Lumeria: War of the Gods / Wojny Bogów (Jakub Siedlecki)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Krwawisz
Posty: 1496
Rejestracja: 29 kwie 2010, 22:40
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 22 times

Re: Lumeria: War of the Gods / Wojny Bogów (Jakub Siedlecki)

Post autor: Krwawisz »

polwac pisze: 02 mar 2021, 16:53
Xardas123 pisze: 02 mar 2021, 16:46 I teraz jakość... Największy minus...
1. Kto kupił planszę niech się cieszy, ta standardowa to masakra... jest tak cienka... no nie widziałem tak cienkiego materiału... 2-3 rozłożenia i po planszy... żeby chociaż była grubości tego papieru z instrukcji... Były obawy po pokazaniu jej zdjęć, to wyglądają gorzej jak na zdjęciu.
Tego się najbardziej bałem rezygnując z dodatkowo płatnej planszy, ale stwierdziłem, że w Summoner Wars nie było źle, to w grze z 2021r. tym bardziej będzie dobra jakościowo ta najzwyklejsza papierowa plansza.

Widzę, że jednak byłem zbytnim optymistą... :roll:
Plansza jest taka jak w starterach do Summoner Wars, co więcej udało się znaleźć sposób na nieco lepsze, "czystsze" gięcie. Na papierowych planszach z SW przegrałem kilkaset gier na przestrzeni kilku lat. Oczywiście, że te plansze się zużwają, ale przy minimum dbania, powinny spokojnie posłużyć długo. Rozumiem oczywiście, że nie jest to karton, ani mata ale taka jest specyfika tego produktu - identycznie jak w przypadku SW miał być to tani starter, dzięki któremu można rozpocząć grę i później ją sobie rozszerzać jeśli się spodoba. Nigdzie nie ukrywaliśmy, że będzie to papier kredowy, który musi być odpowiedni do zgięcia i zmieszczenia w boxie tego rozmiaru. W takim formacie Summoner Wars sprawił się wyśmienicie i dlatego postanowiliśmy przełożyć go na grunt Lumerii. Dzięki za dobre słowo o reszcie komponentów! Mam nadzieje, że rozgrywką jeszcze dodatkowo się obroni :)
Xardas123
Posty: 352
Rejestracja: 22 kwie 2018, 18:33
Has thanked: 12 times
Been thanked: 28 times

Re: Lumeria: War of the Gods / Wojny Bogów (Jakub Siedlecki)

Post autor: Xardas123 »

No do pełni szczęscia oprócz planszy to fajnie jakby jeszcze równie ładne były zwykłe kości k6 w podobnym klimacie.
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4671
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1216 times
Been thanked: 1419 times

Re: Lumeria: War of the Gods / Wojny Bogów (Jakub Siedlecki)

Post autor: Mr_Fisq »

Lumeria doszła i do mnie (spamuję tutaj, bo nie ma dedykowanego tematu w finansowaniu społecznościowym):
- cała paczka nieźle zabezpieczona (stretch, solidny karton, trochę foli bombelkowej )
- małe pudełeczka (dodatkowi bogowie, scenariusze) przyszły lekko wgniecione, ale bez szkody dla zawartości
- duże pudełka - bez uszkodzeń
- plansza - na razie ujdzie, zobaczymy za 50 rozgrywek; jak gra podejdzie, to trzeba będzie kupić matę
- grafiki na kartach są solidne (frakcje i bogowie) patrząc na szybko
- monety i bonusowe kości są ok (kości chyba dostałem nawet za dużo - 3 białe i 6 czarnych)
- instrukcja po przeczytaniu wydaje się być jasna i przejrzysta (czasami aż nagorliwie precyzyjna), zobaczymy jak będzie po grze (ja bym tylko przesunął stronę 8 za przygotowanie gry, tak żeby obecne strony 9 i 10 były jednocześnie widoczne)

Koszulki na karty mogą być problemem, ale mam nadzieję, że luźniejsze 70x70 będą pasować.
Edit: nie miałem suwmiarki, ale szkolną linijką wychodziło mi ~71mm, w weekend pewnie wybiorę się do sklepu przymierzyć koszulki.
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Awatar użytkownika
DarkSide
Posty: 3035
Rejestracja: 07 sty 2013, 15:12
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 573 times
Been thanked: 239 times

Re: Lumeria: War of the Gods / Wojny Bogów (Jakub Siedlecki)

Post autor: DarkSide »

Czy poznaniacy są w założeni ostatni do wysyłki? :P Póki co u mnie brak info o wysyłce. Mogę ewentualnie podjechać i odebrać osobiście. Zawsze to trochę mniej roboty z pakowaniem. A i mam 100% pewności że nic się nie pogniecie w czasie przesyłu :wink:
W idealnym świecie planszówkowym wszystkie eurasy ociekają klimatem, a wszystkie ameri mają przejrzyste zasady i nie potrzebują FAQ

Sprzedam gry
Moje zniżki Planszostrefa -10%, ALEplanszówki -3%
Awatar użytkownika
Krwawisz
Posty: 1496
Rejestracja: 29 kwie 2010, 22:40
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 22 times

Re: Lumeria: War of the Gods / Wojny Bogów (Jakub Siedlecki)

Post autor: Krwawisz »

DarkSide pisze: 04 mar 2021, 10:21 Czy poznaniacy są w założeni ostatni do wysyłki? :P Póki co u mnie brak info o wysyłce. Mogę ewentualnie podjechać i odebrać osobiście. Zawsze to trochę mniej roboty z pakowaniem. A i mam 100% pewności że nic się nie pogniecie w czasie przesyłu :wink:
hehe, jako poznańska firma raczej byśmy na takie założenia nie poszli :D Z tego co wiem do jutra ma wyjść 99% paczek także jeszcze troche cierpliwosci.
Pytanie jeszcze dodatkowe - mam nadzieję, że jeśli kupiłeś dodatki frakcyjne, to dołożyłeś drugi koszt wysyłki, żeby rozdzielić zamówienia? W przeciwnym razie wszystko przyjdzie razem z rzeczonymi dodatkami dopiero
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: Lumeria: War of the Gods / Wojny Bogów (Jakub Siedlecki)

Post autor: playerator »

Krwawisz pisze: 04 mar 2021, 10:31 (...) jeśli kupiłeś dodatki frakcyjne, to dołożyłeś drugi koszt wysyłki (...)
Brzmi jak bonus za większe zamówienie :mrgreen:

Kiedy wysyłka do "wspierających bardziej"?
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
Awatar użytkownika
Krwawisz
Posty: 1496
Rejestracja: 29 kwie 2010, 22:40
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 22 times

Re: Lumeria: War of the Gods / Wojny Bogów (Jakub Siedlecki)

Post autor: Krwawisz »

standardowa procedura przy kampaniach mających różne terminy realizacji trzeba opłacić podwójny koszt przesyłki, albo po prostu poczekać aż wszystko przyjdzie na raz :) Dodatki powinny przyjechać na przełomie kwietnia/maja
Ramzeseba
Posty: 336
Rejestracja: 20 lut 2016, 09:06
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Lumeria: War of the Gods / Wojny Bogów (Jakub Siedlecki)

Post autor: Ramzeseba »

Odebrałem dzisiaj swoją paczkę. Jakoś ok, wgniecione małe pudełka nie mają znaczenia.
Zszokowała mnie tylko ilość komponentów. Jak się uprzesz to schowasz wszystko w jednym pudełku wielkości 20x20x3, czyli jednej podstawce. Za 109 złoty z reguły można mieć duży box, pełen komponentów. Oby gra dawała dużo funu.
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2575
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1167 times
Been thanked: 461 times

Re: Lumeria: War of the Gods / Wojny Bogów (Jakub Siedlecki)

Post autor: polwac »

Ja tam ledwo mieszcze wszystko w dwóch pudełkach :shock:
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
dlaagniechy
Posty: 14
Rejestracja: 01 cze 2020, 10:46
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

Re: Lumeria: War of the Gods / Wojny Bogów (Jakub Siedlecki)

Post autor: dlaagniechy »

Moja Lumeria przyszła w bardzo dobrym stanie. Solidnie zapakowana w strecz i folię bąbelkową.

Podobają mi się:
- grafiki, są różnorodne i klimatyczne,
- planszetki bogów i żetony, są dobrej jakości,
- metalowe znaczniki pierwszego gracza,
- antyczne kości,
- bestie Lumerii, szczególnie Uroboros.
Koszulki kupione w zestawie dobrze pasują, ale są dosyć cienkie.

Gra ogólnie prezentuje się dobrze. Najbardziej klimat psują podstawowe kości k6 (trzeba będzie je podrasować) i jednolite i raczej brzydkie rewersy kart. Część kart była posklejana, ale na szczęście tylko jedna ucierpiała :|
Spoiler:
O macie się nie wypowiem, bo nie mam porównania. Denerwuje mnie, że Bestie Lumerii są różnych rozmiarów i nie mogę ich zapakować w koszulki, bo zazwyczaj pakuję wszystko :roll:
rwodzu
Posty: 20
Rejestracja: 17 mar 2015, 21:28
Been thanked: 2 times

Re: Lumeria: War of the Gods / Wojny Bogów (Jakub Siedlecki)

Post autor: rwodzu »

Moje 3 grosze:
-koszulki 73x73 ktore zakupilem wspierajac sa porazka. Na szczescie z prywatnych zasobow wydobylem Swan i Mayfair 70x70 i pasuja idealnie.
- rzeczywiscie plansze papierowe ze starterow to porazka, na szczescie dobralem osobno tekturowa (dzieki Gambit). Niestety to prowadzi do kolejnej zagwostki...
- jak to przechowywac? Szczegolnie gdy dojda kolejne nacje. Jakis master box by sie przydal. No ale ja juz ponad 340zl wydalem all in, a tu kolejny wydatek?
-zeby nie bylo, gra jest spoko. Wikingowie najbardziej agro, slowianie manipulatorscy (Baba jaga), Grecy super synergia, no i rzymianie wytrzymali.
-porownujac z Summoner Wars to Lumeria przewaza grafika i prostota zasad. Summonerzy jednak wygrywaja roznorodnoscia ras (kazda gra sie inaczej) i zlozonoscia pod wzgledem mechanik poszczegolnych talii.
-na te chwile ograne mam podstawowe scenariusze i musze przyznac ze kazda nacja ma swoje "smaczki" dzieki ktorym mozna osiagnac zwyciestwo
Ramzeseba
Posty: 336
Rejestracja: 20 lut 2016, 09:06
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Lumeria: War of the Gods / Wojny Bogów (Jakub Siedlecki)

Post autor: Ramzeseba »

Ramzeseba pisze: 05 mar 2021, 21:38 Odebrałem dzisiaj swoją paczkę. Jakoś ok, wgniecione małe pudełka nie mają znaczenia.
Zszokowała mnie tylko ilość komponentów. Jak się uprzesz to schowasz wszystko w jednym pudełku wielkości 20x20x3, czyli jednej podstawce. Za 109 złoty z reguły można mieć duży box, pełen komponentów. Oby gra dawała dużo funu.
Odszczekuję to co napisałem....
Gra jest bardzo prosta i fajna - warta swojej ceny!
Żałuje, że nie kupiłem maty :(
Awatar użytkownika
prz616
Posty: 47
Rejestracja: 12 lut 2017, 21:26
Has thanked: 117 times
Been thanked: 18 times

Re: Lumeria: War of the Gods / Wojny Bogów (Jakub Siedlecki)

Post autor: prz616 »

Moje wrażenia po 2 partiach ogólnie bardzo pozytywne (na razie tylko Słowianie vs Wikingowie). Prostota zasad i ograniczona liczba typów jednostek sprawiają, że można do gry usiąść z marszu i kontrolować to, co dzieje się na stole. Podoba mi się, jak tematycznie dopasowane są zdolności jednostek w poszczególnych frakcjach. System wydaje się jednocześnie prosty, ale i pojemny (scenariusze, bóstwa), dzięki czemu gra powinna starczyć na długo (przy casualowym graniu, w rotacji z innymi tytułami).

Jeśli chodzi o wykonanie, to jest mniej więcej tak, jak się spodziewałem. "Plakatowe" plansze spokojnie wystarczą do okazyjnego grania, ale chętnie przygarnąłbym w przyszłości jakiś big box z solidną planszą na wzór tej z SW Master Seta. Matę sobie odpuszczę. Karty takie sobie, ale nie zamierzam ich koszulkować na razie, bo w sumie się ich nie tasuje. Na minus rewersy kart, jakieś takie przypadkowe się wydają. No i podstawowe kostki ataku trochę psują klimat (czy może raczej wrażenia estetyczne), ja po udanym debiucie gry na stole zamówiłem sobie od razu takie z Ali: https://www.aliexpress.com/item/1005001908037987.html.

A, właśnie, klimat. Dla mnie bardzo duży plus, mitologie>generyczne fantasy. Gram z partnerką i myślę, że temat gry dużo bardziej do niej przemawia niż randomowe elfy itp. Świetne ilustracje, Dziewanna z misiem <3 Kończę, idę puścić z głośników jakąś Wardrunę i gramy ;)
Awatar użytkownika
RasTafari
Posty: 1410
Rejestracja: 20 kwie 2010, 17:26
Lokalizacja: Breslau
Has thanked: 71 times
Been thanked: 69 times

Re: Lumeria: War of the Gods / Wojny Bogów (Jakub Siedlecki)

Post autor: RasTafari »

Xardas123 pisze:I teraz jakość... Największy minus...
1. Kto kupił planszę niech się cieszy, ta standardowa to masakra... jest tak cienka... no nie widziałem tak cienkiego materiału... 2-3 rozłożenia i po planszy... żeby chociaż była grubości tego papieru z instrukcji... Były obawy po pokazaniu jej zdjęć, to wyglądają gorzej jak na zdjęciu.
Nie rozumiem tego marudzenia. Było mówione i pokazane na kampanii, że tak to będzie wyglądało więc o-so-chodzi? Naprawdę spodziewałeś się że to będzie wyglądało inaczej? Grubszy papier odpadał z racji wymiarów pudełka. Ja dostałem to czego się spodziewałem, papierową szmatkę dzięki czemu mogę się poczuć jakbym kupił jakąś grę wojenną :lol:
prz616 pisze:ja po udanym debiucie gry na stole zamówiłem sobie od razu takie z Ali:
Aż tak to nie szalałem, ale wymieniłem białe na kolorowe tak żeby każde wojo miało inny kolor :mrgreen: (no i nie lubię rzucać tymi "kwadraciakami" :wink: )
Przyszedł Rasta i zepsuł grę.
Xardas123
Posty: 352
Rejestracja: 22 kwie 2018, 18:33
Has thanked: 12 times
Been thanked: 28 times

Re: Lumeria: War of the Gods / Wojny Bogów (Jakub Siedlecki)

Post autor: Xardas123 »

Ja niestety myślę inaczej i zdania nie zmienię. Mam planszę papierową do sabotażysty za całe magiczne 5zł, która też by się raczej zmieściła do pudełka i jeżeli chodzi o materiał do jest ona zdecydowanie lepsza, więc sorki, ale dostając z tak cienkiego papieru w Lumerii mogę czuć się zawiedziony. Przypomina mi on jakość plakatów siostry z lat 90 z bravo ;) no może ciut lepsze niż z bravo :) Jak się spodoba to kupię lepszą jak nie to trudno, póki co nie mogę się zebrać żeby zagrać choć zasady przeczytałem już.
Awatar użytkownika
Szewa
Posty: 866
Rejestracja: 10 sie 2016, 12:33
Has thanked: 353 times
Been thanked: 501 times

Re: Lumeria: War of the Gods / Wojny Bogów (Jakub Siedlecki)

Post autor: Szewa »

RasTafari pisze: 08 mar 2021, 08:05
Xardas123 pisze:I teraz jakość... Największy minus...
1. Kto kupił planszę niech się cieszy, ta standardowa to masakra... jest tak cienka... no nie widziałem tak cienkiego materiału... 2-3 rozłożenia i po planszy... żeby chociaż była grubości tego papieru z instrukcji... Były obawy po pokazaniu jej zdjęć, to wyglądają gorzej jak na zdjęciu.
Nie rozumiem tego marudzenia. Było mówione i pokazane na kampanii, że tak to będzie wyglądało więc o-so-chodzi? Naprawdę spodziewałeś się że to będzie wyglądało inaczej? Grubszy papier odpadał z racji wymiarów pudełka. Ja dostałem to czego się spodziewałem, papierową szmatkę dzięki czemu mogę się poczuć jakbym kupił jakąś grę wojenną :lol:
Ale to nie znaczy, że nie mogę skrytykować zawartości.
Spoiler:
Też wiedziałem, że plansza będzie papierowa, byłem przygotowany na to, a jednak po otworzeniu pudełka i sprawdzeniu zawartości (wszystko wygląda bardzo fajni) wziąłem do ręki planszę z papieru i głęboko wciągnałem potwietrze, aby je ze smutkiem wypuścić. Mocno liczę, że rozgrywka wynagrodzi to wszystko i będę z nadzieją wypatrywał maty w sklepie.
Top10:
1. A Song of Ice & Fire 2. Wojna o pierścień 3. Dominant Species 4. Brass: Birmingham 5. A Game of Thrones 2ed 6.Pax Renaissance 2ed 7. Tyrants of the Underdark 8. Zombicide:2nd 9. Empires: Age of Discovery
Honorowa: Lotr LCG
Awatar użytkownika
pan_satyros
Posty: 6127
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:29
Lokalizacja: Siemianowice
Has thanked: 642 times
Been thanked: 507 times
Kontakt:

Re: Lumeria: War of the Gods / Wojny Bogów (Jakub Siedlecki)

Post autor: pan_satyros »

Również rozpakowałem swój egzemplarz, i chociaż posiadam matę (jest fantastyczna - gruba, obszyta, o nasyconych barwach), to mając tylko papierowe plansze też byłbym zadowolony.

Koledzy chyba zapominają ciut o tym, że to nie grubość jest w przypadku takiej planszy najważniejsza, a materiał z jakiego ją wykonano. Wbrew powyższym opiniom nie mamy tu "plakatowego papieru z Brawo", a celowo dobrany cienki papier, który lepiej poddaje się gięciom i prostowaniom. Jeśli już maiłbym szukać porównań w prasie, to bliżej mu do map jakie były swego czasu dodawane do National Geographic.

Ogólne wrażenie na plus. W wydaniu podstawowym trochę gryzą jedynie w oko zwykłe kostki k6, i te pewnie na coś ładniejszego wymienimy.
Awatar użytkownika
Szewa
Posty: 866
Rejestracja: 10 sie 2016, 12:33
Has thanked: 353 times
Been thanked: 501 times

Re: Lumeria: War of the Gods / Wojny Bogów (Jakub Siedlecki)

Post autor: Szewa »

Wczoraj pierwsza partia, słowianie kontra wikingowie.

A więc tak, gra jest prosta i szybka, z tłumaczeniem zasad zamknęliśmy w 30 minutach. Ograniczona liczba jednostek sprawia, że szybko się łapie co dany wróg może zrobić i jakie ma statystyki, klimatycznie dopasowane jednostki specjalne oraz bogowie do frakcji. "Catch up" mechanizm (tor odnowy i rekompensata) nie pozwalają się za mocno wybić przeciwnikowi i bardziej gra polega na ciągłym przepychaniu się. Na plus także manewry.

Czegoś tu mi jednak brakowało, może jakiś kart wydarzeń, akcji warty, cokolwiek. Bawiłem się ok, ale bez zachwytu, nawet gdy weźmę pod uwagę czas rozgrywki.
Top10:
1. A Song of Ice & Fire 2. Wojna o pierścień 3. Dominant Species 4. Brass: Birmingham 5. A Game of Thrones 2ed 6.Pax Renaissance 2ed 7. Tyrants of the Underdark 8. Zombicide:2nd 9. Empires: Age of Discovery
Honorowa: Lotr LCG
Ramzeseba
Posty: 336
Rejestracja: 20 lut 2016, 09:06
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Lumeria: War of the Gods / Wojny Bogów (Jakub Siedlecki)

Post autor: Ramzeseba »

Kolejna recenzja, nie do końca pozytywna.
https://youtu.be/tClE26rMWPo
dwaduzepe
Posty: 687
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:27
Has thanked: 125 times
Been thanked: 254 times

Re: Lumeria: War of the Gods / Wojny Bogów (Jakub Siedlecki)

Post autor: dwaduzepe »

Papierowa plansza w 2021 roku haha Osobie, ktora wpadla na ten pomysl chyba sufit na glowe spadl. Juz pocztowke aka Valhalle w Blood Rage ludzie hejtowali, a tutaj to jest jakis wiekszy cyrk.
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2575
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1167 times
Been thanked: 461 times

Re: Lumeria: War of the Gods / Wojny Bogów (Jakub Siedlecki)

Post autor: polwac »

Można było sobie wziąc zwykłą planszę lub nawet matę do gry, więc komentarz nie na miejscu raczej.
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
dwaduzepe
Posty: 687
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:27
Has thanked: 125 times
Been thanked: 254 times

Re: Lumeria: War of the Gods / Wojny Bogów (Jakub Siedlecki)

Post autor: dwaduzepe »

polwac pisze: 21 mar 2021, 22:29 Można było sobie wziąc zwykłą planszę lub nawet matę do gry, więc komentarz nie na miejscu raczej.
Nie widze w sklepie aleplanszowki maty ani planszy w ofercie. Jedynie jest do kupienia gra z papierowa plansza. W ktorym sklepie mozna kupic plansze albo mate?
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2575
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1167 times
Been thanked: 461 times

Re: Lumeria: War of the Gods / Wojny Bogów (Jakub Siedlecki)

Post autor: polwac »

dwaduzepe pisze: 21 mar 2021, 22:36
polwac pisze: 21 mar 2021, 22:29 Można było sobie wziąc zwykłą planszę lub nawet matę do gry, więc komentarz nie na miejscu raczej.
Nie widze w sklepie aleplanszowki maty ani planszy w ofercie. Jedynie jest do kupienia gra z papierowa plansza. W ktorym sklepie mozna kupic plansze albo mate?
W trakcie kampanii była dostępna plansza i mata do gry.
Teraz nie wiem jak to w sklepach wygląda, jeśli ich nie ma to pewnie z czasem się pojawią.

Z tego co widzę to w sklepie wydawcy w tym momencie dostępna jest tylko mata
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
dwaduzepe
Posty: 687
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:27
Has thanked: 125 times
Been thanked: 254 times

Re: Lumeria: War of the Gods / Wojny Bogów (Jakub Siedlecki)

Post autor: dwaduzepe »

Dokupienie maty za 109 zl wywinduje laczna cene za ta gre do jakiejs absurdalnej kwoty. Narazie to jakis totalny strzal w kolano ta gra. Kupujac w sklepie dostalem kartke papieru, ktora rozdarla sie po kilku grach. Zenada.
Awatar użytkownika
Szewa
Posty: 866
Rejestracja: 10 sie 2016, 12:33
Has thanked: 353 times
Been thanked: 501 times

Re: Lumeria: War of the Gods / Wojny Bogów (Jakub Siedlecki)

Post autor: Szewa »

109zl za mate? Poszaleli :D

Rozegralem jeszcze pare partii i podtrzymuje swoje zdanie wyrazone pare postow wyzej, nie warto bylo.
Top10:
1. A Song of Ice & Fire 2. Wojna o pierścień 3. Dominant Species 4. Brass: Birmingham 5. A Game of Thrones 2ed 6.Pax Renaissance 2ed 7. Tyrants of the Underdark 8. Zombicide:2nd 9. Empires: Age of Discovery
Honorowa: Lotr LCG
ODPOWIEDZ