej na jakieś strategiczne zagrania bo to nie strategia albo euro. Co nie zmienia faktu, że zasady mogły by być lepsze i to nie jest kwestia realizmu, bo zombi są z natury nienaturalne jak i całe fantasy. Zasady są jakie są i jak ktoś chce to może je pozmieniać. Lubie tematykę zombi, ale akurat pewne mechanizmy w Zombicide mi się nie podobają. Uważam, że można było wiele rzeczy zrobić lepiej i sensowniej a gra wcale nie musiała by być łatwiejsza. Po prostu inne mechaniki i rozwiązania.
Sam kiedyś szukałem jakiegoś tytułu który zająłby pewne puste miejsce w kolekcji i zaspokoił koopoeracyjno, akcjo, przygodowo, eksploracyjne potrzeby a do tego żeby miał taki tytuł ciekawe mechaniki ale był w miare prosty i dawał po prostu dużo dobrej zabawy i emocji - jednocześnie gdzie los nie jest czynnikiem decydującym o wygraniu bądź przegraniu i wiesz co? Omal nie popełniłem strasznego błędu i nie zaopatrzyłem się zombicide z jego płytką i nudną rozgrywką - w tej grze (jak i wielu innych popoularnych) po prostu zbyt wiele mi nie pasowało.. Gdy rozgrzebując najciemniejsze otchłanie internetów odnalazłem grę białego niedocenionego kruka pod tytułem Maximum Apocalypse! Tytuł który dla mnie i dziewczyny okazał się strzałem w dziesiątkę! Naprawdę polecam, i nawet w wątkach o grach wrzuciłem swoje wrażenia oraz dziale w co dziś grałem. Może i Tobie by się spodobało gdyż można grać od 1 - 6 graczy :) A sama gra jest rewelacyjna i już podstawka daje duuzo replayability! Za połowe ceny Zombicide :D Pozdrawiam
Awatar użytkownika
KOSHI
Posty: 873
Rejestracja: 23 kwie 2011, 19:23
Has thanked: 301 times
Been thanked: 294 times

Re: Zombicide: Black Plague (R. Guiton, J.-B. Lullien, N. Raoult)

Post autor: KOSHI »

Lipa pisze: 05 kwie 2020, 16:40 Czy ma ktoś poratować skanem zasad do króków w wersji angielskiej lub polskiej? Niestety gdzieś zagubiłem kartkę z zasadami.
Wpisz w wujka Google Mordercze kruki instrukcja i wsio. :wink:
Darkstorm
Posty: 863
Rejestracja: 04 gru 2018, 09:48
Lokalizacja: Wielkie Cesarstwo Północy Gdańsk
Has thanked: 136 times
Been thanked: 216 times

Re: Zombicide: Black Plague (R. Guiton, J.-B. Lullien, N. Raoult)

Post autor: Darkstorm »

KOSHI pisze: 05 kwie 2020, 22:00
Lipa pisze: 05 kwie 2020, 16:40 Czy ma ktoś poratować skanem zasad do króków w wersji angielskiej lub polskiej? Niestety gdzieś zagubiłem kartkę z zasadami.
Wpisz w wujka Google Mordercze kruki instrukcja i wsio. :wink:
Zasady dostępne na stronie Portalu:
https://portalgames.blob.core.windows.n ... lebook.pdf
Awatar użytkownika
Prus
Posty: 85
Rejestracja: 01 sie 2019, 12:17
Has thanked: 29 times
Been thanked: 37 times

Re: Zombicide: Black Plague (R. Guiton, J.-B. Lullien, N. Raoult)

Post autor: Prus »

Znalazłem informację o nieoficjalnym dodatku - https://gamingmansion.pl/gry-planszowe/ ... y-dodatek/ i chciałbym ten dodatek zdobyć. Dodatek zgodnie z informacją na podlinkowanej stronie jest udostępniany zainteresowanym w formie pliku do wydruku. Niestety wszelkie próby kontaktu z autorem nie przyniosły efektu - możliwe, że ma obecnie inne rzeczy na głowie.
Jeżeli dodatek był udostępniany bezpłatnie, to zwracam się z prośbą do osób posiadających go o ewentualne podzielenie się. Chyba nie złamiemy tym żadnych dobrych obyczajów.
W innym wypadku pozostaje mi czekać cierpliwie na odpowiedź autora.
Awatar użytkownika
Elrond
Posty: 193
Rejestracja: 26 lut 2013, 12:51
Lokalizacja: Białystok
Has thanked: 6 times
Been thanked: 25 times

Re: Zombicide: Black Plague (R. Guiton, J.-B. Lullien, N. Raoult)

Post autor: Elrond »

Niedawno zakończyło się zbieranie chętnych na ten dodatek. Do wydruku to chyba tylko instrukcja jest. Za jakiś czas pewnie będzie ponowne zbieranie chętnych. Dodatek wprowadza oprócz nowych mechanik, mnóstwo kart przedmiotów, artekfaktów, postaci itp.
Awatar użytkownika
Prus
Posty: 85
Rejestracja: 01 sie 2019, 12:17
Has thanked: 29 times
Been thanked: 37 times

Re: Zombicide: Black Plague (R. Guiton, J.-B. Lullien, N. Raoult)

Post autor: Prus »

Dziękuję za odpowiedź.
Instrukcję mam. Niektóre nowe zasady wyglądają dobrze, jak choćby możliwość zabijania abominacji na raty, ale do tego nie potrzeba dodatku. W przypadku pozostałych nowinek trochę obawiam się odejścia od prostoty i przejrzystości zasad, co jest w moim odczuciu zaletą Czarnej Plagi na tle innych przygodówek. Mógłbyś dwa słowa od siebie? Bo może warto sięgnąć po dodatek choćby dla samych kart nowych broni?
Awatar użytkownika
Elrond
Posty: 193
Rejestracja: 26 lut 2013, 12:51
Lokalizacja: Białystok
Has thanked: 6 times
Been thanked: 25 times

Re: Zombicide: Black Plague (R. Guiton, J.-B. Lullien, N. Raoult)

Post autor: Elrond »

Ja osobiście jeszcze przed dodatkiem grałem z tymi zasadami abominacji, że mają punkty życia. Też lubię tą prostotę Czarnej Plagi i na razie nie grałem jeszcze z tymi innymi, nowymi zasadami, tj. Kości Mocy, Sklep, Misje itp. Dodatek przede wszystkim kupiłem dla ogromnej ilości przedmiotów i artefaktów. Teraz jest w czym przebierać i jest naprawdę fajne urozmaicenie. Moim zdaniem warto nawet dla samych przedmiotów. Pamiętaj tylko, że jest sporo przedmiotów dosyć silnych i dobrze je łączyć z oficjalnymi dodatkami dla zachowania balansu. Mam na myśli np. wilki, abominacje, strzelców, zakażonych itp.
Awatar użytkownika
lukkk
Posty: 443
Rejestracja: 21 gru 2017, 00:49
Has thanked: 95 times
Been thanked: 99 times

Re: Zombicide: Black Plague (R. Guiton, J.-B. Lullien, N. Raoult)

Post autor: lukkk »

Podpytam: warto zakupić tych strzelców szwędaczy albo Wulfsburg? Mocno zmieniają rozgrywkę. Słyszałem, że na pewno utrudniają ale czy naprawdę warto (zwłaszcza, że Wulfsburg jest w cenie innej gry, więc trochę sporo jak na dodatek).
Awatar użytkownika
Elrond
Posty: 193
Rejestracja: 26 lut 2013, 12:51
Lokalizacja: Białystok
Has thanked: 6 times
Been thanked: 25 times

Re: Zombicide: Black Plague (R. Guiton, J.-B. Lullien, N. Raoult)

Post autor: Elrond »

lukkk pisze: 16 kwie 2020, 13:13 Podpytam: warto zakupić tych strzelców szwędaczy albo Wulfsburg? Mocno zmieniają rozgrywkę. Słyszałem, że na pewno utrudniają ale czy naprawdę warto (zwłaszcza, że Wulfsburg jest w cenie innej gry, więc trochę sporo jak na dodatek).
Moim zdaniem bardzo warto :) Strzelcy wprowadzają dużo zamętu i trzeba na nich uważać, bo z dystansu moga cię zdjąć. Natomiast w Wilkach masz naprawdę bardzo niebezpieczne bestie razem z ich abominacją, masz trochę nowych przedmiotów, bohaterów. Generalnie super urozmaicenie gry. Najważniejsze, że nie musisz wszystkiego na raz wrzucać do jednego wora, tylko sobie dozować regulując poziom trudności.
Awatar użytkownika
KOSHI
Posty: 873
Rejestracja: 23 kwie 2011, 19:23
Has thanked: 301 times
Been thanked: 294 times

Re: Zombicide: Black Plague (R. Guiton, J.-B. Lullien, N. Raoult)

Post autor: KOSHI »

Tak patrząc z dystansu to powiem, że Wilczki dodają sporo fajnego stuffu (czasem mocno dopakowanego) który jest wart uwagi, a z drugiej strony dodają same wilki z ich 3 akcjami ruchu / aktywacji plus Wilczą abominację, która, jak za szybko wyjdzie, to masakruje grę. Na plus to, że nie ma kart dodatkowej aktywacji wilków jak w biegaczach, na minus, otwierasz drzwi ostatnim ruchem i jesteś w d... To samo jak zostaniesz w strefie aktywacji. KO jeden bohater na bank. Osobiście zrobiłbym modyfikację zasad wilków - albo aktywacja albo atak co wypleniłoby durne czajenie się z otwieraniem drzwi i zostawianiem sobie ostatniego ruchu wstecz jak spawn pomieszczeń będzie kijowy. No chyba, że grasz w stylu Avanti to olej to.
Kupując Wilczki szkoda nie skorzystać z nowych jednostek więc jak bym gra to ze zmodyfikowanymi wilkami, albo by je wywalił całkowicie i dodał strzelców. Strzelcy i te itemy z Wulfsburga dają dla mnie idealny balans. Z jednej strony fajne przedmioty, ale z drugie jednostki szyjące mocno z daleka. Wilki na gołych zasadach są dla mnie do bani.
sirjacor
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2020, 23:36

Re: Zombicide: Black Plague (R. Guiton, J.-B. Lullien, N. Raoult)

Post autor: sirjacor »

Pograłem ze 3 razy w Black Plague w pubie planszówkowym i zamierzam kupić podstawkę.
Z tego co czytam to Wulfsburg na razie odpuszczę ze względu na za szybkie wilki, zastanawiam się nad dokupieniem tylko dodatku Łuczników oraz dodatkowych 11 kafelek.
Kolejny byłby hero box-1.

1. Co myślicie o takim wyborze?
2. Coś wiadomo o dostępności tego dodatku w Polsce - 11 kafelek?
3. A może lepsze 14 kafelek dodatkowych GreenHorde+friends&foes? Dostępność?
4. Czy nie zabraknie mi zombiaków na powiększone plansze? (Grałbym np. w normalne misje ale rozłożył więcej kafelków) Nie kumam jeszcze całego namnażania więc czy wystarczy że dodam tych strzelców i nadal będę miał tłumy zombiaków (rozumiem że jak skończą się figurki to wtedy kolejne namnażanie zamiast dostawienia kolejnego zombiaka sprawia aktywację wszystkich z rodzaju? - chciałbym uniknąć wielkej planszy z proporcjonalnie małą ilością ale zato co chwilę aktywujących się zombiaków - a może też ciekawy pomysł na scenariusz - taki rush)
5. Co dokupić (małego) żeby mieć więcej kart przedmiotów? Również do krypty bo tylko te dwa artefakty to trochę porażka.
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2020, 01:49 przez sirjacor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dispe
Posty: 352
Rejestracja: 03 gru 2019, 12:42
Lokalizacja: WWA
Has thanked: 272 times
Been thanked: 112 times

Re: Zombicide: Black Plague (R. Guiton, J.-B. Lullien, N. Raoult)

Post autor: dispe »

sirjacor pisze: 28 kwie 2020, 01:45 Pograłem ze 3 razy w Black Plague w pubie planszówkowym i zamierzam kupić podstawkę.
Z tego co czytam to Wulfsburg na razie odpuszczę ze względu na za szybkie wilki, zastanawiam się nad dokupieniem tylko dodatku Łuczników oraz dodatkowych 11 kafelek.
Kolejny byłby hero box-1.

1. Co myślicie o takim wyborze?
2. Coś wiadomo o dostępności tego dodatku w Polsce - 11 kafelek?
3. A może lepsze 14 kafelek dodatkowych GreenHorde+friends&foes? Dostępność?
4. Czy nie zabraknie mi zombiaków na powiększone plansze? (Grałbym np. w normalne misje ale rozłożył więcej kafelków) Nie kumam jeszcze całego namnażania więc czy wystarczy że dodam tych strzelców i nadal będę miał tłumy zombiaków (rozumiem że jak skończą się figurki to wtedy kolejne namnażanie zamiast dostawienia kolejnego zombiaka sprawia aktywację wszystkich z rodzaju? - chciałbym uniknąć wielkej planszy z proporcjonalnie małą ilością ale zato co chwilę aktywujących się zombiaków - a może też ciekawy pomysł na scenariusz - taki rush)
5. Co dokupić (małego) żeby mieć więcej kart przedmiotów? Również do krypty bo tylko te dwa artefakty to trochę porażka.
Nie jestem pewny czy dobrze rozumiem, po co Ci te dodatkowe kafelki? rozumiem że chodzi o kafle terenu? Raczej ciężko dostać dodatkowe kafle terenu do BP, bardziej opłaca się kupić od kogoś drugą podstawkę używaną za 2 stówki, masz wtedy kafle i dwa razy więcej zombi, dodatkowego Nekromante i Abominacje ;) To rozwiązałoby Twój problem z brakującymi zombie na dużej planszy. Te powiększone plansze mają być do scenariuszy które będziesz sam tworzył tak? albo do scenariuszy stworzonych przez fanów na BGG itp.?
Jesli chodzi o dodatkowe przedmioty to dobre są w Wulfsburgu ale jak słusznie zauważyles, same wilki są przerąbane i mogą napsuć sporo krwi, znam z doświadczenia. W tych mniejszych dodatkach typu Strzelcy, nie ma dodatkowych przedmiotów niestety. W Kompani i Wrogowie są ciekawe rzeczy i kafle z tym, że połowa do Zielonej Hordy.
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 605
Rejestracja: 21 lut 2014, 15:16
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times

Re: Zombicide: Black Plague (R. Guiton, J.-B. Lullien, N. Raoult)

Post autor: bubu »

-Kafelki są bez sensu. Nie wykorzystasz ich, chyba, ze zamierzasz samodzielnie tworzyć wielkie mapy.
-Łucznicy są super, utrudniają rozgrywkę.

-Nie pytałeś ale najniżej oceniam kruki - są upierdliwe i spowalniają rozgrywkę nie stanowiąc zarazem jakiegoś większego zagrożenia.

Pytanie- czego potrzebujesz? Za łatwo? Za trudno?

@Dispe - myślę, że zamiast kupować drugą plagę lepiej byłoby kupić hordę- cena ta porównywalna a jednak zawartość nowa.
Awatar użytkownika
anonim
Posty: 233
Rejestracja: 01 paź 2005, 14:20
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 48 times

Re: Zombicide: Black Plague (R. Guiton, J.-B. Lullien, N. Raoult)

Post autor: anonim »

Używana horda może wyjść w podobnej cenie co sprowadzane z zagranicy same kafle więc jestem za kupnem kompletnej gry.
(S)Ghost Stories z dodatkiem Black secret, Pan tu nie stał.
Awatar użytkownika
Zentiriusz
Posty: 24
Rejestracja: 28 mar 2013, 23:46
Lokalizacja: Toruń
Been thanked: 3 times

Re: Zombicide: Black Plague (R. Guiton, J.-B. Lullien, N. Raoult)

Post autor: Zentiriusz »

Prus pisze: 13 kwie 2020, 09:54 Znalazłem informację o nieoficjalnym dodatku - https://gamingmansion.pl/gry-planszowe/ ... y-dodatek/ i chciałbym ten dodatek zdobyć. Dodatek zgodnie z informacją na podlinkowanej stronie jest udostępniany zainteresowanym w formie pliku do wydruku. Niestety wszelkie próby kontaktu z autorem nie przyniosły efektu - możliwe, że ma obecnie inne rzeczy na głowie.
Jeżeli dodatek był udostępniany bezpłatnie, to zwracam się z prośbą do osób posiadających go o ewentualne podzielenie się. Chyba nie złamiemy tym żadnych dobrych obyczajów.
W innym wypadku pozostaje mi czekać cierpliwie na odpowiedź autora.
Ja też chcę ten dodatek. Kupić, wydrukować, odkupić. Obojętnie. Biorę w ciemno
byczsek
Posty: 8
Rejestracja: 15 lut 2019, 15:09

Re: Zombicide: Black Plague (R. Guiton, J.-B. Lullien, N. Raoult)

Post autor: byczsek »

Zentiriusz pisze: 05 maja 2020, 02:30
Prus pisze: 13 kwie 2020, 09:54 Znalazłem informację o nieoficjalnym dodatku - https://gamingmansion.pl/gry-planszowe/ ... y-dodatek/ i chciałbym ten dodatek zdobyć. Dodatek zgodnie z informacją na podlinkowanej stronie jest udostępniany zainteresowanym w formie pliku do wydruku. Niestety wszelkie próby kontaktu z autorem nie przyniosły efektu - możliwe, że ma obecnie inne rzeczy na głowie.
Jeżeli dodatek był udostępniany bezpłatnie, to zwracam się z prośbą do osób posiadających go o ewentualne podzielenie się. Chyba nie złamiemy tym żadnych dobrych obyczajów.
W innym wypadku pozostaje mi czekać cierpliwie na odpowiedź autora.
Ja też chcę ten dodatek. Kupić, wydrukować, odkupić. Obojętnie. Biorę w ciemno
To widzę nie jestem sam :D Kontakt z osoba odpowiedzialną za ten dodatek bez odpowiedzi. Znalazłem tylko wersję angielską
byczsek
Posty: 8
Rejestracja: 15 lut 2019, 15:09

Re: Zombicide: Black Plague (R. Guiton, J.-B. Lullien, N. Raoult)

Post autor: byczsek »

Ok, kolejne pytanie, czy ktoś ma jakieś info gdzie można dorwać jeszcze polską wersję hero box, boss box i innych? Bo znalazłem tylko na amazonie, ale to jest wersja angielsko/niemiecka/hiszpanska/włoska i brazylijska. Polskich wersji nigdzie nie widzę
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11011
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3377 times
Been thanked: 3266 times

Re: Zombicide: Black Plague (R. Guiton, J.-B. Lullien, N. Raoult)

Post autor: japanczyk »

byczsek pisze: 03 cze 2020, 13:44 Ok, kolejne pytanie, czy ktoś ma jakieś info gdzie można dorwać jeszcze polską wersję hero box, boss box i innych? Bo znalazłem tylko na amazonie, ale to jest wersja angielsko/niemiecka/hiszpanska/włoska i brazylijska. Polskich wersji nigdzie nie widzę
https://3trolle.pl/12416-zombicide-czar ... a-hero-box
https://planszak.pl/pl/p/Zombicide-Zomb ... nacji/4001

Polecam sprawdzac strone https://i-szop.pl/ jest tam spoko wyszukiwarka
byczsek
Posty: 8
Rejestracja: 15 lut 2019, 15:09

Re: Zombicide: Black Plague (R. Guiton, J.-B. Lullien, N. Raoult)

Post autor: byczsek »

japanczyk pisze: 03 cze 2020, 13:49
byczsek pisze: 03 cze 2020, 13:44 Ok, kolejne pytanie, czy ktoś ma jakieś info gdzie można dorwać jeszcze polską wersję hero box, boss box i innych? Bo znalazłem tylko na amazonie, ale to jest wersja angielsko/niemiecka/hiszpanska/włoska i brazylijska. Polskich wersji nigdzie nie widzę
https://3trolle.pl/12416-zombicide-czar ... a-hero-box
https://planszak.pl/pl/p/Zombicide-Zomb ... nacji/4001

Polecam sprawdzac strone https://i-szop.pl/ jest tam spoko wyszukiwarka
O widzisz, dzięki w google pokazywało mi same sklepy bez towaru :D
Awatar użytkownika
Wazanaczole
Posty: 71
Rejestracja: 17 lut 2020, 14:01
Has thanked: 13 times
Been thanked: 17 times

Re: Zombicide: Black Plague (R. Guiton, J.-B. Lullien, N. Raoult)

Post autor: Wazanaczole »

Zentiriusz pisze: 05 maja 2020, 02:30
Prus pisze: 13 kwie 2020, 09:54 Znalazłem informację o nieoficjalnym dodatku - https://gamingmansion.pl/gry-planszowe/ ... y-dodatek/ i chciałbym ten dodatek zdobyć. Dodatek zgodnie z informacją na podlinkowanej stronie jest udostępniany zainteresowanym w formie pliku do wydruku. Niestety wszelkie próby kontaktu z autorem nie przyniosły efektu - możliwe, że ma obecnie inne rzeczy na głowie.
Jeżeli dodatek był udostępniany bezpłatnie, to zwracam się z prośbą do osób posiadających go o ewentualne podzielenie się. Chyba nie złamiemy tym żadnych dobrych obyczajów.
W innym wypadku pozostaje mi czekać cierpliwie na odpowiedź autora.
Ja też chcę ten dodatek. Kupić, wydrukować, odkupić. Obojętnie. Biorę w ciemno
pisz do MB Print na fejsie
Golfang
Posty: 1984
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:47
Lokalizacja: Będzin
Has thanked: 228 times
Been thanked: 311 times

Re: Zombicide: Black Plague (R. Guiton, J.-B. Lullien, N. Raoult)

Post autor: Golfang »

Czy warto wydać 70 zł i kupić Hero Box 1?
----------------
10% flamberg.com.pl
ODPOWIEDZ