Najlepszy Polski Kanał na YT ankieta

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.

Który Polski kanał YT jest według Ciebie najlepszy?

Argo Nawija
6
1%
GambitTV
305
29%
GameTrollTV
50
5%
Geek Factor
28
3%
Gradanie
195
18%
GrAlutka
13
1%
GRAnatowa
1
0%
Gram Tadam
1
0%
Granie w Chmurach
30
3%
Gryffinka
3
0%
Gry Planszowe u Wookiego
31
3%
Gry Planszowe Łukasza i Pauliny
8
1%
ON TABLE
124
12%
Humigraj
5
0%
Kości Piony i Bastiony
18
2%
Planszą Po Kostkach
35
3%
Planszowe Potyczk
1
0%
Pełną Parą
15
1%
PoGraMY TV
45
4%
Po prostu planszówki
2
0%
Portal Games
41
4%
PrzyStole
1
0%
Regały Marcińskie
19
2%
WojennikTV
67
6%
Wyjdzie W Graniu
19
2%
 
Liczba głosów: 1063

Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: BOLLO »

Kiedy odkryłem że można oglądać filmy z prędkością x1.5 świat stał się lepszy.
Ale jak wczoraj odkryłem że można oglądać z prędkością x0.5 to świat stał się weselszy :-)
Tomek sorki ale nie mogłem się powstrzymać. Cała rodzinka ma dziś bóle mięśni brzucha od śmiechu.

Polecam obejrzeć pierwsze 1.5 min z prędkością x0.5 :-)
https://www.youtube.com/watch?v=aeHVGRqrNo0&t=153s
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5235
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 525 times
Been thanked: 1840 times
Kontakt:

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: Gambit »

BOLLO pisze: 15 mar 2021, 13:35 Polecam obejrzeć pierwsze 1.5 min z prędkością x0.5 :-)
https://www.youtube.com/watch?v=aeHVGRqrNo0&t=153s
Umarłem :D Ale to jest pomysł. Będę nagrywał materiały nawalony jak szpadel i będę wmawiał ludziom, że YT im się zaciął na odtwarzaniu x0,5 :D
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 416 times
Kontakt:

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: kwiatosz »

Wspaniałe :lol:
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
garg
Posty: 4476
Rejestracja: 16 wrz 2009, 15:26
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1425 times
Been thanked: 1100 times

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: garg »

BOLLO pisze: 15 mar 2021, 13:35 Kiedy odkryłem że można oglądać filmy z prędkością x1.5 świat stał się lepszy.
Ale jak wczoraj odkryłem że można oglądać z prędkością x0.5 to świat stał się weselszy :-)
Tomek sorki ale nie mogłem się powstrzymać. Cała rodzinka ma dziś bóle mięśni brzucha od śmiechu.

Polecam obejrzeć pierwsze 1.5 min z prędkością x0.5 :-)
https://www.youtube.com/watch?v=aeHVGRqrNo0&t=153s
Faktycznie - filmik na prędkości 0,5 rządzi :lol: .
Mam / Sprzedam/wymienię
(Może nie wystawiłem, ale też chętnie wymienię)

Najstarszy offtop świata: Ceterum censeo Carthaginem esse delendam ;-)
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: BOLLO »

Gambit pisze: 15 mar 2021, 13:39
BOLLO pisze: 15 mar 2021, 13:35 Polecam obejrzeć pierwsze 1.5 min z prędkością x0.5 :-)
https://www.youtube.com/watch?v=aeHVGRqrNo0&t=153s
Umarłem :D Ale to jest pomysł. Będę nagrywał materiały nawalony jak szpadel i będę wmawiał ludziom, że YT im się zaciął na odtwarzaniu x0,5 :D
Myślę Tomku że możesz być ze mnie i z siebie dumny. Ten filmik stanie się internetowym viralem jak nic:-)
Spoiler:
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5235
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 525 times
Been thanked: 1840 times
Kontakt:

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: Gambit »

BOLLO pisze: 15 mar 2021, 14:38
Gambit pisze: 15 mar 2021, 13:39
BOLLO pisze: 15 mar 2021, 13:35 Polecam obejrzeć pierwsze 1.5 min z prędkością x0.5 :-)
https://www.youtube.com/watch?v=aeHVGRqrNo0&t=153s
Umarłem :D Ale to jest pomysł. Będę nagrywał materiały nawalony jak szpadel i będę wmawiał ludziom, że YT im się zaciął na odtwarzaniu x0,5 :D
Myślę Tomku że możesz być ze mnie i z siebie dumny. Ten filmik stanie się internetowym viralem jak nic:-)
Spoiler:

Ten to pikuś. Zobacz recenzję MEZO tak od 44:20. Generalnie zaczynam właśnie oglądać wyrywkowo moje materiały w 0,5 (to nawet bardzo znamienne oznaczenie jest :P )
A co do GP, to nie ma o czym mówić. Patrząc, że dwa lata temu byłem pierwszy, potem drugi, a teraz trzeci, to znak że systematycznie lecę w dół, więc nie ma co świętować :D A tak poważnie, to cieszę się, że ktoś mnie docenia na tyle, żeby zagłosować w takim plebiscycie. Ale niezależnie od tego, które miejsce bym zajął i tak będę robił swoje. A mam w cholerę roboty, więc muszę się sprężać :) Nawet w swoje urodziny zamiast wziąć do ogrania coś co po prostu chcę zagrać ze starszych tytułów, młóciłem w grę do recenzji :)
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: BOLLO »

Gambit pisze: 15 mar 2021, 14:56
BOLLO pisze: 15 mar 2021, 14:38
Gambit pisze: 15 mar 2021, 13:39

Umarłem :D Ale to jest pomysł. Będę nagrywał materiały nawalony jak szpadel i będę wmawiał ludziom, że YT im się zaciął na odtwarzaniu x0,5 :D
Myślę Tomku że możesz być ze mnie i z siebie dumny. Ten filmik stanie się internetowym viralem jak nic:-)
Spoiler:

Ten to pikuś. Zobacz recenzję MEZO tak od 44:20. Generalnie zaczynam właśnie oglądać wyrywkowo moje materiały w 0,5 (to nawet bardzo znamienne oznaczenie jest :P )
A co do GP, to nie ma o czym mówić. Patrząc, że dwa lata temu byłem pierwszy, potem drugi, a teraz trzeci, to znak że systematycznie lecę w dół, więc nie ma co świętować :D A tak poważnie, to cieszę się, że ktoś mnie docenia na tyle, żeby zagłosować w takim plebiscycie. Ale niezależnie od tego, które miejsce bym zajął i tak będę robił swoje. A mam w cholerę roboty, więc muszę się sprężać :) Nawet w swoje urodziny zamiast wziąć do ogrania coś co po prostu chcę zagrać ze starszych tytułów, młóciłem w grę do recenzji :)
A właśnie jak tam Ignace już pisali do ciebie w tej sprawie czy ci się coś nie pomyliło z tą recenzją?
Awatar użytkownika
czikenpredator
Posty: 266
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:27
Has thanked: 60 times
Been thanked: 58 times

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: czikenpredator »

Gambit pisze: 15 mar 2021, 13:39
BOLLO pisze: 15 mar 2021, 13:35 Polecam obejrzeć pierwsze 1.5 min z prędkością x0.5 :-)
https://www.youtube.com/watch?v=aeHVGRqrNo0&t=153s
Umarłem :D Ale to jest pomysł. Będę nagrywał materiały nawalony jak szpadel i będę wmawiał ludziom, że YT im się zaciął na odtwarzaniu x0,5 :D
Czy to działa w dwie strony? To znaczy czy jeśli tak nagrany filmik puści się na prędkości x2 to będzie brzmiał normalnie? :? :lol:
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5235
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 525 times
Been thanked: 1840 times
Kontakt:

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: Gambit »

BOLLO pisze: 15 mar 2021, 15:14 A właśnie jak tam Ignace już pisali do ciebie w tej sprawie czy ci się coś nie pomyliło z tą recenzją?
Nikt nie pisał :) Swoją drogą w ostatnich Planszówkach TV (tych, które się odbyły), ktoś na czacie zarzucił wędkę Ignacemu, ten powiedział, że w sumie nie ogląda recenzji, ale wróci do tego po temacie odcinka...I oczywiście nie wrócił :) Chociaż w podcaście 2Pionki 10 marca, jak Ignacy śpiewał mi 100 lat, to coś wspominali, że poproszą, coby magazyn wysłał mi Mezo, bo chyba nie ogarniam tej gry :) Ale takie podśmiechujki i szpileczki po krytycznej recenzji są w pewien sposób fajne. Z jednej strony wydawca broni swojego tytułu i swojej decyzji, ale z drugiej pokazuje, że recenzent ma prawo do własnego zdania. Lepsze to, niż publiczne pojazdy po recenzentach, którzy krytycznie wypowiedzieli się o wydawanej przez Ciebie grze, co też kiedyś miało miejsce (ale to nie Portal i nie tylko mi się chyba wtedy oberwało).
czikenpredator pisze: 15 mar 2021, 15:24
Gambit pisze: 15 mar 2021, 13:39 Umarłem :D Ale to jest pomysł. Będę nagrywał materiały nawalony jak szpadel i będę wmawiał ludziom, że YT im się zaciął na odtwarzaniu x0,5 :D
Czy to działa w dwie strony? To znaczy czy jeśli tak nagrany filmik puści się na prędkości x2 to będzie brzmiał normalnie? :? :lol:
Wtedy po prostu będę dużo szybciej bełkotał :D
Awatar użytkownika
Leviathan
Posty: 2267
Rejestracja: 01 wrz 2009, 13:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 396 times
Been thanked: 1044 times
Kontakt:

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: Leviathan »

Gambit pisze: 15 mar 2021, 15:30 Lepsze to, niż publiczne pojazdy po recenzentach, którzy krytycznie wypowiedzieli się o wydawanej przez Ciebie grze, co też kiedyś miało miejsce (ale to nie Portal i nie tylko mi się chyba wtedy oberwało).
O tak. To są ciekawe sytuacje. Ostatnio sam miałem taką i wywiązała się niezwykle "pouczająca" dyskusja z autorem/wydawcą. Myślę, że pouczająca przede wszystkim dla widzów bo sami mogli wyrobić sobie zdanie na temat gry i wydawnictwa.
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5235
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 525 times
Been thanked: 1840 times
Kontakt:

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: Gambit »

Leviathan pisze: 15 mar 2021, 17:05
Gambit pisze: 15 mar 2021, 15:30 Lepsze to, niż publiczne pojazdy po recenzentach, którzy krytycznie wypowiedzieli się o wydawanej przez Ciebie grze, co też kiedyś miało miejsce (ale to nie Portal i nie tylko mi się chyba wtedy oberwało).
O tak. To są ciekawe sytuacje. Ostatnio sam miałem taką i wywiązała się niezwykle "pouczająca" dyskusja z autorem/wydawcą. Myślę, że pouczająca przede wszystkim dla widzów bo sami mogli wyrobić sobie zdanie na temat gry i wydawnictwa.
I właśnie załatwiłeś sobie mega oglądalność każdego filmu, bo zaczynamy szukać kto i gdzie :D
krwlng
Posty: 438
Rejestracja: 12 sie 2018, 14:15
Has thanked: 111 times
Been thanked: 131 times

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: krwlng »

Gambit pisze: 15 mar 2021, 18:17
Leviathan pisze: 15 mar 2021, 17:05
Gambit pisze: 15 mar 2021, 15:30 Lepsze to, niż publiczne pojazdy po recenzentach, którzy krytycznie wypowiedzieli się o wydawanej przez Ciebie grze, co też kiedyś miało miejsce (ale to nie Portal i nie tylko mi się chyba wtedy oberwało).
O tak. To są ciekawe sytuacje. Ostatnio sam miałem taką i wywiązała się niezwykle "pouczająca" dyskusja z autorem/wydawcą. Myślę, że pouczająca przede wszystkim dla widzów bo sami mogli wyrobić sobie zdanie na temat gry i wydawnictwa.
I właśnie załatwiłeś sobie mega oglądalność każdego filmu, bo zaczynamy szukać kto i gdzie :D
Spoiler alert:
Spoiler:
Argue
Posty: 436
Rejestracja: 06 lis 2017, 18:07
Lokalizacja: Orzesze
Has thanked: 7 times
Been thanked: 85 times

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: Argue »

BOLLO pisze: 15 mar 2021, 13:36 Kiedy odkryłem że można oglądać filmy z prędkością x1.5 świat stał się lepszy.
Ale jak wczoraj odkryłem że można oglądać z prędkością x0.5 to świat stał się weselszy :-)
Tomek sorki ale nie mogłem się powstrzymać. Cała rodzinka ma dziś bóle mięśni brzucha od śmiechu.

Polecam obejrzeć pierwsze 1.5 min z prędkością x0.5 :-)
https://www.youtube.com/watch?v=aeHVGRqrNo0&t=153s
Made my day, szanuję ^^
Awatar użytkownika
EsperanzaDMV
Posty: 1521
Rejestracja: 17 lut 2017, 14:40
Has thanked: 301 times
Been thanked: 639 times

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: EsperanzaDMV »

krwlng pisze: 15 mar 2021, 18:21
Gambit pisze: 15 mar 2021, 18:17
Leviathan pisze: 15 mar 2021, 17:05

O tak. To są ciekawe sytuacje. Ostatnio sam miałem taką i wywiązała się niezwykle "pouczająca" dyskusja z autorem/wydawcą. Myślę, że pouczająca przede wszystkim dla widzów bo sami mogli wyrobić sobie zdanie na temat gry i wydawnictwa.
I właśnie załatwiłeś sobie mega oglądalność każdego filmu, bo zaczynamy szukać kto i gdzie :D
Spoiler alert:
Spoiler:
Z ciekawości wszedłem w komentarze i... nie wierzę w to co czytam. Jakbym się przeniósł w czasie do kampanii "Mocarstw" :shock: Dyskusja nt. losowości w grze - autorowi gry przeszkadza to, że recenzent podniósł (słusznie) argument, że gra jest szalenie losowa, bo brakuje mechanizmów wpływających na wpłynięcie na rzuty kośćmi.
uwielbiam dyskusje, niestety w większości wypadków już po pierwszym zdaniu znam jej wynik. Pan przegrał. Chińczyk nie posiada manewrów (zwrotów). Podobnie jak autor tej niby recenzji chciał pan zapewne powiedzieć "coś innego" a wyszło jak zawsze.
wytknięte błędy NIE ISTNIEJĄ. Poprosiłem autora tego pastiszu o sprostowanie. Na razie podałem JEDEN przykład, ale cisza, głowa w piasek. Pana nie obrażam, tylko napisałem, ze pana argument jest słaby - bo jest słaby.
Zasugerowałem partyjkę w "Zamkii Burgundii" czy "X-Winga", bo chyba autor gry nie zna takiego pojęcia jak manipulowanie wynikami na kościach... i takie rzeczy pisze autor gier? Przerażające i żenujące zarazem,... aż sprowokowało mnie to do komentarza pod wpisami tego pana - Leviathan nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, chyba mój pierwszy komentarz pod Twoim filmem :P a i oglądalność może wzrośnie ;)
Awatar użytkownika
mamtonawinylu
Posty: 284
Rejestracja: 08 gru 2014, 11:28
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 12 times
Been thanked: 7 times

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: mamtonawinylu »

BOLLO pisze: 15 mar 2021, 13:36 Polecam obejrzeć pierwsze 1.5 min z prędkością x0.5 :-)
https://www.youtube.com/watch?v=aeHVGRqrNo0&t=153s
Uważam, że bezapelacyjnie kanał "Gambit 0,5" powinien zostać dodany jako osobny do ankiety.
Awatar użytkownika
Szewa
Posty: 866
Rejestracja: 10 sie 2016, 12:33
Has thanked: 353 times
Been thanked: 501 times

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: Szewa »

mamtonawinylu pisze: 17 mar 2021, 21:18
BOLLO pisze: 15 mar 2021, 13:36 Polecam obejrzeć pierwsze 1.5 min z prędkością x0.5 :-)
https://www.youtube.com/watch?v=aeHVGRqrNo0&t=153s
Uważam, że bezapelacyjnie kanał "Gambit 0,5" powinien zostać dodany jako osobny do ankiety.
Włączyłem, a moja ręka samoistnie poleciała do kieszeni, aby 2zł wyciągnąć i rzucić :D
Top10:
1. A Song of Ice & Fire 2. Wojna o pierścień 3. Dominant Species 4. Brass: Birmingham 5. A Game of Thrones 2ed 6.Pax Renaissance 2ed 7. Tyrants of the Underdark 8. Zombicide:2nd 9. Empires: Age of Discovery
Honorowa: Lotr LCG
jakmis83
Posty: 1176
Rejestracja: 22 maja 2015, 14:31
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 130 times
Been thanked: 141 times

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: jakmis83 »

BOLLO pisze: 15 mar 2021, 13:36 Kiedy odkryłem że można oglądać filmy z prędkością x1.5 świat stał się lepszy.
Ale jak wczoraj odkryłem że można oglądać z prędkością x0.5 to świat stał się weselszy :-)
Tomek sorki ale nie mogłem się powstrzymać. Cała rodzinka ma dziś bóle mięśni brzucha od śmiechu.

Polecam obejrzeć pierwsze 1.5 min z prędkością x0.5 :-)
https://www.youtube.com/watch?v=aeHVGRqrNo0&t=153s
Mistrz 😁
Moje Gry
Jeśli nie wiesz, jak masz zagrać, poczekaj, aż twojemu przeciwnikowi przyjdzie do głowy jakaś idea. Możesz być pewny, że będzie to idea fałszywa.
Siegbert Tarrasch
Awatar użytkownika
pan_satyros
Posty: 6128
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:29
Lokalizacja: Siemianowice
Has thanked: 642 times
Been thanked: 507 times
Kontakt:

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: pan_satyros »

Szewa pisze: 19 mar 2021, 07:42
mamtonawinylu pisze: 17 mar 2021, 21:18
BOLLO pisze: 15 mar 2021, 13:36 Polecam obejrzeć pierwsze 1.5 min z prędkością x0.5 :-)
https://www.youtube.com/watch?v=aeHVGRqrNo0&t=153s
Uważam, że bezapelacyjnie kanał "Gambit 0,5" powinien zostać dodany jako osobny do ankiety.
Włączyłem, a moja ręka samoistnie poleciała do kieszeni, aby 2zł wyciągnąć i rzucić :D
Panie, 2 zł to nawet na kolejną 0,5 nie starczy :lol:
Awatar użytkownika
Zet
Posty: 1352
Rejestracja: 26 paź 2006, 00:08
Lokalizacja: Sosnowiec
Has thanked: 159 times
Been thanked: 159 times

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: Zet »

Ja bardzo proszę o zrobienie microbadge'a na BGG: "I'm listen Gambit on YT at 0,5 speed"! (jeśli pokaleczyłem angielski, to proszę o poprawienie, zedytuję).

Tak swoją drogą, to przydałyby się jakiekolwiek microbadge i Gambita, i Gradania. Miałbym do kolekcji razem z SU&SD i NPI :(
Awatar użytkownika
Michito
Posty: 624
Rejestracja: 05 cze 2019, 15:54
Has thanked: 193 times
Been thanked: 175 times

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: Michito »

Ło Panie, Gambit 0,5 edition to jakaś alternatywna rzeczywistość :D (dzięki BOLLO), mój osobisty TOP tej wersji to: https://youtu.be/TD_7HMsPntA?t=17
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: BOLLO »

krwlng pisze: 15 mar 2021, 18:21
Gambit pisze: 15 mar 2021, 18:17
Leviathan pisze: 15 mar 2021, 17:05 O tak. To są ciekawe sytuacje. Ostatnio sam miałem taką i wywiązała się niezwykle "pouczająca" dyskusja z autorem/wydawcą. Myślę, że pouczająca przede wszystkim dla widzów bo sami mogli wyrobić sobie zdanie na temat gry i wydawnictwa.
I właśnie załatwiłeś sobie mega oglądalność każdego filmu, bo zaczynamy szukać kto i gdzie :D
Spoiler alert:
Spoiler:
Hmmm... chciałem poczytać a tu u mnie 262 odcinek to :
https://www.youtube.com/watch?v=LnnaP8ZTWiE i to bez komentarzy.
Awatar użytkownika
Coen
Posty: 2492
Rejestracja: 14 wrz 2011, 11:38
Lokalizacja: Warszawa, Sulejówek
Has thanked: 423 times
Been thanked: 126 times

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: Coen »

BOLLO pisze: 29 mar 2021, 09:17
krwlng pisze: 15 mar 2021, 18:21
Gambit pisze: 15 mar 2021, 18:17

I właśnie załatwiłeś sobie mega oglądalność każdego filmu, bo zaczynamy szukać kto i gdzie :D
Spoiler alert:
Spoiler:
Hmmm... chciałem poczytać a tu u mnie 262 odcinek to :
https://www.youtube.com/watch?v=LnnaP8ZTWiE i to bez komentarzy.
Bo tu o tytuł gry chodziło :)
https://www.youtube.com/watch?v=YjRIdSu36ks
Mam takie gry,
a zastanawiam się jeszcze nad tymi
ⓘ 𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝘀𝗼𝘂𝗿𝗰𝗲𝘀 𝘀𝘁𝗮𝘁𝗲𝗱 𝘁𝗵𝗮𝘁 𝘁𝗵𝗶𝘀 𝗶𝘀 𝗳𝗮𝗹𝘀𝗲 𝗮𝗻𝗱 𝗺𝗶𝘀𝗹𝗲𝗮𝗱𝗶𝗻𝗴
lemon_curry
Posty: 275
Rejestracja: 10 mar 2020, 12:30
Has thanked: 51 times
Been thanked: 21 times

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: lemon_curry »

chłopaki z Pogramy tworzą fajną atmosferę ;)
Trolle, za promocję Mocarstw na zawsze lądują w śmietniku
lemon_curry
Posty: 275
Rejestracja: 10 mar 2020, 12:30
Has thanked: 51 times
Been thanked: 21 times

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: lemon_curry »

chłopaki z Pogramy tworzą fajną atmosferę ;)
Trolle, za promocję Mocarstw na zawsze lądują w śmietniku
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Najlepszy Polski Kanał na YT ANKIETA

Post autor: BOLLO »

Michito pisze: 19 mar 2021, 20:15 Ło Panie, Gambit 0,5 edition to jakaś alternatywna rzeczywistość :D (dzięki BOLLO), mój osobisty TOP tej wersji to: https://youtu.be/TD_7HMsPntA?t=17
Tomek niestety ale aktualnie spadasz na miejsce 2....Asia cię przebiła i również trafia do viralowego grona Asia x0.5:
https://www.youtube.com/watch?v=UoUTqJqrZPE&t=13s
00:00-00:18
oraz 28:00-28:20
Spoiler:
ODPOWIEDZ