Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Dhel
Posty: 698
Rejestracja: 28 wrz 2018, 09:49
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 462 times
Been thanked: 390 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Dhel »

Z tego co widzę to ta nowa wersja jest już dostępna, u nas ani widu ani słychu. Czy polecanie jakiś zagraniczny sklep, z którego można to zamówić?, Zatu odpuszczam, jak mam doliczać cło do tych zamówień to przestało się to kompletnie opłacać...

Jedyna karcianka, do której mam ochoty wrócić właśnie ze względu na klimat i przygodę, Marvel niby lepszy mechanicznie, ale nie ciągnie mnie do niego, Arkham klimatem i mechaniką jednak mi nie pasuje, Władca pomimo tylu lat na karku jednak ma to coś, co nie pozwala mi o nim zapomnieć.
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4671
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1216 times
Been thanked: 1419 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Mr_Fisq »

Dhel pisze: 28 sty 2022, 10:52 Z tego co widzę to ta nowa wersja jest już dostępna, u nas ani widu ani słychu. Czy polecanie jakiś zagraniczny sklep, z którego można to zamówić?, Zatu odpuszczam, jak mam doliczać cło do tych zamówień to przestało się to kompletnie opłacać...
Napisz do planszomanii czy jest szansa, że gra pojawi się u nich na stanie (kartę produktu mają). Ew. nie zdziwiłbym się gdyby GameLord miał grę u siebie, ale do nich najlepiej dzwonić.
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Sol
Posty: 69
Rejestracja: 20 lut 2016, 15:42
Has thanked: 12 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Sol »

khuba pisze: 27 sty 2022, 13:00
manicminer pisze: 27 sty 2022, 12:56 Czy jest jakiś sklep w którym zamawiacie wersję ENG? I będzie revised?
Na razie pozycja pojawiła sie tylko w planszomani (ale Niedostępna https://www.planszomania.pl/karciane-LC ... e-Set.html )
Obserwuję sytuację - liczę na to że w innych sklepach pojawi się wkrótce i jednak będzie taniej
Znalazłeś informację ile tych dodatkowych kart brzemion itd jest?
domel
Posty: 32
Rejestracja: 22 lut 2009, 08:53
Lokalizacja: Polanka Wielka/Oświęcim
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: domel »

Cześć,
jest gdzieś strona z listą kart z danego dodatku, nie mogę jednak znaleźć. Pomożecie?
pozdrawiam,
Tomek
Void
Posty: 221
Rejestracja: 09 sie 2019, 13:18
Has thanked: 11 times
Been thanked: 85 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Void »

domel pisze: 29 sty 2022, 10:10 Cześć,
jest gdzieś strona z listą kart z danego dodatku, nie mogę jednak znaleźć. Pomożecie?
pozdrawiam,
Tomek
Jest ich kilka np. http://hallofbeorn.com/LotR , dla kart graczy polecam https://ringsdb.com/search
Awatar użytkownika
ArnhemHorror
Posty: 498
Rejestracja: 01 maja 2013, 23:09
Lokalizacja: NibyLandia
Has thanked: 325 times
Been thanked: 153 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: ArnhemHorror »

Nowe karty kampanijne z Revised Core Setu oraz dodatku Dark of Mirkwood są już dostępne do domowego druku.
W życiu jest miejsce na jedynie 3 2 1 LCGi.
khuba
Posty: 983
Rejestracja: 15 cze 2017, 11:36
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 308 times
Been thanked: 277 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: khuba »

Preorder na nową podstawkę pojawił się w 3 trollach. (niestety jeszcze bez The Dark of Mirkwood)
Sprzedam:
Cerebria, Miasteczka, Weather Machine - metalowe zębatki
Awatar użytkownika
Evokenx
Posty: 275
Rejestracja: 10 lip 2020, 16:14
Lokalizacja: Śląsk
Has thanked: 525 times
Been thanked: 52 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Evokenx »

khuba pisze: 08 lut 2022, 16:52 Preorder na nową podstawkę pojawił się w 3 trollach. (niestety jeszcze bez The Dark of Mirkwood)
Czy możesz to nieco wyjaśnić? Mają być podstawki które mają ten scenariusz w środku?
khuba
Posty: 983
Rejestracja: 15 cze 2017, 11:36
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 308 times
Been thanked: 277 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: khuba »

Evokenx pisze: 08 lut 2022, 20:37
Czy możesz to nieco wyjaśnić? Mają być podstawki które mają ten scenariusz w środku?
Nie, to dodatkowy pakiet kupowany osobno (z tego co zrozumiałem kontynuacja misji z podstawki). Wyszedł w tym samym czasie co Revised Core Set - dlatego myślałem że pojawi się w sprzedaży w tym samym czasie.
Sprzedam:
Cerebria, Miasteczka, Weather Machine - metalowe zębatki
manicminer
Posty: 821
Rejestracja: 07 wrz 2019, 15:00
Has thanked: 74 times
Been thanked: 103 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: manicminer »

khuba pisze: 08 lut 2022, 20:51
Evokenx pisze: 08 lut 2022, 20:37
Czy możesz to nieco wyjaśnić? Mają być podstawki które mają ten scenariusz w środku?
Nie, to dodatkowy pakiet kupowany osobno (z tego co zrozumiałem kontynuacja misji z podstawki). Wyszedł w tym samym czasie co Revised Core Set - dlatego myślałem że pojawi się w sprzedaży w tym samym czasie.
2/25/2022 wtedy ma wyjść, a 11 marca pakiety ras
matesko
Posty: 8
Rejestracja: 20 kwie 2020, 17:56
Has thanked: 23 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: matesko »

I niestety na 3trollach core set już niedostępny, nie zdążyłem się załapać...
Dazir
Posty: 216
Rejestracja: 14 maja 2019, 19:18
Has thanked: 70 times
Been thanked: 66 times
Kontakt:

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Dazir »

A czy wiadomo już jak to będzie z saga? Czy tu tez planowany jest nowy cykl wydawniczy czy sagi (z kampania itd wbudowana) nie będą zmieniane? Planuje wejść (ponownie) w tytuł i zastanawiam się czy nie kupić sagi? Co poradzicie?
bosik111
Posty: 296
Rejestracja: 12 gru 2013, 13:53
Has thanked: 8 times
Been thanked: 32 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: bosik111 »

O sagach na razie nic nie wiadomo, ale pewnie zejdą na drugi plan, bo są de facto osobnym produktem, który nie potrzebuje przepakowania. Na razie plany są na zwinięcie części cykli do dwóch produktów jak ah. Pewnie jeśli się dobrze sprzeda i gra odzyje to przepakuja wszystkie.
Jeśli chodzi o core set to proponuję poszukać w zachodnich sklepach, ja zamówiłem z Holandii i ma dojść do wtorku, a cena porównywalna z obecnymi u nas.
Awatar użytkownika
Markus
Posty: 2447
Rejestracja: 04 mar 2005, 00:35
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 555 times
Been thanked: 271 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Markus »

Jeśli w tym momencie jest taki problem z dostępnością w PL nowego core seta to wchodzenie w tę grę nie ma sensu. Uganianie się za kolejnymi dodatkami i "warowanie" przy witrynach ulubionych sklepów to chyba słabe jest.
Przypomina to wszystko polowanie na cykl Insmounth do Arkham lcg. Tam osiągnieto niezly poziom żenady. Czasami naklad rozchodził sie w kilka godzin.
bosik111
Posty: 296
Rejestracja: 12 gru 2013, 13:53
Has thanked: 8 times
Been thanked: 32 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: bosik111 »

Zobaczymy czy ktoś jeszcze się odważy na ściąganie lotra do Polski. Galakta chyba sobie całkowice dała spokój z zamawianiem i chyba nie domówią po tym jak się sparzyli polska wersją, a to oni dają jedynie nadzieję na jakieś sensowne zniżki na naszym rynku. Podstawkę ah można już dostać za dwie stówy, więc revised core nie powinien kosztować więcej niż 250.
Jak trolom wyszedł cały nakład przed dostawą to może się skuszą na te nowe paczki które mają dojść pod koniec miesiąca i w marcu. Widać że jakiś tam rynek jest.
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1027 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: RUNner »

Markus pisze: 11 lut 2022, 09:20 Jeśli w tym momencie jest taki problem z dostępnością w PL nowego core seta to wchodzenie w tę grę nie ma sensu. Uganianie się za kolejnymi dodatkami i "warowanie" przy witrynach ulubionych sklepów to chyba słabe jest.
Przypomina to wszystko polowanie na cykl Insmounth do Arkham lcg. Tam osiągnieto niezly poziom żenady. Czasami naklad rozchodził sie w kilka godzin.
Trudno nie przyznać Ci racji. Jestem mocno zaskoczony tą sytuacją, bo przecież rozmawiamy o wersji angielskiej, która nie musi być sprzedawana tylko w Polsce? Nie prowadzę sklepu więc nie wiem jak to jest. W każdym razie, dużym ryzykiem zawsze są polonizacje, zwłaszcza w przypadku gier LCG.

Wygląda to tak, jakby żaden sklep w Polsce nie chciał tego poprowadzić na 100%. Rozumiem bezpieczny nakład, ale żeby się wyprzedał na etapie przedsprzedaży? Szkoda, bo byłem ciekaw jak się to rozkręci. Mnie samego kusiło zbudować równoległą kolekcję, w której miałbym wszystko ;) Ale też nie chcę się szarpać o dostępność.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3380
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: psia.kostka »

Panowie, moze ja sie nie znam, ale czy zalamujecie rece, ze 11. lutego nie ma w polskich sklepach towaru, ktory ma swiatowa premiere 25. lutego? :mrgreen:
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Baloosh
Posty: 110
Rejestracja: 22 lut 2018, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3 times
Been thanked: 43 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Baloosh »

Ja z kolei mam nieodparte wrażenie, że to co do tej pory pojawiło się w sklepach to własne (sklepów) importy z zagranicy. Dystrybucją w Polsce ma zająć się Rebel, a Revised Core Set jeszcze się u nich nie pojawił. Cierpliwości!
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1027 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: RUNner »

psia.kostka pisze: 11 lut 2022, 09:57 Panowie, moze ja sie nie znam, ale czy zalamujecie rece, ze 11. lutego nie ma w polskich sklepach towaru, ktory ma swiatowa premiere 25. lutego? :mrgreen:
Brak preorderów jest niepokojący chyba?
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
ArnhemHorror
Posty: 498
Rejestracja: 01 maja 2013, 23:09
Lokalizacja: NibyLandia
Has thanked: 325 times
Been thanked: 153 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: ArnhemHorror »

psia.kostka pisze: 11 lut 2022, 09:57 Panowie, moze ja sie nie znam, ale czy zalamujecie rece, ze 11. lutego nie ma w polskich sklepach towaru, ktory ma swiatowa premiere 25. lutego? :mrgreen:
Nie wiem jak to ma sie do reszty świata, ale ja swój egzemplarz otrzymałem już miesiąc temu, zamówiony w preorderze holenderskim sklepie, a mogłem wybrać w kilku :D Brak podobnych ofert w Polsce jest przynajmniej zastanawiający.
W życiu jest miejsce na jedynie 3 2 1 LCGi.
Awatar użytkownika
Evokenx
Posty: 275
Rejestracja: 10 lip 2020, 16:14
Lokalizacja: Śląsk
Has thanked: 525 times
Been thanked: 52 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Evokenx »

Baloosh pisze: 11 lut 2022, 09:58 Ja z kolei mam nieodparte wrażenie, że to co do tej pory pojawiło się w sklepach to własne (sklepów) importy z zagranicy. Dystrybucją w Polsce ma zająć się Rebel, a Revised Core Set jeszcze się u nich nie pojawił. Cierpliwości!
A skąd wiadomo, że Rebel zajmie się dystrybucja w Polsce?
manicminer
Posty: 821
Rejestracja: 07 wrz 2019, 15:00
Has thanked: 74 times
Been thanked: 103 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: manicminer »

psia.kostka pisze: 11 lut 2022, 09:57 Panowie, moze ja sie nie znam, ale czy zalamujecie rece, ze 11. lutego nie ma w polskich sklepach towaru, ktory ma swiatowa premiere 25. lutego? :mrgreen:
25 lutego to scenariusz dark of mirkwood, w marcu sety rasowe, podstawka oficjalna premierę miała pod koniec stycznia.
I trochę słabo to wygląda że tylko jeden sklep narazie miał preorder, ale jeszcze planszomania jest potwierdzona.
Baloosh
Posty: 110
Rejestracja: 22 lut 2018, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3 times
Been thanked: 43 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Baloosh »

Evokenx pisze: 11 lut 2022, 10:26
Baloosh pisze: 11 lut 2022, 09:58 Ja z kolei mam nieodparte wrażenie, że to co do tej pory pojawiło się w sklepach to własne (sklepów) importy z zagranicy. Dystrybucją w Polsce ma zająć się Rebel, a Revised Core Set jeszcze się u nich nie pojawił. Cierpliwości!
A skąd wiadomo, że Rebel zajmie się dystrybucja w Polsce?
Rebel w ramach wątku "Plany wydawnicze 2021" potwierdził to.
manicminer pisze: 11 lut 2022, 10:42
psia.kostka pisze: 11 lut 2022, 09:57 Panowie, moze ja sie nie znam, ale czy zalamujecie rece, ze 11. lutego nie ma w polskich sklepach towaru, ktory ma swiatowa premiere 25. lutego? :mrgreen:
25 lutego to scenariusz dark of mirkwood, w marcu sety rasowe, podstawka oficjalna premierę miała pod koniec stycznia.
I trochę słabo to wygląda że tylko jeden sklep narazie miał preorder, ale jeszcze planszomania jest potwierdzona.
OIPD to Revised Core Set był w 3trolle, Planszomanii (karta produktu), Planszostrefie (też się już skończył) i Rebelu (karta produktu).
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3380
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: psia.kostka »

manicminer pisze: 11 lut 2022, 10:42
psia.kostka pisze: 11 lut 2022, 09:57 Panowie, moze ja sie nie znam, ale czy zalamujecie rece, ze 11. lutego nie ma w polskich sklepach towaru, ktory ma swiatowa premiere 25. lutego? :mrgreen:
25 lutego to scenariusz dark of mirkwood, w marcu sety rasowe, podstawka oficjalna premierę miała pod koniec stycznia.
I trochę słabo to wygląda że tylko jeden sklep narazie miał preorder, ale jeszcze planszomania jest potwierdzona.
wilecki pisze: 11 lut 2022, 10:06 Nie wiem jak to ma sie do reszty świata, ale ja swój egzemplarz otrzymałem już miesiąc temu, zamówiony w preorderze holenderskim sklepie, a mogłem wybrać w kilku :D Brak podobnych ofert w Polsce jest przynajmniej zastanawiający.
No tak, zle odczytalem sens wymienionej tutaj daty i zrobilem raban :oops:

Jesli rzeczywiscie Rebel sie zajmie dystrybucja, a do tej pory z jakichs powodow wciaz nie ma tego na stanie u siebie, to moze reszta Polski tez czeka. A tylko nieliczni zrobili prywatny import lub wrzucili przedsprzedaze "w ciemno"?
RUNner pisze: 11 lut 2022, 10:04 Brak preorderów jest niepokojący chyba?
Macie racje, wyglada to biednie i podejrzanie. Ale przynajmniej wiemy, ze wersja ENG powstala i bedzie drukowana, niezaleznie od poziomu jej dostepnosci, bedzie sie dalo to importowac nawet prywatnie. Natomiast nowej wersji PL niestety brak :( W sumie to tez uczciwie, ze Galakta oficjalnie sie okreslila, zamiast sciemniac i robic nadzieje miesiacami.
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
bosik111
Posty: 296
Rejestracja: 12 gru 2013, 13:53
Has thanked: 8 times
Been thanked: 32 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: bosik111 »

To tak nawiasem powiem jeszcze że Dania i Szwecja też czeka, tak że nie tylko u nas te opóźnienia że sprzedażą
ODPOWIEDZ