Cywilizacja: Poprzez Wieki 3 ed. (Vlaada Chvatil)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
czarny kapelusz
Posty: 165
Rejestracja: 20 wrz 2017, 23:19
Has thanked: 70 times
Been thanked: 74 times

Re: Cywilizacja: Poprzez Wieki 3 ed. (Vlaada Chvatil)

Post autor: czarny kapelusz »

A bierzesz pod uwagę istnienie graczy, którzy po po prostu grają szybciej? U mnie np. żonka jest myślicielem a ja często kończę turę zanim ona przeprowadzi produkcję i dobierze karty. Tak już mam. Gra kończy się nam w jakieś 130 minut. Rozumiem, że wg. Ciebie zaniżam teraz czas gry? Zastanawiam się tylko po co miał bym to robić. Przyjmij do wiadomości to, że można grać szybciej i nie trać czasu na takie rozkminy 8)
A tak na marginesie jak bym miał w to grać 6 h to bym nie grał mimo że gra jest w moim top 3. A 9 to już totalna abstrakcja :?
korne
Posty: 116
Rejestracja: 20 lut 2016, 09:03
Has thanked: 5 times
Been thanked: 23 times

Re: Cywilizacja: Poprzez Wieki 3 ed. (Vlaada Chvatil)

Post autor: korne »

czarny kapelusz pisze: 05 sty 2022, 21:35 A bierzesz pod uwagę istnienie graczy, którzy po po prostu grają szybciej?
tak
czarny kapelusz pisze: 05 sty 2022, 21:35 U mnie np. żonka jest myślicielem a ja często kończę turę zanim ona przeprowadzi produkcję i dobierze karty. Tak już mam. Gra kończy się nam w jakieś 130 minut. Rozumiem, że wg. Ciebie zaniżam teraz czas gry?
Dlaczego tak uważasz? Doswiadczenie podpowiada mi ze w 9/10 przypadkow podawany czas gry jest zaniżony, czasami mocno zaniżony. Pisze o statystyce ogólu i moim doświadczeniu, nie oceniam szczerości Twojej ani żadnej innej konkretnej osoby. Jak pisalem sa osoby ktore grają szybko, ale sa w mniejszosci, a druga rzecz - ja taką gre odradzam, powolniejsza wg mnie daje Ci wiecej. Poza tym podajesz przyklad gry 2-osobowej, a w 2 os. gra jest rzeczywiscie duzo szybsza, przy 3 os. czas rosnie szybciej niz proporcjonalnie bo gra nabiera nowej dynamiki.
czarny kapelusz pisze: 05 sty 2022, 21:35 Zastanawiam się tylko po co miał bym to robić. Przyjmij do wiadomości to, że można grać szybciej i nie trać czasu na takie rozkminy 8)
A tak na marginesie jak bym miał w to grać 6 h to bym nie grał mimo że gra jest w moim top 3. A 9 to już totalna abstrakcja :?
Dzięki za radę. Czasu nie tracę.
gogovsky
Posty: 2210
Rejestracja: 25 sty 2018, 23:48
Has thanked: 464 times
Been thanked: 512 times

Re: Cywilizacja: Poprzez Wieki 3 ed. (Vlaada Chvatil)

Post autor: gogovsky »

Na 3 osoby nie ma co myśleć, bo to i tak randomowa clownfiesta :D
Firma Rebel niech się zajmie wydaniem gry Domek, bo tylko do tego się nadaje.
korne
Posty: 116
Rejestracja: 20 lut 2016, 09:03
Has thanked: 5 times
Been thanked: 23 times

Re: Cywilizacja: Poprzez Wieki 3 ed. (Vlaada Chvatil)

Post autor: korne »

gogovsky pisze: 05 sty 2022, 22:10 Na 3 osoby nie ma co myśleć, bo to i tak randomowa clownfiesta :D
Hmmm... to jak wyjasnisz ze mocny gracz bije średniaka w praktycznie 100% przypadkow?

Jesli gracze są w światowym TOP 50, czyli masterują latami kazdy najmniejszy aspekt gry to rzeczywiscie od losu zalezy bardzo duzo, ale na nizszych poziomach jakos nigdy tego az tak nie odczulem... czasem ma sie kiepskie szczescie, ale zawsze cos tam ugrac sie da. Moze omijasz fakt ze trzeba w tej grze byc elastycznym, bo jak postawisz wszystko na jedna zalozoną strategie to rzeczywiscie musi dojsc Ci ta jedna konkretna karta....
Awatar użytkownika
Straszyk
Posty: 1305
Rejestracja: 02 lut 2011, 17:07
Has thanked: 2 times
Been thanked: 5 times

Re: Cywilizacja: Poprzez Wieki 3 ed. (Vlaada Chvatil)

Post autor: Straszyk »

korne pisze: 05 sty 2022, 21:25 I nie gadac ze slabo znam gre, albo ze zamulam, bo gre znam na wylot, grałem setki partii, wg turniejów online wychodzi ze jestem w TOP 3% najmocniejszych graczy...
Może chętny zagrać w lidze? Dobrych graczy nigdy za wiele :)
Awatar użytkownika
czarny kapelusz
Posty: 165
Rejestracja: 20 wrz 2017, 23:19
Has thanked: 70 times
Been thanked: 74 times

Re: Cywilizacja: Poprzez Wieki 3 ed. (Vlaada Chvatil)

Post autor: czarny kapelusz »

Na 3 osoby zwykle kończymy w okolicach 3 h. Do tej pory miałem wrażenie że dwójka moich współgraczy w tej grze to zamulacze😎 muszę im zwrócić honor :wink:
Awatar użytkownika
XLR8
Posty: 1675
Rejestracja: 16 lis 2020, 18:11
Has thanked: 279 times
Been thanked: 876 times

Re: Cywilizacja: Poprzez Wieki 3 ed. (Vlaada Chvatil)

Post autor: XLR8 »

Spoiler:
Z doświadczenia mogę potwierdzić, że na 3 graczy TTA schodzi w jakieś 200min>
Xoltro
Posty: 260
Rejestracja: 09 cze 2021, 12:50
Has thanked: 63 times
Been thanked: 70 times

Re: Cywilizacja: Poprzez Wieki 3 ed. (Vlaada Chvatil)

Post autor: Xoltro »

Opłaca się kupować wersję papierowa? Zagrałem 3 gry na BGA i gra jest boska ale widzę ile co turę trzeba podliczyć, przesunąć itd. przez co trochę się martwię czy będę w to grał na planszy. A jeżeli chodzi o granie online to co polecacie BGA czy aplikacja? Jakie są wady i zalety obu opcji? Na razie gram na BGA
Arius
Posty: 1413
Rejestracja: 30 mar 2016, 16:31
Has thanked: 297 times
Been thanked: 159 times

Re: Cywilizacja: Poprzez Wieki 3 ed. (Vlaada Chvatil)

Post autor: Arius »

Xoltro pisze: 10 sty 2022, 18:14 Opłaca się kupować wersję papierowa? Zagrałem 3 gry na BGA i gra jest boska ale widzę ile co turę trzeba podliczyć, przesunąć itd. przez co trochę się martwię czy będę w to grał na planszy. A jeżeli chodzi o granie online to co polecacie BGA czy aplikacja? Jakie są wady i zalety obu opcji? Na razie gram na BGA
To jak bga Ci się podoba, to po zainwestowaniu w apkę dostaniesz gamegrazmu:)
Xoltro
Posty: 260
Rejestracja: 09 cze 2021, 12:50
Has thanked: 63 times
Been thanked: 70 times

Re: Cywilizacja: Poprzez Wieki 3 ed. (Vlaada Chvatil)

Post autor: Xoltro »

Arius pisze: 10 sty 2022, 18:21
Xoltro pisze: 10 sty 2022, 18:14 Opłaca się kupować wersję papierowa? Zagrałem 3 gry na BGA i gra jest boska ale widzę ile co turę trzeba podliczyć, przesunąć itd. przez co trochę się martwię czy będę w to grał na planszy. A jeżeli chodzi o granie online to co polecacie BGA czy aplikacja? Jakie są wady i zalety obu opcji? Na razie gram na BGA
To jak bga Ci się podoba, to po zainwestowaniu w apkę dostaniesz gamegrazmu:)
Rozumiem że Twoja odpowiedź należy tak interpretować że aplikacja jest sto razy lepsza niż BGA? Pytanie czy aplikacja na telefon i steam mają tzw. crossplay? Czy mogę grać z ludźmi mającymi aplikacje korzystając ze steama? Następne pytanie jak z ilością ludzi grających w aplikacji? Można bez problemu znaleźć przeciwnika? Ogólnie po zakupie badziewnej aplikacji terraformacji Marsa jestem trochę sceptyczny
Awatar użytkownika
XLR8
Posty: 1675
Rejestracja: 16 lis 2020, 18:11
Has thanked: 279 times
Been thanked: 876 times

Re: Cywilizacja: Poprzez Wieki 3 ed. (Vlaada Chvatil)

Post autor: XLR8 »

Xoltro pisze: 10 sty 2022, 18:14 Opłaca się kupować wersję papierowa? Zagrałem 3 gry na BGA i gra jest boska ale widzę ile co turę trzeba podliczyć, przesunąć itd. przez co trochę się martwię czy będę w to grał na planszy. A jeżeli chodzi o granie online to co polecacie BGA czy aplikacja? Jakie są wady i zalety obu opcji? Na razie gram na BGA
Za 100zł* dostaniesz obiektywnie najlepszą grę na świecie więc wg mnie bardzo warto. Co do przekładania to odbywa się ono w czasie tury innego gracza, bo my zawsze puszczamy grę dalej i dopiero robimy produkcję.

*używaną
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8741
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2653 times
Been thanked: 2332 times

Re: Cywilizacja: Poprzez Wieki 3 ed. (Vlaada Chvatil)

Post autor: Curiosity »

XLR8 pisze: 10 sty 2022, 18:42 Za 100zł* dostaniesz obiektywnie najlepszą grę na świecie
Obiektywnie najlepszy na świecie, to jest Gloomhaven, bo jest na pierwszym miejscu na BGG. Przy czym nadal nie jest to idealny przykład, ale chyba najbliższy prawdy. Cywilizacja jest "dopiero" 9 i tyle z Twojego obiektywizmu wynika. No chyba, że się przejęzyczyłeś i miało być "subiektywnie".
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
XLR8
Posty: 1675
Rejestracja: 16 lis 2020, 18:11
Has thanked: 279 times
Been thanked: 876 times

Re: Cywilizacja: Poprzez Wieki 3 ed. (Vlaada Chvatil)

Post autor: XLR8 »

Curiosity pisze: 10 sty 2022, 19:04
XLR8 pisze: 10 sty 2022, 18:42 Za 100zł* dostaniesz obiektywnie najlepszą grę na świecie
Obiektywnie najlepszy na świecie, to jest Gloomhaven, bo jest na pierwszym miejscu na BGG. Przy czym nadal nie jest to idealny przykład, ale chyba najbliższy prawdy. Cywilizacja jest "dopiero" 9 i tyle z Twojego obiektywizmu wynika. No chyba, że się przejęzyczyłeś i miało być "subiektywnie".
Jako argument podałeś ranking, w którym w top 30 jest Kawerna i Na Skrzydłach. No nie wiem. :roll:
Awatar użytkownika
piton
Posty: 3409
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:15
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 1149 times
Been thanked: 626 times
Kontakt:

Re: Cywilizacja: Poprzez Wieki 3 ed. (Vlaada Chvatil)

Post autor: piton »

Xoltro pisze: 10 sty 2022, 18:36 Rozumiem że Twoja odpowiedź należy tak interpretować że aplikacja jest sto razy lepsza niż BGA? Pytanie czy aplikacja na telefon i steam mają tzw. crossplay? Czy mogę grać z ludźmi mającymi aplikacje korzystając ze steama? Następne pytanie jak z ilością ludzi grających w aplikacji? Można bez problemu znaleźć przeciwnika? Ogólnie po zakupie badziewnej aplikacji terraformacji Marsa jestem trochę sceptyczny
Aplikacja jest zrobiona fenomenalnie. Jedna z najlepszych adaptacji gry na telefon/kompa.
Zagrasz na telefonie z kimś ze Steama i na odwrót, bez obaw (ja mam obie wersje, wszystko jej super).
Nie używam BGA, więc nie wiem czy znajdziesz tam tylu ludzi do grania ilu przez aplikację (w sensie dużo mniej na BGA zakładam), gra w to naprawdę masę osób - spokojnie znajdziesz partnerów do gry o każdej porze dnia i nocy. Apka to jakby osobny świat samych fanów tej gry, nie jest to mały świat.
W apce są różne rodzaje trybów gry: przez live (np. super szybki blitz) po turowe z dowolnie ustalonym tempem robienia ruchów. Przeciwnicy od początkujących grajków do mistrzów made in China (dosłownie) - ludzie mający dziesiątki tysięcy partii, grają doskonale (pewnie cyborgi). Możesz grać solo z AI (x3), który potrafi naprawdę dooobrze grać - na wyższym poziomie trudności jest wyzwaniem.
Są turnieje - do grania z obcymi, znajomymi, prywatne cele do osiągnięcia, bardzo fajne wyzwania gdzie są pewne założenia i/lub nieco zmienione zasady gry - tłuczesz się ze sztuczną inteligencją, jest doskonały tutorial ... można dograć dodatek(polecam po zagraniu kilkuset partii, fajnie odświeża grę).
Jest tam masę świetnych rzeczy, aż dziw bierze ile dobra.
Aplikacja jest zrobiona iście genialnie, powiedziałbym, że trzyma poziom wersji pudełkowej ;)
Każda gra ma cenęęę, trzeba po prostu pytać, a nie czaić się z kwiatami... GrY na SpRZedaŻ

może nie najlepiej, ale jakotako-> YT dżentelmeni przy stole <-czasem cośtam powiem
Arius
Posty: 1413
Rejestracja: 30 mar 2016, 16:31
Has thanked: 297 times
Been thanked: 159 times

Re: Cywilizacja: Poprzez Wieki 3 ed. (Vlaada Chvatil)

Post autor: Arius »

Xoltro pisze: 10 sty 2022, 18:36 Rozumiem że Twoja odpowiedź należy tak interpretować że aplikacja jest sto razy lepsza niż BGA? Pytanie czy aplikacja na telefon i steam mają tzw. crossplay? Czy mogę grać z ludźmi mającymi aplikacje korzystając ze steama? Następne pytanie jak z ilością ludzi grających w aplikacji? Można bez problemu znaleźć przeciwnika? Ogólnie po zakupie badziewnej aplikacji terraformacji Marsa jestem trochę sceptyczny
Gra jest przejerzysta. Pilnuje dużo rzeczy. Jak będziesz chciał skończyć ture, a będzie taktyka która da Ci więcej sily, to apka to przypomni. Jak będzie jeszcze cud do wykorzystania, to apka przypomni.
Jak podswietlisz wpływ apka od razu pokaze Ci komu ile punktów da w tym momencie.
Cofanie akcji bez problemu. Gdy chciałbyś rzucać agresje pokazke ile masz przewagi i ile maja koledzy kart i akcji.
Jest bardzo dużo takich bajerów, które po prostu sprawiają, że więcej czasu masz na podjęcie decyzje bez mozolnego liczenia.
tomg
Posty: 404
Rejestracja: 02 gru 2019, 00:00
Has thanked: 124 times
Been thanked: 159 times

Re: Cywilizacja: Poprzez Wieki 3 ed. (Vlaada Chvatil)

Post autor: tomg »

XLR8 pisze: 10 sty 2022, 19:14
Curiosity pisze: 10 sty 2022, 19:04
XLR8 pisze: 10 sty 2022, 18:42 Za 100zł* dostaniesz obiektywnie najlepszą grę na świecie
Obiektywnie najlepszy na świecie, to jest Gloomhaven, bo jest na pierwszym miejscu na BGG. Przy czym nadal nie jest to idealny przykład, ale chyba najbliższy prawdy. Cywilizacja jest "dopiero" 9 i tyle z Twojego obiektywizmu wynika. No chyba, że się przejęzyczyłeś i miało być "subiektywnie".
Jako argument podałeś ranking, w którym w top 30 jest Kawerna i Na Skrzydłach. No nie wiem. :roll:
Wy tak na serio z tym "obiektywna" i bgg jako punkt odniesienia ? Tylko się pytam ...

;-)
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3358
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1115 times
Been thanked: 1282 times

Re: Cywilizacja: Poprzez Wieki 3 ed. (Vlaada Chvatil)

Post autor: seki »

Xoltro pisze: 10 sty 2022, 18:14 Opłaca się kupować wersję papierowa? Zagrałem 3 gry na BGA i gra jest boska ale widzę ile co turę trzeba podliczyć, przesunąć itd. przez co trochę się martwię czy będę w to grał na planszy. A jeżeli chodzi o granie online to co polecacie BGA czy aplikacja? Jakie są wady i zalety obu opcji? Na razie gram na BGA
To zależy i nikt na to pytanie nie odpowie wprost. Ja kiedyś (lata temu) grywałem dużo w wersje papierową, miałem wtedy jedno małe dziecko, które dużo, spało, płakało i jadło. Można było grać. Po latach w domu pełnym dzieci, zajęć dodatkowych i wiecznego braku czasu w wersje papierową grywam raz na 2 lata. Grać warto, pytanie czy masz czas i z kim. W aplikacji obsługa gry leci znacznie szybciej. Gra wymaga 2-3 h intensywnego myślenia a więc najlepiej grać wypoczętym. Jeśli masz czas i siły to warto, jeśli nie to nie warto.
Kal-El83
Posty: 1139
Rejestracja: 03 sty 2015, 17:28
Lokalizacja: Kołobrzeg
Has thanked: 240 times
Been thanked: 122 times

Re: Cywilizacja: Poprzez Wieki 3 ed. (Vlaada Chvatil)

Post autor: Kal-El83 »

Sama gra to „cud, miód” a aplikacja dodaje do tego „i orzeszki” =)
Niegdyś Azazelek, narodzony na nowo jako Kal-El83 ;)
Awatar użytkownika
arturmarek
Posty: 1478
Rejestracja: 31 paź 2017, 08:05
Has thanked: 256 times
Been thanked: 716 times

Re: Cywilizacja: Poprzez Wieki 3 ed. (Vlaada Chvatil)

Post autor: arturmarek »

Xoltro pisze: 10 sty 2022, 18:14 Opłaca się kupować wersję papierowa? Zagrałem 3 gry na BGA i gra jest boska ale widzę ile co turę trzeba podliczyć, przesunąć itd. przez co trochę się martwię czy będę w to grał na planszy. A jeżeli chodzi o granie online to co polecacie BGA czy aplikacja? Jakie są wady i zalety obu opcji? Na razie gram na BGA
Co do apki, to tak jak wszyscy piszą: jest znakomita, nigdy więcej na BGA nie zagasz.
Co do wersji papierowej: dla mnie to jest gra 2-osobowa, chyba, że masz ochotę spędzić nad nią 4+h. Możesz sobie przejrzeć ten wątek, bo dyskusji na temat czasu rozgrywki jest sporo. Jeśli jednak masz kogoś z kim mógłbyś stosunkowo często zagrać pojedynek, to jak najbardziej polecam. Ja gram z żoną w wersję papierową i jest to moja ulubiona gra rywalizacyjna.
Awatar użytkownika
Galatolol
Posty: 2321
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:03
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 567 times
Been thanked: 914 times

Re: Cywilizacja: Poprzez Wieki 3 ed. (Vlaada Chvatil)

Post autor: Galatolol »

Przez kilka lat TTA było moją ulubioną planszówką i... nigdy nie zagrałem na żywo ani nawet nie chciałem.

Aplikacja jest dobra, głównie za sprawą SI i wyzwań, ale dla mnie najlepiej się grało na https://www.boardgaming-online.com/index.php (za sprawą tego, jak informacje są przedstawione). Tylko że ja jestem ze szkoły stary Brass > nowy Brass. Na BGA grało mi się najgorzej.
Awatar użytkownika
Abizaas
Posty: 1046
Rejestracja: 13 wrz 2020, 14:03
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 615 times
Been thanked: 757 times

Re: Cywilizacja: Poprzez Wieki 3 ed. (Vlaada Chvatil)

Post autor: Abizaas »

Czy w podstawowym insercie mieszczą się karty w koszulkach? Jeżeli nie, to czy ktoś produkuje inserty do TTA?

Kolekcja


ninety-percent of everything is crud
Awatar użytkownika
XLR8
Posty: 1675
Rejestracja: 16 lis 2020, 18:11
Has thanked: 279 times
Been thanked: 876 times

Re: Cywilizacja: Poprzez Wieki 3 ed. (Vlaada Chvatil)

Post autor: XLR8 »

Abizaas pisze: 07 lut 2022, 15:08 Czy w podstawowym insercie mieszczą się karty w koszulkach? Jeżeli nie, to czy ktoś produkuje inserty do TTA?
Tak, razem z dodatkiem i jeszcze jest miejsce.
Sloth
Posty: 385
Rejestracja: 03 mar 2020, 14:08
Has thanked: 81 times
Been thanked: 76 times

Re: Cywilizacja: Poprzez Wieki 3 ed. (Vlaada Chvatil)

Post autor: Sloth »

Panowie jak ta gra chodzi w trybie solo.
Kilka stron wcześniej było o to zapytanie ale jakiś obszerniejszych odpowiedzi nie znalazłem, w sumie prawie żadnych. Gra z aplikacja odpada. Tylko wersja papierowa. Mogą prąd niedługo wyłączyć to da się grać przy świeczkach 😁
Awatar użytkownika
Markus
Posty: 2447
Rejestracja: 04 mar 2005, 00:35
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 555 times
Been thanked: 271 times

Re: Cywilizacja: Poprzez Wieki 3 ed. (Vlaada Chvatil)

Post autor: Markus »

Ta gra solo jest bez sensu. Nie za bardzo widzę przestrzeń do gry solo. Za dużo zmiennych które papierowy przeciwnik musiałby śledzić.
Naprawdę warto poświęcić te 40 pln na apkę i grać z jej AI. Na wyższym poziomie jest naprawdę wymagające

Offtop: fascynujące jak wiele osób szuka solo w grach które kompletnie się do tego nie nadają

Dobrze że TTA zostało zaprojektowane w czasach gdy "parcie na solo" nie weszło jeszcze do mainstreamu. Gdyby załapaloby się na ten trend to zapewne otrzymalibyśmy grę dla wszystkich i dla nikogo
Ostatnio zmieniony 08 lut 2022, 22:14 przez Markus, łącznie zmieniany 2 razy.
Sloth
Posty: 385
Rejestracja: 03 mar 2020, 14:08
Has thanked: 81 times
Been thanked: 76 times

Re: Cywilizacja: Poprzez Wieki 3 ed. (Vlaada Chvatil)

Post autor: Sloth »

Markus pisze: 08 lut 2022, 10:57 Ta gra solo jest bez sensu. Nie za bardzo widzę przestrzeń do gry solo. Za dużo zmiennych które papierowy przeciwik musiałby śledzić.
Naprawdę warto poświęcić te 40 pln na apkę i grać z jej AI. Na wyższym poziomie jest naprawdę wymagające

Offtop: fascynujace jak wiele osób szuka solo w grach które kompletnie się do tego nie

Dobrze że TTA zostalo zaprojektowane w czasach gdy "parcie na solo" nie weszło jeszcze do mainstreamu. Gdyby załapaloby się na ten trend to zapewne otrzymalibyśmy grę dla wszystkich i dla nikogo
Nie każdy ma z kim grać, i nie każdy lubi mieszać apke z planszą. Poza tym kto pyta nie błądzi a na pewno zostanie mu więcej w kieszeni :)
Skoro tryb solo krąży wśród ludu i jest całkiem przyzwoicie rozpisany, przynajmniej na taki wygląda to warto zasięgnąć języka.
ODPOWIEDZ