(Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
MaciekK5454
Posty: 358
Rejestracja: 09 sie 2020, 20:44
Has thanked: 170 times
Been thanked: 193 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: MaciekK5454 »

MaciekK5454 pisze: 21 gru 2021, 19:59 Hej,

Na jakim etapie są przygotowania dodatków do Łąki, Arnaka i Everdell?
Everdell - w opracowaniu, na finalnym etapie.
eveni pisze: 26 sty 2022, 07:47 szymuss pisze: ↑
26 sty 2022, 00:31
(...) Co z Everdell? Czy wiadomo kiedy będą 2 nowe dodatki?(...)
Nie, jeszcze nie dostaliśmy plików do przygotowania. Na pewno nie wcześniej niż IV kwartał 2022 r.
MaciekK5454 pisze: 29 sty 2022, 22:30
Czy to oznacza, że żadne tłumaczenia się jeszcze nie zaczęły? A jeżeli już dostaniecie te pliki, to jak długo trwa przygotowanie takiej gry do produkcji?
Tak, jeszcze się nie zaczęły. Nie będziemy zgadywać ile zajmie przygotowanie nie widząc plików, to wróżenie z fusów. Na chwilę obecną, po kontakcie z oryginalnym wydawcą, datę ich dostępności szacujemy na IV kwartał 2022 r.


Czyli podsumujmy - z "w opracowaniu, na finalnym etapie" zrobiło się "dostaniemy pliki pod koniec 2022r i wtedy zaczniemy pracować nad polskim wydaniem". Nie chcę być złym prorokiem, ale można szacować datę wydania polskiego wydania dodatków na przełom 2023/2024. Dwa lata. Biorąc pod uwagę dynamikę zmian gospodarczych, biznesowych, politycznych we współczesnym świecie w takim czasie wydarzyć się może wszystko.
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: REBEL.pl »

MaciekK5454 pisze: 30 sty 2022, 07:39(...) Nie chcę być złym prorokiem, ale można szacować datę wydania polskiego wydania dodatków na przełom 2023/2024. (...)
Data dostępności polskiego wydania nadal jest przez nas szacowana na IV kwartał 2022 roku. To nie pliki dostaniemy w tym czasie, tych spodziewamy się lada moment.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Awatar użytkownika
Michito
Posty: 624
Rejestracja: 05 cze 2019, 15:54
Has thanked: 193 times
Been thanked: 175 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: Michito »

Cześć REBEL.pl, planujecie wzorem roku ubiegłego zorganizować ogłoszenie planów wydawniczych na 2022 r. (żeby można było oswoić portfel) czy też będziecie dozować informacje o nowych tytułach w trakcie roku?
MaciekK5454
Posty: 358
Rejestracja: 09 sie 2020, 20:44
Has thanked: 170 times
Been thanked: 193 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: MaciekK5454 »

REBEL.pl pisze: 30 sty 2022, 12:15
MaciekK5454 pisze: 30 sty 2022, 07:39(...) Nie chcę być złym prorokiem, ale można szacować datę wydania polskiego wydania dodatków na przełom 2023/2024. (...)
Data dostępności polskiego wydania nadal jest przez nas szacowana na IV kwartał 2022 roku. To nie pliki dostaniemy w tym czasie, tych spodziewamy się lada moment.
W takim razie źle odczytałem poprzednią wiadomość, dziękuję za sprostowanie :)
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: REBEL.pl »

Michito pisze: 30 sty 2022, 12:21 Cześć REBEL.pl, planujecie wzorem roku ubiegłego zorganizować ogłoszenie planów wydawniczych na 2022 r. (żeby można było oswoić portfel) czy też będziecie dozować informacje o nowych tytułach w trakcie roku?
Nie planujemy. Na liście planowanych na ten rok mamy ich już 108, a dopiero kończy się styczeń i to nie jest jeszcze zamknięta pula. Przy tej ilości na pewno będą jakieś roszady, więc będziemy regularnie dokładać kolejne zapowiedzi w miarę postępu prac wydawniczych.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
mrozy16
Posty: 292
Rejestracja: 10 paź 2014, 19:01
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: mrozy16 »

Macie w planach dodruk Sushi go (party)?
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: REBEL.pl »

mrozy16 pisze: 30 sty 2022, 20:33 Macie w planach dodruk Sushi go (party)?
Tak, wróci do oferty na przełomie lutego i marca 2022 r.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Awatar użytkownika
bly73
Posty: 115
Rejestracja: 07 lis 2017, 22:50
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Has thanked: 103 times
Been thanked: 17 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: bly73 »

Hej. Podobno Pearl Games szykuje reprint gry Troyes. Macie w planach dołączyć, najlepiej od razu z dodatkiem?
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: REBEL.pl »

bly73 pisze: 31 sty 2022, 16:39 Hej. Podobno Pearl Games szykuje reprint gry Troyes. Macie w planach dołączyć, najlepiej od razu z dodatkiem?
Nie planujemy dodruku Troyes. Co do zasady staramy się nie dodrukowywać gier, które kończyły swój cykl życia na wyprzedażach.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Marek Ch.
Posty: 71
Rejestracja: 18 lut 2021, 17:49
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 27 times
Been thanked: 41 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: Marek Ch. »

Hej,

Czy mały dodatek do "Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie: - Czyhający w Mroku wróci?
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10924
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3357 times
Been thanked: 3217 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: japanczyk »

REBEL.pl pisze: 31 sty 2022, 21:43 Co do zasady staramy się nie dodrukowywać gier, które kończyły swój cykl życia na wyprzedażach.
Lewis and Clark, Pory Roku, Abyss i Pięć Klanów pozdrawiają i zastanawiają się co się stało :P
Awatar użytkownika
mikeyoski
Posty: 1523
Rejestracja: 08 lut 2015, 00:32
Has thanked: 278 times
Been thanked: 172 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: mikeyoski »

japanczyk pisze: 01 lut 2022, 09:11
REBEL.pl pisze: 31 sty 2022, 21:43 Co do zasady staramy się nie dodrukowywać gier, które kończyły swój cykl życia na wyprzedażach.
Lewis and Clark, Pory Roku, Abyss i Pięć Klanów pozdrawiają i zastanawiają się co się stało :P
Poza starym L&C, nie przypominam sobie, żeby poza jakimiś konwentami, te gry trafiły na wyprzedaże ogólnopolskie. Nawet L&C nie kosztował groszy (kupiłem go bodajże za 100 zł) tak jak Troyes (35 zł)
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10924
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3357 times
Been thanked: 3217 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: japanczyk »

mikeyoski pisze: 01 lut 2022, 10:17 Poza starym L&C, nie przypominam sobie, żeby poza jakimiś konwentami, te gry trafiły na wyprzedaże ogólnopolskie. Nawet L&C nie kosztował groszy (kupiłem go bodajże za 100 zł) tak jak Troyes (35 zł)
Pięc klanów było wyprzedawane mocno i długo lezalo. Naklad skonczyl za 80 zł
A Troyes gratulacje - w takiej cenie nie widziałem nigdy, Internet tez nie pamieta - sam kupilem jak sie wyprzedawalo za 52 zł i zaluje ze sprzedalem
Awatar użytkownika
mikeyoski
Posty: 1523
Rejestracja: 08 lut 2015, 00:32
Has thanked: 278 times
Been thanked: 172 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: mikeyoski »

Taka anegdota. Pięć klanów widziałem na Planszówkach na Narodowym. Wrzucili akurat paletę. Na oko ze 30 szt po 80 zł. Odwróciłem się na moment i na palecie nic już nie było :-) pojawił się tłum zadowolonych ludzi stojących w kolejce do kasy. Sam bym kupił na prezent, albo zamienił swoją wersję oryginalną (z fakirami już) :-)

Tak czy inaczej, nie kojarze serio tych wyprzedaży 5 klanów. Ale skoro piszesz, że tak było, to pewnie tak było :-)
Awatar użytkownika
bly73
Posty: 115
Rejestracja: 07 lis 2017, 22:50
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Has thanked: 103 times
Been thanked: 17 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: bly73 »

japanczyk pisze: 01 lut 2022, 09:11 Lewis and Clark, Pory Roku, Abyss i Pięć Klanów pozdrawiają i zastanawiają się co się stało :P
Dokładnie. Nie chciałem już drążyć tematu, bo z grubsza znałem ich podejście do tej gry, zresztą za podsumowanie niech posłuży fakt, że nigdy nie spróbowali nawet wydać dodatku, a Ladies robią z tej gry klasyka, którego dodruki sprzedają się systematycznie wszędzie, tylko nie u nas. Przypadek? Podobnie zresztą uważam, że zmarnowali też licencję na bardzo fajnego fillerka czyli Krwawą Oberżę z dodatkiem, bo u mniejszego wydawnictwa byłby to jeden z lepszych tytułów wydawniczych.
Awatar użytkownika
Tringa
Posty: 1490
Rejestracja: 03 cze 2018, 13:23
Has thanked: 305 times
Been thanked: 315 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: Tringa »

Jestem bardzo zła na Rebela w związku z dodrukiem Abyssa. Zagrałam w tę grę u znajomego, mega mi się spodobała i stwierdziłam, że chciałabym mieć ją w kolekcji. Już wtedy nigdzie jej nie było, używki chodziły w mega dużych pieniądzach, więc zapytałam Rebela o dodruk i usłyszałam, że nie będzie, bo seria zamknięta.

Kilka mc później wyszedł dodruk angielski. Ponownie zapytałam o dodruk polski i znowu usłyszałam, że Rebel nie ma zamiaru dodrukowywać. No trudno. Skompletowałam grę z drugiej ręki przepłacając i kombinując (najpierw podstawka, potem podstawka i jeden dodatek, a potem podstawka i drugi dodatek), a dosłownie niecałe pół roku później dodruk Abyssa w świetle reflektorów wjeżdża do sklepów. W życiu nie czułam takiego zawodu żadnym wydawnictwem i komunikacja. Wystarczyłoby mi jakby Rebel powiedział, że się nad tym zastanawia. To bym spokojnie poczekała na ich decyzję zamiast przepłacać za używki :/
"Czasami lepiej jest użyć miotacza ognia niż narzekać na ciemność." - Terry Pratchett – Zbrojni

Moje zbiórki: CLICK
Moje gry: CLICK
Awatar użytkownika
garg
Posty: 4476
Rejestracja: 16 wrz 2009, 15:26
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1425 times
Been thanked: 1100 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: garg »

Tringa pisze: 01 lut 2022, 14:44 Jestem bardzo zła na Rebela w związku z dodrukiem Abyssa. Zagrałam w tę grę u znajomego, mega mi się spodobała i stwierdziłam, że chciałabym mieć ją w kolekcji. Już wtedy nigdzie jej nie było, używki chodziły w mega dużych pieniądzach, więc zapytałam Rebela o dodruk i usłyszałam, że nie będzie, bo seria zamknięta.

Kilka mc później wyszedł dodruk angielski. Ponownie zapytałam o dodruk polski i znowu usłyszałam, że Rebel nie ma zamiaru dodrukowywać. No trudno. Skompletowałam grę z drugiej ręki przepłacając i kombinując (najpierw podstawka, potem podstawka i jeden dodatek, a potem podstawka i drugi dodatek), a dosłownie niecałe pół roku później dodruk Abyssa w świetle reflektorów wjeżdża do sklepów. W życiu nie czułam takiego zawodu żadnym wydawnictwem i komunikacja. Wystarczyłoby mi jakby Rebel powiedział, że się nad tym zastanawia. To bym spokojnie poczekała na ich decyzję zamiast przepłacać za używki :/
Pamiętaj, że Rebel to teraz część wielkiego korpo i mogli nie wiedzieć, jakie decyzje zostaną podjęte w innych miejscach.
Mam / Sprzedam/wymienię
(Może nie wystawiłem, ale też chętnie wymienię)

Najstarszy offtop świata: Ceterum censeo Carthaginem esse delendam ;-)
Awatar użytkownika
Tringa
Posty: 1490
Rejestracja: 03 cze 2018, 13:23
Has thanked: 305 times
Been thanked: 315 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: Tringa »

garg pisze: 01 lut 2022, 15:14
Tringa pisze: 01 lut 2022, 14:44 Jestem bardzo zła na Rebela w związku z dodrukiem Abyssa. Zagrałam w tę grę u znajomego, mega mi się spodobała i stwierdziłam, że chciałabym mieć ją w kolekcji. Już wtedy nigdzie jej nie było, używki chodziły w mega dużych pieniądzach, więc zapytałam Rebela o dodruk i usłyszałam, że nie będzie, bo seria zamknięta.

Kilka mc później wyszedł dodruk angielski. Ponownie zapytałam o dodruk polski i znowu usłyszałam, że Rebel nie ma zamiaru dodrukowywać. No trudno. Skompletowałam grę z drugiej ręki przepłacając i kombinując (najpierw podstawka, potem podstawka i jeden dodatek, a potem podstawka i drugi dodatek), a dosłownie niecałe pół roku później dodruk Abyssa w świetle reflektorów wjeżdża do sklepów. W życiu nie czułam takiego zawodu żadnym wydawnictwem i komunikacja. Wystarczyłoby mi jakby Rebel powiedział, że się nad tym zastanawia. To bym spokojnie poczekała na ich decyzję zamiast przepłacać za używki :/
Pamiętaj, że Rebel to teraz część wielkiego korpo i mogli nie wiedzieć, jakie decyzje zostaną podjęte w innych miejscach.
Pytałam tutaj na forum, na FB i dzwoniłam. Nigdy nie usłyszałam, że nie wiedzą, ale że na pewno nie i seria zamknięta. W każdym z tych form komunikacji. Po prostu poczułam się w pewnym momencie okłamana i tyle.
"Czasami lepiej jest użyć miotacza ognia niż narzekać na ciemność." - Terry Pratchett – Zbrojni

Moje zbiórki: CLICK
Moje gry: CLICK
Chrostek84
Posty: 74
Rejestracja: 20 lip 2010, 18:28
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: Chrostek84 »

To może wyjaśnię obrazowo. Rebel zamknął serię Abyss i nie zamierzał już z nią nic robić. A tu pewnego razu zapadła we francuskich gabinetach Asmodee (właściciel Rebela) decyzja - robimy dodruk Abyssa na wszystkie nasze rynki. I Rebel to wydaje nie mając nic do gadania. Rozważania hipotetyczne. Nie wiem jak było naprawdę, ale wiedząc jak działają korporacje.
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4671
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1217 times
Been thanked: 1419 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: Mr_Fisq »

Tringa pisze: 01 lut 2022, 15:43 Pytałam tutaj na forum, na FB i dzwoniłam. Nigdy nie usłyszałam, że nie wiedzą, ale że na pewno nie i seria zamknięta. W każdym z tych form komunikacji. Po prostu poczułam się w pewnym momencie okłamana i tyle.
Powiem tak, nie spodziewałbym się, żeby Rebel świadomie działał na swoją niekorzyść - dla nich to też są stracone pieniądze. garg i Chrostek84 mogą mieć rację.
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: REBEL.pl »

-------------------------------------
RECENZJE:
-------------------------------------

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z listą recenzji gier wydawnictwa Rebel, które pojawiły się w sieci w przeciągu ostatniego tygodnia:
Spoiler:
oraz z filmami na naszym kanale YouTube:
Spoiler:
Wyróżnione recenzje

Terraformacja Marsa: Ekspedycja Ares
Szybko, ładnie i dobrze:
https://www.telepolis.pl/rozrywka/porad ... e-polecane

Kroniki zamku Avel
Wyprawa do królestwa Avel:
https://www.gamesfanatic.pl/2022/01/15/ ... amku-avel/

Logiquest: Wsiąść do Pociągu - Zmiana toru
Same korzyści:
https://miroslawgucwa.znadplanszy.pl/20 ... iana-toru/

Wybrane cytaty z recenzji:

'Inna nazwa tej gry to regrywalność' - Origins: Pierwsi Budowniczowie, GameTrollTV
'Naprawdę udana gra rodzinna' - Kroniki zamku Avel, Games Fanatic
'Chętnie pokażę znajomym którzy będą chcieli zagrać w coś lekkiego i przyjemnego' -Architekci 7 Cudów Świata, Ostatnia Tawerna
'Czyli co, warto? Warto.' - Logiquest: Wsiąść do Pociągu - Zmiana Toru, Mirosław Gucwa


-------------------------------------
ODPOWIEDZI:
-------------------------------------
Marek Ch. pisze: 01 lut 2022, 06:38 Hej,

Czy mały dodatek do "Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie: - Czyhający w Mroku wróci?
Jest zamówiony, najprawdopodobniej doruk będzie dostępny w III kwartale 2022 roku.

japanczyk pisze: 01 lut 2022, 09:11
REBEL.pl pisze: 31 sty 2022, 21:43 Co do zasady staramy się nie dodrukowywać gier, które kończyły swój cykl życia na wyprzedażach.
Lewis and Clark, Pory Roku, Abyss i Pięć Klanów pozdrawiają i zastanawiają się co się stało :P
Chrostek84 pisze: 01 lut 2022, 15:56 To może wyjaśnię obrazowo. Rebel zamknął serię Abyss i nie zamierzał już z nią nic robić. A tu pewnego razu zapadła we francuskich gabinetach Asmodee (właściciel Rebela) decyzja - robimy dodruk Abyssa na wszystkie nasze rynki. I Rebel to wydaje nie mając nic do gadania. Rozważania hipotetyczne. Nie wiem jak było naprawdę, ale wiedząc jak działają korporacje.
"Co do zasady..." - są oczywiście wyjątki. Ostatnimi czasy wydawcy często wracali do linii już przez nich zamkniętych. Dlaczego? Dlatego, że w wyniku pandemii gry planszowe znalazły swoje miejsce pod wieloma nowymi dachami. Nowi gracze często chętniej wracali do klasyki, opłacało się więc ją albo odświeżyć i wydać na nowo, albo po prostu dodrukować. Wszystkie wspomniane powyżej gry (Abyss, Lewis&Clark, Pory Roku i Pięć Klanów) to właśnie takie przypadki, gdy oryginalny wydawca zamknął linię, aby jednak do niej po czasie powrócić.
Jeśli zaś chodzi o Asmodee to nie ma centralnych nacisków na wydawanie jakichkolwiek produktów - gdy przejrzy się portfolio w poszczególnych krajach widać, że ono potrafi się diametralnie różnić, tak samo jak różnią się rynki w tych krajach. Wiadomo, że część tytułów jest taka sama, natomiast nie dlatego, że jest to centralnie sterowane, ale po prostu profitowe i poszczególne kraje chcą je mieć w swojej ofercie.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Chrostek84
Posty: 74
Rejestracja: 20 lip 2010, 18:28
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: Chrostek84 »

REBEL.pl pisze: 02 lut 2022, 08:38 -------------------------------------

"Co do zasady..." - są oczywiście wyjątki. Ostatnimi czasy wydawcy często wracali do linii już przez nich zamkniętych. Dlaczego? Dlatego, że w wyniku pandemii gry planszowe znalazły swoje miejsce pod wieloma nowymi dachami. Nowi gracze często chętniej wracali do klasyki, opłacało się więc ją albo odświeżyć i wydać na nowo, albo po prostu dodrukować. Wszystkie wspomniane powyżej gry (Abyss, Lewis&Clark, Pory Roku i Pięć Klanów) to właśnie takie przypadki, gdy oryginalny wydawca zamknął linię, aby jednak do niej po czasie powrócić.
Jeśli zaś chodzi o Asmodee to nie ma centralnych nacisków na wydawanie jakichkolwiek produktów - gdy przejrzy się portfolio w poszczególnych krajach widać, że ono potrafi się diametralnie różnić, tak samo jak różnią się rynki w tych krajach. Wiadomo, że część tytułów jest taka sama, natomiast nie dlatego, że jest to centralnie sterowane, ale po prostu profitowe i poszczególne kraje chcą je mieć w swojej ofercie.
Czyli klienci są na Was słusznie wkurzeni, że przepłacali za gry na rynku wtórnym, bo wielokrotnie deklarowaliście, że nie będzie dodruku tych tytułów. Brawo WY.
Awatar użytkownika
mmag
Posty: 1147
Rejestracja: 02 lut 2016, 18:08
Has thanked: 413 times
Been thanked: 254 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: mmag »

Ale to co niby miał zrobić Rebel, gdy niespodziewanie pojawiła się okazja dodruku po dłuższym czasie? Powiedzieć wydawcy, że "No w sumie to bardzo chętnie byśmy zamówili ten dodruk, ale napisaliśmy kiedyś w mailu kilku przypadkowym osobom, że go nie będzie, więc musimy zrezygnować z dalszej dystrybucji tego tytułu w Polsce"? :roll:
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7331
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 460 times
Been thanked: 1106 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: detrytusek »

Wystarczy napisać, że na ten moment nie planujemy dodruku zamiast kategorycznego nein i linia zamknięta. Niby podobnie, a jednak spora różnica.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
SickMind
Posty: 154
Rejestracja: 02 lip 2020, 12:16
Has thanked: 7 times
Been thanked: 22 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: SickMind »

Siema Rebel.
Co z dodrukiem dodatków do Pandemic, Na krawędzi i Stan zagrożenia?
Dwa tygodnie temu na kanale On Table Asia pokazywała te dodatki z premierą na 25 stycznia?
Możecoe sie do tego odnieść?
Zablokowany