[Katowice] Są chętni do grania?

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Muttah
Posty: 1197
Rejestracja: 11 wrz 2005, 15:36
Lokalizacja: Katowice
Been thanked: 2 times

Post autor: Muttah »

Goddamn it... Sorry, nie sądziłem że mi wyjdzie coś takiego :roll: No i ogólnie próbowałem to odwołać, ale już niestety było za późno (zabookowane miejsce, inne komplikacje i konsekwencje natury osobistej...).

Ja po prostu sądziłem że wyjazd będzie jakoś około 17-tej, a okazało się że o 13-tej :evil:

No ale sądzę że weekendów jeszcze trochę będzie... I prędzej czy później to się uda.
Awatar użytkownika
Meridian
Posty: 38
Rejestracja: 26 lis 2005, 22:53
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Meridian »

bump


Ludzie jak ktos nie wie czy może w tym tygodniu to niech mówi :P inaczej przyjmiemy że się spotykamy o 11 pod bardem i kto załatwia autko ;)

Pozdro 8)
gadu: 3962261
e mail: vsp@poczta.fm

"Suicide Is a Tried and Tested Formula for Realese"
omam
Posty: 287
Rejestracja: 08 wrz 2005, 10:34
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times

Post autor: omam »

ok, są 2 opcje :

- w piątek spotkanie przy żabie w Katosach następnie transport do mnie i łoimy całą noc (opcja jest niezła przynajmniej nie będzie żadnych ograniczń czasowych)

lub

- w sobotę o 12:00 przed bardem - druga opcja jest ograniczona dla muttaha do 15:00 ma jeszcze studia z kolei ze mną niebyłoby żadnych ograniczeń także można by potem zagrać coś na trzech

osobiście ja skłaniam się do pierwszej wersji choć druga też jest do zaakceptowania

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Meridian
Posty: 38
Rejestracja: 26 lis 2005, 22:53
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Meridian »

Jak stoicie z czasem chłopaki w przerwie światecznej? trzeba by w coś zagrać :twisted:
gadu: 3962261
e mail: vsp@poczta.fm

"Suicide Is a Tried and Tested Formula for Realese"
Muttah
Posty: 1197
Rejestracja: 11 wrz 2005, 15:36
Lokalizacja: Katowice
Been thanked: 2 times

Post autor: Muttah »

No w przerwie ja bardzo chętnie... Co prawda niektórzy być może wątpią w moje szczere intencje :roll:, ale chęci są zawsze, tylko jakoś po prostu czasem wszystko idzie nie po mojej myśli.

Tak czy inaczej, niech ktoś poda jakiś konkretny termin!!! Bo mnie znowu kobieta ciągnie na wyjazd i jak już mnie namówi to potem nie ma przebacz. Także jak coś ustalimy, to mogę podać jej konkrety że "nie mogę, bo tego dnia gramy" i krótka piłka.

Geeeeezus, samuraje śnią mi się po nocach... We czterech graczy to będzie po prostu masakra. Ale SoC także bardzo mnie ucieszy... PO PROSTU ZAGRAJMY W COŚ WRESZCIE KURNA!!!!
Awatar użytkownika
Meridian
Posty: 38
Rejestracja: 26 lis 2005, 22:53
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Meridian »

Dobra coś sie wymysli ale dangeoneer na poczatek tak jak na początku sie umawialismy potem samuari 8)
gadu: 3962261
e mail: vsp@poczta.fm

"Suicide Is a Tried and Tested Formula for Realese"
Heniu
Posty: 4
Rejestracja: 21 gru 2005, 15:59
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Heniu »

Witam, też jestem z Katowic i widze, że całkiem niezła ekipka tu jest :D Jestem początkującym graczem tzn. jakieś 10-12 lat temu grałem w Magiczny miecz, ale z chęcią pograł bym w coś nowszego ze spoko ludźmi :D
omam
Posty: 287
Rejestracja: 08 wrz 2005, 10:34
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times

Post autor: omam »

Witamy kolejnego zapaleńca !

Ja w przerwie świątecznej nie dam rady !

Gierek mamy całkiem sporo także naprawdę jest w czym wybierać !
Osobiście testowałem ostatnio DRACUL`E i gierka wymiata strasznie !
Konfrontacja przy niej siada (choć gierka też jest całkiem, całkiem)

No i RISK 2210 A.D. to jest dopiero klasa !!!

Nie wspominając IDEOLOGY gdzie przy 5-ciu graczach jazda będzie na maxa

Muttah ma Samurajów - tą gierke radziłbym w pierwszej kolejności ale w tym roku to już beze mnie

Pozdro
Muttah
Posty: 1197
Rejestracja: 11 wrz 2005, 15:36
Lokalizacja: Katowice
Been thanked: 2 times

Post autor: Muttah »

No w wigilię nawet rozpakowałem samuraja, ale... było już nieco późno i gracze zmiękli (natłok zasad + alkohol + poźna pora zdziałały swoje, więc jedynie zrobiliśmy set-up :roll: ). Ale i tak jak już sobie rozkminiałem jakie tam można robić dzikie wjazdy... To będzie masakra. Już po prostu się doczekać nie mogę.

W każdym razie i tak wszystko wynagrodziła mi sesyjka w Camelot'a, którą rozegraliśmy wcześniej (Ja, Kasia i Fox) :shock: Co prawda tylko w 3 osoby i bez zdrajcy, ale po prostu był TAKI klimat role-play'a, że od nowa zakochałem się w tej gierce - przy graczach którzy potrafią docenić jej urok jest po prostu taka wczówka w sytuację, że wszystko inne wysiada!!!! Tyle że wymaga to trochę zdolności role-play'owych ze strony uczestników, no ale jak ekipa wypali to wtedy jest ogień z dupy i nie mam pytań :wink:

Henio: Welcome! Nono, "klub" faktycznie cały coraz bardziej daje radę... :twisted:

Szkoda tylko, że jeszcze ani razu nie zagraliśmy w jakimś większym składzie :roll: Najgorsza kapa jest zawsze z czasem :evil: Jak jeden może, to drugi znowu nie...
Orbital
Posty: 1
Rejestracja: 30 gru 2005, 15:39
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Orbital »

gra: Dungeoneer: Grobowiec Króla Nieumarłych

nick: Orbital
wiek: 23
płeć: mężczyzna
Imie: Rafał
Miasto: Bytom (18km od katowic)

status: początkujący :)

mozna doliczyć moją aGuSie ale niekoniecznie, może chcieć jechać choć ze mną gra :)

gg: 2729381
e-mail: orbital@naszastrefa.com

propozycja: jeśli macie zamiar ustalać termin i kto u kogo to lepiej jak po prostu ugadamy sie i wejdziemy na czat (może być u mnie na http://www.czat.naszastrefa.com) bo pusto tam jest i można swobodnie pogadać

propozycja 2: zrobić liste graczy kto skąd namiary gg jakie gry itp na jakieś choćby prostej stronie www (moge serwer użyczyć w demenie) a nawet się tym zająć. CHYBA że macie takie coś już.
...just be.
Awatar użytkownika
Meridian
Posty: 38
Rejestracja: 26 lis 2005, 22:53
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Meridian »

Ogólnie to już jesteśmy poskładani w 4 osoby (gadu masz na forum ;))

jedyny problem w tym że jeszcze nam sie nie udało ugadać na żadną gre :P

Pozdro 8)
gadu: 3962261
e mail: vsp@poczta.fm

"Suicide Is a Tried and Tested Formula for Realese"
omam
Posty: 287
Rejestracja: 08 wrz 2005, 10:34
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times

Post autor: omam »

No poskładani to jeszcze nie jesteśmy !
Wg. mnie 6 os. to byłby najlepszy skład, trzeba wziąć też poprawki na ludzi, którym nagle coś wypadnie.

Słuchajcie, co powiecie na sobotę
Wiem, że ludziom pasowałoby od rana, problem polega na tym, że najprawdopodobniej bede musiał iść do roboty i rano nie dam rady
Dlatego proponuję zbiórke o 20:00 przy żabie w Katosach !
Myśle, że koncepcja jest niezła - brak ograniczeń czasowych !
Muttah załatwi transport ja lokum

skład:

aziss
meridim
muttah
henio
orbital
omam

Pozdro
Muttah
Posty: 1197
Rejestracja: 11 wrz 2005, 15:36
Lokalizacja: Katowice
Been thanked: 2 times

Post autor: Muttah »

No jak dla mnie to patent jest przedni!!! Tyle że ja nie mam zamiaru się zobowiązywać, bo jak mi coś wypadnie, to ani chybi lincz mnie czeka :wink:

W każdym razie postaram się żeby wszystko zagrało - podstawowy problem jest jednak taki, że do fabii nie wejdzie tyle osób... No chyba, że Kasia też by wpadła :twisted: Wtedy 2 fury i nie ma żadnego problemu.

Szkoda tylko że tak późno... IMHO będzie pressing z czasem. Nie dałoby się jakoś od południa?
Awatar użytkownika
aZiss
Posty: 91
Rejestracja: 24 paź 2005, 21:13
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Hmmm, nocka ...

Post autor: aZiss »

A więc nocka ??

Jestem w stanie się do tej koncepcji przychylić ... przynajmniej jest spokój ...

Mówicie w sobotę ... hmmm ...

Musiałbym jednak wcześniej obczaić gdzie mieszkasz Gniew ... wtedy mogę udać się własnym transportem. Sprawa do dogadania.

Aha, witam nowych w grupie :)
Wokół sami lunatycy ...
Muttah
Posty: 1197
Rejestracja: 11 wrz 2005, 15:36
Lokalizacja: Katowice
Been thanked: 2 times

Post autor: Muttah »

Enoo, tak sobie pomyślałem że może jakąś stronę klubową trzaśniemy :wink: Albo może walnąć jakiś statut, zrobić oficjalny klub i zacząć działać jakoś mocniej?

Ja w bardzie widziałem już nie raz gości ciupiących w coś na planszy (GoT, cywilizacja, itd.), także gdyby jeszcze zareklamować się tam, to byłby już w ogóle konkret wypas :twisted:

BTW, bard ma dalej te swoje turnieje? bo zawsze pozostaje jeszcze opcja sklepowa - i tu mam szatański plan: Możnaby w południe spotkać się w bardzie, a potem podjechać na ligotę i trzasnąć nockę :twisted: :twisted: :twisted: Mini konwent na oficjalną inaugurację klubu byłby po prostu na maxa wpytę :!:

Co Wy na to? Tym sposobem więcej osób by zagrało, bo możliwe że niektórzy mają czas w dzień a nie mają opcji na noc, albo odwrotnie. Oczywiście najtwardsi zawodnicy zaliczą oba eventy 8) IMHO warto spróbować.
Awatar użytkownika
Meridian
Posty: 38
Rejestracja: 26 lis 2005, 22:53
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Meridian »

nono klub to byłby ciekawy pomysł, najpierw jednak musimy zagrać ten 1 raz :P ja jestem za opcją z nocką ;)
gadu: 3962261
e mail: vsp@poczta.fm

"Suicide Is a Tried and Tested Formula for Realese"
omam
Posty: 287
Rejestracja: 08 wrz 2005, 10:34
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times

Post autor: omam »

znając życie Muttah na końcu się wyłamie !
dlatego transport wciąż mile widziany !
jeśli transport nie wypali to zostaje autobus z dworca (można się wtedy umówić godzinke wcześniej żeby o 20:00 coś już zapodać

wolałbym żeby do środy było już wszystko ustawione !
zawsze w razie niewypału mozna sobie inaczej weekend zaplanować !

co do większego zaangażowania w tworzenie klubu itd. to ja odpadam - powód - brak czasu

ale sam pomysł świetny, popieram zdecydowanie !

Pozdro
Awatar użytkownika
aZiss
Posty: 91
Rejestracja: 24 paź 2005, 21:13
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Taaaa ... Muttah ;)

Post autor: aZiss »

Taaaa ... Muttah. Nie znam człowieka, a już go lubię :) Na pewno odpadnie w sobotę rano ;)

Na Ligotę zawsze dostać się można. O ile jakiś autobus tam jedzie.

Co do stronki, to pomysł dobry. Znam się nawet na tej robocie (nie chwaląc się) to mogę coś stworzyć. Ktoś z Was mówił, że ma miejsce na serwerze. Uważam jednak, że trzeba jak już na pierwszym spotkaniu coś obgadać, no i klub zainicjować. Co do grających w Bardzie w planszówki ... widziałem ostatnio jak tam byłem 3 osoby grające w Cywilizację. Akurat chyba nie gra na Barda, ale ... Swoją drogą oglądałem tam Descenta. Chyba ktoś z Was ma ?? Spodobała mi się.
Wokół sami lunatycy ...
Heniu
Posty: 4
Rejestracja: 21 gru 2005, 15:59
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Heniu »

W końcu kac wyleczony i można coś napisać :wink:
Po pierwsze: Nie Henio tylko Heniu :!:
Po drugie: W ten weekend mnie nie będzie, więc na mnie nie liczcie.
Po trzecie: Bardzo dobry pomysł z tym klubem i stronką.

No i to by było na tyle :)
Muttah
Posty: 1197
Rejestracja: 11 wrz 2005, 15:36
Lokalizacja: Katowice
Been thanked: 2 times

Post autor: Muttah »

:evil: ekhem... No dzięki, dzięki. Gdybym nie był miłym i dobrze wychowanym człowiekiem, to powiedziałbym wam, żebyście sobie w dupe wsadzili takie komentarze. Ale jako że jestem bardzo kulturalny (wszak po studiach kulturowych :lol: ) to powiem tylko, że uprzejmie przepraszam za moje uprzednie niedociągnięcia :twisted:

A tak btw, to ktoś się pisze na opcję popołudniową? Zawsze można zadzwonić do barda i spytać jak wygląda kwestia wolnych stolików. O ile oczywiście są chętnie oprócz mnie :roll:
Awatar użytkownika
Meridian
Posty: 38
Rejestracja: 26 lis 2005, 22:53
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Meridian »

cholera jasna... w weekend jak macie czas to jestem o każdej godzinie dostępny! KAŻDEJ!!! 8) może być popołudniowa i nocka i to i to byle żeby sie zgadać.
Minimum 3 osoby żeby było i gra planszowa :P jak sie nie uda ugadać na ten week to stane się agresywny na tym forum :?

Pozdro 8)
gadu: 3962261
e mail: vsp@poczta.fm

"Suicide Is a Tried and Tested Formula for Realese"
Muttah
Posty: 1197
Rejestracja: 11 wrz 2005, 15:36
Lokalizacja: Katowice
Been thanked: 2 times

Post autor: Muttah »

No to jest już nas dwóch na popołudnie. Przydałby się jeszcze trzeci. Ja jakoś dzisiaj/jutro sprawdzę czy w bardzie jest wolny space.
Awatar użytkownika
Meridian
Posty: 38
Rejestracja: 26 lis 2005, 22:53
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Meridian »

OK. Omam mnie poinformował że sobota mu pasuje, podajcie tylko godzine :mrgreen:
gadu: 3962261
e mail: vsp@poczta.fm

"Suicide Is a Tried and Tested Formula for Realese"
Muttah
Posty: 1197
Rejestracja: 11 wrz 2005, 15:36
Lokalizacja: Katowice
Been thanked: 2 times

Post autor: Muttah »

No cóż... Opcja popołudniowa odpada. W bardzie nie ma miejsc weekendami, bo są turnieje (tym razem LOTR). W tygodniu natomiast można grać, także zawsze jest to jakaś tam alternatywa. Także wychodzi na to, że spotykamy się u Gniewosza od razu na nockę.

No i właśnie, jakaś konkretna godzina byłaby pomocna w organizacji planów. pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Meridian
Posty: 38
Rejestracja: 26 lis 2005, 22:53
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Meridian »

no i jest nocka :shock: Omam zna szczegóły 8)
gadu: 3962261
e mail: vsp@poczta.fm

"Suicide Is a Tried and Tested Formula for Realese"
ODPOWIEDZ