Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Neoptolemos
Posty: 1965
Rejestracja: 09 sty 2014, 18:30
Has thanked: 191 times
Been thanked: 839 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: Neoptolemos »

To ja potrafię i na 5 ruchów rozłożyć, po drodze coś robić, ale skakać od planety do planety ;) i ze znajomymi, z którymi gramy większość partii, tak to wygląda zazwyczaj.
Game developer w Lucky Duck Games
Autor bloga Karta - stół!
Redaktor Board Times
Awatar użytkownika
Atamán
Posty: 1342
Rejestracja: 13 kwie 2010, 12:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 552 times
Been thanked: 281 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: Atamán »

W punkcie nawigacyjnym nie można wykonywać akcji handlu, więc o ile nie jest to konieczne, to zawsze wybiorę postój na planecie. W akcji handlu może uda się zgarnąć towar do tego samego punktu docelowego, a może wpadnie jakaś misja/zlecenie, które chętnie wezmę, a może z innymi graczami uda się coś ponegocjować. Nawet jak mamy mało gotówki, to dzięki zasadzie barteru nie zaszkodzi sprawdzić planety.

W kwestii wymian między graczami - trochę zależy od rozgrywki i od graczy, ale u nas zdarza się nam korzystać z opcji transferu pieniędzy (zgodnie z zasadami pieniądze można sobie przekazywać w dowolnym momencie, na dowolną odległość). Były takie sytuacje, że gracze płacili sobie w następujących sytuacjach:
- zapłacę ci, żeby patrol poleciał w tamtym kierunku
- zapłacę ci, jeśli mi zostawisz schowek przemytniczy na wierzchu
- brakuje ci kasy, by zatrudnić załoganta? mogę pożyczyć, ale za 3 tury masz mi oddać dwukrotność
- widzę, że chcesz odkryć żeton kontaktu, zapłacę, jeśli odkryjesz biały zamiast zielonego
- zapłacę ci za informację, kogo podejrzałeś
- zapłacę ci żebyś nie bronił swojego załoganta
- zapłacę ci żebyś odpuścił zlecenie na mojego załoganta
- dopłacę dodatkowo, żebyś to mi podniósł reputację u Huttów
- jak zapłacisz, to Saw Gerrera zrobi sobie przerwę w tej rundzie

Zazwyczaj są to kwoty 1000 lub 2000. Tylko szkoda, że w grze nie ma mniejszej jednostki, bo czasami na takie mini przysługi gracze umawialiby się np. za 500 kredytów albo 1500. Ale radzę przy którejś grze z tego spróbować skorzystać. Jak 2 graczy zacznie takie transakcje robić, to inni chętnie też podążają. :)
Awatar użytkownika
Neoptolemos
Posty: 1965
Rejestracja: 09 sty 2014, 18:30
Has thanked: 191 times
Been thanked: 839 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: Neoptolemos »

No to u mnie podobnie. Może dlatego, że większość partii graliśmy razem :lol: raz Bobą Fettem sprzedałem informację o białym żetonie... która po chyba 3 rundach okazała się być fałszywa :twisted: ale też co najmniej 3 razy byłem przy takich transakcjach uczciwy. Wtedy chyba chciałem odciągnąć Bobę od siebie, bo list gończy mi groził.
Game developer w Lucky Duck Games
Autor bloga Karta - stół!
Redaktor Board Times
pioma10
Posty: 299
Rejestracja: 05 lut 2015, 23:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: pioma10 »

FFG ogłosiło dodatek (na samym dole strony):
https://www.fantasyflightgames.com/en/n ... ight-2021/
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: REBEL.pl »

Obrazek
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Awatar użytkownika
Skorzeny
Posty: 125
Rejestracja: 29 sie 2011, 22:36
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 146 times
Been thanked: 6 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: Skorzeny »

Wiadomo na kiedy planowany jest dodruk podstawki?
dwaduzepe
Posty: 687
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:27
Has thanked: 125 times
Been thanked: 254 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: dwaduzepe »

Skorzeny pisze: 16 wrz 2021, 07:43 Wiadomo na kiedy planowany jest dodruk podstawki?
polowa 2022

edit: ponizej rebel lekko skorygowal to nie wiem czemu wydawalo mi sie ze polowa 2022:)
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2021, 08:08 przez dwaduzepe, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: REBEL.pl »

Skorzeny pisze: 16 wrz 2021, 07:43 Wiadomo na kiedy planowany jest dodruk podstawki?
W tym samym momencie co dostępność tego dodatku, natomiast nie ma samej daty i pewnie będzie to druga połowa 2022 roku, jako że dodatek nadal jest w opracowaniu.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
keldorn
Posty: 564
Rejestracja: 29 sty 2014, 14:57
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 39 times
Been thanked: 22 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: keldorn »

2 lata braku informacji... Tak... ten dzień nastał... Będzie dodatek. :D :D :D Mam nadzieje ze wszystko bedzie kompatybilne i nie bedzie niespodzianek z różnymi tłami kart.

Ciekaw tez jestem czy przy okazji nie pomyśleć o jakis dodatkach w postaci figurek.
dwaduzepe
Posty: 687
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:27
Has thanked: 125 times
Been thanked: 254 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: dwaduzepe »

keldorn pisze: 16 wrz 2021, 14:16 Mam nadzieje ze wszystko bedzie kompatybilne i nie bedzie niespodzianek z różnymi tłami kart.
Po takim czasie na pewno odcienie kart beda minimalnie inne, ale mi to nie przeszkadza.
mckeon111
Posty: 18
Rejestracja: 16 gru 2013, 08:48
Has thanked: 2 times
Been thanked: 16 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: mckeon111 »

Ciekawe co to będzie - mam nadzieję, że przede wszystkim nowe karty wszystkich typów plus nowe statki i postacie. Myślę, że grze nie trzeba nowych mechanik - może jakiś mały dodatek co najwyżej. Jak dla mnie figurki są zupełnie niepotrzebne - to by było rozczarowanie gdyby w dodatku były przede wszystkim figurki plus parę kart. Martwi jednak, że nie powiedzieli absolutnie nic o zawartości a więc faktycznie musi to być jeszcze we wczesnym stadium projektowania. Względnie dodatek będzie spory więc potrzeba sporo więcej czasu. Szkoda, że nie wydali np małego dodatku z nowymi kartami rynku w międzyczasie - myślę, że gracze kupowaliby takie mniejsze rozszerzenia - ja bym brał!. Duży dodatek w tym wypadku obejmowałby np nowe postacie, statki, dodatek do mapy plus jakieś nowe mechaniki.
Awatar użytkownika
Atamán
Posty: 1342
Rejestracja: 13 kwie 2010, 12:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 552 times
Been thanked: 281 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: Atamán »

No ja mam nadzieję, że mapy nie będą ruszać. Wiem, że to puzzle, więc pewnie kusi, ale wg mnie te odległości między jedną a drugą częścią mapy są już wystarczająco duże. Poza tym ta gra i tak już dużo miejsca zajmuje.

Ja też liczę na dodatek bardziej w stylu więcej tego samego, karty rynku, może nawet karty spotkań, więcej postaci do grania.

Nie wiem natomiast jak z żetonami kontaktów i zleceniami. Z jednej strony tu by się przydało więcej tych NPC-ów, ale z drugiej strony nie wiem jak ich sensownie zmieścić do gry i nie popsuć gry łowcom nagród.

W sumie jedyne co wiemy na pewno, to że nie rozbudowują gry o kolejnych graczy (widać bok pudełka z liczbą graczy 1-4). Trochę szkoda - nie wiem czy często bym chciał grać w Zewnętrzne Rubieże w większym składzie, ale fajnie byłoby mieć taką opcję (a przy rozbudowie gry o większą liczbę elementów, kart, statków to teoretycznie powinno dać radę).
mckeon111
Posty: 18
Rejestracja: 16 gru 2013, 08:48
Has thanked: 2 times
Been thanked: 16 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: mckeon111 »

Atamán pisze: 17 wrz 2021, 21:06 No ja mam nadzieję, że mapy nie będą ruszać. Wiem, że to puzzle, więc pewnie kusi, ale wg mnie te odległości między jedną a drugą częścią mapy są już wystarczająco duże. Poza tym ta gra i tak już dużo miejsca zajmuje.



Ja też liczę na dodatek bardziej w stylu więcej tego samego, karty rynku, może nawet karty spotkań, więcej postaci do grania.

Nie wiem natomiast jak z żetonami kontaktów i zleceniami. Z jednej strony tu by się przydało więcej tych NPC-ów, ale z drugiej strony nie wiem jak ich sensownie zmieścić do gry i nie popsuć gry łowcom nagród.



W sumie jedyne co wiemy na pewno, to że nie rozbudowują gry o kolejnych graczy (widać bok pudełka z liczbą graczy 1-4). Trochę szkoda - nie wiem czy często bym chciał grać w Zewnętrzne Rubieże w większym składzie, ale fajnie byłoby mieć taką opcję (a przy rozbudowie gry o większą liczbę elementów, kart, statków to teoretycznie powinno dać radę).
Moim zdaniem jest miejsce na nowe elementy mapy - mogą to być np nowe lokacje w postaci planet, baz, grupowania statków jako pojedyńcze kafle obok istniejących a więc bez potrzeby znacznej ilości dodatkowego ruchu.

Racja z kontaktami - trzeba dobrze wymyśleć jak można to rozbudować aby nie popsuć balansu. Może więcej kontaktów na jedną lokację?
Moim zdaniem nie ma potrzeby gry na 5-6 osób - gra dłuży się na więcej niż dwie osoby.
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: REBEL.pl »

Jest już zapowiedź polskiego wydania dodatku p.t. Niedokończone sprawy.

https://www.wydawnictworebel.pl/games/s ... -5217.html

Obrazek Obrazek Obrazek

Co wprowadza dodatek?
  • Światy Jądra, czyli nowe miejsca na planszy, zastępujące końce mapy z gry podstawowej. Możemy je odwiedzać, a także podróżować przez nie, aby dotrzeć na przeciwną stronę galaktyki.
  • 2 dodatkowe warianty rozgrywki. Przysługi pozwalają graczom udzielać sobie wsparcia w różnych formach, co otwiera nowe możliwości negocjacji i zwiększa poziom interakcji w czasie gry. Ambicje wprowadzają dodatkowe cele, których zrealizowanie jest warunkiem zwycięstwa, co ukierunkowuje długofalową strategię gracza.
  • Urozmaicenie rozgrywki jednoosobowej dzięki możliwości rywalizowania z łowcami nagród i specjalne karty SI, dzięki którym każdy przeciwnik stanowi wyjątkowe wyzwanie.
  • Nowe postacie, sprzęty, statki, misje, ładunki i członków załogi.
Można już zapoznać się z polską instrukcją: https://www.wydawnictworebel.pl/reposit ... sprawy.pdf

Wraz z drukiem dodatku wróci do oferty także gra podstawowa.

https://www.wydawnictworebel.pl/games/s ... -1306.html

Obrazek
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Awatar użytkownika
Vallarr
Posty: 92
Rejestracja: 13 sty 2020, 07:46
Has thanked: 37 times
Been thanked: 21 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: Vallarr »

Jeszcze w zeszłym roku myślałem, że się będę jarał niesamowicie i zamówię od razu, ale dziś jak rzuciłem okiem na komponenty (szczególnie liczbę nowych kart handlu), a potem na cenę, to chyba prędzej sprzedam podstawkę... dam jeszcze szansę i poczekam na recenzje, ale na pierwszy rzut oka - ten dodatek to najgorszy stosunek zawartość/cena, jaki widziałem od dawna. Ja rozumiem, że licencja swoje kosztuje, ale to już jest przesada.
Awatar użytkownika
Aftar2
Posty: 31
Rejestracja: 23 lis 2008, 11:22
Lokalizacja: Gieczynek/Trzcianka/Poznań/Gdańsk
Has thanked: 4 times
Been thanked: 18 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: Aftar2 »

Vallarr pisze: 08 mar 2022, 20:11 Jeszcze w zeszłym roku myślałem, że się będę jarał niesamowicie i zamówię od razu, ale dziś jak rzuciłem okiem na komponenty (szczególnie liczbę nowych kart handlu), a potem na cenę, to chyba prędzej sprzedam podstawkę... dam jeszcze szansę i poczekam na recenzje, ale na pierwszy rzut oka - ten dodatek to najgorszy stosunek zawartość/cena, jaki widziałem od dawna. Ja rozumiem, że licencja swoje kosztuje, ale to już jest przesada.
hej, w sumie liczba kart w grze dzięki dodatkowi praktycznie się podwaja, a nawet jest ich trochę więcej. Tak samo z postaciami, statkami etc. :)
Awatar użytkownika
Vallarr
Posty: 92
Rejestracja: 13 sty 2020, 07:46
Has thanked: 37 times
Been thanked: 21 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: Vallarr »

Pewnie, ale ani liczba kart spotkań, ani kart danych, ani kart SI nie była problemem. Kart handlu tak, wyraźnym.
Z pobieżnej lektury instrukcji - kooperacja i żetony zobowiązań na mały plus, plansze ambicji mogą być rewelacją i mocno zmienić grę, ale mogą też strasznie spłycić, jeśli cele będą faktycznie wymagane do wygranej i to w odpowiedniej kolejności, a wszystkie plansze misji, jakie nam zostaną do wyboru - bardzo nie pasują pod umiejętności postaci. Ot, stoisz zablokowany i turlasz kilka tur... nie brzmi jak dobra zabawa.

jak mówię - poczekam na recenzje, ale już się nie jaram.
Ostatnio zmieniony 08 mar 2022, 22:15 przez Vallarr, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
AnlAir
Posty: 214
Rejestracja: 18 lut 2020, 22:05
Lokalizacja: 3sity
Has thanked: 51 times
Been thanked: 89 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: AnlAir »

Zdecydowanie się nie zgadzam, że cena dodatku to przesada.
Ponad 200 kart i inne komponenty - proszę sobie porównać z dodatkiem do Diuna Imperium (bez komentarza).
Dawniej były zdania, że podstawka jest za droga na to co zawiera.

Wspomnę, że na dodatek do tej gry długo trzeba było czekać i stał pod wielkim znakiem zapytania na początku tej lini a w sumie od razu mówniono, że więcej nie będzie.
Uważam, że to super gratka dla fanów gry i uniwersum, jeśli ktoś takim jest to będzie zdecydowanie zadowolony.
Ja jestem i z tego, że wyszło i cena wg mnie na plus przy dzisiejszych normach.
NetCop
Posty: 60
Rejestracja: 05 paź 2014, 19:15
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: NetCop »

Ja jestem bardzo zadowolony z tego co tu widzę. Na pewno kupię ten dodatek, bo w moim gronie gra siadła (pewnie dlatego, że jest wielu fanów uniwersum).
Awatar użytkownika
Neoptolemos
Posty: 1965
Rejestracja: 09 sty 2014, 18:30
Has thanked: 191 times
Been thanked: 839 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: Neoptolemos »

Ja się i tak mega jaram, a co do stosunku ceny do zawartości - jakkolwiek ciężko ocenić przed zagraniem, rzekłbym, że jest przeciętny (ani super tanio, ani drogo). Ale że ta gra jak mało która prosi się o dodatek, to na pewno się przyda.

Zastanawia mnie po pobieżnej lekturze instrukcji balans frakcji. W podstawce mniej więcej (!) ten balans między Imperium, Rebelią, Huttami i Syndykatami był zachowany; z instrukcji wynika, że dobra reputacja w Imperium (i tylko tam) zyska na znaczeniu dzięki łatwości przelotu przez Światy Jądra. Mam nadzieję, że nie sprawi to, że "obiektywnie" lepiej będzie sprzyjać Imperium, bo to grozi rozjechaniem się balansu z gry podstawowej.
Game developer w Lucky Duck Games
Autor bloga Karta - stół!
Redaktor Board Times
Awatar użytkownika
EsperanzaDMV
Posty: 1521
Rejestracja: 17 lut 2017, 14:40
Has thanked: 301 times
Been thanked: 639 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: EsperanzaDMV »

Sprzedałem swoją podstawkę w zeszłym roku, jak tylko pojawiło się info o planowanym dodatku (bo jak dodatek, to musi być i dodruk podstawki). Gdyby nie błędy na kartach, to bym nie sprzedawał, ale że chcę mieć tę grę już 'na zawsze' na półce (bo bardzo mi siadła, uwielbiam zarówno klimat, jak i samą mechanikę gry), to chcę ją mieć bez błędów.
Czekam zatem na drugi druk, oby już bez błędów, natomiast zaciekawiła mnie kwestia SCD - pierwszy druk miał bodajże 259zł, teraz widzę już 299zł... Zazwyczaj kosztowała ok. 200zł (i za tyle sprzedałem, głupi ja), a teraz jak widzę przedsprzedaże za 240-250zł, to stwierdzam że chyba głupotę odwaliłem sprzedając tamtą podstawkę (lub tak tanio)... I po cichu liczę na jakiś pakiet podstawka+dodatek, gdzie może wyjdzie jednak trochę taniej cały pakiet. Część gier trzyma swoje SCD przy okazji dodruków (albo zmienia je nieznacznie), a część jednak mocno idzie w górę - zarówno Zewnętrzne Rubieże, jak i Rebelia sporo podrożały.
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: REBEL.pl »

EsperanzaDMV pisze: 09 mar 2022, 11:59(...) Część gier trzyma swoje SCD przy okazji dodruków (albo zmienia je nieznacznie), a część jednak mocno idzie w górę - zarówno Zewnętrzne Rubieże, jak i Rebelia sporo podrożały.
Brać, bo to okazyjna cena. Od stycznia do marca paliwo w hurtowniach zdrożało o +58%, a najpewniej to jeszcze nie koniec. Paliwo to oczywiście nie jedyny czynnik wpływający na cenę, ale pozostałe także nie stały w miejscu. Efekt tych podwyżek będzie dostrzegalny najmocniej za parę miesięcy.
Jak mawiają Huttowie - "tanio to już było".
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
michal2310
Posty: 47
Rejestracja: 28 kwie 2019, 17:12
Has thanked: 29 times
Been thanked: 2 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: michal2310 »

Cześć czy wiadomo czy dodatek wyjdzie razem z dodrukiem podstawki?
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: REBEL.pl »

michal2310 pisze: 09 mar 2022, 20:56 Cześć czy wiadomo czy dodatek wyjdzie razem z dodrukiem podstawki?
Tak, przypłyną razem.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Awatar użytkownika
EsperanzaDMV
Posty: 1521
Rejestracja: 17 lut 2017, 14:40
Has thanked: 301 times
Been thanked: 639 times

Re: Star Wars: Outer Rim / Zewnętrzne Rubieże (Corey Konieczka, Tony Fanchi)

Post autor: EsperanzaDMV »

REBEL.pl pisze: 09 mar 2022, 12:11 (...)
Jak mawiają Huttowie - "tanio to już było".
To czekam na ten pakiet podstawka+dodatek, którego sugestię przekazałem w wątku wydawniczym Rebela i poszedł dalej, i kupuję! ;)
ODPOWIEDZ