Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Kal-El83
Posty: 1139
Rejestracja: 03 sty 2015, 17:28
Lokalizacja: Kołobrzeg
Has thanked: 240 times
Been thanked: 122 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: Kal-El83 »

Póki co z dużych dodatków tylko Thanos mnie nęcił, ale ta zapowiedź skradła mi portfel =)
Zestaw złoli portfel mi ogoli :lol:
Niegdyś Azazelek, narodzony na nowo jako Kal-El83 ;)
Awatar użytkownika
Ayaram
Posty: 1534
Rejestracja: 12 lip 2014, 21:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 185 times
Been thanked: 566 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: Ayaram »

Czyli obecna kampania i historia z kameniami raczej nie ma związku z następnym pudłem, więc to świetny moment na zakończenie historii i cieszenie się w miare-zamkniętym produktem? super :twisted:
pyz
Posty: 71
Rejestracja: 26 paź 2014, 19:46
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: pyz »

Jools pisze: 12 wrz 2021, 22:34 My z partnerką też po swojemu budujemy talie, i gramy po kolei na różnych Villianów.
Ale!
Doszliśmy do momentu gdzie Captain America (Leadership) + Iron Man (Justice) kładzie wszystko lekką dość ręką. Ostatnio Red Skull czy Ultron na hardmode było autoplayem z naszej strony, tzn bez większego zagrożenia czy presji.
Dlaczego?
Iron Man:
- dobiera 7 kart co turę w Hero mode
- jego upgrade'y same grają, tzn rękawice walą za 2x2, hełm thwortuje za 1, reactor twhart też 2, wszystko bez kosztu kart
(tylko potrzebuje 2-3 tury w alter-ego by się zbudować)
America:
- wysoki def 3 z retaliate 1
- trochę stunów w talii, które spowalniają Villiana (mocna mechanika)
- dużo małych Ally które soakują ataki Villiana (mocna mechanika)

Gdy dochodzisz do tego etapu, gdzie masz już decki na takim poziomie, to też fun opada. Bo rozgrywka leci na autopilocie, niewielka presja itd.
Wiem, że można zmienić Hero, i grać dalej, ale potem bierzesz takiego Hawkeye, i sytuacja się odwraca, i jest frustracja słabym hero ;)
Wprowadzają Keyword Steady, który sprawia, że złol dostaje stuna/confuse dopiero jak dostaje dwie karty tego samego statusu, więc stunlockowanie nie będzie już tak proste.

A akurat Hawkeye to bardzo nietrafiony przykład, bo na agresji potrafi lekką ręką wyciągać 7-9 obrażeń na turę, plus dodatkowe efekty ze strzał. Jest bardzo mocny i fajnie się go prowadzi. :)
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4081
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: brazylianwisnia »

Ayaram pisze: 16 wrz 2021, 08:51 Czyli obecna kampania i historia z kameniami raczej nie ma związku z następnym pudłem, więc to świetny moment na zakończenie historii i cieszenie się w miare-zamkniętym produktem? super :twisted:
Dla mnie akurat SM to jak nowy początek dla tej gry. Dla kogoś innego pewnie będą to X-meni, F4 czy nawet Champions/Young Avengers. Ta modułowość jest bardzo fajna.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Dhel
Posty: 698
Rejestracja: 28 wrz 2018, 09:49
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 462 times
Been thanked: 390 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: Dhel »

Ooooo, teraz to dopiero nabrałem ochoty na powrót do gry, dla mnie motywy z Galaxy i Red Skull takie średnie, nigdy za dzieciaka mnie te komiksy nie kręciły, ale Venom, Carnage, Mysterio, Octopus, no mogę wymieniać, uwielbiam te motywy i tych bohaterów i złych. No i po cholerę wtedy swój zestaw sprzedałem :cry:
Awatar użytkownika
tomp
Posty: 2086
Rejestracja: 26 kwie 2020, 21:49
Has thanked: 275 times
Been thanked: 431 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: tomp »

Fajne nowiny. Pająki zawsze fajne, ale jeszcze bardziej podoba mi się info o Daredevil - no cóż czekam na tego bohatera od podstawki :)


PS. Adam Warlock i Spectrum jak na podstawowe talie są wyjątkowo mocni. Macie podobne wrażenia ?
Zachęcam do poznania skali ocen BGG
zielony
Posty: 37
Rejestracja: 22 maja 2015, 16:18
Has thanked: 21 times
Been thanked: 3 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: zielony »

brazylianwisnia pisze: 16 wrz 2021, 08:12 FFG zapoweiedzialo Vison hero pack na styczeń 2022 oraz Sinister Motives - kolejna kampanie w klimatach pająków. Bohaterami będą Gwen i Miles a przeciwnicy Kraven, Mysterio, Venom, Sandman, Electro, Doc Ock.
Petarda!
Po tym dodatku mają być hero pack z pająkami ale też niespodzianki(może Daredevil, Punisher, Moon Knight, Electra?)
Spoiler:
To ile jest jeszcze tych pająków oprócz MM i Gwen? :roll:
Rozumiem, że ten Daredevil, Punisher itd. to tylko przypuszczenie czy też życzenie, bo chyba nie było takiej informacji?
Dla mnie klapa, bo liczyłem, że Daredevil i może Punisher/Electra będą jako dwaj bohaterowie dużego dodatku Sinister. Dla mnie już Gwen i MM to niepotrzebne rozwadnianie tematu. Przecież tylu świetnych bohaterów jeszcze czeka.
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4081
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: brazylianwisnia »

zielony pisze: 16 wrz 2021, 20:27
brazylianwisnia pisze: 16 wrz 2021, 08:12 FFG zapoweiedzialo Vison hero pack na styczeń 2022 oraz Sinister Motives - kolejna kampanie w klimatach pająków. Bohaterami będą Gwen i Miles a przeciwnicy Kraven, Mysterio, Venom, Sandman, Electro, Doc Ock.
Petarda!
Po tym dodatku mają być hero pack z pająkami ale też niespodzianki(może Daredevil, Punisher, Moon Knight, Electra?)
Spoiler:
To ile jest jeszcze tych pająków oprócz MM i Gwen? :roll:
Rozumiem, że ten Daredevil, Punisher itd. to tylko przypuszczenie czy też życzenie, bo chyba nie było takiej informacji?
Dla mnie klapa, bo liczyłem, że Daredevil i może Punisher/Electra będą jako dwaj bohaterowie dużego dodatku Sinister. Dla mnie już Gwen i MM to niepotrzebne rozwadnianie tematu. Przecież tylu świetnych bohaterów jeszcze czeka.
Myślałem że słowo może jasno oznacza spekulacje. Absurdalne by było by w typowo spider-manowym dodatku dali DD i Punishera. Rozwadnianie tematu? Tak jak napisałeś sporo fajnych bohaterow czeka. Miles i Gwen byli gdzieś tam blisko szczytu najfajnieszych oczekujących. Gra ma żyć pewnie min kilkanaście cykli takze wszystko dostanie swój czas. Odbieram to tak że web warriors które przywołał pracownik FFG to będzie kolejny team jak Avengers czy Guardians a to oznacza duża ilość pająków i sojuszników. To że powiedział że będą wśród nich niespodzianki odbieram właśnie tak że wcisną z 2 steet level hero. Myślę jednak ze wiekszosc z nich wystąpi w swoim cyklu z kingpinem.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Awatar użytkownika
Szewa
Posty: 866
Rejestracja: 10 sie 2016, 12:33
Has thanked: 353 times
Been thanked: 501 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: Szewa »

Co jak co, ale wydanie Sinister Motives sprawia, że mam ochotę kupić (po raz trzeci) core box oraz sam ten dodatek, aby pobawić się i potłuc trochę moich ulubionych złoczyńców z czasów dzieciństwa :D
Top10:
1. A Song of Ice & Fire 2. Wojna o pierścień 3. Dominant Species 4. Brass: Birmingham 5. A Game of Thrones 2ed 6.Pax Renaissance 2ed 7. Tyrants of the Underdark 8. Zombicide:2nd 9. Empires: Age of Discovery
Honorowa: Lotr LCG
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3352
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 2009 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: Ardel12 »

Sinister Six dla mnie to bomba. Uwielbiam ich i wspominam komiks, gdzie Peter pokonuje ich walcząc w obronie domu Cioci i ginąc przy tym(bodaj seria Amazing i w jego miejsce właśnie MM się pojawia). MM pojawia się w wielu miejscach. Mam kilka komiksów z nim i jest przyjemną postacią. Tak samo jak Ms Marvel. Też rzygam poprawnością polityczną, ale akurat te dwie postacie są świetnie zrealizowane i ich kultury nie są by były(z kolei wątki homoseksualne są po prostu z dupy, jak mogli z Iceman zrobić geja, który przez lata wyrywał laski i był w wielu związkach to mi się w głowie nie mieści. Z kolei Moondragon i Phyla-vell są parą i w sumie tyle).

Ja na obie postacie się cieszę. Jeśli zmieniliby je na spider-ham(spiderpork jest z simpsonów) i spidermana z 2099 też bym nie narzekał. W końcu wyjdą wszystkie bazowe postacie i każdy będzie zadowolony :) Mi obecnie brakuje FF4 by powalczyć z Galaktusem. Do tego jeszcze Srebrny Surfer i byłbym uradowany. Wiadomo brak też X-menów.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10920
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3356 times
Been thanked: 3217 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: japanczyk »

dyskusja o popularnosci bohatwrow wydzielona do
viewtopic.php?f=41&t=73006
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4081
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: brazylianwisnia »

japanczyk pisze: 18 wrz 2021, 22:02 dyskusja o popularnosci bohatwrow wydzielona do
viewtopic.php?f=41&t=73006
OK... W takim razie wklejam moja opinie na temat wyboru bohaterów. Dyskusja na temat kampanii i hero packow jest chyba na temat..

Jestem zaskoczony decyzja że Miles i Gwen będą w pudle a mniej znane pająki jako Hero pack(bo wkoncu zapowiedzieli że będzie to cykl pajeczych wojownikow) Bo kogo mogą dać? Spośród Silk, Miguel O'hara, Scarlet Spider, Spider-Girl, Black Cat, Miles i Gwen to jednak Miles jest najpopularnisjszy.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10920
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3356 times
Been thanked: 3217 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: japanczyk »

Spider Woman i Spider Man 2099 maja swoje grono fanów, wiec pewnie oni wylądują w Hero packach
Silk w sumie ma najbardziej odmienne mocez wiec tez jestnpotencjal na paczke, chociaż chyba zbytnią popularnością się nie cieszyła- jej tytul chyba zamknęli w tym samym czasie co Spider Woman
szczudel
Posty: 1432
Rejestracja: 19 maja 2010, 21:19
Has thanked: 99 times
Been thanked: 142 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: szczudel »

O której Spider-Woman piszesz? Jedna już była ( w boxie gdzie trochę na siłę była wciśnięta) a druga ma tyle z uniwersum Spider-Mana wspólnego co pierwszy człon ksywy.

Wiadomo, że MM się musiał pojawić, jak on to i Gwen też. Problemem jest to, że NIE MA nikogo innego kto mógłby być w tym pudle. Nie ma pajęczo-wersowych postaci z conajmniej 2 ligi, nie ma i już. W cyklach jak wiemy 3cia liga Marvela przechodzi więc zrobią co im się podoba. Bliżej do sojuszników SM Deardevillowi i nawet Deadpoolowi niż tym pół no name'om, których wymieniłeś.
Powtórzę, po raz kolejny: to i tak nie ma znaczenia. Znaczenie ma box z Sinister Six a nie jakie postacie są w środku. Cykl może nie być nawet luźno powiązany.

Osobiście wolałbym aby Boxy były implementacją większych Crossoverów. Może się doczekam.
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4081
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: brazylianwisnia »

szczudel pisze: 18 wrz 2021, 23:30 Cykl może nie być nawet luźno powiązany.

Osobiście wolałbym aby Boxy były implementacją większych Crossoverów. Może się doczekam.
No może nie być ale mamy oficjalna informacje ze to będzie cykl pajeczych wojownikow. Ja to odbieram tak że web warriors to będzie keyword jak guardians czy avengers. Dostaną kartę team, będą synergie itd. Do takiego czegoś potrzeba kilka postaci i jeszcze więcej ally.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
szczudel
Posty: 1432
Rejestracja: 19 maja 2010, 21:19
Has thanked: 99 times
Been thanked: 142 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: szczudel »

Gdzie była ta zapowiedź? Domyślam się, że na jakimś evencie ale na FFG cisza. Potwierdzony jest twn cykl jako "Web warriors"?
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4081
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: brazylianwisnia »

szczudel pisze: 19 wrz 2021, 00:08 Gdzie była ta zapowiedź? Domyślam się, że na jakimś evencie ale na FFG cisza. Potwierdzony jest twn cykl jako "Web warriors"?
Stream Marvela z gencon na którym zapowiedziany został Vision i pajeczy cykl poczynając od Sinister Motives. Prowadzący powiedział że dostaniemy web warriors ale pomiędzy będą też niespodzianki.
Oprócz tego już dużo wcześniej autorzy gry mówili że duży dodatek rozpoczyna dany cykl co jest w linii z tym co było na streamie z okazji gencon.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Awatar użytkownika
Ayaram
Posty: 1534
Rejestracja: 12 lip 2014, 21:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 185 times
Been thanked: 566 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: Ayaram »

brazylianwisnia pisze: 18 wrz 2021, 23:55
szczudel pisze: 18 wrz 2021, 23:30 Cykl może nie być nawet luźno powiązany.

Osobiście wolałbym aby Boxy były implementacją większych Crossoverów. Może się doczekam.
No może nie być ale mamy oficjalna informacje ze to będzie cykl pajeczych wojownikow. Ja to odbieram tak że web warriors to będzie keyword jak guardians czy avengers. Dostaną kartę team, będą synergie itd. Do takiego czegoś potrzeba kilka postaci i jeszcze więcej ally.
Na logikę powinni mieć osobny keyword, bo to 4 duże pudło mamy raptem 2 duże traity (czy jak tam to się zwie w marvelu), a cały dodatek ma się skupiać na pajączkach, tylko... czemu wtedy jeszcze tego nie mamy? Hulk miał od razu Gamma (z totalnie żadnymi synergmia), podobnie 1wszy Thor już miał Asgard, Ms. Marvel inhuman (razem z jej pieskiem chyba jedyne karty inhuman w grze?), Blade w najnowszym dodatku też już jest wampirem. Więc tak się wydaje, że dają te keywordy mocno na zapas. Tymczasem nasze pajączki (jak dobrze liczę już 5tke mamy) są albo avengerami albo championem. O ile jeszcze bohaterów mogę jakoś zrozumieć (kwestie banalnsu, żeby bohaterowie nie mieli dostępu do 2 potężnych traitów jednocześnie) tak w przypadku sojuszników? Wyjdzie na to, że to Peter Parker to ten podrabiany pająk ;)
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4081
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: brazylianwisnia »

Ayaram pisze: 19 wrz 2021, 08:40
brazylianwisnia pisze: 18 wrz 2021, 23:55
szczudel pisze: 18 wrz 2021, 23:30 Cykl może nie być nawet luźno powiązany.

Osobiście wolałbym aby Boxy były implementacją większych Crossoverów. Może się doczekam.
No może nie być ale mamy oficjalna informacje ze to będzie cykl pajeczych wojownikow. Ja to odbieram tak że web warriors to będzie keyword jak guardians czy avengers. Dostaną kartę team, będą synergie itd. Do takiego czegoś potrzeba kilka postaci i jeszcze więcej ally.
Na logikę powinni mieć osobny keyword, bo to 4 duże pudło mamy raptem 2 duże traity (czy jak tam to się zwie w marvelu), a cały dodatek ma się skupiać na pajączkach, tylko... czemu wtedy jeszcze tego nie mamy? Hulk miał od razu Gamma (z totalnie żadnymi synergmia), podobnie 1wszy Thor już miał Asgard, Ms. Marvel inhuman (razem z jej pieskiem chyba jedyne karty inhuman w grze?), Blade w najnowszym dodatku też już jest wampirem. Więc tak się wydaje, że dają te keywordy mocno na zapas. Tymczasem nasze pajączki (jak dobrze liczę już 5tke mamy) są albo avengerami albo championem. O ile jeszcze bohaterów mogę jakoś zrozumieć (kwestie banalnsu, żeby bohaterowie nie mieli dostępu do 2 potężnych traitów jednocześnie) tak w przypadku sojuszników? Wyjdzie na to, że to Peter Parker to ten podrabiany pająk ;)
To oczywiście moja interpretacja na podstawie wypowiedzi pracownika FFG o web warriors. Może okazać się że dadzą im wszystkim trait Champions i będzie to bardziej dopasowane do gry choć naciągane. Pajeczaki na bank nie będą Avengers ani Guardians więc jaki nowy team dostana.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Awatar użytkownika
everan
Posty: 364
Rejestracja: 19 wrz 2007, 13:33
Has thanked: 90 times
Been thanked: 117 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: everan »

szczudel pisze: 18 wrz 2021, 23:30 O której Spider-Woman piszesz? Jedna już była ( w boxie gdzie trochę na siłę była wciśnięta)
Czemu na siłę? Dodatek kręcił się wokół Hydry, a Jessica to postać super mocno z Hydrą związana; miała z nimi przejścia, była podwójną agentką i tak dalej. IMO tematycznie pasuje wręcz bardziej niż Hawkeye.
Moje sekretne imię voodoo to Papa Shango. Błogosławię każdy wątek, w którym się pojawię... ale jeden błogosławię najbardziej.
szczudel
Posty: 1432
Rejestracja: 19 maja 2010, 21:19
Has thanked: 99 times
Been thanked: 142 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: szczudel »

Zaraz będziesz mi pewnie tłumaczył jak pierwszoligową w Marvelu jest postacią i jak rzesze fanów czekały na nią z wypiekami na twarzach
. Otóż nie jest i raczej mało kto ucieszył się, że dostała miejsce w pierwszym boxie.
Jeżeli teraz będziemy się zasłaniać tematycznością pudła to dojdziemy do tego, że MM i Gwen nie pasują do Sinister Six za wyjątkiem wypączkowania z uniwersum w którym ktoś miał z nimi dużo do czynienia.
Awatar użytkownika
everan
Posty: 364
Rejestracja: 19 wrz 2007, 13:33
Has thanked: 90 times
Been thanked: 117 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: everan »

szczudel pisze: 19 wrz 2021, 20:28 Zaraz będziesz mi pewnie tłumaczył jak pierwszoligową w Marvelu jest postacią i jak rzesze fanów czekały na nią z wypiekami na twarzach
. Otóż nie jest i raczej mało kto ucieszył się, że dostała miejsce w pierwszym boxie.
No nie umiesz chyba ogarnąć tego, że twój subiektywny gust =/= gust całego świata. Ja na przykład ucieszyłem się z Jessiki, bo bardzo ją lubię, szczególnie po fajnym runie Hopelessa. Dlaczego więc miałaby być "na siłę" i kto w takim razie "na siłę" by nie był do boxa z Hydrą?
Moje sekretne imię voodoo to Papa Shango. Błogosławię każdy wątek, w którym się pojawię... ale jeden błogosławię najbardziej.
szczudel
Posty: 1432
Rejestracja: 19 maja 2010, 21:19
Has thanked: 99 times
Been thanked: 142 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: szczudel »

everan pisze: 19 wrz 2021, 21:07
No nie umiesz chyba ogarnąć tego, że twój subiektywny gust =/= gust całego świata.
Zastanawia mnie to, że ty widzisz drzazgę w oku innego, a....
Już chyba tak masz, że cały świat to dla ciebie kolektyw myślących to samo i tak samo, a jak nie to kołchoz.
Awatar użytkownika
everan
Posty: 364
Rejestracja: 19 wrz 2007, 13:33
Has thanked: 90 times
Been thanked: 117 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: everan »

szczudel pisze: 19 wrz 2021, 21:10
everan pisze: 19 wrz 2021, 21:07
No nie umiesz chyba ogarnąć tego, że twój subiektywny gust =/= gust całego świata.
Zastanawia mnie to, że ty widzisz drzazgę w oku innego, a....
Już chyba tak masz, że cały świat to dla ciebie kolektyw myślących to samo i tak samo, a jak nie to kołchoz.
Cóż, to nie ja piszę ironicznie "rzesze fanów", "mało kto", więc wiesz, no. Wyskoczyłeś z tezą znikąd o tym, że dana postać nie pasuje i jest "na siłę", a potem zamiast podać jakieś argumenty dlaczego (i kto by pasował), to się nabzdyczasz. Zluzuj.
Moje sekretne imię voodoo to Papa Shango. Błogosławię każdy wątek, w którym się pojawię... ale jeden błogosławię najbardziej.
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3358
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1115 times
Been thanked: 1282 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: seki »

Panowie mam kulturalną prośbę o darowanie sobie nawzajem i innym osobistych wycieczek i przepychanek kto ma lepszy gust. Raj uznał, że te przepychanki są na temat gry (pewnie nawet tego nie czytał) ale na pewno sami widzicie, że dla osób postronnych są mało interesujące więc uznajcie, że oboje widzicie świat inaczej i pozostańmy w temacie gry, ewentualnie świata Marvela.
ODPOWIEDZ