(Oficjalny) Phalanx - porozmawiajmy o planach wydawniczych

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4671
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1217 times
Been thanked: 1419 times

Re: Phalanx - porozmawiajmy o planach wydawniczych

Post autor: Mr_Fisq »

adrturz pisze: 26 sie 2020, 09:23 Zamknięcie przedsprzedaży Successors, Race to Moscow, Fire in the Sky i Rocketmen nastąpi 30 września
Niby sam jestem sobie winny, bo usiadłem do kupowania po robocie (i po wypłacie), ale mogliście dać czas do końca dnia :roll:
Dla mnie lekka lipa.

Będzie chociaż dostępny H&H z dodatkami, dużą mapą i drewnianymi standami u was w sklepie?
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Tomas87lca
Posty: 7
Rejestracja: 26 mar 2020, 19:56
Has thanked: 4 times

Re: Phalanx - porozmawiajmy o planach wydawniczych

Post autor: Tomas87lca »

Mam dokładnie to samo :evil: usiadłem koło 19 do zakupu a tu zonk sprzedaż zamknięta a Successorow chciałem kupić i nawet napisałem maila a odpowiedzieli że zamknęli sprzedaż popołudniu 😥
khomaniac
Posty: 102
Rejestracja: 04 lut 2020, 17:39
Has thanked: 56 times
Been thanked: 33 times

Re: Phalanx - porozmawiajmy o planach wydawniczych

Post autor: khomaniac »

To ja jeszcze dodam pytaniem - kiedy będziecie ściągać opłatę z karty (Sukcesorzy i Hannibal)?

Btw kiedy dowiemy się czegoś więcej o trybie 2-osobowym w Sukcesorach?
Awatar użytkownika
adrturz
Posty: 455
Rejestracja: 26 lis 2019, 14:50
Has thanked: 137 times
Been thanked: 254 times

Re: Phalanx - porozmawiajmy o planach wydawniczych

Post autor: adrturz »

Mr_Fisq pisze: 30 wrz 2020, 20:50
Spoiler:
Będzie chociaż dostępny H&H z dodatkami, dużą mapą i drewnianymi standami u was w sklepie?
Nowa edycja H&H tak, na początku przyszłego roku, akcesoria też będą, ale pewnie w ograniczonej liczbie.
khomaniac pisze: 01 paź 2020, 10:21 To ja jeszcze dodam pytaniem - kiedy będziecie ściągać opłatę z karty (Sukcesorzy i Hannibal)?

Btw kiedy dowiemy się czegoś więcej o trybie 2-osobowym w Sukcesorach?


Wczoraj zamknięcie, dziś reszta powinna być ściągnięta.

2-osobowy tryb do Successors? Może w przyszłym tygodniu coś więcej o nim :)
Awatar użytkownika
kamron6
Posty: 1105
Rejestracja: 23 sty 2010, 20:57
Has thanked: 49 times
Been thanked: 66 times

Re: Phalanx - porozmawiajmy o planach wydawniczych

Post autor: kamron6 »

Jak duże opóźnienie sukcesorów ? Dwa - trzy miesiące?
Osoby z Wrocławia zapraszam do wrocławskiej grupy facebookowej zrzeszającej miłośników gier strategicznych i wojennych
Awatar użytkownika
sin
Posty: 672
Rejestracja: 24 mar 2019, 14:59
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 175 times
Been thanked: 300 times
Kontakt:

Re: Phalanx - porozmawiajmy o planach wydawniczych

Post autor: sin »

adrturz: Planujecie może dodruk My Little Scythe?
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10924
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3357 times
Been thanked: 3217 times

Re: Phalanx - porozmawiajmy o planach wydawniczych

Post autor: japanczyk »

sin pisze: 02 paź 2020, 08:24 adrturz: Planujecie może dodruk My Little Scythe?
Dodatek odpuścili wiec nie spodziewałbym sie dodruku podstawki.
Awatar użytkownika
adrturz
Posty: 455
Rejestracja: 26 lis 2019, 14:50
Has thanked: 137 times
Been thanked: 254 times

Re: Phalanx - porozmawiajmy o planach wydawniczych

Post autor: adrturz »

kamron6 pisze: 01 paź 2020, 19:57 Jak duże opóźnienie sukcesorów ? Dwa - trzy miesiące?
Jeden-dwa :)
sin pisze: 02 paź 2020, 08:24 adrturz: Planujecie może dodruk My Little Scythe?
Nie planujemy.
Chrostek84
Posty: 74
Rejestracja: 20 lip 2010, 18:28
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Phalanx - porozmawiajmy o planach wydawniczych

Post autor: Chrostek84 »

Oferta Imperial Struggle pojawiła się w sklepach internetowych i wymagana liczba zgłoszeń została już prawie osiągnięta, natomiast Księga Zasad do Scythe jest dostępna tylko na waszej stronie i liczba zamówień stoi od pierwszego tygodnia kampanii.
Dlaczego przedsprzedaż na księgę zasad do Scythe nie jest również dostępny w sklepach internetowych. Uważam , że bez szerokiej dostępności tej pozycji w sklepach internetowych nie uda się osiągnąć wymaganej ilości. Poza tym wiele osób nie wie nawet o tej pozycji, gdyż na stronę waszego wydawnictwa zaglądają raczej nieliczni, a w innych miejscach brak o tym informacji.
Nie popełniajcie błędów Galakty, która zrobiła kampanię Cthulhu Wars nie umieszczając o niej nigdzie żadnej informacji i ostatecznie wsparły ją cztery osoby.
Bez szerokiej informacji o przedsprzedaży Księgi zasad do Scythe to i przez dwa lata nie uda wam się zebrać tych 200 osób, a jeśli nawet to zaczną wam się wycofywać osoby które zadeklarowały się na początku kampanii. Proszę, przemyślcie moje słowa.
Awatar użytkownika
Muleq
Posty: 597
Rejestracja: 13 cze 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 162 times
Been thanked: 156 times

Re: Phalanx - porozmawiajmy o planach wydawniczych

Post autor: Muleq »

Pytałem na stronie gry ale nikt nie odpowiedział poza również zainteresowanymi osobami więc pytam tu. Czy planowane jest wydanie dodatku do AuZtralii??
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10924
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3357 times
Been thanked: 3217 times

Re: Phalanx - porozmawiajmy o planach wydawniczych

Post autor: japanczyk »

Muleq pisze: 02 paź 2020, 16:20 Pytałem na stronie gry ale nikt nie odpowiedział poza również zainteresowanymi osobami więc pytam tu. Czy planowane jest wydanie dodatku do AuZtralii??
Podstawka była na wyprzedazach, nie ma szans
Awatar użytkownika
Muleq
Posty: 597
Rejestracja: 13 cze 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 162 times
Been thanked: 156 times

Re: Phalanx - porozmawiajmy o planach wydawniczych

Post autor: Muleq »

japanczyk pisze: 02 paź 2020, 16:30
Muleq pisze: 02 paź 2020, 16:20 Pytałem na stronie gry ale nikt nie odpowiedział poza również zainteresowanymi osobami więc pytam tu. Czy planowane jest wydanie dodatku do AuZtralii??
Podstawka była na wyprzedazach, nie ma szans
Ja bym na to spojrzał w taki sposób, że dzięki wyprzedażom więcej osób mogło kupić grę, dzięki czemu więcej osób będzie zainteresowanych kupnem dodatku :wink: .
Awatar użytkownika
Lord Voldemort
Posty: 866
Rejestracja: 17 sty 2006, 16:45
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 2 times
Been thanked: 23 times
Kontakt:

Re: Phalanx - porozmawiajmy o planach wydawniczych

Post autor: Lord Voldemort »

Muleq pisze: 02 paź 2020, 16:20 Pytałem na stronie gry ale nikt nie odpowiedział poza również zainteresowanymi osobami więc pytam tu. Czy planowane jest wydanie dodatku do AuZtralii??
Na ten moment nie jest planowane.
Awatar użytkownika
Lord Voldemort
Posty: 866
Rejestracja: 17 sty 2006, 16:45
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 2 times
Been thanked: 23 times
Kontakt:

Re: Phalanx - porozmawiajmy o planach wydawniczych

Post autor: Lord Voldemort »

Chrostek84 pisze: 02 paź 2020, 16:09 Oferta Imperial Struggle pojawiła się w sklepach internetowych i wymagana liczba zgłoszeń została już prawie osiągnięta, natomiast Księga Zasad do Scythe jest dostępna tylko na waszej stronie i liczba zamówień stoi od pierwszego tygodnia kampanii.
Dlaczego przedsprzedaż na księgę zasad do Scythe nie jest również dostępny w sklepach internetowych. Uważam , że bez szerokiej dostępności tej pozycji w sklepach internetowych nie uda się osiągnąć wymaganej ilości. Poza tym wiele osób nie wie nawet o tej pozycji, gdyż na stronę waszego wydawnictwa zaglądają raczej nieliczni, a w innych miejscach brak o tym informacji.
Nie popełniajcie błędów Galakty, która zrobiła kampanię Cthulhu Wars nie umieszczając o niej nigdzie żadnej informacji i ostatecznie wsparły ją cztery osoby.
Bez szerokiej informacji o przedsprzedaży Księgi zasad do Scythe to i przez dwa lata nie uda wam się zebrać tych 200 osób, a jeśli nawet to zaczną wam się wycofywać osoby które zadeklarowały się na początku kampanii. Proszę, przemyślcie moje słowa.
Dzięki za sugestie. Księga Zasad została wyceniona w modelu sprzedaży tylko bezpośrednio, co pozwala maksymalnie obniżyć jej cenę. Gdyby sprzedaż miała iść również przez sklepy, cena musiała by być o co najmniej 50% wyższa...
Awatar użytkownika
Jareks1985
Posty: 1089
Rejestracja: 05 cze 2018, 09:01
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 91 times
Been thanked: 132 times

Re: Phalanx - porozmawiajmy o planach wydawniczych

Post autor: Jareks1985 »

Spoiler:
A ile dokladnie brakuje zamowień?
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: Phalanx - porozmawiajmy o planach wydawniczych

Post autor: playerator »

Jareks1985 pisze: 04 paź 2020, 13:05 A ile dokladnie brakuje zamowień?
147, niestety.
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
Awatar użytkownika
Jareks1985
Posty: 1089
Rejestracja: 05 cze 2018, 09:01
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 91 times
Been thanked: 132 times

Re: Phalanx - porozmawiajmy o planach wydawniczych

Post autor: Jareks1985 »

playerator pisze: 04 paź 2020, 22:54
Jareks1985 pisze: 04 paź 2020, 13:05 A ile dokladnie brakuje zamowień?
147, niestety.
To sporo, ale się nie dziwie z drugiej strony, bo 99zł to dużo jak na instrukcje, lepiej by bylo udostępnić pdf do druku samodzielnego za %tej kwoty, chętnych bylo by więcej, pdfy mozna było by ustawic z ograniczeniami, czasowymi lub na hasło.
krwlng
Posty: 438
Rejestracja: 12 sie 2018, 14:15
Has thanked: 111 times
Been thanked: 131 times

Re: Phalanx - porozmawiajmy o planach wydawniczych

Post autor: krwlng »

Jareks1985 pisze: 05 paź 2020, 08:36 To sporo, ale się nie dziwie z drugiej strony, bo 99zł to dużo jak na instrukcje, lepiej by bylo udostępnić pdf do druku samodzielnego za %tej kwoty, chętnych bylo by więcej, pdfy mozna było by ustawic z ograniczeniami, czasowymi lub na hasło.
Jeżeli to miałoby być wydane w takiej jakości jak wersja angielska to cena jest jak najbardziej usprawiedliwiona :) co do pomysłu z pdf - analogiczna sytuacja do Brassa w wersji pl, jak plik się znajdzie w internecie to ciężko go później kontrolować ;)
Lukić
Posty: 237
Rejestracja: 28 mar 2019, 09:31
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 49 times
Been thanked: 71 times

Re: Phalanx - porozmawiajmy o planach wydawniczych

Post autor: Lukić »

Czy polska wersja Imperial Struggle będzie już skorygowana o te poprawki?
https://mailchi.mp/8440ee552cb5/septemb ... dules-more
...słaba ta gra, nawet nie ma premii za przejście przez start...
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: Phalanx - porozmawiajmy o planach wydawniczych

Post autor: playerator »

Lukić pisze: 05 paź 2020, 12:25 Czy polska wersja Imperial Struggle będzie już skorygowana o te poprawki?
https://mailchi.mp/8440ee552cb5/septemb ... dules-more
Pewnie tak - klik
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
Bohr
Posty: 160
Rejestracja: 16 maja 2009, 00:52
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 30 times
Been thanked: 42 times

Re: Phalanx - porozmawiajmy o planach wydawniczych

Post autor: Bohr »

Z racji że, karta kredytowa za Fire in the Sky została już obciążona nasuwa się pytanie kiedy gra wyląduje u nas ? :P (bo nie ukrywam, że wyczekuję z niecierpliwością :))
Awatar użytkownika
Jareks1985
Posty: 1089
Rejestracja: 05 cze 2018, 09:01
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 91 times
Been thanked: 132 times

Re: Phalanx - porozmawiajmy o planach wydawniczych

Post autor: Jareks1985 »

krwlng pisze: 05 paź 2020, 12:19
Jareks1985 pisze: 05 paź 2020, 08:36 To sporo, ale się nie dziwie z drugiej strony, bo 99zł to dużo jak na instrukcje, lepiej by bylo udostępnić pdf do druku samodzielnego za %tej kwoty, chętnych bylo by więcej, pdfy mozna było by ustawic z ograniczeniami, czasowymi lub na hasło.
Jeżeli to miałoby być wydane w takiej jakości jak wersja angielska to cena jest jak najbardziej usprawiedliwiona :) co do pomysłu z pdf - analogiczna sytuacja do Brassa w wersji pl, jak plik się znajdzie w internecie to ciężko go później kontrolować ;)
No nie, w nowych wersjach adobre acrobat pro dc jest funkcja ustawienia pdfa z czasowym dostepem, np. po dwóch tygodniach blokuje się bezpowrotnie. To ograniczylo by dystrybucje plikiem.
Awatar użytkownika
adrturz
Posty: 455
Rejestracja: 26 lis 2019, 14:50
Has thanked: 137 times
Been thanked: 254 times

Re: Phalanx - porozmawiajmy o planach wydawniczych

Post autor: adrturz »

Bohr pisze: 05 paź 2020, 13:08 Z racji że, karta kredytowa za Fire in the Sky została już obciążona nasuwa się pytanie kiedy gra wyląduje u nas ? :P (bo nie ukrywam, że wyczekuję z niecierpliwością :))
Grudzień. Jeżeli żadna katastrofa nas nie zatrzyma, bo szacowanie w tych czasach jest niezwykle trudne ;)
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10924
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3357 times
Been thanked: 3217 times

Re: Phalanx - porozmawiajmy o planach wydawniczych

Post autor: japanczyk »

Jareks1985 pisze: 05 paź 2020, 13:19 No nie, w nowych wersjach adobre acrobat pro dc jest funkcja ustawienia pdfa z czasowym dostepem, np. po dwóch tygodniach blokuje się bezpowrotnie. To ograniczylo by dystrybucje plikiem.
spoko, ale jaki jest sens kupowania instrukcjiw pdf na dwa tygodnie?

W dodatku mozna to (popraw mnie jesli sie myle?) obejść drukując do pdfa, albo wyciągnąć ze spoolera
A jeśli nie da się drukować to w ogóle nie widze sensu takiego czegoś, bo co kupuje i... po dwóch tygodniach nir mam dostępu do instrukcji, ktora kupilem po to żeby mieć wszystko w jednym miejscu?
Awatar użytkownika
Jareks1985
Posty: 1089
Rejestracja: 05 cze 2018, 09:01
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 91 times
Been thanked: 132 times

Re: Phalanx - porozmawiajmy o planach wydawniczych

Post autor: Jareks1985 »

W sumie racja, ale to chociaż zbiorkę na tego pdfa było by latwiej przeprowadzic.
ODPOWIEDZ