Trudne wymagające euro z interakcją i trybem solo

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
dudigracz
Posty: 18
Rejestracja: 06 kwie 2021, 16:14
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

Trudne wymagające euro z interakcją i trybem solo

Post autor: dudigracz »

Cześć, szukam gry Euro dosyć trudnej, bardzo lubię np.: Cooper Island ma Weight: 4.16 na boardgamegeek i jest super, ale brakuje mi w tej grze interakcji i właśnie przeszkadzania sobie np.: w formie walki. Więc szukam gry Euro, trudnej z jakąś interakcją i trybem solo abym mógł sam grać. Tryb solo obowiązkowo, bo ja innych gier nie kupuję.
dawid
Posty: 516
Rejestracja: 26 lut 2014, 14:59
Has thanked: 183 times
Been thanked: 239 times

Re: Trudne wymagające euro z interakcją i trybem solo

Post autor: dawid »

Barrage.
Laskocze mózg, dużo interakcji i jest solo całkiem wymagające.
SnoWho
Posty: 170
Rejestracja: 25 mar 2020, 10:10
Has thanked: 30 times
Been thanked: 29 times

Re: Trudne wymagające euro z interakcją i trybem solo

Post autor: SnoWho »

Naturalnie należy polecić Projekt Gaja :) Świetnie chodzi w każdej konfiguracji i cóż... wg. mnie to jedna z najlepszych gier euro jakie powstały.

Polecam tez Zamki Burgundii Big Box, Wicehrabiów Zachodniego Królestwa i Zaginioną Wyspę Arnak- również powinny się sprawdzić. A i niebawem pojawi się świetna Diuna: Imperium. Na pewno nie będziesz zawiedziony, tym bardziej że jest interakcja.

Jeżeli grasz również w większym gronie to warto spróbować Scythe, ale to jest raczej średnie ciężkością Euro.
dudigracz
Posty: 18
Rejestracja: 06 kwie 2021, 16:14
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

Re: Trudne wymagające euro z interakcją i trybem solo

Post autor: dudigracz »

SnoWho pisze: 26 maja 2021, 20:17 Barrage.
Laskocze mózg, dużo interakcji i jest solo całkiem wymagające.
Czytałem o tej grze, sprawdzę dokładnie może się zdecyduję trochę drogo, ale chyba będzie idealna dla mnie. Dzięki.
SnoWho pisze: 26 maja 2021, 20:17 Naturalnie należy polecić Projekt Gaja :)
Jeżeli grasz również w większym gronie to warto spróbować Scythe, ale to jest raczej średnie ciężkością Euro.
Zaginiona Wyspa Arnak u mnie leży i powiem szczerze, że jest fajna graficznie i niezwykle klimatyczna, ale za prosta jak dla mnie. Czuję ogromny niedosyt. Wicehrabiów nie znałem chyba zamówię na spróbowanie, bo widzę, że tania. Scythe znam i myślę od dawna o te grze, ale za droga dla mnie na razie.
dudigracz
Posty: 18
Rejestracja: 06 kwie 2021, 16:14
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

Re: Trudne wymagające euro z interakcją i trybem solo

Post autor: dudigracz »

Kupiłem Barrage. Zobaczymy jak się sprawdzi.
Awatar użytkownika
Kurczu
Posty: 373
Rejestracja: 16 mar 2010, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 349 times
Been thanked: 83 times

Re: Trudne wymagające euro z interakcją i trybem solo

Post autor: Kurczu »

Wicehrabiowie są bardzo dobrą grą z dobrym tryb solo, ale jak szukasz dużej dawki interakcji to muszę odradzić ten tytuł, bo nie ma jej za dużo tutaj.
Awatar użytkownika
pacholettti
Posty: 68
Rejestracja: 26 sty 2020, 11:41
Has thanked: 14 times
Been thanked: 26 times

Re: Trudne wymagające euro z interakcją i trybem solo

Post autor: pacholettti »

dudigracz pisze: 29 maja 2021, 22:04 Kupiłem Barrage. Zobaczymy jak się sprawdzi.
Dobry wybór :!:
dudigracz
Posty: 18
Rejestracja: 06 kwie 2021, 16:14
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

Re: Trudne wymagające euro z interakcją i trybem solo

Post autor: dudigracz »

pacholettti pisze: 30 maja 2021, 07:10
dudigracz pisze: 29 maja 2021, 22:04 Kupiłem Barrage. Zobaczymy jak się sprawdzi.
Dobry wybór :!:
Dzięki, właśnie wyciągnąłem z paczkomatu. Jutro po południu zaczynam długi weekend od około 15:00 i lecę z tematem. Mam nadzieję, że spełni moje wymagania. Cooper Island spełnił idealnie. Nie ma co prawda interakcji między graczami, ale za to automa jest łatwa w obsłudze i jest dużo myślenia.
Awatar użytkownika
Arcziwald
Posty: 243
Rejestracja: 31 mar 2018, 09:54
Has thanked: 72 times
Been thanked: 43 times

Re: Trudne wymagające euro z interakcją i trybem solo

Post autor: Arcziwald »

dudigracz pisze: 01 cze 2021, 16:14
pacholettti pisze: 30 maja 2021, 07:10
dudigracz pisze: 29 maja 2021, 22:04 Kupiłem Barrage. Zobaczymy jak się sprawdzi.
Dobry wybór :!:
Dzięki, właśnie wyciągnąłem z paczkomatu. Jutro po południu zaczynam długi weekend od około 15:00 i lecę z tematem. Mam nadzieję, że spełni moje wymagania. Cooper Island spełnił idealnie. Nie ma co prawda interakcji między graczami, ale za to automa jest łatwa w obsłudze i jest dużo myślenia.
W takim razie patrząc bardziej pod kątem Cooper Island to również ciekawym i ciężkim euro jest Trismegistus. Ma możliwość grania solo, ale podobnie jak Cooper ma mało interakcji.
Awatar użytkownika
SoloGram
Posty: 89
Rejestracja: 28 kwie 2021, 11:27
Has thanked: 46 times
Been thanked: 82 times
Kontakt:

Re: Trudne wymagające euro z interakcją i trybem solo

Post autor: SoloGram »

dudigracz pisze: 29 maja 2021, 22:04 Kupiłem Barrage. Zobaczymy jak się sprawdzi.
Ja też uważam, że to dobry wybór. U mnie każda rozgrywka wieloosobowa, ale i solo z wieloma, czy jedną automą, to masa przyjemności. Tu przykład ponad 2h zmagań z automą :)
Zapraszam na rozgrywki w gry planszowe solo:
SoloGram na YouTube
SoloGram na Facebook
SoloGram
Awatar użytkownika
Emil_1
Posty: 1381
Rejestracja: 31 maja 2016, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 47 times
Been thanked: 172 times

Re: Trudne wymagające euro z interakcją i trybem solo

Post autor: Emil_1 »

Jakkolwiek przewrotnie to - Mage knight?
Miłego dnia! :)
Atk
Posty: 1394
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:33
Has thanked: 494 times
Been thanked: 284 times

Re: Trudne wymagające euro z interakcją i trybem solo

Post autor: Atk »

dudigracz pisze: 26 maja 2021, 19:19 Cześć, szukam gry Euro dosyć trudnej, bardzo lubię np.: Cooper Island ma Weight: 4.16 na boardgamegeek i jest super, ale brakuje mi w tej grze interakcji i właśnie przeszkadzania sobie np.: w formie walki. Więc szukam gry Euro, trudnej z jakąś interakcją i trybem solo abym mógł sam grać. Tryb solo obowiązkowo, bo ja innych gier nie kupuję.
Piszesz, że po prostu chcesz Barrage z dodatkiem. Pewnie cena cię tylko blokuje, niedługo powinien być dodruk. Kto wie może w piątek na planszowkitv zostanie zapowiedziany
ODPOWIEDZ