Wypady pod namiot z zona ;)

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Linkus
Posty: 16
Rejestracja: 18 sty 2020, 15:26
Has thanked: 3 times

Wypady pod namiot z zona ;)

Post autor: Linkus »

Witam !
Szukam gier, ktore moglibysmy zabrac pod namiot. Raczej rozgrywki 2 osobowe lecz nie wylaczam opcji wyjazdow w ekipie do 4 osob 8) Raczej rywalizacja wszelkiego rodzaju lecz kooperacja w fajnym klimacie tez bedzie do rozpatrzenia ;) Zonka dala mi budzet do 200 zlotych, lekkie naciagniecie nie zrobi problemu :oops:
Czekam na propozycje ! 😎
dawid
Posty: 516
Rejestracja: 26 lut 2014, 14:59
Has thanked: 183 times
Been thanked: 239 times

Re: Wypady pod namiot z zona ;)

Post autor: dawid »

To jest wyprawa trekkingowa pod namiot gdzie każdy gram się liczy czy wyjazd autem ze stolikiem i innymi typu bajerami ?

Jeśli to pierwsze to mam taki stały zestaw wyprawowy:
- Star Realms
- Ganz Schon Clever/Doppelt So Clever/Clever Hoch Drei. Wywalamy pudełka, bierzemy po 2 arkusze zalaminowane, flamastry suchoscieralne i kostki
- Trails of Tucana lub Winnica - tak samo, arkusze zalaminowane i karty luzem
- Welcome To lub Kartografowie - jw.
- z korporacji to Załoga, ale też bierzemy same karty bez pudełka
Linkus
Posty: 16
Rejestracja: 18 sty 2020, 15:26
Has thanked: 3 times

Re: Wypady pod namiot z zona ;)

Post autor: Linkus »

Wyjazd autem ze stolikiem 😎 Miejsce na wszystko sie znajdzie ;)
Awatar użytkownika
arturmarek
Posty: 1478
Rejestracja: 31 paź 2017, 08:05
Has thanked: 256 times
Been thanked: 716 times

Re: Wypady pod namiot z zona ;)

Post autor: arturmarek »

W takim razie Azul będzie dobry. Domyslam się, że będzie też grane na powietrzu, a ja w takich warunkach nie lubię karcianek, szczególnie jak te karty mają leżeć na stole. Wiatr przeszkadza.
Welcome to, oraz Kartografowie też badzo dobre (tylko do kartografów obowiązkowo dokup dwa zestawy 5 kredek)
bookworm
Posty: 32
Rejestracja: 27 paź 2018, 12:34
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Re: Wypady pod namiot z zona ;)

Post autor: bookworm »

A znasz Kombinator Kwadraty? Gra logiczna oparta na rywalizacji, można grać w parze i w 4 osoby. Niezła gimnastyka umysłu, u nas na wyjeździe fajnie się sprawdziła :)
ODPOWIEDZ