Brew / Bór (Stevo Torres)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Uncle_Grga
Posty: 561
Rejestracja: 30 lis 2019, 12:07
Has thanked: 86 times
Been thanked: 284 times

Re: Brew / Bór (Stevo Torres)

Post autor: Uncle_Grga »

VivoBrezo pisze: 06 lut 2022, 11:02
Wroobel pisze: 06 lut 2022, 08:07 Niby gry już nie mają w Portalu, a w ich sklepie bez problemu do kupienia.
Więc info o tym że się wyprzedała jest mocno przesadzone.
A to nie jest tak, że magazyn sklepu, a magazyn hurtowni to dwa różne magazyny i po prostu wszystko co mieli zarezerwowane dla zewnętrznych partnerów po prostu zeszło?
Tak to rozumiem. Koniec magazynu dla wydawnictwa oznacza najprawdopodobniej sprzedalem cały naklad w hurcie. Temat nakladu nr 1 jest dla mnie zamkniety. Mogę zacząć przygotowania do dodruku...

A to, że gra dostepna jest w sklepach czy hurtownach posredniczacych? To juz temat sklepy - klienci..

Hype tu mozna zrobic sobie o ile planuję dodruk.. na przyszłość. Bo w przypadku braku towaru na magazynie mogę "zrobic dobrze" wylacznie moim partnerom biznesowym..
toblakai
Posty: 1272
Rejestracja: 19 mar 2014, 13:57
Has thanked: 223 times
Been thanked: 232 times

Re: Brew / Bór (Stevo Torres)

Post autor: toblakai »

Wroobel pisze: 06 lut 2022, 11:11 Możliwe że tak jest.
Ale mówienie że "gra się wyprzedała bierzcie bo zaraz nie będzie" to chyba lekka przesada. Może tak będzie może nie. Zobaczymy.
Wg mnie to sztuczne pompowanie hajpu.
Dopowiadasz sobie. Trzewik jedynie powiedział, że z magazynu wszystko wyjechało. Nie mówił natomiast nic o tym, że w sklepach zaraz zniknie.
Awatar użytkownika
Martin_Valdez
Posty: 329
Rejestracja: 29 gru 2008, 15:00
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times

Re: Brew / Bór (Stevo Torres)

Post autor: Martin_Valdez »

Ja trochę zmienię kurs dyskusji ;) Dzisiaj zagrałem i przyznam szczerze, że bardzo mi się podobało. Co więcej zarówno Żona jak i Córka również oceniły grę jako fajną :) Ostatnio moja 9 letnia córka wybrzydza i twierdzi, że żadna gra nie jest fajna, a tutaj ewidentnie siadło i parę razy postawiła mnie w trudnej sytuacji nie mówiąc już o tym, że nie zgarnąłem przez nią jednego z borów, co zdecydowało o mojej przegranej ;)
Awatar użytkownika
mistrz_yon
Posty: 705
Rejestracja: 26 kwie 2005, 11:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 158 times
Been thanked: 252 times
Kontakt:

Re: Brew / Bór (Stevo Torres)

Post autor: mistrz_yon »

Dzisiaj zagraliśmy z Młodym pierwszą partyjkę. Bardzo przyjemne, przyznaję.

Jednak zauważyłem jedną rzecz i chciałbym zapytać o Wasze doświadczenia: czy nie jest tak, że (szczególnie w grze 2-osobowej), dużym ułatwieniem jest kładzenie ostatniej kości? Grając, miałem wrażenie obcowania z "blue-coin syndrom" ze wcześniejszych wersji Gwinta. Nadal jest ofc tak, że posiadania ostatniego słowa jest ułatwieniem, ale kiedyś otwieranie było przekleństwem.

W Borze na 2 osoby mam podobne odczucie. Można "odwrócić" monetę przez podmianę wiatru na inną kość, co daje szansę późniejszego położenia kości z pokarmem (czy jak się to tam nazywa). Zastrzegam: to są wątpliwości po jednej partii, ale Młody też grał w Gwinta długo i też miał podobne odczucia. Jak to widzicie?
Awatar użytkownika
Martin_Valdez
Posty: 329
Rejestracja: 29 gru 2008, 15:00
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times

Re: Brew / Bór (Stevo Torres)

Post autor: Martin_Valdez »

hmmm wydaje mi się, że tak naprawdę położenie kości w ujęciu możliwego namieszania jakimś eliksirem. Mi się często zdarzało, że i tak z tą kością pożywienia niewiele można by było zrobić bo zostawała wioska już tylko do obstawienia. Sama kość w mojej grze nic nie dawała.
dwaduzepe
Posty: 687
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:27
Has thanked: 125 times
Been thanked: 254 times

Re: Brew / Bór (Stevo Torres)

Post autor: dwaduzepe »

mistrz_yon pisze: 06 lut 2022, 21:30 Dzisiaj zagraliśmy z Młodym pierwszą partyjkę. Bardzo przyjemne, przyznaję.

Jednak zauważyłem jedną rzecz i chciałbym zapytać o Wasze doświadczenia: czy nie jest tak, że (szczególnie w grze 2-osobowej), dużym ułatwieniem jest kładzenie ostatniej kości? Grając, miałem wrażenie obcowania z "blue-coin syndrom" ze wcześniejszych wersji Gwinta. Nadal jest ofc tak, że posiadania ostatniego słowa jest ułatwieniem, ale kiedyś otwieranie było przekleństwem.

W Borze na 2 osoby mam podobne odczucie. Można "odwrócić" monetę przez podmianę wiatru na inną kość, co daje szansę późniejszego położenia kości z pokarmem (czy jak się to tam nazywa). Zastrzegam: to są wątpliwości po jednej partii, ale Młody też grał w Gwinta długo i też miał podobne odczucia. Jak to widzicie?
mialem te same obawy po przeczytaniu instrukcji, ale po kilku grach stiwerdzam, ze czesto ostatnia kosc juz nic nie zmienia, juz jest po ptakach
Awatar użytkownika
Beskid
Posty: 993
Rejestracja: 29 sie 2021, 21:52
Has thanked: 737 times
Been thanked: 223 times

Re: Brew / Bór (Stevo Torres)

Post autor: Beskid »

Uncle_Grga pisze: 06 lut 2022, 12:24
VivoBrezo pisze: 06 lut 2022, 11:02
Wroobel pisze: 06 lut 2022, 08:07 Niby gry już nie mają w Portalu, a w ich sklepie bez problemu do kupienia.
Więc info o tym że się wyprzedała jest mocno przesadzone.
A to nie jest tak, że magazyn sklepu, a magazyn hurtowni to dwa różne magazyny i po prostu wszystko co mieli zarezerwowane dla zewnętrznych partnerów po prostu zeszło?
Tak to rozumiem. Koniec magazynu dla wydawnictwa oznacza najprawdopodobniej sprzedalem cały naklad w hurcie. Temat nakladu nr 1 jest dla mnie zamkniety. Mogę zacząć przygotowania do dodruku...

A to, że gra dostepna jest w sklepach czy hurtownach posredniczacych? To juz temat sklepy - klienci..

Hype tu mozna zrobic sobie o ile planuję dodruk.. na przyszłość. Bo w przypadku braku towaru na magazynie mogę "zrobic dobrze" wylacznie moim partnerom biznesowym..
Wątek handlowo-magazynowy kontynuujemy tutaj
Bór (Pax Root)
Awatar użytkownika
ave.crux
Posty: 1598
Rejestracja: 20 maja 2021, 08:34
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Has thanked: 730 times
Been thanked: 1086 times

Re: Brew / Bór (Stevo Torres)

Post autor: ave.crux »

mistrz_yon pisze: 06 lut 2022, 21:30
W Borze na 2 osoby mam podobne odczucie. Można "odwrócić" monetę przez podmianę wiatru na inną kość, co daje szansę późniejszego położenia kości z pokarmem (czy jak się to tam nazywa). Zastrzegam: to są wątpliwości po jednej partii, ale Młody też grał w Gwinta długo i też miał podobne odczucia. Jak to widzicie?
Co najwyżej w pierwszej rundzie, kiedy jeszcze nie masz silniczka ze zwierzątek czy eliksirów. Później, jak zaczynają się roszady, podpalenia i inne, to często ten ostatni musi iść do wioski, jeżeli za długo będzie trzymał kość pokarmu.
Nic na siłę, wszystko młotkiem. Wieczne narzekanie obrzydza radość grania.
Awatar użytkownika
veljarek
Posty: 1187
Rejestracja: 07 sty 2009, 19:50
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 5 times
Been thanked: 22 times

Re: Brew / Bór (Stevo Torres)

Post autor: veljarek »

Udało mi się zagrać w Bór.
Super wredna zabawa z dużą interakcją, cały czas kombinujemy jak podebrać przeciwnikowi wszystko, lub przynajmniej żeby nic nie dostał.

Porównać ją mogę do Vallhali wookiego, tylko że Bór robi to dużo lepiej.

Takie gry warto mieć ale pod konkretną grupę ludzi i wyciągnę ją tylko w określonych sytuacjach
_______________
Nie wystarczy grać w gry, trzeba jeszcze grać we właściwe gry
Awatar użytkownika
karawanken
Posty: 2360
Rejestracja: 28 wrz 2014, 19:53
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 75 times
Been thanked: 96 times

Re: Brew / Bór (Stevo Torres)

Post autor: karawanken »

Ja właśnie przeczytałem instrukcje. Dzisiaj gram z dziećmi. Z żoną nie będę próbować bo nigdy więcej w nic nie zagra :D
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3360
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1038 times
Been thanked: 2021 times

Re: Brew / Bór (Stevo Torres)

Post autor: Ardel12 »

karawanken pisze: 13 lut 2022, 13:47 Ja właśnie przeczytałem instrukcje. Dzisiaj gram z dziećmi. Z żoną nie będę próbować bo nigdy więcej w nic nie zagra :D
Oj tak, u mnie podobnie. W bór zagrałem na mieście i taka wredna gra w domu by nie ostała dnia. Bez tej interakcji gra byłaby wybrakowana. Palenie pól, niszczenie kości przeciwnikom, blokowanie danych pól, uniemożliwianie innemu graczowi ugranej Boru, bo akurat mogę itd. Gra ma banalne zasady i oferuje trochę opcji. Niestety podatna jest na przestoje. Im dalej w grze tym więcej opcji mamy dzięki eliksirom i moi współgracze potrafili pochylić się nad swoją turą na parę minut.

Dla mnie przy ostatnich wielgachnych grak kosztujących miliony monet, to jest miła odmiana. Jednak całkowicie nie mój target.
Awatar użytkownika
mikeyoski
Posty: 1523
Rejestracja: 08 lut 2015, 00:32
Has thanked: 278 times
Been thanked: 172 times
Kontakt:

Re: Brew / Bór (Stevo Torres)

Post autor: mikeyoski »

Pytanko do posiadaczy. Ile powinno być żetonów PZ? W instrukcji (polskiej i angielskiej) widnieje, że powinno być 38. Ja mam 28.
dwaduzepe
Posty: 687
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:27
Has thanked: 125 times
Been thanked: 254 times

Re: Brew / Bór (Stevo Torres)

Post autor: dwaduzepe »

mikeyoski pisze: 13 lut 2022, 23:10 Pytanko do posiadaczy. Ile powinno być żetonów PZ? W instrukcji (polskiej i angielskiej) widnieje, że powinno być 38. Ja mam 28.
28
Jools
Posty: 640
Rejestracja: 13 sty 2019, 18:11
Has thanked: 55 times
Been thanked: 205 times

Re: Brew / Bór (Stevo Torres)

Post autor: Jools »

Zagrałem rodzinnie we 3. Gra trochę wredna, bo można wzajemnie się wyrzucać z planszy zabierając punkty itd, ale generalnie gra bardzo słaba. Wszyscy zgodnie stwierdzili że nie chcieliby zagrać ponownie.

Z wad mechanicznych:
- w grze brakuje żetonów PZ gdy wymienia się eliksiry na PZ. Musieliśmy na kartce zapisać PZ. Wg instrukcji jest to "rzadka sytuacja", u nas na 3 osoby zdarzyła się w 4 rundzie, i jeszcze kilka eliksirów dalej kupowaliśmy. Ktoś to testował? oO
- prawie nikt nie szedł na planszę wioski, bo zbyt duża walka była o Bory, i szkoda było kości na jakieś pierdoły z wioski,
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3361 times
Been thanked: 3226 times

Re: Brew / Bór (Stevo Torres)

Post autor: japanczyk »

Jools pisze: 14 lut 2022, 07:34 - w grze brakuje żetonów PZ gdy wymienia się eliksiry na PZ. Musieliśmy na kartce zapisać PZ. Wg instrukcji jest to "rzadka sytuacja", u nas na 3 osoby zdarzyła się w 4 rundzie, i jeszcze kilka eliksirów dalej kupowaliśmy. Ktoś to testował? oO
- prawie nikt nie szedł na planszę wioski, bo zbyt duża walka była o Bory, i szkoda było kości na jakieś pierdoły z wioski,
W jakim celu karty eliksirów wymieniac na punkty, skoro mozna je discardowac, a na koniec nie ma znaczenia czy sa wykorzystane czy nie?
Z wioską to lol :D Szkoda marnowac kosci na przegrane walki w Borach kiedy mozesz cos zyskac z wioski (chociazby rezerwacje eliksiru)
Jools
Posty: 640
Rejestracja: 13 sty 2019, 18:11
Has thanked: 55 times
Been thanked: 205 times

Re: Brew / Bór (Stevo Torres)

Post autor: Jools »

japanczyk pisze: 14 lut 2022, 07:37
Jools pisze: 14 lut 2022, 07:34 - w grze brakuje żetonów PZ gdy wymienia się eliksiry na PZ. Musieliśmy na kartce zapisać PZ. Wg instrukcji jest to "rzadka sytuacja", u nas na 3 osoby zdarzyła się w 4 rundzie, i jeszcze kilka eliksirów dalej kupowaliśmy. Ktoś to testował? oO
- prawie nikt nie szedł na planszę wioski, bo zbyt duża walka była o Bory, i szkoda było kości na jakieś pierdoły z wioski,
W jakim celu karty eliksirów wymieniac na punkty, skoro mozna je discardowac, a na koniec nie ma znaczenia czy sa wykorzystane czy nie?
Z wioską to lol :D Szkoda marnowac kosci na przegrane walki w Borach kiedy mozesz cos zyskac z wioski (chociazby rezerwacje eliksiru)
Instrukcja mówi że jak wyczerpie się talia eliksirów, to każdy gracz oddaje swoje wykorzystane eliksiry i pobiera z banku równowartość w żetonach PZ. Tworzy się wtedy nowy stos eliksirów. Co nam się przytrafiło na początku 4 rundy (ostatniej). I tych żetonów nie wystarczyło, i to w sporej ilości.
Z wioską pewnie da się kombinować, bo w grze jest sporo tej kombinacji "co, jak, komu wywalić, bym ja zdobył a inny stracił", ale gra nas nie porwała do tego stopnia, że nikt nie był zainteresowany tym kombinowaniem.
dwaduzepe
Posty: 687
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:27
Has thanked: 125 times
Been thanked: 254 times

Re: Brew / Bór (Stevo Torres)

Post autor: dwaduzepe »

Jools pisze: 14 lut 2022, 07:34 Zagrałem rodzinnie we 3. Gra trochę wredna, bo można wzajemnie się wyrzucać z planszy zabierając punkty itd, ale generalnie gra bardzo słaba. Wszyscy zgodnie stwierdzili że nie chcieliby zagrać ponownie.

Z wad mechanicznych:
- w grze brakuje żetonów PZ gdy wymienia się eliksiry na PZ. Musieliśmy na kartce zapisać PZ. Wg instrukcji jest to "rzadka sytuacja", u nas na 3 osoby zdarzyła się w 4 rundzie, i jeszcze kilka eliksirów dalej kupowaliśmy. Ktoś to testował? oO
- prawie nikt nie szedł na planszę wioski, bo zbyt duża walka była o Bory, i szkoda było kości na jakieś pierdoły z wioski,
hejtujesz gre za to, ze po jednej grze nie zrozumieliscie jeszcze po co isc do wioski? smieszne
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3361 times
Been thanked: 3226 times

Re: Brew / Bór (Stevo Torres)

Post autor: japanczyk »

Jools pisze: 14 lut 2022, 07:57 Instrukcja mówi że jak wyczerpie się talia eliksirów, to każdy gracz oddaje swoje wykorzystane eliksiry i pobiera z banku równowartość w żetonach PZ. Tworzy się wtedy nowy stos eliksirów. Co nam się przytrafiło na początku 4 rundy (ostatniej). I tych żetonów nie wystarczyło, i to w sporej ilości.
Na pewno dobrze graliscie? Zeby wykupić 32 karty eliksirów to KAŻDY częściej niż co drugą turę musiałby kupować eliksir, co matematycznie jest troche naciagane (chociaz nie chce mi sie teraz liczyc wszystkich skladnikow potrzebnych do wygenerowania takiej ilosci eliksirów :P). Jak jeszcze w pierwszej turze jestes w stanie wyciagnac cos takiego przy korzystnych kartach, tak w drugiej juz nie bedzie Cie stać na cos takiego, a zeby zrobic silniczek musisz oswajac Stworzenia, a te wychodza losowo, nie kazde napedzaja silniczki surowcowe itd.
Pewnie z odpowiednimi silniczkami do surowców to jest do zrobienia, ale przy okazji mówisz, ze biliscie sie o Bory, a nie trzepaliscie surowce, wiec jestem mocno zaskoczony.
dwaduzepe
Posty: 687
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:27
Has thanked: 125 times
Been thanked: 254 times

Re: Brew / Bór (Stevo Torres)

Post autor: dwaduzepe »

u mnie eliksiry konczyly sie jedynie w partiach czteroosobowych, nie widzialem jeszcze w mniejszym skladzie zeby eliksiry sie skonczyly
dawid
Posty: 516
Rejestracja: 26 lut 2014, 14:59
Has thanked: 183 times
Been thanked: 239 times

Re: Brew / Bór (Stevo Torres)

Post autor: dawid »

japanczyk pisze: 14 lut 2022, 08:46
Jools pisze: 14 lut 2022, 07:57 Instrukcja mówi że jak wyczerpie się talia eliksirów, to każdy gracz oddaje swoje wykorzystane eliksiry i pobiera z banku równowartość w żetonach PZ. Tworzy się wtedy nowy stos eliksirów. Co nam się przytrafiło na początku 4 rundy (ostatniej). I tych żetonów nie wystarczyło, i to w sporej ilości.
Na pewno dobrze graliscie? Zeby wykupić 32 karty eliksirów to KAŻDY częściej niż co drugą turę musiałby kupować eliksir, co matematycznie jest troche naciagane (chociaz nie chce mi sie teraz liczyc wszystkich skladnikow potrzebnych do wygenerowania takiej ilosci eliksirów :P). Jak jeszcze w pierwszej turze jestes w stanie wyciagnac cos takiego przy korzystnych kartach, tak w drugiej juz nie bedzie Cie stać na cos takiego, a zeby zrobic silniczek musisz oswajac Stworzenia, a te wychodza losowo, nie kazde napedzaja silniczki surowcowe itd.
Pewnie z odpowiednimi silniczkami do surowców to jest do zrobienia, ale przy okazji mówisz, ze biliscie sie o Bory, a nie trzepaliscie surowce, wiec jestem mocno zaskoczony.
Dokładnie to trzeba zebrać 117 surowców żeby uzbierać wszystkie. Przy trzech graczach do rozmieszczenia 64 kostki (przez 4 rundy). Tak czysto teoretycznie jest to do zrobienia (ale trzeba byłoby grać dużo kości żywiołu wody, do tego korzystać z pól wioski dające zasoby). W praktyce, to może być trudne. Może gdyby skupiać się tylko i wyłącznie na zasobach to dałoby się to zrobić. Też mam przypuszczenia, że coś mogło pójść nie tak. Może źle interpretowaliście jakieś efekty stworzeń ?
W jeden z gier też wydawało mi się, że mam bardzo dużo zasobów. Wydawało mi się, że oswojone stworzenie daje mi dodatkowy zasób za każdą umieszczoną kostkę w borze. Przy użyciu żywiołu wody brałem 4 zasoby. Dopiero pod koniec gry zwróciłem uwagę, że zasób mogę zebrać za kostkę umieszczoną w wiosce :-)
akasha_wl
Posty: 172
Rejestracja: 08 sie 2019, 23:10
Has thanked: 23 times
Been thanked: 19 times

Re: Brew / Bór (Stevo Torres)

Post autor: akasha_wl »

Inna sprawa, że grając na 4 dwukrotnie zabrało nam eliksirów i rzeczywiście tych żetonów punktów jest zdecydowanie za mało, albo brakuje większych nominałów 😉.
Dziami
Posty: 288
Rejestracja: 18 maja 2012, 15:43
Lokalizacja: Stalowa Wola
Has thanked: 198 times
Been thanked: 73 times

Re: Brew / Bór (Stevo Torres)

Post autor: Dziami »

Co do żetonów punktów to błąd jest w instrukcji czy u mnie czegoś brakowało? 38 instrukcja vs 28 w pudełku...
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8748
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2659 times
Been thanked: 2339 times

Re: Brew / Bór (Stevo Torres)

Post autor: Curiosity »

Dziami pisze: 15 lut 2022, 10:44 Co do żetonów punktów to błąd jest w instrukcji czy u mnie czegoś brakowało? 38 instrukcja vs 28 w pudełku...
Proponuję zacząć od przeczytania tematu. Nawet nie całego, wystarczy bieżąca strona.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2820
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 842 times
Been thanked: 363 times

Re: Brew / Bór (Stevo Torres)

Post autor: Gromb »

Powinno być 28. Błąd w instrukcji i na pudełku.
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
Jools
Posty: 640
Rejestracja: 13 sty 2019, 18:11
Has thanked: 55 times
Been thanked: 205 times

Re: Brew / Bór (Stevo Torres)

Post autor: Jools »

japanczyk pisze: 14 lut 2022, 08:46
Jools pisze: 14 lut 2022, 07:57 Instrukcja mówi że jak wyczerpie się talia eliksirów, to każdy gracz oddaje swoje wykorzystane eliksiry i pobiera z banku równowartość w żetonach PZ. Tworzy się wtedy nowy stos eliksirów. Co nam się przytrafiło na początku 4 rundy (ostatniej). I tych żetonów nie wystarczyło, i to w sporej ilości.
Na pewno dobrze graliscie? Zeby wykupić 32 karty eliksirów to KAŻDY częściej niż co drugą turę musiałby kupować eliksir, co matematycznie jest troche naciagane (chociaz nie chce mi sie teraz liczyc wszystkich skladnikow potrzebnych do wygenerowania takiej ilosci eliksirów :P). Jak jeszcze w pierwszej turze jestes w stanie wyciagnac cos takiego przy korzystnych kartach, tak w drugiej juz nie bedzie Cie stać na cos takiego, a zeby zrobic silniczek musisz oswajac Stworzenia, a te wychodza losowo, nie kazde napedzaja silniczki surowcowe itd.
Pewnie z odpowiednimi silniczkami do surowców to jest do zrobienia, ale przy okazji mówisz, ze biliscie sie o Bory, a nie trzepaliscie surowce, wiec jestem mocno zaskoczony.
Ja miałem dwa zwierzątka co dawały +1 surkę jak zbierałem z Boru. Także wszystkie kości tam, do tego woda, to surowce sypały się garściami. I w zasadzie co akcję kupowałem jakiś eliksir, jak nie tez za 2 surki, to te droższe. Do tego trzecie zwierzątko +1 PZ za każdy kupiony eliksir. Także w czwartej rundzie doszło do przetasowania ich.
ODPOWIEDZ