Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Beo
Posty: 129
Rejestracja: 02 wrz 2018, 11:10
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 125 times
Been thanked: 37 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: Beo »

Dziami pisze: 14 mar 2021, 21:24 A jest ktoś, kto pokusiłby się o porównanie Unmatched do War Chest? I czy w ogóle takie porównanie ma sens.
Mam i cenię sobie bardzo oba, ale główne podobieństwo jakie mi przychodzi do głowy to krótki czas rozgrywki. War Chest znacznie bardziej abstrakcyjny, liczy się raczej bardziej planowanie, draft odpowiednich jednostek, kontrolowanie jakie żetony pozostały przeciwnikowi, w tym trochę liczenia w głowie. Przez to gra ma takie trochę szachowe odczucie, co osobiście mi się podoba ;) Unmatched jest trochę luźniejsze, w grze nadal bardzo liczy się umiejętność manewrowania po planszy, sprawnego zarządzania kartami, ale nierówności w umiejętnościach graczy są mniej widoczne. Dodatkowo gra jest dużo bardziej klimatyczna. Stąd trochę łatwiej namówić na nią znajomych jako na lekką (ale wcale nie prostacką), szybką rozgrywkę.

Także zależy czego szukasz, War Chest bardziej przekminkowy i suchy, Unmatched to prawdziwy pojedynek bohaterów z taktycznymi smaczkami. Grywam zamiennie w oba, żadnego nie planuję się pozbywać.
Kolekcja
Sprzedam: Czarne Historie i inne.
dannte
Posty: 731
Rejestracja: 15 paź 2018, 21:52
Lokalizacja: Elbląg
Has thanked: 104 times
Been thanked: 425 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: dannte »

MiXB pisze: 15 mar 2021, 08:15Ale w stosunku do całej reszty to wyglądają bardzo prosto i abstrakcyjnie, więc ludzie chcieliby by też by były ładne. I one są, ale pod polami... Więc odczucia masz jak zdecydowana większość odnośnie grywalności i przejrzystości planszy, ale nie dziwne to jest, że Mondo chciałoby mieć wszystko jako wyznacznik artystyczny i wiele ludzi myśli podobnie. :D
No właśnie paradoksalnie, one są abstrakcyjne, ale dla mnie ta plansza z pustymi kółkami wydawała się przytłaczająca (no i nieczytelna), a te typowe z pełnymi kółkami są dużo ładniejsze, bogatsze (graficznie) no i oczywiście przejrzyste. Więc mi w zasadzie chodziło o to, że te stare są ładniejsze od tej nowej (a nie tylko praktyczniejsze) - dlatego mam wrażenie, że jestem w mniejszości :mrgreen:
Awatar użytkownika
Beo
Posty: 129
Rejestracja: 02 wrz 2018, 11:10
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 125 times
Been thanked: 37 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: Beo »

No ja ostatnio testowałem planszę z LRRH vs. Beowulf, gdzie po jednej stronie jest wersja z kolorem jedynie na okręgu. Moim zdaniem znacznie to wpływa (negatywnie) na przejrzystość, dodatkowo dobór kolorów pod względem podobieństwa to kryminał.
Kolekcja
Sprzedam: Czarne Historie i inne.
MiXB
Posty: 548
Rejestracja: 05 lut 2019, 11:38
Has thanked: 21 times
Been thanked: 89 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: MiXB »

dannte pisze: 15 mar 2021, 20:28 No właśnie paradoksalnie, one są abstrakcyjne, ale dla mnie ta plansza z pustymi kółkami wydawała się przytłaczająca (no i nieczytelna), a te typowe z pełnymi kółkami są dużo ładniejsze, bogatsze (graficznie) no i oczywiście przejrzyste. Więc mi w zasadzie chodziło o to, że te stare są ładniejsze od tej nowej (a nie tylko praktyczniejsze) - dlatego mam wrażenie, że jestem w mniejszości :mrgreen:
Beo pisze: 15 mar 2021, 20:39 No ja ostatnio testowałem planszę z LRRH vs. Beowulf, gdzie po jednej stronie jest wersja z kolorem jedynie na okręgu. Moim zdaniem znacznie to wpływa (negatywnie) na przejrzystość, dodatkowo dobór kolorów pod względem podobieństwa to kryminał.
No te abstrakcyjne plansze są na swój sposób ładne, bo do czytelności to nie ma żadnych zastrzeżeń... Tu się zgodzę @dannte . Ale równie dobrze mogłyby być na białym tle. Jak weźmiesz pod uwagę samą mapę lub samo tło to i jedno, i drugie wygląda na swój sposób atrakcyjnie. Jak połączysz to niespecjalnie. Gryzą się strasznie. I na pustych polach, tak jak wspomniałeś @Beo , widać od razu, że nikt dobrze nie przemyślał tego połączenia. Nie ma odpowiedniego kontrastu i saturacji, gra się o wiele gorzej. Dlatego jest ta ciągła walka pomiędzy praktycznością, a urokami estetycznymi trwa już 2 lata i Mondo wciąż próbuje.

I te puste pola to był jednak eksperyment. Pomysł sam w sobie nie jest głupi, ale linie okręgów muszą być grubsze i o bardziej wyrazistych kolorach by miał jakiekolwiek szanse by się przyjąć. Strata przejrzystości jest gigantyczna, to na pewno.
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4718
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1238 times
Been thanked: 1454 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: Mr_Fisq »

Pojawiły się wyniku konkursu na nowe talie/postacie (za Brianem Bett na BGG)
https://twitter.com/RestorationGame/sta ... gr%5Etweet
w wyniku czego na początku przyszłego roku ma pojawić się zestaw:
Hudini vs Dżinn (co jeszcze rozumiem - wygląda ciekawie)
natomiast później mają pojawić się również:
- Shakespeare (?)
- Rózia Nitowaczka - Rosie the Riveter (?!?!?)
poziom abstrakcyjności tego systemu zaczyna rosnąć :mrgreen:
Sprzedam: Sands of Shurax, Dawn of the Zeds, Etherfields KS PL, Lanzerath Ridge i inne
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo (np. Horizon Wars: Zero Dark, Exploit Zero, Space Station Zero, This is not a Test), figurki do Stargrave - SF, Postapo.
MiXB
Posty: 548
Rejestracja: 05 lut 2019, 11:38
Has thanked: 21 times
Been thanked: 89 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: MiXB »

Mr_Fisq pisze: 16 mar 2021, 13:27 Pojawiły się wyniku konkursu na nowe talie/postacie (za Brianem Bett na BGG)
https://twitter.com/RestorationGame/sta ... gr%5Etweet
w wyniku czego na początku przyszłego roku ma pojawić się zestaw:
Hudini vs Dżinn (co jeszcze rozumiem - wygląda ciekawie)
natomiast później mają pojawić się również:
- Shakespeare (?)
- Rózia Nitowaczka - Rosie the Riveter (?!?!?)
poziom abstrakcyjności tego systemu zaczyna rosnąć :mrgreen:
Przynajmniej będzie zabawnie i tanio, bo zestawy na licencji kosztują o wiele więcej :D
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4718
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1238 times
Been thanked: 1454 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: Mr_Fisq »

MiXB pisze: 16 mar 2021, 13:34 Przynajmniej będzie zabawnie i tanio, bo zestawy na licencji kosztują o wiele więcej :D
Z serii zabawnie (acz niekoniecznie tanio), to chętnie bym zobaczył jakąś postać z Monty Python and the Holy Grail.
Aż dziwne, że nie sięgnęli po jakieś byty z Mitologi Cthulhu (część jest w wolnej domenie, AFAIR np. Hastur, który jest starszy niż sama twórczość Lovecrafta).
Sprzedam: Sands of Shurax, Dawn of the Zeds, Etherfields KS PL, Lanzerath Ridge i inne
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo (np. Horizon Wars: Zero Dark, Exploit Zero, Space Station Zero, This is not a Test), figurki do Stargrave - SF, Postapo.
MiXB
Posty: 548
Rejestracja: 05 lut 2019, 11:38
Has thanked: 21 times
Been thanked: 89 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: MiXB »

Mr_Fisq pisze: 16 mar 2021, 14:03
MiXB pisze: 16 mar 2021, 13:34 Przynajmniej będzie zabawnie i tanio, bo zestawy na licencji kosztują o wiele więcej :D
Z serii zabawnie (acz niekoniecznie tanio), to chętnie bym zobaczył jakąś postać z Monty Python and the Holy Grail.
Aż dziwne, że nie sięgnęli po jakieś byty z Mitologi Cthulhu (część jest w wolnej domenie, AFAIR np. Hastur, który jest starszy niż sama twórczość Lovecrafta).
Ale też pewnie mało rozpoznawalny. Szekspira każdy zna, a Rosie każdy przynajmniej widział. Osobiście bym widział bardzo chętnie jakiś zestaw z herosami z mitów świata. Cúchulainn vs np. Perseusz. Można zaszaleć wtedy.

No i w końcu chciałbym Dużego Bohatera. Wiem, że T-Rex będzie pierwszy i powinien wyjść w tym roku, ale byłoby fajnie jakby więcej się pojawiło.
Awatar użytkownika
Tyrek
Posty: 665
Rejestracja: 10 gru 2011, 13:47
Lokalizacja: Lubin
Has thanked: 72 times
Been thanked: 152 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: Tyrek »

Bardzo mnie cieszą te kierunki jeśli chodzi o postaci. Seria jest nietuzinkowa i bardzo fajnie, jeśli będzie pojawiać się w niej więcej takich odjechanych pomysłów, rzadko obecnych w grach. Pomysł z Marvelem mnie zmartwił. Lovecrafta jest dużo dookoła, szczególnie w planszówkach, ale osobiście taki temat pewnie bym kupił, bo lubię.

Kilka stron temu wspominałem, że czekam na Johna Mcclane'a ze Szklanej Pułapki :mrgreen: Generalnie taki miks postaci z popularnych filmów akcji lat 80-90 były spoko. Poza Johnem mogły by to być inne ikony np.

Rambo, Rocky Balboa, Vincent Vega i Jules Winnfield (tutaj mogli by być razem, jakie dwie figurki bez sidekicka na jednej talii), El Mariachi z gitarą ;-) Drużyna A.... aaaaa! - no ale kwestie licencyjne zapewne robią swoje - ale pomarzyć nikt nie zabroni :mrgreen:

Aaaa no i o najważniejszym zapomniałem - nieśmiertelni Bracia Blues!
MiXB
Posty: 548
Rejestracja: 05 lut 2019, 11:38
Has thanked: 21 times
Been thanked: 89 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: MiXB »

Tyrek pisze: 16 mar 2021, 15:23 Bardzo mnie cieszą te kierunki jeśli chodzi o postaci. Seria jest nietuzinkowa i bardzo fajnie, jeśli będzie pojawiać się w niej więcej takich odjechanych pomysłów, rzadko obecnych w grach. Pomysł z Marvelem mnie zmartwił. Lovecrafta jest dużo dookoła, szczególnie w planszówkach, ale osobiście taki temat pewnie bym kupił, bo lubię.
Wiesz, te postacie Marvela to przynajmniej takie z kategorii B w większości i szczerze mówiąc to spoko. Moon Knight ma potencjał na najbardziej odjechaną graficznie talię w serii, a Squirel Girl to chodzący dowcip więc też powinno być ciekawie. Nie da się uciec od tego, co się sprzedaje, a Mondo ma prawa do Marvela i Disneya od lat. To była tylko kwestia czasu.
Tyrek pisze: 16 mar 2021, 15:23 Kilka stron temu wspominałem, że czekam na Johna Mcclane'a ze Szklanej Pułapki :mrgreen: Generalnie taki miks postaci z popularnych filmów akcji lat 80-90 były spoko. Poza Johnem mogły by to być inne ikony np.

Rambo, Rocky Balboa, Vincent Vega i Jules Winnfield (tutaj mogli by być razem, jakie dwie figurki bez sidekicka na jednej talii), El Mariachi z gitarą ;-) Drużyna A.... aaaaa! - no ale kwestie licencyjne zapewne robią swoje - ale pomarzyć nikt nie zabroni :mrgreen:

Aaaa no i o najważniejszym zapomniałem - nieśmiertelni Bracia Blues!
Obcy kontra Predator oklepany, ale wciąż jary. Jednak Terminator vs Robocop to wciąż mój faworyt. ;)
dannte
Posty: 731
Rejestracja: 15 paź 2018, 21:52
Lokalizacja: Elbląg
Has thanked: 104 times
Been thanked: 425 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: dannte »

Tyrek pisze: 16 mar 2021, 15:23Kilka stron temu wspominałem, że czekam na Johna Mcclane'a ze Szklanej Pułapki :mrgreen:
To może być bardzo trudne do przełknięcia dla Ogrów. Wszak taka postać na pewno będzie mieć w talii kartę "Die Hard", a jak tytuł takiej karty przetłumaczyć, jeśli nie "Szklana Pułapka" :mrgreen:

MiXB pisze: 16 mar 2021, 14:37Osobiście bym widział bardzo chętnie jakiś zestaw z herosami z mitów świata. Cúchulainn vs np. Perseusz. Można zaszaleć wtedy.
Wydaje mi się, że słyszałem gdzieś, że BoL V2 ma mieć herosów albo jakieś mniej znane, lokalne bóstwa. Ale to może być plotka.

Mr_Fisq pisze: 16 mar 2021, 13:27- Rózia Nitowaczka - Rosie the Riveter (?!?!?)
poziom abstrakcyjności tego systemu zaczyna rosnąć :mrgreen:
Na Reddicie oraz na Twitterze można znaleźć takie oto zajawki od Restoration Games:
The important thing to know about Rosie is that she has a mech. Think Ripley in Aliens. The deck is a lot of fun.
As Rosie, you'll build a powerful mech suit. Each upgrade will change how you play as they come on line. So you're always finding new ways to win each game with different configurations. A great puzzle to solve. "DO IT"
Czyli będzie budowanie mecha. Brzmi fajnie i ciekawie.
Dziami
Posty: 289
Rejestracja: 18 maja 2012, 15:43
Lokalizacja: Stalowa Wola
Has thanked: 201 times
Been thanked: 75 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: Dziami »

pan_satyros pisze: 16 mar 2021, 13:47 Czekam na Muminki i Pipi xD
+1

Taka ekipa jak Migotka w kooperacji z Małą Mi była by ciężka do pobicia ;)
Do tego Buka i banda Hatifnatów hehe.

Robocop kontra Terminator tez niezle.

Kurcze faktycznie jest tu pole do popisu i tez mnie trochę zmierził ten Marvel. Za dużo tego, wiadomo fani Marvela wezmą w ciemno, ale ja też bym wolał takie nietuzinkowe Postacie.

Swoja drogą właśnie przyszedł do mnie Cobble&Fog i gra na żywo prezntuje sie dużo lepiej niż na jakichś zdjęciach. Nic tylko doczekać się teraz rozgrywki. Może nie będzie z tym problemu bo zasady tego systemu są wręcz banalne.
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4718
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1238 times
Been thanked: 1454 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: Mr_Fisq »

Brian Bett na BGG znowu podlinkował zapowiedź od Restoration Games:
to pierwsza ujawniona postać z Battle of Legends, Vol. 2. Podoba mi się pomysł zaczerpnięcia postaci z Afryki, acz nie wiem czy nie odeszli za daleko od głównego nurtu (ktoś słyszał o wcześniej o Yennendze?). Ciekawe czy pójdą w kierunku podróży przez kontynenty - herosi Ameryki Południowej, Północnej i z Azji? Miyamoto Musashi by tu zacnie pasował.
Sprzedam: Sands of Shurax, Dawn of the Zeds, Etherfields KS PL, Lanzerath Ridge i inne
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo (np. Horizon Wars: Zero Dark, Exploit Zero, Space Station Zero, This is not a Test), figurki do Stargrave - SF, Postapo.
Awatar użytkownika
Neysmeey
Posty: 195
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:46
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 116 times
Been thanked: 73 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: Neysmeey »

Wybór oryginalny, dla mnie na plus, kojarzyłem ze względu na nazwę klubu piłkarskiego, z ciekawości rzucę okiem na historię postaci. Mnie cieszy fakt, że pomimo licencjonowanych produktów nie zwalniają tempa produkcji tych ciekawszych, różnorodnych pudełek. Zachodzę w głowę co oni tam jeszcze do Yennengi dorzucili, Czyngis-chana, Miyamoto to też dobry typ?:D Anyway, can't wait.
Profil na: Boardgamegeek
MiXB
Posty: 548
Rejestracja: 05 lut 2019, 11:38
Has thanked: 21 times
Been thanked: 89 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: MiXB »

A ja trochę pomarudzę, bo jak dla mnie Yennenga wygląda dobrze, ale jakoś tak bez polotu jeśli chodzi o Unmatched. Motyw ze skupieniem na strzale był już zrobiony z Robin Hoodem, ale tam cała reszta wyglądała tajemniczo i mocno wystylizowanie. Tutaj mamy bardzo ładną grafikę czarnoskórej łuczniczki i tyle. Wygląda po prostu trochę... Zwyczajnie.

Mówiąc wprost na tle pozostałych talii ten styl wygląda najsłabiej. Oby to był tylko przypadek aniżeli nowy trend, bo ta dotychczasowa stylizacja to był znak rozpoznawczy serii.
mineralen
Posty: 978
Rejestracja: 01 gru 2019, 19:07
Has thanked: 576 times
Been thanked: 647 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: mineralen »

W sklepie Ogry Games odbywa się przedspredaż Unmatched za 139 zł oraz Robin Hood vs Wielka stopa za 109 zł. Jak myślicie, czy takie mniej więcej będą ceny sklepowe i brać w przedsprzedaży czy w sklepach będzie dużo taniej?
Awatar użytkownika
Scamander
Posty: 500
Rejestracja: 05 gru 2018, 14:20
Has thanked: 156 times
Been thanked: 146 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: Scamander »

Patrząc po SCD to raczej podobnie, może trochę taniej w sklepach z rabatami, ale u wydawcy dostajesz promo karty no i wspierasz wydawcę.
MiXB
Posty: 548
Rejestracja: 05 lut 2019, 11:38
Has thanked: 21 times
Been thanked: 89 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: MiXB »

mineralen pisze: 22 mar 2021, 12:09 W sklepie Ogry Games odbywa się przedspredaż Unmatched za 139 zł oraz Robin Hood vs Wielka stopa za 109 zł. Jak myślicie, czy takie mniej więcej będą ceny sklepowe i brać w przedsprzedaży czy w sklepach będzie dużo taniej?
W zestawie jest darmowa wysyłka i kosztuje to 239 złotych więc jeszcze więcej ucinasz. SCD jest niemiłosiernie wyśrubowane, ale cena na przedsprzedaży z darmową przesyłką jest naprawdę spoko. Najtaniej wydanie angielskie Wielkiej Stopy vs Robin Hood to widziałem po 106 złotych, a Bitwę Legend to za ~150 czy nawet ~160 złotych.

Z Ogrami to zawsze idź w przedsprzedaż/promocje, bo wtedy ceny są najlepsze jakie tylko mogą być i wyraźnie taniej nigdzie nie będzie. Najwyżej parę złotych zaoszczędzisz jak będziesz miał fart. Mówię to z doświadczenia z Roll Playerem, gdzie SCD dodatku to 189 złotych, ale na promocji kupiłem u nich ostatnio za 125 złotych co było najniższą ceną tego dodatku jaką widziałem w ostatnich miesiącach. DragonEye bodajże za tyle sprzedaje i to jest najniższa obecnie cena sklepowa.
Mendaks
Posty: 243
Rejestracja: 04 mar 2020, 20:57
Been thanked: 53 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: Mendaks »

Zapraszam was na moją recenzję tej świetnej gry.

https://youtu.be/XoqbtYC6y5U
bourbon
Posty: 111
Rejestracja: 17 maja 2019, 10:26
Lokalizacja: Bytom
Has thanked: 32 times
Been thanked: 23 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: bourbon »

hej, na forum bgg widze ze rozmiar kart to 63x88
ktos sie orientuje czy zmieszcza sie w wyprasce karty w koszulkach 63,5x89 ?
Awatar użytkownika
Szewa
Posty: 866
Rejestracja: 10 sie 2016, 12:33
Has thanked: 353 times
Been thanked: 501 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: Szewa »

Zmieszcza, mowie z doswiadczenia :)
Top10:
1. A Song of Ice & Fire 2. Wojna o pierścień 3. Dominant Species 4. Brass: Birmingham 5. A Game of Thrones 2ed 6.Pax Renaissance 2ed 7. Tyrants of the Underdark 8. Zombicide:2nd 9. Empires: Age of Discovery
Honorowa: Lotr LCG
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4718
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1238 times
Been thanked: 1454 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: Mr_Fisq »

Problem z pomieszczeniem zakoszulkowanych kart jest tylko w Jurassic Park - Ingen vs. Raptors - ten zestaw pakowałem w 63.5x88 (dalej jest problem z wysokością stosu przy premiumach).
Natomiast taki Kapturek z Beowulfem pomieścił 63.5x89 premium bez większych problemów z tego co pamiętam (nie mam pod ręką).
Sprzedam: Sands of Shurax, Dawn of the Zeds, Etherfields KS PL, Lanzerath Ridge i inne
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo (np. Horizon Wars: Zero Dark, Exploit Zero, Space Station Zero, This is not a Test), figurki do Stargrave - SF, Postapo.
Awatar użytkownika
lesar
Posty: 594
Rejestracja: 11 cze 2011, 16:08
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 1 time
Been thanked: 31 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: lesar »

Wypraska pod karty z koszulkami w Jurassic Park to porażka ale Ogry w polskiej wersji ją poprawią.
"Zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes lepiej już kraść par excellence jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej." - kasiarz Kwinto
Awatar użytkownika
Scamander
Posty: 500
Rejestracja: 05 gru 2018, 14:20
Has thanked: 156 times
Been thanked: 146 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: Scamander »

Oby to nie był tylko żarcik na pierwszego kwietnia :D

Obrazek
ODPOWIEDZ