Czacha Games

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
Dako
Posty: 873
Rejestracja: 13 paź 2021, 18:37
Has thanked: 272 times
Been thanked: 255 times

Re: Czacha Games 2022

Post autor: Dako »

Czacha Games pisze: 25 kwie 2022, 11:57 UWAGA UWAGA - ZMIANA TERMINU LAJWA!
Czacha Games pisze: 20 kwie 2022, 11:18 Może ktoś ma czas i ochotę pobyć z nami na żywo w poniedziałek 25 kwietnia?

Obrazek

Po przerwie świątecznej zapraszamy na kolejne "Wieści z Czachy" - widzimy się 🎥 już w najbliższy poniedziałek, czyli 2️⃣5️⃣ kwietnia
Oczywiście o 1️⃣5️⃣.0️⃣0️⃣ 🙂
Kuba powie Wam co u nas słychać, przypomni statusy naszych gier i podobno pokaże też farbki o które ostatnio dopytywaliście...czyli Speedpainty od Army Painter 😎
Tradycyjnie zbieramy pytania od Was i pomni doświadczeń - podejdziemy do Q&A troszkę inaczej...
"Gdybym był złośliwy" to zwyczajnie napisałbym:
Że kolejny raz dostaniemy multum dla wydawnictwa kolejnych korzystnych zapowiedzi oraz bzdurnych tłumaczeń/lub ich braków dostaw zamówionych i opłaconych gier (bo warto czekać "już za tzw. miesiąc"):
Coś jak ostatnie miesiące Black Rose Wars i dodatków Deep Madness
PS
Ale po co pisać o tym malowaniu?
W internetach i wiele osób w Polsce te wasze figurki chyba lepiej maluje.
Awatar użytkownika
VivoBrezo
Posty: 781
Rejestracja: 11 sie 2019, 10:56
Has thanked: 155 times
Been thanked: 528 times
Kontakt:

Re: Czacha Games 2022

Post autor: VivoBrezo »

BOLLO pisze: 25 kwie 2022, 12:09
Kuba powie Wam co u nas słychać, przypomni statusy naszych gier i podobno pokaże też farbki o które ostatnio dopytywaliście...czyli Speedpainty od Army Painter
Niestety produkt bardzo niedopracowany a przez ponowna aktywacje nie moze niestety konkurowac z Citadel Contrast....
A to ciekawe. Możesz rozwinąć ten temat? Sam mam Contrasty, ale kumple zastanawiają się nad AP bo cenowo wyglądają dużo korzystniej.
Cześć! Nie widzicie nas, ale możecie nas usłyszeć w podcaście Kości, Piony i Bastiony. Rozmawiamy o grach, które lubimy, bo życie jest za krótkie, na te słabe.
Kości, Piony i Bastiony Youtube
Kości, Piony i Bastiony Spotify
Awatar użytkownika
Zmij
Posty: 561
Rejestracja: 29 gru 2016, 11:00
Has thanked: 109 times
Been thanked: 202 times

Re: Czacha Games 2022

Post autor: Zmij »

VivoBrezo pisze: 25 kwie 2022, 14:11
BOLLO pisze: 25 kwie 2022, 12:09
Kuba powie Wam co u nas słychać, przypomni statusy naszych gier i podobno pokaże też farbki o które ostatnio dopytywaliście...czyli Speedpainty od Army Painter
Niestety produkt bardzo niedopracowany a przez ponowna aktywacje nie moze niestety konkurowac z Citadel Contrast....
A to ciekawe. Możesz rozwinąć ten temat? Sam mam Contrasty, ale kumple zastanawiają się nad AP bo cenowo wyglądają dużo korzystniej.
Potwierdzam to co kolega napisał, niestety speedpainty są pod pewnymi względami gorsze od contrastow, polecam zaglądnąć do wątku o malowaniu figurek-tam ten temat był szeroko omówiony
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Czacha Games 2022

Post autor: BOLLO »

VivoBrezo pisze: 25 kwie 2022, 14:11
BOLLO pisze: 25 kwie 2022, 12:09
Kuba powie Wam co u nas słychać, przypomni statusy naszych gier i podobno pokaże też farbki o które ostatnio dopytywaliście...czyli Speedpainty od Army Painter
Niestety produkt bardzo niedopracowany a przez ponowna aktywacje nie moze niestety konkurowac z Citadel Contrast....
A to ciekawe. Możesz rozwinąć ten temat? Sam mam Contrasty, ale kumple zastanawiają się nad AP bo cenowo wyglądają dużo korzystniej.
Prosze bardzo
viewtopic.php?f=61&t=19540&start=5750#p1463508

Pytanie czy Kuba z Czachy wiedzial o tym i powie cos wieciej na lajwie.
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

Dako_W pisze: 25 kwie 2022, 12:13 "Gdybym był złośliwy" to zwyczajnie napisałbym:
Że kolejny raz dostaniemy multum dla wydawnictwa kolejnych korzystnych zapowiedzi oraz bzdurnych tłumaczeń/lub ich braków dostaw zamówionych i opłaconych gier (bo warto czekać "już za tzw. miesiąc"):
Może po prostu warto nie być złośliwym :roll:
A odpowiadając na Twoje "zarzuty" chciałoby się powiedzieć, "no nie dogodzisz"... Może dla Ciebie aktualizacje są niepotrzebne, dla sporego grona osób wprost przeciwnie. Co do "bzdurnych" tłumaczeń....trudno polemizować z takim argumentem. Po prostu uważamy za właściwe, byście byli na bieżąco z tym, na jakim etapie są poszczególne gry, nawet jeśli musimy mówić o opóźnieniach.
Dako_W pisze: 25 kwie 2022, 12:13 Ale po co pisać o tym malowaniu?
W internetach i wiele osób w Polsce te wasze figurki chyba lepiej maluje.
W żaden sposób i nigdy nie mówiłem, że będę uczył czy pokazywał techniki malowania. Nie wiem czy byłeś widzem ostatniego naszego spotkania, jednak tam kilka osób prosiło o demonstrację AP, co dla mnie nie jest problemem. A odpowiadając na Twoje wątpliwości - wiem i nie mam z tym problemu, że jest cała rzesza ludzi dużo lepiej malujących figsy /Kuba/
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
Dako
Posty: 873
Rejestracja: 13 paź 2021, 18:37
Has thanked: 272 times
Been thanked: 255 times

Re: Czacha Games 2022

Post autor: Dako »

Jako klient który kupił Deep Madness (podstawka + dodatki) czeka na opłacone opóźnione (teraz to chyba już to maj) 2 aktualne do tej gry rozszerzenia ze sklepu AP i myśli o tym kompletnym kolejnym upgrade za prawie 539 pln z Waszej strony... :shock:
Ma również zamówione i nadal czeka na Black Rose Wars (Core Box) (edycja polska) w sklepie AP który z Wami współpracuje (coś jak czerwiec?)...
A u Was zakupił i opłacił BRW: Rebirth Edycja Polska (i za każdym razem jednak musiał się dopominać o e-mailowe potwierdzenie zakupu) z dodatkami za całkiem niezłą ponad czterocyfrową kwotę.
Więc cóż na tym etapie: "NIE DOGODZISZ" ale bardzo chciałbym aby wydawnictwo mi jednak dogodziło.
Słowa na filmie i forum nic nie kosztują...
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Czacha Games 2022

Post autor: BOLLO »

Dako_W daj spokoj. Opoznienia maja wszyscy. Czas sie przyzwyczaic do nowegoodelu wydawania gier. Nie wazne czy to Portal Rebel czy Czacha. Lepiej ci bedzie jak zaakceptujesz aktualny stan rzeczy i nie bedziesz sie pieklil.

Ja juz mam swoj Deep Madness i nie mialem nawet czasu zeby jeszcze w niego zagrac. Ale fakt ja mam sporo innyvh jeszcze wczesniejszych nieogranych gier i bardzo malo czasu. Tak wiec jak chcesz to moge ci dac swoja wersje a ty mi dasz swoja jak do ciebie przyjdzie.
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

BOLLO pisze: 25 kwie 2022, 15:10
Prosze bardzo
viewtopic.php?f=61&t=19540&start=5750#p1463508

Pytanie czy Kuba z Czachy wiedzial o tym i powie cos wieciej na lajwie.
Kuba z Czachy czyli ja :P czytał o tym. I nie mam zamiaru nikogo przekonywać do zakupu - ja mówię tylko o swoich subiektywnych odczuciach. I AP speedpainty do malowania NIEartystycznego tylko planszówkowego NADAJĄ się wg mnie wyśmienicie. I myślę, że na tym możemy zakończyć temat, bo wątek jest o wydawnictwie a nie farbkach jakimi malujemy nasze gry :)
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Atk
Posty: 1395
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:33
Has thanked: 494 times
Been thanked: 284 times

Re: Czacha Games 2022

Post autor: Atk »

Chcialbym z tego miejsca pozdrowic i podziekowac Czacha Games.

List przyszedl, brakujacy element juz w moim pudelku, a do tego dorzucili mi grasc innych elementow, ktore latwo zgubic! Nawet nie chcieli na przesylke!
MEGA ZACHOWANIE! Polecam wydawnictwo i jeszcze raz dzieki za pomoc!
Awatar użytkownika
Zmij
Posty: 561
Rejestracja: 29 gru 2016, 11:00
Has thanked: 109 times
Been thanked: 202 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Zmij »

Właśnie się zastanawiałem co będę ze szwagrem ogrywał w majówkę a tu proszę, dwa duże dodatki do Deep Madness są już w drodze do mnie tak więc wybór może być tylko jeden:)Dzięki Czacha za terminową realizację!
Sajmonella
Posty: 112
Rejestracja: 03 mar 2022, 15:02
Has thanked: 30 times
Been thanked: 11 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Sajmonella »

Cześć :) Czy te trzy nowe dodatki do Deep Madness będą dostępne w sprzedaży detalicznej? Jeżeli takie pytanie już było to przepraszam
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

Sajmonella pisze: 27 kwie 2022, 17:32 Cześć :) Czy te trzy nowe dodatki do Deep Madness będą dostępne w sprzedaży detalicznej? Jeżeli takie pytanie już było to przepraszam
Będą, ale dopiero chwilę po tym, jak gry roześlemy do wszystkich, którzy nabyli je w przedsprzedaży.
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
_leigam_
Posty: 944
Rejestracja: 25 kwie 2018, 20:19
Has thanked: 112 times
Been thanked: 197 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: _leigam_ »

Czacha Games pisze: 28 kwie 2022, 09:24
Sajmonella pisze: 27 kwie 2022, 17:32 Cześć :) Czy te trzy nowe dodatki do Deep Madness będą dostępne w sprzedaży detalicznej? Jeżeli takie pytanie już było to przepraszam
Będą, ale dopiero chwilę po tym, jak gry roześlemy do wszystkich, którzy nabyli je w przedsprzedaży.
a 2 nowych bohaterów?
Preferuje: średnie/ciężkie euro, rywalizacja. Gram we wszystko :D
Niezwiązany z branżą.


NA SPRZEDAŻ Wyspa dinozaurów i inne
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

_leigam_ pisze: 28 kwie 2022, 10:51
Czacha Games pisze: 28 kwie 2022, 09:24
Sajmonella pisze: 27 kwie 2022, 17:32 Cześć :) Czy te trzy nowe dodatki do Deep Madness będą dostępne w sprzedaży detalicznej? Jeżeli takie pytanie już było to przepraszam
Będą, ale dopiero chwilę po tym, jak gry roześlemy do wszystkich, którzy nabyli je w przedsprzedaży.
a 2 nowych bohaterów?
również powinni się pojawić na naszych "półkach" sklepowych, tyle że już nie jako gratis...
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Sajmonella
Posty: 112
Rejestracja: 03 mar 2022, 15:02
Has thanked: 30 times
Been thanked: 11 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Sajmonella »

Czacha Games pisze: 28 kwie 2022, 09:24
Sajmonella pisze: 27 kwie 2022, 17:32 Cześć :) Czy te trzy nowe dodatki do Deep Madness będą dostępne w sprzedaży detalicznej? Jeżeli takie pytanie już było to przepraszam
Będą, ale dopiero chwilę po tym, jak gry roześlemy do wszystkich, którzy nabyli je w przedsprzedaży.
Nie doprecyzowałem pytania. Chodziło mi o to czy pojawią się też w innych sklepach z grami planszowymi czy to będzie wasz exclsusive ?
Awatar użytkownika
Fyei
Posty: 393
Rejestracja: 13 lut 2018, 11:49
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 56 times
Been thanked: 165 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Fyei »

Czacho, kiedy można się spodziewać kampanii Darkest Doom :)?
"Jego zdaniem fakt, że osoba nieznająca ani jednej reguły gry zawsze wygrywa, oznaczał, że same te zasady zawierają jakiś poważny błąd"
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4473
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1354 times
Been thanked: 848 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Hardkor »

Fyei pisze: 03 maja 2022, 22:38 Czacho, kiedy można się spodziewać kampanii Darkest Doom :)?
Z tego co mi się obiło o uszy to Jesień 2022
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

Hardkor pisze: 04 maja 2022, 01:00
Fyei pisze: 03 maja 2022, 22:38 Czacho, kiedy można się spodziewać kampanii Darkest Doom :)?
Z tego co mi się obiło o uszy to Jesień 2022
tak jak przedmówca pisze...przełożyliśmy Darkest Dooma na jesień, ale będzie na 100%
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

tak przypomnimy 🙂, że TYLKO do jutra do końca dnia trwa przedsprzedaż trzech nowych dodatków do "Deep Madness"‼️

💀 Narodziny Dagona
💀 Zdrada Wyroczni
💀 Oblicza Sfery

Obrazek

No i teraz dostaniecie w GRATISIE nowych bohaterów: Warda Phillipsa oraz Johna Murdocka‼️, więc warto.

LINK do naszego sklepu: https://tiny.pl/9sd95
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

Jedno się kończy, żeby zacząć mogło się inne :mrgreen:

Dziś mamy naszą sklepową premierę dwóch dużych dodatków do "Deep Madness"
Obrazek

💀 zestaw OBU DODATKÓW wraz z grą podstawową w limitowanym nakładzie 30 sztuk w cenie 7️⃣9️⃣9️⃣pln

💀 "Niezliczone Horrory" w limitowanym nakładzie 70 sztuk w cenie 2️⃣4️⃣5️⃣pln

💀 "Wieczne Koszmary" w limitowanym nakładzie 70 sztuk w cenie 3️⃣0️⃣9️⃣pln

miłego grania :)
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
tomiz123
Posty: 150
Rejestracja: 16 sty 2013, 22:37
Lokalizacja: Białystok
Has thanked: 5 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: tomiz123 »

A jak tam premiera Black Rose Wars? Kiedy możemy się spodziewać?
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

tomiz123 pisze: 05 maja 2022, 13:56 A jak tam premiera Black Rose Wars? Kiedy możemy się spodziewać?
Tak jak mówiliśmy na ostatnich Wieściach z Czachy, w związku z sytuacją pandemiczno rezimową praktycznie produkcja wszystkiego w Chinach stoi i czeka na ponowny rozruch... Z BRW wygląda to tak, że czekamy na drukarnię - wszystkie elementy plastikowe są już gotowe. Na ten moment jeśli nic po drodze się nie wydarzy, BRW powinno być u nas w drugiej połowie czerwca.
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
tomiz123
Posty: 150
Rejestracja: 16 sty 2013, 22:37
Lokalizacja: Białystok
Has thanked: 5 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: tomiz123 »

Czacha Games pisze: 06 maja 2022, 08:35
tomiz123 pisze: 05 maja 2022, 13:56 A jak tam premiera Black Rose Wars? Kiedy możemy się spodziewać?
Tak jak mówiliśmy na ostatnich Wieściach z Czachy, w związku z sytuacją pandemiczno rezimową praktycznie produkcja wszystkiego w Chinach stoi i czeka na ponowny rozruch... Z BRW wygląda to tak, że czekamy na drukarnię - wszystkie elementy plastikowe są już gotowe. Na ten moment jeśli nic po drodze się nie wydarzy, BRW powinno być u nas w drugiej połowie czerwca.
To i tak większy konkret niż się spodziewałem ! : ) Dzięki za odpowiedź. Wieści z Czachy - jakoś przegapiłem wcześniej ten cykl, fajnie że coś takiego jest.
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

tomiz123 pisze: 06 maja 2022, 09:48
Czacha Games pisze: 06 maja 2022, 08:35
tomiz123 pisze: 05 maja 2022, 13:56 A jak tam premiera Black Rose Wars? Kiedy możemy się spodziewać?
Tak jak mówiliśmy na ostatnich Wieściach z Czachy, w związku z sytuacją pandemiczno rezimową praktycznie produkcja wszystkiego w Chinach stoi i czeka na ponowny rozruch... Z BRW wygląda to tak, że czekamy na drukarnię - wszystkie elementy plastikowe są już gotowe. Na ten moment jeśli nic po drodze się nie wydarzy, BRW powinno być u nas w drugiej połowie czerwca.
To i tak większy konkret niż się spodziewałem ! : ) Dzięki za odpowiedź. Wieści z Czachy - jakoś przegapiłem wcześniej ten cykl, fajnie że coś takiego jest.
a to polecam w takim razie nasz kanał na Youtubie :)
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

Dziś dobry dzień... mamy na naszym stole i "Nightmare Cathedral" i "the Breach" :mrgreen:

W sumie to będzie dobry weekend :!:
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
ODPOWIEDZ