Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5233
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 524 times
Been thanked: 1836 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Gambit »

floyd pisze: 18 gru 2021, 14:40 Ja też zostawiam pochwałkę dla chłopaków z Kości Piony i Bastiony.
A ja ich nie lubię. Merytoryczni, ciekawi, a przede wszystkim "jacyś", a nie bezbarwni. Nie wiem po co zrobili ten podcast, skoro mają coś do powiedzenia i wiedzą o czym mówią. W tej "branży" nie ma miejsca na własne zdanie i rzetelność. Niech się lepiej zwijają póki czas :D
Raffik_San
Posty: 50
Rejestracja: 02 gru 2019, 16:40
Has thanked: 22 times
Been thanked: 40 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Raffik_San »

Skoro już wszystkim włączył się świateczny stan życzliwości :) ja również dołączę się do polecających podcast chłopaków znad morza. Mi z kolei najbardziej podoba się ich cykl Gierkowo, gdzie szybko i w miarę treściwie :wink: opisują wybrane pozycje spośród zagranych z ostatniego miesiąca.
Awatar użytkownika
Beskid
Posty: 986
Rejestracja: 29 sie 2021, 21:52
Has thanked: 731 times
Been thanked: 221 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Beskid »

Mnie OnTable na początku trochę odrzucało swoją formą ale z perspektywy czasu stwierdzam, że prowadząca ma potencjał asmr :wink:
A tak poza tym konsekwencja i wystająca osobowość albo charakter zawsze budują kanał :) właśnie za to lubimy recenzentów i życzymy Wam wszystkim wszystkiego dobrego na kolejny rok 2o22 :!:
Awatar użytkownika
VivoBrezo
Posty: 781
Rejestracja: 11 sie 2019, 10:56
Has thanked: 155 times
Been thanked: 528 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: VivoBrezo »

Gambit pisze: 18 gru 2021, 15:12
A ja ich nie lubię. Merytoryczni, ciekawi, a przede wszystkim "jacyś", a nie bezbarwni. Nie wiem po co zrobili ten podcast, skoro mają coś do powiedzenia i wiedzą o czym mówią. W tej "branży" nie ma miejsca na własne zdanie i rzetelność. Niech się lepiej zwijają póki czas :D
<3 My Ciebie też! Zacząłbyś robić materiały na Tiktoku, a nie jakieś długie i nudne wiwisekcje gier...

Wszystkim i każdemu z osobna bardzo dziękujemy. Najlepszy prezent na Święta :)!

Ps: Żeby zmienić temat. Ostatnio sporo gram solo i tu mogę polecić dwa polskie kanały: Gram Solo i Solo Gram (nie pytajcie, nie mam pojęcia o co chodzi z tymi nazwami :D ). Świetnie prezentują rozgrywki, przyjemne w odsłuchu głosy, bardzo pomocne kanały przy okazji niektórych ,,sztucznych inteligencji" dołączanych do gier.

No i oczywiście, zawsze polecę Dżentelmenów przy Stole. Top 3 moich ulubionych podcastów :wink:
Cześć! Nie widzicie nas, ale możecie nas usłyszeć w podcaście Kości, Piony i Bastiony. Rozmawiamy o grach, które lubimy, bo życie jest za krótkie, na te słabe.
Kości, Piony i Bastiony Youtube
Kości, Piony i Bastiony Spotify
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5233
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 524 times
Been thanked: 1836 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Gambit »

VivoBrezo pisze: 18 gru 2021, 17:08 Zacząłbyś robić materiały na Tiktoku, a nie jakieś długie i nudne wiwisekcje gier...
To jest pomysł. Recenzja Clash of Cultures. Odcinek 14 z 63 :)
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1682 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: BOLLO »

Beskid pisze: 18 gru 2021, 16:29 Mnie OnTable na początku trochę odrzucało swoją formą ale z perspektywy czasu stwierdzam, że prowadząca ma potencjał asmr :wink:
A tak poza tym konsekwencja i wystająca osobowość albo charakter zawsze budują kanał :) właśnie za to lubimy recenzentów i życzymy Wam wszystkim wszystkiego dobrego na kolejny rok 2o22 :!:
proszę, nie zaczynajmy tego od nowa.....
Awatar użytkownika
Beskid
Posty: 986
Rejestracja: 29 sie 2021, 21:52
Has thanked: 731 times
Been thanked: 221 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Beskid »

BOLLO pisze: 18 gru 2021, 21:06 proszę
kiedy ja naprawdę lubię słuchać jak opowiada :)
Awatar użytkownika
SoloGram
Posty: 89
Rejestracja: 28 kwie 2021, 11:27
Has thanked: 46 times
Been thanked: 82 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: SoloGram »

VivoBrezo pisze: 18 gru 2021, 17:08 Ps: Żeby zmienić temat. Ostatnio sporo gram solo i tu mogę polecić dwa polskie kanały: Gram Solo i Solo Gram (nie pytajcie, nie mam pojęcia o co chodzi z tymi nazwami :D ). Świetnie prezentują rozgrywki, przyjemne w odsłuchu głosy, bardzo pomocne kanały przy okazji niektórych ,,sztucznych inteligencji" dołączanych do gier.
Dziękuję bardzo za dobre słowo, przynajmniej w imieniu swoim - to mówiłem ja, Jakub, prowadzący kanał SoloGram 😋
Ps. Ja też do końca nie wiem o co chodzi z tymi nazwami, o to trzeba by już zapytać prowadzącą z drugiego kanału, który powstał trochę później i poza lustrzanym odbiciem nazwy nie ma konotacji z SoloGramem 🤔
Wesołych Świąt!
Zapraszam na rozgrywki w gry planszowe solo:
SoloGram na YouTube
SoloGram na Facebook
SoloGram
Awatar użytkownika
anitroche
Posty: 769
Rejestracja: 23 kwie 2020, 10:09
Has thanked: 669 times
Been thanked: 781 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: anitroche »

SoloGram pisze: 18 gru 2021, 23:05
VivoBrezo pisze: 18 gru 2021, 17:08 Ps: Żeby zmienić temat. Ostatnio sporo gram solo i tu mogę polecić dwa polskie kanały: Gram Solo i Solo Gram (nie pytajcie, nie mam pojęcia o co chodzi z tymi nazwami :D ). Świetnie prezentują rozgrywki, przyjemne w odsłuchu głosy, bardzo pomocne kanały przy okazji niektórych ,,sztucznych inteligencji" dołączanych do gier.
Dziękuję bardzo za dobre słowo, przynajmniej w imieniu swoim - to mówiłem ja, Jakub, prowadzący kanał SoloGram 😋
Ps. Ja też do końca nie wiem o co chodzi z tymi nazwami, o to trzeba by już zapytać prowadzącą z drugiego kanału, który powstał trochę później i poza lustrzanym odbiciem nazwy nie ma konotacji z SoloGramem 🤔
Wesołych Świąt!
Ja też dziękuję za miłe słowo - Ania z Gram Solo :D.

Co do nazwy to sobie ją wymyśliłam dużo wcześniej niż kanał powstał tylko zanim udało mi się nagrać coś w sensownej jakości i z w miarę dobrą prezentacją tematu z mojej strony to minęło pół roku zanim pojawił się kanał i pierwszy film :D. W tym czasie zobaczyłam kanał Jakuba, ale stwierdziłam, że trudno, że nazwa taka podoba, już z lenistwa u siebie nie zmieniałam swojego pomysłu, bo ja jestem mało kreatywna i już byłam z siebie bardzo dumna, że wymyśliłam, że Gram Solo będzie nawiązywało z jednej strony do grania solo, a z drugiej do ciężaru gier i w logo bedzie meeple na wadze :D to był szczyt mojej kreatywności i ciężko było mi się rozstać z tym pomysłem :D. Ot i cała jakże porywająca historia :D
"Cześć, mam na imię Ania i dzisiaj pokażę wam jak wygląda rozgrywka w wariancie solo w..."

Zapraszam na mój kanał z pełnymi rozgrywkami solo: Gram Solo na YouTube
Awatar użytkownika
2lip
Posty: 44
Rejestracja: 03 paź 2018, 09:30
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 120 times
Been thanked: 16 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: 2lip »

Aż się prosi o kolaborację (SoloGramSolo albo GramSoloGram) – może jakaś wspólna TOPka? :wink:
Sprzedam: SKULL • 7 samurajów • ICECOOL • Paperback PL • Paryż: Miasto świateł • Ostatnie chwile... i inne
Awatar użytkownika
tomp
Posty: 2086
Rejestracja: 26 kwie 2020, 21:49
Has thanked: 275 times
Been thanked: 432 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: tomp »

2lip pisze: 19 gru 2021, 09:53 Aż się prosi o kolaborację (SoloGramSolo albo GramSoloGram) – może jakaś wspólna TOPka? :wink:
Wówczas nie będzie solo :)

Oba kanały bardzo fajne, podoba mi się podejście szerokiego frontu, każdy znajdzie coś interesującego. A czasem oglądam innych solo graczy, którzy w kółko grają 1-2 tytuły gier.
Zachęcam do poznania skali ocen BGG
Paskuder
Posty: 725
Rejestracja: 18 gru 2016, 13:22
Lokalizacja: Skawina
Has thanked: 118 times
Been thanked: 141 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: Paskuder »

Ale jak Asia jest wspierana przez AR? Bo wysyłają jej gry tak jak kilkunastu (kilkudziesięciu) innym recenzentom? I dlatego nie można jej obiektywnie wierzyć? A wywiadów udzielają, bo akurat tak się złożyło, że mają blisko pod ręką fajnego recenzenta którego ogląda cała Polska a pewnie i część Europy. Musieli by być idiotami żeby tego nie wykorzystać. Gwarantuję ci że gdyby takie dt czy susd byli pod ręką to im by udzielali wywiadów. Susd to w przypadku etherfields w ogóle pojechali po bandzie bo koniec końcow okazało się że nawet im się (_!_) ruszyć nie chciało żeby dobrze przyswoić sobie podstawowe zasady. Masakra, no ale oni są rzetelni :lol: :lol: :lol: Tak z ciekawości Asia gościła twórcę Łowców ad 2114 który udzielał jej wywiadu o ile dobrze pamiętam i dostała prototyp do recenzji. Czy oznacza to że opinia Asi na temat tej gry jest nie rzetelna? A w ogóle to jaka jest definicja obiektywnej recenzji bo zawsze mi się wydawało że to tylko subiektywne spojrzenie recenzenta...
crus221 - "Teraz pytanie czy sprzedać nerkę dla gry..."
olsszak - "Swoją drogą po ile nerka teraz?"
crus221 - "Jeden Lords of Hellas lub dwie Kawerny"
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3352
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 2009 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Ardel12 »

Ja ostatnio przez ciągłe wertowanie KSów/GFów zacząłem namiętnie oglądać The King of Average. Ziomek skupia się na grach z tych platform. Omawia je, porównuje, wysnuwa ciekawe wnioski. Robi 1h podsumowania, gdzie po krótce omawia nowości, więc idealne jeśli nie śledzimy tego sami. Z tego co zauważyłem to najwięcej skupia się właśnie na grach kampanijnych jak Middara, ATO, Oathsworn itd. Mnie przekonał do kilku zakupów, więc pozostaje mi go polecić.
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4081
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: brazylianwisnia »

Paskuder pisze: 19 gru 2021, 10:32 Ale jak Asia jest wspierana przez AR? Bo wysyłają jej gry tak jak kilkunastu (kilkudziesięciu) innym recenzentom? I dlatego nie można jej obiektywnie wierzyć? A wywiadów udzielają, bo akurat tak się złożyło, że mają blisko pod ręką fajnego recenzenta którego ogląda cała Polska a pewnie i część Europy. Musieli by być idiotami żeby tego nie wykorzystać. Gwarantuję ci że gdyby takie dt czy susd byli pod ręką to im by udzielali wywiadów. Susd to w przypadku etherfields w ogóle pojechali po bandzie bo koniec końcow okazało się że nawet im się (_!_) ruszyć nie chciało żeby dobrze przyswoić sobie podstawowe zasady. Masakra, no ale oni są rzetelni :lol: :lol: :lol: Tak z ciekawości Asia gościła twórcę Łowców ad 2114 który udzielał jej wywiadu o ile dobrze pamiętam i dostała prototyp do recenzji. Czy oznacza to że opinia Asi na temat tej gry jest nie rzetelna? A w ogóle to jaka jest definicja obiektywnej recenzji bo zawsze mi się wydawało że to tylko subiektywne spojrzenie recenzenta...
Nawet podświadomie można zawyżyć ocenę produktu osób które osobiście znasz i masz dobre relacje z nimi. Do tego dochodzi sam aspekt utrzymania relacji na dobrym poziomie. Wysyłają jej gry do recenzji, dostaje egzemplarze prosto z taśmy do krecenia unboxingow..zaden recenzent nie współpracuje tak blisko z AR. Zwróciłem tylko uwagę żeby nie hypowac tylko na tej podstawie bo chyba jako jedyny recenzent uznała Etherfields jako najlepsza grę roku(czy nawet all time bo w zestawieniu znajduje się Rebelia, Gloomhaven..).
Sam cisnąłem po SUSD bo uważam że ich opinia(osób które nie lubią gier kampanijnych) jest mało znacząca dla fana tego typu gier ale to zupełnie inny temat.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10923
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3356 times
Been thanked: 3217 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: japanczyk »

Paskuder pisze: 19 gru 2021, 10:32
Spoiler:
Współpracuje z nimi krecac dla nich unboxingi i instrukcje - zapewniam cie, że za usmiech i satysfakcję tego nie robi
Miszon
Posty: 2515
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1015 times
Been thanked: 492 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Miszon »

Wiadomo, że płacą jej za filmik z instrukcją czy unboxing, to wiadomo.

Ale za recenzję już nie. Przecież gdyby to wyszło jakimś przeciekiem, to tak oni, jak kanał (a także gra) byliby spaleni.
Była w ogóle u niej recenzja Łowców?
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
Awatar użytkownika
Mark442
Posty: 83
Rejestracja: 25 wrz 2019, 11:11
Has thanked: 244 times
Been thanked: 63 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Mark442 »

VivoBrezo pisze: 18 gru 2021, 17:08
Gambit pisze: 18 gru 2021, 15:12
A ja ich nie lubię. Merytoryczni, ciekawi, a przede wszystkim "jacyś", a nie bezbarwni. Nie wiem po co zrobili ten podcast, skoro mają coś do powiedzenia i wiedzą o czym mówią. W tej "branży" nie ma miejsca na własne zdanie i rzetelność. Niech się lepiej zwijają póki czas :D
<3 My Ciebie też! Zacząłbyś robić materiały na Tiktoku, a nie jakieś długie i nudne wiwisekcje gier...

Wszystkim i każdemu z osobna bardzo dziękujemy. Najlepszy prezent na Święta :)!

Ps: Żeby zmienić temat. Ostatnio sporo gram solo i tu mogę polecić dwa polskie kanały: Gram Solo i Solo Gram (nie pytajcie, nie mam pojęcia o co chodzi z tymi nazwami :D ). Świetnie prezentują rozgrywki, przyjemne w odsłuchu głosy, bardzo pomocne kanały przy okazji niektórych ,,sztucznych inteligencji" dołączanych do gier.

No i oczywiście, zawsze polecę Dżentelmenów przy Stole. Top 3 moich ulubionych podcastów :wink:
Pogodzę Was :) Lubię słuchać i oglądać i Kości. Piony i Bastiony, i Gambit TV, i Gram Solo... Chłopaki z Kości wyprzedzili u mnie Gradanie (dziwna zmiana tematyczna kanału na rzecz prostych i mało skomplikowanych gier, odejście od "setki", omawiania więcej niż jednej gry, proces i przewód habilitacyjny z "Totten Schotten, czy tam "Spór o bór", itp., itd., etc.), czy Pogramy TV. Gambit to dla mnie niedościgniony wzór dla szybkich i nieprzegadanych prezentacji i opinii o grach. Gram Solo to odkrycie ostatnich miesięcy, świeżość rozgrywek, merytoryka, prostota, czyli coś czego było brak na polskim YT. Sponsorowanych kanałów (o których mowa wyżej lub dużo, dużo wyżej...) nie oglądam w ogóle lub oglądam pobieżnie, odchodząc od tychże, na rzecz kanałów obcojęzycznych z większym naciskiem na nowości, gameplay`e i miesięczne zestawienia najlepiej sprzedawanych gier na rynku anglosaskim...
Co do "Dżentelmenów..." nie mam zdania i słucham bardzo pobieżnie i sporadycznie, bez "ochów" i "achów". Szkoda, że z YT na ten moment zginęła Gralutka ze swym mocno subiektywnym podejściem do gier...

Panowie z Pomorza - oby tak dalej i aby było Was więcej widać i słychać !! Wesołych Świąt !!
Mark
___________________________
Patchwork to nie moja bajka !!
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10923
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3356 times
Been thanked: 3217 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: japanczyk »

Miszon pisze: 19 gru 2021, 15:27 Wiadomo, że płacą jej za filmik z instrukcją czy unboxing, to wiadomo.

Ale za recenzję już nie. Przecież gdyby to wyszło jakimś przeciekiem, to tak oni, jak kanał (a także gra) byliby spaleni.
Była w ogóle u niej recenzja Łowców?
Ale to nie ma znaczenia - jest z nimi zwiazana biznesowo, wiec z pewnością tutaj wchodzi to w gre

Ciezko oddzielić relacje biznesowe od czegoś takiego
Awatar użytkownika
tomp
Posty: 2086
Rejestracja: 26 kwie 2020, 21:49
Has thanked: 275 times
Been thanked: 432 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: tomp »

co złego jest w robieniu recenzji za pieniądze w takim medium jak youtube ? za pracę należy się zapłata.
"po staremu" taki recenzent w gazecie lub czasopiśmie, jeśli nadal chce otrzymywać honorarium to musi napisać co myśli o książce/spektaklu/filmie/grze/festiwalu/inne imprezy (niepotrzebne skreślić).
nie zaprzeczam, że część osób na youtube robi to w ramach swojej pasji lub wolontariatu. To oznacza, że takie osoby mogą na to sobie pozwolić, np. posiadają inne źródło środków potrzebnych do życia.
Zachęcam do poznania skali ocen BGG
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4671
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1217 times
Been thanked: 1419 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Mr_Fisq »

tomp pisze: 19 gru 2021, 16:21 co złego jest w robieniu recenzji za pieniądze w takim medium jak youtube ? za pracę należy się zapłata.
Zależy czyje to są pieniądze. Temat trochę jak badania nad szkodliwością papierosów sponsorowane przez koncerny tytoniowe.

Gdyby jeszcze recenzenci jawnie wskazywali, że powstanie danej recenzji zostało opłacone to pół biedy - gorzej jeśli pozostaje to niewypowiedziane.
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Awatar użytkownika
VivoBrezo
Posty: 781
Rejestracja: 11 sie 2019, 10:56
Has thanked: 155 times
Been thanked: 528 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: VivoBrezo »

Mr_Fisq pisze: 19 gru 2021, 16:37
tomp pisze: 19 gru 2021, 16:21 co złego jest w robieniu recenzji za pieniądze w takim medium jak youtube ? za pracę należy się zapłata.
Zależy czyje to są pieniądze. Temat trochę jak badania nad szkodliwością papierosów sponsorowane przez koncerny tytoniowe.

Gdyby jeszcze recenzenci jawnie wskazywali, że powstanie danej recenzji zostało opłacone to pół biedy - gorzej jeśli pozostaje to niewypowiedziane.
Myślę, że powoli będzie się to zmieniać. Na zachodzie standardem jest, że oznacza się materiały sponsorowane. Ostatnio UOKIK wziął się za ten temat i influencerzy zaczęli umieszczać informacje o tym.

Np Kaczmar w tym filmie:
https://www.youtube.com/watch?v=gBssRFZwZk0
Cześć! Nie widzicie nas, ale możecie nas usłyszeć w podcaście Kości, Piony i Bastiony. Rozmawiamy o grach, które lubimy, bo życie jest za krótkie, na te słabe.
Kości, Piony i Bastiony Youtube
Kości, Piony i Bastiony Spotify
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4671
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1217 times
Been thanked: 1419 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Mr_Fisq »

To zdecydowanie krok w dobrą stronę. Dla mnie bardzo ważna jest przejrzystość.
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8740
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2652 times
Been thanked: 2332 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Curiosity »

VivoBrezo pisze: 19 gru 2021, 18:31 influencerzy zaczęli umieszczać informacje o tym.

Np Kaczmar w tym filmie:
Czy Ty właśnie nazwałeś Kaczmara influencerem? :lol: :lol: :lol: :lol:
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
VivoBrezo
Posty: 781
Rejestracja: 11 sie 2019, 10:56
Has thanked: 155 times
Been thanked: 528 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: VivoBrezo »

Curiosity pisze: 19 gru 2021, 19:00
VivoBrezo pisze: 19 gru 2021, 18:31 influencerzy zaczęli umieszczać informacje o tym.

Np Kaczmar w tym filmie:
Czy Ty właśnie nazwałeś Kaczmara influencerem? :lol: :lol: :lol: :lol:
W sumie, wolę określenie ,,lider opinii" :wink:
Cześć! Nie widzicie nas, ale możecie nas usłyszeć w podcaście Kości, Piony i Bastiony. Rozmawiamy o grach, które lubimy, bo życie jest za krótkie, na te słabe.
Kości, Piony i Bastiony Youtube
Kości, Piony i Bastiony Spotify
Awatar użytkownika
brutusss
Posty: 231
Rejestracja: 06 lis 2019, 12:19
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 216 times
Been thanked: 56 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: brutusss »

VivoBrezo pisze: 19 gru 2021, 20:18
Curiosity pisze: 19 gru 2021, 19:00 Czy Ty właśnie nazwałeś Kaczmara influencerem? :lol: :lol: :lol: :lol:
W sumie, wolę określenie ,,lider opinii" :wink:
Dobrze że nie "trendsetter" :D
ODPOWIEDZ