Portal Ogarnij się!!!

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7333
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 460 times
Been thanked: 1106 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: detrytusek »

VivoBrezo pisze: 26 lip 2021, 20:15
Facet ma prawo powiedzieć, że kościół jest zły, szczepionki dobre i co tam jeszcze sobie sądzi. To, że prowadzi firmę z planszówkami nic nie zmienia. Ty masz prawo zagłosować portfelem i nie kupować u niego, jeśli to sprawia Tobie taki dyskomfort :D.
A Bollo ma prawo wnieść absurdalny pozew :).
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
VivoBrezo
Posty: 781
Rejestracja: 11 sie 2019, 10:56
Has thanked: 155 times
Been thanked: 528 times
Kontakt:

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: VivoBrezo »

detrytusek pisze: 26 lip 2021, 20:23
A Bollo ma prawo wnieść absurdalny pozew :).
Oczywiście, że ma. Reszta ma za to prawo mieć z tego pozwu uciechę :D
Cześć! Nie widzicie nas, ale możecie nas usłyszeć w podcaście Kości, Piony i Bastiony. Rozmawiamy o grach, które lubimy, bo życie jest za krótkie, na te słabe.
Kości, Piony i Bastiony Youtube
Kości, Piony i Bastiony Spotify
pcyzm
Posty: 685
Rejestracja: 21 kwie 2020, 17:03
Has thanked: 206 times
Been thanked: 201 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: pcyzm »

detrytusek pisze: 26 lip 2021, 20:23 Bollo ma prawo wnieść absurdalny pozew :).
Dlaczego absurdalny? Ma prawo korzystać ze swoich praw jak każdy wolny obywatel. Można się z nim nie zgadzać, natomiast o zasadności decyduje już wtedy sąd.

Nadal uważam jednak, że dotyczy to bardziej samego Ignacego, niż Portalu jako takiego i tego co było wcześniej głównym motywem tego wątku.
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3406
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: psia.kostka »

Fajnie, ze wypowiadaja sie juz osoby, ktore nawet nie widzialy posta. Gluchy telefon, wersja: internetowy szitstorm.

Tak po prawdzie to post Ignacow moglby byc takim samym ziarnem jak post Daniele Tascini, ale czy warto? Chyba nie...

Milego wieczoru wszystkim 8)
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4671
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1218 times
Been thanked: 1419 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: Mr_Fisq »

japanczyk pisze: 26 lip 2021, 18:51
Mr_Fisq pisze: 26 lip 2021, 18:23 "Wyrzyg" było by lepszym określeniem zwłaszcza w sytuacji w której skasowałeś oryginał i ludzie nie mogą wyrobić sobie własnej opinii.
Podeśle ktoś oryginał z prezesa na PM?
Tak, masz racje - pojechal grubo, szczególnie zestawiajac kazdego ksiedze z pedofilem, ALE rozumiem ten wyrzyg
Mieszkalem przy kosciele i dzwony o 6 rano na msze przekraczajace dozwolony poziom decybeli to byla norma nie tylko w moim kościele
A ja nie rozumiem.
Ja mam jak najgorsze zdanie o ludziach którzy sprowadzają się w jakieś miejsce i oczekują że rzeczywistość dostosuje się do nich (a jak łamane jest prawo, to się dzwoni na policje). Jako właściciel pola koło którego zbudowano blok mógłby całe litanie o "mieszczuchach" pisać.

Jakoś nie odwalam takich akcji i to nie tylko dlatego, że w przeciwieństwie do prezesa odrobiłem lekcję z używania facebooka :roll:
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
pcyzm
Posty: 685
Rejestracja: 21 kwie 2020, 17:03
Has thanked: 206 times
Been thanked: 201 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: pcyzm »

Mr_Fisq pisze: 26 lip 2021, 21:13
japanczyk pisze: 26 lip 2021, 18:51 Tak, masz racje - pojechal grubo, szczególnie zestawiajac kazdego ksiedze z pedofilem, ALE rozumiem ten wyrzyg
Mieszkalem przy kosciele i dzwony o 6 rano na msze przekraczajace dozwolony poziom decybeli to byla norma nie tylko w moim kościele
A ja nie rozumiem.
Ja mam jak najgorsze zdanie o ludziach którzy sprowadzają się w jakieś miejsce i oczekują że rzeczywistość dostosuje się do nich (...).
Mniejsza o te dzwony, to było prędzej nawiązanie do m.in.takich informacji:
"Ponad 35 proc. wskazanych sprawców pedofilii to członkowie rodziny skrzywdzonego dziecka, a w niemal 30 proc. spraw podejrzanym była osoba duchowna” - wynika z raportu Państwowej Komisji ds. Pedofilii."
PanFantomas
Posty: 593
Rejestracja: 02 lut 2019, 08:41
Has thanked: 136 times
Been thanked: 507 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: PanFantomas »

psia.kostka pisze: 26 lip 2021, 20:49 Fajnie, ze wypowiadaja sie juz osoby, ktore nawet nie widzialy posta. Gluchy telefon, wersja: internetowy szitstorm.
A co mają biedne zrobić? :D Ja też posta, nie widziałem, a chętnie bym pogadał. Piwo już zimne, czipsy w miseczce. Jestem gotowy na dramę :D
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7333
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 460 times
Been thanked: 1106 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: detrytusek »

pcyzm pisze: 26 lip 2021, 20:39
detrytusek pisze: 26 lip 2021, 20:23 Bollo ma prawo wnieść absurdalny pozew :).
Dlaczego absurdalny? Ma prawo korzystać ze swoich praw jak każdy wolny obywatel. Można się z nim nie zgadzać, natomiast o zasadności decyduje już wtedy sąd.

Nadal uważam jednak, że dotyczy to bardziej samego Ignacego, niż Portalu jako takiego i tego co było wcześniej głównym motywem tego wątku.
Skoro napisałem, że ma prawo to ciężko mi zarzucić, że mu je odbieram. Przymiotnik był moją oceną tegoż do której też mam prawo i jaki by finalnie wyrok w sądzie nie zapadł, ów przymiotnik się nie zmieni.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3406
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: psia.kostka »

PanFantomas pisze: 26 lip 2021, 21:31
psia.kostka pisze: 26 lip 2021, 20:49 Fajnie, ze wypowiadaja sie juz osoby, ktore nawet nie widzialy posta. Gluchy telefon, wersja: internetowy szitstorm.
A co mają biedne zrobić? :D Ja też posta, nie widziałem, a chętnie bym pogadał. Piwo już zimne, czipsy w miseczce. Jestem gotowy na dramę :D
No to stawiaj drugie piwo, a posta zaraz zobaczysz :lol:
Wszystko po kolei: piwo, czytacie post, komentujecie :wink:
Jakas kulture tego szitstormu/flejma trzeba zachowac!
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
Vito
Posty: 110
Rejestracja: 11 sty 2012, 09:22
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 10 times
Been thanked: 14 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: Vito »

pcyzm pisze: 26 lip 2021, 21:28
Mr_Fisq pisze: 26 lip 2021, 21:13
japanczyk pisze: 26 lip 2021, 18:51 Tak, masz racje - pojechal grubo, szczególnie zestawiajac kazdego ksiedze z pedofilem, ALE rozumiem ten wyrzyg
Mieszkalem przy kosciele i dzwony o 6 rano na msze przekraczajace dozwolony poziom decybeli to byla norma nie tylko w moim kościele
A ja nie rozumiem.
Ja mam jak najgorsze zdanie o ludziach którzy sprowadzają się w jakieś miejsce i oczekują że rzeczywistość dostosuje się do nich (...).
Mniejsza o te dzwony, to było prędzej nawiązanie do m.in.takich informacji:
"Ponad 35 proc. wskazanych sprawców pedofilii to członkowie rodziny skrzywdzonego dziecka, a w niemal 30 proc. spraw podejrzanym była osoba duchowna” - wynika z raportu Państwowej Komisji ds. Pedofilii."
Być może nie każdy przeczytał raport, wiec podpowiem -te liczby dotyczą spraw zgłoszonych bezpośrednio do Komisji, nie wszystkich spraw o molestowanie w Polsce.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1684 times
Kontakt:

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: BOLLO »

Przypominam, trzymajmy się topika czyli Portalu/Ignacego , na osądy jeszcze przyjdzie czas.
shuji
Posty: 1280
Rejestracja: 23 kwie 2014, 19:47
Has thanked: 36 times
Been thanked: 219 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: shuji »

Szczerze mówiąc to trochę się wyleczyłem z portalu, pana prezesa i ich gier przez ich podejście i totalny chaos, ale po tym wpisie to zastanawiam się czy nie kupić coś u nich w sklepiku, takiego plusa odemnie dostali :)
Awatar użytkownika
Nabuchodonozor
Posty: 261
Rejestracja: 06 wrz 2008, 19:57
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: Nabuchodonozor »

shuji pisze: 27 lip 2021, 07:51 Szczerze mówiąc to trochę się wyleczyłem z portalu, pana prezesa i ich gier przez ich podejście i totalny chaos, ale po tym wpisie to zastanawiam się czy nie kupić coś u nich w sklepiku, takiego plusa odemnie dostali :)
Kiedyś było takie fajne powiedzenie polskie: "Na złość babci uszy sobie odmrożę"
Awatar użytkownika
asiok
Posty: 1423
Rejestracja: 09 paź 2008, 17:29
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 327 times
Been thanked: 76 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: asiok »

Jako kolejny krok jak rozumiem Bollo będzie grzebał w śmietniku Portalu aby cokolwiek znaleźć.

Już od pół roku wrzucając kolejne clickbajty utrzymuje ten wątek "gorących" udając fana ich gier i sympatyka Portalu.

Rzygać się chce. Aż mi sie kojarzy z naczelnym hejterem tego forum skupiającym się zamiasty na merytoryce - na hejcie adminów.
shuji
Posty: 1280
Rejestracja: 23 kwie 2014, 19:47
Has thanked: 36 times
Been thanked: 219 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: shuji »

Nabuchodonozor pisze: 27 lip 2021, 12:50
shuji pisze: 27 lip 2021, 07:51 Szczerze mówiąc to trochę się wyleczyłem z portalu, pana prezesa i ich gier przez ich podejście i totalny chaos, ale po tym wpisie to zastanawiam się czy nie kupić coś u nich w sklepiku, takiego plusa odemnie dostali :)
Kiedyś było takie fajne powiedzenie polskie: "Na złość babci uszy sobie odmrożę"

Nie bardzo rozumiem jakie to ma tu zastosowanie ? Dużo razy pojawiło się tutaj "głosuj portfelem". Działa to w dwie strony. Ja powiedzialem tylko, że po tym wpisie zagłosuje portfelem i coś od nich kupię.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1684 times
Kontakt:

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: BOLLO »

asiok pisze: 27 lip 2021, 14:24 Jako kolejny krok jak rozumiem Bollo będzie grzebał w śmietniku Portalu aby cokolwiek znaleźć.
No to źle zrozumiałeś.
asiok pisze: 27 lip 2021, 14:24 Już od pół roku wrzucając kolejne clickbajty utrzymuje ten wątek "gorących" udając fana ich gier i sympatyka Portalu.
Potwierdzam byłem sympatykiem Portalu do czasu jak nie dowiedziałem się że szef tej firmy jest zagorzałym antyklerykałem.
asiok pisze: 27 lip 2021, 14:24 Rzygać się chce. Aż mi sie kojarzy z naczelnym hejterem tego forum skupiającym się zamiasty na merytoryce - na hejcie adminów.
Uważaj żebyś się zbytnio nie udławił tymi rzygowinami. Twój post nic nie wniósł ale jad musiał być prawda?
Awatar użytkownika
Irr3versible
Posty: 986
Rejestracja: 09 cze 2019, 01:03
Lokalizacja: Kraków/Zabierzów
Has thanked: 619 times
Been thanked: 541 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: Irr3versible »

Przynajmniej lista gier, w które nigdy jeszcze nie zagrałeś może stanie się w końcu policzalana jak sprzedasz całość z wydawnictwa Portal.
Wyjdzie wszystkim na zdrowie, gry będą grane a Ty nie będziesz miał wyrzutów sumienia.
Teraz pozostaje tylko trudna decyzja.
bobiaczek
Posty: 413
Rejestracja: 01 gru 2019, 22:28
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 132 times
Been thanked: 110 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: bobiaczek »

BOLLO pisze: 27 lip 2021, 15:13 ...
Potwierdzam byłem sympatykiem Portalu do czasu jak nie dowiedziałem się że szef tej firmy jest zagorzałym antyklerykałem.
Wiesz co, BOLLO? Fajnie by było gdybyś darował sobie na portalu poświęconym grom planszowym jakiekolwiek nie merytoryczne wycieczki względem osób czy ich przekonań. To jest zupełnie niepotrzebne. Tu dyskutujemy o grach planszowych a nie o sprawach światopoglądowych.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10928
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3358 times
Been thanked: 3218 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: japanczyk »

Ten wątek nie ma racji bytu w tej formie na tym forum.
Z dyskusji o błędach wydawniczych przekształcił się w jechanie po prezesie wydawnictwa nt. jego prywatnych przekonań (w jakkolwiek dyskusyjny sposób nie byłyby wyrażone).

Niniejszym zamykam wątek - jak ktoś będzie chciał kontynuować dyskusje na temat błędów/podejscia wydawnictwa do wydawanych gier czy czegokolwiek co nie jest nacechowane miłością okazywaną powyżej zapraszam do odpowiednich działów na forum i do tworzenia nowych tematów

Howgh!
Zablokowany