Czacha Games

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

Rykas pisze: 26 maja 2022, 07:51 Czy jak wsparłem/ kupiłem pladge hacker w early bird będę mógł później dopłacić różnice i dostać tytan pladge, bez utraty early birds? Czy jedyną opcją będzie osobny zakup Prometeusza jak myślę w większej cenie?
Dzięki za wsparcie. Niestety w naszych kampaniach nie ma opcji o jakiej piszesz. Opcja jest taka jak mówisz - osobny zakup dodatku, lub zakup drugiego zestawu :)
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: BOLLO »

Czacha Games pisze: 26 maja 2022, 13:16
Rykas pisze: 26 maja 2022, 07:51 Czy jak wsparłem/ kupiłem pladge hacker w early bird będę mógł później dopłacić różnice i dostać tytan pladge, bez utraty early birds? Czy jedyną opcją będzie osobny zakup Prometeusza jak myślę w większej cenie?
Dzięki za wsparcie. Niestety w naszych kampaniach nie ma opcji o jakiej piszesz. Opcja jest taka jak mówisz - osobny zakup dodatku, lub zakup drugiego zestawu :)
W naszym rodzimym YT były raptem 2 szczątkowe recenzje na temat The Breach. Obie w sumie pochlebne i tak też i ja odbieram grę z kilkoma ale....
Czy nie obawiacie się że w przyszłym roku kiedy hype opadnie, będzie więcej recenzji u nas i na świecie, to wpierający mając większą świadomość wycofają swoje wpłaty.

Ja wam kibicuję żebyście zarobili palete kasy na tym tytule najlepiej w nominale 500pln, ale mam lekkie obawy....
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10924
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3357 times
Been thanked: 3217 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: japanczyk »

BOLLO pisze: 26 maja 2022, 13:49 W naszym rodzimym YT były raptem 2 szczątkowe recenzje na temat The Breach. Obie w sumie pochlebne i tak też i ja odbieram grę z kilkoma ale....
Czy nie obawiacie się że w przyszłym roku kiedy hype opadnie, będzie więcej recenzji u nas i na świecie, to wpierający mając większą świadomość wycofają swoje wpłaty.
A skad ma byc wiecej recenzji? Przeciez teraz prototyp jest oceniany i do premiery gry wiecej informacji niz teraz sie o niej nagle nie pojawi
Strasznym defetystą jestes i rzutujesz swoja opinie pod przykrywka obawy o kogos prawie jakby to był fakt :P
gogovsky
Posty: 2210
Rejestracja: 25 sty 2018, 23:48
Has thanked: 464 times
Been thanked: 512 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: gogovsky »

Kiedy widziałeś odpływ ludzi z KS czy innej wspieraczki, bo recenzent? :d BOLLO widzę tu jakąś krucjatę skończ proszę :*
Firma Rebel niech się zajmie wydaniem gry Domek, bo tylko do tego się nadaje.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: BOLLO »

japanczyk pisze: 26 maja 2022, 14:08
BOLLO pisze: 26 maja 2022, 13:49 W naszym rodzimym YT były raptem 2 szczątkowe recenzje na temat The Breach. Obie w sumie pochlebne i tak też i ja odbieram grę z kilkoma ale....
Czy nie obawiacie się że w przyszłym roku kiedy hype opadnie, będzie więcej recenzji u nas i na świecie, to wpierający mając większą świadomość wycofają swoje wpłaty.
A skad ma byc wiecej recenzji? Przeciez teraz prototyp jest oceniany i do premiery gry wiecej informacji niz teraz sie o niej nagle nie pojawi
Strasznym defetystą jestes i rzutujesz swoja opinie pod przykrywka obawy o kogos prawie jakby to był fakt :P
No właśnie z prototypu który chyba będzie jednak krążył po recenzentach. Czyż nie? Tak japanczyk przestałem być optymistą kiedy wyszedłem z rodzinnego domu i zderzyłem się ze światem (zderzam się powinno być kazdego dnia). Ale do defetyzmu to mi jeszcze sporo brakuje, tym bardziej że wiesz w kogo wierzę.
Kiedy widziałeś odpływ ludzi z KS czy innej wspieraczki, bo recenzent? :d BOLLO widzę tu jakąś krucjatę skończ proszę :*
Tego nie powiem dlatego zadałem pytanie czy takowe sytuacje nie miały jednak miejsca.

Panowie ja naprawdę kibicuję temu projektowi i wspieram materialne Czachę kiedy mogę. Więc nie bardzo rozumiem dlaczego skaczecie mi do gardła że mam inne spojrzenie na ten tytuł.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10924
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3357 times
Been thanked: 3217 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: japanczyk »

BOLLO pisze: 26 maja 2022, 14:21 No właśnie z prototypu który chyba będzie jednak krążył po recenzentach. Czyż nie?
Raczej nie - po co dalej prototyp ma krazyc? Gre wysyla sie przed wspieraczka, a skoro pozniej bedzie jeszcze development to po co wysylac dalej nieskonczona gre zeby wiecej recenzji wersji, ktora nie jest aktualna trafialo na YT i mylilo przyszlych klientow?
BOLLO pisze: 26 maja 2022, 14:21 Więc nie bardzo rozumiem dlaczego skaczecie mi do gardła że mam inne spojrzenie na ten tytuł.
BOLLO, ale ty nie masz innego spojrzenia - wyciagasz bledne wnioski z materialow, z ktorymi sie zapoznales bo nie wiem - nie zapoznales sie z nimi wystarczajaco wnikliwie? albo przesluchales jednym uchem i wychwiciles minusy olewajac reszte? IDK - takie wnioski mozna wyciagnac ze scian tekstu, ktore wrzucasz gdzie jest dużo słów a mało zawartości :P
(wybacz uszczypliwosc, ale spalem 3h i ciezko inaczej odniesc sie do tego co wypisujesz :P)
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

Spokojnie Panowie :) ... na stronie kampanii udostępniliśmy kolejną recenzję naszego rodaka (uprzedzam - są polskie napisy), macie tam też opinie znanych zachodnich infuencerów :) ... do tego na naszym polskim poletku powinien się zdążyć podczas trwania kampanii pokazać jeszcze z jeden/dwa materiały.
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
Zmij
Posty: 561
Rejestracja: 29 gru 2016, 11:00
Has thanked: 109 times
Been thanked: 202 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Zmij »

No i 100k PLN na kampani Breach u Czachy pękło!:)Gratulacje:)
Tytuł wygląda na zacny, na dodatek w rodzimym języku a i cena sporo lepsza niz na KS tak więc z przyjemnością też wsparłem. Trochę szkoda że przy zakupie chcąc załapać się na EB nie mamy wiedzy na temat całej zawartości ale myśle ze nawet przy tym co już jest to warto. A jak będzie dodatkowo choć polowa Sator boxa to będzie elegancko;)
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

Zmij pisze: 26 maja 2022, 15:28 No i 100k PLN na kampani Breach u Czachy pękło!:)Gratulacje:)
Tytuł wygląda na zacny, na dodatek w rodzimym języku a i cena sporo lepsza niz na KS tak więc z przyjemnością też wsparłem. Trochę szkoda że przy zakupie chcąc załapać się na EB nie mamy wiedzy na temat całej zawartości ale myśle ze nawet przy tym co już jest to warto. A jak będzie dodatkowo choć polowa Sator boxa to będzie elegancko;)
dzięki za wsparcie i za miłe słowo :)
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
hachi35
Posty: 181
Rejestracja: 16 sty 2018, 17:29
Lokalizacja: Jaworzno
Been thanked: 5 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: hachi35 »

Czacha Games pisze: 26 maja 2022, 15:15 Spokojnie Panowie :) ... na stronie kampanii udostępniliśmy kolejną recenzję naszego rodaka (uprzedzam - są polskie napisy), macie tam też opinie znanych zachodnich infuencerów :) ... do tego na naszym polskim poletku powinien się zdążyć podczas trwania kampanii pokazać jeszcze z jeden/dwa materiały.
podepnijcie sobie dobry link , bo jest Gambitos :) :)

https://www.youtube.com/watch?v=CchmM02QTN8
fitzroy
Posty: 292
Rejestracja: 28 sie 2012, 16:08
Lokalizacja: Zabrze
Has thanked: 189 times
Been thanked: 111 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: fitzroy »

Hej Czacho, będą te dodatki do BRW w czerwcu? Jak to wygląda na tą chwilę? Premiera podstawki rozumiem nie zagrożona?
Awatar użytkownika
AnlAir
Posty: 214
Rejestracja: 18 lut 2020, 22:05
Lokalizacja: 3sity
Has thanked: 51 times
Been thanked: 89 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: AnlAir »

hachi35 pisze: 26 maja 2022, 17:03
Czacha Games pisze: 26 maja 2022, 15:15 Spokojnie Panowie :) ... na stronie kampanii udostępniliśmy kolejną recenzję naszego rodaka (uprzedzam - są polskie napisy), macie tam też opinie znanych zachodnich infuencerów :) ... do tego na naszym polskim poletku powinien się zdążyć podczas trwania kampanii pokazać jeszcze z jeden/dwa materiały.
podepnijcie sobie dobry link , bo jest Gambitos :) :)

https://www.youtube.com/watch?v=CchmM02QTN8
No właśnie komu jak komu ale Gamitowi można zaufać :D
Byłoby słabo to by powiedział bez ściemniania lub materiał się nie pojawił.
Wspomniał o małej zawartości core boxa, ale ta już się wypełnia streach golami i będzie tylko lepiej.
Ja wsparłem i pewnie więcej osób dzięki Tomkowi również.

Mam nadzieję, że Czacha nie nawali i odpali mu jedną kopię bo się chłopina postarał :?:
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

fitzroy pisze: 28 maja 2022, 20:18 Hej Czacho, będą te dodatki do BRW w czerwcu? Jak to wygląda na tą chwilę? Premiera podstawki rozumiem nie zagrożona?
terminu dodatków do BRW nie podawaliśmy jeszcze, na ile się orientuję :) ... a co do podstawki, to tak - na ten moment idzie wszystko zgodnie z planem
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

tak tylko przypomnimy :)

WIEŚCI Z CZACHY

Obrazek
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
fitzroy
Posty: 292
Rejestracja: 28 sie 2012, 16:08
Lokalizacja: Zabrze
Has thanked: 189 times
Been thanked: 111 times

Re: Czacha Games 2022

Post autor: fitzroy »

Czacha Games pisze: 18 lut 2022, 13:33 słoneczko zawitało nie tylko za oknami :D

mamy nadzieję, że nasze czerwcowe plany zadowolą większość z Was!

- 3 duże dodatki do Deep Madness - "Faces of the Sphere", "The Oracles's Betrayal" oraz "Rise of Dagon",
- 2 Ekskluzywni nowi badacze - " John Murdock" i "Ward Phillips".

tym sposobem będziecie mieć możliwość posiadania pełnego Deep Madness!!!

- 2 dodatki do Black Rose Wars, czyli "Inferno" oraz dodatek dla 5-6 gracza "Hidden Thorns"

happy? :)
Obrazek
A to?
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

fitzroy pisze: 30 maja 2022, 10:31
Czacha Games pisze: 18 lut 2022, 13:33 słoneczko zawitało nie tylko za oknami :D

mamy nadzieję, że nasze czerwcowe plany zadowolą większość z Was!

- 3 duże dodatki do Deep Madness - "Faces of the Sphere", "The Oracles's Betrayal" oraz "Rise of Dagon",
- 2 Ekskluzywni nowi badacze - " John Murdock" i "Ward Phillips".

tym sposobem będziecie mieć możliwość posiadania pełnego Deep Madness!!!

- 2 dodatki do Black Rose Wars, czyli "Inferno" oraz dodatek dla 5-6 gracza "Hidden Thorns"

happy? :)
Obrazek
A to?
a fakt, podawaliśmy w ramach zapowiedzi :mrgreen:
będziemy informować już niedługo na jakim jesteśmy etapie...
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
fitzroy
Posty: 292
Rejestracja: 28 sie 2012, 16:08
Lokalizacja: Zabrze
Has thanked: 189 times
Been thanked: 111 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: fitzroy »

W takim razie czekam z niecierpliwością, dzięki za odpowiedź.
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

Nie każdy pewnie wie, ale na dwóch kartach w naszej karcianej grze pojedynkowej "Twisted Fables" wkradł się błąd 😔

Właśnie wjechały na nasz magazyn poprawione karty, więc wszystkich zainteresowanych ich otrzymaniem bardzo prosimy o kontakt na reklamacje@czachagames.pl
Obrazek
Jednocześnie wszyscy z Was, którzy nie zdążyli z zakupem swojej kopii "panienek", będą mieli już całkiem niedługo taką możliwość - czekamy aż dojedzie do nas dodruk tej świetnej gry i już na początku czerwca będzie można znów kupić "Twisted Fables" w naszej przedsprzedaży‼️

W dodruku oczywiście karty są już poprawione 💪
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

takie coś dziś nam wylądowało na stole....
Obrazek

znaczy to ...finiszujemy :)
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
hachi35
Posty: 181
Rejestracja: 16 sty 2018, 17:29
Lokalizacja: Jaworzno
Been thanked: 5 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: hachi35 »

Kampania the Breach to padaka przez ostatnie dni ,,, zero sg , mini wsparcia ,,, jak nawalą kolejne płatne dodatki to ludzie wtedy chyba całkowicie zrezygnują .... szkoda że nie zdecydowali się na dzienne sg choć jakieś małe bo teraz chyba 3 dzień i nie ma nic nowego ( nie liczę społecznościowych sg) .... ciekawe jak to będzie dalej ,,,, bo na razie kwota gry nie jest adekwatna ( będzie wielkie puste pudło na sg....

ps LM nawet nie dał recenzji Gambita na swoją stronę ks ,,, za to 3 razy On Table,,,,, bez komentarza , na początku myśleli ze ludzie będą rzucać kasę za nic ,, nie małą , potem olewali aktualizację i pytanie o solo ( którego chyba nie ma na razie bo nie mogą go pokazać )

teraz widzę że nawet spada ,, ludzie się wycofują,,,
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

hachi35 pisze: 31 maja 2022, 17:52 Kampania the Breach to padaka przez ostatnie dni ,,, zero sg , mini wsparcia ,,, jak nawalą kolejne płatne dodatki to ludzie wtedy chyba całkowicie zrezygnują .... szkoda że nie zdecydowali się na dzienne sg choć jakieś małe bo teraz chyba 3 dzień i nie ma nic nowego ( nie liczę społecznościowych sg) .... ciekawe jak to będzie dalej ,,,, bo na razie kwota gry nie jest adekwatna ( będzie wielkie puste pudło na sg....

ps LM nawet nie dał recenzji Gambita na swoją stronę ks ,,, za to 3 razy On Table,,,,, bez komentarza , na początku myśleli ze ludzie będą rzucać kasę za nic ,, nie małą , potem olewali aktualizację i pytanie o solo ( którego chyba nie ma na razie bo nie mogą go pokazać )

teraz widzę że nawet spada ,, ludzie się wycofują,,,
Kampania <the Breach> jak spora część innych kampanii na półmetku zwolniła. Natomiast ciągle idzie do przodu a wyniku jaki uzyskała zarówno na KS jak i u nas nie powinno nazywać się padaką. Ale rozumiem, że to Twoje subiektywne zdanie. Szkoda tylko, że metodą kopiuj - wklej zamieszczasz je na różnych naszych kanałach. W jakim celu?
Piszesz, że kolejny dzień nie ma nic nowego ... cóż ... nowe postacie, misje, karty, cele społecznościowe .... coś tam jednak jest. Co do ceny gry, proponuję raz jeszcze obejrzeć podsumowanie Gambita, na którego się powołujesz :) ... on twierdzi inaczej. A jak już przy Gambicie, choć nie wiem czemu z tym piszesz tutaj a nie do LMS. On zrobił recenzję po polsku - w jakim celu wg Ciebie LMS miałoby ją udostępnić u siebie?
Piszesz też o olewaniu aktualizacji...chyba dawno nie byłeś na stronie kampanii :)

Mam prośbę na przyszłość - komunikacja z Wami jest dla nas bardzo ważna, co mamy nadzieję widać... jednak prosilibyśmy o lekką zmianę podejścia :)
pozdrawiamy serdecznie...
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: BOLLO »

A kiedy można się spodziewać poprawionych elementów do podstawki DeepMadness o których pisaliście?
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

BOLLO pisze: 01 cze 2022, 09:39 A kiedy można się spodziewać poprawionych elementów do podstawki DeepMadness o których pisaliście?
jeśli mówisz o kartach, to czekamy aż do nas dojadą
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
tomek1234
Posty: 2
Rejestracja: 08 kwie 2020, 21:20
Been thanked: 1 time

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: tomek1234 »

Kiedy można się spodziewać aktualizacji na stronie The Breach? Ciekawi mnie po ile będzie dodatek Erebus.
Awatar użytkownika
EsperanzaDMV
Posty: 1521
Rejestracja: 17 lut 2017, 14:40
Has thanked: 301 times
Been thanked: 639 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: EsperanzaDMV »

Czacha Games pisze: 31 maja 2022, 10:57 Nie każdy pewnie wie, ale na dwóch kartach w naszej karcianej grze pojedynkowej "Twisted Fables" wkradł się błąd 😔

Właśnie wjechały na nasz magazyn poprawione karty, więc wszystkich zainteresowanych ich otrzymaniem bardzo prosimy o kontakt na reklamacje@czachagames.pl
Droga Czacho (piszę naprawdę jako Wasz fan i tego, jaką robotę odwala Kuba przy komunikacji).
Ogarnijcie proszę komunikację. "Nie każdy pewnie wie" - a skąd ma wiedzieć? Przejrzałem to forum wstecz, przejrzałem grupę CzachaGamesSquad... i zero informacji o tym co jest źle z tymi dwoma kartami, jakie to są w ogóle karty, na czym polega błąd. W końcu znalazłem post na Waszym profilu sprzed kilku dni, ale to jest 1:1 wklejone to co tutaj, bez tych odpowiedzi...
"prosimy o kontakt na reklamacje@czachagames.pl" - ok, ale co mam napisać? "Doślijcie poprawione karty pliz, Jan Kowalski"? Czy potrzebujecie jakieś szczegóły, czy znajdziecie adresy w bazie z poprzednich wysyłek? Samo "Poproszę poprawione karty na ten sam adres co podany przy przedsprzedaży pakietu all-in i wysyłki kupionych mat do TF" wystarczy? Czy wysyłacie może automatycznie do wszystkich, którzy zamówili u Was pierwszy druk w przedsprzedaży? Wczujcie się proszę na przyszłość w osobę, która przeczyta ten post - to nie kosztuje wiele, by dograć ten komunikat i lepiej go wysłać :)

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu!
ODPOWIEDZ