Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7330
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 459 times
Been thanked: 1106 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: detrytusek »

Leviathan pisze: 17 paź 2021, 16:48 W imieniu swoim oraz Tomka zapraszam do obejrzenia naszego wspólnego materiału. Postanowiliśmy nagrać coś na pograniczu naszych dwóch światów i porwaliśmy się na topkę:

Wojennik TV # 678: Top 10 - niewojenne gry, w których pojawia się temat wojny (PL)

To było bardzo sympatyczne doświadczenie! Dzięki Tomku i liczę na kolejne wspólne nagrania!
Mimo, że słuchało się ok to jednak gdzieś tam pod skórą ciągle uwierała mnie drzazga. Drzazga pt "w tym temacie się nie spotkaliście". Wrażenie było takie, że Leviathan został w swoim światku (gdzie imo mocniej gustuje w grach niewojennych niż Gambit w wojennych), a Gambit usiłował się nagiąć z takim średnim skutkiem bo oto na jego topce znalazły się gry z ocenami 6, 7, i 2x7,5 no i na końcu ta nieszczęsna Cywilizacja, która tam się wbiła jak hrabina w białych kozaczkach na dyskotekę. Wygląda to tak jakby z trudem (co w sumie między wierszami mam wrażenie potwierdził "paszczą") uzbierał te 10+ tytułów bez względu na ich jakość i potem wybrał te najlepsze. Najlepsze w tej sytuacji wcale nie oznacza bardzo dobre co powinno być jednak ideą przewodnią kręcenia topek. Czuć było to męczenie się z narzuconym tematem. Trochę mi to przypominało tę nieszczęsną topkę z łódkami na okładkach.
Rozumiem chęć stworzenia czegoś razem i w sumie sam byłem za tym ale nie wiem czy topka z tym tematem to był dobry pomysł. Tzn dobra, kłamałem...wiem, że nie.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
arturmarek
Posty: 1478
Rejestracja: 31 paź 2017, 08:05
Has thanked: 256 times
Been thanked: 716 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: arturmarek »

Ojoj, widzę jakieś jesienne porządku w wątku.

Ja jestem ogromnym fanem niepoważnych materiałów w kilka osób. Mam nadzieję, że Michel z Tomkiem będą kontynuowali ten eksperyment. Moimi ulubionymi polskimi planszówkowymi twórcami są zdecydowanie panowie z Gradnia, jest mi prawie obojętne o jakiej grze/wydawnictwie/itp, gadają, przy tych materiałach ma się wrażenie, że siedzi się z kumplami przy piwie i pieprzy o grach. Niestety nie można się odezwać, a dokładniej-zostać usłyszanym. Szczególnie topki, które mają niemal zerową wartość "edukacyjną", lubię jak są nagrywane nie-solo. Cieszę się, że (chyba dzięki pandemii), w ostatnich dwóch latach pojawiło się tego więcej w polskim internecie. Jednak topki Dice Towera to dla mnie wciąż absolutny top rozrywkowej planszówkowej treści. Też odpalam każdą ich topkę.

Przy tej okazji: czy ktoś kojarzy co się stało z Dobry, Zły i Ostatni? Panowie nagrywali rzadko i niesystematycznie, ale materiały też znakomite.

Przeciwnie, z jakiegoś powodu nie podchodzą mi gameplaye BeforeYouPlay, gdzie grają w parze. Jakoś lepiej mi się ogląda na kanale JonGetsGames, gdzie Jon gra przeważnie rozgrywki trzyosobowe kierując wszystkimi graczami.
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1738
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 571 times
Been thanked: 1407 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Leser »

arturmarek pisze: 21 paź 2021, 22:48 Przy tej okazji: czy ktoś kojarzy co się stało z Dobry, Zły i Ostatni? Panowie nagrywali rzadko i niesystematycznie, ale materiały też znakomite.
Pandemia plus prywatne sprawy rozwaliły jakąkolwiek (i tak niebyt wielką) regularność i teraz ciężko do tego wrócić. Ja osobiście miałbym teraz problem ciekawie o czymś pogadać, bo siedzę niemal wyłącznie w grach służbowych...
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5233
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 524 times
Been thanked: 1836 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Gambit »

detrytusek pisze: 21 paź 2021, 10:08 Mimo, że słuchało się ok to jednak gdzieś tam pod skórą ciągle uwierała mnie drzazga. Drzazga pt "w tym temacie się nie spotkaliście". Wrażenie było takie, że Leviathan został w swoim światku (gdzie imo mocniej gustuje w grach niewojennych niż Gambit w wojennych), a Gambit usiłował się nagiąć z takim średnim skutkiem bo oto na jego topce znalazły się gry z ocenami 6, 7, i 2x7,5 no i na końcu ta nieszczęsna Cywilizacja, która tam się wbiła jak hrabina w białych kozaczkach na dyskotekę. Wygląda to tak jakby z trudem (co w sumie między wierszami mam wrażenie potwierdził "paszczą") uzbierał te 10+ tytułów bez względu na ich jakość i potem wybrał te najlepsze. Najlepsze w tej sytuacji wcale nie oznacza bardzo dobre co powinno być jednak ideą przewodnią kręcenia topek. Czuć było to męczenie się z narzuconym tematem. Trochę mi to przypominało tę nieszczęsną topkę z łódkami na okładkach.
Rozumiem chęć stworzenia czegoś razem i w sumie sam byłem za tym ale nie wiem czy topka z tym tematem to był dobry pomysł. Tzn dobra, kłamałem...wiem, że nie.
Trochę racji masz. Może nie w tym, że się męczyłem, ale zdecydowanie byłem nie na swoim podwórku. Tak, miałem problem ze złożeniem tej topki, ale otwarcie to powiedziałem w materiale. No i jak najbardziej było widać, że Michel jest pasjonatem tematu, a dla mnie setting wojenny, to w większości pierwszy akapit instrukcji i tyle.
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7330
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 459 times
Been thanked: 1106 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: detrytusek »

Gambit pisze: 22 paź 2021, 08:38 Trochę racji masz. Może nie w tym, że się męczyłem, ale zdecydowanie byłem nie na swoim podwórku. Tak, miałem problem ze złożeniem tej topki, ale otwarcie to powiedziałem w materiale. No i jak najbardziej było widać, że Michel jest pasjonatem tematu, a dla mnie setting wojenny, to w większości pierwszy akapit instrukcji i tyle.
Zachęcam w takim razie do spróbowania sił w innym temacie. Gadane macie więc bardziej by mi pasowała jakaś pół otwarta dyskusja. Np możecie sobie spróbować polecić po 3 gry, które uważacie, że temu drugiemu by się spodobały, a są spoza jego poletka albo zrobić wspólną recenzję gry.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
krwlng
Posty: 438
Rejestracja: 12 sie 2018, 14:15
Has thanked: 111 times
Been thanked: 131 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: krwlng »

detrytusek pisze: 22 paź 2021, 09:53
Gambit pisze: 22 paź 2021, 08:38 Trochę racji masz. Może nie w tym, że się męczyłem, ale zdecydowanie byłem nie na swoim podwórku. Tak, miałem problem ze złożeniem tej topki, ale otwarcie to powiedziałem w materiale. No i jak najbardziej było widać, że Michel jest pasjonatem tematu, a dla mnie setting wojenny, to w większości pierwszy akapit instrukcji i tyle.
Zachęcam w takim razie do spróbowania sił w innym temacie. Gadane macie więc bardziej by mi pasowała jakaś pół otwarta dyskusja. Np możecie sobie spróbować polecić po 3 gry, które uważacie, że temu drugiemu by się spodobały, a są spoza jego poletka albo zrobić wspólną recenzję gry.
Albo top 3 gier wydawnictwa Mindclash Games ;)
Awatar użytkownika
Nilis
Posty: 637
Rejestracja: 26 mar 2020, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 243 times
Been thanked: 355 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Nilis »

arturmarek pisze: 21 paź 2021, 22:48 Przeciwnie, z jakiegoś powodu nie podchodzą mi gameplaye BeforeYouPlay, gdzie grają w parze. Jakoś lepiej mi się ogląda na kanale JonGetsGames, gdzie Jon gra przeważnie rozgrywki trzyosobowe kierując wszystkimi graczami.
JohnGetsGames jest zdecydowanie najlepszy w tłumaczeniu gier ale niestety wiele tytułów nie znalazłem u niego w materiałach a u Bonny i Binga są:) wszystko lepsze od Geek Factora:)
Osobiście często bardziej wolę pograć z ludźmi w planszówki, niż słuchać, co wydaje im się, że mają do powiedzenia. feniks_ciapek
dwaduzepe
Posty: 687
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:27
Has thanked: 125 times
Been thanked: 254 times

Re: Brazil: Imperial (Zé Mendes)

Post autor: dwaduzepe »

W pierwszej kolejnosci powinien to dostac Gambit albo Kaczmar, bo Argo i Asia z On Table to troche komedia.

wycięte z tematu o Brasil
buhaj
Posty: 1044
Rejestracja: 27 wrz 2016, 08:01
Lokalizacja: chrzanów
Has thanked: 857 times
Been thanked: 512 times

Re: Brazil: Imperial (Zé Mendes)

Post autor: buhaj »

dwaduzepe pisze: 27 paź 2021, 17:40 W pierwszej kolejnosci powinien to dostac Gambit albo Kaczmar, bo Argo i Asia z On Table to troche komedia.
Moim zdaniem przesadzasz. Asia bardzo dobrze przedstawia instrukcje ostatnio i ma sporo entuzjazmu. Lubię oglądać jej filmiki a wartością dodana jest dobra ich jakość.
Awatar użytkownika
itsthisguyagain
Posty: 491
Rejestracja: 04 lut 2020, 22:27
Has thanked: 218 times
Been thanked: 345 times

Re: Brazil: Imperial (Zé Mendes)

Post autor: itsthisguyagain »

dwaduzepe pisze: 27 paź 2021, 17:40 W pierwszej kolejnosci powinien to dostac Gambit albo Kaczmar, bo Argo i Asia z On Table to troche komedia.
Zostaw Argo w spokoju! Argo jest spoko. Jedyny z nim problem, że jego recenzji nie obejrzy tyle osób co Gambita. A z drugiej strony wystarczy, żeby Gambit dał 7/10 i sukces wydawniczy murowany.

Ja się grą zainteresowałem po unboxingu Argo, przeczytałem instrukcję i póki co myślę, że grę kupię. Z tego co widzę to ekonomiczny wyścig z elementami militarnymi.
Wydaje mi się, że abstrahując od oczywistego na koniec podliczania PZ bez górnego limitu (bardzo nie lubię), sama gra z rundy na rundy jest ciekawa i są w niej ciekawe decyzje a wyłonienie zwycięzcy to taka formalność dla ciekawych kto wygrał (żeby ubiec upierdliwców ja zawsze cisnę na zwycięstwo ale nie wszyscy moi znajomi tak mają)

Zastanawiam się tylko czemu w grze jest tak mało znaczników surowców. Po 8 podstawowych to wydaje mi się na jednego gracza a nie na 4 do podziału.
_leigam_
Posty: 944
Rejestracja: 25 kwie 2018, 20:19
Has thanked: 112 times
Been thanked: 196 times

Re: Brazil: Imperial (Zé Mendes)

Post autor: _leigam_ »

dwaduzepe pisze: 27 paź 2021, 17:40 W pierwszej kolejnosci powinien to dostac Gambit albo Kaczmar, bo Argo i Asia z On Table to troche komedia.
Czasem to do kogo pójdzie pudło do recenzji może powiedzieć co nie co o samej grze i targecie. Jak nie jesteśmy zadowoleni z tego do kogo poszło to może nie nasz target :P
Preferuje: średnie/ciężkie euro, rywalizacja. Gram we wszystko :D
Niezwiązany z branżą.


NA SPRZEDAŻ Wyspa dinozaurów i inne
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3358
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1115 times
Been thanked: 1282 times

Re: Brazil: Imperial (Zé Mendes)

Post autor: seki »

_leigam_ pisze: 27 paź 2021, 18:26
dwaduzepe pisze: 27 paź 2021, 17:40 W pierwszej kolejnosci powinien to dostac Gambit albo Kaczmar, bo Argo i Asia z On Table to troche komedia.
Czasem to do kogo pójdzie pudło do recenzji może powiedzieć co nie co o samej grze i targecie. Jak nie jesteśmy zadowoleni z tego do kogo poszło to może nie nasz target :P
Chcesz powiedzieć, że Brazil ocieka klimatem niczym najgorętsze kickstarterowe ameri? W końcu Asia często takie właśnie tytuły prezentuje. Nie rozumiem tego wtrącenia. Uważam, że jakościowo pod względem technicznym Asia on table robi obecnie najlepsze prezentacje gier a reszta amatorskich vlogow pod względem zdolności do prezentacji gry jest conajmniej poziom niżej. Pomijam kwestie merytoryczne recenzji bo nie tego szukam w prezentacjach. Ocene grze wolę wydać sam.
Awatar użytkownika
jnowaczy
Posty: 503
Rejestracja: 15 wrz 2005, 20:43
Has thanked: 27 times
Been thanked: 126 times

Re: Brazil: Imperial (Zé Mendes)

Post autor: jnowaczy »

dwaduzepe pisze: 27 paź 2021, 17:40 W pierwszej kolejnosci powinien to dostac Gambit albo Kaczmar, bo Argo i Asia z On Table to troche komedia.
Jedno z najgłupszych stwierdzeń jakie ostatnio było mi przeczytać. Pierwsi bo co??? jeden nagrywa od 100 lat kalkulatorem i bardziej mi przypomina 90 letnia babcie, która do tej pory obsługuje telefon stacjonarny a drugi powinien dzieciom na imie nadać portal.
Every single fucking day I get closer to the grave
I am terrified, I fell asleep at the wheel again
Crashed my car just to feel again
dwaduzepe
Posty: 687
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:27
Has thanked: 125 times
Been thanked: 254 times

Re: Brazil: Imperial (Zé Mendes)

Post autor: dwaduzepe »

jnowaczy pisze: 27 paź 2021, 18:42
dwaduzepe pisze: 27 paź 2021, 17:40 W pierwszej kolejnosci powinien to dostac Gambit albo Kaczmar, bo Argo i Asia z On Table to troche komedia.
Jedno z najgłupszych stwierdzeń jakie ostatnio było mi przeczytać. Pierwsi bo co??? jeden nagrywa od 100 lat kalkulatorem i bardziej mi przypomina 90 letnia babcie, która do tej pory obsługuje telefon stacjonarny a drugi powinien dzieciom na imie nadać portal.
jedno z najglupszych stwierdzen jakie ostatnio czytalem o Gambicie
Awatar użytkownika
konradstpn
Posty: 863
Rejestracja: 22 sie 2017, 12:11
Has thanked: 201 times
Been thanked: 304 times

Re: Brazil: Imperial (Zé Mendes)

Post autor: konradstpn »

dwaduzepe pisze: 27 paź 2021, 19:59
jnowaczy pisze: 27 paź 2021, 18:42
dwaduzepe pisze: 27 paź 2021, 17:40 W pierwszej kolejnosci powinien to dostac Gambit albo Kaczmar, bo Argo i Asia z On Table to troche komedia.
Jedno z najgłupszych stwierdzeń jakie ostatnio było mi przeczytać. Pierwsi bo co??? jeden nagrywa od 100 lat kalkulatorem i bardziej mi przypomina 90 letnia babcie, która do tej pory obsługuje telefon stacjonarny a drugi powinien dzieciom na imie nadać portal.
jedno z najglupszych stwierdzen jakie ostatnio czytalem o Gambicie
Tym bardziej, że miało być tak wyjątkowo śmiesznie. Można profesjonalnie, rzeczowo, ze znajomością tematu opowiadać o grach w rozdzielczości 480 Można też w 4K robić miałkie, nic nie wnoszące filmiki zwane spotami reklamowymi.

PS. Wszelkie podobieństwo do prawdziwych postaci i zdarzeń jest wyłącznie przypadkowe.
Gram, więc jestem.
Awatar użytkownika
Neoptolemos
Posty: 1965
Rejestracja: 09 sty 2014, 18:30
Has thanked: 191 times
Been thanked: 839 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Neoptolemos »

itsthisguyagain pisze: 27 paź 2021, 18:06 Zostaw Argo w spokoju! Argo jest spoko. Jedyny z nim problem, że jego recenzji nie obejrzy tyle osób co Gambita. A z drugiej strony wystarczy, żeby Gambit dał 7/10 i sukces wydawniczy murowany.
Przy całym szacunku, jaki żywię do pracy Gambita, nie przeceniałbym jego wpływu na sukces wydawniczy lub jego brak. Nie ma takich recenzentów.

A co do przekazania gry w pierwszej kolejności Argo i Asi, to jest to najzupełniej zrozumiałe - najlepiej pokażą, co jest w środku; co więcej zajmie im to kilka dni, a nie kilka tygodni, jak pełna recenzja. Recenzje się pojawią, jak przyjdzie więcej kopii.
Game developer w Lucky Duck Games
Autor bloga Karta - stół!
Redaktor Board Times
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 78 times
Been thanked: 252 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: jax »

Argo niestety przedstawia zupełnie fatalnie.

Ta natrętna, wszechobecna, okropna muzyka.
Do tego ciągłe równoważniki zdań, a jeśli zdanie się trafi to bardzo krótkie.
Nie wymagam wielkiej elokwencji przy unboxingu, ale na miłość boską, można chyba pociagnąć jakąś spójną, sprawną wypowiedź czy narrację.
Ja już Argo podziękuję na stałe.
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1598
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 636 times
Been thanked: 550 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: eveni »

jax pisze: 27 paź 2021, 23:35 Argo niestety przedstawia zupełnie fatalnie.

Ta natrętna, wszechobecna, okropna muzyka.
Do tego ciągłe równoważniki zdań, a jeśli zdanie się trafi to bardzo krótkie.
Nie wymagam wielkiej elokwencji przy unboxingu, ale na miłość boską, można chyba pociagnąć jakąś spójną, sprawną wypowiedź czy narrację.
Ja już Argo podziękuję na stałe.
Potwierdzam. Oglądałam, zrezygnowałam. Najśmieszniejsze były live-y gdzie puszczał wcześniej nagrane filmiki - wtf? :shock:
dwaduzepe
Posty: 687
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:27
Has thanked: 125 times
Been thanked: 254 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: dwaduzepe »

jax pisze: 27 paź 2021, 23:35 Argo niestety przedstawia zupełnie fatalnie.

Ta natrętna, wszechobecna, okropna muzyka.
Do tego ciągłe równoważniki zdań, a jeśli zdanie się trafi to bardzo krótkie.
Nie wymagam wielkiej elokwencji przy unboxingu, ale na miłość boską, można chyba pociagnąć jakąś spójną, sprawną wypowiedź czy narrację.
Ja już Argo podziękuję na stałe.
tak, tragiczny jest
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5233
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 524 times
Been thanked: 1836 times
Kontakt:

Re: Brazil: Imperial (Zé Mendes)

Post autor: Gambit »

jnowaczy pisze: 27 paź 2021, 18:42 jeden nagrywa od 100 lat kalkulatorem i bardziej mi przypomina 90 letnia babcie, która do tej pory obsługuje telefon stacjonarny
Chciałem odpisać coś błyskotliwego, ale kalkulator nie obsługuje Internetu, a z moją niechęcią do technologii nie mam komputera, więc...Zostawię to bez komentarza :D Ale też pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
ave.crux
Posty: 1593
Rejestracja: 20 maja 2021, 08:34
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Has thanked: 722 times
Been thanked: 1078 times

Re: Brazil: Imperial (Zé Mendes)

Post autor: ave.crux »

jnowaczy pisze: 27 paź 2021, 18:42 jeden nagrywa od 100 lat kalkulatorem i bardziej mi przypomina 90 letnia babcie, która do tej pory obsługuje telefon stacjonarny
Gambit udowadnia, że nie sprzęt czyni z youtubera wartościowego recenzenta.
Nic na siłę, wszystko młotkiem. Wieczne narzekanie obrzydza radość grania.
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8740
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2652 times
Been thanked: 2332 times

Re: Brazil: Imperial (Zé Mendes)

Post autor: Curiosity »

ave.crux pisze: 28 paź 2021, 07:59 Gambit udowadnia, że nie sprzęt czyni z youtubera wartościowego recenzenta.
A ja powiem przewrotnie, że dobry sprzęt też w tym nie przeszkadza.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
Shodan
Posty: 1222
Rejestracja: 24 cze 2017, 20:15
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 474 times
Been thanked: 444 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Shodan »

Ja oglądam i Asię i Gambita i nie mam z tym problemu. Po prostu każde z nich dostarcza mi coś innego. On Table świetne prezentacje, unboxingi, a Gambit rzetelne recenzje.
Chociaż jak ostatnio przy recenzji portalowej Diuny Gambit się tak jakoś krygował, niemal kajał, że daje 3, to trochę się dziwnie poczułem. Czy recenzent naprawdę podlega takiej presji widzów lub wydawców? Bo kurczę moim zdaniem ta ocena została wcześniej bardzo dobrze uzasadniona, więc te dodatkowe tłumaczenie się (tak to odebrałem) było już zbędne. Chyba taka jest dola recenzenta, że czasami można dać 10, a czasem trzeba dać 3.
Awatar użytkownika
ave.crux
Posty: 1593
Rejestracja: 20 maja 2021, 08:34
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Has thanked: 722 times
Been thanked: 1078 times

Re: Brazil: Imperial (Zé Mendes)

Post autor: ave.crux »

Curiosity pisze: 28 paź 2021, 08:23 A ja powiem przewrotnie, że dobry sprzęt też w tym nie przeszkadza.
Oczywiście. Gambitowi ten sprzęt przeszkadza przede wszystkim w pozyskaniu nowych ludzi w świecie planszówek. Sam musiałem tak jakby dorosnąć w świecie planszówek żeby kanał gambita docenić. Na początku wolałem ładne obrazki i opisy wookiego oraz Asi. Teraz puszczam te czterdziestominutowe monologi bez wodotrysków. Gdyby było ładnie obrobione wideo w 1440p+ to ludzie, którzy zaczynają przygodę z planszówkami szybciej trafialiby na ten kanał. Dodatkowo Gambit robi to hobbystycznie, bez sztabu ludzi.
Nic na siłę, wszystko młotkiem. Wieczne narzekanie obrzydza radość grania.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10923
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3356 times
Been thanked: 3217 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: japanczyk »

Ja juz tu chyba wspominałem, ale jak szukałem na poczatku recenzji, to Gambita nie mogłem słuchać
Tomek ma specyficzną manierę i jeśli ktoś zaczyna, to po rpostu nie do przejscia - stety Gambit recenzuje tez duzo gier, ktorych inni sie nie tykają i głównie na tym buduje spolecznosc - propsuje, szanuje i oglądam :)
ODPOWIEDZ