Horror w Arkham: Gra karciana / Arkham Horror: The Card Game LCG (N. French, M. Newman)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Miszon
Posty: 2515
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1015 times
Been thanked: 492 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Miszon »

Zapomniałem dodać, Rexem i Zoey właśnie niedawno skończyłem 3 kampanie z rzędu: Noc, Powrót Nocy i Dunwich. Gra się nimi super, ale jak można się domyśleć, mam nieco ich przesyt :-P .
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4081
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: brazylianwisnia »

To moze Daisy i Jenny? Albo Pete i Jenny.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Awatar użytkownika
preshiq
Posty: 268
Rejestracja: 16 gru 2012, 13:36
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Has thanked: 271 times
Been thanked: 112 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: preshiq »

Pytanie o jakość fabuły.

Zastanawiam się nad wejściem w tę grę, mam doświadczenia z WP LCG (większe) i Marvel LCG (mniejsze), więc sama mechanika jest dla mnie jasna i wiem, że mniej lub bardziej będzie mi się podobać.
Mam natomiast pytanie o jakoś fabuły w tej grze:
1. czy poziomem opisu wychodzi ponad dosyć banalne wstawki fabularne jakie oferuje np. WP LCG w ostatnich cyklach (albo prościej i bez urazy - czy wychodzi ponad nastolatkowy poziom);
2. czy potrafi naprawdę wciągnąć jak dobry serial;
3. czy oferuje ciekawe i nieoczywiste wybory, które przekładają się na różne możliwości zakończenia cyklu; jeśli tak, to czy pozwala to na kilkukrotne przejście danej kampanii z możliwością odkrycia różnych ścieżek czy raczej fabuła jest liniowa i regrywalność polega później na grze innym deckiem i na innym poziomie trudności;

Ważna uwaga - uniwersum i klimat Arkham Files są dla mnie obojętne, więc nie będą tu stanowić żadnej wartości dodanej do odczuć z gry (tzn. nie mam żadnej wiedzy w tym temacie i nie przeczytałem żadnych książek Lovecrafta lub innych autorów, nie grałem też w żadne inne gry w tej tematyce).

Reasumując czy warto wchodzić w tę grę w celu otrzymania ciekawej fabuły i historii dla dorosłego odbiorcy, gwarantującej też trochę regrywalności, a kwestia samej mechaniki jest w pewnym sensie drugorzędna.

Proszę w miarę możliwości o odpowiedzi spoiler free :D .

dzięki i pozdrawiam
Zorak
Posty: 613
Rejestracja: 02 lip 2008, 01:22
Has thanked: 42 times
Been thanked: 49 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Zorak »

Sporą część fabuły i opisów masz w kompletnej księdze kampanii, są do pobrania z strony wydawcy (Galakta/FFG). Ogólnie jest tego więcej na kartach zwłaszcza tych aktów i tajemnic ale to da tobie pojęcie jak to wygląda. Uważaj tylko na spojlery :D
Horror w Arkham LCG na FB https://www.facebook.com/groups/1656455741348152/
Horror w Arkham LCG na Discord https://discord.gg/AEbARQx
Dhel
Posty: 698
Rejestracja: 28 wrz 2018, 09:49
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 463 times
Been thanked: 390 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Dhel »

preshiq pisze: 29 lip 2020, 14:06 Pytanie o jakość fabuły.

Zastanawiam się nad wejściem w tę grę, mam doświadczenia z WP LCG (większe) i Marvel LCG (mniejsze), więc sama mechanika jest dla mnie jasna i wiem, że mniej lub bardziej będzie mi się podobać.
Mam natomiast pytanie o jakoś fabuły w tej grze:
1. czy poziomem opisu wychodzi ponad dosyć banalne wstawki fabularne jakie oferuje np. WP LCG w ostatnich cyklach (albo prościej i bez urazy - czy wychodzi ponad nastolatkowy poziom);
2. czy potrafi naprawdę wciągnąć jak dobry serial;
3. czy oferuje ciekawe i nieoczywiste wybory, które przekładają się na różne możliwości zakończenia cyklu; jeśli tak, to czy pozwala to na kilkukrotne przejście danej kampanii z możliwością odkrycia różnych ścieżek czy raczej fabuła jest liniowa i regrywalność polega później na grze innym deckiem i na innym poziomie trudności;

Ważna uwaga - uniwersum i klimat Arkham Files są dla mnie obojętne, więc nie będą tu stanowić żadnej wartości dodanej do odczuć z gry (tzn. nie mam żadnej wiedzy w tym temacie i nie przeczytałem żadnych książek Lovecrafta lub innych autorów, nie grałem też w żadne inne gry w tej tematyce).

Reasumując czy warto wchodzić w tę grę w celu otrzymania ciekawej fabuły i historii dla dorosłego odbiorcy, gwarantującej też trochę regrywalności, a kwestia samej mechaniki jest w pewnym sensie drugorzędna.

Proszę w miarę możliwości o odpowiedzi spoiler free :D .

dzięki i pozdrawiam
1 i 2 - czasem tak, czasem nie, potrafi wciągnąć jak dobry serial, ale nie zawsze opisy się wybijają ponad przeciętność

3 - w mojej ocenie tak, nie do końca wiesz czy wybory, które podejmiesz będą miały dla twojej postaci efekt pozytywny czy negatywny.

Maniakiem nie byłem ( bo już sprzedałem), ale przyjemnie się grało i regrywalność jest i tak naprawdę jeśli mechanika i klimat ci siądzie to będzie to tytuł trafiony.

Tylko ta dostępność dobija trochę wejście w to...
Awatar użytkownika
preshiq
Posty: 268
Rejestracja: 16 gru 2012, 13:36
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Has thanked: 271 times
Been thanked: 112 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: preshiq »

Dzieki za odpowiedź.

[/quote]

Tylko ta dostępność dobija trochę wejście w to...
[/quote]

no to niestety inna inszość. I też chyba główny czynnik który mnie powstrzymuje nadal ..
Zorak
Posty: 613
Rejestracja: 02 lip 2008, 01:22
Has thanked: 42 times
Been thanked: 49 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Zorak »

Galakta zapowiedziała dodruki, więc "wystarczy poczekać". Dunwich już w sierpniu ma być.
Horror w Arkham LCG na FB https://www.facebook.com/groups/1656455741348152/
Horror w Arkham LCG na Discord https://discord.gg/AEbARQx
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4081
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: brazylianwisnia »

Zorak pisze: 29 lip 2020, 16:12 Galakta zapowiedziała dodruki, więc "wystarczy poczekać". Dunwich już w sierpniu ma być.
No ale nie wiadomo czy poza Carcossa cos jeszcze bedzie a jesli tak to w ktorym roku. Wszystko zalezy od sprzedazy Dunwich i widzimisie FFG.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Probe9
Posty: 2455
Rejestracja: 24 sie 2018, 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 153 times
Been thanked: 649 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Probe9 »

brazylianwisnia pisze: 29 lip 2020, 16:17
No ale nie wiadomo czy poza Carcossa cos jeszcze bedzie a jesli tak to w ktorym roku. Wszystko zalezy od sprzedazy Dunwich i widzimisie FFG.
Ja bym się specjalnie nie obawiam o wyniki sprzedażowe Dunwich. Patrząc po tym ile osób go szuka to powinno szybko zejść (zależy też oczywiście od nakładu). Więc ja się bardziej martwię o FFG :)
Rabaty: Rebel = 10%, 3trolle = 7%, planszomania = 10%, planszostrefa = 11%.

Moje gry
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4081
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: brazylianwisnia »

Naklad to pewnie 500-1000 sztuk. Czy bedzie takie zapotrzebowanie na deluxe i wszystkie mythoski?moze sie okazac ze jest 50 glosnych osob co szuka i nie znalazlo w drugim obiegu.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Zorak
Posty: 613
Rejestracja: 02 lip 2008, 01:22
Has thanked: 42 times
Been thanked: 49 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Zorak »

Póki co jest potwierdzony Dunwich i niby jeszcze jakiś cykl mają zamówiony już ale nie napisali jaki. Inne też chcą ale zależy jak się sprzedadzą te pierwsze dodruki.
Liczę że jednak będzie wystarczająca liczba chętnych i całość doczeka się jednak dodruku.
Horror w Arkham LCG na FB https://www.facebook.com/groups/1656455741348152/
Horror w Arkham LCG na Discord https://discord.gg/AEbARQx
Awatar użytkownika
zakwas
Posty: 1777
Rejestracja: 19 mar 2014, 00:45
Lokalizacja: Zgierz
Has thanked: 7 times
Been thanked: 12 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: zakwas »

preshiq pisze: 29 lip 2020, 14:06 1. czy poziomem opisu wychodzi ponad dosyć banalne wstawki fabularne jakie oferuje np. WP LCG w ostatnich cyklach (albo prościej i bez urazy - czy wychodzi ponad nastolatkowy poziom);
2. czy potrafi naprawdę wciągnąć jak dobry serial;
3. czy oferuje ciekawe i nieoczywiste wybory, które przekładają się na różne możliwości zakończenia cyklu; jeśli tak, to czy pozwala to na kilkukrotne przejście danej kampanii z możliwością odkrycia różnych ścieżek czy raczej fabuła jest liniowa i regrywalność polega później na grze innym deckiem i na innym poziomie trudności;
Ad. 1.: Poziom bywa nierówny. Niektóre świetne, niektóre ewidentnie na siłę patetyczne i bez większego pomysłu. Ale jedna k całościowo budują konsekwentnie w miarę spójny klimat.
Ad. 2.: Mnie wciąga okrutnie. Tylko ja nie oglądam serialów.
Ad. 3.: Są wybory, potrafią obrócić się przeciwko Tobie, potrafią czasem zaskoczyć, rozdzielają ścieżki którymi można podążać i zmieniają setup niektórych scenariuszy w kampanii. Nie jakoś drastycznie, ale na tyle, żeby przechodząc dwa razy jedną kampanię mieć trochę inne rozwiązania na kartach.
preshiq pisze: 29 lip 2020, 14:06 Ważna uwaga - uniwersum i klimat Arkham Files są dla mnie obojętne, więc nie będą tu stanowić żadnej wartości dodanej do odczuć z gry (tzn. nie mam żadnej wiedzy w tym temacie i nie przeczytałem żadnych książek Lovecrafta lub innych autorów, nie grałem też w żadne inne gry w tej tematyce).
To zaczniesz czytać jak się wkręcisz w grę. ;)
Gram ze znajomym, który przeczytał tylko kilka opowiadań po rozpoczęciu grania w to, średnio mu się podobały, grę bardzo lubi i nie przeszkadza mu słaba znajomość Lovecrafta. Z drugiej strony - są smaczki, które umkną jak się nie czytało opowiadań na podstawie, ale to bardziej puszczanie oczka niż coś nad czym warto się pochylić.
preshiq pisze: 29 lip 2020, 14:06 Reasumując czy warto wchodzić w tę grę w celu otrzymania ciekawej fabuły i historii dla dorosłego odbiorcy, gwarantującej też trochę regrywalności, a kwestia samej mechaniki jest w pewnym sensie drugorzędna.
Dla mnie najsilniejszą stroną Horroru w Arkham jest immersja pomiędzy tym co dzieje się w grze, a tym jak są rozwiązane mechaniki w danym momencie. Prawie bez spojlerów, ale jednak ostrzegam i tłumaczę o co mi chodzi:
Spoiler:
Sama historia tylko potęguje te odczucia i to tu moim zdaniem tkwi siła tej gry.
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4081
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: brazylianwisnia »

Dla mnie znowu to jest genialna gra planszowa gdzie plaszna jest modularna sterowana kartami, sa fajne mechaniki, ciagle cos nowego, mega regrywalnosc i mozna duzo kombinowac z deckami. Fabula przy tym jest drugorzedna ale dodaje szczypte do jakosci.

Jak widac gra ma wiele zalet zarowno fabularnych jak i w mechanice.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Awatar użytkownika
Terk
Posty: 138
Rejestracja: 24 sie 2010, 11:00
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 13 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Terk »

Ja po sprobowaniu, marvel champions, AH i Wladcy (podstawki) kupilem 1szy cykl do AH i zdecydowanie wypada najlepiej, w polowie cyklu bylem przekonany, ze chce zbierac calosc. Jest klimat, sa ciekawe rozwiazania w scenariuszasz, jest sensowny aspekt kombinowania w budowie talii, masz wrazenie, ze jestes czescia fabuly, a nie idzie obok. Polecam.
Hazegiant
Posty: 239
Rejestracja: 23 sie 2016, 23:39
Has thanked: 35 times
Been thanked: 35 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Hazegiant »

Terk pisze: 30 lip 2020, 21:22 Ja po sprobowaniu, marvel champions, AH i Wladcy (podstawki) kupilem 1szy cykl do AH i zdecydowanie wypada najlepiej, w polowie cyklu bylem przekonany, ze chce zbierac calosc. Jest klimat, sa ciekawe rozwiazania w scenariuszasz, jest sensowny aspekt kombinowania w budowie talii, masz wrazenie, ze jestes czescia fabuly, a nie idzie obok. Polecam.
Ciekawa opinia! Ja też gram we wszystkie wyżej wymienione LCG i chyba jednak najlepszy dla mnie jest Władca. Dlaczego?

- dużo mniejsza losowość niż w Arkhamie, która de facto najbardziej mnie boli. W Lotrze walka jest policzalna i powodzenie nie zależy aż tak od szczęścia
- deckbuilding równie dobry jak w Arkhamie (jak nie lepszy!), dużo lepszy niż w Marvelu

Niemniej uważam, że każda gra ma w sobie to coś, dlatego zostają w kolekcji i zbieram :D

Arkham ma najlepsze story, najładniejsze arty i świetnie zrealizowaną kampanię, gdzie nie zawsze musimy wygrywać scenariusz aby przejść dalej. Postacie mogą bezpowrotnie ginąć i w ogóle!

Marvel jest bardzo "superbohaterski". Czuć dynamikę, klimat marvela i jest lepszy na krótką niezobowiązującą partyjkę. Deckbuilding jest mało wymagający, losowości też jest mało w samej walce. Mechanika bardzo fajna, bez chodzenia po lokacjach i przestojów.

Lotr to dla mnie taka fuzja, najlepszych rzeczy w powyższych grach - dobra mechanika, wystarczające story, ładne arty + ciągłość jakieś historii oraz wyzwanie.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Terk
Posty: 138
Rejestracja: 24 sie 2010, 11:00
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 13 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Terk »

Do przedmowcy: raczej sie zgadzam z Twoja opinia, mam wrazenie, ze WP najbardziej wymagajacy mechanicznie (najwiecej planowania), AH najlepszy pod wzgledem fabuly i klimatu (a nie jestem fanem Lovecrafta, a fabula LCGa mnie bardzo wciaga), Marvel Champions najlzejszy (delikatnie mowiac, bo dla mnie to tam ani za bardzo klimatu ani mechaniki nie ma).
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4081
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: brazylianwisnia »

Nie gralem w LOTR. Tam tez poruszamy sie po lokacjach i cos robimy w świecie czy jest jak w Marvel champions?
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Awatar użytkownika
Archiwista
Posty: 111
Rejestracja: 16 lut 2015, 10:15
Has thanked: 2 times
Been thanked: 5 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Archiwista »

W obu grach przemieszczanie się pomiędzy lokacjami jest rozwiązane w zupełnie inny sposób.
W Arkham prowadzimy swoją postać przez różne lokacje, które stanowią tło dla podejmowanych w tych miejscach działań bohatera.
W LOTR sterujemy działaniami całej drużyny, lokalizacje stanowią zazwyczaj jakąś przeszkodę do pokonania lub kolejny etap podróży.
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4081
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: brazylianwisnia »

To co mi sie wlasnie podoba w Arkahm to właśnie ta modularna plansza z kart tworzaca lokacje i możliwości jakie to daje.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Awatar użytkownika
VonBarnaky
Posty: 39
Rejestracja: 19 mar 2020, 20:11
Lokalizacja: Łódź-BOAT CITY
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: VonBarnaky »

Spoilerowe pytanie - czy w tej edycji AH-LCG jest poruszony Hastur i Czarna Piramida? (w CCG AH były takie karty i zagrożenia - bo pamiętam grafiki). :roll:
Parasek
Posty: 43
Rejestracja: 23 sty 2012, 19:53
Has thanked: 1 time
Been thanked: 24 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Parasek »

W którą wersję lepiej zainwestować, polską czy angielską (język jest dla mnie bez znaczenia)?
Głównie chodzi mi o dostępność wszystkich wydanych dodatków (nie muszą być dostępne od razu, ale dobrze by było, gdyby czekanie na ich ewentualny dodruk nie trwało 5 lat). Czy Galakta wznawia/wznowi stare dodatki i wydaje nowości na bieżąco?

A jeśli wersja angielska, to gdzie się zaopatrujecie (amazon/inne sklepy?), w szczególności jeśli chodzi o starsze dodatki? I jak wygląda z dostępnością, też są braki i czekanie na dodruk?
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4081
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: brazylianwisnia »

Jesli jezyk nie robi to pozostaje tylko argument ceny za Polska wersja. Ta jest 20% tansza ale wlasnie sa problemy z dostępnoscia. Narazie zamowili chyba dodruk 3 cykli i jak bedzie sprzedaz to zamowia kolejne. Polska wersje łatwiej sprzedac u nas. Angielska latwiej skompletowac ale nie ma duzego wyboru w naszych sklepach.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Aadaan
Posty: 108
Rejestracja: 22 wrz 2018, 09:54
Has thanked: 301 times
Been thanked: 63 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Aadaan »

VonBarnaky pisze: 04 sie 2020, 10:55 Spoilerowe pytanie - czy w tej edycji AH-LCG jest poruszony Hastur i Czarna Piramida? (w CCG AH były takie karty i zagrożenia - bo pamiętam grafiki). :roll:
Tak. Jedna z kampanii, moim zdaniem najlepsza, jest oparta na twórczości Chambersa.
Parasek
Posty: 43
Rejestracja: 23 sty 2012, 19:53
Has thanked: 1 time
Been thanked: 24 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Parasek »

brazylianwisnia pisze: 04 sie 2020, 12:10 Jesli jezyk nie robi to pozostaje tylko argument ceny za Polska wersja. Ta jest 20% tansza ale wlasnie sa problemy z dostępnoscia. Narazie zamowili chyba dodruk 3 cykli i jak bedzie sprzedaz to zamowia kolejne. Polska wersje łatwiej sprzedac u nas. Angielska latwiej skompletowac ale nie ma duzego wyboru w naszych sklepach.
Dzięki!

Miejmy nadzieję, że gra jest/będzie popularna i Galakta nie skończy w pewnym momencie wydawać dodatków.
mnw
Posty: 319
Rejestracja: 15 sty 2010, 17:29
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 150 times
Been thanked: 84 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: mnw »

Na to się nie zanosi póki co, informacja z wczoraj z forum Galakty:
Horror w Arkham LCG - Dodruki pierwszego cyklu już zapowiedzieliśmy. Mogę zdradzić, że zamówiliśmy dodruk kolejnego cyklu i jeszcze kolejnego i … .

Wkrótce (w ciągu kilku najbliższych miesięcy) na pewno zaczynający grę nowy gracz będzie miął większy wybór. Ewentualne kolejne dodruki to już w momencie jak zobaczymy jak zachowają się te co zamówiliśmy ale tak jak wspomniałem będzie dostępnych sporo dodatków.

Dodruki będą produkowane w jednym rzucie, więc cały cykl Dunwich pojawi się na raz. Proszę śledzić nasz fanpage oraz stronę galakta.pl.

Być może w przypadku jakiś konkretnych dodatków zrobimy jakieś przedsprzedaże itd.

Generalnie Horror w Arkham LCG na razie może być spokojny o kolejne dodatki.
ODPOWIEDZ