Czacha Games

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2575
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1167 times
Been thanked: 461 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: polwac »

Ja tam nie wnikałem w treść tej wiadomości. Napisałem od razu maila z dwiema kluczowymi moim zdaniem informacjami:
1) z prośbą o przysłanie "poprawionych kart do Twisted Fables"
2) podałem swój adres, żeby wiedzieli gdzie je wysłać ;)

Czekam cierpliwie na przesyłkę :)
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

EsperanzaDMV pisze: 03 cze 2022, 23:13
Czacha Games pisze: 31 maja 2022, 10:57 Nie każdy pewnie wie, ale na dwóch kartach w naszej karcianej grze pojedynkowej "Twisted Fables" wkradł się błąd 😔

Właśnie wjechały na nasz magazyn poprawione karty, więc wszystkich zainteresowanych ich otrzymaniem bardzo prosimy o kontakt na reklamacje@czachagames.pl
Droga Czacho (piszę naprawdę jako Wasz fan i tego, jaką robotę odwala Kuba przy komunikacji).
Ogarnijcie proszę komunikację. "Nie każdy pewnie wie" - a skąd ma wiedzieć? Przejrzałem to forum wstecz, przejrzałem grupę CzachaGamesSquad... i zero informacji o tym co jest źle z tymi dwoma kartami, jakie to są w ogóle karty, na czym polega błąd. W końcu znalazłem post na Waszym profilu sprzed kilku dni, ale to jest 1:1 wklejone to co tutaj, bez tych odpowiedzi...
"prosimy o kontakt na reklamacje@czachagames.pl" - ok, ale co mam napisać? "Doślijcie poprawione karty pliz, Jan Kowalski"? Czy potrzebujecie jakieś szczegóły, czy znajdziecie adresy w bazie z poprzednich wysyłek? Samo "Poproszę poprawione karty na ten sam adres co podany przy przedsprzedaży pakietu all-in i wysyłki kupionych mat do TF" wystarczy? Czy wysyłacie może automatycznie do wszystkich, którzy zamówili u Was pierwszy druk w przedsprzedaży? Wczujcie się proszę na przyszłość w osobę, która przeczyta ten post - to nie kosztuje wiele, by dograć ten komunikat i lepiej go wysłać :)

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu!
dzięki za zwrócenie uwagi...czasem rzeczy oczywiste nie do końca od razu widać :)
/kuba/ ... i dzięki za miłe słowo :)
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

polwac pisze: 04 cze 2022, 14:18 Ja tam nie wnikałem w treść tej wiadomości. Napisałem od razu maila z dwiema kluczowymi moim zdaniem informacjami:
1) z prośbą o przysłanie "poprawionych kart do Twisted Fables"
2) podałem swój adres, żeby wiedzieli gdzie je wysłać ;)

Czekam cierpliwie na przesyłkę :)
trochę na takim zrozumieniu bazowaliśmy :), aczkolwiek uwaga z posta powyżej nie jest nieuzasadniona :)
karty lecą lub będą lecieć...ciągle wysyłamy
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Fenrisek83
Posty: 817
Rejestracja: 30 maja 2018, 10:35
Has thanked: 121 times
Been thanked: 93 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Fenrisek83 »

Ja na obsługę klienta nie mogę narzekać. Poprawiło się to bardzo ostatnio. :)
Napisałem na fb co trzeba zrobić aby dostać poprawione karty i dostałem odpowiedź. Zapomniałem napisać do czachy to mi przypomniało konto wydawnictwa pod moim pytaniem abym w końcu się do nich odezwał. ;)
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

Zostawimy to tak dla przypomnienia:
- że kampania jeszcze trwa
- że nasza przedsprzedaż trwa do 13 czerwca
- że jest odblokowane mnóstwo dobra
- że (tu liczymy na Waszą inwencję)

Obrazek
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
leszczorek
Posty: 55
Rejestracja: 17 sty 2017, 22:46
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 4 times
Been thanked: 26 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: leszczorek »

Hej! Chciałbym wesprzeć kampanię The Breach i zamówić podstawkę + 3 dodatki. Niestety po kliknięciu "Wybierz produkt" od razu przenosi mnie do złożenia zamówienia i nie widzę nigdzie czegoś takiego jak koszyk. Gdy np najpierw wybiorę podstawkę i później wrócę na stronę kampanii i wybiorę dodatek to w zamówieniu zostaje mi sam dodatek. Jak mogę zamówić rzeczy, które mnie interesują? Każdą osobno?
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

leszczorek pisze: 07 cze 2022, 12:54 Hej! Chciałbym wesprzeć kampanię The Breach i zamówić podstawkę + 3 dodatki. Niestety po kliknięciu "Wybierz produkt" od razu przenosi mnie do złożenia zamówienia i nie widzę nigdzie czegoś takiego jak koszyk. Gdy np najpierw wybiorę podstawkę i później wrócę na stronę kampanii i wybiorę dodatek to w zamówieniu zostaje mi sam dodatek. Jak mogę zamówić rzeczy, które mnie interesują? Każdą osobno?
niestety taką mamy konstrukcję naszego sklepu, że podprodukty muszą być dodawane pojedynczo - pracujemy nad tym żeby w przyszłości było Wam o wiele łatwiej tym nawigować, ale przy <the Breach> musi już zostać tak jak jest - wiemy że to upierdliwe ale nic nie poradzimy w tej chwili 🙁

po dodaniu kolejnej rzeczy w uwagach zaznacz, żebyśmy połączyli zamówienia...
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10924
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3357 times
Been thanked: 3217 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: japanczyk »

Czacha Games pisze: 07 cze 2022, 13:16 po dodaniu kolejnej rzeczy w uwagach zaznacz, żebyśmy połączyli zamówienia...
Moze wrzuccie jeszcze pakiet dodatków (kabuki, zwierzaki, erebus) jako produkt dla osob, ktore wsparły pierwszego dnia - ułatwiłoby to sprawe
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

japanczyk pisze: 07 cze 2022, 13:30
Czacha Games pisze: 07 cze 2022, 13:16 po dodaniu kolejnej rzeczy w uwagach zaznacz, żebyśmy połączyli zamówienia...
Moze wrzuccie jeszcze pakiet dodatków (kabuki, zwierzaki, erebus) jako produkt dla osob, ktore wsparły pierwszego dnia - ułatwiłoby to sprawe
nie, nie zrobimy tak - dodawanie każdego dodatku osobno finansowo wychodzi tak samo wiec nie ma potrzeby robienia kolejnych zestawów z różnymi samymi dodatkami
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10924
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3357 times
Been thanked: 3217 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: japanczyk »

Czacha Games pisze: 07 cze 2022, 14:05 nie, nie zrobimy tak - dodawanie każdego dodatku osobno finansowo wychodzi tak samo wiec nie ma potrzeby robienia kolejnych zestawów z różnymi samymi dodatkami
własnie jest taka potrzeba zeby ulatwic zycie kupującym i zakupic zestaw za jednym kliknieciem a nie zamawiac 3 produkty oddzielnie, wykonywac dla kazdego paltnosc i tworzyc 3 zamowienia ktore musicie recznie polaczyc ;-)

Zrobicie jak chcecie, ale dorzucenie produktu jest łatwiejsze dla was niz klikanie przez x osob 3 zamówień - uszanujcie czas innych ;-)
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

mamy tu świetną społeczność, więc tak sobie pomyśleliśmy, że może pomożecie w wejściu na szczyt hakerstwa dwóm planszówkowym ziomalom? :mrgreen:, którzy dzięki temu będą mieli szansę zaistnieć w <the Breach> :!:

Obrazek

starczy kliknąć pod fotką :)

MACIEJ

BARTEK
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

japanczyk pisze: 07 cze 2022, 14:22
Czacha Games pisze: 07 cze 2022, 14:05 nie, nie zrobimy tak - dodawanie każdego dodatku osobno finansowo wychodzi tak samo wiec nie ma potrzeby robienia kolejnych zestawów z różnymi samymi dodatkami
własnie jest taka potrzeba zeby ulatwic zycie kupującym i zakupic zestaw za jednym kliknieciem a nie zamawiac 3 produkty oddzielnie, wykonywac dla kazdego paltnosc i tworzyc 3 zamowienia ktore musicie recznie polaczyc ;-)

Zrobicie jak chcecie, ale dorzucenie produktu jest łatwiejsze dla was niz klikanie przez x osob 3 zamówień - uszanujcie czas innych ;-)
To nie jest brak szacunku do Was i Waszego czasu - znamy problem i będziemy pracować, żeby w przyszłych kampaniach go zlikwidować. Tutaj nie ma takiej opcji i <the Breach> musi dojechać do końca :)
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Banan2
Posty: 2616
Rejestracja: 12 maja 2009, 09:28
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 118 times
Been thanked: 67 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Banan2 »

Spoiler:
A co z pluszakiem?
Pozdrawiam
Moja kolekcja
10% rabatu w planszomanii, 7% w 3Trollach, 5% w Battle Models
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

Banan2 pisze: 07 cze 2022, 15:40
Spoiler:
A co z pluszakiem?
Pozdrawiam
To nie jest pluszak ani żadna maskotka, tylko takie cuś do nerwowego ściskania :) I to jedyna rzecz, której nie będzie w komplecie, ale też nie jest ona częścią gry...
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

mission successFULL :mrgreen:

Obrazek

Bardzo się cieszymy, że wśród trzech hakerów w wydaniu <the Breach> będą aż dwie osoby z naszego kraju. A to że oba chłopaki to nasi fani i do tego członkowie naszej czachomaniakowej grupy, to wartość dodana.
Z tego miejsca dziękujemy Wam wszystkim za pomoc :)

Niech czacha będzie z Wami :)
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
hachi35
Posty: 181
Rejestracja: 16 sty 2018, 17:29
Lokalizacja: Jaworzno
Been thanked: 5 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: hachi35 »

Czacha Games pisze: 08 cze 2022, 08:19
Banan2 pisze: 07 cze 2022, 15:40
Spoiler:
A co z pluszakiem?
Pozdrawiam
To nie jest pluszak ani żadna maskotka, tylko takie cuś do nerwowego ściskania :) I to jedyna rzecz, której nie będzie w komplecie, ale też nie jest ona częścią gry...
Szkoda , takie zwieńczenie całości ,,,, ps może jak dorzucicie nasze zł do wsparcia na końcu kampanii ( jak to było w BRWR) odblokuje się jeszcze parę sg ... to może zlitują się nad Polską i dorzucą nam te "do nerwowego ściskania" :) ewent za symboliczną złotówkę czy cos:) macie z nimi bardzo dobry kontakt ( 2 ziomów na dodatkowych kartach:) coś ogarnięcie , jak zawsze:) ps trzymam kciuki :)

ps czy bedzie można już jak gra wyjdzie dokupić brakujące dodatki? poza wiadomo ks ex?
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

hachi35 pisze: 08 cze 2022, 18:36
Czacha Games pisze: 08 cze 2022, 08:19
Banan2 pisze: 07 cze 2022, 15:40
Spoiler:
A co z pluszakiem?
Pozdrawiam
To nie jest pluszak ani żadna maskotka, tylko takie cuś do nerwowego ściskania :) I to jedyna rzecz, której nie będzie w komplecie, ale też nie jest ona częścią gry...
Szkoda , takie zwieńczenie całości ,,,, ps może jak dorzucicie nasze zł do wsparcia na końcu kampanii ( jak to było w BRWR) odblokuje się jeszcze parę sg ... to może zlitują się nad Polską i dorzucą nam te "do nerwowego ściskania" :) ewent za symboliczną złotówkę czy cos:) macie z nimi bardzo dobry kontakt ( 2 ziomów na dodatkowych kartach:) coś ogarnięcie , jak zawsze:) ps trzymam kciuki :)

ps czy bedzie można już jak gra wyjdzie dokupić brakujące dodatki? poza wiadomo ks ex?
z tym ściskaczem nic nie chcemy obiecywać...
a co do dodatków, to będziemy się starać, żeby jakaś pula była dostępna u nas w sprzedaży...ale czy będą osobno czy w pakietach - trudno nam w tej chwili jednoznacznie się deklarować
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4473
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1354 times
Been thanked: 848 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Hardkor »

Czacha Games pisze: 09 cze 2022, 14:05
hachi35 pisze: 08 cze 2022, 18:36
Czacha Games pisze: 08 cze 2022, 08:19
To nie jest pluszak ani żadna maskotka, tylko takie cuś do nerwowego ściskania :) I to jedyna rzecz, której nie będzie w komplecie, ale też nie jest ona częścią gry...
Szkoda , takie zwieńczenie całości ,,,, ps może jak dorzucicie nasze zł do wsparcia na końcu kampanii ( jak to było w BRWR) odblokuje się jeszcze parę sg ... to może zlitują się nad Polską i dorzucą nam te "do nerwowego ściskania" :) ewent za symboliczną złotówkę czy cos:) macie z nimi bardzo dobry kontakt ( 2 ziomów na dodatkowych kartach:) coś ogarnięcie , jak zawsze:) ps trzymam kciuki :)

ps czy bedzie można już jak gra wyjdzie dokupić brakujące dodatki? poza wiadomo ks ex?
z tym ściskaczem nic nie chcemy obiecywać...
a co do dodatków, to będziemy się starać, żeby jakaś pula była dostępna u nas w sprzedaży...ale czy będą osobno czy w pakietach - trudno nam w tej chwili jednoznacznie się deklarować
Czy ten dodatek z zwierzaczkami, który jest KSE będzie również dostępny u was TYLKO podczas kampanii? Czy potem normalnie w retail?
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Jdn
Posty: 289
Rejestracja: 21 lut 2022, 22:27
Has thanked: 60 times
Been thanked: 44 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Jdn »

A ja chciałem spytać czy coś wiadomo o Nightmare Cathedral? Kiedy kampania? Albo na jakiej platformie chociaż będzie to szło?
gogovsky
Posty: 2210
Rejestracja: 25 sty 2018, 23:48
Has thanked: 464 times
Been thanked: 511 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: gogovsky »

@CzachaGames

Wracając do tego co napisał Japańczyk, wsparłem coś u Was pierwszy raz, nie mam żadnej Waszej gry, ale serio kupiłem EB Breacha i musiałem dodać wszystko i zapłacić. Pierwszy raz dostałem wylewu przy zakupie w necie, serio nigdy w życiu w takim formacie bym nie wsparł gry serio, więc błagam Was koszyk.
Firma Rebel niech się zajmie wydaniem gry Domek, bo tylko do tego się nadaje.
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

Jdn pisze: 09 cze 2022, 17:47 A ja chciałem spytać czy coś wiadomo o Nightmare Cathedral? Kiedy kampania? Albo na jakiej platformie chociaż będzie to szło?
za momencik wszystko się wyjaśni....dosłownie - za momencik :)
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

gogovsky pisze: 09 cze 2022, 19:32 @CzachaGames

Wracając do tego co napisał Japańczyk, wsparłem coś u Was pierwszy raz, nie mam żadnej Waszej gry, ale serio kupiłem EB Breacha i musiałem dodać wszystko i zapłacić. Pierwszy raz dostałem wylewu przy zakupie w necie, serio nigdy w życiu w takim formacie bym nie wsparł gry serio, więc błagam Was koszyk.
pracujemy nad tym, żeby rozwiązać ten problem....trzymaj kciuki
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Banan2
Posty: 2616
Rejestracja: 12 maja 2009, 09:28
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 118 times
Been thanked: 67 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Banan2 »

Czy kwota z Waszej części kampanii The Breach coś jeszcze odblokuje?
Pozdrawiam
Moja kolekcja
10% rabatu w planszomanii, 7% w 3Trollach, 5% w Battle Models
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

Banan2 pisze: 10 cze 2022, 14:35 Czy kwota z Waszej części kampanii The Breach coś jeszcze odblokuje?
Pozdrawiam
Nie...wszystko co miało zostać odblokowane - zostało odblokowane :)
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Aras
Posty: 69
Rejestracja: 19 sty 2020, 21:40
Has thanked: 14 times
Been thanked: 14 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Aras »

Czy coś się posunęło w temacie Endeavor? :)
ODPOWIEDZ