(Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4671
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1217 times
Been thanked: 1419 times

Re: Lucky Duck Games 2022

Post autor: Mr_Fisq »

Najlepiej uczyć się na cudzych błędach, ale LDG chyba będzie musiało uczyć się na swoich ;)

Podobnie jak w przypadku Lacerty - podanie dokładnego terminu premiery zepsuło sklep/stronę.
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
krwlng
Posty: 438
Rejestracja: 12 sie 2018, 14:15
Has thanked: 111 times
Been thanked: 131 times

Re: Lucky Duck Games 2022

Post autor: krwlng »

...i serwery nie wytrzymały :(
_leigam_ pisze: 01 lut 2022, 11:19 Ktoś może nie wie, ale Hermann mówił na lajwie że można się zgłaszać o poprawioną kartę i wyślą (pierwszy druk Diuny Imperium).
Nie dodrukowali tej karty osobno tylko jest zmieniona w 3 druku, jak komuś BARDZO zależy to mają kilka egzemplarzy gry na poczet reklamacji otwartych i z nich pochodzą te karty.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10924
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3357 times
Been thanked: 3217 times

Re: Lucky Duck Games 2022

Post autor: japanczyk »

Sorry LDG, ale daliscie przyslowiowego ciała

Po jakiego diabła organizowac z Planszowymi Newsami nakrecanie przedsprzedazy jesli nie macie zaplecza hostingowego zeby wytrzymac peak zainteresowania
Zrobcie nielimitowany preorder zeby oszacowac zainteresowanie, a nie sztucznie je podbijac scalperom przez akcje z PN :/
Awatar użytkownika
NestorZolo
Posty: 333
Rejestracja: 29 lis 2019, 08:14
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 506 times
Been thanked: 123 times

Re: Dune: Imperium / Diuna: Imperium (Paul Dennen)

Post autor: NestorZolo »

AntBehindLeaf pisze: 02 lut 2022, 12:03 219 pln za delux packa. Proszę zatrzymać pociąg ja wysiadam. Lol. Mam nadzieję, że chytry dwa razy traci i wyląduje to na jakiejś wyprzedaży. Tam figurki żadnej roboty nie robią. Kostki są bardziej klimatyczne.
Cena dodatku też z czapy, jak nie będzie na jakiś aleplanszówkach po 120 pln to srogie piguły tam ktoś przed wpisaniem ceny zażył.
Spokojnie. To tylko Twój mechanizm obronny. Wdech, wydech :wink:
1.GWT, 2.BrassB, 3.Madeira, 4.Wildcatters, 5.ProjektGaja, 6.Skymines, 7.KlanyKaledonii, 8.Yokohama, 9.Endeavor, 10.Tyrrants, 11.Hansa, 12.A&K
Awatar użytkownika
Shodan
Posty: 1222
Rejestracja: 24 cze 2017, 20:15
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 474 times
Been thanked: 444 times

Re: Dune: Imperium / Diuna: Imperium (Paul Dennen)

Post autor: Shodan »

W sumie to wiochę robią. Nie można było wystartować z przedsprzedażą normalnie w sklepach tylko robić "wielkie wydarzenie" w swoim sklepiku, który od razu padł.
Trochę idą drogą Albi i premiery Szczęk Lwa.
Atk
Posty: 1394
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:33
Has thanked: 494 times
Been thanked: 284 times

Re: Lucky Duck Games 2022

Post autor: Atk »

mnie troche cena zaskoczyla. Wiedzialem ile kosztuja w zagranicznych sklepach no ale jednak to polska. Kraj biedy i nedzy wiec liczylem na cene bardziej przystepna dla naszych porfeli (chocby ponizej 200). Tutaj przeliczajac zawartosc na cene wychodzi ponad 3zl za komponent. W takim Daimyo myslalem, ze place duzo ale tam wychodzilo chyba ponizej albo kolo 2zl za figurke :(

No nic plakac nie bede, porfel sie cieszy, ze przy Lacerdzie bedzie mogl troche odetchnac, bo juz prawie polowa bedzie odlozona :)
Awatar użytkownika
Lucky Duck Games
Posty: 474
Rejestracja: 24 lut 2020, 13:28
Has thanked: 50 times
Been thanked: 1028 times

Re: Dune: Imperium / Diuna: Imperium (Paul Dennen)

Post autor: Lucky Duck Games »

oli_37 pisze: 02 lut 2022, 12:08padł serwer
Niestety. Próbowaliśmy jeszcze ograniczyć ryzyko i francuską przedsprzedaż przełożyliśmy na inny dzień, ale niestety nas to nie uratowało.
AntBehindLeaf pisze: 02 lut 2022, 12:03 219 pln za delux packa. Proszę zatrzymać pociąg ja wysiadam. Lol. Mam nadzieję, że chytry dwa razy traci i wyląduje to na jakiejś wyprzedaży. Tam figurki żadnej roboty nie robią. Kostki są bardziej klimatyczne.
Cena dodatku też z czapy, jak nie będzie na jakiś aleplanszówkach po 120 pln to srogie piguły tam ktoś przed wpisaniem ceny zażył.
Jako, że Delux nie jest lokalizowany, a sprzedajemy wersję angielską. Nie możemy tego sprzedawać poniżej tej kwoty, bo taką mamy umowę z oryginalnym wydawcą.
Ich cena to w tym momencie 60 USD (bez darmowej wysyłki jak u nas) więc i tak udało nam się tu trochę ugrać.
W sumie to wiochę robią. Nie można było wystartować z przedsprzedażą normalnie w sklepach tylko robić "wielkie wydarzenie" w swoim sklepiku, który od razu padł.
Trochę idą drogą Albi i premiery Szczęk Lwa.
Bardzo byśmy chcieli, bo wszystkie nasze gry trafiają do sklepów bez żadnych "wielkich wydarzeń" u nas w sklepiku. Tym razem to nie zależało od nas ponieważ nie jest to produkt lokalizowany i dotyczą go trochę inne reguły zakupu i sprzedaży.
krwlng
Posty: 438
Rejestracja: 12 sie 2018, 14:15
Has thanked: 111 times
Been thanked: 131 times

Re: Lucky Duck Games 2022

Post autor: krwlng »

Atk pisze: 02 lut 2022, 12:25 mnie troche cena zaskoczyla. Wiedzialem ile kosztuja w zagranicznych sklepach no ale jednak to polska. Kraj biedy i nedzy wiec liczylem na cene bardziej przystepna dla naszych porfeli (chocby ponizej 200). Tutaj przeliczajac zawartosc na cene wychodzi ponad 3zl za komponent. W takim Daimyo myslalem, ze place duzo ale tam wychodzilo chyba ponizej albo kolo 2zl za figurke :(

No nic plakac nie bede, porfel sie cieszy, ze przy Lacerdzie bedzie mogl troche odetchnac, bo juz prawie polowa bedzie odlozona :)
Oni jadą na minimalnej marży za ten Deluxe Upgrade Pack, dlatego jest tylko u nich.
Awatar użytkownika
AntBehindLeaf
Posty: 376
Rejestracja: 19 sty 2021, 20:59
Has thanked: 72 times
Been thanked: 137 times

Re: Dune: Imperium / Diuna: Imperium (Paul Dennen)

Post autor: AntBehindLeaf »

NestorZolo pisze: 02 lut 2022, 12:19
AntBehindLeaf pisze: 02 lut 2022, 12:03 219 pln za delux packa. Proszę zatrzymać pociąg ja wysiadam. Lol. Mam nadzieję, że chytry dwa razy traci i wyląduje to na jakiejś wyprzedaży. Tam figurki żadnej roboty nie robią. Kostki są bardziej klimatyczne.
Cena dodatku też z czapy, jak nie będzie na jakiś aleplanszówkach po 120 pln to srogie piguły tam ktoś przed wpisaniem ceny zażył.
Spokojnie. To tylko Twój mechanizm obronny. Wdech, wydech :wink:
Jasne, już jest chill. Ale jak chciałem deluxa kupić jakby był po 189 pln tak przy 219 odpuszczam. I wiem. Nobody cares :)
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: Dune: Imperium / Diuna: Imperium (Paul Dennen)

Post autor: playerator »

Lucky Duck Games pisze: 02 lut 2022, 12:29
I co teraz? Ankieta? :wink:
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
Awatar użytkownika
Shodan
Posty: 1222
Rejestracja: 24 cze 2017, 20:15
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 474 times
Been thanked: 444 times

Re: Dune: Imperium / Diuna: Imperium (Paul Dennen)

Post autor: Shodan »

Lucky Duck Games pisze: 02 lut 2022, 12:29
Bardzo byśmy chcieli, bo wszystkie nasze gry trafiają do sklepów bez żadnych "wielkich wydarzeń" u nas w sklepiku. Tym razem to nie zależało od nas ponieważ nie jest to produkt lokalizowany i dotyczą go trochę inne reguły zakupu i sprzedaży.
W przypadku deluxe packa zgoda, ale mi bardziej chodziło o Potęgę Ix - tutaj chyba nie było przeciwwskazań, żeby można było ją zamawiać także w innych sklepach.
Awatar użytkownika
Lucky Duck Games
Posty: 474
Rejestracja: 24 lut 2020, 13:28
Has thanked: 50 times
Been thanked: 1028 times

Re: Dune: Imperium / Diuna: Imperium (Paul Dennen)

Post autor: Lucky Duck Games »

Shodan pisze: 02 lut 2022, 12:33
Lucky Duck Games pisze: 02 lut 2022, 12:29
Bardzo byśmy chcieli, bo wszystkie nasze gry trafiają do sklepów bez żadnych "wielkich wydarzeń" u nas w sklepiku. Tym razem to nie zależało od nas ponieważ nie jest to produkt lokalizowany i dotyczą go trochę inne reguły zakupu i sprzedaży.
W przypadku deluxe packa zgoda, ale mi bardziej chodziło o Potęgę Ix - tutaj chyba nie było przeciwwskazań, żeby można było ją zamawiać także w innych sklepach.
Ale nie wiem jak się da trąbić jeszcze bardziej o tym, podkreślamy to absolutnie na każdym kroku - Potęga Ix będzie dostępna w sklepach i to dosłownie na dniach :)
Awatar użytkownika
Muad'Dib
Posty: 1558
Rejestracja: 01 paź 2013, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 61 times
Been thanked: 106 times

Re: Lucky Duck Games 2022

Post autor: Muad'Dib »

Mam nadzieję, że na koszulki się załapię bo Deluxe to raczej poza moim budżetem. Na razie strona zdechła więc nie mogę sprawdzić czy mi przeszło koło nosa :P
IMustNotFear.FearIsTheMind-Killer.FearIsTheLittle-death ThatBringsTotalObliteration.IWillFaceMyFear.
IWillPermitItToPassOverMeAndThroughMe.
AndWhenItHasGonePast,IWillTurnTheInnerEyeToSeeItsPath.
WhereTheFearHasGoneThereWillBeNothing. OnlyIWillRemain.
Awatar użytkownika
Tringa
Posty: 1490
Rejestracja: 03 cze 2018, 13:23
Has thanked: 305 times
Been thanked: 315 times

Re: Lucky Duck Games 2022

Post autor: Tringa »

Ktoś wrzucał screena, że już wszystko poszło.

Mi się trochę udało, bo weszłam o 11:48 i akurat wszystko było. Szybko kupiłam i wróciłam do swoich zajęć ;)
"Czasami lepiej jest użyć miotacza ognia niż narzekać na ciemność." - Terry Pratchett – Zbrojni

Moje zbiórki: CLICK
Moje gry: CLICK
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10924
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3357 times
Been thanked: 3217 times

Re: Dune: Imperium / Diuna: Imperium (Paul Dennen)

Post autor: japanczyk »

Lucky Duck Games pisze:
Poszło wszytsko czy jest sens dalej refreshowac?
Awatar użytkownika
mmag
Posty: 1147
Rejestracja: 02 lut 2016, 18:08
Has thanked: 413 times
Been thanked: 254 times

Re: Lucky Duck Games 2022

Post autor: mmag »

Lucky Duck Games pisze:Wszystko jeszcze jest, w całkiem sporych ilościach. Niestety, strona nie może porozumieć się z magazynem, żeby to sprawdzić, więc pokazuje błąd. Działamy, żeby to naprawić.
Awatar użytkownika
Lucky Duck Games
Posty: 474
Rejestracja: 24 lut 2020, 13:28
Has thanked: 50 times
Been thanked: 1028 times

Re: Lucky Duck Games 2022

Post autor: Lucky Duck Games »

Tringa pisze: 02 lut 2022, 13:37 Ktoś wrzucał screena, że już wszystko poszło.

Mi się trochę udało, bo weszłam o 11:48 i akurat wszystko było. Szybko kupiłam i wróciłam do swoich zajęć ;)
Nie poszło, ale niestety nie wyrobił też nasz system magazynowy, który przy każdym wejściu musi zaktualizować stany w sklepie.
Wywaliło więc pokazuje wszystkie gry niedostępne. Uspokajając gry na wejściu kupiło kilkanaście osób a potem wszystko padło.
Jedyne co możemy teraz zrobić teraz to poczekać na zmniejszenie ruchu. Jeśli w ciągu kilku godzin ta sytuacja będzie trwała to będziemy musieli się zastanowić co zrobić, ale możliwości mamy ograniczone.
Awatar użytkownika
kokosowy14
Posty: 323
Rejestracja: 22 sie 2021, 10:13
Has thanked: 160 times
Been thanked: 70 times

Re: Lucky Duck Games 2022

Post autor: kokosowy14 »

Gdyby tylko kiedyś już jednemu wydawnictwu przydarzyła się podobna sytuacja to pewnie można było się na to przygotować ale niestety tego nikt się nie spodziewał. :mrgreen:
bareusz
Posty: 28
Rejestracja: 10 lis 2016, 20:13
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów

Re: Lucky Duck Games 2022

Post autor: bareusz »

Chyba już działa - gładko poszło u mnie przed chwilą, bez zacinek.
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: Lucky Duck Games 2022

Post autor: playerator »

Działa, kupiłem.
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
kiniol1
Posty: 134
Rejestracja: 23 mar 2020, 10:15
Has thanked: 220 times
Been thanked: 28 times

Re: Lucky Duck Games 2022

Post autor: kiniol1 »

Drogie Lucky duck games nie można u was łączyć przesyłek? Chciałem kupić koniecznie upgrade packa więc szybko zamówiłem. Teraz chętnie bym dodał koszulki ale mam nazbierać znowu 200 zł żeby mieć darmową wysyłkę?
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10022
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1308 times

Re: Dune: Imperium / Diuna: Imperium (Paul Dennen)

Post autor: rastula »

NestorZolo pisze: 02 lut 2022, 12:19
AntBehindLeaf pisze: 02 lut 2022, 12:03 219 pln za delux packa. Proszę zatrzymać pociąg ja wysiadam. Lol. Mam nadzieję, że chytry dwa razy traci i wyląduje to na jakiejś wyprzedaży. Tam figurki żadnej roboty nie robią. Kostki są bardziej klimatyczne.
Cena dodatku też z czapy, jak nie będzie na jakiś aleplanszówkach po 120 pln to srogie piguły tam ktoś przed wpisaniem ceny zażył.
Spokojnie. To tylko Twój mechanizm obronny. Wdech, wydech :wink:
nawet przy tych 120 zł to tam jest bardzo dużo "mechaniki" bo jak powiedział Ignacy te 35 kart standard ccg, ok 20 mini i 2 planszetki to w papierniczym...

Za "cała" Dune" dalem mniej niż 150.

Wymiękam z tymi cenami planszówek...
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2820
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 841 times
Been thanked: 363 times

Re: Lucky Duck Games 2022

Post autor: Gromb »

Przepraszamy, wystąpił nieoczekiwany problem.
Hmmm... Zestawu nie można kupić
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
manicminer
Posty: 821
Rejestracja: 07 wrz 2019, 15:00
Has thanked: 74 times
Been thanked: 103 times

Re: Dune: Imperium / Diuna: Imperium (Paul Dennen)

Post autor: manicminer »

rastula pisze: 02 lut 2022, 14:37
NestorZolo pisze: 02 lut 2022, 12:19
AntBehindLeaf pisze: 02 lut 2022, 12:03 219 pln za delux packa. Proszę zatrzymać pociąg ja wysiadam. Lol. Mam nadzieję, że chytry dwa razy traci i wyląduje to na jakiejś wyprzedaży. Tam figurki żadnej roboty nie robią. Kostki są bardziej klimatyczne.
Cena dodatku też z czapy, jak nie będzie na jakiś aleplanszówkach po 120 pln to srogie piguły tam ktoś przed wpisaniem ceny zażył.
Spokojnie. To tylko Twój mechanizm obronny. Wdech, wydech :wink:
nawet przy tych 120 zł to tam jest bardzo dużo "mechaniki" bo jak powiedział Ignacy te 35 kart standard ccg, ok 20 mini i 2 planszetki to w papierniczym...

Za "cała" Dune" dalem mniej niż 150.

Wymiękam z tymi cenami planszówek...

Zgadzam się że ceny z kosmosu, chciałem deluxe i dodatek ale płacić aż tyle ? Dodatek w cenie podstawki to przegięcie.
Awatar użytkownika
anitroche
Posty: 769
Rejestracja: 23 kwie 2020, 10:09
Has thanked: 669 times
Been thanked: 781 times
Kontakt:

Re: Dune: Imperium / Diuna: Imperium (Paul Dennen)

Post autor: anitroche »

manicminer pisze: 02 lut 2022, 14:46 Dodatek w cenie podstawki to przegięcie.
Myślę, że Kaczki jak by mogły, to by wydały to taniej, patrząc po tym jak do tej pory ich gry były w świetnych cenach. Ostatnio na live Planszowych Newsów Michał Herman mówił, że za kolejny dodruk Diuny zapłacimy więcej, bo koszta tak poszły w górę, więc raczej nie powinniśmy porównywać ceny tego dodatku do tego, po ile można było kupić podstawkę do tej pory, tylko do nowej ceny, która będzie wyższa, ciekawe tylko, o ile.
"Cześć, mam na imię Ania i dzisiaj pokażę wam jak wygląda rozgrywka w wariancie solo w..."

Zapraszam na mój kanał z pełnymi rozgrywkami solo: Gram Solo na YouTube
Zablokowany