Lucky Duck Games 2021

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
mineralen
Posty: 961
Rejestracja: 01 gru 2019, 19:07
Has thanked: 563 times
Been thanked: 644 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: mineralen »

TTR_1983 pisze: 01 lip 2021, 07:23
8janek8 pisze: 30 cze 2021, 20:59 I na taką postawę wydawnictwa czekałem od dawna! Bravoo, kaczuszki (bez lizanka)😉 I oby trzymać tak dalej
Było oglądane? Dzięki! Ogrom informacji przekazanych przez Michała możecie obejrzeć z odtworzenia tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=R5zpmfdpgDg&t=43s
Super jest ten wywiad, dużo insiderskich wiadomości
Awatar użytkownika
Muad'Dib
Posty: 1558
Rejestracja: 01 paź 2013, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 61 times
Been thanked: 106 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: Muad'Dib »

Kaczki, czy jest szansa, że pojawią się u nas w sprzedaży te koszulki? Czy będą tylko elementem deluxa? Nie ukrywam, że wyglądają zacnie, mógłbym je wykorzystać zarówno w planszówce jak i innych "diunowych" grach ;)
Spoiler:
IMustNotFear.FearIsTheMind-Killer.FearIsTheLittle-death ThatBringsTotalObliteration.IWillFaceMyFear.
IWillPermitItToPassOverMeAndThroughMe.
AndWhenItHasGonePast,IWillTurnTheInnerEyeToSeeItsPath.
WhereTheFearHasGoneThereWillBeNothing. OnlyIWillRemain.
krwlng
Posty: 438
Rejestracja: 12 sie 2018, 14:15
Has thanked: 111 times
Been thanked: 131 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: krwlng »

Muad'Dib pisze: 04 lip 2021, 22:47 Kaczki, czy jest szansa, że pojawią się u nas w sprzedaży te koszulki? Czy będą tylko elementem deluxa? Nie ukrywam, że wyglądają zacnie, mógłbym je wykorzystać zarówno w planszówce jak i innych "diunowych" grach ;)
Spoiler:
Wg tego co mówili na ostatnim live'ie z Planszowych Newsów - będzie deluxe/upgrade box i koszulki też.
opulentus
Posty: 519
Rejestracja: 11 wrz 2016, 15:55
Lokalizacja: Toruń
Has thanked: 94 times
Been thanked: 29 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: opulentus »

opulentus pisze: 25 cze 2021, 22:57
Lucky Duck Games pisze: 01 kwie 2021, 13:27 Od żadnych odpowiedzi się nie migamy - odpowiadaliśmy już w wielu miejscach, że poprawione karty dodrukujemy w momencie, kiedy gra będzie miała swój dodruk.
Jeśli gdzieś nie odpowiedzieliśmy - przepraszamy, nie było to celowe.

O ile błąd w dodatku plaże leży po naszej stronie, to rewersy to inna historia.
Jako,że pytacie to należy się wyjaśnienie skąd różnice.

Powód jest dość prosty. Oryginalny wydawca do Urbanisty jak i Pionierów wysłał nam pliki ze starej wersji. My niestety nigdy na oczy nowego wydania nie widzieliśmy.
Testowaliśmy gry na starym wydaniu a potem na nim przygotowywaliśmy pliki. Moment, w którym jeden z użytkowników porównał rewersy był dla nas pierwszym, w którym zauważyliśmy te zmiany. Napisaliśmy do oryginalnego wydawcy z prośbą o wyjaśnienia i dowiedzieliśmy się, że "sorry, nasz błąd, to starsza wersja plików".
Jednak na pytanie czy te zmiany mają jakiś wpływ na balans rozgrywki odpowiedź brzmiała - nie.
Dlatego napisaliśmy, że podstawka nie zawiera błędów.
Nie wiemy skąd wziął się wpis po ich stronie na Discordzie. Dziś wysłaliśmy maila z prośbą o wyjaśnienie.
Lucky Duck Games - otrzymaliście już odpowiedź na waszego maila? Minęły już prawie 3 miesiące...

Wracając do tego co napisaliście powyżej. Urbanistę i Pionierów wydaliście w starej wersji, czyli takiej która z jakichś powodów wg wydawcy/autora miała błędy wymagające wprowadzenia poprawek.
Brawo!
Ponowię post bo chyba umknął Kaczkom w tym natłoku wiadomości.

Przy okazji zapytam kiedy będą wysyłane poprawione karty i serduszka do Kingdom Rush ?
manicminer
Posty: 821
Rejestracja: 07 wrz 2019, 15:00
Has thanked: 74 times
Been thanked: 103 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: manicminer »

Update #100: Languages Update, Reprint and Expansion news https://www.kickstarter.com/projects/we ... date_share

Creative Games Studio szukają wydawnictw pod wersje językowe Chronicles of Drunagor
Jeden z lepszych dungeon crawlerów na rynku.
Ocena z BGG 9.2
Niedługo KS pod nowy dodatek.
Awatar użytkownika
ChlastBatem
Posty: 1648
Rejestracja: 14 kwie 2014, 15:35
Lokalizacja: Gdynia/Gdańsk
Has thanked: 12 times
Been thanked: 28 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: ChlastBatem »

Czy pojawi się jeszcze raz mini-dodatek do Urbanisty przy okazji nowej części tej gry? Pytanie też czy wtedy mini-dodatek będzie poprawnie wydrukowany? (https://luckyduckgames.com/-errata-plaz ... -urbanista)
Welnek
Posty: 55
Rejestracja: 14 sty 2019, 10:47
Has thanked: 26 times
Been thanked: 1 time

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: Welnek »

Kaczki wydają Paleo :o
Awatar użytkownika
Lucky Duck Games
Posty: 474
Rejestracja: 24 lut 2020, 13:28
Has thanked: 50 times
Been thanked: 1028 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: Lucky Duck Games »

Z góry przepraszamy jeśli nie odpowiedzieliśmy na jakieś pytania w wątku, ale urlopujemy się ;)
Niemniej dziś wpadamy ogłosić dobrą nowinę!
Obrazek

Nasza nowość, "MIKROMAKRO: Na tropie zbrodni" nagrodzone zostało najważniejszą nagrodą w branży - niemiecką grą roku, czyli Spiel des Jahres! To wielki zaszczyt być polskim wydawcą tego świetnego, innowacyjnego tytułu!

Nagroda zaawansowana Kennerspiel des Jahres przypadła natomiast rewelacyjnej grze kooperacyjnej "PALEO". I wiecie co? Wydamy ją dla was jeszcze w tym roku!
Polska edycja trafi na sklepowe półki już w listopadzie!
SoAmazinglyBad
Posty: 257
Rejestracja: 14 mar 2017, 20:23
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 169 times
Been thanked: 44 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: SoAmazinglyBad »

Hej

Co z wysyłką Destinities do 3trolli? Troszkę już czekam na swój egzemplarz i domyślam, że parę osób ma podobny problem. Już z 2 miesiące opóźnienia jest w dostawie...
karghard
Posty: 47
Rejestracja: 23 wrz 2015, 15:04
Has thanked: 11 times

Re: Destinies (Michał Gołębiowski, Filip Miłuński)

Post autor: karghard »

Flowenol pisze: 11 lip 2021, 20:05
karghard pisze: 11 lip 2021, 17:29 Czy ktoś z Was już otrzymał wersję gry z KS ale zakupioną pośrednio poprzez sklep a nie bezpośrednio z KS? Jeśli tak to dajcie znać z jakiego sklepu? Ja zamówiłem w 3trolle ale oni mają jakąś dziwną obsuwę, jestem Ciekaw czy inne sklepy mają ten sam problem.
Ja zamawiałem jak zawsze w mepel.pl, wersje full wypas i grą się cieszę od jakiegoś miesiąca.
Hej Lucky Duck Games czy możecie coś pomóc? Ludzie zamawiający Destinies z KS za pośrednictwem sklepu 3trolle.pl dalej czekają na swój egzemplarz gry. Pytania o termin na razie są bez odpowiedzi bo sklep ponoć czeka na info od Was. Prośba do Was, pomóżcie zakończyć ten temat!
SoAmazinglyBad
Posty: 257
Rejestracja: 14 mar 2017, 20:23
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 169 times
Been thanked: 44 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: SoAmazinglyBad »

Jak wyżej - nie dość, że zamrożona kasa była na KS to jeszcze dalej czekamy (3 miesiąc się zaczyna)
opulentus
Posty: 519
Rejestracja: 11 wrz 2016, 15:55
Lokalizacja: Toruń
Has thanked: 94 times
Been thanked: 29 times

Re: Destinies (Michał Gołębiowski, Filip Miłuński)

Post autor: opulentus »

karghard pisze: 08 sie 2021, 08:37
Flowenol pisze: 11 lip 2021, 20:05
karghard pisze: 11 lip 2021, 17:29 Czy ktoś z Was już otrzymał wersję gry z KS ale zakupioną pośrednio poprzez sklep a nie bezpośrednio z KS? Jeśli tak to dajcie znać z jakiego sklepu? Ja zamówiłem w 3trolle ale oni mają jakąś dziwną obsuwę, jestem Ciekaw czy inne sklepy mają ten sam problem.
Ja zamawiałem jak zawsze w mepel.pl, wersje full wypas i grą się cieszę od jakiegoś miesiąca.
Hej Lucky Duck Games czy możecie coś pomóc? Ludzie zamawiający Destinies z KS za pośrednictwem sklepu 3trolle.pl dalej czekają na swój egzemplarz gry. Pytania o termin na razie są bez odpowiedzi bo sklep ponoć czeka na info od Was. Prośba do Was, pomóżcie zakończyć ten temat!
Nie rozumiesz, że LDG się urlopuje ?
Odpowiadają tylko na mało kontrowersyjne i wygodne pytania i to tylko wtedy gdy wątek zmierza w pochwalno - dziękczynnym kierunku.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10924
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3357 times
Been thanked: 3217 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: japanczyk »

Troche nie rozumiem czego oczekujecie - sklep jest w kontakcie z wydawca, wydawca próbuje rozwiazać problem - myślicie ze głos na forum sprawi, że nagle ktoś w wydawnictwie pobiegnie i wyśle nowe kopie do sklepu?
Ja na reklamacje głupiej brakującej przesyłki z Bloodborne od CMON czekałem 4 miesięce... a tutaj mowa zapewne o brakującej palecie gier

Tymczasem mam pytanie do LDG - czy Flamecraft będzie dostepne w wersji Deluxe w Polsce? U was lub w sklepach?
https://www.kickstarter.com/projects/ca ... t_launched
karghard
Posty: 47
Rejestracja: 23 wrz 2015, 15:04
Has thanked: 11 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: karghard »

japanczyk pisze: 10 sie 2021, 16:49 Troche nie rozumiem czego oczekujecie - sklep jest w kontakcie z wydawca, wydawca próbuje rozwiazać problem
Ja na ten przykład oczekuję od wydawcy podania wiążącego i rozsądnego terminu.
karp
Posty: 184
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:34
Has thanked: 27 times
Been thanked: 70 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: karp »

karghard pisze: 10 sie 2021, 20:22
japanczyk pisze: 10 sie 2021, 16:49 Troche nie rozumiem czego oczekujecie - sklep jest w kontakcie z wydawca, wydawca próbuje rozwiazać problem
Ja na ten przykład oczekuję od wydawcy podania wiążącego i rozsądnego terminu.
Ale nie jesteś tutaj żadną ze stron. Wydawca nie musi, według mnie nie powinien, dyskutować z klientami sklepu, na temat tego dlaczego sklep jeszcze nie dostał towaru.
Czy politykę cenową w sklepie XYZ.pl uważasz, że powinni z Tobą dyskutować?
karghard
Posty: 47
Rejestracja: 23 wrz 2015, 15:04
Has thanked: 11 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: karghard »

karp pisze: 10 sie 2021, 20:47
karghard pisze: 10 sie 2021, 20:22
japanczyk pisze: 10 sie 2021, 16:49 Troche nie rozumiem czego oczekujecie - sklep jest w kontakcie z wydawca, wydawca próbuje rozwiazać problem
Ja na ten przykład oczekuję od wydawcy podania wiążącego i rozsądnego terminu.
Ale nie jesteś tutaj żadną ze stron. Wydawca nie musi, według mnie nie powinien, dyskutować z klientami sklepu, na temat tego dlaczego sklep jeszcze nie dostał towaru.
Czy politykę cenową w sklepie XYZ.pl uważasz, że powinni z Tobą dyskutować?
Stroną to na pewno nie jest szanowny kolega :)
Ja czuję się stroną i to najważniejszą :) Gdyby nie nasze zamówienia to nie było by całej sprawy, a tak ogólnie to bez klientów nie będzie ani wydawców ani sklepów!

Komunikat sklepu aktualizowany mniejwięcej co 2 tygodnie od prawie 2 miesięcy aktualnie wygląda tak: czekamy na odpowiedź wydawcy, może uda się w sierpniu. Jakoś taki mało konkretny. Jakby już nowa paleta szła i w sierpniu miała by ruszyć wysyłka to pewnie była by już wiadomość a tak to zakładać można wrzesień, październik, ...

Ja tu tylko grzecznie proszę niech się w końcu wydawca określi. Nie musi mi odpowiadać, niech odpowie sklepowi a sklep napewno nas klientów zaraz o tym poinformuje. Może tam trwa jakaś logistyczna burza mózgów, może sklep i wydawca podejmują tytaniczne wysiłki aby jak najszybciej zrealizować zamówienie ale my klienci tego nie czujemy. Gdy komunikat ciągle brzmi tak samo to mamy wrażenie, że już wszyscy nas olali i kiedyś przy okazji jakiegoś dodruku problem się naprawi.

Brak konkretnych wiadomości jest zawsze gorszy niż nawet zła wiadomość!
mineralen
Posty: 961
Rejestracja: 01 gru 2019, 19:07
Has thanked: 563 times
Been thanked: 644 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: mineralen »

karghard pisze: 11 sie 2021, 00:10
karp pisze: 10 sie 2021, 20:47
karghard pisze: 10 sie 2021, 20:22

Ja na ten przykład oczekuję od wydawcy podania wiążącego i rozsądnego terminu.
Ale nie jesteś tutaj żadną ze stron. Wydawca nie musi, według mnie nie powinien, dyskutować z klientami sklepu, na temat tego dlaczego sklep jeszcze nie dostał towaru.
Czy politykę cenową w sklepie XYZ.pl uważasz, że powinni z Tobą dyskutować?
Stroną to na pewno nie jest szanowny kolega :)
Ja czuję się stroną i to najważniejszą :) Gdyby nie nasze zamówienia to nie było by całej sprawy, a tak ogólnie to bez klientów nie będzie ani wydawców ani sklepów!
Nie, nie jesteś stroną w relacji wydawca-sklep. Jesteś stroną w relacji sklep-klient.
Tak samo ja kiedy zamawiam prefabrykat betonowy w zakładzie prefabrykacji to nie dzwonię do huty stali, żeby się określili czy dostarczyli stal do zakładu prefabrykacji, bo to nie ja jestem klientem huty tylko zakładu prefabrykacji.
khuba
Posty: 983
Rejestracja: 15 cze 2017, 11:36
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 308 times
Been thanked: 277 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: khuba »

Nawet jak formalnie nie jest stroną nic nie szkodzi na przeszkodzie żeby wydawnictwo się wypowiedziało samo za siebie - najwyżej będzie to odpowiedź zbywająca....

(tak, ja też czekam...)
Sprzedam:
Cerebria, Miasteczka, Weather Machine - metalowe zębatki
karghard
Posty: 47
Rejestracja: 23 wrz 2015, 15:04
Has thanked: 11 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: karghard »

mineralen pisze: 11 sie 2021, 02:00
karghard pisze: 11 sie 2021, 00:10
karp pisze: 10 sie 2021, 20:47
Ale nie jesteś tutaj żadną ze stron. Wydawca nie musi, według mnie nie powinien, dyskutować z klientami sklepu, na temat tego dlaczego sklep jeszcze nie dostał towaru.
Czy politykę cenową w sklepie XYZ.pl uważasz, że powinni z Tobą dyskutować?
Stroną to na pewno nie jest szanowny kolega :)
Ja czuję się stroną i to najważniejszą :) Gdyby nie nasze zamówienia to nie było by całej sprawy, a tak ogólnie to bez klientów nie będzie ani wydawców ani sklepów!
Nie, nie jesteś stroną w relacji wydawca-sklep. Jesteś stroną w relacji sklep-klient.
Tak samo ja kiedy zamawiam prefabrykat betonowy w zakładzie prefabrykacji to nie dzwonię do huty stali, żeby się określili czy dostarczyli stal do zakładu prefabrykacji, bo to nie ja jestem klientem huty tylko zakładu prefabrykacji.
Porównanie z czapy. LDG to nie "huta" tylko wydawca gotowego produktu. A ja jestem ich klientem, może nie bezpośrednim ale końcowym. Na pudełku do gry mam ich logo a nie sklepu i o grze LDG później się rozmawia a nie o grze 3trolli. Sklep jest tylko pośrednikiem. Jak będzie błąd w instrukcji to do Wydawcy będą wonty a nie do sklepu. Ogarnijcie się jak mawia klasyk. Nic do tematu nie wnosicie tą dyskusją, poza info o urlopie za które serdecznie dziękuję.
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2575
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1167 times
Been thanked: 461 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: polwac »

mineralen pisze: 11 sie 2021, 02:00
karghard pisze: 11 sie 2021, 00:10
karp pisze: 10 sie 2021, 20:47
Ale nie jesteś tutaj żadną ze stron. Wydawca nie musi, według mnie nie powinien, dyskutować z klientami sklepu, na temat tego dlaczego sklep jeszcze nie dostał towaru.
Czy politykę cenową w sklepie XYZ.pl uważasz, że powinni z Tobą dyskutować?
Stroną to na pewno nie jest szanowny kolega :)
Ja czuję się stroną i to najważniejszą :) Gdyby nie nasze zamówienia to nie było by całej sprawy, a tak ogólnie to bez klientów nie będzie ani wydawców ani sklepów!
Nie, nie jesteś stroną w relacji wydawca-sklep. Jesteś stroną w relacji sklep-klient.
Tak samo ja kiedy zamawiam prefabrykat betonowy w zakładzie prefabrykacji to nie dzwonię do huty stali, żeby się określili czy dostarczyli stal do zakładu prefabrykacji, bo to nie ja jestem klientem huty tylko zakładu prefabrykacji.
Jak widzę odpowiedzi tutaj na forum to chyba nie ma sensu tego tłumaczyć, bo ktoś nie może lub nie chce tego zrozumieć.
Pracuje jako Inżynier jakości dostawców(firma jest kientem końcowym) i nie mam nawet prawa omijać naszego bezpośredniego dostawcy nawet jeśli wiem, że wina nie leży po ich stronie tylko po stronie ich poddostawcy. To jest bardzo podstawowa zasada. Nie wiem dlaczego przy grach planszowych nie miała by być tak samo respektowana.
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
khuba
Posty: 983
Rejestracja: 15 cze 2017, 11:36
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 308 times
Been thanked: 277 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: khuba »

Ale (chyba) nikt tutaj nie jest przedstawicielem firm tylko raczej klientem/konsumentem indywidualnym który korzysta z tego że firma bezpośrednio udziela się w dedykowanym jej wątku by zadać jej pytanie.
Sprzedam:
Cerebria, Miasteczka, Weather Machine - metalowe zębatki
karp
Posty: 184
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:34
Has thanked: 27 times
Been thanked: 70 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: karp »

khuba pisze: 11 sie 2021, 10:02 Ale (chyba) nikt tutaj nie jest przedstawicielem firm tylko raczej klientem/konsumentem indywidualnym który korzysta z tego że firma bezpośrednio udziela się w dedykowanym jej wątku by zadać jej pytanie.
Tak, ale zadajesz pytanie nie w relacji Twój zakup vs firma Ci sprzedająca. Po prostu próbujesz ominąć jeden szczebelek. Skąd wiesz, jaka tam jest relacja biznesowa? To zwyczajnie zupełnie nie Ciebie dotyczy, a z uporem próbujesz udowodnić, że tak, bo kupiłeś grę.
khuba
Posty: 983
Rejestracja: 15 cze 2017, 11:36
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 308 times
Been thanked: 277 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: khuba »

karp pisze: 11 sie 2021, 10:43
khuba pisze: 11 sie 2021, 10:02 Ale (chyba) nikt tutaj nie jest przedstawicielem firm tylko raczej klientem/konsumentem indywidualnym który korzysta z tego że firma bezpośrednio udziela się w dedykowanym jej wątku by zadać jej pytanie.
Tak, ale zadajesz pytanie nie w relacji Twój zakup vs firma Ci sprzedająca. Po prostu próbujesz ominąć jeden szczebelek. Skąd wiesz, jaka tam jest relacja biznesowa? To zwyczajnie zupełnie nie Ciebie dotyczy, a z uporem próbujesz udowodnić, że tak, bo kupiłeś grę.
Nic takiego nie próbuje udowodnić, jeśli będę zgłaszał reklamacje zrobię to w sklepie. Ale nie zgłaszam reklamacje tylko zadaje nie zobowiazujace prawnie pytanie w temacie w którym wydawnictwo komunikuje się z końcowym odbiorca. Nie wiem jaka tam jest relacja biznesowa tak samo jak wy - dlatego zadaje pytanie na które jeśli mogą/chcą to być może odpowiedzą.
Sprzedam:
Cerebria, Miasteczka, Weather Machine - metalowe zębatki
Awatar użytkownika
sliff
Posty: 928
Rejestracja: 29 maja 2020, 15:27
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 322 times
Been thanked: 380 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: sliff »

Niektórym chyba korpo-kracja weszła za mocno. To nie wielkie kontrakty z dziesiątkami dostawców.

(Miłym) Standardem w branży jest duża transparentność i informowanie przez wydawnictwa jaki jest status danej gry i kiedy można się jej spodziewać. Czasem nawet z dokładnością do statku na którym gra płynie. Także zapytać można. Inna sprawa, że na 99% odpowiedź jest taka sama jak ta od sklepu - "Staramy się rozwiązać problem damy znać jak pojawią się jakieś konkrety".
SoAmazinglyBad
Posty: 257
Rejestracja: 14 mar 2017, 20:23
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 169 times
Been thanked: 44 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: SoAmazinglyBad »

Ja chciałbym po prostu dostać status co się dzieje z grą. Sklep mówi, że nie ma infa od wydawnictwa kiedy to przyjdzie, więc mam 2 opcje:

Czekać mega cierpliwie (co już trochę robiłem) i nic nie robić
Spróbować skonfrontować wersję sklepu z wydawnictwem (może sklep kłamie? :))

Zresztą czemu mam nie poruszyć tego tematu i pokazać, że tu nie są 2 podmioty zaangażowane tylko też wielu postronnych ludzi, który uwierzyli w jakiś projekt i go wsparli...

Plus to jakieś wyładowanie niezadowolenia, które się kumuluje :)

Plus zjechanie wydawnictwa, że coś pomieszało - to chyba się robi na tym forum (i na każdym innym) ! ! Gdzie jak nie w internecie będę hejtował ludzi?
Zablokowany