(Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2575
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1167 times
Been thanked: 461 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: polwac »

japanczyk pisze: 21 cze 2022, 17:56 Wracam ponownie z dramatem z promkami
Jak to jest, że promki na konwencie są rozdawane TYLKO do zakupionych dodatków (mówie tu o SW Rubieże), kiedy ja zamawiam gre w WASZYM sklepie i nie dostaje do niej promki (promki za free rozeszły się w piątek podobno)
Spoiler:
xD
nawet nie wiem jak takie podejście antykonsumenckie skomentaować inaczej niż "xD"
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
Awatar użytkownika
8janek8
Blokada konta
Posty: 900
Rejestracja: 08 mar 2010, 21:08
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 14 times
Been thanked: 28 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: 8janek8 »

Z rebelem chyba od zawsze był dramat w temacie promosów.
Collection
Sprzedam
Kupię dodatki do: Runewars (Banners of War), Warhammer: Inwazja (Ukryte Królestwa), Battle Star Galactica (Świt), Revolution! (The Palace), Fresco, Scoville
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: REBEL.pl »

japanczyk pisze: 21 cze 2022, 17:56 Wracam ponownie z dramatem z promkami
Jak to jest, że promki na konwencie są rozdawane TYLKO do zakupionych dodatków (mówie tu o SW Rubieże), kiedy ja zamawiam gre w WASZYM sklepie i nie dostaje do niej promki (promki za free rozeszły się w piątek podobno)
Spoiler:
Dzieje się tak dlatego, że promki z programu Hobby Next wspierają sklepy naziemne, już o tym pisaliśmy. Po swojej stronie jako beneficjent programu przestrzegamy tych zasad i są w Rebelu wyłącznie dostępne w sklepie w CH Metropolia w Gdańsku Wrzeszcz. Są do zdobycia także na konwentach i różnych wydarzeniach z udziałem naziemnego stoiska sprzedaży.
Część promek przeznaczamy do zakupu produktu "matki" - zwykle w ilości 1:1, pozostałe ilości przeznaczamy do rozdania za darmo.

Nie wszystkie promki, którymi dysponujemy wchodzą w skład programu Hobby Next i nie są objęte takimi restrykcjami, dlatego nierzadko zdarza się, że dodajemy je do zamówień hurtowych i detalicznych zwykle w proporcji 1:1 o ile mamy wystarczający nakład. Jeśli tak nie jest to musimy wymyślić inną formę ich dystrybucji, najczęściej wykorzystujemy wtedy tę z programu Hobby Next, przekazując je sklepom do rozdysponowania.

Niektóre promki są produktem i jest możliwa ich dalsza odsprzedaż - dzieje się tak gdy Rebel je kupuje, a wydawca rozlicza się z tantiem od ich sprzedaży z autorami. Trafiają one wtedy do sprzedaży.

Bardzo byśmy chcieli mieć jedną spójną politykę, natomiast z wielu powodów nie da się takowej wprowadzić z uwagi na różne pochodzenie promek, którymi dysponujemy i obostrzenia dotyczące ich dystrybucji.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10922
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3356 times
Been thanked: 3217 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: japanczyk »

REBEL.pl pisze: 22 cze 2022, 14:53 Są do zdobycia także na konwentach i różnych wydarzeniach z udziałem naziemnego stoiska sprzedaży.
No, ale własnie o tym pisze - no nie są do zdobycia na konwencie, bo "rozeszły sie w piatek" i jak napisaliscie są do produktu matki, który hej, zakupiłem i to u was w przedsprzedazy (no ale nie stacjonarnie, bo jesteście w Gdańsku, a nie w Warszawie)

To sorry, ale co, mam pytac za kazdym razie czy ktos gdzies akurat jest na konwencie bo przypadkiem wam sie nie rozejda?
Juz pomine praktyke biznesowa, ale zwyczajnie podejscie do klienta jest do kitu, bo zwyczajnie nie ma w 100% pewnego sposobu poza kupnem egzemplarza w sklepie stacjonarnym gdzie jest info ze taka promka bedzie. Szkoda tylko, ze sklepy sa randomowo porozrzucane, plus na dwoje babka wrozyla na dostepnosc premierowa gry i jej cene, bo przeciez niektore schodza w przedsprzedazy szybciej niz mrugnie sie okiem (przypomne, ze chociazby promki do Descenta np. w wiekszosci rozeszly sie przed premiera, rowniez w sklepach lokalnych)
no dramat to jest zwyczajnie i zamiast być promocją to mnie zniechęca raz po raz zeby jednak kupować te gry na premiere od was, bo później łątwiej odkupie z drugiej reki gre z promką w nizszej cenie niz kupie gre z promka od was czy jakiegos FLGSa

bo wydaje mi się, że akurat Pyrkon to powinien być ten konwent gdzie takie rzeczy są do zdobycia

A jeszcze taka podsuma sklepów z SW:
Spoiler:
A tu np. z promocji na WoWa
Spoiler:
Jeśli dobrze widze to z 39 sklepów jest obecnie 29...
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: REBEL.pl »

japanczyk pisze: 22 cze 2022, 15:27(...) wydaje mi się, że akurat Pyrkon to powinien być ten konwent gdzie takie rzeczy są do zdobycia (...)
No ale przecież były, tylko się skończyły. Gdybyśmy rozdali te "przyczepione" do egzemplarzy to ktoś mógłby mieć pretensje, że obiecaliśmy, że jak kupi egzemplarz na Pyrkonie to ją dostanie.
japanczyk pisze: 22 cze 2022, 15:27(...) podsuma sklepów (...) Jeśli dobrze widze to z 39 sklepów jest obecnie 29... (...)
To działa tak, że sklepy dopisują się do listy gdy są zainteresowane daną promką, dlatego dla różnych promek lista sklepów będzie inna. Nie mamy jak (i nie chcemy) wymuszać na sklepach aby dysponowały wszystkimi naszymi promkami, chociażby dlatego, że mają inny charakter i różne grona klientów.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Awatar użytkownika
EVOCATVS
Posty: 687
Rejestracja: 16 lis 2018, 22:20
Has thanked: 498 times
Been thanked: 155 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: EVOCATVS »

Jest jakaś szansa na potraktowanie fair tych, co mają pierwszy druk Zewnętrznych Rubieży i dosłanie poprawionych kart?
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2575
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1167 times
Been thanked: 461 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: polwac »

EVOCATVS pisze: 22 cze 2022, 16:41 Jest jakaś szansa na potraktowanie fair tych, co mają pierwszy druk Zewnętrznych Rubieży i dosłanie poprawionych kart?
Nie ma...erratka Ci nie wystarczy? :D
Spoiler:
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
Awatar użytkownika
Beskid
Posty: 986
Rejestracja: 29 sie 2021, 21:52
Has thanked: 731 times
Been thanked: 221 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: Beskid »

Drogi Rebelu, pamiętajcie proszę o minidodatku Ek Chuah do Tzolk'in w 2022 :idea:
Awatar użytkownika
Tringa
Posty: 1490
Rejestracja: 03 cze 2018, 13:23
Has thanked: 305 times
Been thanked: 315 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: Tringa »

A ja pozwolę sobie zmienić temat. Była jakaś zapowiedź Władców Podziemi? Bo GameTrollTV mówi, że niedługo będą, a nigdzie nie widzę przedsprzedaży. Coś wiadomo o promkach do nich? <-- na bgg widzę, że trochę ich było. :)

Link do materiału, sam początek: https://www.youtube.com/watch?v=JaQ7r2CYFg4
"Czasami lepiej jest użyć miotacza ognia niż narzekać na ciemność." - Terry Pratchett – Zbrojni

Moje zbiórki: CLICK
Moje gry: CLICK
Awatar użytkownika
Tringa
Posty: 1490
Rejestracja: 03 cze 2018, 13:23
Has thanked: 305 times
Been thanked: 315 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: Tringa »

Drogi Rebelu,

Jestem bardzo zawiedziona komunikacją z Wami. Właśnie dzwoniłam do mojego sklepu zapytać, czy dodatki do Jednorożców dostaną dzisiaj, czy jutro pod kątem nadchodzącego weekendu. Dowiedziałam się, że premiera została przesunięta na 13.07 i to dzień przed zapowiadaną premierą (24.06). Dodatki zamówiłam 30.09.2021 i od tamtej pory ich premiera była przesuwana już 4 razy! I za każdym razem bez żadnej informacji z Waszej strony - mój sklep o tym mi mówił w momencie jak wysyłałam im prośbę o połączenie zamówień.
"Czasami lepiej jest użyć miotacza ognia niż narzekać na ciemność." - Terry Pratchett – Zbrojni

Moje zbiórki: CLICK
Moje gry: CLICK
meDarq
Posty: 78
Rejestracja: 13 sty 2020, 22:23
Has thanked: 15 times
Been thanked: 15 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: meDarq »

REBEL.pl pisze: 08 mar 2022, 13:28
meDarq pisze: 01 mar 2022, 16:14
REBEL.pl pisze: 10 sty 2022, 22:04
Dzięki, zgłoszone do wydawnictwa. Poszukają rozwiązania z oryginalnym wydawcą.
Czy wyjaśniło się coś w kwestii wadliwych opisów kart? Będzie dodruk?
Jeszcze nie. Poinformujemy jak tylko się coś wyklaruje.
Odjechane Jednorożce:
Czy pół roku, to wystarczający czas na wyjaśnienie błędu w tłumaczeniu i dosłanie poprawionych kart? Wiem, że na pewno o temacie pamiętacie i nie trzeba Wam co pół roku o tym przypominać :)
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1598
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 636 times
Been thanked: 550 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: eveni »

REBEL.pl Czy znana jest już może data live-a, na którym opowiecie o planach po przejęciu tytułów Lacerty?
(Agata Syc wspominała o nim na ostatnim live z Planszowymi Newsami)
Awatar użytkownika
EsperanzaDMV
Posty: 1521
Rejestracja: 17 lut 2017, 14:40
Has thanked: 301 times
Been thanked: 639 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: EsperanzaDMV »

Wrócę jeszcze do tematu tych nieszczęsnych promek do Zewnętrznych Rubieży, na których bardzo mi zależy.
Proste pytanie: skąd miałem wiedzieć, że a) jest w ogóle jakaś promka? Była gdzieś jakaś komunikacja o tych znacznikach reputacji? b) które sklepy dokładnie będą miały tę jedną promkę, skoro jak piszecie dla każdej promki ta lista może być różna?
Wczucie się we mnie, fana tej konkretnej gry. Zewnętrzne Rubieże to dla mnie must have w kolekcji, chcę mieć wszystko co tylko się da do danej gry. I teraz niby wychodzicie naprzeciw klientom, chcecie robić coś fajnego jak te promki, a tymczasem dzieje się tak jak to japanczyk napisał, czyli ZUPEŁNIE NA ODWRÓT - jestem sfrustrowany tym, że nic nie wiedziałem, że kupując w innym sklepie dostałbym taką promkę, jestem zły NA WAS, na Rebela. Takie jest założenie tego programu? To jest jakiś dramat. Nie wiem co mam teraz zrobić, by ją dostać - żebrać po ludziach, którzy ją dostali, by mi ją łaskawie sprzedali? Chyba tylko to mi już teraz pozostaje, bo kupiłem już dodruk podstawki i dodatek... Gdybym tylko wiedział, że mogłem kupić w innym sklepie i ją dostać, to bym to zrobił - ale skąd mogłem to wiedzieć? :/
Ostatnio zmieniony 25 cze 2022, 22:42 przez EsperanzaDMV, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2820
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 841 times
Been thanked: 363 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: Gromb »

EsperanzaDMV pisze: 25 cze 2022, 21:52 Wrócę jeszcze do tematu tych nieszczęsnych promek do Zewnętrznych Rubieży, na których bardzo mi zależy.
Proste pytanie: skąd miałem wiedzieć, że a) jest w ogóle jakaś promka? Była gdzieś jakaś komunikacja o tych znacznikach reputacji? b) które sklepy dokładnie będą miały tę jedną promkę, skoro jak piszecie dla każdej promki ta lista może być różna?
Wczucie się we mnie, fana tej konkretnej gry. Zeznętrzne Rubieże to dla mnie must have w kolekcji, chcę mieć wszystko co tylko się da do danej gry. I teraz niby wychodzicie naprzeciw klientom, chcecie robić coś fajnego jak te promki, a tymczasem dzieje się tak jak to japanczyk napisał ZUPEŁNIE NA ODWRÓT - jestem sfrustrowany tym, że nic nie wiedziałem, że kupując w innym sklepie dostałbym taką promkę, jestem zły NA WAS, na Rebela. Takie jest założenie tego programu? To jest jakiś dramat.
Jak ja cie chłopie rozumiem. Też szlag mnie trafił, jak się dowiedziałem o tych promkach. Przez lata kupowałem na 3Trollach i dalej kupuje i gdybym wiedział, że u Michała będą te znaczniki, a na przykład w aleplanszówkach nie, to wybór byłby oczywisty. A tak czuję się dokładnie tak samo jak ty.
Podobną historia jak z dodatkową postacią do Pandemi z WarCrafta. Tam przynajmniej Rebel wskazał sklepy w których dodatek będzie dostępny.
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
Lamper
Posty: 62
Rejestracja: 21 mar 2021, 17:32
Has thanked: 47 times
Been thanked: 9 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: Lamper »

Uwaga, Rebel uważa, że to tylko promki, nie każdy powinien je mieć.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10922
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3356 times
Been thanked: 3217 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: japanczyk »

Nie każdy musi, ale fajnie by było gdyby były dostępne dla tych co chcą, a nie ładowały u ludzi, którzy robią losowy zakup
Awatar użytkownika
Tringa
Posty: 1490
Rejestracja: 03 cze 2018, 13:23
Has thanked: 305 times
Been thanked: 315 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: Tringa »

A wiadomo gdzie te promki są? Bo jak przeglądam sklepy internetowe to nigdzie nie ma zaznaczone, że w którymkolwiek sklepie jest promka. :(
"Czasami lepiej jest użyć miotacza ognia niż narzekać na ciemność." - Terry Pratchett – Zbrojni

Moje zbiórki: CLICK
Moje gry: CLICK
Terry
Posty: 18
Rejestracja: 21 sie 2017, 08:09
Lokalizacja: Żywiec
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: Terry »

Tringa pisze: 26 cze 2022, 13:33 A wiadomo gdzie te promki są? Bo jak przeglądam sklepy internetowe to nigdzie nie ma zaznaczone, że w którymkolwiek sklepie jest promka. :(
Na facebooku jest post z informacją o promce i listą sklepów (w spoilerze lista):
Czekacie na premierę dodatku Niedokończone sprawy do Star Wars: Zewnętrzne Rubieże? 🔫 Mamy dla Was promki w ramach programu Hobby Next!
Poniżej mapka ze wszystkimi sklepami, w których grę kupicie wraz z limitowanymi suwakami reputacji. W komentarzach znajdziecie pełną listę miejsc.
PS Jeżeli będziecie na Pyrkon, to wpadnijcie na nasze stoisko - tam również będziemy mieć dla Was promki (i to nie tylko do Zewnętrznych Rubieży) 😉
Spoiler:
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4671
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1216 times
Been thanked: 1419 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: Mr_Fisq »

Terry pisze: 26 cze 2022, 13:41
Tringa pisze: 26 cze 2022, 13:33 A wiadomo gdzie te promki są? Bo jak przeglądam sklepy internetowe to nigdzie nie ma zaznaczone, że w którymkolwiek sklepie jest promka. :(
Na facebooku jest post z informacją o promce i listą sklepów (w spoilerze lista):
Spoiler:
To jest informacja z kiedy? Z 15 czerwca:
https://www.facebook.com/REBELpl/posts/ ... Y69wkF95Ll
w tym momencie miałem już preorder od 3 miesięcy. O.o

Nie lubię się wypinać na sklepy... Taka informacja powinna się pojawić razem z zapowiedzią i przedsprzedażami.
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10922
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3356 times
Been thanked: 3217 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: japanczyk »

Mr_Fisq pisze: 26 cze 2022, 14:22 To jest informacja z kiedy? Z 15 czerwca:
https://www.facebook.com/REBELpl/posts/ ... Y69wkF95Ll
w tym momencie miałem już preorder od 3 miesięcy. O.o

Nie lubię się wypinać na sklepy... Taka informacja powinna się pojawić razem z zapowiedzią i przedsprzedażami.
Nie nie, ale słuchaj!
Rebel ma fantastycnzy program Hobby NEXT, który wspiera rozwijanie lokalnego hobby! Wsiadziesz na rower i pojedziesz do sklepu 30km dalej, bo ten sklep dopiero sie wpisze na liste i bedzie miał te gre z promka (albo nie, bo ktos kupi przed tobą, a dostali limitowana ilość (pozdrawiam akcję z WoWem i Brannem), albo sie akurat nie wpisze na te gre, ktora ma promke, a ihc nie interesowala)
Mozesz tez dostac promke na konwentach, np. pojechac na najwiekszy konwent fantasy w Polsce, gdzie Rebel promuje wszytskie swoje gry i promke tam dostac (chyba ze sie rozejdzie wczesniej, wtedy pozostaje Ci kupic druga kopie, bo do nich dalej dorzucaja)

Mozesz tez zamówic w sklepie, który promki dostaje i ma gdzies polityke rebela ze powinien je rozdawac tylko stacjonarnie tak jak robi to Rebel w swoim stacjonarnym sklepie i wysyla je do złozonych u nich zamówień! :)

Mozesz tez dostac promke w jakichs legendarnych akcjach i promocjach (nie wiem, moze live trzeba ogladac czy cos)

(@Rebel - Naprawde ciezko mi wypowiadac sie o tym w sposob stonowany, bo sam sposob dystrybucji przez was tych promosek zakrawa o dowcip na wielu plaszczyznach, a temat leci odkad uruchomiliscie Hobby Next
- czesc sklepow dorzuca promki do zamowien przedpremierowych, paradoksalnie WASZ nie, a nie egzekwujecie tego w zaden sposob
- lista sklepow gdzie promki sa dostepne ZMIENIA sie i raz jest wieksza, raz mniejsza - zalezy czy sklep sie zglosi, co sprawia, ze hej... mozna wrozyc z fusow czy promka gdzies bedzie czy nie, bo lista pojawia sie na tydzien przed premiera
- program nie zacheca "nowych graczy"
- program zniechęca "starych graczy" do preorderów
- macie dzieki temu wspanialy negatywny marketing tych kilku narzekajacych publicznie osob, które w zaden sensowny sposob nie moga zdobyc promek, szczegolnie jesli nie maja sklepu z grami planszowymi w swojej okolicy, a nawet jesli maja to w programie bierze udzial tylko częśc sklepów)
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2820
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 841 times
Been thanked: 363 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: Gromb »

japanczyk pisze: 26 cze 2022, 14:50
TOUCHÉ japanczyk
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
lisek2000
Posty: 2751
Rejestracja: 15 lip 2020, 14:22
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 10 times
Been thanked: 52 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: lisek2000 »

japanczyk pisze: 26 cze 2022, 14:50
Nie zapominajmy o sklepach, w których te promki nie są dostępne tak "o, poproszę promkę" tylko do zakupu.
Niektóre sklepy wykorzystują fakt ekskluzywności promek do tego stopnia, że np. jeden z nich zamiast dorzucać komplet promek do Sushi Go Party - dorzucał jedną z 4 do zakupu. Trzeba było więc kupić 4 gry żeby mieć komplet! Na szczęście to już pojedyncze przypadki i raczej wśród mniej popularnych sklepów, jednak niesmak zostaje.

Trzeba powiedzieć wprost - ten program to jeden wielki niewypał, bo wcale nie zachęca ludzi do przejścia się do sklepów stacjonarnych, ale wręcz ich do tego zmusza - a jeśli ktoś jest do czegoś zmuszany, to raczej nie ma z tego powodu przyjemności, a taki sklep zamiast otrzymać reklamę - może dostać rykoszetem.

Pomijam już fakt obecności sklepów - to nie biedronka czy Lidl których jest pełno w każdym mieście i pewnie każdy ma do najbliższej max kilka kilometrów - to kilkanaście, max kilkadziesiąt sklepów w całej Polsce, a więc dostęp jest mocno ograniczony.
Moje aktywne zbiorówki
Rabaty: rebel: 10% (często 18%), aleplanszowki: 3%, grybezpradu: 5%, am76: 7%,
https://planszove.pl https://buycoffee.to/planszove/
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10922
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3356 times
Been thanked: 3217 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: japanczyk »

Rzucielm okiem na Francuski odpowiedni https://www.hobbynext.fr/store-locator/
(tam przynajmniej jest wyszukiwarka)
i tam np. w programie bierze udział 89 sklepów, z czego 51 jest w Prayżu xD

Nie wiem czy sie smiac czy plakac jak widze takie rzeczy w korporacjach
Forcemaster
Posty: 105
Rejestracja: 21 cze 2017, 23:37
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 26 times
Been thanked: 60 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: Forcemaster »

Ludziki trochę dystansu. Niczyje życie się nie zmieni od posiadania tych czy innych promek. To na serio nie jest aż tak niezbędne. Zwłaszcza jak się ma 30+ gier
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2820
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 841 times
Been thanked: 363 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: Gromb »

Forcemaster pisze: 26 cze 2022, 16:28
No jasne, że nie. To nie towar egzystencjalny. Zmieni się natomiast świadomość konsumencka i sposób zakupu kolejnej gry do kolekcji 30+
Na chwilę obecną nie czuje się fajnie, po byciu uświadomionym w temacie promek.
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
Zablokowany