Portal Ogarnij się!!!

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
fitzroy
Posty: 292
Rejestracja: 28 sie 2012, 16:08
Lokalizacja: Zabrze
Has thanked: 189 times
Been thanked: 111 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: fitzroy »

Odnoszę wrażenie, że na tym nomen omen portalu lepiej nie mówić nic niż cokolwiek. Sami obrońcy, tylko potem nie narzekajcie. Co mi obiecano? Masę gier w tym roku, z których połowa się w tym roku nie ukarze. Pandemia nie jest od wczoraj ale portal wydaje się być dalej zaskoczony sytuacją na świecie. Nie przebieram nogami, w sumie to mam to gdzieś co i kiedy się ukarze. Irytuje mnie po prostu ten januszowo-portalowy marketing. Z tego co mówił prezes w zeszłych planszówkach tv( tak oglądałem) miało być Q&A z fanami, odpowiedzi na ciągłe zadawane pytania o premiery, daty etc. Były? Nie odpowiadajcie bo nie chce mi się ciągnąć już tego powoli bezsensownego przekomarzania się.
pcyzm
Posty: 685
Rejestracja: 21 kwie 2020, 17:03
Has thanked: 206 times
Been thanked: 201 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: pcyzm »

Słuchałem, oczywiście rozumiem, że spodziewałeś się konkretnych dat, ale to chyba akurat jest możliwe tylko w momencie kiedy gra ląduje na magazynie (albo jest już blisko).

Zapowiedzi to nic innego jak plan wydawniczy, zasadniczo to nie jest nigdy nic pewnego, szczególnie że zapowiada się produkty, które nie są czasem ukończone pod kątem projektowania albo tłumaczenia materiałów do druku. Dotyczy to wszystkich wydawnictw.

Dla przykładu, gra o Kubie Wędrowyczu. Pojawiło się info, że gra jest w fazie testów, przy czym 'Kidżanka' ostatnio jest z nich wyłączona z powodu choroby, ergo może mieć to wpływ na moment w którym gra znajdzie się u mnie na półce. I co z tego jakby mi podali datę premiery typu 10 listopada już na tamtym lajwie? Na razie starczy ten kwartał chociaż znać bardziej orientacyjnie.

Portal konkretniejsze daty podaje przy ogłoszeniu przedsprzedaży średnio raz na miesiąc.
tsodo
Posty: 124
Rejestracja: 01 maja 2018, 10:52
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 46 times
Been thanked: 33 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: tsodo »

fitzroy pisze: 02 maja 2021, 19:43 Odnoszę wrażenie, że na tym nomen omen portalu lepiej nie mówić nic niż cokolwiek. Sami obrońcy, tylko potem nie narzekajcie. Co mi obiecano? Masę gier w tym roku, z których połowa się w tym roku nie ukarze. Pandemia nie jest od wczoraj ale portal wydaje się być dalej zaskoczony sytuacją na świecie. Nie przebieram nogami, w sumie to mam to gdzieś co i kiedy się ukarze. Irytuje mnie po prostu ten januszowo-portalowy marketing. Z tego co mówił prezes w zeszłych planszówkach tv( tak oglądałem) miało być Q&A z fanami, odpowiedzi na ciągłe zadawane pytania o premiery, daty etc. Były? Nie odpowiadajcie bo nie chce mi się ciągnąć już tego powoli bezsensownego przekomarzania się.
A podasz tytuły gier, które miały zostać wydane w tym roku i zostały przesunięte ?
Chociaż ze dwa.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: BOLLO »

Żeby nie dublować to wrzucam tutaj linka do mojej sprawy odnośnie reklamacji produktów Portala.
viewtopic.php?f=64&t=7505&p=1360011#p1360011
Mam pewną zagwozdkę z tymi produktami ale ponieważ wiem że mam wadliwe zafoliowane egzemplarze poprosiłem Portal o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.
Nie wiem jak to się skończy ale mam nadzieję że Portal będzie poczuwał się do odpowiedzianości i nie zamiecie sprawy pod dywan.
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8740
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2653 times
Been thanked: 2332 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: Curiosity »

Zabawne. Najpierw wylewasz na wydawcę wiadro pomyj, a potem w tym samym temacie piszesz posta z informacją, że liczysz na ich pomoc.

BOLLO Ogarnij się!!!
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: BOLLO »

Curiosity pisze: 04 maja 2021, 11:16 Zabawne. Najpierw wylewasz na wydawcę wiadro pomyj, a potem w tym samym temacie piszesz posta z informacją, że liczysz na ich pomoc.

BOLLO Ogarnij się!!!
No teraz to przegiołeś serio. GDZIE wylałem wiadro pomyj? Zawsze pisałem że to dla mnie najlepsze wydawnictwo itd.
Więc albo jesteś pewien co piszesz albo nie pogrążaj się.
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8740
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2653 times
Been thanked: 2332 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: Curiosity »

BOLLO pisze: 23 lut 2021, 13:42 Czara goryczy się wylała.
Prezes tylko ciągle przeprasza i udaje że mu przykro. Ja nie wiem kto tam u was jest od tego ale ewidentnie nie ogarnia bo gra za grą to zawsze coś. Czy wy nie możecie wydać czegoś od początku do końca dobrze? Ja wiem że to nie wasza zła wola no ale kurcze kogo to obchodzi taka naprawdę?
Nie umiecie bo jest wtopa za wtopą.
Kajanie się przed kamerami to słaba opcja.
PORTAL OGARNIJ SIĘ!!! :mrgreen:
No nie wiem może w pierwszym poście? Czytałeś kiedyś to co sam napisałeś? Widziałeś ten pasywno agresywny ton, od tytułu zaczynając, a kończąc na zarzutach od adresem Trzewiczka, że ściemnia swoim klientom? Taaaaak, wiem, to przecież tylko żarty, taki internetowy kuksaniec, bo tak naprawdę to ich kochasz. A teraz pomyśl sobie co myśli osoba, która widzi tytuł Twojego tematu na stronie głównej. A potem czyta Twój pierwszy post.

Jeśli chciałeś być orędownikiem dobrej nowiny i ambasadorem Portalu, to trochę Ci nie wyszło.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
Bart Henry
Posty: 968
Rejestracja: 15 sie 2013, 19:59
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 134 times
Been thanked: 667 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: Bart Henry »

Curiosity pisze: 04 maja 2021, 11:16 Zabawne. Najpierw wylewasz na wydawcę wiadro pomyj, a potem w tym samym temacie piszesz posta z informacją, że liczysz na ich pomoc.

BOLLO Ogarnij się!!!
Bez przesady. Można BOLLO nie lubić, ale popatrzmy na to obiektywnie. Czy dowolny klient, który zostawił kupę hajsu w jakiejś firmie, ale publicznie pisze, że nie podoba mu się postępowanie tej firmy, wytykając to i owo, nie może liczyć już na jakąkolwiek pomoc poza tą wynikającą z warunków rękojmi? Jeżeli firma jest profesjonalna, to z chęcią takiej pomocy udzieli, aby klienta do siebie przekonać, bo to jednak okazja do odzyskania go. BOLLO jest rozgoryczony i na pewno należy do trudnych klientów, ale nadal jest to klient.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: BOLLO »

Curiosity pisze: 04 maja 2021, 11:36
BOLLO pisze: 23 lut 2021, 13:42 Czara goryczy się wylała.
Prezes tylko ciągle przeprasza i udaje że mu przykro. Ja nie wiem kto tam u was jest od tego ale ewidentnie nie ogarnia bo gra za grą to zawsze coś. Czy wy nie możecie wydać czegoś od początku do końca dobrze? Ja wiem że to nie wasza zła wola no ale kurcze kogo to obchodzi taka naprawdę?
Nie umiecie bo jest wtopa za wtopą.
Kajanie się przed kamerami to słaba opcja.
PORTAL OGARNIJ SIĘ!!! :mrgreen:
No nie wiem może w pierwszym poście? Czytałeś kiedyś to co sam napisałeś? Widziałeś ten pasywno agresywny ton, od tytułu zaczynając, a kończąc na zarzutach od adresem Trzewiczka, że ściemnia swoim klientom? Taaaaak, wiem, to przecież tylko żarty, taki internetowy kuksaniec, bo tak naprawdę to ich kochasz. A teraz pomyśl sobie co myśli osoba, która widzi tytuł Twojego tematu na stronie głównej. A potem czyta Twój pierwszy post.

Jeśli chciałeś być orędownikiem dobrej nowiny i ambasadorem Portalu, to trochę Ci nie wyszło.
Nie rozumiem cie po co za wszelką cenę chcesz udowodnić swoją rację i pokazać mi i innym że Portal to mój wróg skoro żyjesz w błedzie i dobrze o tym wiesz?
To tylko kilka moich wpisów w tym wątku co myślę o Portalu:
Tak i ty ja też lubię Portal, nawet bardzo bym powiedział. Oglądam Live, udzielam się , promuję ich gry, wspieram, jestem na łączach z ludzmi z Portalu itd ale wystarczy już tego przymykania oka i machanie ręką.
Piszę po bratersku upominając .
Portal lubie za naprawdę sporo fajnych inicjatyw. Chociażby za "Gram Charytatywnie" za Piatkowe Live, za to że Portal Con odbył się online i nie było wcale drętwo, za to że widać że się naprawdę starają, że mają kontakt z ludźmi, że Ignacy tarabani się po Polsce do małych klubików by promować gry, że odpowiada na pytania i nie boi się podejmować rękawic, za temperament i humor Prezesa, za to że prezes firmy to również autor wielu dobrych tyt. no i oczywiście najważniejsze za bardzo dobre Portalowskie gry.....itd.
Tak samo jest z Portalem. Jest gitara i Portal dla mnie to najlepsza planszówkowa firma w PL na tę chwilę
Wicej mi się nie chce cytować ale w różnych wątkach bardzo pochlebnie piszę o Portalu. Ten wątek jest jedynym w którym pisze o błedach w firmie ale nie na zasadzie gnojenia ich tak jak wskazujesz . Pisanie faktów to nie wylewanie pomyj....odwoła co napisałeś już poproś moderatora o sprostowanie bo robisz gówno burzę niepotrzebnie. Nie pomagasz jednym słowem.
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8740
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2653 times
Been thanked: 2332 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: Curiosity »

Bart Henry pisze: 04 maja 2021, 11:52 Bez przesady. Można BOLLO nie lubić, ale popatrzmy na to obiektywnie.
Dlaczego pomyślałeś, że go nie lubię? Wyraziłem swoje zdanie w oparciu o dostępne wpisy. Dziwnym mi się wydała sytuacja, w której ktoś pisze że prezes wydawnictwa jest ściemniaczem, a potem ma nadzieję, że otrzyma od tegoż wydawcy pomoc. Już abstrahując od tego, czego owa pomoc ma dotyczyć. Zwykła niekonsekwencja i tyle. Nawet bym słowa nie powiedział, gdyby ta prośba o pomoc była umieszczona gdzie indziej, ale tutaj?

"Portal ogarnij się, macie wtopę za wtopą, nie umiecie niczego wydać dobrze, ale może przy okazji pomożecie mi w jednej sprawie?".
BOLLO pisze: 04 maja 2021, 11:56 Ten wątek jest jedynym w którym pisze o błedach w firmie ale nie na zasadzie gnojenia ich tak jak wskazujesz . Pisanie faktów to nie wylewanie pomyj....odwoła co napisałeś już poproś moderatora o sprostowanie bo robisz gówno burzę niepotrzebnie. Nie pomagasz jednym słowem.
No właśnie, to jest to, o czym pisałem. Założyłeś sobie osobny temat, żeby wytykać im błędy i akurat w tym konkretnym temacie chcesz od nich pomocy? Nie wydaje Ci się to sprzeczne?
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
Bart Henry
Posty: 968
Rejestracja: 15 sie 2013, 19:59
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 134 times
Been thanked: 667 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: Bart Henry »

Curiosity pisze: 04 maja 2021, 12:06
Bart Henry pisze: 04 maja 2021, 11:52 Bez przesady. Można BOLLO nie lubić, ale popatrzmy na to obiektywnie.
Dlaczego pomyślałeś, że go nie lubię?
To było bardziej ogólne. To postać bardzo kontrowersyjna i łatwo dająca się wypunktować, gdy popatrzymy na to, co pisze, a nie na przesłanie jego postów. Ja tu nie widzę sprzeczności, bo
Curiosity pisze: 04 maja 2021, 12:06 "Portal ogarnij się, macie wtopę za wtopą, nie umiecie niczego wydać dobrze, ale może przy okazji pomożecie mi w jednej sprawie?".
to raczej prośba w stylu "Portal ogarnij się, macie ostatnio wtopę za wtopą, ale skoro mam już kupę waszych gier, to może moglibyście mi podsumować w których z nich mogę liczyć na druk elementów zastępczych?"

Przy czym roszczenie naprawy wszystkiego przez wydawnictwo jest niepoparte wiedzą o prawach klienta i obowiązkach sprzedawcy, więc całe to żądanie jest bardziej śmieszne, niż poważne. BOLLO to taki typ klienta, który w grach ceni najbardziej brak wad w druku, na drugim miejscu jest folia, a dopiero potem mechanika. ;)

Ja nadal w tym wątku będę krytykował za wtopy m.in. w lokalizacjach gier, ale warto też temperować niesłuszne roszczenia wobec wydawców. Bądźmy wymagający i sprawiedliwi. Składanie reklamacji na gry w folii jest śmieszne, chyba że wiadomo, że wszystkie egzemplarze mają pewne błędy. Tutaj rozumiem, że celem BOLLO jest bardziej orientacja w temacie, które gry mają błędy, ale jest to nieco komiczne, gdy chce się dowiedzieć od wydawcy, w których grach są braki... bez ich odfoliowania. ;)
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: BOLLO »

Curiosity pisze: 04 maja 2021, 12:06
Bart Henry pisze: 04 maja 2021, 11:52 Bez przesady. Można BOLLO nie lubić, ale popatrzmy na to obiektywnie.
Dlaczego pomyślałeś, że go nie lubię? Wyraziłem swoje zdanie w oparciu o dostępne wpisy. Dziwnym mi się wydała sytuacja, w której ktoś pisze że prezes wydawnictwa jest ściemniaczem, a potem ma nadzieję, że otrzyma od tegoż wydawcy pomoc. Już abstrahując od tego, czego owa pomoc ma dotyczyć. Zwykła niekonsekwencja i tyle. Nawet bym słowa nie powiedział, gdyby ta prośba o pomoc była umieszczona gdzie indziej, ale tutaj?

"Portal ogarnij się, macie wtopę za wtopą, nie umiecie niczego wydać dobrze, ale może przy okazji pomożecie mi w jednej sprawie?".
BOLLO pisze: 04 maja 2021, 11:56 Ten wątek jest jedynym w którym pisze o błedach w firmie ale nie na zasadzie gnojenia ich tak jak wskazujesz . Pisanie faktów to nie wylewanie pomyj....odwoła co napisałeś już poproś moderatora o sprostowanie bo robisz gówno burzę niepotrzebnie. Nie pomagasz jednym słowem.
No właśnie, to jest to, o czym pisałem. Założyłeś sobie osobny temat, żeby wytykać im błędy i akurat w tym konkretnym temacie chcesz od nich pomocy? Nie wydaje Ci się to sprzeczne?
Ehhhh... no właśnie nie. Jestem jaki jestem i co leży na sercu to mówię. Fakt jestem szczery i nie kręcę jak lis. Ten wątek jest zbiorem nie tylko moich żali do Portalu i Trzewika. Nie wybielam się i nie cofam swoich zarzutów. Nadal uważam że Ignacy ściemnia klientów może bez wiedzy a może i celowo ale ściemnia. Przykładów jest masa i widać je na kążdym piatkowym live. Zaczynają od tego że Portal odpisuje sprawnie na @ (nie nie odpisują na @)a kończąc na wadach/brakach których nie robią (mylą się i zawszelką ceną próbują wmówić nam że tak nie jest).

Portal lubie i Prezesa również co nie znaczy że jestem zobowiązany tylko do przyklaskiwania im jak coś robią źle. Trzeba umieć rozróżnić te 2 sprawy.
Mam dzieci. Lubię je wszystkie ale jak coś złego zrobią to im tłumaczę/pokazuję swoję niezadowolenie/daję kary. Tu jest podobnie ale oczekuję jednak współpracy niż "obraźmy się na Bollo bo pokazał innym prawdę o nas samych która nie do końca była wygodna".

A jeżeli tak będzie to drudno widać nie zależy im na takich pionach jak ja nawet jak zostawiłęm kika tysięcy. Ale po co piać takie wielkie słowa jak jeszcze przecież nic nie zapadło w tej sprawie...nie potrzebie nakręcam was i siebie. :mrgreen:
Spoiler:
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: BOLLO »

Bart Henry pisze: 04 maja 2021, 12:33
to raczej prośba w stylu "Portal ogarnij się, macie ostatnio wtopę za wtopą, ale skoro mam już kupę waszych gier, to może moglibyście mi podsumować w których z nich mogę liczyć na druk elementów zastępczych?"
Tak to właśnie należało rozczytać. BRAWO!!!
Bart Henry pisze: 04 maja 2021, 12:33 Przy czym roszczenie naprawy wszystkiego przez wydawnictwo jest niepoparte wiedzą o prawach klienta i obowiązkach sprzedawcy, więc całe to żądanie jest bardziej śmieszne, niż poważne. BOLLO to taki typ klienta, który w grach ceni najbardziej brak wad w druku, na drugim miejscu jest folia, a dopiero potem mechanika. ;)
Hmmm po cześci masz rację ale czy to źle że gry rozfoliowuję z wielkim pietyzmem nie jako celebrując to wydarzenie i kiedy już mam otwarte pudełko to podczas przeglądania po kolei komponentów szklag mnie trafia jak coś jest nie tak. Druga sprawa to to że ja nawet ich nie musze odfoliwywać bo wiem że mają błedy w druku. Więc aktualna sprawa tyczy się TYLKO wad o których wydawca wie. A moja prośba o dosłanie komponentów dotyczy tylko i wyłącznie właśnie tych wad. Dlatego zebrałem wszystkie gry portala jakie mam z zapytaniem może trochę bezczelnym " Mam wasze gry i wiem że są w nich babole , doślecie mi poprawione komponenty?"
Bart Henry pisze: 04 maja 2021, 12:33 Ja nadal w tym wątku będę krytykował za wtopy m.in. w lokalizacjach gier, ale warto też temperować niesłuszne roszczenia wobec wydawców. Bądźmy wymagający i sprawiedliwi. Składanie reklamacji na gry w folii jest śmieszne, chyba że wiadomo, że wszystkie egzemplarze mają pewne błędy. Tutaj rozumiem, że celem BOLLO jest bardziej orientacja w temacie, które gry mają błędy, ale jest to nieco komiczne, gdy chce się dowiedzieć od wydawcy, w których grach są braki... bez ich odfoliowania. ;)
Tak reklamacja dotyczy wad druku/pakowania/wydania o których sam wydawca wie i infrmował a nie braków o których nie mam wiedzy bo gry są w folii.
karp
Posty: 184
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:34
Has thanked: 27 times
Been thanked: 70 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: karp »

BOLLO pisze: 04 maja 2021, 13:23 Tak reklamacja dotyczy wad druku/pakowania/wydania o których sam wydawca wie i infrmował a nie braków o których nie mam wiedzy bo gry są w folii.
Nie wiem, czy dobrze rozumiem: kupiłeś te gry, żeby za jakiś czas spylić je z zyskiem(to jest ok) i oczekujesz, że wydawca dziś, prześle Ci zestawienie braków/błędów w tych wydaniach?
Podaj proszę podstawę prawną, dlaczego wydawca miałby to zrobić.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: BOLLO »

karp pisze: 04 maja 2021, 13:41 Nie wiem, czy dobrze rozumiem: kupiłeś te gry, żeby za jakiś czas spylić je z zyskiem(to jest ok) i oczekujesz, że wydawca dziś, prześle Ci zestawienie braków/błędów w tych wydaniach?
Źle rozumiesz ....nie czytałeś co napisałem.
karp
Posty: 184
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:34
Has thanked: 27 times
Been thanked: 70 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: karp »

BOLLO pisze: 04 maja 2021, 14:07
Źle rozumiesz ....nie czytałeś co napisałem.
Ok, byłbyś uprzejmy więc doprecyzować? ;)
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3382
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: psia.kostka »

Bollo przedstawil swoja liste zafoliowanych gier Portalu i oczekiwal listy bledow oraz przeslania pakietow naprawczych do tych gier. Ale tak jak tutaj na forum nie zostal zrozumiany, tak zaloze sie, ze w Portalu tez zrobili wielkie oczy i machneli reka. Co tylko zagotowalo krew jeszcze bardziej.
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7330
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 459 times
Been thanked: 1106 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: detrytusek »

psia.kostka pisze: 04 maja 2021, 14:17 tak zaloze sie, ze w Portalu tez zrobili wielkie oczy i machneli reka. Co tylko zagotowalo krew jeszcze bardziej.
Szczerze mówiąc zdziwiłbym się gdyby w Portalu ten mail nie został mailem miesiąca jak nie kwartału :).
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2575
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1167 times
Been thanked: 461 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: polwac »

detrytusek pisze: 04 maja 2021, 14:23
psia.kostka pisze: 04 maja 2021, 14:17 tak zaloze sie, ze w Portalu tez zrobili wielkie oczy i machneli reka. Co tylko zagotowalo krew jeszcze bardziej.
Szczerze mówiąc zdziwiłbym się gdyby w Portalu ten mail nie został mailem miesiąca jak nie kwartału :).
Już widzę minę Merry :mrgreen:
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: BOLLO »

detrytusek pisze: 04 maja 2021, 14:23
psia.kostka pisze: 04 maja 2021, 14:17 tak zaloze sie, ze w Portalu tez zrobili wielkie oczy i machneli reka. Co tylko zagotowalo krew jeszcze bardziej.
Szczerze mówiąc zdziwiłbym się gdyby w Portalu ten mail nie został mailem miesiąca jak nie kwartału :).
A niech będzie i roku nawet ,mnie to grzeje. Ale nie grzeje mnie to że mam ich gry w których wiem ze są błędy i do nich nie usiądę do puki pakiety naprawcze nie znajdą się u mnie :mrgreen:
karp pisze: 04 maja 2021, 14:09 Ok, byłbyś uprzejmy więc doprecyzować?
psia.kostka dokładnie wytłumaczył.

Co do całej sprawy to w tygodniu wyślę do nich zestawienie i zobaczymy jak mocno odbiję się od ściany? Dlaczego zakładam że się odbiję? Hmmmm no nie wiem ale jakoś czuję że im nie będzie zależało po ostatnich wypowiedziach Ignacego. Sprawę pozostawiam otwartą i zobaczymy w jaki sposób się zakończy. Będę informował.
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3382
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: psia.kostka »

@Bollo, dobra rada od "wujka":

Napisz do nich w taki sposob, zeby oni sami chcieli wyslac Tobie plansze. Liczy sie styl! Nie pisz tak, zebys byl z siebie zadowolony, bo sie wyzaliles i wyzyles. Bo w koncu chcesz pakiet naprawczy czy pomarudzic? Mysl zadaniowo i dostosuj sie do wymogow sytuacji.

Przeciez te zakichane plansze leza i czekaja na zgloszenia reklamacyjne. Wczytaj sie w regulamin, postaraj sie postepowac zgodnie z nim, tam gdzie nie masz paragonu doslij zdjecie pudelka z widoczym logo Portalu. Na koniec dorzuc foto z wystawka wszystkich ich gier jakie masz. Zrob tak, zeby bylo wszystkim milo, ze pomogli i otrzymales pomoc.

Wez pod uwage, ze kilka naprawczych pakietow jest dopiero w planach (karta zniwiarza do Mage Knight, dodruk na jesieni?)
Z roznych powodow moze sie nie udac wszystko jakbys chcial i przygotuj sie na to, zamiast szykowac hejt post z opisem ich niechciejstwa.

Powodzenia i spokoju :)
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
Irr3versible
Posty: 986
Rejestracja: 09 cze 2019, 01:03
Lokalizacja: Kraków/Zabierzów
Has thanked: 619 times
Been thanked: 541 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: Irr3versible »

Na to chyba już trochę za późno...
Wchodzisz z butami i butą a dwa tygodnie później dosyłasz zdjęcie z magazynu z grami w folii? ;)
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: BOLLO »

psia.kostka pisze: 04 maja 2021, 15:11 @Bollo, dobra rada od "wujka":

Napisz do nich w taki sposob, zeby oni sami chcieli wyslac Tobie plansze. Liczy sie styl! Nie pisz tak, zebys byl z siebie zadowolony, bo sie wyzaliles i wyzyles. Bo w koncu chcesz pakiet naprawczy czy pomarudzic? Mysl zadaniowo i dostosuj sie do wymogow sytuacji.

Przeciez te zakichane plansze leza i czekaja na zgloszenia reklamacyjne. Wczytaj sie w regulamin, postaraj sie postepowac zgodnie z nim, tam gdzie nie masz paragonu doslij zdjecie pudelka z widoczym logo Portalu. Na koniec dorzuc foto z wystawka wszystkich ich gier jakie masz. Zrob tak, zeby bylo wszystkim milo, ze pomogli i otrzymales pomoc.

Wez pod uwage, ze kilka naprawczych pakietow jest dopiero w planach (karta zniwiarza do Mage Knight, dodruk na jesieni?)
Z roznych powodow moze sie nie udac wszystko jakbys chcial i przygotuj sie na to, zamiast szykowac hejt post z opisem ich niechciejstwa.

Powodzenia i spokoju :)
Dokładnie mam taki zamiar jak opisałeś. Wszystko po dobroci i poprawnie bez walenia z buciora. Tu na forum moge sobie czasem na takie #4%&*@ pozwolić ale większość spraw staram się załatwiać ugodowo(o ile 2ga strona chcę współpracować).
Tak więc dziś przygotuję fotki opis i liczę na otwarty dialog ze strony wydawcy. Próbując wczuć się w wydawcę gdybym to ja otrzymał taki list z fotkami to byłoby mi niezmiernie miło że jakiś random ma taką kolekcje moich produktów i w ramach tego jeszcze bym mu coś odpalił extra.....no ale na to już nie liczę.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: BOLLO »

Irr3versible pisze: 04 maja 2021, 15:25 Na to chyba już trochę za późno...
Wchodzisz z butami i butą a dwa tygodnie później dosyłasz zdjęcie z magazynu z grami w folii? ;)
Nie bardzo rozumiem? Albo inaczej jaki związek jest między jednym a drugim? O ile pierwsze to nieprawda.
Awatar użytkownika
doczek
Posty: 211
Rejestracja: 26 sie 2018, 19:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 39 times
Been thanked: 35 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: doczek »

BOLLO pamiętaj napisać jeszcze ile egzemplarzy danego tytułu masz. I weź na górkę jak by były wyprzedaże.
Zablokowany