Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Witchma
Posty: 450
Rejestracja: 19 sty 2020, 11:25
Has thanked: 145 times
Been thanked: 85 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: Witchma »

REBEL.pl pisze: 09 kwie 2021, 14:41 -------------------------------------
Witchma pisze: 09 kwie 2021, 12:18Czy gra Beez ma szansę pojawić się w maju?
Nie, II połowa 2021 r. Wpisany jest II kwartał zamiast II połowa 2021 r., zleciliśmy poprawę na właściwą datę.
To dobrze, że spytałam... dziękuję za odpowiedź :)
Awatar użytkownika
rand
Posty: 485
Rejestracja: 03 lis 2008, 22:07
Lokalizacja: Gdańsk Zaspa
Has thanked: 114 times
Been thanked: 85 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: rand »

Ja zdecydowanie wolę szczerą i konkretną komunikacje niż brak komunikacji. Przynajmniej coś sobie mniej więcej moge oszczacować ile czego wyjdzie w jakim okresie. Jeśli jest czegoś przedsprzedaż kupuje dopiero jak jest konkretna data, maksymalnie miesiąc przed premierą ale to jest każdego indywidualna decyzja. Każdy jest chyba świadomym konsumentem i powinien mieć świadomość, że jak gra ma wyjść za pół roku to chyba sporo po drodze może się zmienić.
Jak tu każdemy dogodzić, daty się nie zgadzają to źle, nie ma informacji na temat premiery też źle... Wydawnictwa powinny przekazywać informacje jakie mają, a konsument powinien zdecydować co z tym faktem zrobić.
Ja np niestety kupiłem Cyberpunka na PS4 na premiere.... za mądre to to nie było ale mam nauczke..... ;-)

Mnie właśnie bardziej martwi brak komunikacji jak np. u Galakty. Pełno gier zapowiedzieli a wychodzą niespodziewanie, bez jakiś wcześniejszych planów.
tomekmani3k
Posty: 600
Rejestracja: 29 lip 2015, 19:26
Has thanked: 59 times
Been thanked: 144 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: tomekmani3k »

REBEL.pl pisze: 09 kwie 2021, 14:41
tomekmani3k pisze: 09 kwie 2021, 11:07(...) dodruki gier to tragedia. Szukałem ostatnio wsiąść do pociągu: kraje północy i gdyby nie to że przypadkiem trafiłem na facebooku że już w magazynie rebela nie ma to mógłbym sobię czekać w nieskończoność z zakupem bo akurat żaden ze sklepów gdzie zamawiam nie załatwił dla siebie i nie pokazywało dostępności. Wiadomo że w wielu innych sklepach jest dostępny ale czasy od informacji o dostawie do wyczyszczenia magazynu są coraz krótsze.
Rynek cały czas rośnie, zapotrzebowanie w wyniku pandemii również, fabryki na to nie były przygotowane, wręcz zakładały scenariusz odwrotny. Klienci szukają dobrych tytułów i te z rynku znikają. Rok temu tak nie było, więc to nowe realia do których wszyscy muszą się dostosować. I minie trochę czasu nim się to ustabilizuje.
Poniedziałek jest, czwartek nie ma, sobota jest. Ciężko mi zrozumieć kiedy w końcu jest dodruk a kiedy znika. Wiadomo że największe zainteresowanie grą jest gdy pada magiczne "nakład się skończył" ale za chwilę dojdziemy do sytuacji gdy gry dodruki będą przychodzić we wtorki, czwartki i soboty a w pozostałe dni będą wielkie ogłoszenia że gra nie jest już dostępna.

Nie chodzi mi że jako wydawnictwo jesteście źli bo sam kupiłem w tym roku kilka gier od was ale komunikacja jest coraz gorsza. Założyłem kiedyś facebooka bo coraz mniej dzieje się na stronach firm, a wszystko jest podawane tylko na fb ale teraz widzę, że tam jest strasznie dużo informacji, a większość jest ważna może kilka dni.
wruszka
Posty: 26
Rejestracja: 20 paź 2016, 09:29
Lokalizacja: Sosnowiec
Been thanked: 1 time

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: wruszka »

Rebelu, czekałem cały czas na konkretną wiadomość odnośnie dostępności Terraformacja Marsa: Zestaw dodatkowy #5

https://www.rebel.pl/gry-planszowe/terr ... 16457.html

Teraz u Was na stronie widzę, że produkt jest już niedostępny. Z czego to wynika?
Nie pojawi się ten zestaw wcale, czy nakład został wykupiony?

Jeśli to drugie to jest opcja, że będzie jeszcze dostępny?
Awatar użytkownika
Zaan84
Posty: 460
Rejestracja: 16 wrz 2015, 15:14
Has thanked: 16 times
Been thanked: 86 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: Zaan84 »

Dr. Nikczemniuk pisze: 09 kwie 2021, 09:30 Rebelu!
Warto byłoby podawać bardziej doprecyzowane daty premier. :roll:
Klient płaci realnymi pieniędzmi za, jak się okazuje, wirtualne premiery.
Wielu klientów robi zamówienia zbiorcze aby nie płacić za przesyłkę a potem muszą się z tym bujać, jeszcze inni jako prezenty itd.
Co mnie interere, że w drukarni to czy tamto, to WY trzymacie rękę na pulsie, to WY podajecie datę premiery i na litość Boską nie piszcie że to tylko są prognozy, a jeśli tak to niech sklepy przyjmują tylko zamówienia a my przelewy będziemy robić po info "towar na magazynie". To chyba uczciwe podejście prawda?
Dziękuję i pozdrawiam!
Drogi Rebelu,
Chciałbym podziękować za wytrwałość i cierpliwość w stosunku da takich klientów jak Nikczemniuk .Ja bym już dawno machnął ręką na forum jakbym miał na coś takiego odpowiadać. Szacun.
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: REBEL.pl »

Zaan84 pisze: 12 kwie 2021, 13:26
Dr. Nikczemniuk pisze: 09 kwie 2021, 09:30 Rebelu!
Warto byłoby podawać bardziej doprecyzowane daty premier. :roll:
Klient płaci realnymi pieniędzmi za, jak się okazuje, wirtualne premiery.
Wielu klientów robi zamówienia zbiorcze aby nie płacić za przesyłkę a potem muszą się z tym bujać, jeszcze inni jako prezenty itd.
Co mnie interere, że w drukarni to czy tamto, to WY trzymacie rękę na pulsie, to WY podajecie datę premiery i na litość Boską nie piszcie że to tylko są prognozy, a jeśli tak to niech sklepy przyjmują tylko zamówienia a my przelewy będziemy robić po info "towar na magazynie". To chyba uczciwe podejście prawda?
Dziękuję i pozdrawiam!
Drogi Rebelu,
Chciałbym podziękować za wytrwałość i cierpliwość w stosunku da takich klientów jak Nikczemniuk .Ja bym już dawno machnął ręką na forum jakbym miał na coś takiego odpowiadać. Szacun.
Peace please! :)
Nadal są to realne rozterki klienta i jako takie nie zasługują na zignorowanie.

wruszka pisze: 12 kwie 2021, 11:23 Rebelu, czekałem cały czas na konkretną wiadomość odnośnie dostępności Terraformacja Marsa: Zestaw dodatkowy #5

https://www.rebel.pl/gry-planszowe/terr ... 16457.html

Teraz u Was na stronie widzę, że produkt jest już niedostępny. Z czego to wynika?
Nie pojawi się ten zestaw wcale, czy nakład został wykupiony?

Jeśli to drugie to jest opcja, że będzie jeszcze dostępny?
Terraformacja Marsa ma zostać dodrukowana latem b.r. Na pewno podstawka i duże dodatki, na mini zestawy z kartami też mamy złożone zamówienie, ale jeszcze nie mamy potwierdzenia. Naszą wolą jest oczywiście je dodrukować.

tomekmani3k pisze: 10 kwie 2021, 12:40Poniedziałek jest, czwartek nie ma, sobota jest. Ciężko mi zrozumieć kiedy w końcu jest dodruk a kiedy znika. Wiadomo że największe zainteresowanie grą jest gdy pada magiczne "nakład się skończył" ale za chwilę dojdziemy do sytuacji gdy gry dodruki będą przychodzić we wtorki, czwartki i soboty a w pozostałe dni będą wielkie ogłoszenia że gra nie jest już dostępna.
Nie mamy ani czas, ani chęci, ani specjalnie nie widzimy sensu w żonglowaniu dostępnościami :) To co widzi klient na naszej stronie sklepu albo wydawnictwa to jest pochodna tego, że Rebel jest w ponad 90% hurtownią. Stany magazynowe pokazujemy "na żywo" więc jesli jakiś klient zamówi 500 sztuk, a potem się rozmyśli, a potem jednak się zdecyduje to taka chuśtawka będzie widoczna. My tego nawet nie staramy się śledzić.

tomekmani3k pisze: 10 kwie 2021, 12:40Nie chodzi mi że jako wydawnictwo jesteście źli bo sam kupiłem w tym roku kilka gier od was ale komunikacja jest coraz gorsza. Założyłem kiedyś facebooka bo coraz mniej dzieje się na stronach firm, a wszystko jest podawane tylko na fb ale teraz widzę, że tam jest strasznie dużo informacji, a większość jest ważna może kilka dni.
Nie no, na pewno tutaj na forum staramy się odpowiadać szybko i precyzyjnie :) Inne media rządzą się swoimi prawami, a aktualnośc informacji jest zależna od tego w które miejsce w internecie się patrzy.

Jesli chodzi o daty premiery to staramy się je prowadzić rzetelnie na naszej stronie wydawnictwa - gdy coś się zmienia - to niezależnie od tego gdzie podajemy informacje o jakiej godzinie, na stronie data również się zmieni.
Można do nas pisać na facebooku, na forum, bezpośrednio na maila działu obsługi klienta, zawsze pomożemy, ale na uwadze należy mieć to, że w każdym z tych miejsc za obsługę odpowiedzialne są inne osoby. Odpowiedź zwykle będzie taka sama, ale często, w zależności od źródła, może zając albo mniej, albo więcej czasu.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Posty: 2821
Rejestracja: 19 paź 2016, 13:39
Has thanked: 447 times
Been thanked: 318 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: Dr. Nikczemniuk »

Zaan84 pisze: 12 kwie 2021, 13:26 Drogi Rebelu,
Chciałbym podziękować za wytrwałość i cierpliwość w stosunku da takich klientów jak Nikczemniuk .Ja bym już dawno machnął ręką na forum jakbym miał na coś takiego odpowiadać. Szacun.
Klient nasz Pan, to po pierwsze.
A po drugie to nic nadzwyczajnego, to są tak zwane standardy obsługi klienta.
A po za tym, zbytnio się nie chwaląc, to byłem dość grzeczny :D Zapraszam do telefonicznej obsługi klienta np. Energa Operator, a w szczególności ZUS. Oj byś się epitetów kochaniutki nasłuchał i zaręczam że nie każdy daje radę.
Kto nie widzi ciemności, nie będzie szukał światła.
mineralen
Posty: 961
Rejestracja: 01 gru 2019, 19:07
Has thanked: 563 times
Been thanked: 644 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: mineralen »

Dr. Nikczemniuk pisze: 12 kwie 2021, 16:09
Zaan84 pisze: 12 kwie 2021, 13:26 Drogi Rebelu,
Chciałbym podziękować za wytrwałość i cierpliwość w stosunku da takich klientów jak Nikczemniuk .Ja bym już dawno machnął ręką na forum jakbym miał na coś takiego odpowiadać. Szacun.
Klient nasz Pan, to po pierwsze.
A po drugie to nic nadzwyczajnego, to są tak zwane standardy obsługi klienta.
A po za tym, zbytnio się nie chwaląc, to byłem dość grzeczny :D Zapraszam do telefonicznej obsługi klienta np. Energa Operator, a w szczególności ZUS. Oj byś się epitetów kochaniutki nasłuchał i zaręczam że nie każdy daje radę.
To nie są standardy obsługi klienta. Rebel nie ma obowiązku ani informować o planach wydawniczych ani o przypuszczeniach ani udzielać się na forum. Szanuję Rebel za to co robi, bo nie wszyscy wydawcy tak robią (właściwie to mało który).
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: REBEL.pl »

Dr. Nikczemniuk pisze: 12 kwie 2021, 16:09
Zaan84 pisze: 12 kwie 2021, 13:26 Drogi Rebelu,
Chciałbym podziękować za wytrwałość i cierpliwość w stosunku da takich klientów jak Nikczemniuk .Ja bym już dawno machnął ręką na forum jakbym miał na coś takiego odpowiadać. Szacun.
(...) A po za tym, zbytnio się nie chwaląc, to byłem dość grzeczny :D (...)
Obrazek
;)
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Kin@a
Posty: 1272
Rejestracja: 27 lip 2015, 16:22
Has thanked: 16 times
Been thanked: 138 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: Kin@a »

REBEL.pl pisze: 12 kwie 2021, 14:05 Nie mamy ani czas, ani chęci, ani specjalnie nie widzimy sensu w żonglowaniu dostępnościami :) To co widzi klient na naszej stronie sklepu albo wydawnictwa to jest pochodna tego, że Rebel jest w ponad 90% hurtownią. Stany magazynowe pokazujemy "na żywo" więc jesli jakiś klient zamówi 500 sztuk, a potem się rozmyśli, a potem jednak się zdecyduje to taka chuśtawka będzie widoczna. My tego nawet nie staramy się śledzić.
Kiedyś ja też zaobserwowałam tę huśtawkę "pojawiam się i znikam" produktu na stronie internetowej sklepu. Myślałam, że to zależy od dostaw.

Czy znany jest przybliżony termin dodruku dodatku "Na krawędzi"?
Awatar użytkownika
Retro
Posty: 510
Rejestracja: 26 gru 2014, 10:04
Has thanked: 32 times
Been thanked: 30 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: Retro »

Skoro już pandemia zostaje z nami na stałe i gry z tej serii idealnie wpisują się w naszą rzeczywistość, to może jeszcze raz rozważycie wydanie dodatku do lekarstwa? Nadal jest to nie opłacalne?
MOJE ZASOBY
--------------------------------------
Awatar użytkownika
garg
Posty: 4476
Rejestracja: 16 wrz 2009, 15:26
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1425 times
Been thanked: 1100 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: garg »

Retro pisze: 14 kwie 2021, 09:58 Skoro już pandemia zostaje z nami na stałe i gry z tej serii idealnie wpisują się w naszą rzeczywistość, to może jeszcze raz rozważycie wydanie dodatku do lekarstwa? Nadal jest to nie opłacalne?
Marketingowo jest to fajne, ale sam dodatek dodaje kilka poziomów komplikacji do prostej w sumie gry i elegancja podstawki gdzieś znika, a robi się coś złożonego, co w sumie nadal jest szybką kościanką. Więc pewnie by się trochę sprzedało, ale samego dodatku nie polecam jakoś szczególnie.
Mam / Sprzedam/wymienię
(Może nie wystawiłem, ale też chętnie wymienię)

Najstarszy offtop świata: Ceterum censeo Carthaginem esse delendam ;-)
OGL
Posty: 34
Rejestracja: 07 lut 2013, 00:11
Has thanked: 3 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: OGL »

Kiedy możemy się spodziewać dodruku kart zaklęć wtajemniczenia do D&D?
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3358
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1115 times
Been thanked: 1282 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: seki »

Retro pisze: 14 kwie 2021, 09:58 Skoro już pandemia zostaje z nami na stałe i gry z tej serii idealnie wpisują się w naszą rzeczywistość, to może jeszcze raz rozważycie wydanie dodatku do lekarstwa? Nadal jest to nie opłacalne?
Generalnie zgadzam się z Twoim założeniem. Pandemic na pewno świetnie sprzedaje się w czasie Pandemii. Albo sprzedawała się. Ciekaw jestem na ile stabilny jest trend sprzedaży tytułów w tej tematyce. Bardziej jako kontrargument i ciekawostkę dodam, że kiedyś też dopytywałem się o ten dodatek. W koscianą wersję grałem kiedyś chętnie. Ale mam już tak dość pandemii, że straciłem całkowicie zainteresowanie tą serią gier. Dodatku bym już nie kupił i nawet na Pandemię Upadek Rzymu niechętnie zerkam :)
Awatar użytkownika
Tringa
Posty: 1490
Rejestracja: 03 cze 2018, 13:23
Has thanked: 305 times
Been thanked: 315 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: Tringa »

Rebel, planujecie może wydać takie cudo:

https://www.unstablegames.com/collections/wrong-party

Edit: I pytanie od razu o wypaśne koszulki :D https://www.unstablegames.com/products/ ... 7791449163
"Czasami lepiej jest użyć miotacza ognia niż narzekać na ciemność." - Terry Pratchett – Zbrojni

Moje zbiórki: CLICK
Moje gry: CLICK
Lucf
Posty: 1346
Rejestracja: 09 lip 2008, 22:29
Been thanked: 1 time

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: Lucf »

A czy będzie dodruk / wznowienie / nowa edycja Zamków Szalonego Króla Ludwika? Bo jak patrzę że na Allegro ceny sa po 300/400 zł to mnie kusi aby sprzedać swój egzamplarz :D

A gdzieś obiło mi się o uszy, że ma być jakaś nowa edycja z WZBUDOWANYM nowym mini dodatkiem (?)
Awatar użytkownika
tomuch
Posty: 1903
Rejestracja: 21 gru 2012, 03:17
Lokalizacja: zza winkla
Has thanked: 147 times
Been thanked: 172 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: tomuch »

Lucf pisze: 16 kwie 2021, 03:22 A czy będzie dodruk / wznowienie / nowa edycja Zamków Szalonego Króla Ludwika? Bo jak patrzę że na Allegro ceny sa po 300/400 zł to mnie kusi aby sprzedać swój egzamplarz :D

A gdzieś obiło mi się o uszy, że ma być jakaś nowa edycja z WZBUDOWANYM nowym mini dodatkiem (?)
Tylko że w Polsce ZSKL wydane zostały przez Planszóweczkę, która jest teraz częścią Lacerty. Nowe wydanie było na KS i raczej nic nie zapowiada, żeby miało być w polskiej wersji. Czy Rebel ma w tej kwestii coś do powiedzenia?
kolekcja
rabaty: Planszostrefa 11%, Planszomania 7%, 3trolle 7%, Rebel 5%, Cdp 5%, Aleplanszowki 5%, Mepel 5%
Awatar użytkownika
tomb
Posty: 4130
Rejestracja: 22 lut 2012, 10:31
Has thanked: 311 times
Been thanked: 343 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: tomb »

Drugi dodatek do Res Arcana - jakie szanse na polską edycję?
"Jak kto ma swój rozum, ten głupi nie jest [...] Głupie są te, co cudzy rozum mają."
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: REBEL.pl »

-------------------------------------
ODPOWIEDZI:
-------------------------------------
Kin@a pisze: 13 kwie 2021, 17:55Czy znany jest przybliżony termin dodruku dodatku "Na krawędzi"?
IV kwartał 2021 r.

Retro pisze: 14 kwie 2021, 09:58 Skoro już pandemia zostaje z nami na stałe i gry z tej serii idealnie wpisują się w naszą rzeczywistość, to może jeszcze raz rozważycie wydanie dodatku do lekarstwa? Nadal jest to nie opłacalne?
Rozważylibyśmy, ale na razie oryginalny wydawca nie ma planów dodruku dlań.

OGL pisze: 14 kwie 2021, 18:53Kiedy możemy się spodziewać dodruku kart zaklęć wtajemniczenia do D&D?
Nie wiemy tego na chwilę obecną.

tomuch pisze: 16 kwie 2021, 04:40
Lucf pisze: 16 kwie 2021, 03:22 A czy będzie dodruk / wznowienie / nowa edycja Zamków Szalonego Króla Ludwika? Bo jak patrzę że na Allegro ceny sa po 300/400 zł to mnie kusi aby sprzedać swój egzamplarz :D

A gdzieś obiło mi się o uszy, że ma być jakaś nowa edycja z WZBUDOWANYM nowym mini dodatkiem (?)
Tylko że w Polsce ZSKL wydane zostały przez Planszóweczkę, która jest teraz częścią Lacerty. Nowe wydanie było na KS i raczej nic nie zapowiada, żeby miało być w polskiej wersji. Czy Rebel ma w tej kwestii coś do powiedzenia?
Nie bardzo ma coś do powiedzenia :)

Tringa pisze: 15 kwie 2021, 15:58 Rebel, planujecie może wydać takie cudo:

https://www.unstablegames.com/collections/wrong-party

Edit: I pytanie od razu o wypaśne koszulki :D https://www.unstablegames.com/products/ ... 7791449163
Wrong Party - musi się pojawić najpierw jako propozycja do lokalizacji dla partnerów nim my będziemy decydować. Jesli chodzi o akcesoria to są one wyłącznością dla wydawcy i nie są oferowane do dystrybucji/lokalizacji.

tomb pisze: 16 kwie 2021, 07:12 Drugi dodatek do Res Arcana - jakie szanse na polską edycję?
Zawartość pudełka:
4 karty monumentów,
12 kart artefaktów,
2 płytki enklaw mocy (dwustronne),
płytka pomocy,
4 karty magów,
25 znaczników esencji (perły),
magiczny przedmiot,
instrukcja.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Kin@a
Posty: 1272
Rejestracja: 27 lip 2015, 16:22
Has thanked: 16 times
Been thanked: 138 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: Kin@a »

REBEL.pl pisze: 16 kwie 2021, 13:25
Kin@a pisze: 13 kwie 2021, 17:55Czy znany jest przybliżony termin dodruku dodatku "Na krawędzi"?
IV kwartał 2021 r.
Retro pisze: 14 kwie 2021, 09:58 Skoro już pandemia zostaje z nami na stałe i gry z tej serii idealnie wpisują się w naszą rzeczywistość, to może jeszcze raz rozważycie wydanie dodatku do lekarstwa? Nadal jest to nie opłacalne?
Rozważylibyśmy, ale na razie oryginalny wydawca nie ma planów dodruku dlań.

Czyli na święta BN powinien być :) . Zaś co do dodatku do kościanego Pandemica to może warto chociaż sprowadzić wersję anglojezyczną i dodać polską instrukcję? W zeszłym roku sklep miał na stanie jeden egz i szybko został sprzedany.
barbados
Posty: 126
Rejestracja: 22 lut 2021, 12:13
Has thanked: 27 times
Been thanked: 7 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: barbados »

Pytanie do Rebel
Czy dzisiaj będzie ten live z poczty planszówkowej czy coś przegapiłam?
Alextasha
Posty: 265
Rejestracja: 15 kwie 2020, 19:00
Has thanked: 33 times
Been thanked: 106 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: Alextasha »

A co z promkami do Res Arcany (magowie gender-swapped)? Jest szansa na druk?
SPRZEDAM >> *click*
norkbes
Posty: 1387
Rejestracja: 17 lut 2014, 15:22
Has thanked: 14 times
Been thanked: 7 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: norkbes »

Jakie są różnice między story cubes w nowej i starej edycji? Kości te same tylko puszka extra w nowej edycji?
Awatar użytkownika
krisow
Posty: 378
Rejestracja: 01 maja 2006, 23:37
Has thanked: 17 times
Been thanked: 64 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: krisow »

W nowych wydaniach puszkowych różnią się kolory symboli na kostkach. Są jaśniejsze niż w poprzedniej edycji. Nie wiem czy we wszystkich pudełkach, na pewno zielone są inne. Same symbole pozostały te same. W puszce nie ma żadnej wypraski, kości są wrzucone do woreczka. Jak je wyjmiesz, będą w środku latały luzem. Poprzednie wydanie w pudełku z magnesem bardziej mi się podobało.
Lexander
Posty: 6
Rejestracja: 13 kwie 2021, 11:43

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: Lexander »

Rebelu, kiedy szansa na "wybuchową mieszankę"?
ODPOWIEDZ