Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2575
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1167 times
Been thanked: 461 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: polwac »

Tylko to nie jest dodatkowa czy alternatywna figurka. Dokładnie taka sama znajduje się w pudełku z Descentem tyle tylko, że ta z przedsprzedaży ma nałożony wash. Jak dla mnie żadna strata tak naprawdę.
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
Awatar użytkownika
Moonday
Posty: 965
Rejestracja: 25 gru 2015, 12:10
Has thanked: 229 times
Been thanked: 233 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: Moonday »

polwac pisze: 28 sie 2021, 14:34 Tylko to nie jest dodatkowa czy alternatywna figurka. Dokładnie taka sama znajduje się w pudełku z Descentem tyle tylko, że ta z przedsprzedaży ma nałożony wash. Jak dla mnie żadna strata tak naprawdę.
Niby tak, bo to w sumie zestaw czysto kolekcjonerski i nic nie wnosi do samej gry. Ale, czy sama akcja promocyjna jest ok? Moim zdaniem promki z zasady powinny iść do osób, które jako pierwsze wsparły grę wydając gruby hajs "w ciemno" na preorder. Oczywiście promek jest ograniczona ilość, więc powinny być dodawane do paczek wg. kolejności zamówień u danego sprzedawcy. Moim zdaniem taka promka, która ma wymiar czysto kolekcjonerski i tak pójdzie nas sprzedaż, jeżeli dostanie ją randomowy osoba, a nie największy fan tytułu. A największymi fanami są właśnie ci, którzy nie czekając na rozwój wydarzeń zamawiają grę, jak tylko pokaże się ona w sklepie :) Osobiście wielkiej straty nie odczuję z powodu braku promki, ale moim zdaniem sama akcja jest niefajna.
Awatar użytkownika
Irr3versible
Posty: 986
Rejestracja: 09 cze 2019, 01:03
Lokalizacja: Kraków/Zabierzów
Has thanked: 619 times
Been thanked: 541 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: Irr3versible »

Tam jest figurka, dodatkowe akrylowe 'znaczniki' życia oraz alternatywne bronie - jak rozumiem upgrade wizerunkowy kart (pasują do wyglądu broni w aplikacji?). Pierdoła, ale jednak fajnie dostać gratis.
Grę można było zamawiać od kilku miesięcy, czy mam teraz zmienić zamówienie w swoim lokalnym sklepie bo nie dostali się do programu? (nie wiem czy się dostali, tylko sobie dywaguję)
Też jestem zdania, że powinni inaczej to zorganizować.
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: REBEL.pl »

Zaktualizowaliśmy galerię produktu robiąc zdjęcia fizycznemu egzemplarzowi. Zapraszamy do obejrzenia:

https://www.wydawnictworebel.pl/games/d ... -5036.html

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Awatar użytkownika
choczkins
Posty: 337
Rejestracja: 01 kwie 2014, 11:40
Lokalizacja: Rawicz
Has thanked: 100 times
Been thanked: 39 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: choczkins »

A kiedy możemy spodziewać się wysyłki?
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: REBEL.pl »

choczkins pisze: 02 wrz 2021, 12:54 A kiedy możemy spodziewać się wysyłki?
Premierę ustawiamy na 10 września.

Kryzys dokumentowy już jest bliski zażegnaniu. Transport rozłożył się na dwa kontenery, a była niezgodność między tym co zadeklarowała fabryka, a tym co było na dokumentach w poszczególnych kontenerach i załatwienie poprawnych dokumentów, korekt i oświadczeń stron zajęło trochę czasu.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Awatar użytkownika
jnowaczy
Posty: 503
Rejestracja: 15 wrz 2005, 20:43
Has thanked: 27 times
Been thanked: 126 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: jnowaczy »

Super, czekam na premierę . Będzie grane
Every single fucking day I get closer to the grave
I am terrified, I fell asleep at the wheel again
Crashed my car just to feel again
Alcarin
Posty: 29
Rejestracja: 04 gru 2019, 00:33
Has thanked: 15 times
Been thanked: 3 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: Alcarin »

Widzę, że na stronie Rebela zmienił się status na:

Produkt dostępny w magazynie
Wysyłka w czwartek

czyli zaczyna się dziać : )
Awatar użytkownika
choczkins
Posty: 337
Rejestracja: 01 kwie 2014, 11:40
Lokalizacja: Rawicz
Has thanked: 100 times
Been thanked: 39 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: choczkins »

Alcarin pisze: 07 wrz 2021, 14:04 Widzę, że na stronie Rebela zmienił się status na:

Produkt dostępny w magazynie
Wysyłka w czwartek

czyli zaczyna się dziać : )
Co chwilę zmieniają wcześniej było "wysyłka jutro" 😉
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: REBEL.pl »

choczkins pisze: 07 wrz 2021, 14:30
Alcarin pisze: 07 wrz 2021, 14:04 Widzę, że na stronie Rebela zmienił się status na:

Produkt dostępny w magazynie
Wysyłka w czwartek

czyli zaczyna się dziać : )
Co chwilę zmieniają wcześniej było "wysyłka jutro" 😉
Ruchy na statusie oznaczają że rozpoczęły się wysyłki hurtowe. Niedługo zamaskujemy te wadę naszego systemu i nie będzie tego widać.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
barjed
Posty: 18
Rejestracja: 10 lip 2012, 08:41
Has thanked: 1 time
Been thanked: 13 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: barjed »

Ja przyznam, że mam niezłą zagwozdkę, czy ładować się w tego Descenta. W planszówki gram ostatnio wyłącznie solo (i więcej z tego mam frajdy niż ze swoją starą grupą). Descenta 2 bardzo lubiłem, ale jego natura 1vs1 niezbyt nadawała się do grania w pojedynkę, a Road To Legend było takie sobie. JiME długo mnie kusiło. Patrzyłem, dodawałem do koszyka, usuwałem, ostatecznie nie zdecydowałem się. No więc Descent "3". Akurat odłożyłem sobie budżet, który pozwoliby właśnie na ten zakup, lub na ściągnięcie Middary z zachodu.

No i pat. Adam z Rolling Solo napisał w komentach, że uważa, że Middara level wyżej od Descenta, jeżeli chodzi o dungeon crawlery, ale o samej grze FFG wypowiadał się pozytywnie. Bądź tu mądry :P
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3390
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: psia.kostka »

barjed pisze: 07 wrz 2021, 17:53 Bądź tu mądry :P
"Zmień pracę, weź kredyt", kup obie. 8)
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
choczkins
Posty: 337
Rejestracja: 01 kwie 2014, 11:40
Lokalizacja: Rawicz
Has thanked: 100 times
Been thanked: 39 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: choczkins »

barjed pisze: 07 wrz 2021, 17:53 Ja przyznam, że mam niezłą zagwozdkę, czy ładować się w tego Descenta. W planszówki gram ostatnio wyłącznie solo (i więcej z tego mam frajdy niż ze swoją starą grupą). Descenta 2 bardzo lubiłem, ale jego natura 1vs1 niezbyt nadawała się do grania w pojedynkę, a Road To Legend było takie sobie. JiME długo mnie kusiło. Patrzyłem, dodawałem do koszyka, usuwałem, ostatecznie nie zdecydowałem się. No więc Descent "3". Akurat odłożyłem sobie budżet, który pozwoliby właśnie na ten zakup, lub na ściągnięcie Middary z zachodu.

No i pat. Adam z Rolling Solo napisał w komentach, że uważa, że Middara level wyżej od Descenta, jeżeli chodzi o dungeon crawlery, ale o samej grze FFG wypowiadał się pozytywnie. Bądź tu mądry :P
Z tego co czytałem to piszą że najlepiej się gra we dwójkę lub solo więc jak znalazł 😉
Ja się złamałem i wziąłem bo akurat nie mam poprzedniej edycji (chociaż niewiele mają wspólnego), dziewczynie spodobały się Podróże przez Śródziemie m.in. ze względu na apke która usprawnia grę i przygotowanie do gry, jestem ciekawy jak to faktycznie wszystko działa, dungeon crawler na solo lub właśnie dwie osoby i to chyba pierwsza gra na którą byłem mega napalony później mnie odrzuciła po czym znowu mam ochotę w nią zagrać 😆
Dhel
Posty: 698
Rejestracja: 28 wrz 2018, 09:49
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 463 times
Been thanked: 390 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: Dhel »

barjed pisze: 07 wrz 2021, 17:53 Ja przyznam, że mam niezłą zagwozdkę, czy ładować się w tego Descenta. W planszówki gram ostatnio wyłącznie solo (i więcej z tego mam frajdy niż ze swoją starą grupą). Descenta 2 bardzo lubiłem, ale jego natura 1vs1 niezbyt nadawała się do grania w pojedynkę, a Road To Legend było takie sobie. JiME długo mnie kusiło. Patrzyłem, dodawałem do koszyka, usuwałem, ostatecznie nie zdecydowałem się. No więc Descent "3". Akurat odłożyłem sobie budżet, który pozwoliby właśnie na ten zakup, lub na ściągnięcie Middary z zachodu.

No i pat. Adam z Rolling Solo napisał w komentach, że uważa, że Middara level wyżej od Descenta, jeżeli chodzi o dungeon crawlery, ale o samej grze FFG wypowiadał się pozytywnie. Bądź tu mądry :P
Widzę tylko jeden minus jeśli chodzi o solo Middary - kontrolowanie 4 postaci. Niby są jakieś opcje na mniej, ale gra była projektowana pod 4, a jest to jednak, przynajmniej dla mnie mocno obciążające. Dodatkowo to ile ta gra zajmuje na stole jak wszystko jest wyłożone..., super wygląda, ale jak się nie ma dedykowanego stołu to jest problem.
Awatar użytkownika
Irr3versible
Posty: 986
Rejestracja: 09 cze 2019, 01:03
Lokalizacja: Kraków/Zabierzów
Has thanked: 619 times
Been thanked: 541 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: Irr3versible »

Dhel pisze: 07 wrz 2021, 19:55
barjed pisze: 07 wrz 2021, 17:53 Ja przyznam, że mam niezłą zagwozdkę, czy ładować się w tego Descenta. W planszówki gram ostatnio wyłącznie solo (i więcej z tego mam frajdy niż ze swoją starą grupą). Descenta 2 bardzo lubiłem, ale jego natura 1vs1 niezbyt nadawała się do grania w pojedynkę, a Road To Legend było takie sobie. JiME długo mnie kusiło. Patrzyłem, dodawałem do koszyka, usuwałem, ostatecznie nie zdecydowałem się. No więc Descent "3". Akurat odłożyłem sobie budżet, który pozwoliby właśnie na ten zakup, lub na ściągnięcie Middary z zachodu.

No i pat. Adam z Rolling Solo napisał w komentach, że uważa, że Middara level wyżej od Descenta, jeżeli chodzi o dungeon crawlery, ale o samej grze FFG wypowiadał się pozytywnie. Bądź tu mądry :P
Widzę tylko jeden minus jeśli chodzi o solo Middary - kontrolowanie 4 postaci. Niby są jakieś opcje na mniej, ale gra była projektowana pod 4, a jest to jednak, przynajmniej dla mnie mocno obciążające. Dodatkowo to ile ta gra zajmuje na stole jak wszystko jest wyłożone..., super wygląda, ale jak się nie ma dedykowanego stołu to jest problem.
To tylko dodam, że Descent też pożera bardzo dużo przestrzeni ;)
Z wieloma opiniami już się spotkałem, część osób nawet mówi wprost że jeśli nie masz dużego stołu przenieś się na dywan lub przygotuj się na odkładanie wcześniejszych lokacji na bok - bo te mogą się jeszcze przydać (misję bywają dość różnorodne i powrót na początek mapy może być wymagany).
Dhel
Posty: 698
Rejestracja: 28 wrz 2018, 09:49
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 463 times
Been thanked: 390 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: Dhel »

Irr3versible pisze: 07 wrz 2021, 21:19
Spoiler:
To tylko dodam, że Descent też pożera bardzo dużo przestrzeni ;)
Z wieloma opiniami już się spotkałem, część osób nawet mówi wprost że jeśli nie masz dużego stołu przenieś się na dywan lub przygotuj się na odkładanie wcześniejszych lokacji na bok - bo te mogą się jeszcze przydać (misję bywają dość różnorodne i powrót na początek mapy może być wymagany).
Masz rację, też gdzieś widziałem opinie, że o ile początkowe scenariusze są jeszcze do ogarnięcia na stole tak później mapa się rozrasta, normalnie mapa jak ze Skyrim się z tego robi :D

Dla mnie to trochę na minus, kręgosłup już nie ten i wolę jednak zasiąść przy stole, ale to niestety jest duża bolączka takich dungeon crawlerów, z jednej strony chce się fajnie rozbudowaną mapkę, z drugiej dylemat gdzie rozłożyć.

Tak tylko dodam jeszcze w temacie, Colin z kanału One Stop Coop dodał topkę gier z 2021 i Descent wygrywa. A że z Colinem z tego co widzę, mamy wspólne poglądy odnośnie gier, czekam na premierę i się waham. To pudło trochę mnie przeraża, nie będzie gdzie ukryć przed żoną :lol:
Awatar użytkownika
Gab
Posty: 612
Rejestracja: 15 maja 2013, 00:39
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 98 times
Been thanked: 83 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: Gab »

Ja powiem szczerze, że rozważałem zakup natomiast cena vs zawartość to jest jakaś kpina. Za tą cenę można Wild Assent mieć edycje ks i jeszcze sporo kasy w kieszeni. Za 600zł tylko 40 figurek? Liczba kart, także żałosna, odnoszę wrażenie, że połowa ceny to chyba za aplikację jest.
Awatar użytkownika
Irr3versible
Posty: 986
Rejestracja: 09 cze 2019, 01:03
Lokalizacja: Kraków/Zabierzów
Has thanked: 619 times
Been thanked: 541 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: Irr3versible »

Gab pisze: 08 wrz 2021, 09:43 Ja powiem szczerze, że rozważałem zakup natomiast cena vs zawartość to jest jakaś kpina. Za tą cenę można Wild Assent mieć edycje ks i jeszcze sporo kasy w kieszeni. Za 600zł tylko 40 figurek? Liczba kart, także żałosna, odnoszę wrażenie, że połowa ceny to chyba za aplikację jest.
Ostatnim razem jak sprawdzałem, Wild assent USD 119 plus przesyłka 27-37. Powiedzmy, że łącznie ok 150.
Nie jestem w stanie niestety porównać gier, skirmish plus zbitka misji tworząca niby kampanię vs gra stworzona pod kampanie - to bardzo różne produkty. Można jeszcze wspomnieć, że w retail zarabia jeszcze dystrybutor/sklep co winduję cenę końcową - ale to należałoby otworzyć cała dyskusję o plusach i minusach każdego z rozwiązań.
Awatar użytkownika
Gab
Posty: 612
Rejestracja: 15 maja 2013, 00:39
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 98 times
Been thanked: 83 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: Gab »

Irr3versible pisze: 08 wrz 2021, 10:37
Gab pisze: 08 wrz 2021, 09:43 Ja powiem szczerze, że rozważałem zakup natomiast cena vs zawartość to jest jakaś kpina. Za tą cenę można Wild Assent mieć edycje ks i jeszcze sporo kasy w kieszeni. Za 600zł tylko 40 figurek? Liczba kart, także żałosna, odnoszę wrażenie, że połowa ceny to chyba za aplikację jest.
Ostatnim razem jak sprawdzałem, Wild assent USD 119 plus przesyłka 27-37. Powiedzmy, że łącznie ok 150.
Nie jestem w stanie niestety porównać gier, skirmish plus zbitka misji tworząca niby kampanię vs gra stworzona pod kampanie - to bardzo różne produkty. Można jeszcze wspomnieć, że w retail zarabia jeszcze dystrybutor/sklep co winduję cenę końcową - ale to należałoby otworzyć cała dyskusję o plusach i minusach każdego z rozwiązań.
Słuchaj ja nie muszę sprawdzać ofert sklepów wystarczy nasz polski rynek gdzie masz Wild Assent co jakiś czas w cenie ok 450zł.
Awatar użytkownika
Irr3versible
Posty: 986
Rejestracja: 09 cze 2019, 01:03
Lokalizacja: Kraków/Zabierzów
Has thanked: 619 times
Been thanked: 541 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: Irr3versible »

I możliwe, że za tyle też kupisz używkę Descenta po kilku tygodniach/miesiącach.
To nie ja zrobiłem to porównanie, sprowadziłem je tylko do wspólnego mianownika - zakup nowego produktu ;)
(choć zaznaczyłem, że gdyby oferować Wild Assent w pełni jako produkt retail (nigdy nie tworzony na KS/GF) to cena byłaby wyższa)

PS. Żeby była jasność, nie próbuję Cię przekonać że nie masz racji - ot przekomarzam się, bo wg mnie to inne produktu, inny model dystrybucji itd itp. A cena jest kwestią bardzo indywidualną, dla mnie mikro macro za 100 pln to mocna przesada. Problem w tym, że cena jest wciąż relatywnie małym wydatkiem w porównaniu do 550 za Descenta, więc nasza świadomość konsumencką łatwiej oszukać.
Awatar użytkownika
Gab
Posty: 612
Rejestracja: 15 maja 2013, 00:39
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 98 times
Been thanked: 83 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: Gab »

Irr3versible pisze: 08 wrz 2021, 10:57 I możliwe, że za tyle też kupisz używkę Descenta po kilku tygodniach/miesiącach.
To nie ja zrobiłem to porównanie, sprowadziłem je tylko do wspólnego mianownika - zakup nowego produktu ;)
(choć zaznaczyłem, że gdyby oferować Wild Assent w pełni jako produkt retail (nigdy nie tworzony na KS/GF) to cena byłaby wyższa)

PS. Żeby była jasność, nie próbuję Cię przekonać że nie masz racji - ot przekomarzam się, bo wg mnie to inne produktu, inny model dystrybucji itd itp. A cena jest kwestią bardzo indywidualną, dla mnie mikro macro za 100 pln to mocna przesada. Problem w tym, że cena jest wciąż relatywnie małym wydatkiem w porównaniu do 550 za Descenta, więc nasza świadomość konsumencką łatwiej oszukać.
Tylko porównując na sucho samą zawartość edycji Wild Assent z Ks a Descenta wychodzi na to, że ktoś z ceną zaszalał.
bobiaczek
Posty: 413
Rejestracja: 01 gru 2019, 22:28
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 132 times
Been thanked: 110 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: bobiaczek »

Gab pisze: 08 wrz 2021, 11:11 ...
Tylko porównując na sucho samą zawartość edycji Wild Assent z Ks a Descenta wychodzi na to, że ktoś z ceną zaszalał.
Tworzenie oprogramowania to BARDZO, BARDZO KOSZTOWNA IMPREZA. Więc trzeba teraz tę całą włożoną kasę odzyskać, a nawet (iście szalony pomysł) zarobić! Całościowo to po prostu musi sporo kosztować.
Dhel
Posty: 698
Rejestracja: 28 wrz 2018, 09:49
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 463 times
Been thanked: 390 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: Dhel »

Tutaj niestety ceny nie ma co bronić, przy czym porównanie do Wild Assent nie jest zbyt dobre, raczej bym porównał do gry z apką i też FFG - Podróże przez Śródziemie. I też jestem bardziej skłonny zapłacić 400 zł. za tytuł a nie 600.
No ale też nie wiemy czy przypadkiem cały cyrk z dostawami nie odbija się tak na cenie produktu ( co by mnie wcale nie zdziwiło, widać jak cena przesyłek szaleje przy grach KS, gdzie wliczając tą przesyłkę wychodzą ostatnio zawrotne kwoty..)
morthi
Posty: 295
Rejestracja: 13 wrz 2009, 18:40
Has thanked: 42 times
Been thanked: 77 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: morthi »

Dyskusja o cenie prowadzona na poziomie genialnego tekstu piosenki Nocnego Kochanka pt. "Pierwszego nie przepijam".
Spoiler:
Jeśli nie chcesz płacić sugerowanej ceny producenta (vide strona Rebel.pl czyli 649,95 zł) to poszukaj sobie taniej. Jeśli wciąż jest za drogo to poczekaj na większe nasycenie rynku i kolejne obniżki w sklepach/zakup z drugiej ręki. To jest gra czyli zabawka,a jej przeznaczenie to zabawa. Jedni kupują drogie zabawki a inni nie - tylko dlaczego najgłośniej marudzą ci, co nie kupują tych drogich zabawek i robią offtop (w wielu tematach)...

Przedsprzedaż de facto się zakończyła, a wciąż nie ma listy sklepów, w których możemy dostać promocyjne dodatki. Ja, poza sklepem wskazanym kilka stron wcześniej, nie trafiłem nigdzie na informację do bonusach dodawanych do zamówienia :(
Awatar użytkownika
choczkins
Posty: 337
Rejestracja: 01 kwie 2014, 11:40
Lokalizacja: Rawicz
Has thanked: 100 times
Been thanked: 39 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: choczkins »

morthi pisze: 08 wrz 2021, 13:31
Przedsprzedaż de facto się zakończyła, a wciąż nie ma listy sklepów, w których możemy dostać promocyjne dodatki. Ja, poza sklepem wskazanym kilka stron wcześniej, nie trafiłem nigdzie na informację do bonusach dodawanych do zamówienia :(
Rebel na swoim fb ogłosił listę sklepów gdzie będą dodawane promki. O ile mi wiadomo będą też dodawane do egzemplarzy zamawianych przez internet.
ODPOWIEDZ