GambitTV - Gdzie się podziały tamte gry? #21

Informacje o stronach WWW nt. planszówek, adresy stron producentów, miłośników, linki do artykułów o grach planszowych w mediach, itp.
krwlng
Posty: 438
Rejestracja: 12 sie 2018, 14:15
Has thanked: 111 times
Been thanked: 131 times

Re: GambitTV - Black Angel

Post autor: krwlng »

detrytusek pisze: 27 lip 2020, 19:39 Zaiste kręte byłyby ścieżki w ciemności błądzącego gdyby pierwej oceną pragnął się sycić niźli kaganka oświaty zakosztować.
Przywołam w tym miejscu falę hejtu po recenzji Gloomhaven, ten świat spowity jest w mroku...
detrytusek pisze: 27 lip 2020, 19:39 Takiś jest? To ja zamawiam TOP 10 średnich eurasków, a jak nie to się obrażam. Ja i moich 10 15 kolegów! O!
Spoiler:
Polecam grupę patronacką - tam takie życzenia mogą mieć moc sprawczą ;)
CezaryPe
Posty: 6
Rejestracja: 13 lip 2020, 17:03
Has thanked: 1 time

Re: GambitTV - Black Angel

Post autor: CezaryPe »

Świetnie byłoby usłyszeć od Gambita co sądzi na temat The Great Wall - zdecydowanie brakuje solidnej recenzji (zapewne przez wydanie w październiku), a sama gra moim zdaniem może wnieść ciekawy sposób interakcji pomiędzy graczami.
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5237
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 526 times
Been thanked: 1843 times
Kontakt:

Re: GambitTV - Black Angel

Post autor: Gambit »

CezaryPe pisze: 28 lip 2020, 09:37 Świetnie byłoby usłyszeć od Gambita co sądzi na temat The Great Wall - zdecydowanie brakuje solidnej recenzji (zapewne przez wydanie w październiku), a sama gra moim zdaniem może wnieść ciekawy sposób interakcji pomiędzy graczami.
Nie sądzę, żebym był w stanie to ogarnąć przed premierą. Brak dostępu do prototypu.
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5237
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 526 times
Been thanked: 1843 times
Kontakt:

Re: GambitTV - Top 10 najdroższych gier w mojej kolekcji

Post autor: Gambit »

Gry planszowe bywają drogie. Tym bardziej, jeśli zaczniemy kupować do niech dodatki. Zaczynamy od niecałych 200 złotych za podstawkę i nagle suma rośnie bardzo szybko. Pewnie dlatego moi Patroni postanowili sprawdzić jak wygląda Top 10 najdroższych gier w mojej kolekcji. To będzie chyba najbardziej obiektywna topka na moim kanale.
Obejrzyj na ZnadPlanszy
Obejrzyj na YouTube
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5237
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 526 times
Been thanked: 1843 times
Kontakt:

Re: GambitTV - Cosmic Encounter Duel

Post autor: Gambit »

Czy da się zrobić dwuosobową wersję gry, w której im więcej graczy tym weselej, a do tego większość rozgrywki opiera się na grze nad stołem? Czy da się wyciąć negocjacje, sojusze, zdrady i stworzyć działającą i ciekawą grę? Oto pytanie, na które odpowiedzią może być Cosmic Encounter Duel.
Obejrzyj na ZnadPlanszy
Obejrzyj na YouTube
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 930 times

Re: GambitTV - Cosmic Encounter Duel

Post autor: rattkin »

Dzięki za przedstawienie gry. Niby fajne, niby jakoś wybrnęli, niby pomysł dobry. Tylko tak patrzę na to i myślę sobie: to jednak nie jest ani Cosmic Encounter ani Metallum. Wydaje mi się, że poczucie sprawczości w CE: Duel jest stosunkowo niewielkie przy takiej dozie chaosu. W CE było tak samo, ale tam było to maskowane interakcją nad stołem. A Metallum... cóż, to jednak zupełnie inna liga. Ta gra cholernie zasługuje na reedycję, bo wciąga taki CE:Duel nosem na śniadanie.
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5237
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 526 times
Been thanked: 1843 times
Kontakt:

Re: GambitTV - Cosmic Encounter Duel

Post autor: Gambit »

Metallum miałem już dwa, czy trzy razy na stole lata temu, ale nigdy nie doszło do rozgrywki. Zawsze wyciągaliśmy je, żeby poczekać na resztę ludzi na spotkaniu i kiedy prawie, już...to ludzie się schodzili i Metallum wracało do pudełka.
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5237
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 526 times
Been thanked: 1843 times
Kontakt:

Re: GambitTV - Viticulture: Essential Edition

Post autor: Gambit »

Viticulture to niemalże gra legenda. Jedna z pierwszych gier Stonemaier Games. Gra, o której można napisać "In vino veritas i punkty zwycięstwa". Po pięciu latach od oryginalnego wydania poprawionej edycji dostajemy polską wersję Viticulture: Essential Edition od wydawnictwa PHALANX.
Obejrzyj na ZnadPlanszy
Obejrzyj na YouTube
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5237
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 526 times
Been thanked: 1843 times
Kontakt:

Re: GambitTV - Glen More II: Chronicles

Post autor: Gambit »

Po dziewięciu latach od wydania Glen More, Matthias Cramer wraca do Szkocji, aby znów budować wioski z kafelków. Ale tym razem ma zamiar zrobić to z niezwykłym rozmachem. Oto Glen More II: Chronicles.
Obejrzyj na ZnadPlanszy
Obejrzyj na YouTube
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5237
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 526 times
Been thanked: 1843 times
Kontakt:

Re: GambitTV - Die Macher

Post autor: Gambit »

Czas zmierzyć się z klasykiem. Grą, która ma na karku już 34 lata. W 2019 roku na rynku pojawiło się jej wznowienie, a Portal Games postarało się o polską edycję gry. Oto Die Macher.
Obejrzyj na ZnadPlanszy
Obejrzyj na YouTube
Awatar użytkownika
lotheg
Posty: 795
Rejestracja: 11 paź 2017, 10:25
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 271 times
Been thanked: 276 times

Re: GambitTV - Die Macher

Post autor: lotheg »

Gambit pisze: 23 sie 2020, 11:09 Czas zmierzyć się z klasykiem. Grą, która ma na karku już 34 lata. W 2019 roku na rynku pojawiło się jej wznowienie, a Portal Games postarało się o polską edycję gry. Oto Die Macher.
Obejrzyj na ZnadPlanszy
Obejrzyj na YouTube
Hmm...jestem dość zaskoczony pewnymi punktami recenzji, więc odniosę się do nich:
1. Minus za wybór początkowych warunków przez niedoświadczonych graczy - przecież jak dobrać startowe karty tłumaczysz podczas tłumaczenia zasad, a najkrócej można to ująć: "widzisz te karty w każdym landzie <wskazuje palcem na oczekiwania ludzi>, spróbuj jak najbardziej dopasować swoje karty do nich".
2. Minus za to, że "słyszałeś", że Die Macher oferuje grę nad stołem? A jakby ktoś Ci powiedział, że są tam smoki i rozwój bohatera to też byłby minus za brak tych elementów? :) To tak pół żartem...a serio to ja też słyszałem o tym, że jest fajna gra nad stołem, ale polegająca raczej na politycznych żartach i komentowaniu poczynań innych graczy, bo temat do tego skłania, a wiele innych eurasów o podobnym ciężarze skłania do tego, że raczej każdy siedzi w ciszy nad swoim poletkiem i czasem tylko zajrzy do pozostałych. Wiem, że to nie "gra" nad stołem, ale o to chodziło w tych komentarzach...
3. Rozumiem, że gra może Ci się nie podobać na 3 graczy, ale stwierdzenie, że "nie działa" jest pomyłką. Działa i to dobrze. Wręcz powiedziałbym inaczej niż Ty - w 3 osoby zaczyna się mocne liczenie i kombinowanie, bo nie ma tylu zmiennych. W 4 czy 5 osób mniej da się zaplanować i policzyć, bo rywale za często zmieniają obraz sytuacji na stole. Oczywiście dla mnie sweet spot to 4 osoby, ale gra działa na 3, 4 i 5 osób :)

Z ciekawości: ile razy i po ile w jakich składach grałeś?
Kanban to najlepszy Vital, a Trajan jest lepszy od Zamków.
Wishlista
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5237
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 526 times
Been thanked: 1843 times
Kontakt:

Re: GambitTV - Die Macher

Post autor: Gambit »

lotheg pisze: 23 sie 2020, 11:48 Hmm...jestem dość zaskoczony pewnymi punktami recenzji, więc odniosę się do nich:
1. Minus za wybór początkowych warunków przez niedoświadczonych graczy - przecież jak dobrać startowe karty tłumaczysz podczas tłumaczenia zasad, a najkrócej można to ująć: "widzisz te karty w każdym landzie <wskazuje palcem na oczekiwania ludzi>, spróbuj jak najbardziej dopasować swoje karty do nich".
Nie miałem na myśli doboru kart startowych, czyli programu partii. Miałem na myśli ten moment, kiedy wybiera się początkowe rozmieszczenie głosów/wieców/notowań w landach.
lotheg pisze: 23 sie 2020, 11:48 2. Minus za to, że "słyszałeś", że Die Macher oferuje grę nad stołem? A jakby ktoś Ci powiedział, że są tam smoki i rozwój bohatera to też byłby minus za brak tych elementów? :) To tak pół żartem...a serio to ja też słyszałem o tym, że jest fajna gra nad stołem, ale polegająca raczej na politycznych żartach i komentowaniu poczynań innych graczy, bo temat do tego skłania, a wiele innych eurasów o podobnym ciężarze skłania do tego, że raczej każdy siedzi w ciszy nad swoim poletkiem i czasem tylko zajrzy do pozostałych. Wiem, że to nie "gra" nad stołem, ale o to chodziło w tych komentarzach...
Gdyby ktoś mi powiedział, że w Die Macher są smoki, to bym nie uwierzył, bo wiedziałem o czym jest gra. A co do gry nad stołem, to właśnie ja wiele razy słyszałem, że ta gra nad stołem jest bardzo mocna i nie polega na komentowaniu, ale własnie na tworzeniu sojuszy, przysługach i tak dalej. I w to przy takiej tematyce byłem w stanie uwierzyć. No i okazało się, że tego tam nie ma. A nadal w wielu miejscach o tym słyszę. Stąd subiektywne "Nie podoba mi się" :D
lotheg pisze: 23 sie 2020, 11:48 3. Rozumiem, że gra może Ci się nie podobać na 3 graczy, ale stwierdzenie, że "nie działa" jest pomyłką. Działa i to dobrze. Wręcz powiedziałbym inaczej niż Ty - w 3 osoby zaczyna się mocne liczenie i kombinowanie, bo nie ma tylu zmiennych. W 4 czy 5 osób mniej da się zaplanować i policzyć, bo rywale za często zmieniają obraz sytuacji na stole. Oczywiście dla mnie sweet spot to 4 osoby, ale gra działa na 3, 4 i 5 osób :)

Z ciekawości: ile razy i po ile w jakich składach grałeś?
Przyjmuję do wiadomości. No ale moje odczucia są inne i dlatego taki a nie inny "negatyw". Co do Twojego pytania, to grałem w każdym składzie, czyli 3, 4 i 5 osób i o ile pamiętam odpowiednio 2, 3, 3 razy.
Awatar użytkownika
lotheg
Posty: 795
Rejestracja: 11 paź 2017, 10:25
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 271 times
Been thanked: 276 times

Re: GambitTV - Die Macher

Post autor: lotheg »

Gambit pisze: 23 sie 2020, 13:27
lotheg pisze: 23 sie 2020, 11:48 Hmm...jestem dość zaskoczony pewnymi punktami recenzji, więc odniosę się do nich:
1. Minus za wybór początkowych warunków przez niedoświadczonych graczy - przecież jak dobrać startowe karty tłumaczysz podczas tłumaczenia zasad, a najkrócej można to ująć: "widzisz te karty w każdym landzie <wskazuje palcem na oczekiwania ludzi>, spróbuj jak najbardziej dopasować swoje karty do nich".
Nie miałem na myśli doboru kart startowych, czyli programu partii. Miałem na myśli ten moment, kiedy wybiera się początkowe rozmieszczenie głosów/wieców/notowań w landach.
Aaa..okej, myślałem, że mowa o drafcie kart programu. Co do rozmieszczenia to faktycznie nie ma się pojęcia jak to zrobić, ale po moich grach stwierdzam, że to nie przesądza o wyniku i nawet początkujący gracze, którzy rozmieścili to jakkolwiek mieli szanse i nie było mowy o stwierdzeniu, że można przegrać w ten sposób grę.
Gambit pisze: 23 sie 2020, 13:27
lotheg pisze: 23 sie 2020, 11:48 3. Rozumiem, że gra może Ci się nie podobać na 3 graczy, ale stwierdzenie, że "nie działa" jest pomyłką. Działa i to dobrze. Wręcz powiedziałbym inaczej niż Ty - w 3 osoby zaczyna się mocne liczenie i kombinowanie, bo nie ma tylu zmiennych. W 4 czy 5 osób mniej da się zaplanować i policzyć, bo rywale za często zmieniają obraz sytuacji na stole. Oczywiście dla mnie sweet spot to 4 osoby, ale gra działa na 3, 4 i 5 osób :)

Z ciekawości: ile razy i po ile w jakich składach grałeś?
Przyjmuję do wiadomości. No ale moje odczucia są inne i dlatego taki a nie inny "negatyw". Co do Twojego pytania, to grałem w każdym składzie, czyli 3, 4 i 5 osób i o ile pamiętam odpowiednio 2, 3, 3 razy.
Ok, ja rozumiem, subiektywnie itd :) Chodzi mi o to, że jakbyś powiedział, że gra słabo działa na 3 osoby to bym się nie zająknął...widocznie tak uważasz i tyle...ale stwierdziłeś, że "NIE DZIAŁA", a to brzmi jak totalny brak sensu grania w tym składzie i wręcz stwierdzenie, że mechanicznie coś się wykrzacza i trzeba to ogarniać jakimiś home rulsami ;)
Kanban to najlepszy Vital, a Trajan jest lepszy od Zamków.
Wishlista
Awatar użytkownika
Pan_K
Posty: 2506
Rejestracja: 24 wrz 2014, 19:16
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 189 times
Been thanked: 168 times

Re: GambitTV - Die Macher

Post autor: Pan_K »

Mam znajomego zaangażowanego politycznie i zarazem planszówkowicza. Był bardzo pozytywnego zdania o Macherach po zagraniu z osobami uprawiającymi politykę. Główną zaletą w jego opinii była właśnie bardzo intensywna gra nad stołem. Ci ludzie po prostu robili to, co robią na codzień (tak mniej więcej to komentował) i uznali, że gra świetnie oddaje realia.

Po jego zachwytach uznałem, że gra nie jest dla mnie... :roll: 8)
„Rzekł głupi w swoim sercu: nie ma Boga.”

Ryba bez roweru, to tylko ryba...
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5237
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 526 times
Been thanked: 1843 times
Kontakt:

Re: GambitTV - Die Macher

Post autor: Gambit »

Pan_K pisze: 23 sie 2020, 17:11 Mam znajomego zaangażowanego politycznie i zarazem planszówkowicza. Był bardzo pozytywnego zdania o Macherach po zagraniu z osobami uprawiającymi politykę. Główną zaletą w jego opinii była właśnie bardzo intensywna gra nad stołem. Ci ludzie po prostu robili to, co robią na codzień (tak mniej więcej to komentował) i uznali, że gra świetnie oddaje realia.
Muszę przyznać, że to bardzo ciekawe zdanie w kwestii gry nad stołem. Chętnie zobaczyłbym taką rozgrywkę :)
Awatar użytkownika
lotheg
Posty: 795
Rejestracja: 11 paź 2017, 10:25
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 271 times
Been thanked: 276 times

Re: GambitTV - Die Macher

Post autor: lotheg »

Pan_K pisze: 23 sie 2020, 17:11 Mam znajomego zaangażowanego politycznie i zarazem planszówkowicza. Był bardzo pozytywnego zdania o Macherach po zagraniu z osobami uprawiającymi politykę. Główną zaletą w jego opinii była właśnie bardzo intensywna gra nad stołem. Ci ludzie po prostu robili to, co robią na codzień (tak mniej więcej to komentował) i uznali, że gra świetnie oddaje realia.

Po jego zachwytach uznałem, że gra nie jest dla mnie... :roll: 8)
Ale na pewno w nową wersję?
Kanban to najlepszy Vital, a Trajan jest lepszy od Zamków.
Wishlista
Awatar użytkownika
Pan_K
Posty: 2506
Rejestracja: 24 wrz 2014, 19:16
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 189 times
Been thanked: 168 times

Re: GambitTV - Die Macher

Post autor: Pan_K »

lotheg pisze: 23 sie 2020, 18:17
Pan_K pisze: 23 sie 2020, 17:11 Mam znajomego zaangażowanego politycznie i zarazem planszówkowicza. Był bardzo pozytywnego zdania o Macherach po zagraniu z osobami uprawiającymi politykę. Główną zaletą w jego opinii była właśnie bardzo intensywna gra nad stołem. Ci ludzie po prostu robili to, co robią na codzień (tak mniej więcej to komentował) i uznali, że gra świetnie oddaje realia.

Po jego zachwytach uznałem, że gra nie jest dla mnie... :roll: 8)
Ale na pewno w nową wersję?
W nową.
Rozumiem, że są jakieś zmiany w stosunku do starej?
„Rzekł głupi w swoim sercu: nie ma Boga.”

Ryba bez roweru, to tylko ryba...
Awatar użytkownika
Pan_K
Posty: 2506
Rejestracja: 24 wrz 2014, 19:16
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 189 times
Been thanked: 168 times

Re: GambitTV - Die Macher

Post autor: Pan_K »

Gambit pisze: 23 sie 2020, 17:27
Muszę przyznać, że to bardzo ciekawe zdanie w kwestii gry nad stołem. Chętnie zobaczyłbym taką rozgrywkę :)
Ja chyba bym jednak nie chciał ;)
„Rzekł głupi w swoim sercu: nie ma Boga.”

Ryba bez roweru, to tylko ryba...
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5237
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 526 times
Been thanked: 1843 times
Kontakt:

Re: GambitTV - Dominations: Road to Civilization

Post autor: Gambit »

Budowanie cywilizacji w planszówkach widzieliśmy już w przeróżnych odsłonach. Czas na trójkąty i kwadraty. Z jednych budujemy teren, na którym będziemy się rozprzestrzeniać, a z drugich nasze drzewo technologiczne. Oto Dominations: Road to Civilization.
Obejrzyj na ZnadPlanszy
Obejrzyj na YouTube
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5237
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 526 times
Been thanked: 1843 times
Kontakt:

Re: GambitTV - Crusader Kings

Post autor: Gambit »

Stworzenie planszowej adaptacji rozbudowanej gry wideo może być trudne. Trzeba wyciąć odpowiednie elementy, aby efekt finalny był grywalny, ale nie można gry bezlitośnie wykastrować. Jak to wyszło w przypadku Crusader Kings?
Obejrzyj na ZnadPlanszy
Obejrzyj na YouTube
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5237
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 526 times
Been thanked: 1843 times
Kontakt:

Re: GambitTV - Lockup: A Roll Player Tale

Post autor: Gambit »

W grach planszowych wielokrotnie uciekaliśmy przed wymiarem sprawiedliwości. Tym razem jednak nie ma już możliwości ucieczki. Siedzimy w dobrze strzeżonym więzieniu i jedyne co możemy zrobić, to zadbać o reputację swojej ekipy. Oto Lockup: A Roll Player Tale.
Obejrzyj na ZnadPlanszy
Obejrzyj na YouTube
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5237
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 526 times
Been thanked: 1843 times
Kontakt:

Re: GambitTV - Small World of Warcraft

Post autor: Gambit »

Small World to seria, która gości na rynku od 11 lat. I nie zamierza z niego schodzić. Duże dodatki, małe dodatki, coraz więcej możliwości dla graczy. I jakby tego było mało w tym roku mariaż z wielką komputerową marką jaką jest Activision Blizzard i jego World of Warcraft. Efektem tego połączenia jest oczywiście Small World of Warcraft.
Obejrzyj na ZnadPlanszy
Obejrzyj na YouTube
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5237
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 526 times
Been thanked: 1843 times
Kontakt:

Re: GambitTV - Rallyman: DIRT

Post autor: Gambit »

Czas jakiś temu zasmakowałem w jeździe po asfaltowych torach. Dziś zmieniam otoczenie i z asfaltu przenoszę się na otwarte szutrowe tory, gdzie nie zawsze pierwszy na mecie wygrywa. Bo tu ważny jest czas przejazdu. Oto Rallyman: DIRT.
Obejrzyj na ZnadPlanszy
Obejrzyj na YouTube
Kira.Hiroshi
Posty: 198
Rejestracja: 21 lis 2014, 22:08
Has thanked: 10 times
Been thanked: 26 times

Re: GambitTV - Rallyman: DIRT

Post autor: Kira.Hiroshi »

Gambit pisze: 27 wrz 2020, 10:39 Czas jakiś temu zasmakowałem w jeździe po asfaltowych torach. Dziś zmieniam otoczenie i z asfaltu przenoszę się na otwarte szutrowe tory, gdzie nie zawsze pierwszy na mecie wygrywa. Bo tu ważny jest czas przejazdu. Oto Rallyman: DIRT.
Obejrzyj na ZnadPlanszy
Obejrzyj na YouTube
Jako grę na piątkowe wieczory do piwka bardziej poleciłbyś GT czy Dirt?
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5237
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 526 times
Been thanked: 1843 times
Kontakt:

Re: GambitTV - Rallyman: DIRT

Post autor: Gambit »

Kira.Hiroshi pisze: 28 wrz 2020, 17:20
Gambit pisze: 27 wrz 2020, 10:39 Czas jakiś temu zasmakowałem w jeździe po asfaltowych torach. Dziś zmieniam otoczenie i z asfaltu przenoszę się na otwarte szutrowe tory, gdzie nie zawsze pierwszy na mecie wygrywa. Bo tu ważny jest czas przejazdu. Oto Rallyman: DIRT.
Obejrzyj na ZnadPlanszy
Obejrzyj na YouTube
Jako grę na piątkowe wieczory do piwka bardziej poleciłbyś GT czy Dirt?
Wszystko zależy od tego czy chcesz blokować kumpli na torze i walczyć z nimi o pozycję, czy w pewien sposób samotnie, choć kumple też są na torze, starać rozkminić jak najlepszą trasę przejazdu. W pierwszym przypadku GT, w drugim DIRT.
ODPOWIEDZ