Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Kin@a
Posty: 1272
Rejestracja: 27 lip 2015, 16:22
Has thanked: 16 times
Been thanked: 138 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: Kin@a »

garg pisze: 14 lip 2020, 16:29 Rozumiem eskapizm i chęć przeżycia czegoś innego niż w życiu codziennym. Jednak gra planszowa zachęcająca do chamskich odzywek jest ponad moją wytrzymałość nerwową i wrażliwość społeczną :( .
Zgadzam się, Rebelu trzymajcie poziom, nie idźcie tą drogą, jest tyle fajnych gier, które można wydać, zamiast takiego chłamu.
Awatar użytkownika
battledwarf
Posty: 122
Rejestracja: 26 mar 2016, 12:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 25 times
Been thanked: 24 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: battledwarf »

A ja z kolei nie rozumiem waszego oburzenia, niech wydają co się im żywnie podoba im szersza gama wyboru tym lepiej, a jak mnie coś nie interesuje to tego nie kupuje.
Chętnie zagram w gry planszowe w okolicach Żernik Wrocławskich lub Świętej Katarzynie:)
Awatar użytkownika
Kwestor
Posty: 250
Rejestracja: 13 lis 2019, 14:38
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 186 times
Been thanked: 90 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: Kwestor »

battledwarf pisze: 14 lip 2020, 17:07 A ja z kolei nie rozumiem waszego oburzenia, niech wydają co się im żywnie podoba im szersza gama wyboru tym lepiej, a jak mnie coś nie interesuje to tego nie kupuje.
Jakby wydawcy mieli nielimitowane pieniądze i zasoby ludzkie, to tak. A jednak każda gra wydana, to jest inna gra nie wydana.
Awatar użytkownika
Munchhausen
Posty: 729
Rejestracja: 01 sty 2013, 22:29
Lokalizacja: Poznań/ Wągrowiec
Has thanked: 148 times
Been thanked: 129 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: Munchhausen »

Ogromny sukces "Cards Against Humanity" i rozmaitych klonów tej gry pokazał, że ludzie szukają tego typu rozrywki. Nam się to może nie podobać, ale podejrzewam, że taka "Morda" sprzeda się duuuużo lepiej niż bardziej zaawansowane tytuły. Ja tam Rebela rozumiem, tym bardziej, że małe, dobrze sprzedające się gry pomagają potem finansować ambitniejsze tytuły.
Awatar użytkownika
garg
Posty: 4481
Rejestracja: 16 wrz 2009, 15:26
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1439 times
Been thanked: 1102 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: garg »

battledwarf pisze: 14 lip 2020, 17:07 A ja z kolei nie rozumiem waszego oburzenia, niech wydają co się im żywnie podoba im szersza gama wyboru tym lepiej, a jak mnie coś nie interesuje to tego nie kupuje.
A dlaczego nie mógłbym się oburzyć? Moje oburzenie jest tak samo uzasadnione, jak brak Twojego. :evil:
Mam / Sprzedam/wymienię
(Może nie wystawiłem, ale też chętnie wymienię)

Najstarszy offtop świata: Ceterum censeo Carthaginem esse delendam ;-)
Awatar użytkownika
Pan_K
Posty: 2506
Rejestracja: 24 wrz 2014, 19:16
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 189 times
Been thanked: 168 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: Pan_K »

garg pisze: 14 lip 2020, 18:04
battledwarf pisze: 14 lip 2020, 17:07 A ja z kolei nie rozumiem waszego oburzenia, niech wydają co się im żywnie podoba im szersza gama wyboru tym lepiej, a jak mnie coś nie interesuje to tego nie kupuje.
A dlaczego nie mógłbym się oburzyć? Moje oburzenie jest tak samo uzasadnione, jak brak Twojego. :evil:
Nie zgadzam się. Twoje oburzenie jest znacznie bardziej uzasadnione. Brak oburzenia jest zatrważający.
„Rzekł głupi w swoim sercu: nie ma Boga.”

Ryba bez roweru, to tylko ryba...
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7334
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 460 times
Been thanked: 1108 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: detrytusek »

REBEL.pl pisze: 14 lip 2020, 11:23 Pokaż swoje zabawne oblicze! (lub żenuj próbując)
Chyba bym tego lepiej nie podsumował.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Kin@a
Posty: 1272
Rejestracja: 27 lip 2015, 16:22
Has thanked: 16 times
Been thanked: 138 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: Kin@a »

Munchhausen pisze: 14 lip 2020, 18:03 Ogromny sukces "Cards Against Humanity" i rozmaitych klonów tej gry pokazał, że ludzie szukają tego typu rozrywki.
Kto szuka, ten szuka... Kiedyś koleżanka przyniosła na swoje urodziny zafoliowaną grę (zapewne prosto ze sklepu, jej doradzili coś "imprezowego" :twisted: ) niestety nie pamiętam nazwy, tylko to że była w czarno białej kolorystyce (ale na pewno nie CAH, może to były Psychodropsy) to większość gości (grono studenckie i absolwenci w sumie 8 osób) robiła tzw "dobrą minę do złej gry" bo nikt nie chciał jej zrobić przykrości powiedzieć wprost, że ta gra jest zwyczajnie głupia, nie tylko żenująco prymitywna. W końcu ktoś inny szybko zorganizował kościanego Banga, Cytadelę, Avalon i Dixita Odyseję oraz parę innych gier.
Ja wiem, że niektórzy lubują się w przekraczaniu granic, wręcz wyznają zasadę "keine grenzen", ale jakieś granice warto zachować. Podobne zdanie mam na temat wszelkich alkochińczyków.
Zdaję sobie sprawę, że trudno o dobrą grę imprezową, sama swego czasu kupowałam takich sporo na wyjazdy studenckie by zająć jakoś towarzystwo wieczorami. Sorry za offtop, ale traktuję to jako głos konsumenta :wink:
Death4ever
Posty: 142
Rejestracja: 20 paź 2019, 13:45
Has thanked: 50 times
Been thanked: 56 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: Death4ever »

Rebelu, czy gdzieś w planach jest dodruk Wybuchowej Mieszanki wraz z dodatkiem albo Takenoko i dodatku do niego?
Awatar użytkownika
stary gracz
Posty: 358
Rejestracja: 21 sie 2016, 17:20
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 35 times
Been thanked: 69 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: stary gracz »

Czy planowane jest wydanie upgrde do Lewisa & Clarka Expedition dla posiadaczy starszych wersji?
Kin@a
Posty: 1272
Rejestracja: 27 lip 2015, 16:22
Has thanked: 16 times
Been thanked: 138 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: Kin@a »

Lewis już dotarł do magazynu, że premiera jest 22 lipca? Jeszcze przypomnę zapytanie o arkusz z naklejkami na drewienka. Dało się coś w tej kwestii zdziałać?
Awatar użytkownika
bobule
Posty: 1008
Rejestracja: 21 wrz 2017, 22:09
Has thanked: 45 times
Been thanked: 207 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: bobule »

Death4ever pisze: 15 lip 2020, 07:54 Rebelu, czy gdzieś w planach jest dodruk Wybuchowej Mieszanki wraz z dodatkiem albo Takenoko i dodatku do niego?
Wczoraj Rebel informował,że dodruk Wybuchowej bedzie w tym roku. Na temat dodruku dodatku na razie nie wiadomo.
O dostepnosc takenoko bym sie nie martwil bo to dosyc popularna gra :p
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: REBEL.pl »

Kwestor pisze: 14 lip 2020, 17:38
battledwarf pisze: 14 lip 2020, 17:07 A ja z kolei nie rozumiem waszego oburzenia, niech wydają co się im żywnie podoba im szersza gama wyboru tym lepiej, a jak mnie coś nie interesuje to tego nie kupuje.
Jakby wydawcy mieli nielimitowane pieniądze i zasoby ludzkie, to tak. A jednak każda gra wydana, to jest inna gra nie wydana.
No nie do końca, niektóre gry pozwalają zarabiać na inne gry. Jeśli wydawca wyda 3 słabe to prawdopodobnie zniknie z rynku, jeśli wśród nich jedna będzie świetna to się utrzyma, jeśli 3 będą świetne to pewnie wyda kolejnych 7. "Świetność" jest tutaj liczona obrotem, nie charakterem produktu. Oczywiście całość w dużym uproszczeniu, bo jest tam znacznie więcej czynników warunkujących utrzymanie wydawcy.

Death4ever pisze: 15 lip 2020, 07:54 Rebelu, czy gdzieś w planach jest dodruk Wybuchowej Mieszanki wraz z dodatkiem albo Takenoko i dodatku do niego?
Wybuchowa Mieszanka jest zaplanowana na IV kwartał 2020 r., na dodatek w tym roku nie było terminu druku. Takenoko jest zaplanowane na wrzesień, dodatek jest jeszcze dostępny.

stary gracz pisze: 15 lip 2020, 09:09 Czy planowane jest wydanie upgrde do Lewisa & Clarka Expedition dla posiadaczy starszych wersji?
Tylko w tej formie: https://www.ludonaute.fr/2020/04/lewis- ... t/?lang=en

Kin@a pisze: 15 lip 2020, 10:00 Lewis już dotarł do magazynu, że premiera jest 22 lipca? Jeszcze przypomnę zapytanie o arkusz z naklejkami na drewienka. Dało się coś w tej kwestii zdziałać?
Jeszcze nie jest dostępny, ale dotrze lada moment.
Naklejki na drewienka nie były przedmiotem oferty przy tym druku.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: REBEL.pl »

-------------------------------------
ZAPOWIEDŹ:
-------------------------------------

Pandemic Legacy: Sezon 0

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Rok 1962, sam środek Zimnej Wojny. Wraz z innymi absolwentami medycyny zostaliście zrekrutowani przez CIA do udziału w ważnej misji. Waszym celem jest zbadanie nowej niebezpiecznej broni biologicznej, pochodzącej z ZSRR. Musicie za wszelką cenę poznać podejrzany patogen, zanim zostanie wykorzystany. Los świata jest w Waszych rękach!

Pandemic Legacy: Sezon 0 to nowa odsłona znanej serii gier kooperacyjnych. Uczestnicy wcielają się w zespół tajnych agentów, będących jednocześnie naukowcami. Gracze wezmą udział w kampanii trwającej 12 miesięcy (jeden miesiąc to 1 albo 2 rozgrywki, w zależności od rozwoju wydarzeń), będą podróżowali po świecie korzystając z rozmaitych przykrywek, by poznać, przebadać, a ostatecznie zatrzymać niebezpieczny patogen. Gra w narracyjny sposób poprowadzi ich przez kolejne przygody, wprowadzając coraz to nowe zasady i elementy ze specjalnych skrytek.

UWAGA: Aby zagrać w Pandemic Legacy: Sezon 0 nie trzeba znać wcześniej wydanych tytułów z serii (Sezon 1 oraz Sezon 2). To niezależne tytuły, których historia jest luźno połączona.

Artykuł:

Odkryj sekrety Zimnej Wojny


Obrazek


Sugerowana cena detaliczna: 299.95 zł
Data premiery: III/IV kwartał 2020 r.
Ostatnio zmieniony 20 lip 2020, 13:08 przez REBEL.pl, łącznie zmieniany 2 razy.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
szymuss
Posty: 407
Rejestracja: 26 lut 2009, 11:48
Has thanked: 34 times
Been thanked: 25 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: szymuss »

Rebelu czy bylbys taki dobry i np ,,dorzucil'' albo przetlumaczyl faq Everdella na polski? Czy nie ma opcji? Pzdr.
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1601
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 637 times
Been thanked: 550 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: eveni »

Czy jest szansa na wydanie brakujących planszy ze starszych dodatkow, których nie ma w big box-ie Zamków Burgundii w nowej kolorystyce?
TheBik
Posty: 45
Rejestracja: 18 cze 2017, 23:42

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: TheBik »

Witam Rebel!

Czy planujecie wydanie dodatku Kraken do Dead men tell no tales?

Pozdrawiam całą ekipę!
Podglądacz i wspieracz forum ;)
Awatar użytkownika
Xfenix
Posty: 186
Rejestracja: 05 wrz 2016, 23:24
Lokalizacja: Wałbrzych
Has thanked: 12 times
Been thanked: 15 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: Xfenix »

TheBik pisze: 19 lip 2020, 13:03 Witam Rebel!

Czy planujecie wydanie dodatku Kraken do Dead men tell no tales?

Pozdrawiam całą ekipę!
DMTNT zostało wydane po polsku przez wydawnictwo All in Games, do nich powinno być skierowane to zapytanie a nie do Rebela.
Awatar użytkownika
narandil
Posty: 358
Rejestracja: 09 gru 2013, 10:06
Has thanked: 260 times
Been thanked: 62 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: narandil »

A czy Rebel planuje wydać "Under falling Skies" od CGE ?
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: REBEL.pl »

szymuss pisze: 16 lip 2020, 00:00 Rebelu czy bylbys taki dobry i np ,,dorzucil'' albo przetlumaczyl faq Everdella na polski? Czy nie ma opcji? Pzdr.
Przekazaliśmy do działu wydawniczego, zobaczymy czy da się coś zrobić, ale to nie od razu, bo terminy nas gonią strasznie.

eveni pisze: 18 lip 2020, 10:26 Czy jest szansa na wydanie brakujących planszy ze starszych dodatkow, których nie ma w big box-ie Zamków Burgundii w nowej kolorystyce?
To nie zależy od nas, a od oryginalnego wydawcy. Jeśli to zrobią to my również wydamy.

narandil pisze: 20 lip 2020, 09:19 A czy Rebel planuje wydać "Under falling Skies" od CGE ?
Tak, wydamy ją.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
munek
Posty: 34
Rejestracja: 27 lut 2020, 13:33
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: munek »

Był gdzieś podany termin dostawy Everdell: Spirecrest ? :)
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: REBEL.pl »

munek pisze: 20 lip 2020, 13:57 Był gdzieś podany termin dostawy Everdell: Spirecrest ? :)
Aktualnie szacunkowy miesiąc to październik. Jak fabryka zakończy produkcję to podamy bardziej dokładny.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1601
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 637 times
Been thanked: 550 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: eveni »

Dziękuję za odpowiedź.
Czy jest szansa dowiedzieć się czy wydawca Zamków Burgundii planuję dodruk brakujących plansz w nowej kolorystyce?
Awatar użytkownika
mikeyoski
Posty: 1523
Rejestracja: 08 lut 2015, 00:32
Has thanked: 278 times
Been thanked: 172 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: mikeyoski »

eveni pisze: 20 lip 2020, 14:30 Dziękuję za odpowiedź.
Czy jest szansa dowiedzieć się czy wydawca Zamków Burgundii planuję dodruk brakujących plansz w nowej kolorystyce?
Na Teutatesa, kilka postów wyżej masz odpowiedź.
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1601
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 637 times
Been thanked: 550 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: eveni »

mikeyoski pisze: 20 lip 2020, 22:24
eveni pisze: 20 lip 2020, 14:30 Dziękuję za odpowiedź.
Czy jest szansa dowiedzieć się czy wydawca Zamków Burgundii planuję dodruk brakujących plansz w nowej kolorystyce?
Na Teutatesa, kilka postów wyżej masz odpowiedź.
W którym miejscu? Widzę info, że wszystko zależy od oryginalnego wydawcy, więc pytam czy może Rebel coś o planach tego wydawcy wie (skoro współpracują)...
Zablokowany