Portal Games - Plany wydawnicze 2020

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Majkel89
Posty: 108
Rejestracja: 30 cze 2016, 18:59
Been thanked: 3 times

Re: Portal Games - Plany wydawnicze 2020

Post autor: Majkel89 »

Rafal_Kruczek pisze: 23 paź 2020, 08:39 Czyli na poczatku roku 2021 na (Virtulal)Portalconie zapowiedź drugiej talii, osad z zywicy, drugiej mapy i paczki włóczegów?
A nie kolejny dodatek o zwierzątkach podziemnych? Po co surowce z żywicy wydawać na PL?
Awatar użytkownika
tomp
Posty: 2086
Rejestracja: 26 kwie 2020, 21:49
Has thanked: 275 times
Been thanked: 431 times

Re: Portal Games - Plany wydawnicze 2020

Post autor: tomp »

Portalu czy planujecie coś względem tytułu Endless Winter: Paleoamericans ?
Zachęcam do poznania skali ocen BGG
TTR_1983
Posty: 3932
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 88 times
Kontakt:

Re: Portal Games - Plany wydawnicze 2020

Post autor: TTR_1983 »

tomp pisze: 24 paź 2020, 21:57 Portalu czy planujecie coś względem tytułu Endless Winter: Paleoamericans ?
Liczysz, że potwierdzą? :lol:
Do Portalconu nie będzie już żadnych ogłoszeń.
Awatar użytkownika
Kurczu
Posty: 373
Rejestracja: 16 mar 2010, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 349 times
Been thanked: 83 times

Re: Portal Games - Plany wydawnicze 2020

Post autor: Kurczu »

Ale kampania Endless Winter kończy się przed Portalconem 😛 może Planszowe Newsy mają jakiś przeciek? 😉
Awatar użytkownika
Rafal_Kruczek
Posty: 1092
Rejestracja: 20 sie 2008, 11:48
Lokalizacja: Legnica
Has thanked: 84 times
Been thanked: 31 times

Re: Portal Games - Plany wydawnicze 2020

Post autor: Rafal_Kruczek »

Majkel89 pisze: 23 paź 2020, 12:10
Rafal_Kruczek pisze: 23 paź 2020, 08:39 Czyli na poczatku roku 2021 na (Virtulal)Portalconie zapowiedź drugiej talii, osad z zywicy, drugiej mapy i paczki włóczegów?
A nie kolejny dodatek o zwierzątkach podziemnych? Po co surowce z żywicy wydawać na PL?
No chodziło o to co jeszcze mogą zapowiedzieć oprócz drugiego dodatku.
Oczywiście że polany są niezależne językowo, ale nie za bardzo sie opłacało sprowadzać tylko to (druga talia i karty dodatkowych wlóczegów są zależne językowo) i chodzi tez o wspieranie polskiego wydania jeśli na nie szansa.
Awatar użytkownika
Fingus
Posty: 84
Rejestracja: 05 lip 2009, 19:03
Has thanked: 12 times
Been thanked: 18 times

Re: Portal Games - Plany wydawnicze 2020

Post autor: Fingus »

Jest jeszcze dodatek z mechanicznymi frakcjami. Ostatnio popularność grania solo jakby podskoczyła, więc nie sądzę by Portal chciał z nim zwlekać.
B_i
Posty: 42
Rejestracja: 15 lip 2013, 20:55
Has thanked: 38 times
Been thanked: 10 times

Re: Portal Games - Plany wydawnicze 2020

Post autor: B_i »

Fingus pisze: 26 paź 2020, 19:39 Jest jeszcze dodatek z mechanicznymi frakcjami. Ostatnio popularność grania solo jakby podskoczyła, więc nie sądzę by Portal chciał z nim zwlekać.
Czekam jak kania dżdżu :D
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5216
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1682 times
Kontakt:

Re: Portal Games - Plany wydawnicze 2020

Post autor: BOLLO »

Wiadomo kiedy konkretnie będzie dodruk Rising Sun?
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4670
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1215 times
Been thanked: 1419 times

Re: Portal Games - Plany wydawnicze 2020

Post autor: Mr_Fisq »

Ponieważ nie ma tematu na ogólną dyskusję o wydawnictwie, to napiszę tutaj:
Portal Games szanuję waszą decyzję odnośnie opowiedzenia się po jednej ze stron w konflikcie politycznym. Jesteście prywatnym biznesem - wasza decyzja.

Moją decyzją jako konsumenta jest natomiast rezygnacja z zakupu wydawanych przez was gier.
Jest to dla mnie o tyle smutna i bolesna decyzja, że wydaliście wiele bardzo dobrych gier, a kolejne już czekają w waszych zapowiedziach. Szkoda, naprawdę szkoda.

Edit:
@Portal poniżej: odpiszę w osobnym temacie, żeby tu nie spamować ludziom zainteresowanym planami wydawniczymi.

Edit2:
Moderacja ucięła temat. Nie będę wracał do sprawy.
Ostatnio zmieniony 29 paź 2020, 18:14 przez Mr_Fisq, łącznie zmieniany 2 razy.
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Awatar użytkownika
Portal_Games
Posty: 71
Rejestracja: 06 sie 2020, 15:21
Been thanked: 81 times

Re: Portal Games - Plany wydawnicze 2020

Post autor: Portal_Games »

BOLLO pisze: 28 paź 2020, 10:31 Wiadomo kiedy konkretnie będzie dodruk Rising Sun?
Prawdopodobnie w listopadzie.
Mr_Fisq pisze: 29 paź 2020, 15:51 Ponieważ nie ma tematu na ogólną dyskusję o wydawnictwie, to napiszę tutaj:
Portal Games szanuję waszą decyzję odnośnie opowiedzenia się po jednej ze stron w konflikcie politycznym. Jesteście prywatnym biznesem - wasza decyzja.

Moją decyzją jako konsumenta jest natomiast rezygnacja z zakupu wydawanych przez was gier.
Jest to dla mnie o tyle smutna i bolesna decyzja, że wydaliście wiele bardzo dobrych gier, a kolejne już czekają w waszych zapowiedziach. Szkoda, naprawdę szkoda.
Jeżeli zapytałbyś mnie o zdanie, to odpowiedziałbym, że jestem za neutralnością firm w sporach politycznych, ale jednocześnie wspieram ludzi, którzy mają odwagę manifestować swoje poglądy. Nie chciałbym ciągnąć tego wywodu dłużej, bo to forum o grach planszowych.
Awatar użytkownika
Portal_Games
Posty: 71
Rejestracja: 06 sie 2020, 15:21
Been thanked: 81 times

Re: Portal Games - Plany wydawnicze 2020

Post autor: Portal_Games »

Obrazek

Dziś premiera dwóch nowych produktów od Portal Games. To dodatki do bestsellerowych gier: Robinson Crusoe oraz Monolith Arena!

- Skrzynia Skarbów to bezcenny zbiór dla każdego fana Robinsona Crusoe. Dzięki komponentom zawartym w pudełku, rozgrywka będzie jeszcze bardziej regrywalna i przewidywalna. Znajdziesz tutaj nie tylko dodatkowe karty do wtasowania do istniejących talii, ale także zupełnie nowe mechaniki. Wśród nich są między innym karty Przeszukiwania Plaży oraz karty Przygód Łowczego. W Skrzyni Skarbów znajdziesz także scenariusze, których nie było w podstawowej wersji gry Robinson Crusoe: Przygoda na Przeklętej Wyspie. A oprócz tego - dodatkowe żetony, znaczniki, ulepszenia schronienia, nowe postaci i pomocnicy.
http://bit.ly/SKRZYNIA_SKARBÓW
______
- Monolith Arena: Golemy to dodatek do cenionej gry strategicznej w postaci nowej, potężnej armii. Wcielisz się w rolę Konstruktora i stworzyć na arenie swoje potężne Golemy. Wyróżniają się one siłą i wytrzymałością, ale ogranicza ich proces budowy. Ta nowa Frakcja wprowadza do gry dwustrone żetony Golemów, które w momencie otrzymania ran zamiast zostać zniszczone zostają obrócone na stronę uszkodzoną.
https://bit.ly/MA_GOLEMY
Awatar użytkownika
Nidav
Posty: 704
Rejestracja: 14 sty 2016, 19:33
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 91 times
Been thanked: 338 times

Re: Portal Games - Plany wydawnicze 2020

Post autor: Nidav »

Mr_Fisq pisze: 29 paź 2020, 15:51 Ponieważ nie ma tematu na ogólną dyskusję o wydawnictwie, to napiszę tutaj:
Portal Games szanuję waszą decyzję odnośnie opowiedzenia się po jednej ze stron w konflikcie politycznym. Jesteście prywatnym biznesem - wasza decyzja.

Moją decyzją jako konsumenta jest natomiast rezygnacja z zakupu wydawanych przez was gier.
Jest to dla mnie o tyle smutna i bolesna decyzja, że wydaliście wiele bardzo dobrych gier, a kolejne już czekają w waszych zapowiedziach. Szkoda, naprawdę szkoda.

Edit:
@Portal poniżej: odpiszę w osobnym temacie, żeby tu nie spamować ludziom zainteresowanym planami wydawniczymi.
Ja za to nie dość, że szanuję decyzję Portalu, to i za nią dziękuję, bo mnie przykładowo zachęca to do tym większego kupowania ich gier - tak dla przeciwwagi. Oczywiście każdy ma prawo do własnej opinii - niemniej osobiście zachęcałbym odpisanie po prostu w wiadomości prywatnej do Portalu, zamiast zakładać kolejny temat, który będzie niebywale polityczny. Wątki pokroju parytetów, poprawności językowej itp. są tak niesamowicie polaryzujące, że jak w nie wchodziłem, to zawsze potem tego żałowałem.
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8740
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2651 times
Been thanked: 2332 times

Re: Portal Games - Plany wydawnicze 2020

Post autor: Curiosity »

Nidav pisze: 29 paź 2020, 16:57 zachęcałbym odpisanie po prostu w wiadomości prywatnej do Portalu, zamiast zakładać kolejny temat, który będzie niebywale polityczny.
... i pożyje nie dłużej niż 5 minut od założenia.

Proszę o zakończenie rozmów na temat polityki.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
litk
Posty: 847
Rejestracja: 30 lip 2018, 14:14
Has thanked: 177 times
Been thanked: 125 times

Re: Portal Games - Plany wydawnicze 2020

Post autor: litk »

Co z resztą promosek do Robinsona, kiedy będą dostępne?
Awatar użytkownika
tomuch
Posty: 1902
Rejestracja: 21 gru 2012, 03:17
Lokalizacja: zza winkla
Has thanked: 147 times
Been thanked: 172 times

Re: Portal Games - Plany wydawnicze 2020

Post autor: tomuch »

Mr_Fisq pisze: 29 paź 2020, 15:51 Moją decyzją jako konsumenta jest natomiast rezygnacja z zakupu wydawanych przez was gier.
Jest to dla mnie o tyle smutna i bolesna decyzja, że wydaliście wiele bardzo dobrych gier, a kolejne już czekają w waszych zapowiedziach. Szkoda, naprawdę szkoda.
A jeśli chcesz wyrzucić już wydane gry Portalu, które posiadasz, to ja chętnie je przyjmę. Na pewno nie godzi Ci się trzymać ich na swojej półce :mrgreen:

A teraz:
- czy Prezes wypowiadał się już na temat dodruku Barrage?
- czy w dalszym ciągu nowe promki do Robinsona mają być każda z osobna dostępne w sklepiku?
kolekcja
rabaty: Planszostrefa 11%, Planszomania 7%, 3trolle 7%, Rebel 5%, Cdp 5%, Aleplanszowki 5%, Mepel 5%
Awatar użytkownika
VivoBrezo
Posty: 781
Rejestracja: 11 sie 2019, 10:56
Has thanked: 155 times
Been thanked: 528 times
Kontakt:

Re: Portal Games - Plany wydawnicze 2020

Post autor: VivoBrezo »

tomuch pisze: 29 paź 2020, 18:30
A teraz:
- czy Prezes wypowiadał się już na temat dodruku Barrage?
- czy w dalszym ciągu nowe promki do Robinsona mają być każda z osobna dostępne w sklepiku?
Było wyżej. Info o dodruku Barrage nie będzie, póki jest fizycznie w sklepach. Skończy się to będą informować, czy i kiedy ;)
Cześć! Nie widzicie nas, ale możecie nas usłyszeć w podcaście Kości, Piony i Bastiony. Rozmawiamy o grach, które lubimy, bo życie jest za krótkie, na te słabe.
Kości, Piony i Bastiony Youtube
Kości, Piony i Bastiony Spotify
emka
Posty: 311
Rejestracja: 01 gru 2016, 23:24
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 30 times
Been thanked: 42 times

Re: Portal Games - Plany wydawnicze 2020

Post autor: emka »

Muszę obsmarować Portal, bo przesadzają. Już jakiś czas temu zauważyłam, że są wyjątkowo łasi na pieniądze (tak wiem, że wydawnictwo to biznes a nie instytucja charytatywna, ale ja nie o tym) i na każdym kroku to udowadniają:
- Detektyw sezon 1 - trzy "unikatowe" sprawy (no chyba nie takie unikatowe, skoro są w tym "Przyczyny Naturalne", które wcześniej już były dostępne) - czyli jak sprzedać to samo w różnym opakowaniu.
- Skrzynia Skarbów dostępna wyłącznie w sklepie Portalu, w innych sklepach dopiero w grudniu. Czy bonus w postaci żywicznych znaczników w przedsprzedaży Portalu nie byłby wystarczającą zachętą? Inne sklepy i tak ich nie miały i mieć nie będą.
Naprawdę wkurzyła mnie jednak błaha właściwie sprawa - kupiłam osobno same żywiczne znaczniki do Robinsona w sklepie wydawcy i okazuje się, że nie można dowiedzieć się, ile kosztuje wysyłka. W przypadku Poczty Polskiej jest podany tylko zakres cen od 9 do 17 zł w górę w zależności od wagi. Trzeba najpierw złożyć zamówienie, dopiero dowiesz się, ile zapłacisz. No dobra, zamówiłam, bo daawno temu kupiłam sporo dodatków i zapłaciłam za list 6 zł, to same znaczniki też powinny być w dolnej granicy. I co? 17 zł! Przepraszam, ale zwykły list, nawet polecony priorytetowy, zawierający małe i lekkie znaczniki nie kosztuje 17 zł. Słaba to zagrywka wyglądająca jak niskich lotów naciągactwo, co nie przystoi poważnemu wydawnictwu.
Nie idźcie tą drogą, bo zamiast przyciągać klientów - zniechęcacie ich do siebie.
Awatar użytkownika
Kwestor
Posty: 250
Rejestracja: 13 lis 2019, 14:38
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 186 times
Been thanked: 90 times

Re: Portal Games - Plany wydawnicze 2020

Post autor: Kwestor »

emka pisze: 30 paź 2020, 17:20 Muszę obsmarować Portal, bo przesadzają. Już jakiś czas temu zauważyłam, że są wyjątkowo łasi na pieniądze (tak wiem, że wydawnictwo to biznes a nie instytucja charytatywna, ale ja nie o tym) i na każdym kroku to udowadniają:
- Detektyw sezon 1 - trzy "unikatowe" sprawy (no chyba nie takie unikatowe, skoro są w tym "Przyczyny Naturalne", które wcześniej już były dostępne) - czyli jak sprzedać to samo w różnym opakowaniu.
- Skrzynia Skarbów dostępna wyłącznie w sklepie Portalu, w innych sklepach dopiero w grudniu. Czy bonus w postaci żywicznych znaczników w przedsprzedaży Portalu nie byłby wystarczającą zachętą? Inne sklepy i tak ich nie miały i mieć nie będą.
Naprawdę wkurzyła mnie jednak błaha właściwie sprawa - kupiłam osobno same żywiczne znaczniki do Robinsona w sklepie wydawcy i okazuje się, że nie można dowiedzieć się, ile kosztuje wysyłka. W przypadku Poczty Polskiej jest podany tylko zakres cen od 9 do 17 zł w górę w zależności od wagi. Trzeba najpierw złożyć zamówienie, dopiero dowiesz się, ile zapłacisz. No dobra, zamówiłam, bo daawno temu kupiłam sporo dodatków i zapłaciłam za list 6 zł, to same znaczniki też powinny być w dolnej granicy. I co? 17 zł! Przepraszam, ale zwykły list, nawet polecony priorytetowy, zawierający małe i lekkie znaczniki nie kosztuje 17 zł. Słaba to zagrywka wyglądająca jak niskich lotów naciągactwo, co nie przystoi poważnemu wydawnictwu.
Nie idźcie tą drogą, bo zamiast przyciągać klientów - zniechęcacie ich do siebie.
Skomentowałbym, ale może zamiast tego zapytam, czy to ma coś wspólnego z planami wydawniczymi, a jak nie, to czy można osobne wątki na takie dyskusje?
litk
Posty: 847
Rejestracja: 30 lip 2018, 14:14
Has thanked: 177 times
Been thanked: 125 times

Re: Portal Games - Plany wydawnicze 2020

Post autor: litk »

Skomentowałbym, ale może zamiast tego zapytam, czy to ma coś wspólnego z planami wydawniczymi, a jak nie, to czy można osobne wątki na takie dyskusje?
I dobrze że napisano to tutaj, bo tutaj portal właśnie zagląda i niech czyta. Poza tym sprawa jest związana z tematem - premiera skrzyni skarbów od portalu. A ja dodam jeszcze od siebie, w sprawie promosek do robinsona, była mowa od początku że wszystkie promoski będą dostępne po premierze skrzyni skarbów, a sytuacja teraz jest taka że dali tylko żetony z żywicy. Dzwonię do nich i się pytam kiedy będzie reszta, bo wolałbym kupić wszystko na raz to co mi brakuje a nie płacić za każdym razem za przesyłkę to się dowiaduję że będą dodawać tak jak im pasuje. Pytam się jak z dostępnością tych żetonów z żywicy, to słyszę że schodzą błyskawicznie. Myślę sobie że nie będę czekać aż się skończą i muszę kupić i zmarnować 10zł za przesyłkę. Tydzień się kończy a znaczniki dalej są w sklepie i mają się dobrze. Nawet jeśli nie mają wszystkiego od razu to mogli się wstrzymać i dodać wszystko do sklepiku za jednym razem (wszak to potężna ilość dobra), tak żeby ludzie mogli sobie spokojnie dokupić co im brakuje i nie naciągać na niepotrzebne koszty przesyłek które nie są małe. Koniec końców finał w moim przypadku będzie taki że mając 80% promosek do robinsona, chcąc uzupełnić braki to zapłacę 2x tyle ile bym wydał gdybym kupił samą skrzynię skarbów, tylko że 80% musiałbym wywalić na śmieci.
Ostatnio zmieniony 30 paź 2020, 18:44 przez litk, łącznie zmieniany 1 raz.
Grzess0
Posty: 146
Rejestracja: 20 sty 2020, 15:25
Has thanked: 52 times
Been thanked: 46 times

Re: Portal Games - Plany wydawnicze 2020

Post autor: Grzess0 »

emka pisze: 30 paź 2020, 17:20 Muszę obsmarować Portal, bo przesadzają. Już jakiś czas temu zauważyłam, że są wyjątkowo łasi na pieniądze (tak wiem, że wydawnictwo to biznes a nie instytucja charytatywna, ale ja nie o tym) i na każdym kroku to udowadniają:
- Detektyw sezon 1 - trzy "unikatowe" sprawy (no chyba nie takie unikatowe, skoro są w tym "Przyczyny Naturalne", które wcześniej już były dostępne) - czyli jak sprzedać to samo w różnym opakowaniu.
- Skrzynia Skarbów dostępna wyłącznie w sklepie Portalu, w innych sklepach dopiero w grudniu. Czy bonus w postaci żywicznych znaczników w przedsprzedaży Portalu nie byłby wystarczającą zachętą? Inne sklepy i tak ich nie miały i mieć nie będą.
Naprawdę wkurzyła mnie jednak błaha właściwie sprawa - kupiłam osobno same żywiczne znaczniki do Robinsona w sklepie wydawcy i okazuje się, że nie można dowiedzieć się, ile kosztuje wysyłka. W przypadku Poczty Polskiej jest podany tylko zakres cen od 9 do 17 zł w górę w zależności od wagi. Trzeba najpierw złożyć zamówienie, dopiero dowiesz się, ile zapłacisz. No dobra, zamówiłam, bo daawno temu kupiłam sporo dodatków i zapłaciłam za list 6 zł, to same znaczniki też powinny być w dolnej granicy. I co? 17 zł! Przepraszam, ale zwykły list, nawet polecony priorytetowy, zawierający małe i lekkie znaczniki nie kosztuje 17 zł. Słaba to zagrywka wyglądająca jak niskich lotów naciągactwo, co nie przystoi poważnemu wydawnictwu.
Nie idźcie tą drogą, bo zamiast przyciągać klientów - zniechęcacie ich do siebie.
Ja tu przesady nie widze - popyt podaż... jak sie sprzedaje to ceny idą w góre.

A poza tym jakiś był rabat dla tych, co przeszli te sprawę - a jak komuś drogo niech nie kupuje... a ci co jej nie przeszli, pewnie nie mają nic przeciwko (a sadzę że to większość osób)

Z tą skrzyną to też ciekawe... ja widze inne infirmacje:
https://portalgames.pl/pl/zapowiedzi
https://aleplanszowki.pl/dodatki-do-gie ... results=14
Nie piszą że to przedsprzedasz i jest opina że już przyszła :/ coś mi tu nie gra z Twoją wypowiedzią
Skąd ten grudzień?

A koszt przesyłki to akurat nie wiem jak jest naliczany, ale logika podpowiada, że zawsze będzie górna granica. Ja staram sie oszczędzać na przesyłkach zamawiając więcej naraz więc zwykle jest darmowa
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2820
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 841 times
Been thanked: 363 times

Re: Portal Games - Plany wydawnicze 2020

Post autor: Gromb »

Ale wiecie, że można wybrać odbiór osobisty i połączyć kilka zamówień w całość. Wtedy te pierwsze czekają na resztę do domówienia?
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
litk
Posty: 847
Rejestracja: 30 lip 2018, 14:14
Has thanked: 177 times
Been thanked: 125 times

Re: Portal Games - Plany wydawnicze 2020

Post autor: litk »

Ja staram sie oszczędzać na przesyłkach zamawiając więcej naraz więc zwykle jest darmowa
Gdy jest co, to chciałby się tak robić, rzecz jasna, ale tylko w rzadkich przypadkach, bo przy przebiciu 30% to bez sensu.
Ale wiecie, że można wybrać odbiór osobisty i połączyć kilka zamówień w całość. Wtedy te pierwsze czekają na resztę do domówienia?
Tydzień może i tak, ale nie przez nie wiadomo jak długi czas.
Grzess0
Posty: 146
Rejestracja: 20 sty 2020, 15:25
Has thanked: 52 times
Been thanked: 46 times

Re: Portal Games - Plany wydawnicze 2020

Post autor: Grzess0 »

Prawda ale jakieś maty czy inne fajne dodatki dostępne tylko w portalu można kupić, jako ze moja kolekcja jest jeszcze nie duża to mam z czego wybierać :D i czasem są całkiem niezłe promocje
krwlng
Posty: 438
Rejestracja: 12 sie 2018, 14:15
Has thanked: 111 times
Been thanked: 131 times

Re: Portal Games - Plany wydawnicze 2020

Post autor: krwlng »

Grzess0 pisze: 30 paź 2020, 18:31 Z tą skrzyną to też ciekawe... ja widze inne infirmacje:
https://portalgames.pl/pl/zapowiedzi
https://aleplanszowki.pl/dodatki-do-gie ... results=14
Nie piszą że to przedsprzedasz i jest opina że już przyszła :/ coś mi tu nie gra z Twoją wypowiedzią
Skąd ten grudzień?
Przypadek aleplanszowek to inna kwestia - wcześniej mieli w ofercie Big Boxa do O:NI, przy którym Portal zarzekał się że do kupienia wyłącznie w ich sklepiku. Najwyraźniej aleplanszowki kupują u nich w sklepiku i potem wrzucają do swojej oferty ;)
Grzess0
Posty: 146
Rejestracja: 20 sty 2020, 15:25
Has thanked: 52 times
Been thanked: 46 times

Re: Portal Games - Plany wydawnicze 2020

Post autor: Grzess0 »

Portal raczej nie ma jak zabronić komuś zakupu u nich i sprzedaży u siebie. Nie dał im poprostu żadnego specjalnego rabatu przy zakupie hurtowym.

Poza tym portal mówi (w zapowiedziach), że oficjalna premiera 29 października, więc dalej nie wiem skąd twn grudzień...
Zablokowany