Destinies (Michał Gołębiowski, Filip Miłuński)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
tomekmani3k
Posty: 600
Rejestracja: 29 lip 2015, 19:26
Has thanked: 59 times
Been thanked: 144 times

Re: Destinies (Michał Gołębiowski, Filip Miłuński)

Post autor: tomekmani3k »

Lubię Was, ostatnio najwięcej gier zamówiłem chyba z waszym logiem ale wydaję mi się, że brak jakichkolwiek informacji dzień przed zapowiadaną premierą jest nie w porządku względem klientów. Do tej pory uważałem Was za jedno z lepiej komunikujących się wydawnictw.
Miszon
Posty: 2515
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1015 times
Been thanked: 492 times

Re: Destinies (Michał Gołębiowski, Filip Miłuński)

Post autor: Miszon »

Miszon pisze: 25 lis 2021, 13:56 Na telewizorze dobry pomysł?
Właśnie się zorientowałem, że chyba to nie zadziała. Przecież muszę skanować karty żeby coś się na ekranie pojawiało. Telewizorem nie zeskanuję XD .

No chyba że ktoś ma jakiś pomysł?

Gra wydaje się być super, oglądam właśnie trzeci filmik z rzędu i strasznie się napaliłem :-D . Liczę że będzie hit czyli że będą dodatki.
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
Awatar użytkownika
Mulczas
Posty: 89
Rejestracja: 18 lut 2018, 22:15
Has thanked: 7 times
Been thanked: 24 times

Re: Destinies (Michał Gołębiowski, Filip Miłuński)

Post autor: Mulczas »

Lucky Duck Games pisze: 02 gru 2021, 15:20 Gra jest już w porcie, czeka w kolejce na odprawę. Tak więc jest kilka dni poślizgu niestety jest, ale liczymy, że gra będzie już na dniach u nas.

Witam.
Kiedy można się spodziewać polskiego tłumaczenia aplikacji na PC ? Pozdrawiam













pc
_leigam_
Posty: 944
Rejestracja: 25 kwie 2018, 20:19
Has thanked: 112 times
Been thanked: 197 times

Re: Destinies (Michał Gołębiowski, Filip Miłuński)

Post autor: _leigam_ »

Miszon pisze: 03 gru 2021, 14:08
Miszon pisze: 25 lis 2021, 13:56 Na telewizorze dobry pomysł?
Właśnie się zorientowałem, że chyba to nie zadziała. Przecież muszę skanować karty żeby coś się na ekranie pojawiało. Telewizorem nie zeskanuję XD .

No chyba że ktoś ma jakiś pomysł?

Gra wydaje się być super, oglądam właśnie trzeci filmik z rzędu i strasznie się napaliłem :-D . Liczę że będzie hit czyli że będą dodatki.
Pytałem o to, nie trzeba nic skanować jak się używa wersji na pc.
Szkoda że będzie trzeba patrzyć na te badziewne kody qr :cry: .
Preferuje: średnie/ciężkie euro, rywalizacja. Gram we wszystko :D
Niezwiązany z branżą.


NA SPRZEDAŻ Wyspa dinozaurów i inne
Vanres
Posty: 13
Rejestracja: 24 cze 2021, 16:42
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Re: Destinies (Michał Gołębiowski, Filip Miłuński)

Post autor: Vanres »

Przecież muszę skanować karty żeby coś się na ekranie pojawiało. Telewizorem nie zeskanuję XD .
Z telefonu przez wifi przesyłany jest obraz na telewizor i mamy go na obu ekranach, więc skanujemy telefonem i możemy spokojnie oglądać sobie na telewizorze. W Kronikach zbrodni to działa, tylko czasem obraz się "zamrozi" , nie wiem czy to wina apki czy wifi.
Awatar użytkownika
gnysek
Posty: 398
Rejestracja: 30 kwie 2020, 14:28
Has thanked: 40 times
Been thanked: 96 times

Re: Destinies (Michał Gołębiowski, Filip Miłuński)

Post autor: gnysek »

Lucky Duck Games pisze: 02 gru 2021, 15:20 Gra jest już w porcie, czeka w kolejce na odprawę. Tak więc jest kilka dni poślizgu niestety jest, ale liczymy, że gra będzie już na dniach u nas.
Coś nowego w temacie słychać? Na razie wszędzie dalej widzę status "preorder" w sklepach, o dacie premiery nikt się nie wypowiada.
Awatar użytkownika
Mulczas
Posty: 89
Rejestracja: 18 lut 2018, 22:15
Has thanked: 7 times
Been thanked: 24 times

Re: Destinies (Michał Gołębiowski, Filip Miłuński)

Post autor: Mulczas »

W aplikacji pojawił się nowy język, Rosyjski.
Xardas123
Posty: 352
Rejestracja: 22 kwie 2018, 18:33
Has thanked: 12 times
Been thanked: 28 times

Re: Destinies (Michał Gołębiowski, Filip Miłuński)

Post autor: Xardas123 »

No właśnie ta cisza ze strony wydawcy jest niepokojącą... mam zamówienie gier na święta i destinies też tam jest. Nie chciałbym aby gry na prezenty dla innych nie dotarły przez brak destinies... a już miałem taką przygodę z pewną grę tyle że na Mikołajki...
tomekmani3k
Posty: 600
Rejestracja: 29 lip 2015, 19:26
Has thanked: 59 times
Been thanked: 144 times

Re: Destinies (Michał Gołębiowski, Filip Miłuński)

Post autor: tomekmani3k »

Xardas123 pisze: 09 gru 2021, 20:48 No właśnie ta cisza ze strony wydawcy jest niepokojącą... mam zamówienie gier na święta i destinies też tam jest. Nie chciałbym aby gry na prezenty dla innych nie dotarły przez brak destinies... a już miałem taką przygodę z pewną grę tyle że na Mikołajki...
Ja taką sytuację miałem juz na mikołajki bo premiera destinies miała być 03.12 :(
Awatar użytkownika
gnysek
Posty: 398
Rejestracja: 30 kwie 2020, 14:28
Has thanked: 40 times
Been thanked: 96 times

Re: Destinies (Michał Gołębiowski, Filip Miłuński)

Post autor: gnysek »

Xardas123 pisze: 09 gru 2021, 20:48 No właśnie ta cisza ze strony wydawcy jest niepokojącą... mam zamówienie gier na święta i destinies też tam jest. Nie chciałbym aby gry na prezenty dla innych nie dotarły przez brak destinies... a już miałem taką przygodę z pewną grę tyle że na Mikołajki...
Ja mam to szczęście, że Aleplanszówki są kilka km dalej, więc zawsze rozdzielam preordery, żeby takich jaj nie było - jutro tam będę, to dopytam od Destinies, jeśli będą wiedzieć coś więcej dam znać (niestety często wiedzą tyle samo co my, co zazwyczaj oznacza, że wydawca nie ma jeszcze gry u siebie).
Vanres
Posty: 13
Rejestracja: 24 cze 2021, 16:42
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Re: Destinies (Michał Gołębiowski, Filip Miłuński)

Post autor: Vanres »

Kaczki nie mają wpływu na odnowienie certyfikatu CE fabryki "Pana Wu" więc bądźmy wyrozumiali. A Panowie celnicy pewnie czekają na Polską wersję apki. Pograją i oddadzą gdzieś na początku lutego. :D
Awatar użytkownika
sydonia
Posty: 353
Rejestracja: 28 maja 2017, 15:34
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 11 times
Been thanked: 389 times
Kontakt:

Re: Destinies (Michał Gołębiowski, Filip Miłuński)

Post autor: sydonia »

Totalnie najświeższe info znajdziecie w rozmowie z Michałem z LD, tu zaczyna się fragment o Destinies - https://youtu.be/h865RSeo68g?t=1353 (W opisie filmu już jest minutówka i można szybko znaleźć interesujące fragmenty :))
dwaduzepe
Posty: 687
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:27
Has thanked: 125 times
Been thanked: 254 times

Re: Destinies (Michał Gołębiowski, Filip Miłuński)

Post autor: dwaduzepe »

Gralem w wersje angielska - gra jest naprawde swietna i bardzo fajnie wykonana. Trzeba tylko sie pogodzic z tym, ze to jednorazowe doswiadczenie i kazdy z 5 scenariuszy zagramy tylko raz.
Awatar użytkownika
gnysek
Posty: 398
Rejestracja: 30 kwie 2020, 14:28
Has thanked: 40 times
Been thanked: 96 times

Re: Destinies (Michał Gołębiowski, Filip Miłuński)

Post autor: gnysek »

dwaduzepe pisze: 11 gru 2021, 08:58 kazdy z 5 scenariuszy zagramy tylko raz.
Hm, to trochę niepokojące.
Awatar użytkownika
Mulczas
Posty: 89
Rejestracja: 18 lut 2018, 22:15
Has thanked: 7 times
Been thanked: 24 times

Re: Destinies (Michał Gołębiowski, Filip Miłuński)

Post autor: Mulczas »

dwaduzepe pisze: 11 gru 2021, 08:58 Gralem w wersje angielska - gra jest naprawde swietna i bardzo fajnie wykonana. Trzeba tylko sie pogodzic z tym, ze to jednorazowe doswiadczenie i kazdy z 5 scenariuszy zagramy tylko raz.
Witam Czy grając ten sam scenariusz inną postacią, gra będzie wyglądać tak samo ?
pp198
Posty: 26
Rejestracja: 13 gru 2021, 08:56
Has thanked: 3 times
Been thanked: 14 times

Re: Destinies (Michał Gołębiowski, Filip Miłuński)

Post autor: pp198 »

Mulczas pisze: 13 gru 2021, 17:59
dwaduzepe pisze: 11 gru 2021, 08:58 Gralem w wersje angielska - gra jest naprawde swietna i bardzo fajnie wykonana. Trzeba tylko sie pogodzic z tym, ze to jednorazowe doswiadczenie i kazdy z 5 scenariuszy zagramy tylko raz.
Witam Czy grając ten sam scenariusz inną postacią, gra będzie wyglądać tak samo ?
tak, scenariusze sa calkowicie jednorazowe, potem juz wiesz, gdzie co jest i gdzie isc
Awatar użytkownika
gnysek
Posty: 398
Rejestracja: 30 kwie 2020, 14:28
Has thanked: 40 times
Been thanked: 96 times

Re: Destinies (Michał Gołębiowski, Filip Miłuński)

Post autor: gnysek »

sydonia pisze: 11 gru 2021, 00:55 Totalnie najświeższe info znajdziecie w rozmowie z Michałem z LD
Totalnie nie rozumiem, dlaczego wydawcy nie potrafią na swojej stronie napisać takiej rzeczy, jak się tu dowiadujemy. Przecież nikt nie ma za złe, że towar utknął na odprawie celnej - kto zamawiał kiedyś paczkę spoza polski i widział niezmiennie przez kilka dni magiczne "WER Warszawa" na pewno wie o czym mówię. Dodanie takiego info na stronie wydawcy to naprawdę tylko chwila i nikt nie prosi o rzucanie nowymi datami.
_leigam_
Posty: 944
Rejestracja: 25 kwie 2018, 20:19
Has thanked: 112 times
Been thanked: 197 times

Re: Destinies (Michał Gołębiowski, Filip Miłuński)

Post autor: _leigam_ »

gnysek pisze: 13 gru 2021, 20:42
sydonia pisze: 11 gru 2021, 00:55 Totalnie najświeższe info znajdziecie w rozmowie z Michałem z LD
Totalnie nie rozumiem, dlaczego wydawcy nie potrafią na swojej stronie napisać takiej rzeczy, jak się tu dowiadujemy. Przecież nikt nie ma za złe, że towar utknął na odprawie celnej - kto zamawiał kiedyś paczkę spoza polski i widział niezmiennie przez kilka dni magiczne "WER Warszawa" na pewno wie o czym mówię. Dodanie takiego info na stronie wydawcy to naprawdę tylko chwila i nikt nie prosi o rzucanie nowymi datami.
Jak wydawca napisze ze nie wie kiedy bedzie zgodnie z prawda to straci najlepsza sprzedaz przedswiateczna. Byc fair sie nie oplaca.
Preferuje: średnie/ciężkie euro, rywalizacja. Gram we wszystko :D
Niezwiązany z branżą.


NA SPRZEDAŻ Wyspa dinozaurów i inne
karp
Posty: 184
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:34
Has thanked: 27 times
Been thanked: 70 times

Re: Destinies (Michał Gołębiowski, Filip Miłuński)

Post autor: karp »

_leigam_ pisze: 13 gru 2021, 21:47
gnysek pisze: 13 gru 2021, 20:42
sydonia pisze: 11 gru 2021, 00:55 Totalnie najświeższe info znajdziecie w rozmowie z Michałem z LD
Totalnie nie rozumiem, dlaczego wydawcy nie potrafią na swojej stronie napisać takiej rzeczy, jak się tu dowiadujemy. Przecież nikt nie ma za złe, że towar utknął na odprawie celnej - kto zamawiał kiedyś paczkę spoza polski i widział niezmiennie przez kilka dni magiczne "WER Warszawa" na pewno wie o czym mówię. Dodanie takiego info na stronie wydawcy to naprawdę tylko chwila i nikt nie prosi o rzucanie nowymi datami.
Jak wydawca napisze ze nie wie kiedy bedzie zgodnie z prawda to straci najlepsza sprzedaz przedswiateczna. Byc fair sie nie oplaca.
A co i komu w tej chwili sprzedaje w tym modelu dystrybucji? :lol:
_leigam_
Posty: 944
Rejestracja: 25 kwie 2018, 20:19
Has thanked: 112 times
Been thanked: 197 times

Re: Destinies (Michał Gołębiowski, Filip Miłuński)

Post autor: _leigam_ »

karp pisze: 14 gru 2021, 09:00
A co i komu w tej chwili sprzedaje w tym modelu dystrybucji? :lol:
LDG sprzedaje renomę marki Destinies całej grającej Polsce. Czy wyprzeda się pierwszy nakład przed świętami, do ilu osób trafi w krótkim czasie, czy osoby które go kupiły polecą go dalej zwiększając zapotrzebowanie na grę lawinowo. Czy przeciągnie się to w czasie, zmniejszy sprzedaż i być może nie przyniesie oczekiwanych zysków (z kolejnych dodruków).
Preferuje: średnie/ciężkie euro, rywalizacja. Gram we wszystko :D
Niezwiązany z branżą.


NA SPRZEDAŻ Wyspa dinozaurów i inne
Awatar użytkownika
Lucky Duck Games
Posty: 474
Rejestracja: 24 lut 2020, 13:28
Has thanked: 50 times
Been thanked: 1028 times

Re: Destinies (Michał Gołębiowski, Filip Miłuński)

Post autor: Lucky Duck Games »

Apka do Destinies dostępna już w języku polskim, a sama gra od poniedziałku/wtorku w sklepach :)
Awatar użytkownika
akahoshi
Posty: 902
Rejestracja: 07 maja 2015, 08:32
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 27 times
Been thanked: 26 times

Re: Destinies (Michał Gołębiowski, Filip Miłuński)

Post autor: akahoshi »

Też jeszcze niedawno byłem zainteresowany tym tytułem, ale informacja o jednorazowych scenariuszach mocno obniżyła zainteresowanie...
Moja groteka
Nieoficjalne FAQ do Robinsona
"Kiedy jesteś martwy, to nie wiesz, że jesteś martwy. Stanowi to problem tylko dla innych. Kiedy jesteś głupi, jest dokładnie tak samo."
Michael E. Brown
olsszak
Posty: 1821
Rejestracja: 05 lip 2015, 23:51
Lokalizacja: GDAŃSK
Has thanked: 19 times
Been thanked: 37 times

Re: Destinies (Michał Gołębiowski, Filip Miłuński)

Post autor: olsszak »

akahoshi pisze: 18 gru 2021, 09:21 Też jeszcze niedawno byłem zainteresowany tym tytułem, ale informacja o jednorazowych scenariuszach mocno obniżyła zainteresowanie...
Może warto spytać tych, którzy grali ile cała rozgrywka trwała ? Ja mam komplet z KS ze wszystkimi dodatkami i w sumie tez jestem ciekaw :)
Rabaty:
Planszostrefa - 11%
3Trolle - 7%
Mepel - 5%
Fancy but Functional - 10%
pp198
Posty: 26
Rejestracja: 13 gru 2021, 08:56
Has thanked: 3 times
Been thanked: 14 times

Re: Destinies (Michał Gołębiowski, Filip Miłuński)

Post autor: pp198 »

Scenariusze w zaleznosci jak szybko gracze wykonaja cele to od 1 godziny do maksymalnie dwoch. Czyli cala gra zamknie sie na pewno w 10 godzinach bez szans na zagranie jeszcze raz, bo drugi raz scenariusze nie maja sensu, bo juz wszystko wiadomo, gdzie co jest i gdzie isc. Czyli do 10 godzin (to czas maksymalny) jednorazowej zabawy. Dla mnie za ta cene warto, bo gra bardzo dobra, ale to kazdy sam musi sobie przeliczyc.
Golfang
Posty: 1982
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:47
Lokalizacja: Będzin
Has thanked: 228 times
Been thanked: 311 times

Re: Destinies (Michał Gołębiowski, Filip Miłuński)

Post autor: Golfang »

Dzisiaj odebrałem swoją grę - i powiem Wam - jestem zawiedziony insertem. Pełno miejsca zmarnowane - ale nikt nie pomyślał o osobach chcących wsadzić karty w protektory...
----------------
10% flamberg.com.pl
ODPOWIEDZ