Pathfinder ACG 2 ed (C. Brown, K. Richmond, A. Schecterson, M. Selinker, L. Spain)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Phate
Posty: 931
Rejestracja: 06 lis 2013, 18:31
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 9 times
Been thanked: 33 times

Re: Pathfinder ACG 2 ed (C. Brown, K. Richmond, A. Schecterson, M. Selinker, L. Spain)

Post autor: Phate »

Podpinam się pod prośbę i namiary na jakiś fanowski content.
Gra zacna a tu takie smutne wieści :(
Rykas
Posty: 371
Rejestracja: 30 paź 2017, 09:23
Has thanked: 143 times
Been thanked: 69 times

Re: Pathfinder ACG 2 ed (C. Brown, K. Richmond, A. Schecterson, M. Selinker, L. Spain)

Post autor: Rykas »

Czy jest sens wchodzić w tę grę jak seria nie będzie dalej kontynuowana?
Awatar użytkownika
tomp
Posty: 2086
Rejestracja: 26 kwie 2020, 21:49
Has thanked: 275 times
Been thanked: 431 times

Re: Pathfinder ACG 2 ed (C. Brown, K. Richmond, A. Schecterson, M. Selinker, L. Spain)

Post autor: tomp »

Rykas pisze: 26 mar 2021, 06:26 Czy jest sens wchodzić w tę grę jak seria nie będzie dalej kontynuowana?
Gra jest super. Z tym co jest obecnie dostępne spędzisz masę godzin gry. Z dodatkiem jeszcze więcej.
Jak skończysz, możesz zagrać innym zestawem postaci. Kombinacji multum.
Szkoda, że zamknęli linie produktów :(
Gra jest w moim mniemaniu unikalna, nie przypasuję każdemu.
Polecam obejrzeć gameplay'e, ostatnio fajną mini serię nagrywał Zbajchu -> link
Alternatywnie na komórkę masz aplikację, która wprowadza w zasady gry. Za dodatkowe feature w aplikacji trzeba zapłacić.
Zachęcam do poznania skali ocen BGG
olsszak
Posty: 1821
Rejestracja: 05 lip 2015, 23:51
Lokalizacja: GDAŃSK
Has thanked: 19 times
Been thanked: 37 times

Re: Pathfinder ACG 2 ed (C. Brown, K. Richmond, A. Schecterson, M. Selinker, L. Spain)

Post autor: olsszak »

Rykas pisze: 26 mar 2021, 06:26 Czy jest sens wchodzić w tę grę jak seria nie będzie dalej kontynuowana?
Oczywiscie. Nawet majac tylko core i dodatek masz mnostwo grania. A jak Ci sie spodoba to kup sobie poprzednie wersje lub class packi :)
Rabaty:
Planszostrefa - 11%
3Trolle - 7%
Mepel - 5%
Fancy but Functional - 10%
Rykas
Posty: 371
Rejestracja: 30 paź 2017, 09:23
Has thanked: 143 times
Been thanked: 69 times

Re: Pathfinder ACG 2 ed (C. Brown, K. Richmond, A. Schecterson, M. Selinker, L. Spain)

Post autor: Rykas »

olsszak pisze: 27 mar 2021, 14:48
Rykas pisze: 26 mar 2021, 06:26 Czy jest sens wchodzić w tę grę jak seria nie będzie dalej kontynuowana?
Oczywiscie. Nawet majac tylko core i dodatek masz mnostwo grania. A jak Ci sie spodoba to kup sobie poprzednie wersje lub class packi :)
W sensie że można łączyć stara wersję z nową? Czy chodzi o to że wcześniejszą edycja ma więcej zawartości ?
karghard
Posty: 47
Rejestracja: 23 wrz 2015, 15:04
Has thanked: 11 times

Re: Pathfinder ACG 2 ed (C. Brown, K. Richmond, A. Schecterson, M. Selinker, L. Spain)

Post autor: karghard »

Rykas pisze: 27 mar 2021, 17:22
olsszak pisze: 27 mar 2021, 14:48
Rykas pisze: 26 mar 2021, 06:26 Czy jest sens wchodzić w tę grę jak seria nie będzie dalej kontynuowana?
Oczywiscie. Nawet majac tylko core i dodatek masz mnostwo grania. A jak Ci sie spodoba to kup sobie poprzednie wersje lub class packi :)
W sensie że można łączyć stara wersję z nową? Czy chodzi o to że wcześniejszą edycja ma więcej zawartości ?
Zaciekawiła mnie ostatnio ta gra. Szkoda, że tak brutalnie przerwany został jej rozwój. Ciekawy wątek tu macie. Też się nagle przerwał :)

Podpinam się pod pytanie o możliwość łączenia z wcześniejszą edycją. Ktoś to robił w praktyce? Co tak na prawdę można łączyć? Czy można rozegrać stare przygody na nowych zasadach?
Jak któreś moje pytanie jest z czapy to proszę ignorować, sam jeszcze nie grałem tylko przymierzam się do kupna i badam temat.
Awatar użytkownika
anitroche
Posty: 769
Rejestracja: 23 kwie 2020, 10:09
Has thanked: 669 times
Been thanked: 781 times
Kontakt:

Re: Pathfinder ACG 2 ed (C. Brown, K. Richmond, A. Schecterson, M. Selinker, L. Spain)

Post autor: anitroche »

jamek pisze: 09 wrz 2021, 15:31 Hej, czy to tylko różne pudełka czy zawartość też?
https://boardgamegeek.com/image/4674357 ... e-core-set i https://boardgamegeek.com/image/4555235 ... e-core-set
To drugie pudełko, to był pierwszy projekt pudła i ostatecznie wydali w tym z pierwszego linka. Niektóre sklepy używają starej miniaturki na swoich stronach, ale jak kupujesz to i tak jak przysyłają, to dostajesz pudło jak w pierwszym linku. Ja tak miałam :)
"Cześć, mam na imię Ania i dzisiaj pokażę wam jak wygląda rozgrywka w wariancie solo w..."

Zapraszam na mój kanał z pełnymi rozgrywkami solo: Gram Solo na YouTube
Grahf
Posty: 162
Rejestracja: 08 mar 2020, 10:03
Has thanked: 40 times
Been thanked: 25 times

Re: Pathfinder ACG 2 ed (C. Brown, K. Richmond, A. Schecterson, M. Selinker, L. Spain)

Post autor: Grahf »

Witam,

Właśnie przymierzam się do czytania instrukcji Core Set 2 Edycji.

Tak z ciekawości, jest może polskie tłumaczenie? Nie mam problemu z angielskim, ale wiadomo że wygodniej czyta się w swoim języku.

Są też jakieś polskie rozgrywki do szybkiego opanowania gry?

Z góry dzięki za pomoc.
Awatar użytkownika
tomp
Posty: 2086
Rejestracja: 26 kwie 2020, 21:49
Has thanked: 275 times
Been thanked: 431 times

Re: Pathfinder ACG 2 ed (C. Brown, K. Richmond, A. Schecterson, M. Selinker, L. Spain)

Post autor: tomp »

Grahf pisze: 19 wrz 2022, 08:58 Witam,

Właśnie przymierzam się do czytania instrukcji Core Set 2 Edycji.

Tak z ciekawości, jest może polskie tłumaczenie? Nie mam problemu z angielskim, ale wiadomo że wygodniej czyta się w swoim języku.

Są też jakieś polskie rozgrywki do szybkiego opanowania gry?

Z góry dzięki za pomoc.

O polskim tłumaczeniu nie słyszałem. Ogólnie z angielskim nie ma problemu, czasem przy fabularnych wpisach trzeba zajrzeć do słownika.
gameplay https://www.youtube.com/watch?v=Va4QjHh ... SjCyHkLSHK
Zachęcam do poznania skali ocen BGG
Awatar użytkownika
choczkins
Posty: 337
Rejestracja: 01 kwie 2014, 11:40
Lokalizacja: Rawicz
Has thanked: 100 times
Been thanked: 39 times

Re: Pathfinder ACG 2 ed (C. Brown, K. Richmond, A. Schecterson, M. Selinker, L. Spain)

Post autor: choczkins »

Grahf pisze: 19 wrz 2022, 08:58 Witam,

Właśnie przymierzam się do czytania instrukcji Core Set 2 Edycji.

Tak z ciekawości, jest może polskie tłumaczenie? Nie mam problemu z angielskim, ale wiadomo że wygodniej czyta się w swoim języku.

Są też jakieś polskie rozgrywki do szybkiego opanowania gry?

Z góry dzięki za pomoc.
Na bbg powinno być tłumaczenie wcześniejszej edycji, ogólnie jest w 2 ed. kilka zmienionych zasad ale poza tym reszta niczym się nie różni. Sam posiłkowałem się tym pdf 😉

https://boardgamegeek.com/filepage/1560 ... -wersja-10
ODPOWIEDZ