Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
MsbS
Posty: 884
Rejestracja: 30 mar 2008, 17:34
Has thanked: 55 times
Been thanked: 73 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: MsbS »

Na etapie podstawki planu zawsze są wielkie. Ale szybko sprzedaż spada i firmom się nie opłaca wydawać dodatków. Normalna sprawa. Nie mam do nich pretensji, ale wezmę to pod uwagę decydując się na wersję PL vs EN.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11055
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3382 times
Been thanked: 3275 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: japanczyk »

Ale wiesz, że zapowiedzieli wszystkie retailowe dodatki ktore maja wyjść? Wiec calosc poza SG i dwoma dodatkami KS ex wyjdzie po polsku
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8766
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2681 times
Been thanked: 2360 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: Curiosity »

Tak, X-menów.

Tzn. nie ogłosił, ale robi tak oczywiste aluzje, to to na bank będzie to.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
MsbS
Posty: 884
Rejestracja: 30 mar 2008, 17:34
Has thanked: 55 times
Been thanked: 73 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: MsbS »

OK, to trochę faktycznie moje obawy uspokoiliście. Może się skuszę na wersję PL.

EDIT: co schłodziło jednak znowu mój entuzjazm: przypomniałem sobie Portalcon z 2019 i zapowiedź wydania RftG i wszystkich dodatków jeszcze w 2019.
Awatar użytkownika
noowy
Posty: 465
Rejestracja: 07 paź 2004, 16:28
Has thanked: 72 times
Been thanked: 142 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: noowy »

Bardzo miła niespodzianka z polską wersją i to od razu z wszystkimi dodatkami. Sam czekam na wersję z KS, ale gra jest świetna (samą podstawką mamy już prawe 50 partii) i cieszę się, że będzie tanio(?) i łatwo dostępna w Polsce. Ciekawe jak dokładnie wypdanie cenowo i jak się u nas przyjmie. No i też ciekawe co z KS exclusiwów Portal wrzuci do przedsprzedaży :) (oby jakiś złoczyńców)
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11055
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3382 times
Been thanked: 3275 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: japanczyk »

noowy pisze: 25 sty 2021, 07:56 Bardzo miła niespodzianka z polską wersją i to od razu z wszystkimi dodatkami. Sam czekam na wersję z KS, ale gra jest świetna (samą podstawką mamy już prawe 50 partii) i cieszę się, że będzie tanio(?) i łatwo dostępna w Polsce. Ciekawe jak dokładnie wypdanie cenowo i jak się u nas przyjmie. No i też ciekawe co z KS exclusiwów Portal wrzuci do przedsprzedaży :) (oby jakiś złoczyńców)
To jest produkt, w którym ciezko bedzie wrzucic KS exy, bo bonusy tym razem nie maja oddzielnych pudełek, tylko swoje miejsca w KSowych wypraskach
No ale zobaczymy - wydaje mi sie, ze zaoferuja po prostu nizsza cene w przedsprzedazy
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 605
Rejestracja: 21 lut 2014, 15:16
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: bubu »

japanczyk pisze: 25 sty 2021, 08:04 To jest produkt, w którym ciezko bedzie wrzucic KS exy, bo bonusy tym razem nie maja oddzielnych pudełek, tylko swoje miejsca w KSowych wypraskach No ale zobaczymy - wydaje mi sie, ze zaoferuja po prostu nizsza cene w przedsprzedazy
Albo dodadzą Infinity Gaunlet jak ktoś weźmie komplet.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11055
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3382 times
Been thanked: 3275 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: japanczyk »

bubu pisze: 25 sty 2021, 13:51 Albo dodadzą Infinity Gaunlet jak ktoś weźmie komplet.
Nie widze tego - to dodatek za 30$, a nie troll za 14$ czy orphan gang za 15$ ;-) Ale kto wie czym portal zaskoczy.
Awatar użytkownika
noowy
Posty: 465
Rejestracja: 07 paź 2004, 16:28
Has thanked: 72 times
Been thanked: 142 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: noowy »

Moje spostrzeżenia po 50+ partiach:

- Nie wyobrażam sobie grać na innym poziomie niż heroiczny. Dopiero wtedy gra stanowi odpowiednie wyzwanie i wymusza odpowiedni poziom kombinowania, chociaż nadal nie należy do szczególnie trudnych (wygrywamy 70% gier). Przede wszystkim jednak odrzucenie kart Wild sprawia, że bohaterowie różnią się od siebie, a nie że każdy może robić wszystko. Specjal Kapitana Ameryki mocno zyskuje na znaczeniu, żetony od Iron Man'a też, ta dwójka bohaterów przestaje być słabsza. Imho jeśli grać, to tylko 10-kartowymi taliami.

- Zdecydowanie najlepiej gra się nam na 4 bohaterów (moja ulubiona opcja to 2 graczy, każdy prowadzi 2 bohaterów wykonując ruch najpierw jednym, później drugim). Złoczyńcy mają wtedy sporą ilość hp i nie padają "na hita", końcowa walka potrafi być emocjonująca. Na planszy więcej ciekawego się dzieje. Ekipa bohaterów jest przygotowana na większość przypadków i są szersze możliwości reakcji na ruchu złola. Nie trafiają się niesprawiedliwe układy typu Hulk + Cpt Marvel vs Taskmaster. Przy 10-kartowym taliach nie ma też problemu ze zbyt szybkim wyczerpaniem się kart (przy grze na 2 bohaterów nigdy nie dotrwamy do końcowych rund).

- Gra jest dosyć losowa. Jedną partię możemy zakończyć przegraną, żeby w kolejnej, przy takim samym układzie wygrać w 6 rundach. Ultron jest zdecydowanie najłatwiejszy. Jeśli mamy w składzie Hulka to praktycznie auto-win, ale nawet bez niego nie powinno być problemów. Czasami bywa blisko, ale nie pamiętam kiedy z nim przegraliśmy. Red Skull już czasami potrafi być większym problemem. Kilka razy dopadła nas nieprzyjemna losowość i jeszcze przed pierwszym ruchem nasza sytuacja mocno się komplikowała lub stawała się wręcz beznadziejna (4 żetony kryzysu od Brainwashing + BAM od Crossbones'a). Taskmaster jest zdecydowanie najtrudniejszy. Jeśli czasem przegramy, to głównie z nim. Jak zacznie dorzucać żetony kryzysu w najgorszych możliwych miejscach i gdy jeszcze nie ma w grze lokacji Shield HQ, wtedy potrafi być ciężko.

- Po 50+ partiach regrywalność trochę się dla mnie wyczerpała, ale synowi nigdy partii nie odmówię (on cały czas bawi się świetnie, nie widać oznak znudzenia). Nadal zagram z ochotą, bo gra jest świetna, ale nie mogę się już doczekać dodatków z KS i urozmaicenia. Liczba wrogów wzrośnie z 3 do 28(?), a bohaterów z 7 do 57(?), dojdą wszystkie dodatkowe tryby, wtedy grania będzie na lata.
mordajeza
Posty: 364
Rejestracja: 19 lut 2019, 13:16
Has thanked: 173 times
Been thanked: 251 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: mordajeza »

noowy pisze: 02 lut 2021, 05:55 - Po 50+ partiach regrywalność trochę się dla mnie wyczerpała, ale synowi nigdy partii nie odmówię (on cały czas bawi się świetnie, nie widać oznak znudzenia).
Wybacz, jeśli zbyt osobiście, ale ile syn ma lat? Moi mają 5 i 7. Straszy już grywa u w trudniejsze tytuły, ale zastanawiam się, czy ta gra nie byłaby dobra na wyciągnięcie młodszego (a za 2-3 również ich najmłodszej siostry). Wszyscy są fanami superbohaterów.
Awatar użytkownika
noowy
Posty: 465
Rejestracja: 07 paź 2004, 16:28
Has thanked: 72 times
Been thanked: 142 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: noowy »

Syn ma 7 lat. Myślę, że z 5-latkiem też będzie można zagrać. Wszystkie informacje są jawne, zawsze można podpowiedzieć ruch. Zdolności specjalnych nie ma dużo i są tematyczne, więc dzieci łatwo je zapamiętują. Gra jest na tyle krótka, że 5-latek powinien przy niej wysiedzieć.
gwizdon13
Posty: 8
Rejestracja: 18 lis 2019, 19:43

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: gwizdon13 »

Kiedy ma ruszyć przedsprzedaż Marvel United w wersji polskiej?
Andarist
Posty: 446
Rejestracja: 08 gru 2014, 19:39
Has thanked: 3 times
Been thanked: 8 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: Andarist »

Zapowiedziany zostal nowy KS Marvel United - X-men. No tam maja materialu na figurki 🤣
Poszukuję: Na Chwale Rzymu - Zona Senatora (Mloda)
pioter123
Posty: 109
Rejestracja: 30 gru 2019, 13:38
Has thanked: 48 times
Been thanked: 10 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: pioter123 »

noowy pisze: 20 wrz 2020, 09:08 Moje spostrzeżenia po 7 partiach (2 i 3 osobowych) razem z moimi pociechami (prawie 7 lat).
A na pudelku 14+. Z czego to wynika? Az tak zawyzona granica wieku czy trafily sie wyjatkowo zdolne 7latki? ;)
kurzyszpon
Posty: 154
Rejestracja: 20 mar 2015, 15:06
Lokalizacja: Luboń / czasem Poznań
Has thanked: 39 times
Been thanked: 10 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: kurzyszpon »

pioter123 pisze: 24 mar 2021, 00:04
noowy pisze: 20 wrz 2020, 09:08 Moje spostrzeżenia po 7 partiach (2 i 3 osobowych) razem z moimi pociechami (prawie 7 lat).
A na pudelku 14+. Z czego to wynika? Az tak zawyzona granica wieku czy trafily sie wyjatkowo zdolne 7latki? ;)
Przy takim oznaczeniu produkt nie musi posiadać certyfikatu CE na rynku UE, co pewnie ułatwia całą papierologię ( opłaty prawdopodobnie też) związaną z produkcją.
kurzyszpon
Posty: 154
Rejestracja: 20 mar 2015, 15:06
Lokalizacja: Luboń / czasem Poznań
Has thanked: 39 times
Been thanked: 10 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: kurzyszpon »

kurzyszpon pisze: 24 mar 2021, 06:54
pioter123 pisze: 24 mar 2021, 00:04
noowy pisze: 20 wrz 2020, 09:08 Moje spostrzeżenia po 7 partiach (2 i 3 osobowych) razem z moimi pociechami (prawie 7 lat).
A na pudelku 14+. Z czego to wynika? Az tak zawyzona granica wieku czy trafily sie wyjatkowo zdolne 7latki? ;)
Przy takim oznaczeniu produkt nie musi posiadać certyfikatu CE na rynku UE, co pewnie ułatwia całą papierologię ( opłaty prawdopodobnie też) związaną z produkcją.
Hmm, chociaż w tym przypadku taki certyfikat jest :).
Awatar użytkownika
noowy
Posty: 465
Rejestracja: 07 paź 2004, 16:28
Has thanked: 72 times
Been thanked: 142 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: noowy »

A na pudelku 14+. Z czego to wynika? Az tak zawyzona granica wieku czy trafily sie wyjatkowo zdolne 7latki? ;)
Mocno zawyżona, pewnie chodzi o sprawy, o których pisze kurzyszpon. Na BGG gracze oceniają na 8+, ale jeśli dziecko jest ograne (a chyba wielu z nas bombardowało swoje pociechy przeróżnymi planszówkami od najmłodszych lat :)) to spokojnie można grać z jeszcze młodszymi - mój 7-latek spokojnie ogarnia na poziomie heroic, gra świadomie planując ruchy i trzymając się ogólnego planu na pokonanie złoła, niewiele mu się wtrącam.
Planszonauta
Posty: 5
Rejestracja: 19 gru 2020, 18:05
Been thanked: 19 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: Planszonauta »

Kilka słów ode mnie na temat Rękawicy Tandetności Nieskończoności

https://www.youtube.com/watch?v=r9UcHZTZpek

Obrazek
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8766
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2681 times
Been thanked: 2360 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: Curiosity »

Maty dojechały!

Obrazek
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
eltadziko
Posty: 363
Rejestracja: 18 lis 2014, 22:05
Lokalizacja: Oława
Has thanked: 125 times
Been thanked: 79 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: eltadziko »

Ktoś się już zastanawiał nad jakąś organizacją tych wszystkich elementów w pudełkach? Oryginalne rozłożenie, czyli wszystkiego po trochu w każdym pudełku, wydaje się dość mało wygodnym pomysłem :/ Zwłaszcza, że oryginalny insert w pudełku od podstawki jest beznadziejny na żetony (przydałoby się coś innego z podziałem na typy żetonów).
Nie mam całej kolekcji (nie mam dodatku ze Spidermanem, Thorem i Sinister Six) i myślałem, że może to jakoś upchnę do pudełka od podstawki i od stretch goali (no może oprócz Rękawicy :P), ale wczoraj jak przymierzałem elementy, to średnio to widzę :/ To znaczy dałoby radę, gdyby figurki wrzucać luzem, ale wydaje mi się to słabym pomysłem.

Jak Wy planujecie zorganizować swoją kolekcję? ;P
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11055
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3382 times
Been thanked: 3275 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: japanczyk »

Mam nadzieje ze longman76 cos ogarnie ;) wiem ze ma swoj pledge wiec moze cos wykmini ;-D
kurzyszpon
Posty: 154
Rejestracja: 20 mar 2015, 15:06
Lokalizacja: Luboń / czasem Poznań
Has thanked: 39 times
Been thanked: 10 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: kurzyszpon »

A macie może jakiś patent / podpowiedź jak zabezpieczyć papierowe lokacje? Jakieś laminaty, zaokrąglanie rogów.

Przez to, że są z ostrymi rogami, to mimo że dmuchamy i chuchamy, to coś czuje, że nie unikniemy uszkodzeń :/
Awatar użytkownika
noowy
Posty: 465
Rejestracja: 07 paź 2004, 16:28
Has thanked: 72 times
Been thanked: 142 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: noowy »

Ograliśmy na razie 4 retailowe dodatki ograniczając się w danym momencie tylko do zawartości z danego dodatku.

Enter the Spider-Verse
Bilans 1-4. Green Goblin to bestia. Żaden ze złoli z podstawki ani z 3 pozostałych normalnych dodatków nawet się do niego nie zbliża. BAM na każdej karcie, sporo dokładanych cywilów i bandziorów, karty zwiększające hp i wzmacniające BAM do 3(!!!) dmg, karty threat w większości upierdliwe - no ciężko jest! Na 4 bohaterów nam się nie udało, nie były to sromotne porażki, bywaliśmy blisko, ale gdy Goblin atakował co 2 nasze karty, był jednak nie do zatrzymania. Dopiero na 3 bohaterów bez Spider-hama nam się udało.
Z racji wysokiego poziomu trudności trybu z reporterami jeszcze nie spróbowaliśmy.
Trójka podstawowych bohaterów fajnie się uzupełnia, gra się nimi przyjemnie. Naszym ulubieńcem został spider-man ze świetnymi specjalami. Ekskluzywny Spider-ham jest beznadziejny, zdecydowanie najsłabsza postać, jaką graliśmy dotychczas (mało symboli na kartach, moc z anulowaniem przemieszczenia złoczyńcy mocno sytuacyjna, na Green Goblina praktycznie nieprzydatna, inne specjale też średniawe).

Guardians of the Galaxy Remix
Bilans 4-0. Ronan jest ciekawy i teoretycznie może być groźny. Przy braku opcji na leczenie bohaterów Ronan będzie totalnym rzeźnikiem. W dodatku jednak jest sporo możliwości kontrowania Ronana (Xandar leczy do 3 kart, inna lokacja pozwala dobrać kartę za żeton akcji, Groot ma 3 x specjal pozwalający dobrać mu oraz innemu bohaterowi kartę) i wszystkie 4 wygrane (3-4 bohaterów) były dosyć pewne i spokojne.
Tryb Plan B bardzo mi się podobał, trudniejsze misje oraz alternatywny sposób wygranej fajnie wzbogacają grę, świetny moduł.
Wszystkimi bohaterami grało się bardzo dobrze. Ulubieńcem został Groot (jedna z 3 mocy na każdej karcie, bardzo dużo dobrego wnosi do drużyny, ciekawe wybory), ale pozostali też dają radę. Rocket i Gamora wykorzystujący podwójnie swoje żetony potrafią epicko zagrać (Gamora przykładająca Ronanowi za 10 hp robi wrażenie).

Tales of Asgard
Bilans 3-0. Loki wydaje się być niegroźny, ale potrafi się wymknąć spod kontroli. Jedna z wygranych była w ostatnim momencie, zagrywanie dodatkowych zakrytych kart prawie nas wykończyło. Mechanika bardzo dobrze oddaje jego charakter. Fajnie się przeciw niemu grało.
Trybu ze zdrajca nie próbowaliśmy, z nim Loki powinien być zdecydowanie większym wyzwaniem.
Wszyscy bohaterowie nastawieni na walkę. Zarówno Lodowe Olbrzymy jak i zwiększanie hp przez Lokiego nie robi na tej ekipie żadnego wrażenia. Ciągłe robienie zadymy daje fajny feeling. Ulubieńcem chyba będzie Thor z Mjolnirem, ale pozostali wiele nie odstają.

Rise of the Black Panther
Bilans 3-0. Killmonger to chyba najłatwiejszy złol, z którym się mierzyliśmy. Graliśmy na 3 bohaterów. Aż się zastanawiam czy graliśmy z prawidłowymi zasadami. Musi zapełnić 4 lokacje przynajmniej 3 żetonami kryzysu każdą i dosyć łatwo mu to udaremniać (nie może tego zrobić jeśli w lokacji brak cywilów/bandziorów).
Tryb z ochroną lokacji wiele nie utrudnił, przy odpowiednim wyborze miejsc nie było to wielkie zagrożenie (ale już przy takim Ultronie może być zabawnie). Jakiegoś szczególnego urozmaicenia też nie odczuliśmy.
Czarna Pantera niezbyt przypadł nam do gustu. Zimowy Żołnierz to oczywiście prawdziwy zabójca - całą grę zbiera żetony, żeby w odpowiednim momencie przywalić ogromny dmg. Shuri jest niesamowicie potężna - 3 x specjal dający innemu bohaterowi żeton jokera i pozwalający mu dobrać do 3 kart rozwala system i będzie mile widziany w każdej drużynie.
Awatar użytkownika
ravenone
Posty: 239
Rejestracja: 13 lip 2016, 21:29
Has thanked: 65 times
Been thanked: 36 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: ravenone »

Ten bilans to z podstawowych rozgrywek czy trybu hard bez kart z jokerami?
Ja niestety poza podstawka tylko defendersow zacząłem ogrywać. Bullseye to prawdziwy zabijaka. Kingpin jest mniej groźny. Innych postaci nie ruszam, bo obiecałem sobie, że najpierw pomaluje figurki, a potem ich użyje, więc trochę mi zejdzie ;)
Awatar użytkownika
noowy
Posty: 465
Rejestracja: 07 paź 2004, 16:28
Has thanked: 72 times
Been thanked: 142 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: noowy »

ravenone pisze: 08 kwie 2021, 14:55 Ten bilans to z podstawowych rozgrywek czy trybu hard bez kart z jokerami?
Niemal od początku gramy tylko bez jokerów, to jedyna i słuszna opcja - bohaterowie są wtedy zróżnicowani i gra stanowi odpowiednie wyzwanie. Imho karty wild psują tą grę.

Po ograniu normalnych dodatków, teraz do obiegu wrzuciliśmy wszystko. Na początek wylosowaliśmy Carnage'a. Na razie dwa podejścia 4-osobowymi losowymi drużynami i 0-2 w plecy. Ciężki jest, ale gra się z nim super. Ciekawy i zmuszający do lekkiej rozkminy ten mechanizm z zarażaniem i usuwaniem cywilów.

Jako, że gra często ląduje na stole i chcemy szybko losować bohaterów i ją rozkładać, całość wylądowała w szufladzie. Figurki ułożone alfabetycznie. Wszystkie karty podzielone na dobrych i złych i ułożone w 3 rzędach alfabetycznie w pudełku od podstawki (do pełni szczęścia brakuje jeszcze przekładek, które muszę sobie wydrukować). Rzędy przedzielone kartami złoczyńców i lokacji. Żetony w jakimś fragmencie insertu z innej gry. Polecam podobny układ, szybko się wyciąga i chowa i jest łatwy dostęp do wszystkiego.
Spoiler:
Przed każdą grą losujemy ekipę. Polecam do tego apkę losującą z bardzo fajnym efektem kręcenia kołem (Spin the Wheel)
Spoiler:
ODPOWIEDZ