Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5239
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 526 times
Been thanked: 1846 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Gambit »

Mr_Fisq pisze: 16 sty 2022, 23:08 Widzę, że mepel.pl promuje Gambita :mrgreen:
Wrzucili link do recenzji Bloodborne do newslettera.
Mepel bardzo mnie wspiera, czego nie ukrywałem nigdy. Mam od nich nagrody dla Patronów na Live, czy raz na jakiś czas dostanę od nich jakąś gierkę do zrecenzowania :)
M_T
Posty: 81
Rejestracja: 24 sie 2019, 21:35
Has thanked: 353 times
Been thanked: 22 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: M_T »

Jeszcze dwie strony temu była awantura o recenzentów przyjmujących kasę od wydawnictw w zamian za promowanie ich produktów. Teraz płynnie przechodzimy do wydawnictw, przyjmujących kasę od recenzentów, w zamian za promowanie ich kanałów :D
pcyzm
Posty: 693
Rejestracja: 21 kwie 2020, 17:03
Has thanked: 208 times
Been thanked: 212 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: pcyzm »

Odsłuchałem pierwszy odcinek Smoczego Trójkąta. Jest to nowy podcast od GameTrolla i Gambita z podtytułem "Najlepszy podcast planszówkowy" (marketing jak widać iście trolowy...). Macie tak czasem, że zaczynacie czytać, wydawałoby się, ciekawą książkę, ale po kilku pierwszych stronach wiecie, że nic z tego dobrego nie będzie? No to tu miałem podobnie i po paru minutach sobie darowałem.

Nie rozumiem tego formatu, początek sprawia wrażenie jakby towarzystwo nie wiedziało PO CO się właściwie spotkało i jeszcze ten odważny podtytuł. Szanuję obu Panów, ale tak jak przy wakacyjnej akcji RMF czułem, że jakoś ten duet mi się nie klei tak ten podcast to potwierdził.

Na plus za to duet Kaczmara i Pandy, w ogóle z tym pierwszym jako się mocno jako widz przeprosiłem w ostatnim roku i uważam, że patrząc na całość zeszłego roku wykonał kawał dobrej roboty.
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5239
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 526 times
Been thanked: 1846 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Gambit »

pcyzm pisze: 19 sty 2022, 20:40 Odsłuchałem pierwszy odcinek Smoczego Trójkąta. Jest to nowy podcast od GameTrolla i Gambita z podtytułem "Najlepszy podcast planszówkowy" (marketing jak widać iście trolowy...).
Podcast w zasadzie jest Piotra i Ani. Ja zostałem zaproszony na trzeciego. Co z tego wyjdzie? Zobaczymy. Nie mam częstego kontaktu z Piotrem poza takimi okazjami, więc "chemia" może nie taka jak powinna być. We will say, what time will tell. Pewnie jeśli chemia się nie pojawi, to się rozejdziemy. A jeśli się pojawi, będzie fajniej. Ja wiem, jaki rodzaj "połączenia" chciałbym osiągnąć. Mam taką chemię z jedną z osób z recenzenckiego światka i ponad dwie godziny improwizowanego gadania mija nam jak z bicza strzelił.
pcyzm pisze: 19 sty 2022, 20:40 Nie rozumiem tego formatu, początek sprawia wrażenie jakby towarzystwo nie wiedziało PO CO się właściwie spotkało i jeszcze ten odważny podtytuł. Szanuję obu Panów, ale tak jak przy wakacyjnej akcji RMF czułem, że jakoś ten duet mi się nie klei tak ten podcast to potwierdził.
Pierwszy odcinek był mocno improwizowany. Faktycznie nie wiedzieliśmy co i jak będzie obgadywane. Podtytuł i cała otoczka, to kwestia Piotra. To jego kanał, jego zabawki, ja tam tylko wpadłem pogadać.
pcyzm pisze: 19 sty 2022, 20:40 Na plus za to duet Kaczmara i Pandy, w ogóle z tym pierwszym jako się mocno jako widz przeprosiłem w ostatnim roku i uważam, że patrząc na całość zeszłego roku wykonał kawał dobrej roboty.
Się zgadzam. Nie dość, że dwie osoby zawsze są ciekawsze w odbiorze niż jedna, to jeszcze Panda ma łeb na karku i robi świetną robotę. Oficjalnie zazdraszczam Pawłowi tego partnerstwa.
Awatar użytkownika
Otorek
Posty: 661
Rejestracja: 25 maja 2020, 18:00
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 243 times
Been thanked: 358 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Otorek »

Gambit było do życia, jak na pierwszy odcinek ok. Najmniej przejmowałbym się chemią między Tobą, a Piotrkiem, choć twierdzeniem, że nowa wykastrowana Diuna na 4 osoby to prawie to samo co oryginał to mnie z krzesła zrzuciłeś nieprzygotowaniem do tematu.
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5239
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 526 times
Been thanked: 1846 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Gambit »

Otorek pisze: 19 sty 2022, 22:22 Gambit było do życia, jak na pierwszy odcinek ok. Najmniej przejmowałbym się chemią między Tobą, a Piotrkiem, choć twierdzeniem, że nowa wykastrowana Diuna na 4 osoby to prawie to samo co oryginał to mnie z krzesła zrzuciłeś nieprzygotowaniem do tematu.
Tu przyznaję, że jestem po czytaniu instrukcji jedynie :D No i ciężko się było przygotować, bo faktycznie po prostu odwróciłem wtedy głowę, spojrzałem na KALLAX i zobaczyłem tę małą Diunę i tak mi jakoś wpadło do głowy :)
A co do chemii między prowadzącymi - to jest ważne. Bez tego czuć, że coś nie styka na łączach i nawet przy ciekawych tematach rozmowa się nie klei i wydaje się sztuczna. A to nie służy takiemu ustrojstwu, jak podcast.
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4716
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1236 times
Been thanked: 1453 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Mr_Fisq »

pcyzm pisze: 19 sty 2022, 20:40 Odsłuchałem pierwszy odcinek Smoczego Trójkąta.
Link dla zainteresowanych:
https://www.youtube.com/watch?v=rxEAkbkeBsU

Jak Piotra nie trawię, tak może ze względu na Tomka spróbuję.

Edit:
Gambit pisze: 19 sty 2022, 22:38 A co do chemii między prowadzącymi - to jest ważne. Bez tego czuć, że coś nie styka na łączach i nawet przy ciekawych tematach rozmowa się nie klei i wydaje się sztuczna. A to nie służy takiemu ustrojstwu, jak podcast.
:+1: Zdecydowanie. Dlatego tak dobrze słucha się np. Gradania :)
Sprzedam: Sands of Shurax, Dawn of the Zeds, Etherfields KS PL, Lanzerath Ridge i inne
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo (np. Horizon Wars: Zero Dark, Exploit Zero, Space Station Zero, This is not a Test), figurki do Stargrave - SF, Postapo.
Awatar użytkownika
Otorek
Posty: 661
Rejestracja: 25 maja 2020, 18:00
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 243 times
Been thanked: 358 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Otorek »

Miałem bardziej na myśli, że za wcześnie oceniać czy ta chemia się pojawi, w końcu sam piszesz, że tak naprawdę niewiele się znacie, choć Piotrek to raczej solista - może być ciężko. Najsłabiej i tak niestety oceniam damski udział w tym tercecie.
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5239
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 526 times
Been thanked: 1846 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Gambit »

Otorek pisze: 19 sty 2022, 22:45 Miałem bardziej na myśli, że za wcześnie oceniać czy ta chemia się pojawi, w końcu sam piszesz, że tak naprawdę niewiele się znacie, choć Piotrek to raczej solista - może być ciężko. Najsłabiej i tak niestety oceniam damski udział w tym tercecie.
Piotr ma zupełnie inny flow niż ja. On jest raczej ekstrawertykiem z dużymi pokładami energii. Ja jestem introwertykiem i raczej jestem wycofany. To może być ciężko połączyć, ale zobaczymy. Ciekawe co piszesz o Ani, bo oryginalnie to oni we dwójkę prowadzili podcast jakiś czas temu. To ja pojawiłem się teraz na doczepkę.
Awatar użytkownika
konradstpn
Posty: 870
Rejestracja: 22 sie 2017, 12:11
Has thanked: 203 times
Been thanked: 305 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: konradstpn »

Nie wróżę sukcesu. Przypomina to trochę próbę połączenia Martyniuka z Maleńczukiem. Sam fakt, że obaj są na "M" mógłby nie wystarczyć.
Gram, więc jestem.
Awatar użytkownika
Bruno
Posty: 2023
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1502 times
Been thanked: 1151 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Bruno »

"Alice, Alice... who the f. is Alice?"

Kim jest Ania z tego omawianego przez Was wyżej odcinka? Gambita wyguglałem - to już wiem, ale na pytanie "Ania" wyszukiwarka nie zwraca jednoznacznej odpowiedzi :mrgreen:

W każdym razie zacząłem właśnie słuchać ten odcinek. Faktycznie - Piotrek i Tomek są trochę jak ogień i woda, ale to może zatrybić! Myślę, że o zgranie byłoby łatwiej, gdyby siedzieli obok siebie przy jednym mikrofonie. Onlajn, to wiadomo, że trudniej się rozmówcy w słowo wchodzi.
Ja w każdym razie dam temu tercetowi szansę!
Jesteś szczęśliwym posiadaczem np. Gloomhaven? Masz więc egzemplarz tej gry, a nie jej kopię. To znacząca różnica ;-)
Druga edycja GWT: pacholęta wznoszą domy w krainie My little pony.
Kupię kryształy many ze starej edycji Mage Knighta!
Miszon
Posty: 2523
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1021 times
Been thanked: 494 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Miszon »

Jeśli to jest online no to kompletnie nie dziwi i raczej nie rokuje dobrze.
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5280
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1086 times
Been thanked: 1705 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: BOLLO »

Chciałem z wami się podzielić pewnym nietypowym odkryciem. A mianowicie szukałem jakichś informacji o DeepMadness i przeglądając recenzję jedna po drugiej natknąłem się na taki filmik. Początkowo po 1min chciałem już wyłączyć ale dałem pani szansę aby wysłuchać jej opinii na temat gry. Pomimo tego że od początku filmu bardzo mnie "zachęcała" abym go nie oglądał.

Polecam jednak obejrzeć początek do ok 5min i końcówkę ok 4min
https://www.youtube.com/watch?v=5_Y74FbRCdY


I tak naprawdę nie chodzi nawet o sam film/nagranie opinie czy promowanie kanału. Wzruszyłem się, a jednocześnie ucieszyłem że nasze hobby tak raduje innych którzy jak słyszymy nie mieli styczności z planszówkami wcześniej. Widać że dla tej Pani ten tytuł wywarł na niej niesamowite pozytywne wrażenia. Dodatkowo informuje dlaczego woli gry solo (więc wszyscy hejtujący gry solo mogą się teraz bić w pierś) bo tak się jej życie ułożyło i wogule preferuje solo rozgrywki.

Powiem wam że taki filmik pomimo tego że nie jest ani merytoryczny ani ciekawie nagrany, ani youtuberka nie przyciąga oka itd....to mega mi się podobał. Dlaczego? bo był nagrany od serca!

Życzę wszystkim naszym youtuberom takiego polotu i takiej radości przy nakręcaniu filmików. :mrgreen:

P.S Dajcie pani kciuka niech się cieszy że nam planszówkowiczom się podobało
pcyzm
Posty: 693
Rejestracja: 21 kwie 2020, 17:03
Has thanked: 208 times
Been thanked: 212 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: pcyzm »

Bruno pisze: 20 sty 2022, 00:35 Kim jest Ania z tego omawianego przez Was wyżej odcinka? Gambita wyguglałem - to już wiem, ale na pytanie "Ania" wyszukiwarka nie zwraca jednoznacznej odpowiedzi :mrgreen:
No bo na początku zabrakło jakiegoś wprowadzenia, ja rozumiem, że dla Piotrka to jest nowy format, ale kurczę, to nie jest to samo co materiał na YouTube tyle, że bez wizji.

Wystarczyła krótka informacja who is who, co jest/będzie tematyką podcastu, jaka jest formuła, czy jest jakiś podział na "działy".

Żeby nie było, zarówno Gambita jak i Trolla na ich oryginalnych kanałach częściej SŁUCHAM niż oglądam i tam nie ma żadnego problemu. Przy czym na kanale Piotrka trudności są przy nagraniach z większą liczbą ludzi bo wkrada się już wtedy pewny chaos, którego w trybie solo nie ma.
Awatar użytkownika
arturmarek
Posty: 1478
Rejestracja: 31 paź 2017, 08:05
Has thanked: 257 times
Been thanked: 717 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: arturmarek »

Czy też oglądacie różne kanały falami. Ja mam okresy, że oglądam wszystko jak leci na danym kanale, a potem mi się przejada, zaczynam oglądać sporadycznie, wtedy skakuje inny kanał, ale po jakimś czasie wracam do poprzedniego.

Aktualnie przejadł mi się Alex z BoarGameCo. Sporo oglądam Manikę i Naveena z BeforeYouPlay. Teraz jest czas topek, więc będę sporo oglądał DiceTowera.

U mnie, po "zatrudnieniu" Pandy, GeekFactor wskoczył na nr 1 polskiego youtube'a.

Ostatnio więcej słucham podcastów. Używam tylko spotify, więc tego Aniowo-Trollowo-Gambitowego nie przesłuchałem. Absolutnym top podcastów są chłopaki z Graniadani, słucham "od zawsze" każdego odcinka. Ostatnio odsłuchałem kilka starszych odcinków Kości Pionów i Bastionów oraz najnowszy odcinek z początkiem przeglądu kolekcji. Po tym jak zacząłem rozróżniać głosy Przemka i Marka, zacząłem zwrać uwagę na dziwne wstawki Marka. Większości nie powtórzę, ale np. w jednym odcinku po tym jak powiedział coś uszczypliwego (pewnie w stosunku do Igancego), sam sobie skomentował "Marek w formie". Ogólnie na plus, zamierzam słuchać na bieżąco. Podoba mi się szczególnie forma Gierkowo gdzie opowiadają w co ostatnio zagrali, bardzo ciekawe dyskusje z tego wychodzą. Wczoraj też, dzięki KPiB, odsłuchałem jeden odcinek Dżentelmenów przy Stole. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, ale na razie za mało słyszałem.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11036
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3379 times
Been thanked: 3270 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: japanczyk »

arturmarek pisze: 20 sty 2022, 10:02 Aktualnie przejadł mi się Alex z BoarGameCo.
Mam to samo - bardzo goscia lubie, ale jego format mi się przejadł
Za to zaczalem ogladac okazyjnie Quackalope - uwielbiam sluchac Shiry, bo jest czasem oderwana w opini od reszty panów
Awatar użytkownika
arturmarek
Posty: 1478
Rejestracja: 31 paź 2017, 08:05
Has thanked: 257 times
Been thanked: 717 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: arturmarek »

japanczyk pisze: 20 sty 2022, 10:09
arturmarek pisze: 20 sty 2022, 10:02 Aktualnie przejadł mi się Alex z BoarGameCo.
Mam to samo - bardzo goscia lubie, ale jego format mi się przejadł
Za to zaczalem ogladac okazyjnie Quackalope - uwielbiam sluchac Shiry, bo jest czasem oderwana w opini od reszty panów
To prawda, jak nagrywają w trójkę, to są super odcinki. Shiry jest super, znakomicie się jej słucha, jeden minus jest taki, że mówi ciszej (albo ma taki ton) od kolegów i trzeba się skupić, jak słucham robiąc inne rzeczy, to mi nieraz umyka co ona mówi.
Barolek
Posty: 88
Rejestracja: 29 lip 2013, 20:22
Has thanked: 67 times
Been thanked: 71 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Barolek »

BOLLO pisze: 20 sty 2022, 09:02 Chciałem z wami się podzielić pewnym nietypowym odkryciem. A mianowicie szukałem jakichś informacji o DeepMadness i przeglądając recenzję jedna po drugiej natknąłem się na taki filmik. Początkowo po 1min chciałem już wyłączyć ale dałem pani szansę aby wysłuchać jej opinii na temat gry. Pomimo tego że od początku filmu bardzo mnie "zachęcała" abym go nie oglądał.

Polecam jednak obejrzeć początek do ok 5min i końcówkę ok 4min
https://www.youtube.com/watch?v=5_Y74FbRCdY


I tak naprawdę nie chodzi nawet o sam film/nagranie opinie czy promowanie kanału. Wzruszyłem się, a jednocześnie ucieszyłem że nasze hobby tak raduje innych którzy jak słyszymy nie mieli styczności z planszówkami wcześniej. Widać że dla tej Pani ten tytuł wywarł na niej niesamowite pozytywne wrażenia. Dodatkowo informuje dlaczego woli gry solo (więc wszyscy hejtujący gry solo mogą się teraz bić w pierś) bo tak się jej życie ułożyło i wogule preferuje solo rozgrywki.

Powiem wam że taki filmik pomimo tego że nie jest ani merytoryczny ani ciekawie nagrany, ani youtuberka nie przyciąga oka itd....to mega mi się podobał. Dlaczego? bo był nagrany od serca!

Życzę wszystkim naszym youtuberom takiego polotu i takiej radości przy nakręcaniu filmików. :mrgreen:

P.S Dajcie pani kciuka niech się cieszy że nam planszówkowiczom się podobało
Wow, fajnie, że to wynalazłeś! Zgadzam się 100 % przy czym ja lubię grać solo :)
Awatar użytkownika
misiencjusz
Posty: 203
Rejestracja: 12 sie 2020, 17:42
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 164 times
Been thanked: 113 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: misiencjusz »

Absolutnym numerem jeden są dla mnie aktualnie Dzentelmeni przy stole. Bardzo lubię też Gradanie. Natomiast numer trzy to Michel z wojennika chociaż z nim mam ten problem, że ma gry gdzie nie mogę oderwać się od oglądania (Trickerion, Dominant Species, The king is Dead), ale są też kwiatki (nomen omen) jak Kwiatki czy ta gra o krasnoludzie wykopującym kostki z modelu góry, które zupełnie pomijam.
Rzeszów
BGG: misiencjusz; BGA: misiencjusz; TTS: 446182198
Mam i chętnie zagram Sprzedam Kupię
Awatar użytkownika
Nilis
Posty: 642
Rejestracja: 26 mar 2020, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 245 times
Been thanked: 367 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Nilis »

BOLLO pisze: 20 sty 2022, 09:02 Chciałem z wami się podzielić pewnym nietypowym odkryciem. A mianowicie szukałem jakichś informacji o DeepMadness i przeglądając recenzję jedna po drugiej natknąłem się na taki filmik. Początkowo po 1min chciałem już wyłączyć ale dałem pani szansę aby wysłuchać jej opinii na temat gry. Pomimo tego że od początku filmu bardzo mnie "zachęcała" abym go nie oglądał.

Polecam jednak obejrzeć początek do ok 5min i końcówkę ok 4min
https://www.youtube.com/watch?v=5_Y74FbRCdY
Ale żem się uśmiał z tej recenzji (pozytywnie, nie szyderczo) bo zrobiona jest tak kapitalnie amatorsko i z tym szczerym zachwytem nad pierwszą grą ("bo scrabbla nie licze" :mrgreen: ) "i polecam obejrzeć videorecenzje WojennikTV, tam facet bardzo dobrze tłumaczy..." Od razu skojarzyło mi się z głębokiej podstawówki na przerwie "uwaga, facetka idzie" :mrgreen:
Osobiście często bardziej wolę pograć z ludźmi w planszówki, niż słuchać, co wydaje im się, że mają do powiedzenia. feniks_ciapek
Awatar użytkownika
Leviathan
Posty: 2268
Rejestracja: 01 wrz 2009, 13:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 397 times
Been thanked: 1045 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Leviathan »

Nilis pisze: 20 sty 2022, 17:34 Ale żem się uśmiał z tej recenzji (pozytywnie, nie szyderczo) bo zrobiona jest tak kapitalnie amatorsko i z tym szczerym zachwytem nad pierwszą grą ("bo scrabbla nie licze" :mrgreen: ) "i polecam obejrzeć videorecenzje WojennikTV, tam facet bardzo dobrze tłumaczy..." Od razu skojarzyło mi się z głębokiej podstawówki na przerwie "uwaga, facetka idzie" :mrgreen:
Wskazanemu powyżej facetowi zrobiło się bardzo miło po obejrzeniu tego filmu :)
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3364
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1041 times
Been thanked: 2026 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Ardel12 »

Bruno pisze: 20 sty 2022, 00:35 "Alice, Alice... who the f. is Alice?"
Też nie znam babeczki. Trolla w sumie od dawna nie trawie. Gambit jak Gambit. Pierwszy odcinek dla mnie był po prostu nudnawy i nie potrafiłem się skupić na nim. Może się rozkręcą, może sprawdzę, ale chciałbym mieć jasne info o czym będzie się toczyć dana pogadanka.

W sumie rozumiem, że materiały pokazują się na kanale Piotrka, ale nagrywają w trójkę i sam tytuł aż krzyczy, by ktoś przystopował zapędy trolla. "najlepszy podcast planszówkowy" - na bazie jakich danych xD

Jedyny co wniósł mi podcast to skąd nowy avatar Gambita, który mnie prześladuje tutaj. Do poprzedniego przywykłem i mózg go odfiltrowywał :D
BOLLO pisze: 20 sty 2022, 09:02 Polecam jednak obejrzeć początek do ok 5min i końcówkę ok 4min
https://www.youtube.com/watch?v=5_Y74FbRCdY
Przyjemne, takie pozytywne i pełne wigoru podejście do gier planszowych. Ciekawe czy wciągnie się i za rok, dwa będzie zmanierowana jak wielu z nas tutaj :D
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5280
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1086 times
Been thanked: 1705 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: BOLLO »

Ardel12 pisze: 20 sty 2022, 21:23

Przyjemne, takie pozytywne i pełne wigoru podejście do gier planszowych. Ciekawe czy wciągnie się i za rok, dwa będzie zmanierowana jak wielu z nas tutaj :D
No miejmy nadzieję że wkręci się w granie i za jakiś czas nagra kolejną videorecenzje planszówkową. Chociaż nie powiem tak rozbudowana gra na początek to wielki szacun dla tej pani. Fajne, szczere i od serca ....mnie zaciekawiła ta gra właśnie jako miedzy innymi jako tryb solo lub do gry z synem (troszkę obawiam się jednak wieku). Tutaj jest bardziej brutalnie i mrocznie jednak jak w Zombicide.
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5239
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 526 times
Been thanked: 1846 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Gambit »

Ardel12 pisze: 20 sty 2022, 21:23 Jedyny co wniósł mi podcast to skąd nowy avatar Gambita, który mnie prześladuje tutaj. Do poprzedniego przywykłem i mózg go odfiltrowywał :D
Ten awatar użyłem pierwszy raz pod koniec grudnia do "plakatu" sesji Pulp Cthulhu, którą zorganizowali Dzicy Magicy z Piwnicy :) A sama fotka zrobiona przez moją córkę na jakimś turnieju tanecznym mojego syna. No i stwierdziłem, że wymienię, bo jest bardziej aktualny niż ten sprzed jakichś 10 lat.
Awatar użytkownika
VivoBrezo
Posty: 785
Rejestracja: 11 sie 2019, 10:56
Has thanked: 156 times
Been thanked: 532 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: VivoBrezo »

A ja się ciesze, że jest kolejny podcast i że branża się rozwija. Jest to jeden z najszybciej rozwijających się sposobów na obiór treści, szczególnie wtedy, kiedy trzeba angażować wzrok, audycje robią się coraz bardziej profesjonalne, jest ich coraz więcej i uważam, że przez swój format, mogą sobie pozwolić na ,,wejście głębiej" w temat, niż np filmy na yt, które tworzy się dla widza, wytrzymującego kilkanaście minut.

Także, trzymam kciuki za trio, żeby się dotarli i proszę słuchać podcastów, czy to Gradania, Pełną Para, WWG, Ćwierć tony Planszówek, Dżentelmenów, Zacznijmy z Początku, Pogramy, 2 Pionków, czy tam w ostateczności nas :D
Cześć! Nie widzicie nas, ale możecie nas usłyszeć w podcaście Kości, Piony i Bastiony. Rozmawiamy o grach, które lubimy, bo życie jest za krótkie, na te słabe.
Kości, Piony i Bastiony Youtube
Kości, Piony i Bastiony Spotify
ODPOWIEDZ