Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 78 times
Been thanked: 252 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: jax »

sqb1978 pisze: 12 kwie 2021, 21:12 A ponieważ nigdy nie dotarłem dalej niż pierwszy cykl pomyślałem, że stworzę taki swoisty dziennik przygód początkującego.
..
sqb1978 pisze: 12 kwie 2021, 21:12 Będę to prowadzić w formie bloga.
Zdecydowanie popieram. Już w tym wątku fajnie czytało się posty podsumowujące poszczególne przygody czy całe cykle (szczególnie zapadły mi w pamięć posty Runnera; ktoś jeszcze też fajnie opisywał).
Ja swego czasu miałem sporo przemyśleń po przejściu cyklu Twórca Pierścienia, ale weny i energii nie starczyło :)
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1027 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: RUNner »

sqb1978 pisze: 12 kwie 2021, 21:12 Tutaj link do pierwszego wpisu: https://wplcg.blogspot.com/2021/04/prze ... szcze.html
Będę wdzięczny za opinie czy kontynuować ten temat i ewentualne uwagi. Skoro już się tym dzielę, to chętnie dostosuję się do potrzeb.
Inicjatywa jak najbardziej godna poparcia! Trzymam kciuki żebyś projekt dociągnął do końca, bo początek jest bardzo obiecujący :)
jax pisze: 13 kwie 2021, 00:58 Ja swego czasu miałem sporo przemyśleń po przejściu cyklu Twórca Pierścienia, ale weny i energii nie starczyło :)
No właśnie i to może być problemem, czy sqb1978 nie zatrzyma się w połowie drogi? Sam myślałem o takim blogu, ale niestety obecnie moja kolekcja jest mocno okrojona (posiadam pierwsze 2 cykle, sagę WP i wszystkie deluxy oprócz Głosu Isengardu). Szkoda, że się nie wypowiedziałeś, bo wg mnie jest to dość kontrowersyjny cykl i chyba niezbyt dobrze ograny przez graczy patrząc na liczbę wpisów (choć w sumie z każdym cyklem było ich mniej).
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
Ayaram
Posty: 1535
Rejestracja: 12 lip 2014, 21:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 185 times
Been thanked: 566 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Ayaram »

sqb1978 pisze: 12 kwie 2021, 21:12 Hej, widzę, że gra żyje co bardzo cieszy :) Sam wróciłem parę dni temu i zabrałem się za poważne ogrywanie swojej kolekcji.

A ponieważ nigdy nie dotarłem dalej niż pierwszy cykl pomyślałem, że stworzę taki swoisty dziennik przygód początkującego. Mam zamiar opisywać w nim scenariusze, karty i swoje podejście do danej przygody pod kątem budowy talii oraz taktyki. Można powiedzieć, że będzie to takie podsumowanie każdej przygody, głównych zagrożeń jakie w niej spotkamy oraz ogólnych porad jak sobie z tym radzić. W przypadku dodatków postaram się również opisać ciekawsze karty graczy. Będę to prowadzić w formie bloga. Nie wiem czy komuś to się przyda, zacząłem to robić pod siebie w excelu, żeby mieć jakieś wskazówki gdybym znowu miał dłuższą przerwę. Pomyślałem jednak, że może warto będzie się podzielić tymi rozkminami z początkującymi graczami.
Zdaję sobie sprawę, że jest to pewnie dobre kilka lat za późno, ale fajnie będzie zostawić taki hołd w internecie jednej z moich ulubionych gier karcianych.

Tutaj link do pierwszego wpisu: https://wplcg.blogspot.com/2021/04/prze ... szcze.html
Będę wdzięczny za opinie czy kontynuować ten temat i ewentualne uwagi. Skoro już się tym dzielę, to chętnie dostosuję się do potrzeb.
Gdyby z tego wyniknął jakiś większy poboczny wątek to poproszę o wydzielenie do osobnego posta, aby nie robić dyskusji w głównym wątku gry.
Od siebie z czepialstwa: brak zdjęć, czy dokładniejszych opisów kart. Np. 2-krotnie jest wspomniany Brzęczyrogi i żeby unikać zagrożenia dla niego itp. I ok, ten q przegrałem mnóstwo razy więc doskonale pamiętam o którą kartę chodzi. Ale przy późniejszych scenariuszach bym miał problem, by zgadnąć o co chodzi, a bez szans, żeby mi się chciało szukać scenariusza w pudle, by wiedzieć o co chodzi.

Tym bardziej, że korzystasz z polskich nazw w grze, gdzie nowi gracze (mniemam główny target bloga) raczej idą w ang wersję z oczywistych względów.
Awatar użytkownika
sqb1978
Posty: 2620
Rejestracja: 18 gru 2013, 16:54
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 41 times
Been thanked: 139 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: sqb1978 »

Ok wrzuciłem temat w osobny wątek, bo zapewne temat się na tyle wyizolował, że i tak admini przeniosą.
viewtopic.php?f=3&t=71342&p=1353436#p1353436
Awatar użytkownika
Bary
Posty: 3064
Rejestracja: 18 sty 2015, 14:25
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 73 times
Been thanked: 47 times
Kontakt:

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Bary »

FFG zaczyna świętowanie 10 rocznicy WP LCG. Jutro na FB będzie stream wywiadu z twórcami i ponoć jakieś ogłoszenia. Ciekawe co tam zmajstrują...
Mój blog na ZnadPlanszy
Recenzja Cooper Island na ZnadPlanszy

Kupię dodatek Hobbit: Na Progu do WP LCG!
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1027 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: RUNner »

Też jestem ciekaw co zostanie powiedziane.
Niestety, nawet jeśli powstałoby jakieś fajne wydanie jubileuszowe, to wątpię żeby Galakta je spolszczyła.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
Bary
Posty: 3064
Rejestracja: 18 sty 2015, 14:25
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 73 times
Been thanked: 47 times
Kontakt:

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Bary »

Dużo osób w komentarzach oczekuje zapowiedzi drugiej edycji. Osobiście nie jestem przekonany, czy taki pomysł realnie by przyniósł korzyści dla tytułu, bo pewnie były uproszczony względem obecnej edycji. Osobiście najchętniej przytuliłbym jakieś jubileuszowe maty, pudełeczko na kolekcję. No i oczywiście info o dodrukach.
Mój blog na ZnadPlanszy
Recenzja Cooper Island na ZnadPlanszy

Kupię dodatek Hobbit: Na Progu do WP LCG!
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1027 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: RUNner »

Ciekaw jestem tej ewentualnej drugiej edycji. Moim zdaniem nie ma szans na jej wydanie, chyba że tak jak piszesz, mechanika zostanie nieco wygładzona. Ale czy to krok w dobrą stronę? Patrząc na klęskę wersji elektronicznej, mam duże wątpliwości. Ja też czekam na dodruki cykli :)
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
c08mk
Posty: 2463
Rejestracja: 02 sie 2013, 16:24
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 100 times
Been thanked: 286 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: c08mk »

Z najbardziej wiarygodnych okruchów pozbieranych z BGG to raczej nie będzie 2-ga edycja tylko jakaś przeróbka balansująca karty kompatybilna z tym co jest. Co dokładnie nie wiadomo. Model wydawniczy raczej bliższy Marvel Champions czyli standalone pack oraz delux i podobnie też nie będzie wychodzić za często np. 4 pozycje na rok.
Awatar użytkownika
Szewa
Posty: 866
Rejestracja: 10 sie 2016, 12:33
Has thanked: 353 times
Been thanked: 501 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Szewa »

c08mk pisze: 22 kwie 2021, 13:54 Z najbardziej wiarygodnych okruchów pozbieranych z BGG to raczej nie będzie 2-ga edycja tylko jakaś przeróbka balansująca karty kompatybilna z tym co jest.
Nie miałbym nic przeciwko odnowionemu core boxowi ze zbalansowanymi kartami, które obecnie są bezużyteczne.
Top10:
1. A Song of Ice & Fire 2. Wojna o pierścień 3. Dominant Species 4. Brass: Birmingham 5. A Game of Thrones 2ed 6.Pax Renaissance 2ed 7. Tyrants of the Underdark 8. Zombicide:2nd 9. Empires: Age of Discovery
Honorowa: Lotr LCG
oskaros88
Posty: 18
Rejestracja: 04 paź 2014, 01:14
Has thanked: 1 time

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: oskaros88 »

Wytlumaczy mi ktos jak wejsc w te karcianke skoro wiekszosc cykli jest niedostepnych? Galakta planuje dodruk wszystkich dodatkow?
Awatar użytkownika
Pomelo
Posty: 79
Rejestracja: 31 lip 2019, 10:37
Lokalizacja: Zielniki
Has thanked: 45 times
Been thanked: 36 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Pomelo »

oskaros88 pisze: 22 kwie 2021, 21:05 Wytlumaczy mi ktos jak wejsc w te karcianke skoro wiekszosc cykli jest niedostepnych? Galakta planuje dodruk wszystkich dodatkow?
Galakta już nie będzie najprawdopodobniej wspierać tego tytułu w przyszłości. Co do dodruków wydawnictwo wypowiadając się w tym temacie kategorycznie zamyka sprawę dodruków - nic więcej nie będzie.

EDIT: Jak wejść? To zależy czy masz już ten tytuł wypróbowany, jeżeli nie, zacznij od podstawki i sprawdź Ci się podoba, bo inaczej możesz wydać małą fortunę na półkę wstydu (nie żebym nigdy tak nie zrobił). Alternatywą jest oczywiście kupno od kogoś jakiejś części kolekcji, najlepiej podstawka + częściowy/cały cykl.
oskaros88
Posty: 18
Rejestracja: 04 paź 2014, 01:14
Has thanked: 1 time

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: oskaros88 »

A wersja angielska tez jest ciezko dostepna? Gralem w WP na OCTGN i gra jest bardzo dobra. Ale nie widzi mi szukanie kilka lat uzywek za kosmiczne ceny. Podzekam na druga edycje. Zbieram za to Arkham, ale tez sa cyrki z distepnoscia. Kilka miesiecy przerwy i juz ostatni cykl jest nie do dostania. Oni chyba nie traktuja serio klientow i nie ma sensu wchodzic w jakiekolwiek karcianki od galakty.
nienazwany
Posty: 70
Rejestracja: 07 kwie 2020, 18:34
Has thanked: 39 times
Been thanked: 12 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: nienazwany »

oskaros88 pisze: 22 kwie 2021, 21:05 Wytlumaczy mi ktos jak wejsc w te karcianke skoro wiekszosc cykli jest niedostepnych? Galakta planuje dodruk wszystkich dodatkow?
Dzisiaj nie ma sensu w to wchodzić, zapomnij. Bardzo mało rzeczy jest już dostępnych. Jeżeli tytuł nie zostanie reaktywowany (a pewnie nie zostanie), to pozostaje polowanie na używki w absurdalnej cenie.
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1027 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: RUNner »

Można kupić coreset lub najlepiej dwa, kilka deluxów i zabawy będzie multum. Chyba że ktoś ma obsesję posiadania wszystkiego, to jasne że nie warto wchodzić ;)
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
mnw
Posty: 319
Rejestracja: 15 sty 2010, 17:29
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 150 times
Been thanked: 84 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: mnw »

Ja dodatkowo się powtórzę, że sam zestaw podstawowy zdecydowanie warto urozmaicić 6 fanowskimi dodatkami użytkownika ninjadorg. Na grupie "Autorskie dodatki Władca Pierścieni LCG" na facebooku właśnie skończyła się zbiórka na profesjonalny druk tychże (i parunastu innych) i będzie co jakiś czas powtarzana. Dzięki temu można bardzo dużo wycisnąć z gry bez posiadania jakichkolwiek dodatków, oswoić się mocno z grą i zobaczyć, czy chce się brnąć dalej, czy nie.
Awatar użytkownika
tomb
Posty: 4130
Rejestracja: 22 lut 2012, 10:31
Has thanked: 311 times
Been thanked: 343 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: tomb »

Bary pisze: 21 kwie 2021, 15:40 FFG zaczyna świętowanie 10 rocznicy WP LCG. Jutro na FB będzie stream wywiadu z twórcami i ponoć jakieś ogłoszenia. Ciekawe co tam zmajstrują...
I coś powiedzieli? Ktoś słuchał?
"Jak kto ma swój rozum, ten głupi nie jest [...] Głupie są te, co cudzy rozum mają."
Awatar użytkownika
Pomelo
Posty: 79
Rejestracja: 31 lip 2019, 10:37
Lokalizacja: Zielniki
Has thanked: 45 times
Been thanked: 36 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Pomelo »

tomb pisze: 23 kwie 2021, 12:58
Bary pisze: 21 kwie 2021, 15:40 FFG zaczyna świętowanie 10 rocznicy WP LCG. Jutro na FB będzie stream wywiadu z twórcami i ponoć jakieś ogłoszenia. Ciekawe co tam zmajstrują...
I coś powiedzieli? Ktoś słuchał?
Słuchałem i wyglądało to tak, że autorzy gry i prowadząca wspominali sobie historyjki związane z tytułem. Stream trwał raptem niecałe 20 minut i nie padły niestety żadne konkrety. Nic, zero, null. Na twitterze z kolei po zakończonym streamie pojawiły się podziękowania i dopisek "to jeszcze nie koniec". Jedno duże MEH.
c08mk
Posty: 2463
Rejestracja: 02 sie 2013, 16:24
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 100 times
Been thanked: 286 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: c08mk »

Pomelo pisze: 23 kwie 2021, 13:11
tomb pisze: 23 kwie 2021, 12:58
Bary pisze: 21 kwie 2021, 15:40 FFG zaczyna świętowanie 10 rocznicy WP LCG. Jutro na FB będzie stream wywiadu z twórcami i ponoć jakieś ogłoszenia. Ciekawe co tam zmajstrują...
I coś powiedzieli? Ktoś słuchał?
Słuchałem i wyglądało to tak, że autorzy gry i prowadząca wspominali sobie historyjki związane z tytułem. Stream trwał raptem niecałe 20 minut i nie padły niestety żadne konkrety. Nic, zero, null. Na twitterze z kolei po zakończonym streamie pojawiły się podziękowania i dopisek "to jeszcze nie koniec". Jedno duże MEH.
Na BGG piszą, że FFG udostępniło "achievements" ...
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1027 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: RUNner »

c08mk pisze: 23 kwie 2021, 13:23
Pomelo pisze: 23 kwie 2021, 13:11
tomb pisze: 23 kwie 2021, 12:58

I coś powiedzieli? Ktoś słuchał?
Słuchałem i wyglądało to tak, że autorzy gry i prowadząca wspominali sobie historyjki związane z tytułem. Stream trwał raptem niecałe 20 minut i nie padły niestety żadne konkrety. Nic, zero, null. Na twitterze z kolei po zakończonym streamie pojawiły się podziękowania i dopisek "to jeszcze nie koniec". Jedno duże MEH.
Na BGG piszą, że FFG udostępniło "achievements" ...
A co to oznacza, my Precious? ;)
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
mnw
Posty: 319
Rejestracja: 15 sty 2010, 17:29
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 150 times
Been thanked: 84 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: mnw »

RUNner pisze: 23 kwie 2021, 13:30
c08mk pisze: 23 kwie 2021, 13:23
Pomelo pisze: 23 kwie 2021, 13:11

Słuchałem i wyglądało to tak, że autorzy gry i prowadząca wspominali sobie historyjki związane z tytułem. Stream trwał raptem niecałe 20 minut i nie padły niestety żadne konkrety. Nic, zero, null. Na twitterze z kolei po zakończonym streamie pojawiły się podziękowania i dopisek "to jeszcze nie koniec". Jedno duże MEH.
Na BGG piszą, że FFG udostępniło "achievements" ...
A co to oznacza, my Precious? ;)
Tu: https://www.fantasyflightgames.com/en/p ... card-game/ na samym dole jest nowa zakładka "Achievements", są w formacie kolorowym i czarno-białym.

Na grupie fb już przetłumaczyli, wrzucam poniżej - jak ktoś chce w pdf, to dajcie znać na priv.
Obrazek

Edit: jeśli chodzi o ostatnie osiągnięcie, to zdaje się, że chodzi o to, by zrobić to bez kontraktów. Powodzenia, heh
Awatar użytkownika
Ayaram
Posty: 1535
Rejestracja: 12 lip 2014, 21:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 185 times
Been thanked: 566 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Ayaram »

Pomelo pisze:Słuchałem i wyglądało to tak, że autorzy gry i prowadząca wspominali sobie historyjki związane z tytułem. Stream trwał raptem niecałe 20 minut i nie padły niestety żadne konkrety. Nic, zero, null. Na twitterze z kolei po zakończonym streamie pojawiły się podziękowania i dopisek "to jeszcze nie koniec". Jedno duże MEH.
No to niezłe 10-lecie XD

Generalnie, jeśli na okrągło 10-lecie nie chciało im się zrobić jakiegoś specjalnego scenariusza czy czegokolwiek, no to chyba jednak to koniec (przynajmniej jeśli chodzi o coś poważnego w tej edycji).
bary pisze:Dużo osób w komentarzach oczekuje zapowiedzi drugiej edycji. Osobiście nie jestem przekonany, czy taki pomysł realnie by przyniósł korzyści dla tytułu, bo pewnie były uproszczony względem obecnej edycji. Osobiście najchętniej przytuliłbym jakieś jubileuszowe maty, pudełeczko na kolekcję. No i oczywiście info o dodrukach.
Osobiście, myślę, że bez szans by mnie namówili na ewentualną 2 edycję. Może po 10 latach ok, ale w perspektywie 2-5 letniej raczej nie ma opcji. Siła LCG-ów jak dla mnie tkwi w różnorodności, nie w odgrzewaniu ciągle tego samego - dlatego chętniej bym wszedł nawet i w Piotruś Pan LCG z zupełnie nową mechaniką niż w odświeżonego nowego LOTRa.
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1027 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: RUNner »

Ayaram pisze: 24 kwie 2021, 08:41
Pomelo pisze:Słuchałem i wyglądało to tak, że autorzy gry i prowadząca wspominali sobie historyjki związane z tytułem. Stream trwał raptem niecałe 20 minut i nie padły niestety żadne konkrety. Nic, zero, null. Na twitterze z kolei po zakończonym streamie pojawiły się podziękowania i dopisek "to jeszcze nie koniec". Jedno duże MEH.
No to niezłe 10-lecie XD

Generalnie, jeśli na okrągło 10-lecie nie chciało im się zrobić jakiegoś specjalnego scenariusza czy czegokolwiek, no to chyba jednak to koniec (przynajmniej jeśli chodzi o coś poważnego w tej edycji).
Wszystko musi się kiedyś skończyć. I tak uważam, że sporo wyszło tych dodatków do Lotra. Prawda jest taka, że 90% kart nigdy nie trafi do talii, a jedynie leżą w albumach. Po kilku cyklach widać było wyraźny spadek popularności. Ludzie chyba najwięcej grają na początku, a później zaczyna się już czyste kolekcjonerstwo. Format LCG potrafi być irytujący, bo ta masa kart może przytłoczyć, a z drugiej strony ciężko się wycofać, lub kupować wybiórczo :)
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
mnw
Posty: 319
Rejestracja: 15 sty 2010, 17:29
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 150 times
Been thanked: 84 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: mnw »

Mogliby na dziesięciolecie zorganizować jakoś te dodruki i odświeżyć podstawkę przez balans kart i dodanie tam scenariusza (ale na zasadzie Marvel LCG, czyli uczynić ją samowystarczalną, żeby nie trzeba było kupować 2 czy 3 nowych setów).

A tu mamy jakieś osiągnięcia (miłe, ale miałkie) i króciutką pogadankę pozbawioną duszy. Takie korporacyjne zadanie, które dostali, odbębnili i oznaczyli jako wykonane.

Skoro zapowiedzieli, że będzie więcej, to trzymam kciuki, ale wiadomo coś kiedy?
czebartek
Posty: 67
Rejestracja: 07 kwie 2020, 17:42
Has thanked: 12 times
Been thanked: 3 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: czebartek »

Jak dla mnie to kompletnie bez sensu żeby się pakowali w drugą edycję. Mamy ogrom materiału i grania jest na lata (zbierania też :P). Jeżeli mają wejść w kolejnego coop LCG to wolałbym nowe mechaniki i kolejne jakieś inne uniwersum (cyberpunk ? :D). W sumie HwA wyznaczył wydaje mi się dobrą ścieżkę jeśli chodzi o gameplay i opowiadanie historii i to była by dobra baza na coś nowego...
ODPOWIEDZ