Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3376
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: psia.kostka »

Jest 5 sztuk przedsprzedazowych w 3 trolle jesli komus bardzo zalezy ;)
Cena ok 300, w rebelu niby 280.
Moj zwiad mowi, ze to jest import poza-rebelowy. Dystrybutor jeszcze spi w gawrze snem zimowym :P
https://3trolle.pl/25450-the-lord-of-th ... e-set.html
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Dazir
Posty: 216
Rejestracja: 14 maja 2019, 19:18
Has thanked: 70 times
Been thanked: 66 times
Kontakt:

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Dazir »

wilecki pisze: 11 lut 2022, 10:06
psia.kostka pisze: 11 lut 2022, 09:57 Panowie, moze ja sie nie znam, ale czy zalamujecie rece, ze 11. lutego nie ma w polskich sklepach towaru, ktory ma swiatowa premiere 25. lutego? :mrgreen:
Nie wiem jak to ma sie do reszty świata, ale ja swój egzemplarz otrzymałem już miesiąc temu, zamówiony w preorderze holenderskim sklepie, a mogłem wybrać w kilku :D Brak podobnych ofert w Polsce jest przynajmniej zastanawiający.
A w którym NL sklepie kupowałeś? Chciałbym komplet ASAP:)
Awatar użytkownika
ArnhemHorror
Posty: 498
Rejestracja: 01 maja 2013, 23:09
Lokalizacja: NibyLandia
Has thanked: 325 times
Been thanked: 153 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: ArnhemHorror »

Dazir pisze: 11 lut 2022, 18:15 A w którym NL sklepie kupowałeś? Chciałbym komplet ASAP:)
Nie jestem pewien, czy takie coś nie powinno iść na priva, ale napiszę tutaj, może innym się też przyda.

Zamawiałem na boardgameshop.nl, ale tylko podstawkę. Rozumiem, że przez komplet masz na myśli równiez dodatek Dark of Mirkwood? Nie wiem jak tu wygląda sytuacja, bo ten dodatek przyjdzie do mnie dopiero wraz ze starter deckami. Boardgameshop.nl polecam raczej tylko, jeśli mieszkasz w Holandii. Mają ceny troszkę wyższe niż konkurencja, ale darmową przesyłkę krajową. Mam u nich też abonament Arkham Horror LCG i zauważyłem, że wysyłają jako jedni z pierwszych. Z tego co pamiętam, to spellenvariant.nl oraz despelvogel.com również miały revised coreset w pre-orderze. Możlwie, że tam wyjdzie korzystniej z dostawą, przy większym zamówieniu. Nie wiem natomiast który z tych sklepów oferuje najkorzystniejszą przesyłkę do Polski.
W życiu jest miejsce na jedynie 3 2 1 LCGi.
Awatar użytkownika
Abizaas
Posty: 1046
Rejestracja: 13 wrz 2020, 14:03
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 615 times
Been thanked: 757 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Abizaas »

Pytanie od osoby która kompletnie nie wie co to jest Władca Pierścieni LCG. Widzę że na 3trollach jest Revised Core w angielskiej wersji. Czy jest to dobry moment i odpowiednia pozycja by wejść do zabawy? Jak rozumiem, grę później rozszerza się dodatkowo kampaniami/dodatkami, czy łatwiej dostępne są wersje EN czy PL? Dodam, że język nie sprawia mi najmniejszej różnicy.

Kolekcja


ninety-percent of everything is crud
Awatar użytkownika
AndreV
Posty: 214
Rejestracja: 11 lis 2016, 07:13
Has thanked: 139 times
Been thanked: 50 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: AndreV »

PL niestety nie bedzie, przynajmniej nic nie wiadomo, mało opłacalne
Awatar użytkownika
Abizaas
Posty: 1046
Rejestracja: 13 wrz 2020, 14:03
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 615 times
Been thanked: 757 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Abizaas »

AndreV pisze: 15 lut 2022, 12:44 PL niestety nie bedzie, przynajmniej nic nie wiadomo, mało opłacalne
Czyli lepiej kupić starą "podstawkę" żeby mieć dostępność dodatków?

Kolekcja


ninety-percent of everything is crud
Awatar użytkownika
ArnhemHorror
Posty: 498
Rejestracja: 01 maja 2013, 23:09
Lokalizacja: NibyLandia
Has thanked: 325 times
Been thanked: 153 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: ArnhemHorror »

Revised Core to najlepsza pozycja, żeby wejść do gry. Ponieważ nie będzie jego polskiej wersji, to opcja jest tylko jedna. Natomiast, czy moment jest odpowiedni? Powiedziałbym, że tak, chociaż nie ma stuprocentowej pewności, że będzie można z łatwością skompletować wszystkie dodatki. Niektóre dodatki są dostępne tylko na rynku wtórnym, a FFG zapowiedziało że w związku z ponownym wydaniem gry, będzie w przyszłości wydawać również niektóre cykle. Jakie - nie wiadomo, bo jest to pewnie związane ze sprzedażą linii... Zatem: jak najbardziej kupować wersję angielską! :)
W życiu jest miejsce na jedynie 3 2 1 LCGi.
Awatar użytkownika
AndreV
Posty: 214
Rejestracja: 11 lis 2016, 07:13
Has thanked: 139 times
Been thanked: 50 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: AndreV »

„Starych” dodatków też za bardzo na rynku nie ma, jakiś czas śledzę gielde czy olxa i dawno calych zestawów nie widziałem…
Jedyne LCG ktore teraz jest do kupienia badz sbierania w PL to Horror w Arkham, nawet Gra obTron 2ed za bardzo nie jest sprzedawana
Awatar użytkownika
Abizaas
Posty: 1046
Rejestracja: 13 wrz 2020, 14:03
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 615 times
Been thanked: 757 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Abizaas »

Czyli szukanie starej podstawki i kompletowanie do niej dodatków to raczej słaby pomysł? A czy stare dodatki są kompatybilne z nową podstawką? I czy były kiedys dostępne w angielskiej wersji językowej w Polsce?

W sumie to kupowanie tej nowej podstawki to troche loteria czy beda dodatki czy nie, wiec jeszcze pytanie - czy podstawka broni sie sama?

Kolekcja


ninety-percent of everything is crud
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1027 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: RUNner »

Abizaas pisze: 15 lut 2022, 13:00 Czyli szukanie starej podstawki i kompletowanie do niej dodatków to raczej słaby pomysł? A czy stare dodatki są kompatybilne z nową podstawką? I czy były kiedys dostępne w angielskiej wersji językowej w Polsce?

W sumie to kupowanie tej nowej podstawki to troche loteria czy beda dodatki czy nie, wiec jeszcze pytanie - czy podstawka broni sie sama?
To zależy czy gra Ci podejdzie, więc ciężko to na tym etapie sprawdzić. Stara podstawka to nie jest zły pomysł, ale wiadomo, że ciężko będzie do niej wszystko kupić (oczywiście z drugiej ręki to co wyszło po polsku). Pytanie czy musisz mieć wszystko? Jakbyś skompletował 3 cykle to masz grania w brud. Nowy coreset zapowiada się wyśmienicie ale na razie nie najlepiej wygląda jego dystrybucja w Polsce. Trzeba czekać aż się coś wyklaruje.
Sama podstawka mi zapewniła sporo frajdy, ale początkowo się od niej odbiłem. Pierwsza przygoda to tutorial, a trzecia w grze solowej jest praktycznie poza zasięgiem gracza chyba że ktoś jest masochistą. Druga przygoda jest genialna i do dziś zajmuje u mnie miejsce w TOP5. Nowy coreset daje wreszcie opcje normalnego budowania talii, co sprawia że gra jest znacznie przystępniejszym produktem.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
ArnhemHorror
Posty: 498
Rejestracja: 01 maja 2013, 23:09
Lokalizacja: NibyLandia
Has thanked: 325 times
Been thanked: 153 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: ArnhemHorror »

RUNner pisze: 15 lut 2022, 13:19 Druga przygoda jest genialna i do dziś zajmuje u mnie miejsce w TOP5.
Jakie są pozostałe cztery, jeśli można spytać?
W życiu jest miejsce na jedynie 3 2 1 LCGi.
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1027 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: RUNner »

Jasne że można zapytać i już odpowiadam, tak na szybko z krótkim opisem ;)
1. Kamienne Podstawy Ziemi - absolutnie genialna przygoda z rozdzieleniem graczy, więc w trybie solo ten koncept nie jest taki smakowity, ale topkę ustawiam na bazie rozgrywek na 1-2 osoby.
2. Wgłąb Ithilien - swego czasu napsuła nam sporo krwi. Bardzo trudna i wymagająca, ale też satysfakcjonująca przygoda. Bez dobrze przemyślanej talii nie do przejścia.
3. Czatownik - świetne połączenie mechaniki z tematem. "Odcinanie" kolejnych macek sprawia sporo frajdy.
4. Trolle z Hobbita - kapitalna mechanika z wyczepraną talią spotkań i zwycięstwem graczy. Doskonale to się spina z tematem, choć zdecydowana większość zwycięstw to jednak pokonanie Trolli.
5. Podróż w dół Anduiny - dynamiczny i zróżnicowany scenariusz. Zaczyna się grubo od walki z Trollem, później moment podróży rzeką, gdy kumulują się przeciwnicy i często epicki finał na brzegu.

Nie mam w topce nic z Sagi WP, której wstyd się przyznać nie przeszedłem w całości, ale kiedyś to nadrobię :oops:
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
Abizaas
Posty: 1046
Rejestracja: 13 wrz 2020, 14:03
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 615 times
Been thanked: 757 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Abizaas »

Bardzo chciałbym kupić nową podstawkę i się pobawić ale obawiam się że będą problemy z dostępnością przyszłych dodatków, a z tego co widzę to ta gra żyje dodatkami. Chyba na ten moment poczekam i zobaczymy jak to się rozwinie, ale wygląda to bardzo ciekawie.

Kolekcja


ninety-percent of everything is crud
Awatar użytkownika
ArnhemHorror
Posty: 498
Rejestracja: 01 maja 2013, 23:09
Lokalizacja: NibyLandia
Has thanked: 325 times
Been thanked: 153 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: ArnhemHorror »

RUNner pisze: 15 lut 2022, 14:23 Jasne że można zapytać i już odpowiadam, tak na szybko z krótkim opisem ;)
1. Kamienne Podstawy Ziemi - absolutnie genialna przygoda z rozdzieleniem graczy, więc w trybie solo ten koncept nie jest taki smakowity, ale topkę ustawiam na bazie rozgrywek na 1-2 osoby.
2. Wgłąb Ithilien - swego czasu napsuła nam sporo krwi. Bardzo trudna i wymagająca, ale też satysfakcjonująca przygoda. Bez dobrze przemyślanej talii nie do przejścia.
3. Czatownik - świetne połączenie mechaniki z tematem. "Odcinanie" kolejnych macek sprawia sporo frajdy.
4. Trolle z Hobbita - kapitalna mechanika z wyczepraną talią spotkań i zwycięstwem graczy. Doskonale to się spina z tematem, choć zdecydowana większość zwycięstw to jednak pokonanie Trolli.
5. Podróż w dół Anduiny - dynamiczny i zróżnicowany scenariusz. Zaczyna się grubo od walki z Trollem, później moment podróży rzeką, gdy kumulują się przeciwnicy i często epicki finał na brzegu.

Nie mam w topce nic z Sagi WP, której wstyd się przyznać nie przeszedłem w całości, ale kiedyś to nadrobię :oops:
Dobre zestawienie. Muszę przyznać, że nr 1 jakoś nie zapadł mi w pamięci, ale grałem weń na razie tylko solo. Ze znanych mi questów dodałbym jeszcze od siebie Steward's Fear, bo jest to przygoda mega klimatyczna, a jednocześnie nie wymusza specyficznej budowy talii. Ciekawe w twoim zestawieniu jest to, że są to głównie wcześniejsze przygody: 3 pierwsze cykle i pierwsza saga... Czy to znaczy, że później nie ma już dobrych scenariuszy? Gram aktualnie w podstawkę Voice of Isengard (przechodzę wszystko od początku, chronologicznie) i nie zauważyłem, żeby poziom designerski się obniżył. Ba, pierwsze dwie przygody (Fords of Isen i To catch an Orc) strasznie mi się spodobały, a ta druga dała mi wczoraj takiego łupnia, że muszę gruntownie zmienić talię, żeby ruszyć dalej. Happy times.
W życiu jest miejsce na jedynie 3 2 1 LCGi.
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1027 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: RUNner »

Atutem nowej podstawki jest język angielski. Jeśli sprzedaż globalna będzie dobra, to o dodatki bym się nie martwił, ale na razie potraktuj te słowa jako wersję optymistyczną.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1027 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: RUNner »

wilecki pisze: 15 lut 2022, 14:40 Dobre zestawienie. Muszę przyznać, że nr 1 jakoś nie zapadł mi w pamięci, ale grałem weń na razie tylko solo. Ze znanych mi questów dodałbym jeszcze od siebie Steward's Fear, bo jest to przygoda mega klimatyczna, a jednocześnie nie wymusza specyficznej budowy talii. Ciekawe w twoim zestawieniu jest to, że są to głównie wcześniejsze przygody: 3 pierwsze cykle i pierwsza saga... Czy to znaczy, że później nie ma już dobrych scenariuszy? Gram aktualnie w podstawkę Voice of Isengard (przechodzę wszystko od początku, chronologicznie) i nie zauważyłem, żeby poziom designerski się obniżył. Ba, pierwsze dwie przygody (Fords of Isen i To catch an Orc) strasznie mi się spodobały, a ta druga dała mi wczoraj takiego łupnia, że muszę gruntownie zmienić talię, żeby ruszyć dalej. Happy times.
Za mało grałem w przygody 4. cyklu, ale nie przepadam (delikatnie powiedziane) za mechaniką Czasu, która w tym cyklu jest nadużywana. Co jest dalej, to nie wiem, bo za bardzo nie grałem. Czekam aż ktoś mi coś zareklamuje, ale chyba się nie doczekam ;) W drugiej części Hobbita fajna jest też przygoda z wykradaniem skarbów Smaugowi. Większość przygód jest dobra, ale te co wymieniłem są wg mnie najfajniejsze.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Baloosh
Posty: 110
Rejestracja: 22 lut 2018, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3 times
Been thanked: 43 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Baloosh »

Abizaas pisze: 15 lut 2022, 14:30 Bardzo chciałbym kupić nową podstawkę i się pobawić ale obawiam się że będą problemy z dostępnością przyszłych dodatków, a z tego co widzę to ta gra żyje dodatkami. Chyba na ten moment poczekam i zobaczymy jak to się rozwinie, ale wygląda to bardzo ciekawie.
Nową podstawkę można bez problemu łączyć ze "starymi" dodatkami - są w pełni kompatybilne.

Moim zdaniem wejście teraz w tę grę poprzez kupno revised coreset jest optymalne:
- są dodatkowe karty boons/burdens + kampania (znacząco poprawia szanse przejścia Ucieczki z Dol Guldur!)
- jest kompatybilna z dotychczasowymi dodatkami
- będzie kompatybilna z przyszłymi drukami dodatków (FFG zapowiedziało, że będą tylko przedrukowywali dodatki, a nie będą tworzyć nowej zawartości)
Awatar użytkownika
Abizaas
Posty: 1046
Rejestracja: 13 wrz 2020, 14:03
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 615 times
Been thanked: 757 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Abizaas »

A czy koszulkujecie LCG? Wie ktoś ile kart ma Revised Core, bo nie mogłem znaleźć tej informacji w necie.

Kolekcja


ninety-percent of everything is crud
khuba
Posty: 983
Rejestracja: 15 cze 2017, 11:36
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 308 times
Been thanked: 277 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: khuba »

Abizaas pisze: 15 lut 2022, 17:54 A czy koszulkujecie LCG? Wie ktoś ile kart ma Revised Core, bo nie mogłem znaleźć tej informacji w necie.
Zawartosc:

1 Learn to Play
1 Rules Reference
188 Player Cards
12 Hero Cards
84 Encounter Cards
10 Quest Cards
3 Campaign Cards
16 Boon/Burden Cards
57 Resource Tokens
66 Damage Tokens
66 Progress Tokens
4 Threat Tokens
1 First Player Token
Sprzedam:
Cerebria, Miasteczka, Weather Machine - metalowe zębatki
Awatar użytkownika
Abizaas
Posty: 1046
Rejestracja: 13 wrz 2020, 14:03
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 615 times
Been thanked: 757 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Abizaas »

khuba pisze: 15 lut 2022, 18:02
Zawartosc:
313 kart dla osób odwiedzających wątek :) dzięki za info.

Kolekcja


ninety-percent of everything is crud
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3376
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: psia.kostka »

"Czy koszulkowac" to jest dobre pytanie, ale nie wiem czy nalezy odpowiedz opierac o liczbe kart z podstawki. Z tego co obserwuje liczba kart w kolekcjach LCG idzie w tysiace, tak samo jak w tysiace PLN idzie wartosc kolekcji :?
Expansion pudelkowy ma 165kart, scenariusze z cykli po 60.

Sporo kart to beda duplikaty (obecnie po 3 w core secie i dodatkach). Wiem, ze stosuje sie tez klasery do przechowywania. Ale czy strategia, by trzymac wszystko gole w klaserze, a koszulkowac konkretna talie i scenariusz do dzisiejszej gry mialaby sens? Bo chyba do klasera nie wejda juz karty zakoszulkowane?
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
Abizaas
Posty: 1046
Rejestracja: 13 wrz 2020, 14:03
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 615 times
Been thanked: 757 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Abizaas »

Zamówiłem z 3trolli, brakuje nam jakiejś kooperacji na 2 osoby i jak dotąd myśleliśmy, że z uniwersum lotr tylko WoP jest fajną grą. Pytanko do osób które grają, czy używacie maty, jeżeli tak to jakiej? Znalazłem takie cudo na allegro, wygląda fajnie:

https://allegro.pl/oferta/wladca-piersc ... 6939744538

Kolekcja


ninety-percent of everything is crud
Awatar użytkownika
stary gracz
Posty: 358
Rejestracja: 21 sie 2016, 17:20
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 34 times
Been thanked: 69 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: stary gracz »

Obrazek
Baloosh
Posty: 110
Rejestracja: 22 lut 2018, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3 times
Been thanked: 43 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Baloosh »

Abizaas pisze: 15 lut 2022, 18:58 Pytanko do osób które grają, czy używacie maty, jeżeli tak to jakiej?
Oczywiście! Wybór jest naprawdę duży:
1. Maty, które były ogólnodostępne w sklepach:
Spoiler:
2. Maty, które były dostępne tylko na oficjalnych eventach:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
3. Maty, które zostały stworzone przez fanów:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
4. Samodzielnie przygotowane maty:
Spoiler:
Jak widać wybór jest (był?) bardzo duży.

Co do maty z ogłoszenia, to jest drukowana na materiale bannerowym - wrażenia z grania na takim materiale są mocno subiektywne (ja zdecydowanie wolę maty neoprenowe) - więc sprawdź przed zakupem, czy będzie Ci to odpowiadało.
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1027 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: RUNner »

Posiadam matę zaprezentowaną przez usera stary gracz i mam mieszane odczucia. Ogólnie jest świetna, wygodna i klimatyczna, ale po kilkudziesięciu partiach ścierają się z niej napisy. Być może mam jakiś wadliwy egzemplarz?
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
ODPOWIEDZ