Horror w Arkham: Gra karciana / Arkham Horror: The Card Game LCG (N. French, M. Newman)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Elemenek
Posty: 375
Rejestracja: 27 wrz 2016, 16:29
Lokalizacja: Cracovia
Has thanked: 31 times
Been thanked: 107 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Elemenek »

Galakta przyjela taki model wydawniczy do AH:LCG. Nakrecaja hype niedostepnoscia i niskimi nakladami. Na nieistniejacym juz forum, gdy odpowiadali na pytania dotyczace dodrukow i na zarzut o slaba dostepnac napisali cos w stylu "uwazamy ze niedostepnac wychodzi na dobre tej grze". Cos na zasadzie "robimy mniejszy naklad, bo wtedy wszyscy sie nakrecaja i od razu kupuja wszystko, nam to nie zalega na magazynie i sprzedajemy caly druk". Tak jak by sie bali ze wydrukuja za duzo i im bedzie sie kurzyc. Mozliwe ze podchodza do tego ostroznie bo np przeliczyli sie z LOTR LCG.

Co by nie mowic, system dziala i wyprzedaja wszystko. Z jednej strony mozemy narzekac na brak wystarczajacej dostepnosci. Z drugiej schodzi caly naklad, wiec mozemy byc spokojni o kontynuacje serii.
Awatar użytkownika
Markus
Posty: 2447
Rejestracja: 04 mar 2005, 00:35
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 555 times
Been thanked: 271 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Markus »

Z trzeciej strony zamiast nowy cykl kupić sobie w całości po wyjściu wszystkiego to mamy polowanie na preordery i płacenie fortuny za przesyłkę pojedynczych paczek
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4081
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: brazylianwisnia »

Markus pisze: 27 sty 2021, 00:35 Z trzeciej strony zamiast nowy cykl kupić sobie w całości po wyjściu wszystkiego to mamy polowanie na preordery i płacenie fortuny za przesyłkę pojedynczych paczek
Mozna do czegoś dorzucic lub pogadac ze sklepem czy jest opcja wybrac odbior osobisty a później dorzucisz do jakiejs paczki przy okazji.

System galakty dziala swietnie. Moim zdaniem jesli rozsadnie szacują to po zwiekszeniu drukow po czasie zaczęliby sprzedawac mniej gdyby wszyscy zauwazyli ze juz nie ma pospiechu kupowac. Tak to obstawiam ze sporo osob kupuja na zapas mimo ze nie ograli tego co maja.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4671
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1217 times
Been thanked: 1419 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Mr_Fisq »

Markus pisze: 27 sty 2021, 00:35 Z trzeciej strony zamiast nowy cykl kupić sobie w całości po wyjściu wszystkiego to mamy polowanie na preordery i płacenie fortuny za przesyłkę pojedynczych paczek
Nie wydaje mi się, żeby było Aż Tak Źle.
Zdarzają się pojedyncze potknięcia, typu ostatni zestaw mitów do Zapomnianej Ery, ale z drugiej strony na przestrzeni ostatniego tygodnia udało mi się (część jeszcze do mnie zmierza, ale liczę że nie będzie żadnych wtop) skompletować podstawkę, dwa pełne cykle (oprócz wspomnianego zestawu z ZE), + wszystko co wyszło z nowego cyklu, a minęło już trochę czasu od dodruku większości z tych rzeczy.

Z mojej perspektywy nie trzeba polować na preordery, ale rzeczywiście trzeba się orientować po premierze/wznowieniu.
Pewnie, że wolałbym, żeby wszystkie dodatki były cały czas dostępne, ale jeśli dzięki aktualnej polityce Galakty gra lepiej się sprzedaje, dalej wydawane jest wszystko z tej serii i można liczyć na dodruki w przyszłości, to ja nie będę jakoś szczególnie narzekał...
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1027 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: RUNner »

Jedynym problemem wydawniczym jest dopuszczenie do braku podstawek. To blokuje napływ nowych graczy i stan taki nie powinien trwać zbyt długo (a najlepiej w ogóle do tego nie dopuścić). Galakta się już przejechała na niejednym LCG i widać, że teraz działa ostrożniej i wcale mnie to nie dziwi.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Asurmar
Posty: 324
Rejestracja: 22 mar 2019, 08:54
Has thanked: 117 times
Been thanked: 174 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Asurmar »

Nie sądzę żeby Galakta szczególnie przejmowała się jazgotaniem forumowych trolli na temat ich polityki wydawniczej. Do teraz na tym forum ludzie piszą, że Galakta to najgorsze wydawnictwo bo przestało wydawać Androida: Netrunnera. Tyle, że cały czas można zakupić poniżej 10 zł (przecenione z 60 zł) cykle z których da się złożyć talie prawie identyczne jak z revised core set. Ale ludzie wolą jazgotać na forum, że wydawca jest zły bo wszystko powinno być dostępne w każdym sklepie - pomimo jasnych dowodów na brak zainteresowania. A Galakta już nie jeden raz pisała, że praktycznie wszystkie zamówienia do LCG-ów robi na minimalną ilość wynikającą z umowy z wydawcą i większość LCG-ów i tak zalega na magazynie.
_leigam_
Posty: 944
Rejestracja: 25 kwie 2018, 20:19
Has thanked: 112 times
Been thanked: 196 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: _leigam_ »

Tragedia co się dzieje z Diabelską Rafą. Spekulanci wykupują czy jak? Bo wątpie żeby ktoś kupował dla siebie 3 dodatek jak nie ma poprzednich.
Preferuje: średnie/ciężkie euro, rywalizacja. Gram we wszystko :D
Niezwiązany z branżą.


NA SPRZEDAŻ Wyspa dinozaurów i inne
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1511
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 83 times
Been thanked: 173 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Goldberg »

_leigam_ pisze: 29 sty 2021, 17:26 Tragedia co się dzieje z Diabelską Rafą. Spekulanci wykupują czy jak? Bo wątpie żeby ktoś kupował dla siebie 3 dodatek jak nie ma poprzednich.
https://www.jaskinia-graczy.pl/pl/produ ... -1683.html
Masz , maja jeszcze w opor....wystarczy poszukać gdzieś poza swoimi 3 ulubionymi sklepami - bo tam najszybciej znikają i tyle...
Ps Galakta drukuje tyle ile trzeba, ale ludziom nie chce sie szukać i tyle
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
_leigam_
Posty: 944
Rejestracja: 25 kwie 2018, 20:19
Has thanked: 112 times
Been thanked: 196 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: _leigam_ »

Goldberg pisze: 29 sty 2021, 18:08
_leigam_ pisze: 29 sty 2021, 17:26 Tragedia co się dzieje z Diabelską Rafą. Spekulanci wykupują czy jak? Bo wątpie żeby ktoś kupował dla siebie 3 dodatek jak nie ma poprzednich.
https://www.jaskinia-graczy.pl/pl/produ ... -1683.html
Masz , maja jeszcze w opor....wystarczy poszukać gdzieś poza swoimi 3 ulubionymi sklepami - bo tam najszybciej znikają i tyle...
Ps Galakta drukuje tyle ile trzeba, ale ludziom nie chce sie szukać i tyle
Ja tam (nie w sensie że w sklepie który podajesz :P) kupiłem, tylko czekałem niepotrzebnie na pewien sklep stacjonarny i musiałem kupić na necie za wyższą cenę :( Nie wiem czemu od razu zakładasz że nie szukałem. Przeszukałem przynajmniej ze 20 sklepów i w większości niedostępne, a tam gdzie są cena poszybowała ostro do góry - 46-47--->>60-70.
Poza tym podejrzewam że większość kupiła ten dodatek w tym samym sklepie co poprzedni...

ps: A Galakta zdecydowanie niedoszacowała nakładu.
Preferuje: średnie/ciężkie euro, rywalizacja. Gram we wszystko :D
Niezwiązany z branżą.


NA SPRZEDAŻ Wyspa dinozaurów i inne
Miszon
Posty: 2515
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1015 times
Been thanked: 492 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Miszon »

W planszomanii co prawda cena wzrosła o 10 zł, ale w przedsprzedaży zawsze taniej. I na stanie jest.
Nawet w Graalu mają.
Planszostrefa mają.

Także 3 sklepy z brzegu które sprawdziłem, mają.
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
c08mk
Posty: 2463
Rejestracja: 02 sie 2013, 16:24
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 100 times
Been thanked: 286 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: c08mk »

Goldberg pisze: 29 sty 2021, 18:08 ...
Ps Galakta drukuje tyle ile trzeba, ale ludziom nie chce sie szukać i tyle
Ja bym się raczej pokusił o teorię, że każdy chce kupić w swoim ulubionym sklepie w którym ma rabaty. Najlepiej zbierając zakupy do koszyka przez miesiąc, żeby przekroczyć linię darmowej wysyłki. Moje doświadczenie w LCGach jest takie, że jest to niemożliwe. Albo trzeba kupować w sklepie bez rabatów albo w swoim sklepie z opłatą za przesyłkę albo trzeba brać pod uwagę obie (niekorzystne) opcje na raz.
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 69 times
Been thanked: 1031 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Trolliszcze »

Nie no, bez żartów, ja osobiście nie jestem najsurowszym z krytyków Galakty, ale drukują za mało. Nawet jeśli teraz jeszcze te dodatki są, to wkrótce ich nie będzie - to akurat ostatnio norma, że każdy cykl zaczyna znikać dość szybko (o wiele, wiele szybciej, niż znikło pierwsze Dunwich, które było na rynku na pewno ponad rok). Liczba graczy urosła, a Galakta nie zrobiła żadnych korekt zamówień.
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4081
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: brazylianwisnia »

c08mk pisze: 29 sty 2021, 21:34
Goldberg pisze: 29 sty 2021, 18:08 ...
Ps Galakta drukuje tyle ile trzeba, ale ludziom nie chce sie szukać i tyle
Ja bym się raczej pokusił o teorię, że każdy chce kupić w swoim ulubionym sklepie w którym ma rabaty. Najlepiej zbierając zakupy do koszyka przez miesiąc, żeby przekroczyć linię darmowej wysyłki. Moje doświadczenie w LCGach jest takie, że jest to niemożliwe. Albo trzeba kupować w sklepie bez rabatów albo w swoim sklepie z opłatą za przesyłkę albo trzeba brać pod uwagę obie (niekorzystne) opcje na raz.
Jest jeszcze jedna opcja - zrobic preorder na produkt dostępny za kilka miesiecy i co miesiąc dorzucac do niego mythoska.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Awatar użytkownika
Ayaram
Posty: 1535
Rejestracja: 12 lip 2014, 21:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 185 times
Been thanked: 566 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Ayaram »

Tak z innej beczki: jest na netach gdzieś jakaś rozpiska, jakie opowiadania się nadają do jakich cyklów/scenariuszy? Tak jak wstęp muzem miskatonic nawiązuje do zgrozy w dunwich?
Parasek
Posty: 43
Rejestracja: 23 sty 2012, 19:53
Has thanked: 1 time
Been thanked: 24 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Parasek »

Ayaram pisze: 30 sty 2021, 08:22 Tak z innej beczki: jest na netach gdzieś jakaś rozpiska, jakie opowiadania się nadają do jakich cyklów/scenariuszy? Tak jak wstęp muzem miskatonic nawiązuje do zgrozy w dunwich?
https://boardgamegeek.com/boardgame/205 ... -card-game
Jeśli rozwiniesz "Community wiki" na dole, to pod każdym cyklem masz wypisaną zalecaną lieraturę do przeczytania.
Elemenek
Posty: 375
Rejestracja: 27 wrz 2016, 16:29
Lokalizacja: Cracovia
Has thanked: 31 times
Been thanked: 107 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Elemenek »

Ayaram pisze: 30 sty 2021, 08:22 Tak z innej beczki: jest na netach gdzieś jakaś rozpiska, jakie opowiadania się nadają do jakich cyklów/scenariuszy? Tak jak wstęp muzem miskatonic nawiązuje do zgrozy w dunwich?
Powiem bardzo ogolnie, ale z calego serca polecam:

Lovecraft:

Zgroza w Dunwich i inne przerazajace opowieci.
Tl. Maciej Plaza. Wyd. Vesper 2012.
Przyszła na Sarnath zagłada. Opowieści niesamowite i fantastyczne. Tl. Maciej Plaza. Wyd. Vesper 2016.
Nienazwane. Tl. Katarzyna Maciejczyk. Wyd. C&T. 2017.

Robert W. Chambers

Krol w Zolci. Tl. Violetta Dobosz. Wyd. C&T 2013.

To w pierwszej kolejnosci i najlepiej z jej zachowaniem. Mocna dawka mitow Cthulu, ktora wprowadzi nas gleboko w swiat.
Nastepnie mozna uzupelniac biblioteczke o nastepujace pozycje Lovecrafta: Bestia w Jaskini, Kopiec, Koszmary.

Z kultystycznym pozdrowieniem, zycze milej lektury!
Awatar użytkownika
Evokenx
Posty: 275
Rejestracja: 10 lip 2020, 16:14
Lokalizacja: Śląsk
Has thanked: 525 times
Been thanked: 52 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Evokenx »

Hej, wiecie może co się dzieje? Dopiero co premiera była, a diabelskiej rafy czy nowego scenariusza już nigdzie nie idzie dostać... Czy za jakiś czas ten zestaw mitów oraz scenariusz Wojna Zewnętrznych Bogów pojawią się w niektórych sklepach czy już całkowity koniec i trzeba czekać na dodruk w dalekiej przyszłości?

Masakra po prostu :D Człowiek nie może nawet poczekać do 10. bo już cały nakład zszedł
Miszon
Posty: 2515
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1015 times
Been thanked: 492 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Miszon »

Zdaje się że spekulanci rzucili się na tę grę i wykupują po kilka sztuk naraz... przez co jak nie zamówisz w przedsprzedaży to kupisz dopiero jak ktoś będzie kasował kolekcję... :-/ .
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
Elemenek
Posty: 375
Rejestracja: 27 wrz 2016, 16:29
Lokalizacja: Cracovia
Has thanked: 31 times
Been thanked: 107 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Elemenek »

Najgorsze jest to, ze i tak ktos to wykupi od tych "spekulantow" i bedzie sie ta patologia dalej nakrecala. Niemozliwosc dostania scenariuszy spowoduje ze czesc graczy sie obrazi i odejdzie od AH, sprzedaz spadnie i Galakta zamknie kolejnego LCG'a. Jesli nie mam zagwarantowanej mozliwosci skompletowania calego cyklu juz kilka dni po premierze kolejnej paczki mitow to odpuszczam. Patologia co sie dzieje wokol tej gry w ostatnim czasie.
_leigam_
Posty: 944
Rejestracja: 25 kwie 2018, 20:19
Has thanked: 112 times
Been thanked: 196 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: _leigam_ »

Elemenek pisze: 04 lut 2021, 00:10 Najgorsze jest to, ze i tak ktos to wykupi od tych "spekulantow" i bedzie sie ta patologia dalej nakrecala. Niemozliwosc dostania scenariuszy spowoduje ze czesc graczy sie obrazi i odejdzie od AH, sprzedaz spadnie i Galakta zamknie kolejnego LCG'a. Jeśli nie mam zagwarantowanej możliwości skompletowania całego cyklu juz kilka dni po premierze kolejnej paczki mitow to odpuszczam. Patologia co sie dzieje wokol tej gry w ostatnim czasie.
Patologia to ten cały system wydawniczy ffg. Ale galakta chyba też ma swoje za uszami. Bo nie rozumiem czemu część sklepów dostaje warunki wcześniej?
Chyba że niektóre sklepy nie czekają na informacji od Galakty wrzucają na stronę część paczek (tak żeby nie dostać później czasem mniej).
Tak czy inaczej część sklepów sprzedaje produkt dużo wcześniej, jako że jest w niewielu sklepach to zaraz się kończy, ludzie z przerażeniem obserwują resztę sklepów i jak tylko gdziekolwiek się coś pojawi to biorą, (często już z zawyżonymi cenami).

Tylko czy możliwe żeby sklepy w jednym cyku otrzymywały różną cenę za każdą z paczkę osobno, czy 5ej części cyklu dostaną mniej niż 4go? A jak są takie sklepy hop do przodu z kolei to czemu nie wrzucają całego zbiorczego pakietu w przedsprzedaży niezależnie od informacji od Galakty
O co k.... tutaj chodzi?

ps. a czy ludzie się obrażają na np. sony czy appla i ich wieloletnią polityke ograniczania dostępności żeby jeszcze bardziej wzbudzić żądze posiadania?
Preferuje: średnie/ciężkie euro, rywalizacja. Gram we wszystko :D
Niezwiązany z branżą.


NA SPRZEDAŻ Wyspa dinozaurów i inne
litk
Posty: 847
Rejestracja: 30 lip 2018, 14:14
Has thanked: 177 times
Been thanked: 125 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: litk »

To ja ze swojej strony powiem, że jak widzę że już diabelskiej rafy nie idzie dostać, to ja już spasuje, na tym co do tej pory zebrałem bo jak dotąd mam wszystko co wyszło, łącznie z dodatkowymi scenariuszami i mi wystarczy. Dobrze, że mam jeszcze zafoliowaną Zmową nad Insmouth, to będę mógł opchnąć.
Awatar użytkownika
Pomelo
Posty: 79
Rejestracja: 31 lip 2019, 10:37
Lokalizacja: Zielniki
Has thanked: 45 times
Been thanked: 36 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Pomelo »

litk pisze: 04 lut 2021, 08:19 To ja ze swojej strony powiem, że jak widzę że już diabelskiej rafy nie idzie dostać, to ja już spasuje, na tym co do tej pory zebrałem bo jak dotąd mam wszystko co wyszło, łącznie z dodatkowymi scenariuszami i mi wystarczy. Dobrze, że mam jeszcze zafoliowaną Zmową nad Insmouth, to będę mógł opchnąć.
Na aleplanszówki.pl masz jeszcze dostępną.
kozz84
Posty: 735
Rejestracja: 27 lip 2013, 15:06
Has thanked: 17 times
Been thanked: 160 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: kozz84 »

_leigam_ pisze: 04 lut 2021, 06:52 ps. a czy ludzie się obrażają na np. sony czy appla i ich wieloletnią polityke ograniczania dostępności żeby jeszcze bardziej wzbudzić żądze posiadania?
Na apple i sony nie musisz czekać 6-12 miesięcy na dodruk. Obecnie w przypadku HwA jeśli nie załapiesz się na pierwszy druk, albo czekasz w nieskończoność albo musisz odkupić za podwójną cenę.
Elemenek
Posty: 375
Rejestracja: 27 wrz 2016, 16:29
Lokalizacja: Cracovia
Has thanked: 31 times
Been thanked: 107 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Elemenek »

Ja kupuję całość po dodruku. Jest to wydatek, ale nie muszę się martwić czy zdążę coś kupić czy nie. Oczywiście trzeba też sporo czekać, lecz w aktualnej sytuacji uważam to za jedyne sensowne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Valarus
Posty: 1270
Rejestracja: 27 lut 2013, 23:12
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 14 times
Been thanked: 20 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Valarus »

Niektóre sklepy mają już przedsprzedaż Na Wysokich Obrotach - tak tylko informuje, dla pewności można zamówić już teraz jak komuś zależy (mi zależało :wink: )
ODPOWIEDZ