Horror w Arkham: Gra karciana / Arkham Horror: The Card Game LCG (N. French, M. Newman)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4081
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: brazylianwisnia »

Skid_theDrifter pisze: 14 lut 2021, 03:22
Mocno polecam poprobowac granie pod skille. Powiedzieć ze Minh na skille rozniosla Zapomniana Ere to nie powiedziec nic. Dream Diary(ulepszony) zapewnial dowolny test raz na ture na +3 lub +5, Glimer of hope dajacy +2 i wracający do reki w dowolnym momencie, dorzucalem Brute Force Leo Andersonowi, Sharp Vison i dedukcja rozwalaly scenariusze. No i Totem pieknie współpracował z Minh. Czuc było moc i ze zaden test mnie nie zaskoczy. Do tego nie martwiłem sie o ekonomie bo dzieki skillom nie ponosiłem duzo kosztów na karty.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
kozz84
Posty: 735
Rejestracja: 27 lip 2013, 15:06
Has thanked: 17 times
Been thanked: 160 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: kozz84 »

Wracając do tematu dostępności, jeśli Galakta nie ogarnie się z nakładem, to niestety podziękuję za tę grę. Osobiście do tej pory nie miałem problemów z kupieniem dodatków. Zawsze czekał aż wyjdą 2-3 nowe paczki, dokupywałem coś innego i ponieważ nie płaciłem za wysyłkę, wychodziło poniżej 50 zł za paczkę. Ze względu na cyrk przy tym cyklu jestem zmuszony kupować pojedyncze paczki bez większych zamówień i jeszcze dodatkowo po zawyżonych cenach. Na wysokich obrotach kupiłem za 65 PLN ,czyli o 30% więcej jak normalnie kupowałem. Za drogo; za dużo zachodu, żeby kupić produkt; nie mam ochoty śledzić sklepów, kiedy wypuszczą nową paczkę. Niech wprowadzą płatność z góry za cały cykl, żeby nie trzeba było spinać pośladów, żeby dostać paczkę...
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4081
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: brazylianwisnia »

Pytanie co maja zrobić? Zwiekszyli znaczaco zamowienie dodatkow. Czy to jest realne zapotrzebowanie? czy moze produkt bedzie lezal na pułkach jak opadnie kurz bo zaczely kupowac niebranzowe sklepy? Czy jak zamowia o kolejne 50% to wszystko zejdzie czy będzie ciezko sprzedac. Mam nadzieję ze sprawa sie wyklaruje. Nie chce mi sie wierzyć ze z cyklu na cykl mamy 2x wiecej graczy.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10924
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3357 times
Been thanked: 3217 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: japanczyk »

Rozwiazanie jest banalne - wprowadzic subskrypcje AH LCG gdzie dostajesz wszystkie nowe produkty jak tylko wychodza ;)
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4081
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: brazylianwisnia »

japanczyk pisze: 19 lut 2021, 09:51 Rozwiazanie jest banalne - wprowadzic subskrypcje AH LCG gdzie dostajesz wszystkie nowe produkty jak tylko wychodza ;)
Nie do konca. Taka subskrypcja musialaby byc wykupywana min 6 miesiecy przed debiutem cyklu zeby mozna bylo zmodyfikowac ilosc druku. Dwa ze ja np nie chce placic 15zl za przesylke każdej paczki i najczęściej tak to ustawiam ze przychodzi z innyn zamowieniem co 2-3 miesiace. Nic nie da subskrypcja jak nagle paczki beda wychodzić po 70zl...
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Awatar użytkownika
Valarus
Posty: 1270
Rejestracja: 27 lut 2013, 23:12
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 14 times
Been thanked: 20 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Valarus »

Ja tam bym się chętnie zapisał na subskrypcję. Paczki do AH to praktycznie mój jedyny wydatek na planszówki (czy tam karcianki) w ostatnich latach, mogę zapłacić trochę drożej, żeby je dostawać na czas i bez nerwów.
kozz84
Posty: 735
Rejestracja: 27 lip 2013, 15:06
Has thanked: 17 times
Been thanked: 160 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: kozz84 »

Swojego czasu w 3 trolach była możliwość kupienia 6 paczek za ~ 300 pln, tylko nie pamiętam czy przed czy po ukazaniu się całego cyklu.
mluckner
Posty: 341
Rejestracja: 13 lip 2015, 10:07
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 96 times
Been thanked: 97 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: mluckner »

kozz84 pisze: 19 lut 2021, 11:07 Swojego czasu w 3 trolach była możliwość kupienia 6 paczek za ~ 300 pln, tylko nie pamiętam czy przed czy po ukazaniu się całego cyklu.
Dopiero po.
_leigam_
Posty: 944
Rejestracja: 25 kwie 2018, 20:19
Has thanked: 112 times
Been thanked: 197 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: _leigam_ »

kozz84 pisze: 19 lut 2021, 11:07 Swojego czasu w 3 trolach była możliwość kupienia 6 paczek za ~ 300 pln, tylko nie pamiętam czy przed czy po ukazaniu się całego cyklu.
po

żeby było przed to sklepy musiały by dostać warunki od galakty od razu, a nie tydzień przed premierą.
Preferuje: średnie/ciężkie euro, rywalizacja. Gram we wszystko :D
Niezwiązany z branżą.


NA SPRZEDAŻ Wyspa dinozaurów i inne
Zorak
Posty: 613
Rejestracja: 02 lip 2008, 01:22
Has thanked: 42 times
Been thanked: 49 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Zorak »

Tyle że pare dni jak juz kurz opadł to się okazało że są sklepy co mają na stanie ostatnie mythoski a nawet na grupie były oferty w normalne cenie.
Może 2-3 mc nie posiedzą te dodatki ale jak ktoś chciał kupić tydzień po premierze to spokojnie coś znalazł. Może nie na 1 stronie google ale jednak.
Horror w Arkham LCG na FB https://www.facebook.com/groups/1656455741348152/
Horror w Arkham LCG na Discord https://discord.gg/AEbARQx
_leigam_
Posty: 944
Rejestracja: 25 kwie 2018, 20:19
Has thanked: 112 times
Been thanked: 197 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: _leigam_ »

Zorak pisze: 19 lut 2021, 13:02 Tyle że pare dni jak juz kurz opadł to się okazało że są sklepy co mają na stanie ostatnie mythoski a nawet na grupie były oferty w normalne cenie.
Może 2-3 mc nie posiedzą te dodatki ale jak ktoś chciał kupić tydzień po premierze to spokojnie coś znalazł. Może nie na 1 stronie google ale jednak.
Problem w tym że cena jednej kampanii i tak jest mega duża, z przesyłką za każdą pakę to się robi ciężkie do zaakceptowania.
Preferuje: średnie/ciężkie euro, rywalizacja. Gram we wszystko :D
Niezwiązany z branżą.


NA SPRZEDAŻ Wyspa dinozaurów i inne
Awatar użytkownika
Gribbler
Posty: 534
Rejestracja: 11 wrz 2019, 22:24
Has thanked: 119 times
Been thanked: 387 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Gribbler »

_leigam_ pisze: 19 lut 2021, 13:05 Problem w tym że cena jednej kampanii i tak jest mega duża, z przesyłką za każdą pakę to się robi ciężkie do zaakceptowania.
Możliwe, ale ja i tak jednak bym wolał, żeby po wydaniu całego cyklu wychodziła też jego kompletna wersja - dodatek + 6 mythosów - w jakimś fajnym klimatycznym pudełku. Nie byłoby by tego całego przeglądania 20 sklepów i polowania na pojedyncze mythosy. Wkurza mnie to, że zbierasz cykl, przegapisz jeden mythos i jesteś w de - nikt nie sprzedaje pojedynczych, a na dodruk czeka się bardzo długo (który też zresztą możesz przegapić)
Skid_theDrifter
Posty: 581
Rejestracja: 25 mar 2017, 19:53
Has thanked: 26 times
Been thanked: 182 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Skid_theDrifter »

brazylianwisnia pisze: 14 lut 2021, 19:26 (...)
Mi z kolei gra pod skille zawsze zostawia takie wrażenie, że latam po Arkham jak jakiś gołodupiec w ciemnym zaułku pełnym ciekawskich macek. Ja jestem człowiekiem assetów i eventów. Jakoś gorzej się czuję psychicznie jeśli moje proporcje talii wychylają się za daleko w stronę skilli, nic na to poradzić nie mogę. To pewnie już tak po ludzku preferencja do pewnego stylu gry. Guardian jest moją klasą wyboru nie bez powodu. No, może bardziej do mnie pasuje "archetypiczny guardian".

Z innych tematów, w ostatnich dniach wyskakują na twitterze nowe teasery dla czegoś, co najpewniej będzie powrotem do Kręgu. Te tarotowe arty naprawdę się marnują, aż się proszą o jakieś większe wykorzystanie tego materiału niż tylko promocja produktu i talia agendy...
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4081
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: brazylianwisnia »

Skid_theDrifter pisze: 23 lut 2021, 04:46
brazylianwisnia pisze: 14 lut 2021, 19:26 (...)
Mi z kolei gra pod skille zawsze zostawia takie wrażenie, że latam po Arkham jak jakiś gołodupiec w ciemnym zaułku pełnym ciekawskich macek. Ja jestem człowiekiem assetów i eventów. Jakoś gorzej się czuję psychicznie jeśli moje proporcje talii wychylają się za daleko w stronę skilli, nic na to poradzić nie mogę. To pewnie już tak po ludzku preferencja do pewnego stylu gry. Guardian jest moją klasą wyboru nie bez powodu. No, może bardziej do mnie pasuje "archetypiczny guardian".

Z innych tematów, w ostatnich dniach wyskakują na twitterze nowe teasery dla czegoś, co najpewniej będzie powrotem do Kręgu. Te tarotowe arty naprawdę się marnują, aż się proszą o jakieś większe wykorzystanie tego materiału niż tylko promocja produktu i talia agendy...
Na assetach latwo przeinwestowac - zagrywamy więcej przedmiotów do walki niz jest nam potrzeba. Moim zdaniem zdrowa zawartosc skilli mocno zwieksza szanse wygrania scenariusza, poprawia ekonomie, przyspiesza gre. Swoją droga ja akurat najmniej lubie guardianow bo sa troche nudni. Survivor > Mystic > Rouge > Guardian > Seeker
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Skid_theDrifter
Posty: 581
Rejestracja: 25 mar 2017, 19:53
Has thanked: 26 times
Been thanked: 182 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Skid_theDrifter »

brazylianwisnia pisze: 23 lut 2021, 07:33 Swoją droga ja akurat najmniej lubie guardianow bo sa troche nudni. Survivor > Mystic > Rouge > Guardian > Seeker
Nuda guardianów przez długi czas wynikała z dość jednomyślnej puli kart. Drugą stroną tej monety jest żelazna konsekwencja w rozgrywaniu partii guardianem. Prepared for the Worst, Stick to the Plan, On the Hunt. Prosta rola do wypełnienia - ale z perspektywy mechaniki dwie klasy które były początkowo najbardziej ukierunkowane na rozwiązywanie podstawowych problemów rzucanych przez grę (wrogowie i wskazówki), na Twoje rozpisce są najnudniejsze. Co zdaje się kręcić ciebie, to niuans w rozwiązywaniu problemów. Ja to rozumiem doskonale, bo seeker to z kolei moja najmniej ograna klasa (kiedyś był to mystic, ale potem przyszła manipulacja workiem chaosu). Ja z kolei lubię grać guardianem, bo choć dość konsekwentnie odwleka w czasie przegraną z wyczerpania, o tyle nie popycha(ł - teraz już to inaczej wygląda) automatycznie gry do przodu. Jest bezradny narracyjnie bez kogoś, kot popycha grę do przodu. Z kolei granie seekerem, szczególnie solo, wpadało dla mnie zawsze w jedną z dwóch kategorii: albo spektakularne zwycięstwo okraszone sporą dozą niedowierzania że tak łatwo poszło, albo mozolna próba złagodzenia własnej porażki po niefortunnym doborze z talii mitów.

Kwestia przeładowania talii assetami zawsze była trudna do dyskutowania. W przypadku guardiana talia często wahała się między, dajmy na to, 4 do 6 broni (z Prepared for the Worst często używanym zamiast). Ten styl gry obecnie wydaje mi się być w odwrocie, ale pozostawia otwarty problem: czego potrzeba talii, żeby móc skutecznie wypełniać swoją rolę w grupie? To jest zawsze dobre pytanie. Z drugiej strony, problemem często bywa również pewien problem starcia mechaniki z narracją. W teorii zawartość talii symbolizuje całokształt postaci powiązanego z nią badacza. Czym dysponuje, kto mu pomaga, co umie. Ale w praktyce wiemy jak to wygląda: przy fatalnym dociągu możesz być nie dość dobry do wypełniania swojej roli w grupie.

Co się zaś tyczy nadmiernych inwestycji w narzędzia, które pozostają niewykorzystane (więc de facto "marnują" zasoby) - wydaje mi się, że to było przez długi czas nieuniknione w przypadku guardiana. Konieczne nawet. Wpisuje się w wymóg sprawnego wypełniania swojej dość prostolinijnej roli w grupie. Oczywiście, to zaś zależy od kompozycji drużyny. Można zupełnie zrezygnować z siepacza w grupie na rzecz bardziej finezyjnych metod. Skille w moich taliach zawsze gdzieś tam są, ale stanowią raczej rolę wspierającą.
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4671
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1217 times
Been thanked: 1419 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Mr_Fisq »

Dla nieuważnych:
- trwają przedsprzedaże dodatku Światło Pośród Mgieł (http://galakta.pl/horroru-w-arkham-swia ... zapowiedz/)
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
kozz84
Posty: 735
Rejestracja: 27 lip 2013, 15:06
Has thanked: 17 times
Been thanked: 160 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: kozz84 »

and its gone meme
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4671
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1217 times
Been thanked: 1419 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Mr_Fisq »

kozz84 pisze: 08 mar 2021, 18:45 and its gone meme
Jak się nie umie w internety to może i gone:
https://planszove.pl/product/search?typ ... Mgie%C5%82

Zwracam honor, rzeczywiście wywiało :)
Ostatnio zmieniony 08 mar 2021, 20:37 przez Mr_Fisq, łącznie zmieniany 1 raz.
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
kozz84
Posty: 735
Rejestracja: 27 lip 2013, 15:06
Has thanked: 17 times
Been thanked: 160 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: kozz84 »

Przecież jest niedostępne :roll:

Umiem interneta.
Argue
Posty: 436
Rejestracja: 06 lis 2017, 18:07
Lokalizacja: Orzesze
Has thanked: 7 times
Been thanked: 85 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Argue »

Postanowiłem wejść w AH LCG i z żoną rozegraliśmy pierwszy scenariusz z podstawki. Powiem tak, bliskie doświadczenie rpga, które trochę wysypuje się, gdy zdobywamy wskazówki (tu brakuje opisu fabularnego mistrza gry, co faktycznie znaleźliśmy), które jest tylko suchą mechaniką. Pytanie czy jakoś w kolejnych dodatkach scenariusze są bardziej rozbudowane i jest więcej fabularnego fluffu i decyzji mających wpływ na to w jakim kierunku fabuła się potoczy?
Parasek
Posty: 43
Rejestracja: 23 sty 2012, 19:53
Has thanked: 1 time
Been thanked: 24 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Parasek »

Pierwszy scenariusz podstawki to taki tutorial. Ile tam jest lokacji, 3 bodajże? Dopiero "Powrót do.." robi z tego pełnoprawny scenariusz i pojawia się większa liczba kart/lokacji.
Drugi scenariusz podstawki pokazuje czego można się spodziewać z samej gry.
Sama podstawka jest też krótka jeśli chodzi o scenariusze (są dokładnie 3). Dalsze pełne cykle mają ich po 8.
Zresztą nawet jak zagracie wszystkie 3 scenariusze podstawki, to zobaczycie jak niektóre wybory/stopień sukcesu scenariusza wpływają na historię/kolejne scenariusze. Nie są to jakieś kosmiczne zwroty akcji, ale w jakimś stopniu da się odczuć efekt podjętych decyzji (głównie jeśli chodzi o trudność/mechanikę gry w kolejnym scenariuszu).
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3353
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1033 times
Been thanked: 2010 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Ardel12 »

kozz84 pisze: 08 mar 2021, 20:20 Przecież jest niedostępne :roll:

Umiem interneta.
W niektórych sklepach to w dzień wystawienia produktu po paru h już nie było... dostępność mimo wszystko jest dalej słaba i trzeba obserwować sklepy kiedy wrzucają towar. Na nasze szczęście jeszcze tylko dwa mythoski i można odsapnąć w tym roku. Dodruki cykli mnie nie interesują, bo mam wszystkie. Jedynie talie badaczy wciąż rozważam, ale mam czasu sporo by podjąć finalną decyzję i zamówić jak się tylko pojawią...
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4081
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: brazylianwisnia »

Ardel12 pisze: 08 mar 2021, 21:34 Na nasze szczęście jeszcze tylko dwa mythoski i można odsapnąć w tym roku.
Watpie ze wraz z końcem cyklu skoncza sie problemy. Mysle ze ta sytuacja bedzie trwala tez caly kolejny cykl czyli gdzies do stycznia-lutego 2022.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Awatar użytkownika
Zaan84
Posty: 462
Rejestracja: 16 wrz 2015, 15:14
Has thanked: 16 times
Been thanked: 86 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Zaan84 »

Argue pisze: 08 mar 2021, 20:26 Postanowiłem wejść w AH LCG i z żoną rozegraliśmy pierwszy scenariusz z podstawki. Powiem tak, bliskie doświadczenie rpga, które trochę wysypuje się, gdy zdobywamy wskazówki (tu brakuje opisu fabularnego mistrza gry, co faktycznie znaleźliśmy), które jest tylko suchą mechaniką. Pytanie czy jakoś w kolejnych dodatkach scenariusze są bardziej rozbudowane i jest więcej fabularnego fluffu i decyzji mających wpływ na to w jakim kierunku fabuła się potoczy?
W kolejnych kampaniach jest trochę lepiej. Jednakowoż, nie spodziewaj się że gra stanie się bardziej rpg-owa w trakcie rozgrywki. sama gra wygląda z grubsza tak samo. Decyzje podejmujemy na poziomie czy zabijamy potwora, czy szukamy wskazówek czy idziemy ratować kogośtam. W zależności od tego będziemy mieli inny opis fabularny między grami i możemy dostać inne nagrody/kary.
Jeżeli podstawka nie przypadłą Wam do gustu to nie spodziewałbym się, że dodatki to zmienią.
Awatar użytkownika
zioombel
Posty: 1148
Rejestracja: 21 wrz 2010, 13:19
Lokalizacja: Wołomin
Has thanked: 200 times
Been thanked: 98 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: zioombel »

Rozwiązaniem myślę, że może być to, że sam będziesz sobie mistrzem gry. Wymyślisz co tam za wskazówkę znalazłeś.
ODPOWIEDZ