Mysthea (Martino Chiacchiera, Marta Ciaccasassi)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Michito
Posty: 636
Rejestracja: 05 cze 2019, 15:54
Has thanked: 195 times
Been thanked: 175 times

Re: Mysthea (Martino Chiacchiera, Marta Ciaccasassi)

Post autor: Michito »

Zastanawia mnie czy taką samą ocenę dałbyś dla wydania, gdzie karty zawierają tylko ikony :wink:
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5239
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 526 times
Been thanked: 1846 times
Kontakt:

Re: Mysthea (Martino Chiacchiera, Marta Ciaccasassi)

Post autor: Gambit »

Michito pisze: 27 paź 2020, 21:32 Zastanawia mnie czy taką samą ocenę dałbyś dla wydania, gdzie karty zawierają tylko ikony :wink:
Nie wiem. Na szczęście nie musiałem grać tylko z ikonami. Nie wiem, czy szybko bym się przyzwyczaił, czy męczyłbym się dłużej, czy krócej. Na pewno brak fabularnego opisu na kartach questów byłby irytujący do granic.
Awatar użytkownika
Michito
Posty: 636
Rejestracja: 05 cze 2019, 15:54
Has thanked: 195 times
Been thanked: 175 times

Re: Mysthea (Martino Chiacchiera, Marta Ciaccasassi)

Post autor: Michito »

Niestety z informacji, które uzyskałem (rozmowa przez fanpage na FB):
Dzień dobry,
niestety nie planujemy innych wersji sprzedażowych.

Pozdrawiam,
(innych wersji=wersji gdzie karty posiadają tekst, ew. sprzedaż kart z tekstem jako oddzielny produkt)

wynika, że definitywnie sprzedawana wersja będzie zawierała tylko ikony. Wielka szkoda. Nie wiem jak sytuacja wygląda od kuchni i czy Galakta miała jakiekolwiek pole manewru co do samego wydania, ale ta decyzja spowoduje IMHO że gra nie będzie cieszyła się zainteresowaniem.
Awatar użytkownika
karawanken
Posty: 2362
Rejestracja: 28 wrz 2014, 19:53
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 75 times
Been thanked: 96 times

Re: Mysthea (Martino Chiacchiera, Marta Ciaccasassi)

Post autor: karawanken »

Tak się ostatnio zacząłem zastanawiać nad tą grą. Ale mam już kilka Area Control w mojej kolekcji (Blood Rage, Cry Havoc, Lords of Hellas) i zastanawiam się czy ta gra ma coś co ją odróżnia? Czy jest warta poznania czy to kolejna jak wiele gra z KS z ładnymi figurkami.
sajlenthill
Posty: 242
Rejestracja: 30 mar 2015, 12:50
Has thanked: 79 times
Been thanked: 22 times

Re: Mysthea (Martino Chiacchiera, Marta Ciaccasassi)

Post autor: sajlenthill »

A ja mam pytanie odnośnie aplikacji - czy to jest tylko jako coś dodatkowego czy niezbędne jest korzystanie z niej?
Awatar użytkownika
Tachion
Posty: 423
Rejestracja: 24 sty 2019, 00:16
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 168 times
Been thanked: 207 times

Re: Mysthea (Martino Chiacchiera, Marta Ciaccasassi)

Post autor: Tachion »

karawanken pisze: 28 lis 2020, 21:36 Tak się ostatnio zacząłem zastanawiać nad tą grą. Ale mam już kilka Area Control w mojej kolekcji (Blood Rage, Cry Havoc, Lords of Hellas) i zastanawiam się czy ta gra ma coś co ją odróżnia? Czy jest warta poznania czy to kolejna jak wiele gra z KS z ładnymi figurkami.
Posiadam BR oraz LoH z wymienionych przez Ciebie. I właśnie kupuję Mysthea. Dlaczego?
Jest to Area Control o innej mechanice niż wyżej wymienione. Występuje tutaj element deckbuildingu - aczkolwiek niewielki. Ale jest haczyk w tym podejściu - kupujesz mało kart (bo kupowanie większej ilości jest z punktu dostepnych akcji skrajnie nieoptymalne) za to bardzo mocno z nich korzystasz - towarzyszą Ci do końca gry.
Musisz sporo kombinować z punktowaniem, gdyż punktacja i pozycjonowanie jest bardzo, ale to bardzo ważne w tej grze. Dużo bardziej niż w tych powyżej.
Wyspy mogą się zamieniać miejscami, przechodzić można tylko między krainami tego samego typu na sasiednich wyspach. Ponadto punktacja jest odkrywana w trakcie gry. Po każdej rundzie ciągniemy i wykładamy kartę krainy i to na której jest pozycji decyduje ile punktów jest warta jej kontrola.
To chyba największe różnice i atuty gry.
Co do podobieństw to podobnie jak w LoH, bohaterowie mają umiejętność specjalną i poruszamy potworami po planszy, które też mają swoje efekty.
Do BR podobna jest w w tym aspekcie, że jest bardziej card-driven od LoH. Karty zagrywamy na więcej sposobów i to ich zasób jest istotny.

Co do wad to:
- dla wielu osób ikonografia jest niezrozumiała. Ja to lubię, ale na forum wiele osób umęczyło się strasznie. Szczęśliwie są karty pomocy.
- gra się wolno, przez co 4-osobowa gra może się ciągnąć. Jest jednak ten element rozwoju bohatera/armii i trzeba patrzeć co może przeciwnik i robi się z tego dużo więcej rozkminy niż w takim BR, gdzie po czasie grasz na automacie. Dla odmiany BR w 4 osoby błyszczy.
- raczej nie nadaje się dla 2 graczy. Najfajniej się gra w 3 osoby - to taka powtarzana przez wszystkich opinia odnośnie gry.
Majkel89
Posty: 108
Rejestracja: 30 cze 2016, 18:59
Been thanked: 3 times

Re: Mysthea (Martino Chiacchiera, Marta Ciaccasassi)

Post autor: Majkel89 »

Wydanie Galakty z ikonami czy tekst plus ikony?
Awatar użytkownika
Fiacik
Posty: 440
Rejestracja: 24 wrz 2013, 09:59
Has thanked: 66 times
Been thanked: 63 times

Re: Mysthea (Martino Chiacchiera, Marta Ciaccasassi)

Post autor: Fiacik »

Ikony, ale po jednej rozgrywce już wiadomo co i jak.
Awatar użytkownika
Błysk
Posty: 1405
Rejestracja: 19 cze 2010, 13:58
Has thanked: 154 times
Been thanked: 189 times

Re: Mysthea (Martino Chiacchiera, Marta Ciaccasassi)

Post autor: Błysk »

Ok, jestem po pierwszej grze. Na dwie osoby, więc jeszcze dużo nie napiszę, ale pierwsze wrażenia bardzo pozytywne.

Kilka dróg do punktowania, jest nad czym pomyśleć:
- walka z potworami
- zestrojenia
- utrzymanie kontroli
- walka między graczami
- punktowanie z kart (różne, za odrzucenie karty danego typu, za posiadanie konkretnych regionów w danym momencie).

Wykonanie jest świetne, zupełnie nie ma się do czego przyczepić. Tzn. ikonografii nie łapię, z drugiej strony moja druga połowa o wiele szybciej ją ogarnęła i w połowie gry większość już znała bez patrzenia w instrukcję. Gra jest przepiękna i karty są dobrej jakości. STOP! Jest jeden minus: jestem pewien, że na 3/4 graczy figurki się nie pomieszczą na planszy, nawet na dwóch w niektórych miejscach było ciasno.

Jest kilka nieścisłości w zasadach, albo raczej nie są wyrażone dosyć jasno. Np. czy jedynym wyjściem na zebranie kart z discarda to koniec ery? Jak dokładnie zagrywać karty na punkty dowodzenia i jednocześnie efekt (np. w FAQ jest to wyjaśnione i jest zrozumiałe- chociaż wcale nie intuicyjne jak dla mnie).

Generalnie czekam na partię na 3/4 osoby, bo gra ma wielki potencjał. Tylko widzę też tendencje do wiecznego zamulania, więc trzeba albo odpowiednią ekipę, albo uzbroić się w cierpliwość. Niby mamy tylko dwie akcje do wykonania na turę, ale czasami serio można długo się zastanawiać, które akcje i jak wykonać.

Szkoda, że właściwie póki co gra przechodzi bez echa, ale może jeszcze coś się ruszy. ;)
Awatar użytkownika
Szewa
Posty: 866
Rejestracja: 10 sie 2016, 12:33
Has thanked: 353 times
Been thanked: 501 times

Re: Mysthea (Martino Chiacchiera, Marta Ciaccasassi)

Post autor: Szewa »

I ja dorzucę swoje trzy grosze, bo dane mi było rozegrać partię 3 osobową.
Grea jest fenomenalnym euro-area majority i czuje, że może wykopać Blood Rage z mojej kolekcji, gdyż daje dużo więcej możliwości podczas gry.

Na plusy:
- deckbuilding - karty kupujemy podczas rozgrywki (są 4 rodzaje kart) i możemy je wykorzystać dla punktów/dla umiejętności/obu tych rzeczy,
- asymetria graczy jest budowana podczas rozgrywki (karty, które zakupiliśmy mogą dać dodatkowe akcje specjalne/ulepszenie jednostek),
- a jak już jesteśmy przy deckbuildingu to jeszczę napiszę o wysokiej kombogenności, bo to co można zrobić podczas gry jest piękne,
- punktacja zmienia się co runde, więc zabunkrowanie się na jednej wyspie jest skrajnie nieopłacalne,
- zmienna mapa dodaje opcji taktycznych (każda wyspa ma trzy rodzaje terenu, a między wyspami możemy się przemieszczać tylko na taki sam teren), gdyż można albo ułatwiać sobie zasiedlanie wysp albo dokuczać rywalom,

Na minus:
- ikonografia jest ciężka i co chwilę trzeba rzucać okiem na pomoc gracza (podobno po 2-3 partiach już intuicyjnie się do tego podchodzi),
- ostatni gracz ma przewagę w ostatnim ruchu, bo widzi jak są ustawieni ini gracze i może optymalnie ustwić jednostki pod punktowanie za kontrole terenu,

Współgracze podczas partii w I i II rundzie dublowali mnie na punktach, w III rundzie dzięki optymalizacji i kombinacjom udało mi się to nadrobić oraz ostatecznie skończyć na 2 miejscu (235-227-182).
To jest opinia na podstawie jednej gry na 3 graczy, mam nadzieje zagrać w to niedługo jeszcze z 2-3 razy, aby zweryfikować pierwszą ocenę ;)
Top10:
1. A Song of Ice & Fire 2. Wojna o pierścień 3. Dominant Species 4. Brass: Birmingham 5. A Game of Thrones 2ed 6.Pax Renaissance 2ed 7. Tyrants of the Underdark 8. Zombicide:2nd 9. Empires: Age of Discovery
Honorowa: Lotr LCG
Awatar użytkownika
bexolini
Posty: 219
Rejestracja: 02 kwie 2020, 23:04
Has thanked: 63 times
Been thanked: 138 times

Re: Mysthea (Martino Chiacchiera, Marta Ciaccasassi)

Post autor: bexolini »

Ja również się wypowiem, jestem obecnie po 1 partii dwuosobowej i jestem gra bardzo pozytywnie zaskoczony. Wykonanie zdecydowanie na plus, figurki, plansze na bardzo dobrym poziomie. Przed zakupem bałem się tej ikonografii o której tak wiele osób pisze czy mówi ale szczerze mówiąc ja z tym problemu jakiegoś nie miałem większość zależności w ikonach idzie załapać w kilka rund ale faktem jest ze niektóre ciężko ogarnąć i trzeba sprawdzić na pomocy gracza ale to absolutnie nie zabrało mi funu z gry. Gra jest unikalnym połączeniem area control z euro którego w swojej kolekcji nie mam. Naprawdę gra daje mnóstwo możliwości do punktowania. Polecam spróbować każdemu bo warto.
Ostatnio zmieniony 22 gru 2020, 10:25 przez bexolini, łącznie zmieniany 1 raz.
Mój wątek sprzedażowy: viewtopic.php?f=65&t=66909
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5239
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 526 times
Been thanked: 1846 times
Kontakt:

Re: Mysthea (Martino Chiacchiera, Marta Ciaccasassi)

Post autor: Gambit »

Widok pustych kart Zadań z samymi ikonami w polskiej wersji jest cholernie smutny i przygnębiający. Niezależnie od tego jak szybko da się ogarnąć ikonografię, ten jeden ruch odebrał grze sporo uroku.
Awatar użytkownika
Szewa
Posty: 866
Rejestracja: 10 sie 2016, 12:33
Has thanked: 353 times
Been thanked: 501 times

Re: Mysthea (Martino Chiacchiera, Marta Ciaccasassi)

Post autor: Szewa »

Gambit pisze: 22 gru 2020, 10:03 Widok pustych kart Zadań z samymi ikonami w polskiej wersji jest cholernie smutny i przygnębiający. Niezależnie od tego jak szybko da się ogarnąć ikonografię, ten jeden ruch odebrał grze sporo uroku.
Ah faktycznie, zapomniałem! To też jest dodatkowy minus.
nie rozumiem skąd ten zabieg z ikonografią, skoro i tak wszystkie umiejętności z kart zostały przetłumaczone i są na oddzielnej karcie pomocy.
Top10:
1. A Song of Ice & Fire 2. Wojna o pierścień 3. Dominant Species 4. Brass: Birmingham 5. A Game of Thrones 2ed 6.Pax Renaissance 2ed 7. Tyrants of the Underdark 8. Zombicide:2nd 9. Empires: Age of Discovery
Honorowa: Lotr LCG
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11034
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3379 times
Been thanked: 3270 times

Re: Mysthea (Martino Chiacchiera, Marta Ciaccasassi)

Post autor: japanczyk »

Szewa pisze: 22 gru 2020, 10:16 nie rozumiem skąd ten zabieg z ikonografią
$$$$
oszczednosc przy miedzynarodowym druku
bowie
Posty: 489
Rejestracja: 01 mar 2017, 23:43
Has thanked: 225 times
Been thanked: 63 times

Re: Mysthea (Martino Chiacchiera, Marta Ciaccasassi)

Post autor: bowie »

Gambit pisze: 22 gru 2020, 10:03 Widok pustych kart Zadań z samymi ikonami w polskiej wersji jest cholernie smutny i przygnębiający. Niezależnie od tego jak szybko da się ogarnąć ikonografię, ten jeden ruch odebrał grze sporo uroku.
Co na to Planszówkowy Dobromir? Swego czasu spolszczył nawet Battle for Rokugan :D
Awatar użytkownika
Fiacik
Posty: 440
Rejestracja: 24 wrz 2013, 09:59
Has thanked: 66 times
Been thanked: 63 times

Re: Mysthea (Martino Chiacchiera, Marta Ciaccasassi)

Post autor: Fiacik »

Szewa pisze: 22 gru 2020, 10:16
Gambit pisze: 22 gru 2020, 10:03 Widok pustych kart Zadań z samymi ikonami w polskiej wersji jest cholernie smutny i przygnębiający. Niezależnie od tego jak szybko da się ogarnąć ikonografię, ten jeden ruch odebrał grze sporo uroku.
Ah faktycznie, zapomniałem! To też jest dodatkowy minus.
nie rozumiem skąd ten zabieg z ikonografią, skoro i tak wszystkie umiejętności z kart zostały przetłumaczone i są na oddzielnej karcie pomocy.
U nas w trakcie drugiej rozgrywki już mało kto używał kart pomocy. Dodałbym tylko małą listę ze wszystkimi możliwymi ikonami i ich działaniem, te duże karty są nieporęczne.
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2825
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 846 times
Been thanked: 363 times

Re: Mysthea (Martino Chiacchiera, Marta Ciaccasassi)

Post autor: Gromb »

A jak u Was z czasem gry? Ja z minusów dodałbym jeszcze długi czas gry. Gra czteroosobowa to ok 4,5 h ( w naszym wykonaniu) Pewnie dlatego, że wertowaliśmy Instrukcję/ telefon z aplikacją (instrukcją) w poszukiwaniu znaczenia kart.
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
Awatar użytkownika
Szewa
Posty: 866
Rejestracja: 10 sie 2016, 12:33
Has thanked: 353 times
Been thanked: 501 times

Re: Mysthea (Martino Chiacchiera, Marta Ciaccasassi)

Post autor: Szewa »

2,5h na 3 osoby.
2 osobowa partia to czas około 2h, ale z tego co znajomi mówią to można zejść do 1,5h.
Top10:
1. A Song of Ice & Fire 2. Wojna o pierścień 3. Dominant Species 4. Brass: Birmingham 5. A Game of Thrones 2ed 6.Pax Renaissance 2ed 7. Tyrants of the Underdark 8. Zombicide:2nd 9. Empires: Age of Discovery
Honorowa: Lotr LCG
bowie
Posty: 489
Rejestracja: 01 mar 2017, 23:43
Has thanked: 225 times
Been thanked: 63 times

Re: Mysthea (Martino Chiacchiera, Marta Ciaccasassi)

Post autor: bowie »

Co tu tak cicho o tej fenomenalnej grze? Jak dla mnie jedno z większych pozytywnych zaskoczeń z tego roku. Porównania z Blood Rage jak najbardziej na miejscu, ale na pewno Mysthea jest wagi cięższej.
Warto zaznaczyć, żę edycja Galakty, to tzw. Essential edition, czyli wersja bez 3 potworów i części SG z kickstarera. Przyznam, że zastanawiam się czy nie ściągnąć skądś wersji kickstarerowej
i tylko te nieszczęsne ikony zamiast tekstu...
Awatar użytkownika
Błysk
Posty: 1405
Rejestracja: 19 cze 2010, 13:58
Has thanked: 154 times
Been thanked: 189 times

Re: Mysthea (Martino Chiacchiera, Marta Ciaccasassi)

Post autor: Błysk »

bowie pisze: 30 gru 2020, 01:17 Co tu tak cicho o tej fenomenalnej grze? Jak dla mnie jedno z większych pozytywnych zaskoczeń z tego roku. Porównania z Blood Rage jak najbardziej na miejscu, ale na pewno Mysthea jest wagi cięższej.
Warto zaznaczyć, żę edycja Galakty, to tzw. Essential edition, czyli wersja bez 3 potworów i części SG z kickstarera. Przyznam, że zastanawiam się czy nie ściągnąć skądś wersji kickstarerowej
i tylko te nieszczęsne ikony zamiast tekstu...
Potwory można domówić na stronie producenta. Poza tym nie wiem czego brakuje jeszcze, ale teraz mi smutno... ;)
Awatar użytkownika
Szewa
Posty: 866
Rejestracja: 10 sie 2016, 12:33
Has thanked: 353 times
Been thanked: 501 times

Re: Mysthea (Martino Chiacchiera, Marta Ciaccasassi)

Post autor: Szewa »

bowie pisze: 30 gru 2020, 01:17 Co tu tak cicho o tej fenomenalnej grze? Jak dla mnie jedno z większych pozytywnych zaskoczeń z tego roku. Porównania z Blood Rage jak najbardziej na miejscu, ale na pewno Mysthea jest wagi cięższej.
Warto zaznaczyć, żę edycja Galakty, to tzw. Essential edition, czyli wersja bez 3 potworów i części SG z kickstarera. Przyznam, że zastanawiam się czy nie ściągnąć skądś wersji kickstarerowej
i tylko te nieszczęsne ikony zamiast tekstu...
Nie mam pojęcia czemu o niej tak cicho. Zagrałem kolejną rozgrywkę na 3 osoby i jestem jeszcze bardziej zachwycony tą grą :D Deckbuilding i asymetria budowana podczas rozgrywki są fenomenalne!
Błysk pisze: 30 gru 2020, 02:24 Potwory można domówić na stronie producenta. Poza tym nie wiem czego brakuje jeszcze, ale teraz mi smutno... ;)
:O
Dzięki za informacje! Sprawdziłem i faktycznie można domówić potwory, 22E za paczkę (3 potwory) + wysyłka, która nie zmienia się niezależnie od ilości zamówionych boxów (12.5Euro). Coś trzeba będzie pomyśleć :D
Top10:
1. A Song of Ice & Fire 2. Wojna o pierścień 3. Dominant Species 4. Brass: Birmingham 5. A Game of Thrones 2ed 6.Pax Renaissance 2ed 7. Tyrants of the Underdark 8. Zombicide:2nd 9. Empires: Age of Discovery
Honorowa: Lotr LCG
bowie
Posty: 489
Rejestracja: 01 mar 2017, 23:43
Has thanked: 225 times
Been thanked: 63 times

Re: Mysthea (Martino Chiacchiera, Marta Ciaccasassi)

Post autor: bowie »

Precyzując, nie wiem czy edycja Galakty, to jest Essential edition okrojone z części stretch goali, ale brakuje na pewno:
- trzech potworów (możliwe do dokupienia osobno u producenta)
- drewnianych znaczników: energii (5 szt.), doświadczenia (5 szt.) oraz fortyfikacji (20 szt.) wraz z woreczkiem
W SG było też 16 kart dowodzenia, w instrukcji z KS i Galakty, ilość kart dowodzenia jest taka sama: 80 sztuk. Z tym, że sądząc po rysunkach zamieszczonych na stronie KS, na pewno 6 jest w polskiej edycji. Co do pozostałych dziesięciu, to nie mam pewności, bo być może finalna wersja kart różni się od tych co zostało zaprezentowane jako SG.
Ostatnio zmieniony 30 gru 2020, 21:20 przez bowie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tomp
Posty: 2098
Rejestracja: 26 kwie 2020, 21:49
Has thanked: 275 times
Been thanked: 434 times

Re: Mysthea (Martino Chiacchiera, Marta Ciaccasassi)

Post autor: tomp »

bowie pisze: 30 gru 2020, 13:17 (...)
W SG było też 16 kart dowodzenia, w instrukcji z KS i Galakty, ilość kart dowodzenia jest taka sama: 80 sztuk. Z tym, że sądząc po rysunkach zamieszczonych na stronie KS, na pewno 6 jest w polskiej edycji. Co do pozostałych dziewięciu, to nie mam pewności, bo być może finalna wersja kart różni się od tych co zostało zaprezentowane jako SG.
Niektóre sklepy sprzedawały Mysthea z tymi dodatkowymi 9 kartami
Czy to są te, których ci brakuje ?
Zachęcam do poznania skali ocen BGG
Awatar użytkownika
Tachion
Posty: 423
Rejestracja: 24 sty 2019, 00:16
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 168 times
Been thanked: 207 times

Re: Mysthea (Martino Chiacchiera, Marta Ciaccasassi)

Post autor: Tachion »

tomp pisze: 30 gru 2020, 17:44
bowie pisze: 30 gru 2020, 13:17 (...)
W SG było też 16 kart dowodzenia, w instrukcji z KS i Galakty, ilość kart dowodzenia jest taka sama: 80 sztuk. Z tym, że sądząc po rysunkach zamieszczonych na stronie KS, na pewno 6 jest w polskiej edycji. Co do pozostałych dziewięciu, to nie mam pewności, bo być może finalna wersja kart różni się od tych co zostało zaprezentowane jako SG.
Niektóre sklepy sprzedawały Mysthea z tymi dodatkowymi 9 kartami
Czy to są te, których ci brakuje ?
To nie mogą być te, gdyż te 9 kart jest z Dice Tower 2020 Promo i nie było ich na KS.
Awatar użytkownika
Błysk
Posty: 1405
Rejestracja: 19 cze 2010, 13:58
Has thanked: 154 times
Been thanked: 189 times

Re: Mysthea (Martino Chiacchiera, Marta Ciaccasassi)

Post autor: Błysk »

A ma ktoś opis tych kart? Bo żółtych nie rozumiem i nie znalazłem takich ikonek na innych (opisanych w instrukcji) kartach. :)
ODPOWIEDZ