Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Anawriel
Posty: 45
Rejestracja: 22 wrz 2017, 23:26
Been thanked: 1 time

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Anawriel »

Nazwijcie mnie głupkiem, idiotą i nie wiem jak tam chcecie jeszcze... ale ja mimo wszystko i tak wesprę tę kampanię mimo iż nie zamierzam grać w RPG - ot dla samych rysunków i historii... Jak już wcześniej powiedziałem za bardzo mi się ten świat podoba przez co będę robił wszystko aby żył dalej i się rozwijał :)
Dhel
Posty: 705
Rejestracja: 28 wrz 2018, 09:49
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 468 times
Been thanked: 394 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Dhel »

Nazwę Ciebie... pasjonatą, możliwe że to synonim wymienionych przez Ciebie, kto wie, kto wie :wink:
Awatar użytkownika
Martin_Valdez
Posty: 329
Rejestracja: 29 gru 2008, 15:00
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Martin_Valdez »

Ja ze swojej strony dodam, że naprawdę jestem w stanie wiele zrozumieć i wiele wybaczyć. Podstawowym warunkiem jest jednak dobra komunikacja i szczerość. Niestety w tym projekcie Koliba pokazała, jak nie należy tego robić. To może być bardzo dobry materiał do nauki dla innych, jeśli chcą dobrze tą część roboty wykonać :)
Panowie porwali się na ogromny projekt z powodu swojej pasji. Nie potrafili części spraw odpowiednio oszacować, a na dodatek przyszła pandemia, która była absolutnie nieobliczalna przynosząc niespodziewane rezultaty. Natomiast mam duże uczulenie, gdy ktoś mnie ładuje w przysłowiowe rogi. A tutaj (wystarczy poczytać sobie aktualizacje na wspieram), że ciężko było uzyskać jakiekolwiek informacje, a jeśli jakieś już zostały podane, to okazywały się kłamstwem, które z każdym kolejnym podnosiło ciśnienie ludziom. Ja rozumiem, że jeden czy inny dostawca może się spóźnić, ale jeśli ktoś pisze, że coś już się wydarzyło (typu wjechało na magazyn), czyli się dokonało, to nie może się potem okazać, że nie wjechało a wręcz, że będzie dopiero produkowane. Szanujmy się.
A teraz ostatnia osoba, która pozostała na placu boju (Dominik) pozwala sobie na takie oto wpisy: "Ja wiem, że każdy chce jak najlepiej, jak najszybciej... ale komentarze nie płacą za przedruk, za ponowne wysyłki, za dodatkowy czas pracy nad tymi dodatkami." To nie wspierający podjęli decyzję o osobnej wysyłce kart do dodatków ani nie są winni błędów na kartach. Uważam takie komentarze za niedopuszczalne. Wpierający nie mogą się nawet dowiedzieć jaki jest prawdziwy status tych kart ani nawet żadnych przybliżonych terminów, kiedy będą one wysyłane.
Ja mam jedną nauczkę na przyszłość. Wiem, że należy unikać jakiegokolwiek projektu z udziałem zarówno Dominika jak i Przemka. Panowie z Koliby dołączyli do chlubnego grona Marcin Ropki, który pracując w Games Factory przez tyle czasu kompletnie nie miał pojęcia, co tam się działo ;) Nie ma tutaj absolutnie znaczenia, czy będą mieli nowe NIPy ;) Jeszcze raz zaznaczę, że nie chodzi tutaj bynajmniej o opóźnienia (które na wspieraczkach nie są zjawiskiem wyjątkowym), ale o szczerość i komunikację ze wspierającymi.
Darkstorm
Posty: 863
Rejestracja: 04 gru 2018, 09:48
Lokalizacja: Wielkie Cesarstwo Północy Gdańsk
Has thanked: 137 times
Been thanked: 216 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Darkstorm »

Nie no, może Dominik zasługuje na drugą szansę skoro to wspólnik go wykiwał i zostawił na lodzie.
Ciężko samemu sprzątać po kimś. Dobrze, że w ogóle próbuje.
Paskuder
Posty: 725
Rejestracja: 18 gru 2016, 13:22
Lokalizacja: Skawina
Has thanked: 118 times
Been thanked: 142 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Paskuder »

Dla mnie gra jest super, po pierwszych 2 scenariuszach jednak leży na półce i się kurzy. Po prostu przez wzgląd na instrukcję i księgę scenariuszy (błędy, niedopowiedzenia), gra to nie przyjemność a ciężka praca, przypominająca przewalenie 6 ton węgla łopatą. Czekam aż ktoś to ogarnie choćby w postaci pdfu bo potencjał jest ogromny. Na karty mogę poczekać i pół roku, nie ma problemu, chociaż pewnie skończy się na roku i dłużej mimo że miały być w lutym. Co do komunikacji to cóż... O tym że jeden z dwóch twórców odszedł w styczniu dowiadujemy się w kwietniu. Pewnie jest to na tyle marginalna informacja że przez kwartał nie warto było jej nam przekazać. Zastanawiam się też jak czują się gracze z kickstartera bo my chociaż mamy podstawkę z którą możemy walczyć a oni jak na razie nic nie mają bo wersja angielska chyba jeszcze nie zaczęła się wysyłać? Jako że leżącego się nie kopie to na tym zakończę.
crus221 - "Teraz pytanie czy sprzedać nerkę dla gry..."
olsszak - "Swoją drogą po ile nerka teraz?"
crus221 - "Jeden Lords of Hellas lub dwie Kawerny"
Awatar użytkownika
Moonday
Posty: 988
Rejestracja: 25 gru 2015, 12:10
Has thanked: 241 times
Been thanked: 238 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Moonday »

ani nie są winni błędów na kartach
Błędy na kartach? Jest gdzieś informacja o tym jakie to są błędy i ile kart jest z błędami? Wciąż zastanawiam się nad wsparciem projektu, bo kilka gier wciąż jest jeszcze dostępnych, ale mam kilka dylematów. Największym jest niejasna przyszłość gry. Z waszych opisów wynika, że autor chce kontynuować linię Zerywi, teraz w formie RPG a w przyszłości w formie dodruku całości w formie kampanii. Osobiście mam obawę, że ewentualny dodruk może zawierać nowe elementy a ich jakość będzie różniła się od obecnego druku. W takiej sytuacji połączenie obecnie wersji z nową może zaowocować np. różnymi odcieniami wydrukowanych kart. Z drugiej strony, patrząc na obecne problemy z drukowaniem gier, zwłaszcza przez małych wydawców może spowodować, że ewentualny dodruk może ukazać się np. za 2 lata, albo w ogóle, bo autor uzna, że ma inne plany. Ot problemy pierwszego świata... Tymczasem sama gra wydaje się być na swój sposób jedyna w swoim rodzaju. Świat Zerywi jest oryginalny, a gameplay, choć klasyczny, to przynajmniej nie jest jednorazowy i nie wymaga aplikacji. Dla mnie to są zalety i wolałbym kupić Zerywię, niż np. Gloomhaven. Szkoda, że autor wysyła niejasne komunikaty i nie wiadomo, jak dalej potoczy się historia Zerywi. Nie pomaga to w podejmowaniu decyzji zakupowych.
christoe138
Posty: 18
Rejestracja: 02 gru 2019, 12:23
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: christoe138 »

Paskuder pisze: 12 kwie 2021, 09:47 Zastanawiam się też jak czują się gracze z kickstartera bo my chociaż mamy podstawkę z którą możemy walczyć a oni jak na razie nic nie mają bo wersja angielska chyba jeszcze nie zaczęła się wysyłać? Jako że leżącego się nie kopie to na tym zakończę.
Nie liczyłbym na wyrozumiałość graczy, jeżeli gra dotrze do reszty w takim stanie jak do nas...
Na razie wylewa się krytyka /nie mylić z hejtem/ rodaków natomiast jak zareaguje świat ?
Zastanawiam się jakie wtedy będą tłumaczenia Dominika.
sewerjan
Posty: 51
Rejestracja: 11 maja 2017, 19:16
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 60 times
Been thanked: 8 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: sewerjan »

Moonday pisze: 12 kwie 2021, 10:00 Błędy na kartach? Jest gdzieś informacja o tym jakie to są błędy i ile kart jest z błędami?
W necie natknąłem się na takie:
- Wyczyn Asir "Pamięć Zerywian" – powinien być symbol mapy
- Sprzymierzeniec "Dalbor, Gniew Istów" – powinno być "Opuszczając region Szczelin nie otrzymujesz Skazy" (a nie "Poruszając się w region Szczelin...")
- Eksploracja, Ruiny, zestaw podstawowy, karta "Kręgi Rozpaczy" – powinno być: "Przyjmij Skazę i przebudź Gardzicę" (brak info o przyjęciu Skazy)
- Saga "Tkacz Losu", karta "Rozdzielacz Losu" – powinien być symbol mapy
- Saga "Ostrze Żertwy", karta "Rytuały Dawnego Prawa" – zła ikona przy nazwie Pierwoźródło (jest: Twierdza)
plus błędy w Księdze Zasad:
- brak info, że Stworza są jednorazowe
- tylna okładka, zamienione symbole: Pierwoźródło i Przebicie Weli
i w Księdze Scenariuszy:
- Droga Wybrańca, sekcja Przygotowanie: Zagrożenie – regiony bez symboli specjalnych oraz Twierdze (brak info o Twierdzach)
- Maski Umory/Kult Zapomnienia, sekcja Podsumowanie: Czarna Stronica 1B (nie: 3B)
- Maski Umory/Włócznia Życia: karty eksploracji – trzeba dodać zestaw Czarny Monolit (nie: Kult Zapomnienia – nie ma takiego) + trzeba (najprawdopodobniej) położyć na mapie żeton Gór (a nie Twierdzy)
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2760
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 328 times
Been thanked: 1257 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Yuri »

sewerjan pisze: 12 kwie 2021, 17:47
Moonday pisze: 12 kwie 2021, 10:00 Błędy na kartach? Jest gdzieś informacja o tym jakie to są błędy i ile kart jest z błędami?
W necie natknąłem się na takie:
- Wyczyn Asir "Pamięć Zerywian" – powinien być symbol mapy
- Sprzymierzeniec "Dalbor, Gniew Istów" – powinno być "Opuszczając region Szczelin nie otrzymujesz Skazy" (a nie "Poruszając się w region Szczelin...")
- Eksploracja, Ruiny, zestaw podstawowy, karta "Kręgi Rozpaczy" – powinno być: "Przyjmij Skazę i przebudź Gardzicę" (brak info o przyjęciu Skazy)
- Saga "Tkacz Losu", karta "Rozdzielacz Losu" – powinien być symbol mapy
- Saga "Ostrze Żertwy", karta "Rytuały Dawnego Prawa" – zła ikona przy nazwie Pierwoźródło (jest: Twierdza)
plus błędy w Księdze Zasad:
- brak info, że Stworza są jednorazowe
- tylna okładka, zamienione symbole: Pierwoźródło i Przebicie Weli
i w Księdze Scenariuszy:
- Droga Wybrańca, sekcja Przygotowanie: Zagrożenie – regiony bez symboli specjalnych oraz Twierdze (brak info o Twierdzach)
- Maski Umory/Kult Zapomnienia, sekcja Podsumowanie: Czarna Stronica 1B (nie: 3B)
- Maski Umory/Włócznia Życia: karty eksploracji – trzeba dodać zestaw Czarny Monolit (nie: Kult Zapomnienia – nie ma takiego) + trzeba (najprawdopodobniej) położyć na mapie żeton Gór (a nie Twierdzy)
Sporo tego. Wysyłałeś to im?
Zamoobym chętnie te karty samodzielnie w profesjonalnym druku gdyby tylko pliki poprawione nawet udostępniono.
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
sewerjan
Posty: 51
Rejestracja: 11 maja 2017, 19:16
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 60 times
Been thanked: 8 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: sewerjan »

Yuri pisze: 12 kwie 2021, 18:12 Sporo tego. Wysyłałeś to im?
To nie są moje "odkrycia". Info znalazłem w postach na grupie fb i na forum, w ramach przygotowań do odpalenia gry.
Do większości kwestii autorzy się odnosili na fb.
Jak chcesz, to możesz im podrzucić, bo może coś przegapili :)
damianKr
Posty: 124
Rejestracja: 30 gru 2020, 11:28
Has thanked: 3 times
Been thanked: 10 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: damianKr »

Dla mnie gra jest super, po pierwszych 2 scenariuszach jednak leży na półce i się kurzy. Po prostu przez wzgląd na instrukcję i księgę scenariuszy (błędy, niedopowiedzenia), gra to nie przyjemność a ciężka praca, przypominająca przewalenie 6 ton węgla łopatą. Czekam aż ktoś to ogarnie choćby w postaci pdfu bo potencjał jest ogromny.
Dokładnie jak u mnie. Na początku zachwyt, ponieważ trzeba przyznać, że to wszystko wygląda pięknie, jest klimat. Jednak później zaczęły się schody, ciągłe przeszukiwanie internetu w poszukiwaniu odpowiedzi o zasady. Obecnie gra czeka na półce na lepsze czasy. Może wyjdzie oficjalny FAQ porządkujący zasady w szczególności dla jednego gracza.
Torquemada666
Posty: 800
Rejestracja: 24 sie 2009, 11:08
Has thanked: 254 times
Been thanked: 128 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Torquemada666 »

Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: playerator »

Torquemada666 pisze: 04 cze 2021, 15:39 Poprawiona instrukcja
Aczkolwiek będzie jeszcze poprawiana - klik
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2760
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 328 times
Been thanked: 1257 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Yuri »

Przegladam na szybko, ale wydaje mi się tak pobieznie, że rozwieje co najmniej 90% pytań. Super sprawa jak dla mnie. Teraz tylko dajcie karty dodatków :)
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2825
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 846 times
Been thanked: 363 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Gromb »

Mnie zadowoli dopiero otrzymanie kart do dodatków i instrukcja, którą mogę przeczytać bez użycia urządzeń mobilnych.
Póki co, to wciąż gra na czas ze wspierającymi zamiast w Zerywie. Coraz bardziej korci mnie, by sprzedać w diabły cały ten majdan. Liczę jeszcze na rozwiązanie problemu pudełek po herbacie, których użyto do spakowania dodatków.
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2760
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 328 times
Been thanked: 1257 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Yuri »

Gromb pisze: 04 cze 2021, 16:25 ... Liczę jeszcze na rozwiązanie problemu pudełek po herbacie, których użyto do spakowania dodatków.
Ja pudełka wyrzucam i tylko gąbki zachowam. Zrobię sobie w analogicznym stylu pudełko jak na podstawkę jest i laserem dziabne logo Zerywii, by pasowało. Te "herbacianki" faktycznie psują wrażenie na półce :)

p.s. nie sprzedawaj, to jest dobra gra, później byś żałował :) Po prostu jest takim niekochanym, nieumalowanym biedaczyskiem, ale pod spodem ma baaardzo wiele zalet :)
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: playerator »

Gromb pisze: 04 cze 2021, 16:25 (...) Liczę jeszcze na rozwiązanie problemu pudełek po herbacie, których użyto do spakowania dodatków.
Saga? :wink:
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
reju84
Posty: 25
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:19
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: reju84 »

Ja niestety w dalszym ciągu na Zerywie czekam. Nie tylko angielski wersje nie zostały wysłane ale również polskie wersje nie trafiły za granicę ehhhh ogromną szkoda.
wert74
Posty: 117
Rejestracja: 15 mar 2019, 00:21
Has thanked: 54 times
Been thanked: 3 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: wert74 »

reju84 pisze: 09 cze 2021, 17:40 Ja niestety w dalszym ciągu na Zerywie czekam. Nie tylko angielski wersje nie zostały wysłane ale również polskie wersje nie trafiły za granicę ehhhh ogromną szkoda.
Napisz do nich na adres:
kolibapublishing@gmail.com
Ja też musiałem się upomnieć o swój egzemplarz. Po mailu do nich dostałem grę bardzo szybko. Koniecznie sprawdź zawartość, ja miałem 2 braki.
sewerjan
Posty: 51
Rejestracja: 11 maja 2017, 19:16
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 60 times
Been thanked: 8 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: sewerjan »

wert74 pisze: 09 cze 2021, 18:36 Koniecznie sprawdź zawartość, ja miałem 2 braki.
Zgłaszałeś? Dosłali?
Bo ja kilka tyg temu zgłaszałem brak kamieni ścieżek i ciągle czekam.
wert74
Posty: 117
Rejestracja: 15 mar 2019, 00:21
Has thanked: 54 times
Been thanked: 3 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: wert74 »

sewerjan pisze: 09 cze 2021, 18:45
wert74 pisze: 09 cze 2021, 18:36 Koniecznie sprawdź zawartość, ja miałem 2 braki.
Zgłaszałeś? Dosłali?
Bo ja kilka tyg temu zgłaszałem brak kamieni ścieżek i ciągle czekam.
Mają problemy komunikacyjne, to fakt. Po dłuższym czekaniu na odpowiedź napisałem ponownie, tym razem na FB w wiadomości na profilu https://www.facebook.com/Zerywia-846305082384079/
Braki dosłali ale potem zorientowałem się, że do Legend jest krótka instrukcja w formacie pocztówki i jej również nie mam (sprawdź u siebie).

Nie dostałem do tej pory żadnej informacji czy i kiedy to wyślą ale cierpliwie czekam do połowy czerwca i znowu się przypomnę z kartami do dodatków i tą instrukcją do Legend. Najgorsze to to, że wciąż nie mam pewności czy mam wszystko czy nie. Nigdzie nie ma pełnego spisu elementów gry łącznie z dodatkami dołączonymi do podstawki. Duży plus za to, za pełny spis kart z podstawki i dodatków "pudełkowych".
reju84
Posty: 25
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:19
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: reju84 »

Pisałem do nich kilka razy i ostatnią informację, którą dostałem to, że wyślą na początku czerwca. Początek czerwca już za pasem a informacji o wysyłce nadal nie ma :(
Podbipięta
Posty: 17
Rejestracja: 27 mar 2020, 16:24
Been thanked: 1 time

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Podbipięta »

wert74 pisze: 09 cze 2021, 19:05
sewerjan pisze: 09 cze 2021, 18:45
wert74 pisze: 09 cze 2021, 18:36 Koniecznie sprawdź zawartość, ja miałem 2 braki.
Zgłaszałeś? Dosłali?
Bo ja kilka tyg temu zgłaszałem brak kamieni ścieżek i ciągle czekam.
Mają problemy komunikacyjne, to fakt. Po dłuższym czekaniu na odpowiedź napisałem ponownie, tym razem na FB w wiadomości na profilu https://www.facebook.com/Zerywia-846305082384079/
Braki dosłali ale potem zorientowałem się, że do Legend jest krótka instrukcja w formacie pocztówki i jej również nie mam (sprawdź u siebie).

Nie dostałem do tej pory żadnej informacji czy i kiedy to wyślą ale cierpliwie czekam do połowy czerwca i znowu się przypomnę z kartami do dodatków i tą instrukcją do Legend. Najgorsze to to, że wciąż nie mam pewności czy mam wszystko czy nie. Nigdzie nie ma pełnego spisu elementów gry łącznie z dodatkami dołączonymi do podstawki. Duży plus za to, za pełny spis kart z podstawki i dodatków "pudełkowych".
Kurczaki to kamienie Ścieżek też powinny być w formie figurek jak wziąłem All in ? Napisałem do nich ... Myślałem ,że mi tylko kart brakuję...
sewerjan
Posty: 51
Rejestracja: 11 maja 2017, 19:16
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 60 times
Been thanked: 8 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: sewerjan »

Podbipięta pisze: 11 cze 2021, 14:28 Kurczaki to kamienie Ścieżek też powinny być w formie figurek jak wziąłem All in ? Napisałem do nich ... Myślałem ,że mi tylko kart brakuję...
Kamienie sciezek to takie plytki z drewna czy innej sklejki. Chyba zawsze takie same, niezaleznie od wersji :)
Podbipięta
Posty: 17
Rejestracja: 27 mar 2020, 16:24
Been thanked: 1 time

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Podbipięta »

To mi chodziło o Kamienie skraju, czy tylko ja nie mam figurek czy inni też ? Bo na filmiku widziałem ,że są ...
ODPOWIEDZ