Zapowiedz polskiej wersji Black Rose Wars

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
muchozol
Posty: 55
Rejestracja: 07 gru 2014, 18:07
Has thanked: 15 times
Been thanked: 3 times

Re: Black Rose Wars (Marco Montanaro)

Post autor: muchozol »

Nilis pisze: 13 maja 2021, 22:58 4 figurki magów są w retailu i to tyle? Żadnych innych nie będzie? W wersji KS naliczyłem około 40 figurek... Jeżeli tak to za 300zl... :mrgreen: :mrgreen: Czacha to absolutni arcymagowie naszej sceny wydawniczej.
Na stronie wydawcy postawka 89$
W polskich sklepach wersja ang 300 zł
Chyba najwyraźniej ta gra kosztuje, a jeszcze gdzie wzrosty cen wszystkiego.
Naprawdę niektórzy użytkownicy tego forum to nieźli arcymagowie :wink:
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10924
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3357 times
Been thanked: 3217 times

Re: Black Rose Wars (Marco Montanaro)

Post autor: japanczyk »

Nilis pisze: 13 maja 2021, 22:35 4 figurki magów są w retailu i to tyle? Żadnych innych nie będzie? W wersji KS naliczyłem około 40 figurek... Jeżeli tak to za 300zl... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
No tak, tylko ze to nie w podstawce a w Streatch Goalach
Policz ilosc figurek w Podstawce Zombicide a na KSie 2nd Edition - a cena tez 100$!
Tyle ze kart tak jakby mniej;) karton nie dual layer itd
Serio, plastik w grach to nie najdroższa rzecz
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5235
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 525 times
Been thanked: 1841 times
Kontakt:

Re: Black Rose Wars (Marco Montanaro)

Post autor: Gambit »

Nilis pisze: 13 maja 2021, 22:35
japanczyk pisze: 02 maja 2021, 14:37 Wersja retail ma tylko figurki magów- reszta to dodatki płatne
4 figurki magów są w retailu i to tyle? Żadnych innych nie będzie? W wersji KS naliczyłem około 40 figurek... Jeżeli tak to za 300zl... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
I dlatego wersje KS chodzą "troszkę" drożej na wtórnym rynku niż 300 złotych. A i KS kosztował bliżej 500 (z przesyłką). Nadal trzeba przyznać, że KS się cholernie opłacał, bo za sam Sator Box (czyli te 40 figurek z KS i dodatkowe szkoły magii) znajomy dał ostatnio u wydawcy jakieś 600 złotych.
Awatar użytkownika
Nilis
Posty: 637
Rejestracja: 26 mar 2020, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 243 times
Been thanked: 355 times

Re: Black Rose Wars (Marco Montanaro)

Post autor: Nilis »

Jasne, ja rozumiem że w stretch goals są te dodatkowe figurki, karty i inne cudeńka. Taka wersja KS kosztowała 500zl plus przesyłka kolejne pewnie 70zl. Kawał grosza tylko że akurat w przypadku tej gry wydaje mi się że jest bardzo duża dysproporcja między Retali a KS+SG, aż trochę taka niezdrowa, wzgledem kupującego. 300zl za chuda biedną wersję Retali to dużo. 570zl za bardzo bogatą wersję KSową to też jest dużo, tylko że za to dużo dostajesz dużo :mrgreen:
Oczywiście zobaczymy jak gra trafi do sklepów, może faktycznie za te 300zl ludzie kupią i się będą świetnie bawić i nie będzie potrzeba tego dodatkowego contentu. Jestem ciekaw tego projektu:)
Osobiście często bardziej wolę pograć z ludźmi w planszówki, niż słuchać, co wydaje im się, że mają do powiedzenia. feniks_ciapek
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10924
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3357 times
Been thanked: 3217 times

Re: Black Rose Wars (Marco Montanaro)

Post autor: japanczyk »

Nilis pisze: 14 maja 2021, 09:24 Jasne, ja rozumiem że w stretch goals są te dodatkowe figurki, karty i inne cudeńka. Taka wersja KS kosztowała 500zl plus przesyłka kolejne pewnie 70zl. Kawał grosza tylko że akurat w przypadku tej gry wydaje mi się że jest bardzo duża dysproporcja między Retali a KS+SG, aż trochę taka niezdrowa, wzgledem kupującego. 300zl za chuda biedną wersję Retali to dużo. 570zl za bardzo bogatą wersję KSową to też jest dużo, tylko że za to dużo dostajesz dużo :mrgreen:
Oczywiście zobaczymy jak gra trafi do sklepów, może faktycznie za te 300zl ludzie kupią i się będą świetnie bawić i nie będzie potrzeba tego dodatkowego contentu. Jestem ciekaw tego projektu:)
Ale jestes swiadom tego, ze wersja KS była najzwyczajniej w swiecie źle wyceniona i firma na tym straciła? To ejst jeden z tych KSów, które są super wartoscia na papierze i dla graczy, któzy wsparli, ale wartośc produktu w wersji sklepowej zawsze bedzie wyzszy bo zwyczajnie w czasie kampanii wszytskie te SG zostały źle wycenione, a firma zmagała się z mocnymi problemami finansowymi
Awatar użytkownika
Nilis
Posty: 637
Rejestracja: 26 mar 2020, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 243 times
Been thanked: 355 times

Re: Black Rose Wars (Marco Montanaro)

Post autor: Nilis »

O nie wiedziałem. To w takim razie zmienia postać rzeczy i już mnie to nie bawi, myślałem że chcą nabić w butelkę odbiorcę retailowego.
Osobiście często bardziej wolę pograć z ludźmi w planszówki, niż słuchać, co wydaje im się, że mają do powiedzenia. feniks_ciapek
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Black Rose Wars (Marco Montanaro)

Post autor: BOLLO »

Sporo myślałem o tej grze czy jej nie wesprzeć . Ale naoglądałem się KS-owych wersji i jak usłyszałem że Czacha proponuje za core bez figsów 300pln to odpuszczam jednak. Szkoda bo gra wydaję się całkiem spoko (może troszkę za długa i obawiam się że te 90min to dla mocno ogarniających te mikro zasady). Tak więc tym razem do tematu podchodzę trzeźwo i "nie dla psa kiełbasa".

Mam zamiennik w postaci Mage Wars wić na tę chwilę styknie. A Areny jeszcze nawet nie ograłem bo instrukcja przeraża.
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2575
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1167 times
Been thanked: 461 times

Re: Black Rose Wars (Marco Montanaro)

Post autor: polwac »

To nie jest tak, że zła Czacha sama z siebie proponuje tę grę za trzy stówy. Zobacz sobie ile kosztuje angielska wersja w sklepach(ok. 300zł).

Cena polskiej wersji w sklepach będzie niższa od angielskiej nawet przy SCD 300zł narzuconej przez Czacha Games.
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10924
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3357 times
Been thanked: 3217 times

Re: Black Rose Wars (Marco Montanaro)

Post autor: japanczyk »

BOLLO pisze: 14 maja 2021, 11:05 Sporo myślałem o tej grze czy jej nie wesprzeć . Ale naoglądałem się KS-owych wersji i jak usłyszałem że Czacha proponuje za core bez figsów 300pln to odpuszczam jednak. Szkoda bo gra wydaję się całkiem spoko (może troszkę za długa i obawiam się że te 90min to dla mocno ogarniających te mikro zasady). Tak więc tym razem do tematu podchodzę trzeźwo i "nie dla psa kiełbasa".
Czasem jak cos napiszesz to mi witki opadają
Wersja Retail jest sprzedawana w takiej cenie - gra ma 286 kart czarów, które są podwójne (chyba bez 10 legenedary)
W samej podstawce KSowej tez nie wszystkie potwory były figurkami (patrze na Ciebie Infamy of Crete)
Gra w skladzie 4-osobowym to jakies 2h
Mikro zasady - jakie? Gra ogolnie jest prosta jak budowa cepa, komplikacje zaczynaja sie przy rzucaniu czarow i zaleznosciach miedzy nimi, ale nie ma tam nic co byloby jakies niesamowicie mikro
BOLLO pisze: 14 maja 2021, 11:05 Mam zamiennik w postaci Mage Wars wić na tę chwilę styknie. A Areny jeszcze nawet nie ograłem bo instrukcja przeraża.
Jakby te gry były w czymkolwiek podobne poza tym, ze sa o Magach i maja karty to nawet bym przyklasnał


Nie chce wyjsc na obronce tej gry - jest po prostu fajna/dobra, ale utyskiwania powyzej albo są wyciagniete z czapy, albo wiaza sie z nierealnymi oczekiwaniami odnosnie ceny zwiazanymi z porownywaniem wersji KS i retail - serio, wystarczy rzucic okiem i porówanć gry CMON w wersji KSowej i retailowej - mniej wiecej ta sama przepaść - czy to Zombicide, czy Ankh czy ostatnio Marvel United. Ilosc KSowej ekskluzywnej zawartosci przytłacza, ale nie umniejsza podstawowym produktom - po prostu nie ma sie dostepu do nieskonczonej regrywalnosci, a tylko czesciowej.

Ja mam nadzieje, ze ludzie sie skusza, a Czacha wejdzie w tlumaczenie Black Rose Wars Rebirth na KSie :)
Wosho
Posty: 1439
Rejestracja: 01 gru 2011, 13:15
Has thanked: 177 times
Been thanked: 141 times

Re: Polska wersja Black Rose Wars

Post autor: Wosho »

NIe ma co porownywac wersji KS i retail, mialem podstawke, satora, dodatek dla 5tego gracza, kilka familiarow i cos tam jeszcze, bez problemu sprzedalem za prawie 2k.
Jesli komus sie podoba podstawka wystarczy w zupelnosci na sporo grania, ja liczylem ze to bedzie swiety graal, Mage Wars Arena dla kilku graczy, deck building, super figurki omg omg..
Niestety nie.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Black Rose Wars (Marco Montanaro)

Post autor: BOLLO »

japanczyk pisze: 14 maja 2021, 11:48
BOLLO pisze: 14 maja 2021, 11:05 Sporo myślałem o tej grze czy jej nie wesprzeć . Ale naoglądałem się KS-owych wersji i jak usłyszałem że Czacha proponuje za core bez figsów 300pln to odpuszczam jednak. Szkoda bo gra wydaję się całkiem spoko (może troszkę za długa i obawiam się że te 90min to dla mocno ogarniających te mikro zasady). Tak więc tym razem do tematu podchodzę trzeźwo i "nie dla psa kiełbasa".
Czasem jak cos napiszesz to mi witki opadają
Wersja Retail jest sprzedawana w takiej cenie - gra ma 286 kart czarów, które są podwójne (chyba bez 10 legenedary)
W samej podstawce KSowej tez nie wszystkie potwory były figurkami (patrze na Ciebie Infamy of Crete)
Gra w skladzie 4-osobowym to jakies 2h
Mikro zasady - jakie? Gra ogolnie jest prosta jak budowa cepa, komplikacje zaczynaja sie przy rzucaniu czarow i zaleznosciach miedzy nimi, ale nie ma tam nic co byloby jakies niesamowicie mikro
BOLLO pisze: 14 maja 2021, 11:05 Mam zamiennik w postaci Mage Wars wić na tę chwilę styknie. A Areny jeszcze nawet nie ograłem bo instrukcja przeraża.
Jakby te gry były w czymkolwiek podobne poza tym, ze sa o Magach i maja karty to nawet bym przyklasnał


Nie chce wyjsc na obronce tej gry - jest po prostu fajna/dobra, ale utyskiwania powyzej albo są wyciagniete z czapy, albo wiaza sie z nierealnymi oczekiwaniami odnosnie ceny zwiazanymi z porownywaniem wersji KS i retail - serio, wystarczy rzucic okiem i porówanć gry CMON w wersji KSowej i retailowej - mniej wiecej ta sama przepaść - czy to Zombicide, czy Ankh czy ostatnio Marvel United. Ilosc KSowej ekskluzywnej zawartosci przytłacza, ale nie umniejsza podstawowym produktom - po prostu nie ma sie dostepu do nieskonczonej regrywalnosci, a tylko czesciowej.

Ja mam nadzieje, ze ludzie sie skusza, a Czacha wejdzie w tlumaczenie Black Rose Wars Rebirth na KSie :)
Dobrze że to jednak forum i każdy ma prawo do wypowiedzi i oceny. Możesz się nie zgadzać ze mną odnośnie porównania do Mage Warsów ale jak dla mnie to gry są jednak podobne (szczególnie Arena). Co jest podobne pisać nie muszę bo zapewne dobrze znasz oba tytuły. Terraformacja tez ma 200+ kart ,znaczniki plansze itd i kosztuje 3x mniej.
Czyli dla ciebie ilość co do ceny jest ok? Zobacz Wyspę Arnak zobacz Zombicide, Mage Knight, Imperium Kontratakuje czy nawet Scythe....
Mam nadzieję że kulasy ci nie odpadły 8)
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10924
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3357 times
Been thanked: 3217 times

Re: Black Rose Wars (Marco Montanaro)

Post autor: japanczyk »

BOLLO pisze: 14 maja 2021, 12:33 Dobrze że to jednak forum i każdy ma prawo do wypowiedzi i oceny. Możesz się nie zgadzać ze mną odnośnie porównania do Mage Warsów ale jak dla mnie to gry są jednak podobne (szczególnie Arena). Co jest podobne pisać nie muszę bo zapewne dobrze znasz oba tytuły. Terraformacja tez ma 200+ kart ,znaczniki plansze itd i kosztuje 3x mniej.
Czyli dla ciebie ilość co do ceny jest ok? Zobacz Wyspę Arnak zobacz Zombicide, Mage Knight, Imperium Kontratakuje czy nawet Scythe....
Mam nadzieję że kulasy ci nie odpadły 8)
O czym ty w ogole BOLLO piszesz? Skoro są podobne to prosze podaj mi jakie sa w tych grach podobieństwa do BRW, naprawde jestem ciekaw
Co do komponentów: w Terraformacji planszetki dual layer kosztuja 50 zł, W wyspie Arnak nie masz figurek, w Zombicide masz plastik i mniej komponentow tekturowych, MK najtaniej za 325 zł (i to jest dobre porownanie jesli chodzi component-wise)
Gra nazywa się Imperium Atakuje i kosztuje 300+, to samo Scythe, wiec nie rozumiem tych porównań troche. Wciaz te gry nie maja komponentów dual-layer, które generuja wiekszość kosztów w BRW
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Black Rose Wars (Marco Montanaro)

Post autor: BOLLO »

japanczyk pisze: 14 maja 2021, 12:40
BOLLO pisze: 14 maja 2021, 12:33 Dobrze że to jednak forum i każdy ma prawo do wypowiedzi i oceny. Możesz się nie zgadzać ze mną odnośnie porównania do Mage Warsów ale jak dla mnie to gry są jednak podobne (szczególnie Arena). Co jest podobne pisać nie muszę bo zapewne dobrze znasz oba tytuły. Terraformacja tez ma 200+ kart ,znaczniki plansze itd i kosztuje 3x mniej.
Czyli dla ciebie ilość co do ceny jest ok? Zobacz Wyspę Arnak zobacz Zombicide, Mage Knight, Imperium Kontratakuje czy nawet Scythe....
Mam nadzieję że kulasy ci nie odpadły 8)
O czym ty w ogole BOLLO piszesz? Skoro są podobne to prosze podaj mi jakie sa w tych grach podobieństwa do BRW, naprawde jestem ciekaw
Co do komponentów: w Terraformacji planszetki dual layer kosztuja 50 zł, W wyspie Arnak nie masz figurek, w Zombicide masz plastik i mniej komponentow tekturowych, MK najtaniej za 325 zł (i to jest dobre porownanie jesli chodzi component-wise)
Gra nazywa się Imperium Atakuje i kosztuje 300+, to samo Scythe, wiec nie rozumiem tych porównań troche. Wciaz te gry nie maja komponentów dual-layer, które generuja wiekszość kosztów w BRW
-pojedynek magow
-rzucanie czarów
-czary na kartach
-żetony różnych zdolności
-obszary gry mające wpływ na rozgrywkę

Nie grałem w BRW ale ty naprawdę nie widzisz podobieństw?
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10924
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3357 times
Been thanked: 3217 times

Re: Black Rose Wars (Marco Montanaro)

Post autor: japanczyk »

BOLLO pisze: 14 maja 2021, 12:44 -pojedynek magow
-rzucanie czarów
-czary na kartach
-żetony różnych zdolności
-obszary gry mające wpływ na rozgrywkę

Nie grałem w BRW ale ty naprawdę nie widzisz podobieństw?
Nie, nie widze, bo to mechanicznie inne gry - jedno to tableu builder, rzucasz kostkami i budujesz sobie ksiege czarow przed gra, drugie to skrimish na modularnej planszy z elementami budowy decku w czasie gry, ograniczeniem akcji na ture i wyscigiem z gra
W dodatku jedno to 1vs1, a drugie to gra od 1-6 graczy...

Mnóstwo mechanicznych podobieństw... rzeczywiscie. Rzuć czasem okiem nie wiem... do instrukcji, a nie oceniasz dosłownie gre po obrazkach.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Black Rose Wars (Marco Montanaro)

Post autor: BOLLO »

japanczyk pisze: 14 maja 2021, 13:02
BOLLO pisze: 14 maja 2021, 12:44 -pojedynek magow
-rzucanie czarów
-czary na kartach
-żetony różnych zdolności
-obszary gry mające wpływ na rozgrywkę

Nie grałem w BRW ale ty naprawdę nie widzisz podobieństw?
Nie, nie widze, bo to mechanicznie inne gry - jedno to tableu builder, rzucasz kostkami i budujesz sobie ksiege czarow przed gra, drugie to skrimish na modularnej planszy z elementami budowy decku w czasie gry, ograniczeniem akcji na ture i wyscigiem z gra
W dodatku jedno to 1vs1, a drugie to gra od 1-6 graczy...

Mnóstwo mechanicznych podobieństw... rzeczywiscie. Rzuć czasem okiem nie wiem... do instrukcji, a nie oceniasz dosłownie gre po obrazkach.
Nigdzie nie napisałem że to identyczne gry, napisałem że obie mają wiele podobieństw. A to oznacza że nie muszę mieć wszystkich podobnych do siebie gier jeżeli jedna z nich może mi zastąpić inne podobne/podobne tematycznie/mechanicznie.
Przyglądać się będę nadal kampanii Czachy. Na tę chwilę pass.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10924
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3357 times
Been thanked: 3217 times

Re: Black Rose Wars (Marco Montanaro)

Post autor: japanczyk »

BOLLO pisze: 14 maja 2021, 13:07 Nigdzie nie napisałem że to identyczne gry, napisałem że obie mają wiele podobieństw. A to oznacza że nie muszę mieć wszystkich podobnych do siebie gier jeżeli jedna z nich może mi zastąpić inne podobne/podobne tematycznie/mechanicznie.
Ale NIE MAJĄ - that's the whole point
w tych grach poza tematem i obecnością kart nie ma podobieństw
to już Hero Realms ma wiecej wspolnego z Mage Wars niz BRW...

Dobra, odpuszczam, bo widze ze dyskusja z Tobą jest bezcelowa, bo argumentów zadnych nie podasz sensownych zeby nazwac to dyskusja
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Black Rose Wars (Marco Montanaro)

Post autor: BOLLO »

japanczyk pisze: 14 maja 2021, 13:09
BOLLO pisze: 14 maja 2021, 13:07 Nigdzie nie napisałem że to identyczne gry, napisałem że obie mają wiele podobieństw. A to oznacza że nie muszę mieć wszystkich podobnych do siebie gier jeżeli jedna z nich może mi zastąpić inne podobne/podobne tematycznie/mechanicznie.
Ale NIE MAJĄ - that's the whole point
w tych grach poza tematem i obecnością kart nie ma podobieństw
to już Hero Realms ma wiecej wspolnego z Mage Wars niz BRW...

Dobra, odpuszczam, bo widze ze dyskusja z Tobą jest bezcelowa, bo argumentów zadnych nie podasz sensownych zeby nazwac to dyskusja
Hmm...pociagene jeszcze jednak temat skoro jak sie okazuje Gambit mysli podobnie jak ja wiec cos w tym jest.
https://youtu.be/YmOG7r-_acI
Awatar użytkownika
Szewa
Posty: 866
Rejestracja: 10 sie 2016, 12:33
Has thanked: 353 times
Been thanked: 501 times

Re: Polska wersja Black Rose Wars

Post autor: Szewa »

Dobre wiesci, core bedzie zawieral jednak wszystkie figurki!
Top10:
1. A Song of Ice & Fire 2. Wojna o pierścień 3. Dominant Species 4. Brass: Birmingham 5. A Game of Thrones 2ed 6.Pax Renaissance 2ed 7. Tyrants of the Underdark 8. Zombicide:2nd 9. Empires: Age of Discovery
Honorowa: Lotr LCG
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2575
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1167 times
Been thanked: 461 times

Re: Polska wersja Black Rose Wars

Post autor: polwac »

No teraz to już dużo lepiej to wygląda.
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
Awatar użytkownika
Azel
Posty: 280
Rejestracja: 16 gru 2018, 17:04
Has thanked: 77 times
Been thanked: 39 times

Re: Polska wersja Black Rose Wars

Post autor: Azel »

A ten Sator Box po angielsku to problem? Ile tam faktycznie jest tekstu do czytania?
Sprzedaję: Etherfields - Dreamwalker Pledge Sundrop PL + Thorn + Funeral Witch + Sphinx + Creatures
Lion86
Posty: 102
Rejestracja: 17 lip 2017, 00:10
Has thanked: 23 times
Been thanked: 4 times

Re: Polska wersja Black Rose Wars

Post autor: Lion86 »

Fajnie, że czacha zdecydowała się wydać okazalszą wersję. Tym mnie kupili.
Pytanie do posiadaczy wersji KS, tudzież osób które w tą grę grały. W dwie osoby w to zagram czy faktycznie jest aż tak źle jak wskazuje na to BGG?
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5235
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 525 times
Been thanked: 1841 times
Kontakt:

Re: Polska wersja Black Rose Wars

Post autor: Gambit »

Azel pisze: 16 maja 2021, 09:57 A ten Sator Box po angielsku to problem? Ile tam faktycznie jest tekstu do czytania?
11 dodatkowych szkół magii, czyli trochę kart do ogarnięcia.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10924
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3357 times
Been thanked: 3217 times

Re: Polska wersja Black Rose Wars

Post autor: japanczyk »

Lion86 pisze: 16 maja 2021, 10:02 Fajnie, że czacha zdecydowała się wydać okazalszą wersję. Tym mnie kupili.
Pytanie do posiadaczy wersji KS, tudzież osób które w tą grę grały. W dwie osoby w to zagram czy faktycznie jest aż tak źle jak wskazuje na to BGG?
Spokojnie zagrasz, chociaż fajniej jest na więcej osob
M_T
Posty: 77
Rejestracja: 24 sie 2019, 21:35
Has thanked: 343 times
Been thanked: 20 times

Re: Polska wersja Black Rose Wars

Post autor: M_T »

Czyli nie będzie tańszej wersji, bez zbędnego plastiku?
Awatar użytkownika
pan_satyros
Posty: 6128
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:29
Lokalizacja: Siemianowice
Has thanked: 642 times
Been thanked: 507 times
Kontakt:

Re: Polska wersja Black Rose Wars

Post autor: pan_satyros »

Lion86 pisze: 16 maja 2021, 10:02 Fajnie, że czacha zdecydowała się wydać okazalszą wersję. Tym mnie kupili.
Pytanie do posiadaczy wersji KS, tudzież osób które w tą grę grały. W dwie osoby w to zagram czy faktycznie jest aż tak źle jak wskazuje na to BGG?
Jest ok, w tej cenie bym nie żałował, nawet kupując tylko dla dwojga.
ODPOWIEDZ