Creature Comforts / Dobry Rok (Roberta Taylor)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4474
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1354 times
Been thanked: 849 times
Kontakt:

Re: Creature Comforts / Dobry Rok (Roberta Taylor)

Post autor: Hardkor »

Julka182 pisze: 30 mar 2022, 13:37
Hardkor pisze: 30 mar 2022, 13:02 Jak coś sprzedaż na stronie lucrum
150 zł wersja podstawowa
250 zł wersja deluxe (limitowana)

Wysyłka kurierem DPD gratis, inpost 15 zł.
oj, troszkę drogo :shock:
Na olx jak coś drożej :P Za podstawke taka normalna cena, pójdzie do sklepów do spadnie do 120-130 zł. Deluxe limitowany , na ks był drozej.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1598
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 636 times
Been thanked: 550 times

Re: Creature Comforts / Dobry Rok (Roberta Taylor)

Post autor: eveni »

Hardkor pisze: 30 mar 2022, 13:40
Hardkor pisze: 30 mar 2022, 13:02 250 zł wersja deluxe (limitowana)
Deluxe limitowany , na ks był drozej.
A ile kosztowało na KS? Ja kupiłam wersję polską KS w 3Trollach za 185,95 zł + kw (mam rabat 7%).
Julka182
Posty: 50
Rejestracja: 23 kwie 2019, 11:54
Has thanked: 30 times
Been thanked: 5 times

Re: Creature Comforts / Dobry Rok (Roberta Taylor)

Post autor: Julka182 »

Hardkor pisze: 30 mar 2022, 13:40
Julka182 pisze: 30 mar 2022, 13:37
Hardkor pisze: 30 mar 2022, 13:02 Jak coś sprzedaż na stronie lucrum
150 zł wersja podstawowa
250 zł wersja deluxe (limitowana)

Wysyłka kurierem DPD gratis, inpost 15 zł.
oj, troszkę drogo :shock:
Na olx jak coś drożej :P Za podstawke taka normalna cena, pójdzie do sklepów do spadnie do 120-130 zł. Deluxe limitowany , na ks był drożej.
Nie mogę się zgodzić, kupiłam deluxe w zamówieniu grupowym z forum --> 59 CAD ~ 172 zł + 2zł ściągnięcie do PL = 174 zł. plus później wysyłka w PL paczkomat 13zł.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10924
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3357 times
Been thanked: 3217 times

Re: Creature Comforts / Dobry Rok (Roberta Taylor)

Post autor: japanczyk »

eveni pisze: 30 mar 2022, 14:02 A ile kosztowało na KS? Ja kupiłam wersję polską KS w 3Trollach za 185,95 zł + kw (mam rabat 7%).
~260 zł kosztowała na KSie, trolle wrzucily na granicy marży :P
Julka182 pisze: 30 mar 2022, 14:07 Nie mogę się zgodzić, kupiłam deluxe w zamówieniu grupowym z forum --> 59 CAD ~ 172 zł + 2zł ściągnięcie do PL = 174 zł. plus później wysyłka w PL paczkomat 13zł.
Możesz się nie zgadzać, ale kupowalas w zamowieniu grupowym, dla którego były lepsze warunki niz na Kickstarterze, podobne do retailowych. To nie była standardowa cena.
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4474
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1354 times
Been thanked: 849 times
Kontakt:

Re: Creature Comforts / Dobry Rok (Roberta Taylor)

Post autor: Hardkor »

I za każdym razem to samo. Ktoś wyciąga cenę z zamówienia grupowego do normalnej xD Tak, w 3t było taniej. 70 zł za to, że wyłożyliście kasę ile z 2 lata temu? No i grę macie z pół miesiąca wczesniej? Imo 70 zł dopłaty teraz to mało. Ale to tak tylko racjonalizując cenę, bo dalej porównywanie ceny z 3t to głupota.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1598
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 636 times
Been thanked: 550 times

Re: Creature Comforts / Dobry Rok (Roberta Taylor)

Post autor: eveni »

Hardkor pisze: 30 mar 2022, 14:22 I za każdym razem to samo. Ktoś wyciąga cenę z zamówienia grupowego do normalnej xD Tak, w 3t było taniej. 70 zł za to, że wyłożyliście kasę ile z 2 lata temu? No i grę macie z pół miesiąca wczesniej? Imo 70 zł dopłaty teraz to mało. Ale to tak tylko racjonalizując cenę, bo dalej porównywanie ceny z 3t to głupota.
W którym momencie coś porownałam? Zapytałam jaką była cena. Może wrzuć na luz z generalizowaniem.

Osobiście uważam że deluxe ma cenę bardzo ok, w stosunku do tego ILE zawiera.
Awatar użytkownika
rand
Posty: 485
Rejestracja: 03 lis 2008, 22:07
Lokalizacja: Gdańsk Zaspa
Has thanked: 114 times
Been thanked: 85 times

Re: Creature Comforts / Dobry Rok (Roberta Taylor)

Post autor: rand »

Wygląda na to, że cena bardzo ok, bo z jakiś 300 sztuk zostało w sumie 10. Pewnie jakby zaczęli od 300 zł to odzew byłby mniejszy, sam bym się zastanowił, ale patrząc na rosnące ceny gier lub po prostu ceny Galakty czy Albi, to nie wygląda to już tak źle
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4474
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1354 times
Been thanked: 849 times
Kontakt:

Re: Creature Comforts / Dobry Rok (Roberta Taylor)

Post autor: Hardkor »

eveni pisze: 30 mar 2022, 14:32
Hardkor pisze: 30 mar 2022, 14:22 I za każdym razem to samo. Ktoś wyciąga cenę z zamówienia grupowego do normalnej xD Tak, w 3t było taniej. 70 zł za to, że wyłożyliście kasę ile z 2 lata temu? No i grę macie z pół miesiąca wczesniej? Imo 70 zł dopłaty teraz to mało. Ale to tak tylko racjonalizując cenę, bo dalej porównywanie ceny z 3t to głupota.
W którym momencie coś porownałam? Zapytałam jaką była cena. Może wrzuć na luz z generalizowaniem.

Osobiście uważam że deluxe ma cenę bardzo ok, w stosunku do tego ILE zawiera.
Akurat bardziej chodziło mi o drugą użytkowniczkę, nie o Ciebie, aczkolwiek informację ile kosztowało to wpisanie "nazwa gry + kickstarter" i jakieś 1-2 minut szukania na stronie :P I tak, będę generalizował, bo widzę to zjawisko w prawie każdej popularniejszej grze, która miała duże zamówienie zbiorowe/dobrą ofertę z 3T.
rand pisze: 30 mar 2022, 14:58 Wygląda na to, że cena bardzo ok, bo z jakiś 300 sztuk zostało w sumie 10. Pewnie jakby zaczęli od 300 zł to odzew byłby mniejszy, sam bym się zastanowił, ale patrząc na rosnące ceny gier lub po prostu ceny Galakty czy Albi, to nie wygląda to już tak źle
Akurat się załapali na mój górny limit. Interesowałem się tą grą, ale powyżej 250 zł bym nie dał jednak. Nie powiem, cebulowe serce też było zadowolone z darmowej wysyłki.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3358
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1115 times
Been thanked: 1282 times

Re: Creature Comforts / Dobry Rok (Roberta Taylor)

Post autor: seki »

Kwoty kwotami. Dziwię się tylko, że różne kwoty tu padają w zamowieniu z tych samych źródeł. Ja za deluxa KS w trollach kupowałem za 216 zł. I nie 2 a dokładnie 1 rok temu. To na marginesie. Cena bardzo dobra. Wydane pięknie jak na grę familijną tzn dużo kolorowych świtaśnych grafik, ładne drewienka, świetny organizer. Nareszcie taki, który mieści wszystko jak należy a wyciąganie elementów z organizera nie wymaga dziecięcych paluszków. Generalnie nie ma się do czego przyczepić. Zagrałem na razie tylko raz na 2 osoby. Zasady łatwe ale tłumaczyło mi się dość ciężko. Niby znana mechanika worker placement ale trzeba dodatkowo wyjaśnić, że samo wystawienie workera nie gwarantuje wykonania akcji tylko te wymagają dodatkowo odpowiednich kości. A to że najpierw ma się 2 kości własne a potem za chwilę dochodzą jeszcze 4 wspólne trochę komplikuje dotychczasowe wyobrażenie tej mechaniki. Tym bardziej, że kości wspólne się nie zużywają. To nie całkiem jest intuicyjne. Tury są dość długie. Dziś będę grał na 3 osoby i wydaje mi się, że 3-4 to taki max. Na 5 nie chciał bym tyle czekać na swoją kolej, zwłaszcza że w turze innych graczy nic ciekawego się nie dzieje. To praktycznie 99% pasjans. Jedyny element, w którym można sobie przeszkodzić to podebranie karty ze wspólnego rynku plus jakieś drobne efekty z kart typu zmień wartość na jednej kostce wspólnej ale to sporadycznie występujące efekty. Gra w swojej kategorii to jednak kawał solidnie zaprojektowanej gry. W gronie zaawansowanych graczy nie ma co siadać bo los w większości przypadków da wam w kość ale przy rodzinnej zabawie jest fajnie. Decyzje są niebanalne z uwagi na mnogość rodzajów zasobów i dużo możliwości zdobywania punktów. Fakt, że nie znamy wszystkich kości przy wystawianiu workerow daje fajną nutkę adrenaliny. Trzeba się grą bawić a nie spinać. Choć sam jeszcze nie wiem jak w to grać aby osiągnąć wysoki wynik. Usprawnienia pozwalają na pewien rozwój i modyfikacje kości, to z kolei ułatwi zdobywanie zasobów i niepalenie workerow. Są pewne komba, które mogą dać satysfakcję ale znów dokopanie się do nich to raczej kwestia przypadku niż świadomej strategii. W lekkości decyzji podczas gry, dla mnie to coś nieco lżejszego niż Brzdęk czy Na skrzydłach ale zdecydowanie cięższe niż Wsiąść do pociągu. I to bardzo ciekawy mechanicznie twór w tej kategorii.

Edit. No i zagrałem na 3 osoby. Czas ok 90 minut Wydaje mi się, że zagrałem znacznie ciekawiej od syna i żony. Pojechałem w usprawnienia, które dały mi sporo punktów. Syn właściwie zagrał na przypał kombując 3 dzbanki z jednym fotelem bujanym. Żona zrobiła dużo więcej przyjemnostek i zajęła ostatnie miejsce ja zająłem 2 miejsce i właściwie nie wiem dlaczego nie wygrałem. Taka gra. Ale co na minus to mega downtime. Jak dla mnie już na 3 osoby gra jest niegrywalna. Grałem jakieś pół godziny a 1 godzinę czekałem aż inni gracze wykonają swoje tury, przy czym w ogóle mnie one nie interesowały. Oceniam grę po dwóch partiach na 7/10. Podsumowując w swojej kategorii jest to przepięknie wydana, ciekawa mechanicznie gra ale z dużą losowością i niestety zabójczym czasem oczekiwania na swoją kolejkę. Chętnie zagram na 2 osoby, na więcej lepiej nie i tylko w gronie dziecięcym, rodzinnym.
tomekmani3k
Posty: 600
Rejestracja: 29 lip 2015, 19:26
Has thanked: 59 times
Been thanked: 144 times

Re: Creature Comforts / Dobry Rok (Roberta Taylor)

Post autor: tomekmani3k »

Zagrałem w dwie gry dwuosobowe i stwierdzam, że downtime jest o wiele krótszy jeżeli kolejny gracz potrafi wyobrazić sobie kostki na planszy. Pierwsze ruchy są wspólne, gdy przychodzi tura wykonywania akcji i przydzielania kostek to pierwszy gracz faktycznie myśli nad zagraniem ale kolejny gracz też może to robić i jak przychodzi jego kolejka to szybko układa kostki i realizuje plan. Jeżeli jednak czeka z przydzieleniem kostek aż poprzedni gracz skończy to faktycznie można się nudzić. Póki co to problemem było zobaczenie co dają ulepszenia ale myślę, że to kwestia ustawienia planszy i ogarnięcia kart. Gra przyjemna i ładna. Może bez zachwytów i nie top listy ale swoje plusy ma. Jak narazie najwiekszy minus to brak miejsca na karty w koszulkach w insercie wersji deluxe.
Zgorzi
Posty: 58
Rejestracja: 23 sty 2017, 11:37
Lokalizacja: M-c Podl., Krasnystaw, Kraków
Has thanked: 115 times
Been thanked: 14 times

Re: Creature Comforts / Dobry Rok (Roberta Taylor)

Post autor: Zgorzi »

Sprawdzał ktoś może jak działa tryb solo? Ostatnio głównie gram sam i zastanawiam się czy warto zainwestować w tę grę :)
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3358
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1115 times
Been thanked: 1282 times

Re: Creature Comforts / Dobry Rok (Roberta Taylor)

Post autor: seki »

Zgorzi pisze: 30 mar 2022, 22:27 Sprawdzał ktoś może jak działa tryb solo? Ostatnio głównie gram sam i zastanawiam się czy warto zainwestować w tę grę :)
Nie sprawdzałem ale rzuciłem okiem dość pobieżnie w instrukcji i z tego co pamiętam to oprócz usunięcia kilku kart wędrowców (takie losowe wydarzenia i pola akcji) i duplikatów kart, nic się w rozgrywce nie zmienia. Gra jest identyczna jak na więcej osób. W grze interakcji z innymi graczami prawie nie ma więc autorzy właściwie nie musieli wiele zmieniać w zasadach solo. W solo poprawiasz swój wynik. Pytanie na ile zajmująca będzie to rozgrywka i czy da Ci satysfakcję. Zwróć uwagę również na fakt, że w grze workerow wystawiasz świadomie tak w 1/3 a 2/3 w ciemno (meega uproszczenie wiem) licząc, że na kostkach wypadnie Ci to co sobie życzysz. Przy tego typu rozgrywce solo mnie irytowało by to, że żyłowanie top wyniku zależne jest tak mocne od szczęścia. Z innych ładnych gier worker niezbyt trudnych to wolał bym już zagrać solo w Arnak, w którym masz wirtualnego rywala na zasadzie automy.
dave20_
Posty: 56
Rejestracja: 18 sie 2021, 18:43
Has thanked: 5 times
Been thanked: 13 times

Re: Creature Comforts / Dobry Rok (Roberta Taylor)

Post autor: dave20_ »

Zamówiłem deluxe. Wg mnie cena bardzo spoko. :D

Gra wyglada świetnie.
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1598
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 636 times
Been thanked: 550 times

Re: Creature Comforts / Dobry Rok (Roberta Taylor)

Post autor: eveni »

Zgorzi pisze: 30 mar 2022, 22:27 Sprawdzał ktoś może jak działa tryb solo? Ostatnio głównie gram sam i zastanawiam się czy warto zainwestować w tę grę :)
Zagrałam dziś jedną partię solo, szczerze mówiąc oceniam średnio. Maksymalny pasjans, zdecydowanie bardziej podobała mi się wczoraj partia 2-osobowa. Nawet w instrukcji zasad solo nie ma jednoznacznego oznaczenia ile trzeba mieć punktów żeby wygrać, dostajesz tylko różne tytuły.

Edit: od siebie do solo polecę Diuna: Imperium.
Ostatnio zmieniony 31 mar 2022, 08:05 przez eveni, łącznie zmieniany 1 raz.
rogal
Posty: 245
Rejestracja: 14 maja 2020, 19:15
Has thanked: 28 times
Been thanked: 45 times

Re: Creature Comforts / Dobry Rok (Roberta Taylor)

Post autor: rogal »

Zamówiłem deluxa ale teraz mocno się zastanawiam czy by nie zrezygnować i kupić golema
Awatar użytkownika
arashee
Posty: 38
Rejestracja: 23 lut 2021, 13:31
Has thanked: 24 times
Been thanked: 8 times

Re: Creature Comforts / Dobry Rok (Roberta Taylor)

Post autor: arashee »

rogal pisze: 31 mar 2022, 04:36 Zamówiłem deluxa ale teraz mocno się zastanawiam czy by nie zrezygnować (...)
Dopadły mnie podobne wątpliwości po przeczytaniu wczorajszych relacji. Gram najczęściej w grupach 4-5 osób więc chyba nie ma sensu posiadanie leciutkiej gierki, w którą gra się 2-2,5h w takim składzie...
Awatar użytkownika
AntBehindLeaf
Posty: 376
Rejestracja: 19 sty 2021, 20:59
Has thanked: 72 times
Been thanked: 137 times

Re: Creature Comforts / Dobry Rok (Roberta Taylor)

Post autor: AntBehindLeaf »

seki pisze: 30 mar 2022, 15:19 Kwoty kwotami. Dziwię się tylko, że różne kwoty tu padają w zamowieniu z tych samych źródeł. Ja za deluxa KS w trollach kupowałem za 216 zł. I nie 2 a dokładnie 1 rok temu.
A ja nie wiem dlaczego się dziwisz. Najpierw było po ~185 pln, później ~215 pln a ja już w trzech trolach kupowałem po 259,99 pln jakoś na początku lutego tego roku.

Logiczne, że im wcześniej mrozisz pieniądze tym zysk będziesz miał większy.
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1598
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 636 times
Been thanked: 550 times

Re: Creature Comforts / Dobry Rok (Roberta Taylor)

Post autor: eveni »

arashee pisze: 31 mar 2022, 13:59 Dopadły mnie podobne wątpliwości po przeczytaniu wczorajszych relacji. Gram najczęściej w grupach 4-5 osób więc chyba nie ma sensu posiadanie leciutkiej gierki, w którą gra się 2-2,5h w takim składzie...
Dużym minusem gry może być mała regrywalność. Karty lasu i łąki to stały zestaw, losowa jest tylko kolejność ich pojawienia się w danej porze roku. Kart Wędrowców jest 15, w każdej grze będzie 8, więc tu jest trochę lepiej. Niestety kart Przyjemnostek i Usprawnień też jest mało (Przyjemnostek jest 24 każde po 3x, Usprawnień jest 17 każde 2x).
tomekmani3k
Posty: 600
Rejestracja: 29 lip 2015, 19:26
Has thanked: 59 times
Been thanked: 144 times

Re: Creature Comforts / Dobry Rok (Roberta Taylor)

Post autor: tomekmani3k »

eveni pisze: 31 mar 2022, 16:36
arashee pisze: 31 mar 2022, 13:59 Dopadły mnie podobne wątpliwości po przeczytaniu wczorajszych relacji. Gram najczęściej w grupach 4-5 osób więc chyba nie ma sensu posiadanie leciutkiej gierki, w którą gra się 2-2,5h w takim składzie...
Dużym minusem gry może być mała regrywalność. Karty lasu i łąki to stały zestaw, losowa jest tylko kolejność ich pojawienia się w danej porze roku. Kart Wędrowców jest 15, w każdej grze będzie 8, więc tu jest trochę lepiej. Niestety kart Przyjemnostek i Usprawnień też jest mało (Przyjemnostek jest 24 każde po 3x, Usprawnień jest 17 każde 2x).
Teoretycznie ponad 300 możliwych układów lasów i łąk. Do tego 15 losowych wędrowców. Ciekawe kto zagra tyle razy, że odkryje każda możliwość :D Ta gra należy do tych łatwiejszych to i tak dużo opcji jest. Może niektórzy są zbyt zaawansowani na taką grę i próbują na siłę dopasować ją pod swoj gust.
mrozy16
Posty: 292
Rejestracja: 10 paź 2014, 19:01
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

Re: Creature Comforts / Dobry Rok (Roberta Taylor)

Post autor: mrozy16 »

Czemu ta gra jest tak trudno dostępna? Przespałem? Jakby ktoś chciał odsprzedać (chętniej Delux) to proszę o PW.
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4474
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1354 times
Been thanked: 849 times
Kontakt:

Re: Creature Comforts / Dobry Rok (Roberta Taylor)

Post autor: Hardkor »

mrozy16 pisze: 04 kwie 2022, 23:17 Czemu ta gra jest tak trudno dostępna? Przespałem? Jakby ktoś chciał odsprzedać (chętniej Delux) to proszę o PW.
Bo nie miała premiery poza KS'em i parudniowym preorderem na stronie wydawcy?
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
dave20_
Posty: 56
Rejestracja: 18 sie 2021, 18:43
Has thanked: 5 times
Been thanked: 13 times

Re: Creature Comforts / Dobry Rok (Roberta Taylor)

Post autor: dave20_ »

Jutro ma się zacząć wysyłka :D
bodi
Posty: 77
Rejestracja: 05 kwie 2013, 12:15
Has thanked: 10 times
Been thanked: 7 times

Re: Creature Comforts / Dobry Rok (Roberta Taylor)

Post autor: bodi »

Do mnie wersja Deluxe przyszła oczywiście z obitym rogiem bo jakby mogło być inaczej. Normalnie boję się otwierać pudełka. Ostatnio na 5 przesyłek, 4 miały obite rogi. Dramat.
Pieter1989
Posty: 145
Rejestracja: 20 sty 2017, 09:29
Lokalizacja: Cieszyn
Has thanked: 20 times
Been thanked: 12 times

Re: Creature Comforts / Dobry Rok (Roberta Taylor)

Post autor: Pieter1989 »

Moja paczka dotarła w całości,bez żadnych wgnieceń, wszystko wygląda ładnie, tak jak się spodziewałem, więc oczy cieszą bardzo :)
Jedynie czerwone kości jakoś tak mi do całości nie pasują, ale nie wiem czy to celowe jest czy jakiś przypadek?
Tak czy siak fajnie, że jest i że można zagrać.
Mija
Posty: 69
Rejestracja: 10 paź 2014, 20:48
Has thanked: 27 times

Re: Creature Comforts / Dobry Rok (Roberta Taylor)

Post autor: Mija »

Czerwone kości maja prawidłowy kolor a niestety figurki zwierzaków wyszły jakieś bordowe (a miały być czerwone). Była nawet próba naprawienia tego problemu ze strony wydawcy (mam wersję KS) i jeszcze raz wyprodukowano te niby czerwone zwierzątka. Dostałam dodatkowy komplet razem z grą. Niestety te nowe wyglądają identycznie jak poprzednie, też są bordowe :))
ODPOWIEDZ